Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3101) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Sziasztok!
A Bounty of Blood dlc-nek mikor van vége? Mert megöltem a bazi szörnyet a végén és megvolt a tűzijáték is,de a főmenüben továbbra is azt írja,hogy elkezdtem a dlc-t és nem kezdhetem újra ezzel a karakterrel.

(#3102) proci985 válasza Maxx Jácint (#3101) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

utana lootolnod kell a bankot, szerintem ott er veget.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3103) Maxx Jácint válasza proci985 (#3102) üzenetére


Maxx Jácint
csendes tag

Megvolt a bank is.

(#3104) Win-T


Win-T
senior tag

Na ez a buzi vonat is bakker. 25 perc alatt lelövöm két harmad HP-ját, de addigra az összes lőszerem elfogy. Utánpótlás nincs, üthetem meleevel.
Meghalni nem lehet ugye mert bőven van second wind utánpótlás, meg Maya is ott van (nélküle el se tudnám képzelni a harcot), szóval nem a harc nehézsége a gáz, de el nem tudom képzelni mivel lőjem ezt a gépállatot mostmár. :(

(#3105) nubreed


nubreed
veterán

Valahogy lehet csökkenteni annak a díját mikor meghalsz és újra éledsz? Ha jól számolom 10% -ot von le most a pénzemből. Nem szoktam sűrűn meghalni, de akkor is idegesítő hogy ennyi pénzt lenyúl.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3106) elder troll válasza nubreed (#3105) üzenetére


elder troll
senior tag

Mindig 10%-ot von le, eleinte én is anyáztam, hogy "úristen de sokat vont le!", aztán rájöttem, hogy akkor qrvasok zsetonom van amúgy.
Ha nagyon zavar, akkor költsd el.

[ Szerkesztve ]

(#3107) proci985 válasza nubreed (#3105) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

milyen builddel mesz?

nemreg vegigmentem a DLCn egy lvl60 dps flakkel (vegig M10en) es egy tizenvalahanyas Amaraval. utobbival kicsit macerasabb volt par boss, de azert nem ennyire. mondjuk Amaran is OPQ / NoPewPew volt a DLC4 shielddel.

altalaban ilyenkor erdemes ranezni, hogy mi meg miert nem mukodik. fegyverek kozul neha erdemes mas elementalt is megproblani.

Evil Lilithnek kb annyi HPja van mint Killavoltnak, szoval minibossok kozott annyira nem tankos, csak eltalalni (elegge) nehez. a Spongeboss az mondjuk siman egy raidboss szintjen van HPre, de azt ott lehet hagyni, meg alacsonyabb szintu karival ott is kell.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3108) nubreed válasza proci985 (#3107) üzenetére


nubreed
veterán

Operator.

Még az alap (dlc nélküli) kampányban vagyok valahol, most 28-asz level éppen. Mondjuk néhányszor azért haltam meg mert leestem a pályáról. :D Szóval csak a saját hülyeségemnek köszönhettem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3109) Rimuru válasza nubreed (#3108) üzenetére


Rimuru
veterán

Eden 6 jo lehetoseg penz farmolasra, [link] (note az hasznos).
Igazabol mikor mar minden sdu maxon van nem is szamit, nincs mas (ertelmes) amire kolteni lehet.

Vigyázat, csalok!

(#3110) nubreed válasza Rimuru (#3109) üzenetére


nubreed
veterán

Most épp Eden 6-on vagyok. Nincs kevés pénzem, meg vannak elég jó fegyvereim, csak idegesít a 10%. Általában úgy szoktam meghalni, hogy egy vehemesebb harc közben nem figyelek oda arra, hogy hova lépek, és bele esek a szakadékba. Már párszor előfordult. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3111) bolondember válasza nubreed (#3110) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó, hát igen, a szakadékok :DDD

én pont a napokban a flustrcluckban estem le aim down sight-tal :DDD

De a legjobb még a kettőben a Great Train Robbery-nél hárman toltuk és a vonat mindhármunkat egymástól nem messze elütött. :U (vagy mikor az elsőben ketten játszottunk, megtámadtak minket, srác mondja, hogy arrébb viszi a kocsit, ne lőjék szét majd ugyanezzel a mozdulattal a szakadékba autózott :DDD )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3112) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na megvolt a Guardian takedown phasezerker Amaraval 65@M10en soloban.

nuclear light show / lightning blood starved beast / fire hellwalker / x8 Monarch, on action skill break stop-gap (ez majdnem halhatatlansagot ad de csak 57es) / phasezerker / cryo hex / pearl. cutpurse es fish slap bent a taskaban, bar igazan nem kellettek. par helyzetben hasznaltam recursiont is, de igazabol nem kellett. hellshock szinten bent volt, de nem kellett.

ketszer haltam, mindketszer leeses miatt, de szerintem honapok ota nem voltam takedownon, szoval nem emlekszem a layoutra. egyebkent ketszer volt a kari a foldon, mindketto az utolso guardian alatt.

a legnehezebb resze tovabbra is a masodik kristaly szekvencia, plusz a ket boss a vegtelen mennyisegu immunity phasevel.

Maliwan nyugisabb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3113) Daelion válasza proci985 (#3112) üzenetére


Daelion
őstag

Grat, jó időigényes mi. :D

Asszem 3-4 runt mentem eddig összesen Amarán meg 1x Mozen.
Átlagba kb 40-45 perc ha nem rontok el semmit.

Második kristály részt én úgy szoktam, hogy elsőnek azt töltöm teljesen fel ami az aktiváló kapcsolónál van legfelül.
Az 2-3 perc alatt fullon van azt egyből megyek a jobb szélsőhöz, arra rátöltök kb ~50%-ot aztán otthagyom és megyek a legalsóhoz.

Erre itt általában van idő, hogy teljesen feltöltsem aztán megyek is vissza ahhoz amit otthagytam.
Valamiért az tart mindig a legtovább és azért is hagyom utoljára, így nem kell rohangálni a kristályok közt állandóan és nem is robban fel.

Amarával meg ahogy jönnek ki a portálból az ellenségek fogom is meg Phasegrasp Ties that bind-al azt úgy könnyen lehet puszitani őket csoportosan. :) 'egyedül az utsó kristálynál szoktak a pofámba mászni mert ott annyian jönnek'

Nekem még mindig a platformok közti ugrándozás a legparásabb része, 1 elvétett ugrás aztán buktál is egy rakás időt mert alig van checkpoint. :((( 'szerencsére utóbbi pár runba nem estem le'

Kár, hogy jelenleg max kihívásnak meg kari tesztelésnek jó az egész run mert a dropja elég haszontalan 1-2 bizonyos buildhez való dolgokat leszámítva. 'engem nem érint egyik sem'

[ Szerkesztve ]

(#3114) Rimuru


Rimuru
veterán

Igazan hasznos anointment egy infinitynek. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#3115) nubreed


nubreed
veterán

Ahogy haladok előre a játékban, azért picit módosult a véleményem a zenékről. Lectra city környékén még nagyon tetszettek a zenék, de pl Eden-6 zenéi szerintem kifejezetten szörnyen rosszak voltak. Csak 1-2 rész volt ami tetszett ezen belül, de úgy általában elég béna.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3116) proci985 válasza Rimuru (#3114) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez olyan mint amikor kiesik a transformer on break anointtel

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3117) Daelion válasza nubreed (#3115) üzenetére


Daelion
őstag

Eden 6 amúgy is elég nyamvadt hely, én nem szeretem. 'kb legszarabb rész amikor új karit csinálok és át kell menni sztorin'
Rohadt mocsár. :D

(#3118) nubreed válasza Daelion (#3117) üzenetére


nubreed
veterán

Eden-6 nekem sem tetszett úgy igazán.

Amúgy a játék DLC-i közül melyik az amelyik tényleg megéri? Az olyan nem igazán érdekel ami csak új tárgyakat, fegyvereket, loot itemeket ad, hanem olyan ami plusz pályákat és sztorikat ad és mondjuk azért nem fél óra a végig játszása. Van ilyen DLC-je a játéknak?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3119) Win-T válasza nubreed (#3118) üzenetére


Win-T
senior tag

Szerencsére az összes ilyen. :)

(#3120) nubreed válasza Win-T (#3119) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi. :)

Na, hátha van rettentően idegesítő dolog a játékban azaz, amikor Tannis arca megjelenik a képernyőn és elkezd dumálni, úgy hogy a képernyő egy jókora részét kitakarja és ráadásul rohadtul nem is érdekel, hogy mit mond. tudom, hogy része a storynak meg minden, de ez egy rettenetesen elcseszett dolog a játékban, komolyan halálra idegesít.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3121) proci985 válasza nubreed (#3120) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"talk to lilith" :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3122) bolondember válasza nubreed (#3120) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez a sorozathoz tartozó fícsör :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3123) Win-T


Win-T
senior tag

Na jó... az utolsó bossnál vagyok DLC4-ben, de játékot mostanában nem gyűlöltem ennyire mint ezt. M8-ról már vissza kellett vennem M5-re a nehézséget de még mindig nincs annyi töltényem, hogy az M7-8 szintű fegyvereimmel (Monarch, Krakatoa, Hellshock, Plaguebearer, Convergence shoti, meg egy SMG aminek nem jut eszembe a neve) meg tudjam ölni.
Én elhiszem, hogy aki M10-et farmol csukott szemmel annak nem okoz gondot, de hogy alacsonyabb szinteken ezt egy percet nem tesztelték a kedves készítők arra bármikor felteszem az éves fizetésem.

[ Szerkesztve ]

(#3124) nubreed válasza bolondember (#3122) üzenetére


nubreed
veterán

Az 1-2 -ben is volt ilyen? :D Már nem emlékszem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3125) proci985 válasza Win-T (#3123) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

milyen builddel mesz?

hpre egyebkent evil lilith kb killavolt szintjen van, ha eltalalod, nem kell bele tobb loszer. mas kerdes, hogy nehez eltalalni a patternje miatt.

DLC4 bossnak tenyleg sok hpja van, fire weaponnal egyebkent annyira nem veszelyes.

nubreed: volt

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3126) Rimuru válasza Win-T (#3123) üzenetére


Rimuru
veterán

Tegnap jartam ott (elsonek), digi clone builddel, lvl65, m10. Nincs sok minden kifarmolva igy sand hawk + hellwalker komboval hasznalom a klont.
Elso fele a bossnak par perc utana viszont a klon nem tamadja meg akkor se amikor lehuzzak (:W) igy elegge belassul az egesz. :DDD
Egyebkent ez lett talan a legunalmasabb boss (graveward mellett)

Infinity kell neked (mint b fegyver vegtelen toltennyel), nekem rogyasig dobalja a jatek ha kell meg adok is.

Vigyázat, csalok!

(#3127) proci985 válasza Rimuru (#3126) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyebkent ha a loszer problema, be kell rakni egy cutpurse artifactot meg esetleg egy fish slap granatot ha nincs meg a a baloldali 100as guardian perk. utobbi granat mar nem esik, de nekem van extra elrakva ha kell elvileg.

a guardian takedown elso heteben jott az otlet, amikor kb az ember az elso areaban kifogyott a loszerbol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3128) Zsohi válasza Win-T (#3123) üzenetére


Zsohi
őstag

Sz*rok a fegyvereid. :D Nekem Spongeboss Bulletpants is csak olyan 400 golyó volt a Light Show-ból és úgy még 50 a Hellwalker-ből.

[ Szerkesztve ]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3129) nubreed válasza Zsohi (#3128) üzenetére


nubreed
veterán

Ilyen fegyókat hogyan/hol lehet szerezni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3130) nubreed


nubreed
veterán

Ja és még egy kérdés eszembe jutott. A játék DLC -i és az azzal jövő új térképek önállóan induló/futó dolgok vagy inkább az alapjátékhoz kapcsolódnak hozzá kiegészítésként és az alapjátékot indítva, azon belül el lehet jutni a DLC területekre?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3131) Daelion válasza nubreed (#3129) üzenetére


Daelion
őstag

Hellwalker az alapjáték fegyver és leginkább world drop. 'vagyis akárhol eshet'
Van dedikált drop helye de az nagyon ritkán dobja. 'legalábbis nekem nem akarta'

Light show az DLC 3/bounty of blood-ban esik.

Bár szerintem amíg nem vagy max lvl nincs igazán értelme komolyan farmolni, elég lesz az utána is. :D

Van itt egy lista/dokumentum amin kb minden rajta van, hogy mi hol esik meg egyéb infók:

[link]

DLC-k meg új mapon/mapokon játszódnak de a kezdő questet Sanctuaryba tudod felvenni és utána elmész oda az űrhajóval aztán már mehet a fast travel is a bolygó listáról.

[ Szerkesztve ]

(#3132) Rimuru válasza nubreed (#3130) üzenetére


Rimuru
veterán

Ajanlom a fandom wikit (pl light show) itt altalaban le van irva honnan szerezheto, stb.

DLC-k: mind kulon map (bolygo), elso lepes sanctuary-bol odanavigalni. Ha az a kerdes hogy az alapjatek megvetele nelkul is jatszhato akkor nem, ezek dlc-k. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#3133) nubreed válasza Rimuru (#3132) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi és neked is Daelion!

Nem, az nem volt kérdés. :D LOL.

Az első két részhez nem vettem DLC-t/Season pass-t, de itt lehet, hogy érdekelni fog, ezért is kérdeztem ennyit.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3134) Win-T válasza Zsohi (#3128) üzenetére


Win-T
senior tag

Az rendben van, hogy nem teljesen kimaxolt fegyvereim vannak. De mindenhol boldogultam velük eddig, az alap mobok/badassek úgy pukkannak el, hogy jó nézni. Erre ha itt ha jön egy boss akkor az úgy állít meg mintha 120-al lefejelnéd a betonfalat és négy szinttel kell lejjebb venni a mayhem módot, hogy egyáltalán esélyed legyen az szerintem nagyon rossz design.

Mindegy, megöltem, a büdös életben nem megyek többet a közelébe se.

(#3135) Daelion válasza Win-T (#3134) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ez már ugye a 4.-ik DLC azt lehet úgy voltak vele, hogy mire ezt csinálja az ember már van egy kialakult buildje megfelelő fegyverekkel/Anointekkel.

Én is a meglévő buildel mentem neki ennek a DLC-nek mind a 2 karimmal lvl 65-el 'DLC kezdés előtt felhúztam a karikat' illetve lvl 60 fegyverekkel amiket előtte is használtam.
Nem kellett lejjebb vennem szintet sehol a DLC folyamán M10-en.

Érezhetően több volt a HP bossokon az tény de egyik se akasztotta meg a karit annyira, hogy komoly gond lett volna.

Nekem Amara meg Moze van azokról tudok nyilatkozni, többi karit csak annyira ismerem amennyire olvastam/láttam videókba de szerintem itt topikba van minden ha esetleg kérdés lenne buildek,stb-vel kapcsolatban. :)

[ Szerkesztve ]

(#3136) Win-T válasza Daelion (#3135) üzenetére


Win-T
senior tag

Igen én is azt gondolom, hogy így voltak, és eszükbe sem jutott, hogy kipróbálják lentebb.
De story DLC-t így nem tervezhetsz. Endgame kontentet, raideket, ilyesmit igen, ott feltételezhedted, hogy bika gearrel megy neki a szerencsétlen user, de ilyennél nem lehet alapelvárás.
Szerintem!

(#3137) Daelion válasza Win-T (#3136) üzenetére


Daelion
őstag

Felfogás/nézőpont kérdése szerintem.

Így ~1 évvel a megjelenés után meg a jelenlegi utsó DLC-t már lehet end game szintnek tekinteni ha úgy vesszük. 'elvileg lesz második menet DLC jövőre meg egyéb extra kontens'

Persze aki teszem azt most veszi meg játékot minden DLC-vel együtt és csak végigrohan rajtuk akkor lesz kellemetlenség igen. :D
Vagy amíg nem informálódik az illető, hogy is mennek jelenleg a dolgok a játékban meg a karikkal.

Nekem pl BL 1-be General Knox DLC volt az end game mivel csak ott estek Pearl dolgok meg Crawmerax is ott volt amit agyon farmoltam.

BL 3-ba meg változó inkább.

(#3138) Daelion válasza Daelion (#3137) üzenetére


Daelion
őstag

Ez van nekem most Amara/Moze karimon:

Amara:

Build:

Már azt sem tudom hanyadik Phasezerker build amit játszok/próbálok mert kb csak ezt szeretem játszani Amarán.
Vannak erősebb buildek de ezek kb mindenre jók megfelelően/kényelmesen és nekem az többet számít.

Fegyverből meg hordok magamnál invbe Complex root/Flipper/Plaguebearert/Light show másik elementel illetve egy cutpurse Launch Pad artifactot ha esetleg töltény hiány lépne fel.

Hellwalker meg eddig cseszett esni jobb szal ez van. :B

Általában Consect hit/next +2 mag Element/100% DMG after action skill Anointet keresek fegyvereken de a +200% splash dmg se rossz.

Shield volt már Old God/Transformer de most megtetszett ez az DLC 4-es Ultra shield mert megduplázza a kari HP-ját '~50k HP/30k Shield van karimon ezzel' es valahogy kényelmesebb a játékmenet vele.

Moze:

Build:

Őszinte leszek ezt a buildet meg úgy akármilyen 150% Radiation buildet elég körülményes összerakni mert csak ezzel az 1 Anointel működik viszont nekem nagyon bejön a stílusa + elég erősek is.

Ha ezek nincsenek akkor van sima Blast Master modos build Consect hit Anointes fegyverekkel,az is elég erős build sőt bossolasra talán még erősebb is.

Illetve ha semmi sincs akkor meg össze kell dobni egy alap Iron Bear buildet azt kész, amilyen erős most Mayhem skálázódással simán jó amíg nincs más. 'még én is szoktam néha használni pedig nekem nem is arra alapoz a buildem'

Fegyver meg túl sok lenne felsorolni mert sok van ami használható.
Flipper az pl olyan erős meg jól működik ezeken a Moze buildeken, hogy akár azzal az 1 fegyverrel is levinne mindent.

Hellshock is meglepően jól működik itt, Backburner/Plaguebearer már szinte túlzás. :D
Light show de az ugye minden karin erős.

Alapvetően azok a fegyverek a legjobbak nála aminek van Splash DMG, legalábbis ha kék ág/demolition woman van használva.

Sandhawk meg csak bossolásra van nálam de arra elég jó. 'Evil Lilith 2-3 tár és már megy is immunity phaseba utána meg 1-2 lövés plaguebearerből és annyi is volt neki'

[ Szerkesztve ]

(#3139) Win-T válasza Daelion (#3138) üzenetére


Win-T
senior tag

Én csak Amarát játszom egyelőre, nem volt még idő másikat felhúzni. Folyamatban van egy Moze, de még nagyon low.
Az a pearl artifact nagyon hiányzik, anno mikor a Tentacle DLC-t toltam nem foglalkoztam vele és persze kidobtam úgyhogy TVHM-ban újra meg kell szerezni.
De annyi idő a világon nincs, hogy minden meglegyen. Fel kellene mondanom a melóban, baromi sok időt elvesz a játék elől. :(

(#3140) proci985 válasza Win-T (#3139) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

youtubeon vannak akik videokat csinalnak es kiadjak a buildeket is hozza. onnan le tudod szedni, ha veletlenul kidobtad. char editor BL3hoz nagyon meg nincs.

mindennek nem kell meglennie. en pl a mai napig egy lvl57 shieldet hasznalok fl4kon es amaran is, mert a stop-gap egyetlen anoint kivetelevel kuka. anno hatalmas mazlival kiesett ketto is belole, de 65on nem volt idegzetem ujat szerezni beloluk. ja es meg a regi, 57es, nem skalazodo verzio van beluluk, szoval mindketto kb azonnal torik full shieldrol is, de stop-gapot pontosan ezert is hasznal az ember.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3141) Daelion válasza Win-T (#3139) üzenetére


Daelion
őstag

Első darabot én is majdnem kidobtam de kipróbáltam azt mondom ez jó. :D

Másik alternatíva esetleg egy Driver Amara build Driver class mod-al.
Ez:
[link]
Csak a dedikált helyeken esik M4 és felette de azt írja is.

Ehhez meg egy Elemental Projector Artifact kell. 'Elemental projector az prefix szal kb akármilyen Artifactra beadhatja mint típus'

Elvileg Driver/Elemental projector erősebb tud lenni mint Pearl variáns csak engem az őrületbe kerget a folyamatos 'tickelés hang' mivel saját magát sebzi a kari vele egy nagyon kicsit.

Vagy az amit proci mond is megoldás ha nincs kedved/időd Pearlt keríteni mert az tényleg idő igényes.
Nekem is 3 darab van és abból 1 lett olyan amilyet akartam, 1x csak Pearl miatt futottam át DLC 2 sztorin hátha kapok egy jobbat.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3142) nubreed


nubreed
veterán

Ez a mayhem dolog hogy működik? Bármikor be és ki lehet kapcsolni? Vagy ha egyszer már bekapcsoltam akkor nincs vissza út? Azt hozzá tenném, hogy még az első végig játszásban vagyok és még nem fejeztem be a main kampányt, nem tudom ez számít e. Eridiumot akarok farmolni, de azt ajánlják ehhez, hogy mayhem módban érdemes csinálni.

A Cryo Stone Pull Out Method artifactet hogyan lehet megszerezni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3143) sanya53 válasza nubreed (#3142) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ki be kapcsolhatod tetszésed szerint.
Szerintem érdemes. Sokkal jobb fegyvereket kapsz minél magasabb a szint annál jobbak a fegyverek is.

(#3144) nubreed válasza sanya53 (#3143) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi.

Más: a Bloody Harvest hogy működik? Hol vannak azok a bossok akiket ennek keretében lehet legyakni?

Szerk: semmi, közben megtaláltam a menüben is a leírást.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3145) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Ha normál módból átmegyek TVH módba és vissza szeretnék menni normálba akkor visszatudok menni? Ugyan onnan tudom folytatni ahol abbahagytam?
Köszi a válasz.

(#3146) PeL


PeL
addikt

Jól értem hogy külön fizetős "Season Pass 2" jön, és pl ebben lesznek az új képességfák is csak elérhetőek? Kenjék a hajukra akkor... :U Beindult a pénzlehúzás itt is... Borderlands 2-ben még mindig sokkal több content volt, és ott elég volt egyetlen season passért fizetni... :W

[ Szerkesztve ]

(#3147) proci985 válasza PeL (#3146) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a headhunter DLCk kulon voltak bl2ben is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3148) Daelion


Daelion
őstag

Nah bemutatták Fl4k meg Amara új skill treet ami november 10.-én fog jönni. 'ez a része fizetős DLC-be tartozik'

Ez mellett lesz Mayhem 11 ami ugyan olyan nehéz mint M10 és ugyan úgy M10-es fegyverek,stb fognak esni de nincsenek Mayhem modok.
Cserébe minden reward 'EXP/world drop loot %/Eridium' felezve van, elvileg a dedikált dropokat nem érinti.

Nem rossz alternatíva, M10-en úgy is szórja minden a world drop legendarykat jelenleg. 'Majd kipróbálom de per pill olyan mayhem modokkal játszom amik nem nagyon zavarnak sőt egyik még segíti is Moze buildem egy kicsit'

[ Szerkesztve ]

(#3149) shotika válasza Daelion (#3148) üzenetére


shotika
őstag

Fenn van már vhol a vidi?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3150) Daelion válasza shotika (#3149) üzenetére


Daelion
őstag

YT-n vannak fent videók mert páran már napok óta játszhatnak vele és most rakhatták fel a videókat:

FL4K:
[link]

Ennél a tagnál van Amara is.

Másik Amara vid amibe kicsit jobban elmondja tag meg mutat Maliwan takedown runból, hogy ott mit művel:
[link]

Moze+Zane majd csütörtökön lesz bemutatva. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.