Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1072) blise válasza Füge007 (#1049) üzenetére


blise
tag

szia

írtad, hogy lehet lassan haladni de az nem a te műfajod.
véleményem szerint, csak lassan lehet haladni, az hogy mondjuk én egy évben merülök kb 20-40 et, te meg mondjuk többszázat az egy dolog, én azt is lassú haladásnak nevezem... ez pénz és idő kérdése...
arra gondolok, hogy a merülésszám nélküli haladást nem szeretem, tehát ha épp megvan a kötelező és már lép is tovább az ember. szerintem kell a rutin, ahhoz hogy elsajátits dolgokat, hogy tökéletesen meg tudd csinálni, akkor is mikor tényleg oylan körülmények vannak
sajnos ismerek oylan 2-3 csillagos búvárt, aki hát hogy is mondjam... 15 méter alatt fél, alatta siet, és ha váratlan szituáció van akkor ő is szeret váratlanul viselkedni...
másik dolog:
a suunto tényleg hobbibúvároknak van amit a max 100 méteres mélység is mutat, igaz legtöbbünk számára ez elérhetetlen mélység.
ahhoz hogy technikai búvár lehess, gondolom még rengeteg vizsga (sok pénz), rengeteg merülés (még több pénz), és nagyon komoly elhatározás kell, mert szerintem ezt hobbiszintem már nem biztos hogy fel kell vállalni, hacsak nincs vele valamilyen megélhetési célod
amugy sok sikert a tanuláshoz és a merülésekhez

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.