Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35951) Ace owner


Ace owner
addikt

Nekem elég lenne pár darab we wood óra is :DD

Galaxy Fold 4

(#35952) aizen92 válasza Ace owner (#35951) üzenetére


aizen92
addikt

Ez ugye annyira komoly mint a farmerzakó? :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35953) Ace owner válasza aizen92 (#35952) üzenetére


Ace owner
addikt

Hozzátenném hogy én nem hordok elegáns ruhákat, szóval rajtam hülyén állna egy fullos Casio. :) Viszont ez a fa cucc nagyon bejön.

Galaxy Fold 4

(#35954) DeFranco válasza Lavar (#35946) üzenetére


DeFranco
nagyúr

árat pls. plusz alapinfók, állapot, kor, esetleg fotó :)

(#35955) Mercutio_


Mercutio_
félisten

B@szki, hogy egyesek mennyire ráérnek, én meg nem győzöm termelni a GDP-t!!!!négy!

MurdR: Az ügyintéző adatait elérhetőségeit priviben áttolhatnád:R

Saint_:Bezzeg amikor kérdeztem, nem jelentkeztél! (vagy csak sz*rtok rá mit írok)

GabN73: Ha már órák, pont tavaly ilyenkor volt róla szó egy másik topicban, bár a linkek egy része már nem él.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35956) Magnum_ válasza aizen92 (#35945) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyet se vettem. ezek is nagy lob.szók.

nem is értem..

Mercu: én ezt nem láttam.. ne haragudj

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#35957) Magnum_ válasza Ace owner (#35953) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem is tetszenek ezek a fa cuccok, de ezektől láttam már képen szebbet

I humbly and respectfully decline™

(#35958) Ace owner válasza Magnum_ (#35957) üzenetére


Ace owner
addikt

Én csak ezt a márkát ismerem, régebben BP shop árulta jó sok pízér. Ha jól emlékszem minden eladott óra után ültetnek egy fát. so marketing very greenpeace..

Galaxy Fold 4

(#35959) DeFranco válasza Magnum_ (#35956) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én egyszer előástam a casiomról meg a pulsaromról 1-1 képet, de aztán a bejegyzés írója sikeresen töröte a bejegyzést, aztán megírta még egyszer így elvesztek a képek.

pulsart ajánlom amúgy, fasza letisztult óráik vannak seiko szerkezettel. az enyém egy vékony, finom, ezüst keretes modell, csontfehér hátlappal, fekete szíjjal, zafír üveggel.

[ Szerkesztve ]

(#35960) Ace owner


Ace owner
addikt

Steam csak engem szivat vagy a holiday miatti terhelés miatt általánosas nem lehet belépni? :(

Galaxy Fold 4

(#35961) DeFranco válasza Ace owner (#35960) üzenetére


DeFranco
nagyúr

túlterhelt a rendszer de én bent vagyok (nem mintha vennék akármit vagy bármit is)

[ Szerkesztve ]

(#35962) oriic válasza Ace owner (#35960) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Le van terhelve mint atom. :)

Live-Die-Respawn

(#35963) aizen92


aizen92
addikt

Ötletet kérnék,tanácsot, lehülyézést!
#firstworldproblems következik:

Van ugye egy ultrabookom benne egy HDD. Viszont van m.2 sata ssdnek hely. SSD mindenféleképpen kell.

Két dologra gondoltam.
1. veszem az m.2 ssd bele, ugye kicsit lassabb és nem pont ugyanolyan mint a 2.5" SSD, de lesz 500gb hely mellette. Ellenben a HDD hangos szar és nehéz is és melegít.

2. Veszek csak egy 2.5" SSD-t, kb a m.2 satas ssd árából kétszet akkorát, egy 250-est a mostani HDD helyére.
HDDből csinálok egy külső winchestert usb 3.0-val, ha nagyon akarok torrentezni ( amit csak itthon tennék ) csak rádugom leszedem, és utána meg is spórolom a másik külső winchesterre való kiírást és egyből mehet a tartalomfogyasztás a TV-n.

1. scenario: nálam van minden cucc 1 helyen.
2. scenario: könnyebb a gép, halkabb, viszont 2 eszközön lenne minden cucc.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35964) DeFranco válasza aizen92 (#35963) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2.

nem fog kelleni a hdd tartósan, mehet minden az SSD-re a HDD-re meg archiválsz havonta egyszer.

(#35965) Magnum_ válasza DeFranco (#35959) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a Pulsarra rákeresve 2 utcával feljebb találtam egy boltot. holnap reggel megnézem. :R

I humbly and respectfully decline™

(#35966) Ace owner válasza DeFranco (#35961) üzenetére


Ace owner
addikt

awsm.. Akkor tovább próbálkozok hátha.

Galaxy Fold 4

(#35967) B-L-A-C-K válasza aizen92 (#35963) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt szépen leírtad magadnak, és ez teljesen felhasználó függő neked kell eldöntened...

Nekem pl céges gépemen nem kell nagy tárhely, abba csak egy 250-es SSD van, az itthoniba viszont kell mert mert azon vannak a cuccaim. Így itthon 120-as SSD az oprendszernek + HDD az adatoknak...

(#35968) aizen92 válasza B-L-A-C-K (#35967) üzenetére


aizen92
addikt

Hajlok a 256gb 2.5" ssd felé....

csak most jön a struggle: samsung vagy kingston/vagy más. és 30.on belül kéne megúszni a dolgot.... és bontatlan. és gari is legyen hozzá.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35969) B-L-A-C-K válasza aizen92 (#35968) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem egyikkel se nyúlsz mellé, nézd meg a topikjában az ajánlott típusokat, és vedd meg az olcsóbbikat.

Nekem amúgy Kingston HyperX 3K van, de 240-esbe az 30 felett van kicsivel szerintem...Már lassan 150 nap üzemidő van benne, és patika még mindig.

(#35970) MurdR válasza aizen92 (#35963) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem felesleges 200+ gigás SSD.

beleteszel egy SSD-t amin csak a rendszer van, és csókolom.
Meg hülyülnék ha a fontos adataim SSD-n lennének. :U
(tudom, kell menteni, de akkor minek menteni, ha simán lehet tenni a dolgaimat a HDD-re...?!)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35971) aizen92 válasza MurdR (#35970) üzenetére


aizen92
addikt

HDD nem adatmentésre lenne, hanem egy tonna 30+ gbos film miatt, meg sorozatok.
Én felhőbe mentek ;] moderált kövezést kérek.

(#35972) Saint_ : Neeeee :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35972) Magnum_


Magnum_
nagyúr

amúgy egyébként mennyi manapság egy jó 32GB-s pendrive?

nem sürgős, de ha lenne valakinek eladó okosba', kérem, írja meg (elvesztettem pár képeet két exemről és a többivel nem járnék így :DDD )

I humbly and respectfully decline™

(#35973) MurdR válasza Magnum_ (#35972) üzenetére


MurdR
veterán

Na a pendrive és a memkártya, amit nem szabad okosba venni.

iponból pl

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35974) Mercutio_ válasza aizen92 (#35968) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kingstonból a V300-at kerüld, a 3K már jó, de ott vannak az A-Data SSD-k (SP900), árban meg a Crucial M500 elég jó és minőségben jobb a V300-nál.

m.2 ssd-nél arra is figyelj, hogy több különböző méret van belőle, ha amellett döntesz derítsd ki a tiédbe melyik való.

Saint_: No para, de azért ha van infódd ne fogd vissza magad ;]

Kölköknek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35975) DeFranco válasza aizen92 (#35968) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én vennék egy 128-as samut aztán váltanék később, amikor ez a multilayeres okosság olcsó lesz amit nyomnak most

128-cal is elvagy szerintem szépen, attól függ mire használod persze, de az oprendszer, pár szoft meg 1-2 játék arra is elfér, ha beosztod.

vehetsz persze 256-osat is, az még jobb, csak kérdés mit fog tudni ez az új tech

(#35976) aizen92 válasza Mercutio_ (#35974) üzenetére


aizen92
addikt

Köszönöm uram! Ezért imádok idejárni! :R egy HyperX 3K lesz szerintem. 30-ért. :R

(#35975) DeFranco: Van benne valami. most játékokkal együtt minusz torrent mappa, 70 gb hely van foglalva összesen.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35977) MurdR válasza DeFranco (#35975) üzenetére


MurdR
veterán

:K :K :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35978) föccer


föccer
nagyúr

Ha valakinek van normális plazma tv-je eladósorban, akkor ne kíméljetek és ajánljátok meg nekem. Főleg 55-60" és Panasonic érdekel. Hátha. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35979) aizen92


aizen92
addikt

Torx fej készlete nincs valakinek akkor? Kis fejméret kéne a hétvégére kölcsönbe :B

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35980) Tim82 válasza aizen92 (#35979) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem van nekem. Tudsz pontosabb méretet?

T7, T6, T5 már most elő is van halászva, de talán kisebb is van nekem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35981) aizen92 válasza Tim82 (#35980) üzenetére


aizen92
addikt

Az pontos méret, hogy k***a kicsi? :DDD Golyós toll éppenhogy belemegy a csavarfejbe.

Na megnéztem a laptop fórumán. T5 vagy T4. elég egy bitfej is.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35982) Tim82 válasza aizen92 (#35981) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az adatlapodon lévő Yoga 2 13? Nézegetem a HMM-et, de nem írják a csavartípust (az ábrákon meg Philips csavarfejeket mutogatnak).

T5 van, nem cserélhető fejű, mágneses csavarhúzó. De lehet, hogy T4-et is találok, a biztonság kedvéért megnézem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35983) Tim82 válasza Tim82 (#35982) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kifutottam a szerkesztési időből: T4 nincs, több T5-öm van és az is elég kicsi már, valószínűleg jó lesz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35984) aizen92 válasza Tim82 (#35982) üzenetére


aizen92
addikt

ő ni

Köszönet!
Mikor és hol tudlak megtalálni ezzel? És bérleti díja ennek a műveletnek? :)) :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35985) Tim82 válasza aizen92 (#35984) üzenetére


Tim82
nagyúr

Holnap 8-15 óra között az Árpád-híd pesti hídfőjénél Barad'Dur-ban, utána meg megbeszélés kérdése. Telefonszámom az adatlapomon, egy nyavalyás szerszámkölcsönadásért meg nyilván nem kérek semmit. :N

Több T5 is van, a biztonság kedvéért elhozom mindet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35986) Mercutio_ válasza Magnum_ (#35972) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ugyanezt árulják itt aprón feketében 4,8k-ért, bevált típus, nálunk 2 van a családban.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35987) Magnum_ válasza Mercutio_ (#35986) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R :R

I humbly and respectfully decline™

(#35988) Lavar válasza DeFranco (#35954) üzenetére


Lavar
aktív tag

Írtam üzenetet.:)

(#35989) macilaci78 válasza aizen92 (#35979) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem van egy rakat fejem, de a méreteket nem tudom fejből.
Ha nem boldogulsz Tim szerszámával, szólj nekem!

A többieknek meg kuss! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35990) DeFranco válasza DeFranco (#35775) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hm... megérkezett tegnap az olvasó, van rajta 300 előtelepített magyar könyv (gondolom best of mek).

ami fura volt, hogy a könyvek egy jó részénél egyes karakterek kilógnak a szövegből (ő ű és társai) mint amikor a karakterkészlet nem tartalmazza őket és valami genericcel helyettesíti a word. máshol meg teljesen ok.

van ennek valami magyarázata? általános ez a bug magyar szövegek esetén?

(#35991) Melack válasza DeFranco (#35990) üzenetére


Melack
veterán

Magyar karakterek hiánya az adott betűtípusban.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35992) DeFranco válasza Melack (#35991) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de mi határozza meg a betűtípust? az olvasó vagy az állomány? ezek elvileg eredeti forrásból származó epub formátumú könyvek.

van opció a betűtípus váltásra az olvasón, de nem láttam, hogy bármi változna, ha a átállítom. a betűtípus sem.

(#35993) aizen92


aizen92
addikt

Móricz edigital tele van, kígyózó sor ...
Valamit ingyen adnak :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#35994) DeFranco válasza aizen92 (#35993) üzenetére


DeFranco
nagyúr

semmi nincs ingyen, mammut edigital 3x150 emberes (!) sor (átvétel, fizetés, garancia) napok óta

(#35995) Tim82 válasza DeFranco (#35992) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem az állomány. Tippem szerint: ha MEK, akkor nyilván van olyan, amit tíz-tizenöt-húsz éve digitalizáltak, olyan formátumban/betűtípussal, ahol akkor még esetleg lehetett probléma az ékezetes betűkkel. Aztán később csak konvertálgatták más digitális formátumba, gyakorlatilag anélkül, hogy hozzányúltak volna a problémához.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35996) DeFranco válasza Tim82 (#35995) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sejtettem én is, hogy ez lehet az oka, köszi :)

(#35997) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Sziasztok

Kiadó kislakást keresek XIII - III - IV. kerületben: 30-40nm , felszerelt, magánszemélytől, egyedi fűtéssel. Aki tud ilyet vagy van ismerőse aki kiadna normális, megbízható bérlőnek kérem írjon privátot vagy email-t (zozzhun kukac gmail.com) ár megjelöléssel, elérhetőséggel, és lehetőség szerint képpel :R

(#35998) sutszi


sutszi
veterán

Új Dunlop pénztárcákat tessék!!!

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#35999) sutszi válasza GabN73 (#35935) üzenetére


sutszi
veterán

Én most kaptam kézhez 2 Pierre Cardin inget. Egy fekete meg egy világosabb szürke. A kettő volt 4400Ft. De az ár megtévesztő, mert ugyanezt a cuccot dupla ennyiért szokták árulni...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#36000) GabN73 válasza sutszi (#35999) üzenetére


GabN73
addikt

A Dunlop pénztárcádhoz tudok ajánlani Dunlop gumicsizmát ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.