Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35501) sutszi válasza albiosz (#35488) üzenetére


sutszi
veterán

Átrium irodaház belső udvarában van egy 'eurest' étterem & kávézó. Ha egy kicsit még jössz a Dózsa felé akkor van a Klapkával párhuzamos utcákban még pár hely, plusz kulturált kínai is...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35502) Melack


Melack
veterán

Tegnap megcsinálták a tömítéseket, erre ma reggelre a cirkó adta be a kulcsot. Agyam eldobom....

Más: cég részére keresek XP cd-t matricával. Számla kell. Tud valaki?

Amúgy jobb reggelt!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35503) 7 válasza föccer (#35478) üzenetére


7
addikt

A cegen belul a mi reszlegunkon annyira nem tunik veszesnek. Fizetes tekinteteben nem tudom, hogy mi a helyzet, de a jelek szerint nyugodtabbak a sajat es a szomszedos csapatokban dolgozo beosztottaknal. :)

Persze azt illik hozzatenni, hogy az irodan belul a mi blokkunkban vannak azok a csapatok, ahol magas a stresszfaktor. Akik evek ota itt vannak, azok lubickolnak benne. Nekem pedig jelenleg ez a viszonyitasi alap.

(#35504) krizmo_ válasza GabN73 (#35493) üzenetére


krizmo_
addikt

Uhhh...hát erre nincsenek szavak. ;]
Nem tudom mit fogsz szólni a lakótársad, ha megkéred, hogy simizzen, de feltétlenül oszd meg velünk. :)
Amúgy, vannak más módszereim is, hogy jobban aludj, de azt inkább nem osztom meg, mert túlságosan felborzolná a kedélyeket. :B

(#35505) macilaci78 válasza Melack (#35502) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt az elektronyos fűtőalkalmatosságot továbbra is tudom nélkülözni. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35506) Melack válasza macilaci78 (#35505) üzenetére


Melack
veterán

Köszi! De már megy ki a szerelő, ha minden igaz. K. remélem, hogy végre minden ok lesz vele. Kezdek telelenni a hülyeségeivel a rendszernek.... :W

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35507) patomi


patomi
őstag

Üdv nektek. Ha már adok-veszek beteszem ide is. .. Ákos szombati koncertjére van 3db. jegyem.
Papp László Sportaréna (2014. Dec. 13. 20:00 óra). Féláron vihető és ülőhelyre szól. Ha valakit érdekel pü.-ben keressen. Köszi.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#35508) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hajdú online nap szépe elég bitang....

(#35509) LÁZ válasza B-L-A-C-K (#35508) üzenetére


LÁZ
addikt

a kászting káucson :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35510) bandus válasza B-L-A-C-K (#35508) üzenetére


bandus
veterán

a rosszlányok.hu felének is diáklány a foglalkozása :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35511) macilaci78 válasza B-L-A-C-K (#35508) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A fürdőrucis dúsabb frizura jobban áll neki, nem lóg ki a füle alóla. :D
Az arca sem ejtett rabul.
Magasságban is inkább valami Saint-méret lehet.
A pánt nélküli melltartó nem volt jó választás az utolsó ruhás fotókon.

Igen, kritizálom, mert megtehetem. :P

bandus: és a jogászhallgató hölgyek fele is kapható... ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35512) Tim82 válasza macilaci78 (#35511) üzenetére


Tim82
nagyúr

Keresztben vagy hosszában felezve kaphatóak?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35513) etejedu válasza B-L-A-C-K (#35508) üzenetére


etejedu
őstag

Ez még gyerek. Na jó nagylány.
(Bár a vén kecske is megnyalná a sót ugye) ;]

(#35514) B-L-A-C-K válasza macilaci78 (#35511) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó nem azt mondtam full full, de se nem vékony se nem sovány...ilyen kis átlagos, és pont ez jó benne.

(#35515) aizen92


aizen92
addikt

IKEA nagybevásárlás, most ebéd, majd egész délutános összeszerelés, fúrás, faragás.
Loveit.
:))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35516) Mercutio_ válasza aizen92 (#35515) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább az eladó cuccaimból nagybevásárolnál! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35517) Ace owner válasza aizen92 (#35515) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem a kocsi belteret kene osszerakni de a kabelekkel nem birok mar..
Este meg vegre Interstellar :))

Galaxy Fold 4

(#35518) aizen92 válasza Mercutio_ (#35516) üzenetére


aizen92
addikt

Ezek a hirdetés címek :DDD
Marketing lvl over 9000 :))

Ace owner: Na szuper! Sikerült nagy nehezen levadászni egy időpontot? :D majd írj hogy tetszett

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35519) macilaci78 válasza B-L-A-C-K (#35514) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tehát azért extra, mert átlagos? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35520) B-L-A-C-K válasza macilaci78 (#35519) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hol írtam én extrát? Amúgy meg f@sznak lovagolsz ezen, nekem bejön és kész...:D

(#35521) GabN73 válasza macilaci78 (#35511) üzenetére


GabN73
addikt

Én csak a lábán vékonyítanék :B

(#35522) Mercutio_ válasza aizen92 (#35518) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R
És mindjárt nyomok egy kis ócsósítást a notiram, 11,6"-os netbook, superlux füles ügyében.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35523) macilaci78 válasza B-L-A-C-K (#35520) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem sem csúnya, de nem a "megakadt rajta a szemem" kategória. Sem a mosolya, sem az alakja nem lélegzetelállító. A személyiségét meg nem ismerem.
A szabolcsi mezőny a december 5.-i versenyzőjén viszont megakadt a szemem. ;)

GabN73: A női lábakat nem kritizálni kell, hanem közéjük kerülni! :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35524) B-L-A-C-K válasza macilaci78 (#35523) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na nekem az nem jön be, törpe, patis az arca, soroljam? :D

(#35525) GabN73 válasza macilaci78 (#35523) üzenetére


GabN73
addikt

Azért nem mind1 hogy milyen lábak közé kerülsz... :B
A mennyiség sose fog átmenni minőséggé :D

(#35526) macilaci78 válasza B-L-A-C-K (#35524) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Te linkelted is törpe, a patit meg kinövi...
Jóból amúgy is kicsit adnak. Mondjuk, nekem ezt még nem mondták. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35527) Magnum_ válasza macilaci78 (#35511) üzenetére


Magnum_
nagyúr

T9bb, mint fele :D

I humbly and respectfully decline™

(#35528) macilaci78 válasza Magnum_ (#35527) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én nem végeztem olyan mélyreható kutatást. ;]
Voltaképpen jogásszal még sosem szűrtem össze a levet. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35529) Ace owner válasza aizen92 (#35518) üzenetére


Ace owner
addikt

We are gonna yolo it, meglátjuk hátha valaki nem veszi át a foglalt jegyet, max szar helyről nézzük.. :(

Galaxy Fold 4

(#35530) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

link

Szokott járni valaki azon a környéken? Amikor ott melóztam az irodaházban nekem is azt mondta mindenki hogy nem értik miért élt ott a kisöreg, hiszen bőven 100k fölött volt a fizetése. :(

Live-Die-Respawn

(#35531) albiosz válasza sutszi (#35501) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi a tippet! Bár nem volt rá szükség végül. Volt táp szerencsére, nem kellett kiugrani (a 15. emeletről :D)

(#35532) LÁZ válasza oriic (#35530) üzenetére


LÁZ
addikt

őt valószinűleg az tette szabaddá, hogy azon a padon ült, és olvasott, meg sepregetett, párszor jártam arra, az öreg mindig olvasott vmit, ahogy irták is a cikkben, könyvet kért, nem pénzt.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35533) oriic válasza LÁZ (#35532) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Néha köszöntem neki, kedvesen visszaköszönt, nem tűnt annak a tipikus hajléktalannak. MÉgis télen-nyáron ott volt, csak olvasott és sepregetett... :(

Live-Die-Respawn

(#35534) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Van itt aki adásvételiben otthon van? Egy meglévő formanyomtatványba kellene beleírni valahogy hogy részletre lenne kifizetve az XY dolog, határidővel...

(#35535) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#35534) üzenetére


GabN73
addikt

Lényegében annyit kell tartalmazzon, hogy míg fizeti, "addig is a te tulajdon(jog)od legyen" (tulajdonjog fenntartása az eladó számára), és akkor lesz (teljesen) az övé ha az utolsó részletet is kifizette.
Illetve fontos még, hogy bele legyen foglalva, hogy mi lesz ha nem sikerül kifizetnie határidőre - ez esetben elállhatsz a szerződéstől, mit kell még esetleg fizetnie, stb...
Attól függ hogy mit akarsz így eladni - mi anno az egyik lakást így adtuk el, részletvételi szerződéssel, tulajdonjog fenntartásával.

(#35536) B-L-A-C-K válasza GabN73 (#35535) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Közbe találtam egyet a neten, azért köszi az infót...;)

(#35537) MurdR válasza Melack (#35506) üzenetére


MurdR
veterán

Amikor Nagykovácsiban laktam, akkor nekünk is sz.rakodott a cirkónk. Épp Görögből jöttünk haza október elején, és jég hideg volt a lakás. Cirkó kakukk. Bekapcsolta nagy nehezen a tulaj. Másnap bejelzett a szénmonoxid jelző. Tulaj felhív, jön. Azt mondja ki kell takarítani a kazánt. Nekiállt egy porszívóval és egy ecsettel, hogy majd Ő megcsinálja. :DD
Persze miután Ő megcsinálta, másnap kihívtunk egy szakembert és az tényleg megcsinálta meg kisavazta meg hasonlók. Mondta hogy jó régóta nem nyúltak hozzá. Jeleztem felé hogy a tulaj tegnap kiecsetelte. Nagyon jót röhögtünk. :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35538) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#35536) üzenetére


GabN73
addikt

8.000 Ft tanácsadási díjat kérnék szépen.... ;] :DDD

(#35539) Melack válasza MurdR (#35537) üzenetére


Melack
veterán

Savazás itt is megvolt, meg ami sz*r volt a rendszerben, az is kijött most a tisztítószer hatására. mostmár meleg van, feleségem mondta :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35540) B-L-A-C-K válasza GabN73 (#35538) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ok, feküdj le. Majd kapsz 2 tuti tippet mixen...:D

(#35541) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

régen pesten több helyen is lehetett írható cd-t venni.
vagy apróból, telefonon felhívtam, fél óra múlva már vettem is át valahol a nagy, büdös pesti kuszaságban.
700 megás, hengeres, fullprint.
verba, maxell, válogatni lehetett.

most pedig 1 verzió van: rendeljek szlovákiából, és pár nap múlva jó esetben egy átvételi ponton átvehetem, és akkor nincs postaköltség. :(((

****

nekem pedig holnap reggelre kéne egy 50-es henger.
ötlet? :F

:R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#35542) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#35540) üzenetére


GabN73
addikt

Várom... ;]

---

OLX-re regisztráltam egy profilt, megkapom az aktiválót, rá is kattintok a linkre, de csak ennyit kapok:

array(0) { }

Ötletek hogy ilyenkor mi a teendő? :)

(#35543) B-L-A-C-K válasza szab.tam (#35541) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na nem már, már itt rontod a levegőt...:D

;] :P

(#35544) szab.tam válasza B-L-A-C-K (#35543) üzenetére


szab.tam
nagyúr

m'cláttam, hogy itt vagy, majdnem visszakanyarodtam.
de nagyon kellenne a cd, így erőt vettem magamon. :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#35545) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#35534) üzenetére


Magnum_
nagyúr

megoldható ;)

GabN: gondolom, ingóságról van szó itt és nem ingatlanról. egy ingóságba (gondolom iphone 130k-ért) ne tetessünk már jelzálogjogot :DDD szóval itt nem lenne tul.jog fenntartás. meg egyébként is birtokba kerül a vevő (birtokában lesz a telefon...).. vagy addig vissztartja Balck, amig ki nem futnak a részletek? :D

szóval remélem, a tanácsadásért a 8k-t nem fizette ki... :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#35546) Magnum_ válasza Magnum_ (#35545) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja és még annyi, hogy részletvételi szerződés nincs. (milyen részleteket adsz el, vagy veszel? részletfizetés (paying by installments) van, mint kifejezés) adásvételi szerződés van, ami azt rögzíti, hogy a vevő meghatározott részletekben teljesít így-úgy amúgy és addig tul.jog fenntartás.

no offense, mielőtt bárki félreértené, csak hogy vlamelyest tiszta legyen, de én se fogok belemenni a részletekbe. ingyen :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#35547) GabN73 válasza Magnum_ (#35545) üzenetére


GabN73
addikt

Mivel nem volt arról szó, hogy mit adna el - bár sejtethő hogy áfónt ;] - ezért helyes tanácsadást adtam neki ;]

De amúgy igazad van, részletvételi "kifejezés" nem létezik. Bocs, csak lerobban az agyam a bevitt kv és tananyagmennyiségtől, na meg a napi 2 óra alvásoktól... :))

[ Szerkesztve ]

(#35548) Magnum_ válasza GabN73 (#35547) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én bízom benne, hogy ingatlan adásvételhez nem a fórumon kérne segítséget ahhoz, hogy a neten talált szerződés mintát hogyan egészítse ki, tekintettel arra, hogy az ingatlan ad.vét.hez ügyvéd kell :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#35549) szab.tam válasza Magnum_ (#35548) üzenetére


szab.tam
nagyúr

vagy közjegyző.
ha már kukacoskodunk. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#35550) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#35548) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen a telefonról van szó, de kb úgy mondjátok mintha titkolnám...:D De már átírtam előtte mindent mielőtt ment az eszmecsere...

Amúgy megbízható tag veszi meg itt, csak formalitás kedvéért jó ha van róla valami...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.