Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36301) Mercutio_ válasza Melack (#36291) üzenetére


Mercutio_
félisten

A századfordulón 3 évig sláger rádiót kellett hallgatnom akkori főnököm jóvoltából, így aztán egy életre megutáltam a reggeli műsorokat.
Néha esténként ha véletlenül elbizniceltem mindent ami CD /MP3 lejátszásra alkalmas olyan kedvünk van a gazdasági rádió megy ott alig van duma és normálisabb zenék mennek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36302) DeFranco válasza Mercutio_ (#36301) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sláger a legalja. nem azért, mert divat utálni, hanem mert ordenáré alpári bagázs volt.

(#36303) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Benéztem az Allee - ba nyitásra váró arcok sorban állnak a műszaki boltok és a Costa cafe előtt (utóbbi már nyitva) :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36304) Magnum_ válasza Melack (#36295) üzenetére


Magnum_
nagyúr

O nem olyan lany!!!!! Meg itthon anyamekkal vagyok. Itt nincs kulon playboy stash :D

De imadom. Holnap elviszem delelott unokaocsemet moziba. Lehet, h elhivom :)

I humbly and respectfully decline™

(#36305) szab.tam válasza Magnum_ (#36304) üzenetére


szab.tam
nagyúr

így is van.
tanuljon a gyerek! :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36306) Melack válasza Magnum_ (#36304) üzenetére


Melack
veterán

De lukas farmert fel ne vegyél. ;]

Milyen filmet neznetek?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36307) GabN73 válasza Magnum_ (#36290) üzenetére


GabN73
addikt

Én is csak 1-2 nap mennék be vele suliba, meg esténként krúzolgatnék vele, ennyi. Még néha hazamennék vele. Meg néha hazamenni vele, de az max havonta 1x esedékes.
Bár eléggé megfontolandó még mindig, városban olyan 15-17 liter körül esznek, alattam biztos kérné a 20-at :D

(#36308) MurdR válasza szab.tam (#36278) üzenetére


MurdR
veterán

nem koppant, a koppanásokat bírta rendesen, sokat leejtettem tok nélkül is. Ez ideggörcs volt. :D

Nem való nekem drága telefon.

Volt egy Alcatel 995-öm, azt is nagyon szerettem. Még a fórumjának is aktív tagja voltam. Tessék :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36309) Tim82 válasza MurdR (#36308) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak a kijelzőt zúztad le, vagy teljesen halott?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36310) MurdR válasza Tim82 (#36309) üzenetére


MurdR
veterán


Az alaplap nyákja is el van törve

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36311) Tim82 válasza MurdR (#36310) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kár érte. :(

Pont gondolkodom, hogy droidos minitabletnek kéne egy Note 2 (ha megfelelne, pont jónak bizonyulna a Nexus 7 1st gen + TPLink MR5250 kombó leváltására).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36312) Magnum_ válasza Melack (#36306) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A pingvines madagaszkaros filmet neztuk vegul. Es orommel csatlakozott be a kislany, nagyon kis figyelmes volt, unokaocsemnek hozott csokit.

Es most NEM azt erzem nala, mint altalaban, hogy -bocsanat- demegbsznam, hanem azt, hogy latni akarom holnap is, meg utana, meg utana...

Nem tudom, mi van velem.

Valamit ki kell talalnom.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#36313) MurdR válasza Tim82 (#36311) üzenetére


MurdR
veterán

Legközelebb lesz biztosítás is..

Ha veszel akkor csak garanciával, mert szoktak rakoncátlankodni.

Amúgy meg inkább Note3. Frissebbek, és a Note2 gyermekbetegségei ki lettek javítva. (ceruza stb.)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36314) GabN73 válasza Magnum_ (#36312) üzenetére


GabN73
addikt

Visszamegyek kávézhatunk ... :P

(#36315) Magnum_ válasza GabN73 (#36314) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja megjott az ora. De meg ki se bontottam. Valami tenyleg van.

I humbly and respectfully decline™

(#36316) szab.tam válasza MurdR (#36310) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kérdeztem feljebb, de asszem nem válaszoltál.

tok, fólia, semmi nem volt?

közben látom, válaszoltál.
ezek szerint fólia sem volt....

***

én annyi ilyen történetet hallottam, hogy nem kockáztatok többet.
3-4-5k-t megéri.
ráadásul a recés oldal miatt a fogása is sokkal jobb.
a g2-t azért is szeretem, mert oldalt nincs gombja, így totál meg lehet markolni.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36317) Melack válasza Magnum_ (#36312) üzenetére


Melack
veterán

Akkor ismerd meg. Aztán a többi majd tényleg alakul.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36318) Mercutio_ válasza Magnum_ (#36312) üzenetére


Mercutio_
félisten

A pénzed kell neki, csakis a pénzed!!!!!!négy!

MurdR: Visszafelé simogatták a bundádat?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36319) Magnum_ válasza Mercutio_ (#36318) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Bahh tudom! De jol alcazza!!!!!

Akkor most kibontom az orat.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#36320) MurdR válasza szab.tam (#36316) üzenetére


MurdR
veterán

ja, sorry. Semmi, meztelen volt.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36321) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ora szep es elegans nagyon. Szep dobozban erkezett. Nagyon megert ennyi pinzt.

De igazabol lesz.rom :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#36322) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Visszapakoltam az Arc-ra a stock ICS-t. Most TALÁN 8-10 órát ki fog bírni. De szerintem amint lehet, valami normális telefont leakasztok... Legalább dualcore/1GB RAM, emberi akku,

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36323) Ace owner válasza Earl_Muttley (#36322) üzenetére


Ace owner
addikt

Gondolkozom hogy megválok a Vétektől.. Most új alaplappal már nem produkál hibát, csak unom..

Galaxy Fold 4

(#36324) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom hogy napokban hogy leszek PH közelben(lehet hogy végig, de lehet hogy csak kicsit), szóval itt ragadnám meg az alkalmat és mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánjak! :B

Live-Die-Respawn

(#36325) Earl_Muttley válasza Ace owner (#36323) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Az mennyi lenne?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36326) 7 válasza oriic (#36324) üzenetére


7
addikt

Na, csak sikerült társaságot szerezned karácsonyra? :)

(#36327) Ace owner válasza Earl_Muttley (#36325) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem tudom.. 30 körül kb. Februárig garis, de valamit néznem kéne majd a helyére.

Galaxy Fold 4

(#36328) aizen92


aizen92
addikt

Mesterek!
CRT TV-vel összedugni a netbookot egy ilyennel, mennyire az esélytelen kategória?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36329) MurdR válasza 7 (#36326) üzenetére


MurdR
veterán

Neked még lógok egy csokival, nem elfelejteni! :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36330) GabN73 válasza Magnum_ (#36315) üzenetére


GabN73
addikt

Remélem hogy mire visszaérek az enyém is megjön :B

(#36331) Tim82 válasza MurdR (#36313) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az kívül van a kereten, a Note 2 használt áránál is rezeg a léc. Eddig még nem vettem 37k-nál többért telefont - az is ájfonnégy volt. :)

Természetesen megkapná "minden CM-ek alapját, a CM-et". :)) (kopirájt by batai15 fórumtárs)

A Note 2 hardvere is elég, különösebb hekkelés nélkül meg lehet oldani a Qi töltést, van NFC (mostanában gondolkodtam el azon, hogy mi mindent lehetne kezdeni NFC tag-ekkel), kétsávos wifi modul, jó a kijelző (nekem nincsen gondom az AMOLED-del), a CM alatt is van S-Pen támogatás, van OTG. Meg nem utolsó sorban kezelhetőbb méret utazás közben, mint a Nexus 7...

Még a Note 3 Neo is felmerült, kb. ugyanezt tudja, csak legalább 20k-val drágábban.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36332) oriic válasza 7 (#36326) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nem. Melozok.

Live-Die-Respawn

(#36333) szab.tam válasza aizen92 (#36328) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én sok évvel ezelőtt próbáltam körbejárni a témát.
volt egy tv out nélküli vga-m, és crt tv-m.
mire megvettem volna az átalakítót, lett hdmi-s tv-m...

de az öszeolvasottakból a lényeg:
egyáltalán nem esélytelen.
de előre tuti recept nincs, milyen vga, milyen tv-vel, és milyen átalakítóval fog menni.
ez a fajta d-sub-ról való képkivitel sikeressége sajnos jóval az 50% alatt van.
kérdés, hogy milyen videóbementek vannak a tv-den.
az s-video-val, (fekte kerek), kevésbé fog menni. sanszosabb ar 1 rca-s. (valószínű a sárga lesz az, mert a piros + fehér ugye a hang...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36334) Earl_Muttley válasza DeFranco (#36302) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Bochkor ott volt ugye?

Unszimpatikus majom ember... Önindítót hallgattam néha (89.5), de mióta ott rontja a levegőt, valahogy már csak felbaszna reggelente...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36335) aizen92 válasza szab.tam (#36333) üzenetére


aizen92
addikt

Hugomnak én is azt mondtam 50% esély van rá. Egy ezrest megér, mert TV vásárlás előtt nem akar tízezreket médialejátszóra költeni.
Köszi a megerősítést!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36336) MurdR válasza Tim82 (#36331) üzenetére


MurdR
veterán

A kijelző a legjobb pontja telefonnak. Nem rossz a telefon amúgy, de az akkuidő a knoxos rendszer óta drasztikusan csökkent. Anno 4.1-gyel vettem, 9 óra volt a kijelzőidőm. 4.3-mal 4. És ez majdnem mindenkire igaz volt. A toll is a legtöbb telefonon hibázik. És műanyag. Nagyon. Rettenetes.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36337) Mercutio_ válasza aizen92 (#36335) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már TV, jó kis 55cm-es CRT valakinek?
Topictagoknak féláron ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36338) sutszi


sutszi
veterán

Ha jó kávét szeretnétek venni vagy inni, akkor Csészényi kávézó. Helyben is fogyasztottunk. Nagyon hangulatos kellemes hely. :K
Otthoni fogyasztásra meg vettünk egy Columbia Supremo-t. Francia pörkölés és kotyogósra darálva. Eszméletlen jó kávé. :)
De az Ethiopia Sidamo is hasonlóan remek fajta.

(#36312) Saint_ : Túl sokat agyalsz. Nem kell kockázatelemzés... Ahhoz, hogy el tudd dönteni mennyire jó ötlet belemenni a kapcsolatba, ahhoz bele kell menned a kapcsolatba. Sodródj az árral...

"A tett halála az okoskodás" ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#36339) föccer válasza Mercutio_ (#36337) üzenetére


föccer
nagyúr

Mit fizetsz, hogy elvigyem? :D

ON: Nincs valakinek kölcsön 20+méters, szerelt UTP kábele?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36340) Mercutio_ válasza föccer (#36339) üzenetére


Mercutio_
félisten

A ház elé én is ki tudom rakni :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36341) szab.tam válasza föccer (#36339) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem jársz messze a realitástól.
én 32"-os, síkképernyős grundigot hirdettem ajándékba. :U
egy haverom észrevette a hirdetést, és pár óra múlva vitte is...
(remélem ez itt nem üzletrontás. tévedésből majdnem a hirdetésébe írtam ezt be...)
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36342) CoolBoy323 válasza föccer (#36339) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ket unnep kozott tudok adni, ha addig nem talalsz...
Csinalok akkorat amekkorat kersz :)

(#36343) Mercutio_ válasza szab.tam (#36341) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott az lett volna, egyébként meg ez nem sípol, és 1 ember is el tudja vinni ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36344) Tim82 válasza MurdR (#36336) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az S-Pen csak érdekel, de azért elvagyok nélküle.

4 óra kijelzőidő nekem elég, bár nem akarom gyári Samsung-os ROM-mal használni. Lumia 520-nál, most meg 820-nál tapasztalataim alapján jó, ha megvan a 3 óra WP 8.1 alatt. Igaz, azokban kb. feleakkora kapacitású akku van, mint a Note 2-ben.

Mondjuk 820-nál nem számít, mind itthon, mind munkahelyen van már Qi töltőpad, amúgy meg egy hordozható powerbank, benne 4 db AA Eneloop akkuval, innentől kezdve nem izgat már a kijelzőidő. Note 2-vel ugyanez lenne, ha beszerzek hozzá Qi receivert a hátlap mögé.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36345) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Elkezdtem összeszedni a képeim, amik ugye a telefonban és a kártyán voltak. Töredéke meglett-facebook logokból, elküldött mailekből, stb. (1-2 nagyon fontos is-hálistennek)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36346) szab.tam válasza Earl_Muttley (#36345) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem feltétlenül utólagos "megmondó kapitány" akarok lenni, (hanem de :DDD ), meg belédpiszkálni a traumád közepette, de az ilyet sosem értettem.
elég sok képet készítek. (ingatlanozom, főzésekről, régebben rengeteg képet a hűtőépítéseimről.)
2-3 naponta, de van, hogy egy nap többször áttolom az összeset pc-re, és még arról is legalább havonta másik hdd-kre mentek, sőt évenként egy hdd-t fizikálisan is más helyre viszek.

ritkán, de még így is tudok néha adatot veszteni.

****

én a telefon elvesztésénél inkább attól félek, hogy valami bizalmas kerül illetéktelen kezekbe.
nem attól, hogy régebben készült képet vesztek el.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36347) Earl_Muttley válasza szab.tam (#36346) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ezek le voltak mentve... Csak a vinyó meghalt menthetetlenül-amin voltak olyan jó 2-3 hete. (G3 vétele után nem sokkal).

Semmi bizalmas nem volt rajta kb. :N olyanokat gépen tartok csak.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36348) aizen92 válasza Earl_Muttley (#36347) üzenetére


aizen92
addikt

Én felhőben!

;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36349) Melack válasza aizen92 (#36348) üzenetére


Melack
veterán

Nono, nehogy kiszivárogjon ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36350) GabN73 válasza aizen92 (#36348) üzenetére


GabN73
addikt

Ilyen esetben ez nem hülyeség...
Ha nem mókolják a telót + hülye használja, simán meg lehet találni :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.