Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36601) Melack válasza Kiki18 (#36600) üzenetére


Melack
veterán

és DeFranco: megnézem majd ezzel, aztán ha nem akar működni, akkor lesz egy 64 Gb-os pendrive beledugva. Vagy 128as. Külső tápos vinyót nem akarok, mert az már hangos. Köszi a tippeket! :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36602) Mercutio_ válasza Melack (#36601) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg a TV topicjában kérdezd meg milyen külső vinyót használnak ami problémamentes.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36603) Melack válasza Mercutio_ (#36602) üzenetére


Melack
veterán

2,5" egy USBs külső vinyókat javasoltak eddig.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36604) aizen92


aizen92
addikt

Ikenya again. Lassan megyünk és nem vagyok benne biztos, hogy a matrac fel van göngyölve mert nagyon vastag. Gondolam, nyeH: max kifizetem a szállítást ha egészben van:
Ikea.hu - szállítási díjak: Szívszélhűdés. Még most se térek magamhoz, nem tudtam, hogy pénzszállítóval hozzák 10 diplomás emberek.
Olcsóbb kibérelni egy 3,5-est, EGY NAPRA, a legolcsóbb kategóriánál, BENZINNEL együtt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36605) DeFranco válasza aizen92 (#36604) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha befér egy kombi mercibe, akkor hívjatok egy taxit. Általában az a legolcsóbb szállítási mód autóba beférő tárgyaknál.

(#36606) aizen92 válasza DeFranco (#36605) üzenetére


aizen92
addikt

Van egy Mitsu Space Star. Valahogy belenyomorítom, de ez a taxis megoldás se hülyeség! Köfi! :R
Főleg, hogy a Budaörsi Ikeatól kb egy köpésre lakunk......

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36607) DeFranco válasza aizen92 (#36606) üzenetére


DeFranco
nagyúr

melyik matrac?

(#36608) Mercutio_


Mercutio_
félisten

MM-nél fizetés közben halt be a rendszerük, aztán mire újra végigvittem "a termék idő közben elfogyott" :W

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36609) aizen92 válasza DeFranco (#36607) üzenetére


aizen92
addikt

3 között szambázok. Nem tudom pontosan melyik legyen. 50k alattiakat és 30k felettit nézem. Most van egy 10 cm szultán de ez 3 év alatt el lett feküdve.

Fiatalok vagyunk hajópadlomon is elaludnék, úgyhogy még nem akarok 100k fölött venni, mert ez max 3-4 évig lesz a seggünk alatt, ha elköltözök, akkor első dolgom lesz hogy vegyek az első fizumból 150-200-ért egy igazi matracot.

Amúgy Ez (rugós) és eez, de a puding próbája az evés. Ott fog eldölni melyik a legkényelmesebb és legkeményebb.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36610) Melack válasza aizen92 (#36609) üzenetére


Melack
veterán

Ha elmentek az IKEAba, megnéznél nekem egy dolgot?

#36611: Köszi! 140*200-as ágyrácsuk van e külön megvehető? Mert az oldaluk nem hozza. Bármelyik ilyen típus érdekelne. Onnan van ágyunk, csak a rács nem bírta ki a 2 költözést, és már kínszenvedés helyrerakni a rácsokat (a rögzítő műanyag "fülek" szakadtak el - nem hinném, hogy javítókészletük van :( ) Nagyon szépen köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36611) aizen92 válasza Melack (#36610) üzenetére


aizen92
addikt

Persze! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36612) Mercutio_


Mercutio_
félisten

i3-as procit cserélnék kisebbre. (Basszus, ma már 4-en írtak, hogy vinnék a procit a megadott áron, ilyenkor érzem azt, hogy komoly gondok vannak az oktatásban :((( )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36613) Melack válasza Mercutio_ (#36612) üzenetére


Melack
veterán

Az értő olvasás sose volt erőssége sokaknak :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36614) DeFranco válasza Melack (#36610) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem akarok okoskodni, de úgy látom, hogy ez 2x70x200-as ágyráccsal gondolják megoldani, meg egy közpégerendával...

(#36615) aizen92 válasza DeFranco (#36614) üzenetére


aizen92
addikt

Pontosan.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36616) Melack válasza DeFranco (#36614) üzenetére


Melack
veterán

Imádom őket, meg minden, de nah. Középgerenda van. Azért kérdeztem, mert ágy vásárlása mellé tudsz venni 140*200-as rácsot.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36617) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki olcsó és jónak tűnő tabletet:

Modecom freetab 8025

1GB RAM
16GB memória
Windows 8.1
IPS
8"

MM-ben csak 15 990 Ft. Postapontos átvétellel január 5-én is átvehető. Ennyiért best buy-nak tűnik.

Live-Die-Respawn

(#36618) Tim82 válasza oriic (#36617) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahogy a bejegyzésben is írva van, elfogyott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36619) Qru válasza aizen92 (#36609) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rugósat ne vegyél, elég hamar el kezd nyikorogni ami idegesítő tud lenni nagyon.

#nincsbennetarcsi

(#36620) oriic válasza oriic (#36617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt hamar elkapkodtuk. :DDD

Tim82: Amikor írtam hszt, akkor adtam le saját rendelésem, és akkor még volt. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36621) krizmo_ válasza aizen92 (#36609) üzenetére


krizmo_
addikt

Mi is nem rég vettünk (több, mint 1 hónapja) matracot, ágyrácsot és ágykeretet is. Mi malfors matracot vettünk, abból is keményet, hozzá pedig ezt az ágyrácsot: [link].
Nagyon kényelmes. Bementünk végigpróbáltuk az összes matracot, nekünk ez volt a legkényelmesebb.

(#36622) Ace owner válasza oriic (#36617) üzenetére


Ace owner
addikt

Mondjuk az 1GB ramot nem tudom hogy bírja a windows, de ennyiért tényleg ajándék. A tescos opendott is ennyi volt nemrég, mintha a topicjában olvastam volna.

Tim & Melack köszi a monitort, megváltás az előzőhöz képest, nem tudom hogy az mekkora volt, de ez kész mozi utána :))

Galaxy Fold 4

(#36623) oriic válasza Ace owner (#36622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az 14 990 Ft volt, annak a topikjában találtam meg én is ezt a tabletet. :D Egyébként kíváncsi vagyok rá nagyon, ha nem jön be még akkor is elviszik szerintem 20k körül, szóval mindenképp lehet nyerni rajta egy keveset.

(#36624) Ace owner

Hja próbaképp berendeltem egyet, meglátom majd hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36624) Ace owner válasza oriic (#36623) üzenetére


Ace owner
addikt

Akkor most vettél egy windowsosat? Majd írj milyen, érdekelne. Ídesanyám küzd a Vétekkel, alap böngészés, facebookolás kellene csak, meg én néha eltéríteném filmezni. :R

Galaxy Fold 4

(#36625) Melack válasza Ace owner (#36624) üzenetére


Melack
veterán

Ha metro app-os IEt használ, akkor mint az álom. Ok, nekem nem ilyen van, hanem az AllView, de én szeretem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36626) sutszi válasza aizen92 (#36609) üzenetére


sutszi
veterán

Mi a rugósat kizártuk. Rossz tapasztalatok garmadája...

A szállításról annyit, hogy tényleg brutál árak vannak. A rács és a keret miatt mi nem tudtuk gyorsba megoldani a szállítást. A matracot összegöngyölve adják. Az akár beférhet egy kombiba is.

De fent a weboldalukon leírják hogy hány csomagban adják az egyes termékeket és mekkora azok mérete. Így tudsz vele számolni.

(#36610) Melack Anno én is 1db ágyráccsal akartam megoldani, de amit 140-nek meg 160-nak írtak azt ők valójában 2 darabban oldják meg. Kicsit csalóka.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#36627) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Notis szakik elnyirt /kitagult csavart mivel lehet kiszedni sérülés nélkül valamint van - e valakinek 1-2 tartalék csavarja?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36628) macilaci78 válasza Mercutio_ (#36627) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csavarkihajtó. Ha még valamennyire értékelhető a fej, akkor egy hozzá való csavarhúzóval erőseb nyomva esetleg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#36629) Mercutio_ válasza macilaci78 (#36628) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ami gondolom jelenleg nem elérhető senkinél? :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36630) DeFranco válasza Mercutio_ (#36629) üzenetére


DeFranco
nagyúr

végső megoldásként egy csepp pillanatragasztó a fej meg a csavar közé, talán megfogja addig. vagy reszelsz bele óvatosan egy nútot ha hozzáférsz annyira.

(#36631) oriic válasza oriic (#36623) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es megsem. Most jott mail h toroltek a rendelest,mert eliras tortent...Szanalmas. Reggel ota kint volt a hirdetes...valaki mar most kifizette...

Live-Die-Respawn

(#36632) föccer válasza DeFranco (#36630) üzenetére


föccer
nagyúr

A pillanat rgasztónak szükséges, hogy az egyik felület minimálisan nedvszívó (nedves) legyen. Két fém felületet nem tudsz összeragaszanti ciánakriláttal. :(

Merci: esetleg mikrovágóval megvágni a csavar fejét és ott megcsavarni. Nem tudom, hogy mennyire lehet hozzá férni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36633) DeFranco válasza föccer (#36632) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fapálcát ragaszt rá nem csavarhúzót. tada.wav :P

(#36634) Melack válasza DeFranco (#36633) üzenetére


Melack
veterán

Ezt most elképzeltem, amint előugrasz egy kalapból fekete frakkban és kalapban, kis pálcával és füsttel karöltve ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36635) DeFranco válasza Melack (#36634) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nézesd meg azt a cirkót szerintem még egyszer, szerintem szivárog és attól hallucinálsz :D

(#36636) Melack válasza DeFranco (#36635) üzenetére


Melack
veterán

Dolgozom, szerintem az tette be a kiskaput :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36637) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kösz a tippeket, ismét kiderült, hogy minőségi szerszámmal egy mozdulat és kint a csavar :DD asszem ideje pár normális szerszámot beszerezni a régieket pedig selejtezni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36638) MurdR válasza Ace owner (#36594) üzenetére


MurdR
veterán

Igen, Steames vagyok. #büszkemagára :D persze, amint rájövök hogy kell barátttal játszani, nyomhatjuk is. :DDD
Én is inkább lelkes vagyok, mint profi :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36639) Ace owner válasza MurdR (#36638) üzenetére


Ace owner
addikt

add me majd elmagyarázom :)

Galaxy Fold 4

(#36640) aizen92 válasza Ace owner (#36639) üzenetére


aizen92
addikt

ha cs:go tolhatnánk egy PH bp topic partyt!
ezekiel921 a steamem.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36641) oriic válasza MurdR (#36638) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steam telepítés megvolt, még ha távsegítséggel is, szóval szerintem ez is menni fog. :DDD

Live-Die-Respawn

(#36642) Ace owner válasza aizen92 (#36640) üzenetére


Ace owner
addikt

Természetesen nem talál a steam jó szokásához híven. Vagy a profil neved küldd, vagy linkeld be a profilod légyszi. Vagy itt van fent az enyém, te is felvehetsz.

Galaxy Fold 4

(#36643) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Végem....:D

Használtató...

"hello hov bátran és kérdez az autorol anyit tudni kell hogy ha beinditod durog de ha mész vele nem durog nem tudom mi csinálhasa meg el lopták az elsö renszámbtáblát enyi lene"

Link

(#36644) MurdR válasza aizen92 (#36640) üzenetére


MurdR
veterán

Én sem talállak. :( Ez a totyikos össznépi játék nem rossz ötlet, benne vagyok.

BTSG. Budapest Topic Cyber Games. :DDD

Oric: ezúton is köszi. Mondjuk sokat kell botoznom is, mert maga a felépítését CS1.6 után ugye tudom a pályáknak, de a tárgyak mások, másképp vannak a búvóhelyek stb.
Mondjuk az lehet hogy túlzás, hogy a pályákat tudom, mert eddig 1.6-ban is csak Dust2, Inferno, Italy volt amivel játszogattam. :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36645) Ace owner válasza MurdR (#36644) üzenetére


Ace owner
addikt

Még jöhetne valaki hogy legyen egy teljes squad versengőzni is :))

Galaxy Fold 4

(#36646) Kiki18


Kiki18
őstag

Ha már totyikjáték,akkor én inkább cod2-t favorizálom. Cs sose jött be. :(

(#36647) CoolBoy323 válasza Kiki18 (#36646) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

BF4 vki?

(#36648) macilaci78 válasza Kiki18 (#36646) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1
Esetleg United Offensive.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#36649) Ace owner válasza CoolBoy323 (#36647) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha hozzám vágsz egy HD7770-et akkor benne vagyok :))

Galaxy Fold 4

(#36650) CoolBoy323 válasza Ace owner (#36649) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az lehet keves mar hozza, nekem 7870 van, az mar eleg ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.