Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36251) macilaci78 válasza Ace owner (#36249) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Semmit. Írod, ami kifér, a többit meg hozzá gondolják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#36252) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Holnap utoljára megyek Pestre fel idén, ezért valakinek innen valami?

Tökéletes last minute ajándékok is lehetnek belőlük.

Alkuképes formámban vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#36253) Mercutio_ válasza Vasinger! (#36252) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már jössz, valamit vehetnél is :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36254) 7


7
addikt

Ha valaki ismeri az eredetit, akkor sírvaröhögős :D

(#36255) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szereztem átmeneti telefont. Xperia arc, még nem az s. Jó lenne ez, ha nem lenne szétromolva...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36256) Ace owner válasza Earl_Muttley (#36255) üzenetére


Ace owner
addikt

Arc S-em volt pár napig régen, nagyon szép :D

Galaxy Fold 4

(#36257) Earl_Muttley válasza Ace owner (#36256) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez pont nem az :D Ezt szerintem gyűlölték

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36258) Ace owner válasza Earl_Muttley (#36257) üzenetére


Ace owner
addikt

Mondjuk nem csodálom, 2014-ben egymagos telefon? :D Mennyire használható?

Galaxy Fold 4

(#36259) Earl_Muttley válasza Ace owner (#36258) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

épp annyira, hogy számolom a másodperceket 2 process között :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36260) DeFranco válasza Ace owner (#36258) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én ezt használom napi szinten: [link]

Pröblem? :DDD

(#36261) GabN73


GabN73
addikt

Holnapi program is megvan: kemencés bejgli készítés :))

(#36262) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

T-Mobileos, full doboz-szinte karcmentes Nokia E65 valakit nem izgat? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36263) Ace owner válasza DeFranco (#36260) üzenetére


Ace owner
addikt

Türelmes ember lehetsz :D

Galaxy Fold 4

(#36264) DeFranco válasza Ace owner (#36263) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Inkább szegény :D

(#36265) Ace owner válasza DeFranco (#36264) üzenetére


Ace owner
addikt

know that feel brah..

Galaxy Fold 4

(#36266) Mercutio_ válasza DeFranco (#36260) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehhez képest az első ZTE Blade is előrelépés. IPS kijelző, nagyobb felbontás, rengeteg rom.
Amúgy nekem is csak azért van már jobb, mert jól tudtam kiszállni általában a telókból és 4-5k ráfizetéssel léptem szintet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36267) DeFranco válasza Mercutio_ (#36266) üzenetére


DeFranco
nagyúr

blade azért bugosabb ennél jóval, ott lehetnek meglepik, amire nekem nincs szükségem. mint ahogy romolásra sem, nem is érdekel, és szerintem kb. soha nem is fogok romolni, nem az én világom, nekem out-of-the-box működjön.

cserélgetni kellene, igen, de az meg nekem valamiért nem megy.

ennek ez az eredménye, hogy az embernek 2014 végén ilyen telefonja van, de amúgy ez nem feltétlenül para, én elvagyok vele. tervezem cserélni idővel de csak azért, mert 2.2 alá már nem jön ki semmi, egyre gyakrabban futok bele abba, hogy csomó dolog nem támogatott már ez alatt. ha ez nem lenne, ellennék vele szerintem idők végezetéig, mert amúgy a megfelelő szoftokat megválasztva egész használható sebességű tud lenni. kell hozzá türelem, de ahogy már írtam egyszer, azért nem adok 50k-t hogy aztán egy-másfél év múlva ugyanúgy vége legyen a dalnak.

(#36268) Melack válasza Earl_Muttley (#36262) üzenetére


Melack
veterán

Engem :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36269) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Meghalt Joe Cocker

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36270) MurdR


MurdR
veterán

Estét :D
Gyerekek halál jó telefon ez a lumia 520. Maga a WPtŐl hányok,de a telefon korrekt. :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36271) Melack válasza MurdR (#36270) üzenetére


Melack
veterán

Nocsak :) Váltottál Droidról?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36272) Magnum_


Magnum_
nagyúr

uhh srácok. most értem haza.
vidéken vagyok. otthon. megismerkedtem valakivel (igazából két csajjal is, de a másik az csak ilyen kis mellékszál lesz, ha az lesz :DDD a vidéki otthonom és Bp között él félúton és már azt szervezi, hogy egyedül lesz 26 estétől és ugorjak be hozzá, amikor megyek haza. egy laza ottalvásra :DDD :DDD :DDD ). na de akiről beszélek. szóval. 26éves könyvelő. 7/10 (fszt, inkább 8,5/10) de én már most 10esnek látom. kis finom, van benne egy kis bájos egyszerűség. de össze fogja törni a szívem. már most kezek rácsúszni és ezzel fogom elbaszni. pedig engem nehéz megfogni. de ha én ráteszem magam valakire, akkor abból csak csalódás van. de tételezzük fel, hogy nem. ő otthon él vidéken. ahova én max 3 havonta járok. sok minden ideköti. jó, nem akarok előreszaladni, de mivel budapesti vagyok és maradok is, muszáj előre gondolkodnom, hogy beleéljem magam, ha van rá lehetőség, vagy ne.
holnap reggel kávézunk. már most izgulok. pedig nem szoktam...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#36273) szab.tam válasza Magnum_ (#36272) üzenetére


szab.tam
nagyúr

1.

13 sorban lenyomtad egy mexikói szappanopera első 3 évadának forgatókönyvét.
nem-e lehetne-e esetleg-e rögtön a 8. évad 1. epizódjához előretekerni-e?
arra a részre, ahol kiderül, hogy manuéla most valóban a saját anyjának az apja-e?

:U :DDD

****

2.

verd ki, és feküdj le aludni...

***
***

szerk:
remélem nem mondtad el neki, hogy a ph-n igen sokat szoktál kommentelnni.
ugye nem? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36274) Magnum_ válasza szab.tam (#36273) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem beveheted!!!!!!! :(((

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#36275) szab.tam válasza Magnum_ (#36274) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jajj, nemá' :)

(b+. ezek a jobb alsó sarokba eldugott szmájlik. későn este. nekem ez már sok...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36276) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#36269) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#36277) MurdR válasza Melack (#36271) üzenetére


MurdR
veterán

Kénytelen voltam, a Noteom lefejelte a járólapot :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36278) szab.tam válasza MurdR (#36277) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak 1 kérdés.
hátlap tok, képernyő fólia volt?
vagy natúrban koppant?

***

voda-nál kb. tizenensokéve mindig karmolok valami hűséges telót, zsinórban.
(select, gold+, red, megint red, stb...)
de a g2-vel most jött el először az, hogy beburkoltattam.
s-line tok, (jó a fogása, hiába gusztustalan a kinézete), + többrétegű fólia...

és red-es biztosítás...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#36279) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#36276) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez kedvenc... Meg a You Can Leave Your Hat On is

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36280) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#36279) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igazából nekem most ez a kedvencem.

I humbly and respectfully decline™

(#36281) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#36280) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

nem rossz

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#36282) GabN73 válasza Magnum_ (#36280) üzenetére


GabN73
addikt

Áhh, este már csak valami fancyt szabad hallgatni :))

Ismerős nagy kocsivásárlás mizériában van, és most annyira megtetszett egy Jag, hogy jövőre meg is veszem, ha minden jól megy :K

(#36283) Magnum_ válasza GabN73 (#36282) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azt ne... egy S-type-ot majdnem megvettünk az A4 helyett, elvittük állapotfelmérésre, megállapodtunk, mert apa nézte ki, de gyorsan legugliztam mindent és elengedtem. annak ellenére, hogy mondeo, csomo alap dolgot nem tudnak ford szervizben se szerelni, mert annyira speciális dolgok vannak rajta. azaz szar a support.

ja a zene tényleg fancy :)

meg a felkonfi is :)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#36284) GabN73 válasza Magnum_ (#36283) üzenetére


GabN73
addikt

Kell a fenének S-type :)) Még X-type se kéne főleg a V6-os 4x4-es egy kalap sz*r.
Egy jó kis XJ8/XJR/XJS :K Bár a fogyi egy kicsit elrettentő (főleg az XJR-XJS-nél) de úgyse használnám naponta ... :D

(#36285) Magnum_ válasza GabN73 (#36284) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem rossz, de szervizelni nehéz ezeket, nem megvenni.

olyan autó kell, amire egy órán belül van minden akatrész. kérdezd csak erről Qrut :DDD :DDD :DDD :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#36286) GabN73 válasza Magnum_ (#36285) üzenetére


GabN73
addikt

Angliából egész olcsón lehet alkatrészt szerezni, és kinek nincs egy Angliában élő ismerőse? :))

XJ-kről eddig még csak az elektronikát hallottam hogy döglődik :K

(#36287) Magnum_ válasza GabN73 (#36286) üzenetére


Magnum_
nagyúr

és az egy órán belül megvan? :)

ha két autód van, akkor oké, hogy az egyik egy pénz, energia, időrabló sztori. de a másik akkor legyen üzemkész, vagy könnyen és gyorsan javítható.

ahhoz meg drága játék az (egyetlen) autó, hogy valaki csak porfogónak tartsa a garázsban vagy utcán. szerintem :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#36288) GabN73 válasza Magnum_ (#36287) üzenetére


GabN73
addikt

Te naponta használod az Audit? :D

(#36289) GabN73


GabN73
addikt

Pedig ezt így most úgy elhoznám...

(#36290) Magnum_ válasza GabN73 (#36289) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Najo, nekem is tetszik.

Szerencsere nem hasznalom minden nap, mert ugye setalok, de regebben minden nap sokat kellett hasznalnom.

Viszont ott all es ha barmi van, beulok es megyek.

Ha viszont lenne a munkahelyemen parkolohelyem, akkor azzal jarnek dolgozni.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#36291) Melack


Melack
veterán

Reggelt pH! Nem szeretem a ClassFM reggeli műsorát, de ez a retro reggel iszonyat jó :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36292) Mercutio_ válasza Magnum_ (#36272) üzenetére


Mercutio_
félisten

Freud Coelho most megmondja a frankót!
Keressük a szóp-oprában megbúvó kulcsszavakat, úgymint :
Bájos egyszerűség
Pedig engem...
De ha én...
Videken
Max 3 havonta
Előre gondolkodni, hogy
beleéljem magam vagy ne

Egó, egó, és egy kis egó, valamint némi kis finom "lefelé nézés", továbbá mintha fejben már lejátszottad volna magadban, hogy az alaposan végigqrt/romantikázott ünnepek után milyen könnyes búcsújelenetet adsz elő, mert az amúgy rettenet sűrű és tartalmas hétvégéig miatt esély sincs 1-2 hetente hazamenni, meg a benzin is drága, az is kizárt, hogy a csaj jöjjön hozzád, arra pedig pláne esély sincs, hogy ha működik a dolog Pesten találjon munkát (+ drámai vonal :) és innen támogassa szüleit /öccsét /seggigérű hajú thai féltestvérét.

Na, érzed már ahogy átjár a karácsony szelleme? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36293) aizen92


aizen92
addikt

Reggelt!!!

Köszönöm mindenkinek a tippeket az SSD-hez. Klónozás sikeres volt, Trim és alignálás semmi hiba. A rendszer pedig..... wow. 4 évig hogy élhettem laptopokkal úgy hogy nem vettem bele SSD-t. borzalom. Bűn használni egy lapost SSD nélkül.
Bár az enyémben SSHD volt, de így is a javulás ég és föld, és akkor mi van egy sima 5400-es HDD és SSD között?
Vicces amúgy mert a mért értékek m.2 sata-s SSD-m hozza lazán egy 2,5 átlagos ssd értékeit, aminek nagyon örülök, semmi negatívum nincs abban, hogy nem 2,5"-et vettem ( nem mintha észrevehető lett volna a különbség átlagfelhasználásban.... )
Öröm bódottá', mindenki vegyen ssd-t a gépébe. ámen.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36294) Magnum_ válasza Mercutio_ (#36292) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ertelek am, veszem a lapot :D

Eppenseggel hazajarhatnek hetente. De nekem bp-en van meg a kenyelmem ertsd sajat keco, nem szulokkel itthon, vagy o otthon a szuleivel. Az kizart lenne kb szerintem, h hetente jojjon - ha arra kerulne sor. Munkat tuti talalna Bp-en konnyen, konnyebben, mint itthon.

Most felkelek es kavezom vele

I humbly and respectfully decline™

(#36295) Melack válasza Magnum_ (#36294) üzenetére


Melack
veterán

És nem mellőle keltél? Féltünk ám ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36296) DeFranco válasza Melack (#36291) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Viccelsz bolondozol? Itt ugrálunk az Endless Summer-ra :D

Mi amúgy ha nem custom zenét hallgatunk a reggelihez, akkor a morning show megy, én elvagyok vele, még így is messze bármelyik másik reggeli műsor előtt van. Millásreggeli jó még, csak ott meg sokszor sokkal okosabbnak akarnak tűnni mint ami kitelik :)

@aizen92: no igen, az SSD vásárlás legkeserűbb része nem az fizetés, hanem az az öt perc bámulás magad elé a nihil kapujában amikor elgondolkozol rajta, hogy eddig hogy élhettél SSD nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#36297) aizen92 válasza DeFranco (#36296) üzenetére


aizen92
addikt

Ez nagyon jó!!! :DDD
és ennél is keserűbb, hogy volt 3 laposom és mindig elhalasztottam az SSD vásárlást valami hülye indokkal.....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#36298) Tim82 válasza aizen92 (#36297) üzenetére


Tim82
nagyúr

Négy év SSD használat után már nem tartom az SSD-ket gyorsnak, csak a HDD-ket már-már elviselhetetlenül lassúaknak. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36299) krizmo_ válasza Melack (#36291) üzenetére


krizmo_
addikt

Gondoltuk hallgatjuk, ha már így ajánlottad, takarítás közben... micsoda zenék ... Még jó, hogy akkoriban a rock korszakomat éltem... ez nem az én zenei világom, ami abban a rádióban megy... de ha már retro, elindítok már is egy Ossian albumot ... :)

(#36300) Melack válasza DeFranco (#36296) üzenetére


Melack
veterán

:DD :DDD East17 - wáááááá, most pörögtem a melóban a széken :C

(#36299) krizmo_. én is inkább rock/metál párti voltam, de ezek akkor is nagyon bulis zenék :)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.