Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35201) föccer válasza GabN73 (#35200) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Ha általános tapasztalat cserére keresel.

ps: egyébként meg igen ;]

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35202) MurdR válasza adequate_cou (#35199) üzenetére


MurdR
veterán

Vidékről nem lehet sajnos jó (tehát ami a szempontoknak maradéktalanul megfelel) Pesti albérletet nézni. Ahhoz fel kell jönni, és havernál kell aludni pár napot, és reggeltől estig menni...

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35203) GabN73 válasza föccer (#35201) üzenetére


GabN73
addikt

Vagyok olyan hülye, hogy szimplán "USA"-t nem írtam be :)) :)) :)) :W

(#35204) Melack


Melack
veterán

Reggelt topic!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35205) Qru válasza föccer (#35192) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lehet EKL Cold Tower is.

#nincsbennetarcsi

(#35206) Tim82 válasza Melack (#35204) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én eddig azt hittem, ez a Budapest-topik. :F

Oh wait...

*
Lidlikben vannak most egészen értelmes dolgok akciósan. Kerámiakés, bőrkesztyű (nem tiszta bőr, hanem bőr + textil együtt, de egészen okosan van megoldva), no meg SilverCrest BT hangszóró, ami méretéhez és árához képest egészen jól szól (és a hasonló kínai BT hangszóróktól nem sokkal drágább, de legalább értelmes garancia van rá).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35207) föccer válasza Qru (#35205) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet, de szerintem az AC az elterjedtebb, így nagyobb a valószínűsége.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35208) Mercutio_ válasza Qru (#35205) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mindegy csak vigye valaki :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35209) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kis magyar reality :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35210) Magnum_ válasza Mercutio_ (#35209) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ez szomoru.

I humbly and respectfully decline™

(#35211) Mercutio_ válasza Magnum_ (#35210) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább csak hülye.
Ha nincs pénzem, akkor azt a párom eddig is tudta, a gyerekekkel meg lehet értetni, más meg nem számít.
Egyébként is, ha kilóg a s*gge a gatyából ne akarjon 140k-t költeni karácsonyi cuccokra :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35212) Magnum_ válasza Mercutio_ (#35211) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I mean, az szomorú, hogy ennyire gyökér. hogy így akar pénzhez jutni. pontosan azért, amit most érvként felhoztál, hogy család -elvileg- megérti.

nem az átmeneti pénzzavarára írtam, mert ha lenne esze, nem így akarná megoldani.

I humbly and respectfully decline™

(#35213) föccer válasza Mercutio_ (#35209) üzenetére


föccer
nagyúr

Püff, és akkor csodálkozni kell, hogy miért úszik adósságban az egész ország? :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35214) Mercutio_ válasza föccer (#35213) üzenetére


Mercutio_
félisten

MencsükmegazautótTVtdevizahitelrevevőket :K :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35215) föccer válasza Mercutio_ (#35214) üzenetére


föccer
nagyúr

Én hülye vagyok a közgazdaságból, de azért a legalapvetőbb dolgokat simán lehetne oktatni általános iskola 8. osztályában. A pénz fogalma, a bankok pénzteremtő hatása, kamatos kamat, amortizáció, kereslet/kínálat, ár összefüggése. Több nem is kellene. Ha már valaki ezekkel nagyjából tisztában van, akkor talán nem csinál ilyen hülyeséget, hogy vesz hitelre egy tv-t amit azonnal fél áron el is adja, mert kell a felesleges dolgokra a pénz. Meg saccolni sem merem, hogy azzal a 150k-s tv-vel amit "megvesz", mennyi pénzt dob ki az ablakon. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35216) Mercutio_ válasza föccer (#35215) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van helyette hit-/erkölcstan ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35217) föccer válasza Mercutio_ (#35216) üzenetére


föccer
nagyúr

Azzal alapvetően nem is lenne baj, mert világnézetet lehet adni a gyereknek. Az erkölcstan részét meg inkább otthon kellene eltanulni, folyamatosan. Persze a mai szülők nagytöbbségére is bőven ráférne az erkölcstan óra.

más: Társkereső: fizetési elvárása 300.000-400.000 ft között... :D

Sok sikert.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35218) pjen válasza föccer (#35217) üzenetére


pjen
félisten

A baj ott van ,hogy egyszerűen nem látok senkit aki hitelesen taníthatna erkölcstant.A hit tanról ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#35219) föccer válasza pjen (#35218) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát az erkölcstan része szülői feladat. A hittanhoz meg nem értek, nem vagyok hívő ember.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35220) Mercutio_ válasza föccer (#35217) üzenetére


Mercutio_
félisten

A tananyag nem túl fényes, akik hirdetik se tudom mennyire hitelesek :U

Vannak ambíciók, esetleg kérdezd meg, hogy nettó vagy bruttó, és számlát ad-e?

Vegyetek esztétikus PC-házat, vagy mehet bele a pitbull is tetszőlegesen összelegózva.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35221) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Utazás előtt a pakk harmadszori fejben történő áttervezése után kiderül, hogy a gyakorlatban a lapos mégsem fér be a kézipoggyászba (egyszerűen nem lehet betenni az üres táskába sem, mert 15,6"-os méret, két centivel nagyobb mint ami belefér, és a b) tervnek fenntartott hátizsákba sem fér bele ugyanígy) és így borul az egész trükk... az érzés felbecsülhetetlen.

Így valszeg gép nem lesz nálam de akkor csak azért is elmegyek összesen egy oldaltáskányi cuccal négy napra.

(ha most türhő lennék, rendelnék valami ultrabookot vagy tabletet neten személyes átvétellel aztán egy hét múlva visszavinném, hogy bocsmá meggondoltam magam. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#35222) föccer válasza DeFranco (#35221) üzenetére


föccer
nagyúr

Most vettem egy 10"-os tab-ot, ha nagyon szeretnéd kölcsönadom. :) (jó vastag bérleti díjért ofc. ;] )

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35223) DeFranco válasza föccer (#35222) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Számítottam legalább egy felajánlásra :DDD , köszi, de úgy gondolom túlélem tab/gép nélkül. Volt egyébként, hogy életet mentett, hogy volt nálam, de az kivételes vis maior volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#35224) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#35225) Magnum_ válasza DeFranco (#35221) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Merrefele veszitek az iranyt?

I humbly and respectfully decline™

(#35226) DeFranco válasza Magnum_ (#35225) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az titok ;]

(#35227) bandus


bandus
veterán

asszem az elmúlt két napban jelentősen sikerült növelnem az éves elfogyasztott vodkamennyiségemet :D és szerencsére improtáltam két üveg mogyorós soplica vodkát is, ami valami mennyei :) az nem jutott eszembe, hogy melyik DeFranco úr kedvenc söre, így nem tudtam megkóstolni,

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35228) Magnum_ válasza bandus (#35227) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De mar itthon? :)

I humbly and respectfully decline™

(#35229) Ace owner válasza bandus (#35227) üzenetére


Ace owner
addikt

Én whiskyvel voltam így tegnap. Viszont ez a Play nem egy nagy szám hely, mondjuk a kisteremben voltunk csak.

Galaxy Fold 4

(#35230) Mercutio_ válasza oriic (#35224) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a bajom az összes mintás pólóval, hogy nem szellőzik alatta a bőr, és beizzad/kipirosodik.

DeFranco: De nem USA ugye? (Onnan már ki vagy tiltva :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35231) Qru válasza föccer (#35217) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bruttó vagy nettó? ;]

Ace owner: 1 éve voltam ott utoljára akkor nagy bulit csinált Tibi bá'. Maga a hely nem rossz csak kint van a halál répáján. :N

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#35232) Ace owner válasza Qru (#35231) üzenetére


Ace owner
addikt

Ja még jó hogy haveromhoz teleporttal mentem :DDD

Galaxy Fold 4

(#35233) bandus válasza Magnum_ (#35228) üzenetére


bandus
veterán

jaja, du. jöttem.

Ace:
nekem sem jön be, még úgy se, hogy ha megyek akkor ingyen van :D de ez igaz a peaches-re is például, kiráz tőle a hideg. jobb a belváros, trafiq, kraft, ötkert, meg urimuri :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35234) Qru válasza Ace owner (#35232) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor az egy ilyen hely. Tesómmal letoltunk még egy feles a pultnál aztán egyszer csak nála voltam. :DDD

mod:

Amit azért bánok kicsit mert 10k volt a behopp. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#35235) Magnum_ válasza bandus (#35233) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hu de lelkes vagy :D

Majd irj milyen volt!

I humbly and respectfully decline™

(#35236) DeFranco válasza bandus (#35227) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hol jártál báránykám?

(#35237) Melack válasza DeFranco (#35236) üzenetére


Melack
veterán

Vágóhídon :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35238) bandus válasza DeFranco (#35236) üzenetére


bandus
veterán

varsóban Francokám :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35239) DeFranco válasza bandus (#35238) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elmennék oda én is :K

amúgy a varázsszó okocim. ;)

mit ettetek-ittatok?

[ Szerkesztve ]

(#35240) bandus válasza DeFranco (#35239) üzenetére


bandus
veterán

áhh, olyat láttam, na majd ha legközelebb megyek, akkor meg is kóstolom :)

amúgy maga a város szerintem annyira nem nagy szám, szombat éjjel alig találtunk normális helyet, ahova el lehetett menni italozni, táncolni.

enni semmi különöset, a "szokásos" pierogi és céklaleves kombináción kívül, inni meg vodkát, minden mennyiségben :D hoztam haza mogyorós soplicát, az nagyon nagy kedvenc.

de azt felfedeztem, hogy nagy általánosságban erősebbek a söreik. míg nálunk ugye 4,5-5% a megszokott, addig ott ez inkább 5,5-6% között mozog.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35241) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kalap sz* ez a freemail, 1,5 napig nem érte ez a fiókomat a rendszer, most 5 perc mire kilistázza a leveleket, úgy, hogy 2%-os a kihasználtságom :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35242) oriic válasza Mercutio_ (#35241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:F :F

Live-Die-Respawn

(#35243) Mercutio_ válasza oriic (#35242) üzenetére


Mercutio_
félisten

f*mail

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35244) oriic válasza Mercutio_ (#35243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy...

Live-Die-Respawn

(#35245) DeFranco


DeFranco
nagyúr

reggelt pupákok. (Melacknak csücsöri-csillogó madárfüttyös-tündérpillás varázshétfő-reggelt)

(#35230) Mercutio_: az egy másik sztori, én az ország összes Tesco-jából vagyok kitiltva de ez már régi ügy, ne bolygassuk :D

(#35246) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35247) oriic válasza MurdR (#35246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

'eggelt! :)

Live-Die-Respawn

(#35248) MurdR válasza oriic (#35247) üzenetére


MurdR
veterán

[Hiszti]Haggyábékibeházigazdagyerek, tavaly a Zármestereknek is vót piros sapijuk. Ezér' még valaki lakolni fog. :(([/hiszti]

Jááájj sziiia Orrriiiiiii :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#35249) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt! :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#35250) Mercutio_ válasza MurdR (#35248) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gazdi nem cserélte ki az almot??

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.