Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3451) persil válasza Csokishurka (#3449) üzenetére


persil
nagyúr

"Vault cardos témáknál van egy artifact ami 1000% drop..."
Az a shlooter, amit feljebb irtam. Hulyeseg nem hasznalni. :) Marmint, amikor a drop mennyiseg a lenyeg, end game jatszani nyilvan nem ezt teszi fel az ember.

De egyebkent ja, ahogy felettem is irjak, cartel run, meg a slaughter-ek a legjobbak. Hangulatos is, meg a motyo is potyog ezerrel. Mr torgue meg ugye... Egy kibaszott legenda. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3452) Csokishurka válasza persil (#3451) üzenetére


Csokishurka
őstag

Kosz skacok. :R :R :R
Akkor ezek majd raguglizok mert sok minden uj eventet irtatok amit meg ezek szerint nem csekkoltam le.
+anoint se tudtam hogy lehet rerollolni. :D
A shlooterhez meg mar csak egy kulcs kell szoval az is megvan nemsokara.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3453) Csokishurka válasza Csokishurka (#3452) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát jó az shlooter...meg is lett hellwalker és tényleg lehet vele aprítani...de az a baj akkor DMG loss a pearlhez képest, meg a sok újratöltés.
De a slaughter nagyon adja és már elég simán végig mentem rajta, szóval lehet megnézem a M11-et nem tudom mennyivel lesz szenvedősebb.
Irtad, hogy slaughterek itt arra kettőre gondolsz a shaft meg a slaughterstar 3000, vagy van még több is?
Az eventeket meg úgy látom inactivak nem tudom hogy mikor szoktak lenni vagy hogy működnek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3454) persil válasza Csokishurka (#3453) üzenetére


persil
nagyúr

Shlooter csak akkor kell, ha szimplan farmolgatsz, konnyu tartalomnal.

Amikor "jatszol", akkor meg felteszed a rendes artifactodat.

Ilyen torgue fele circle of slaughter 4 van osszesen, szerintem egyik jobb, mint a masik. :)

3 event az allando, ki-bekapcsolhatoak, de csak menubol. Fomenuben bepukkantod azt, amelyik szimpi, aztan amig ki nem nyomod, aktiv lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3455) Csokishurka válasza persil (#3454) üzenetére


Csokishurka
őstag

Slaughterstar 3000
The Slaughter Shaft
Cistern of Slaughter

Csak ennyit találtram mi a negyedik?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3456) persil válasza Csokishurka (#3455) üzenetére


persil
nagyúr

Hopp, lehet tenyleg csak 3 van, mea culpa. :D Ezer eve nem inditottam el a jatekot. :)

Trial-bol van tobb, 6 vagy 7.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3457) Csokishurka válasza persil (#3456) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jaja abból van egy pár.
Amúgy tegnap átváltotta M8-ról M11-re, nem vettem észre olyan nagy különbséget...
A slaugther arénáknál ugyen minden roundban van egy plusz küldi, gránát, melee, cyro kill.
Ezeket mennyire érdemes megcsinálni? Adnak valamit pluszt egyáltalán?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3458) persil válasza Csokishurka (#3457) üzenetére


persil
nagyúr

Minimal az ajandek, szerintem kulon nem eri meg szarakodni vele, ha kozben osszejon ez meg az, az tok jo, de amugy csak szopatod magad veluk.

Az egyik slaughter(talan a shaft?) vegen a boss viszont dob 500 eridiumot fixen, azt eri meg a legjobban csinalni e miatt. Ha kulon farmolni akarod, akkor pedig eleg a boss-t megolni, majd a teljesites elott meghalni es akkor csak az utolso kort kell ujra lenyomni, rengeteget ossze lehet szedni pillanatok alatt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3459) Csokishurka válasza persil (#3458) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor jo mert altalaban hanyagolni azoktam, melee meg granat kill mar szenvedes.
Ma szerintem ranezek az urad buildre. Csak meg nincs meg az az atomic deathless, helyette jo a frontloader is? Abbol mar van vagy 3 fajta, vagy megeri a kettot egyut hasznalni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3460) persil válasza Csokishurka (#3459) üzenetére


persil
nagyúr

En mentem a front loader-rel egy darabig, teljesen jol tud mukodni az is, nyugodtan probald ki.

Az atomic balm deathless-re meg eleve kisebb az esely, mint egy lotto otosre, szoval turelem. :D

De deathless-t es front loader-t ne hasznald egyszerre, annak nincs ertelme, CSAK akkor, ha nincs jobb/mas pajzsod.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3461) Csokishurka válasza persil (#3460) üzenetére


Csokishurka
őstag

Gyorsan ragugliztam, valami phoenixet kell farmolni lehet ranezek egy kis fel oras farmra.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3462) persil válasza Csokishurka (#3461) üzenetére


persil
nagyúr

Jah, de jobban jarsz, ha bizol benne, hogy random kiesik valahol.

Az a madar egy igazi fereg. 3 vagy 4 dropja van, de a tobbi szazszor jobb esellyel esik, mint a deathless, raadasul 3x kell megolni ezt a gyokeret es neha nem hajlando feltamadni, szoval bukod a dropot. Idoigenyes, unalmas, borzaszto az egesz. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3463) Daelion válasza persil (#3462) üzenetére


Daelion
őstag

Uh az a dedikált drop, ne is emlékeztess. :DDD :N
Volt valami event 1x ami növelte a dedikált dropok esélyét azt mondom oké le kéne már cserélni Mozen a lvl 50 vagy hanyas Deathless-t. 'viszont jó statos én buildemhez'

Hát maradjunk annyiba, hogy nem jött be a tervem. :D

(#3464) Csokishurka válasza persil (#3462) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát megprobáltam ez urad buildet lehet én csesztem el valamit de nagyon gyengus.
A gamma burstos eddig ami nagyon átjott, a rakkosat nem néztem eddig M11en de lehet már nem is fogom :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3465) persil válasza Csokishurka (#3464) üzenetére


persil
nagyúr

A rakk attack+fish slap sem rossz. :K

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3466) Csokishurka válasza persil (#3465) üzenetére


Csokishurka
őstag

Érdekesnek hangzik :D Megnéze majd köszi :D Jó hogy ennyi fajta build van....

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3467) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Skacok, tudom világi láma kérdés...de nem világos. Ha egy fegyver benne van a 4 weapon slot valamelyikében, de éppen nem azt használom. Attól a secondary statokat adja vagy azokat sem?
Gondolok itt a fish slapes buildre, hogy csak akkor durrant nagyot a gránát ha éppen a psycho stabber van a kezemben a 340% melee dmggel. :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3468) persil válasza Csokishurka (#3467) üzenetére


persil
nagyúr

Nem es igen.

Csak az szamit a fegyverek kozul, ami epp nalad van. Persze lehet olyat, hogy elpukkantasz egy effektet, aztan hasznalod a masikat, ha buff/debuff, akkor a legtobb* meg fog maradni fegyvervaltas utan is.

*Nem minden! Ezt igy most fejbol nekem eselytelen, de volt rola leiras, hogy melyik effektekkel lehet igy jatszani es mivel nem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3469) Daelion válasza Csokishurka (#3467) üzenetére


Daelion
őstag

Teljesen jogos a kérdés mert vannak csalóka dolgok itt és mint ahogy Persil is említi, van pár Anoint effekt ami átmegy váltás után is de ugyszint meg nem mondom így hirtelen az összeset. :D

Meg vannak dolgok amik nem is úgy működnek mint ahogy írva van játékba. 'ezt sikerült Wonderlandsbe is átvinni..'
Consect hit sem esik le ha 1-et félre lősz hanem aktív marad egy ideig + amig van elemental dot aktív az is fent tartsa asszem.

[ Szerkesztve ]

(#3470) Csokishurka válasza Daelion (#3469) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát most hirtelen felindulásból megvettem a Wonderlandset szóval most egy ideig azt tolom :D

Nincs még külön topic neki?

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3471) Daelion válasza Csokishurka (#3470) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem nincs. :DDD
Gondolkoztam rajta de mondom úgy sincs rá igény meg én nem vagyok az a kezdeményező típus. :B

(#3472) shotika válasza Daelion (#3471) üzenetére


shotika
őstag

Én is filóztam rajta, de 45 óra után úgy érzem, nincs benne több. Jópofa és érdekes volt a varázslós koncepció, de még mindig túlságosan hasonlít az alapjátékokra, ugyanazokkal a baromságokkal.
Persze a DLC-ket majd megnézem, de azért most már jöhetne egy 4. rész :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3473) Daelion válasza shotika (#3472) üzenetére


Daelion
őstag

Én most tartok valahol 100 óra környékén megjelenés napja óta.
1 karim van egyenlőre azt szép lassan erősítgetem meg megyek fel a Chaos szinteken mert abból is már 35 van ugye. '28-on játszok per pill'

Csak a játék sztori része volt nekem vagy 40 óra körül minden mellékküldetéssel meg mapok nagyrészt körbenézésével.

Szerintem nem rossz játék csak vannak gyermekbetegségei mint ahogy korai BL 3-nak voltak.
Azt is otthagytam pár hónapra nem sokkal megjelenés után és csak első DLC után mentem vissza valahogy februárban. :D

Ja igen Wonderlandsbe ne várjál komoly DLCk-et mert már játék megjelenése előtt leszögezték, hogy itt nem úgy fognak működni DLCk mint pl BL2/3-ba amik sztoris tartalmat kaptak egész sok/több órányi tartalommal.
Itt csak ilyen kisebb end game tartalmat bővítő inkább addon szerű dolgok lesznek.

Ez valahogy sokaknak kimaradt és már ment is a panaszkodás első DLC után, hogy ez most mi akar lenni. :DDD 'tényleg kevéske volt amúgy de ők megmondták végül is..'

Majd még tervezek egy második karit de egyenlőre még az elsőt sem raktam annyira jól össze meg most én is csak alaphangon játszok a játékkal pár naponta.

De igen, remélhetőleg már kalapálják a 4-ik részt mert el tudnám fogadni. :K 'egyik BL 3 sztori író aszonta, hogy nincs lezárva a sztori vége és hogy nem ez volt utolsó a szériában tehát elég biztos'

[ Szerkesztve ]

(#3474) shotika válasza Daelion (#3473) üzenetére


shotika
őstag

"Majd még tervezek egy második karit de egyenlőre még az elsőt sem raktam annyira jól össze meg most én is csak alaphangon játszok a játékkal pár naponta."

Nekem nem lenne türelmem végig hallgatni megint minden párbeszédet :D (nem találtam skip gombot...)

Én egy Sporewarden - Graveborn minionos buildet pakoltam össze, elég durván írt, bár nem mentem még magasabb szintre.(azt se tudom hol lehet átállítani, vagy csak Chaos Runban lehet?)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3475) Daelion válasza shotika (#3474) üzenetére


Daelion
őstag

Hát most lehet örültnek fogsz gondolni de én BL 3-on 6x mentem végig és nem skipeltem, ez semmi kb. :DDD 'Amara+Moze+Zane normal+TVHM és összes DLC meg mellék küldi TVHM-en mindegyikkel'

Spore Warden+BrrZerker-en vagyok most Frost builden de szeretnék valami Spellshot alapú karit ami használ Deathlesst buildbe mert találtam rá egy nagyon jó rollosat és ez a mostani karim olyan papír hogy már zavar.

Amúgy meg megnyitod Inventory menüt és ott fent Chaos mode tab, bekapcsolod és arra a szintre rakod amit unlockoltal Chaos Trial runokban. 'csak mielőtt köv szintre mennél Trialba legyen a jelenlegi maxra állítva a Chaos lvl'
Már volt update és lvl 20-ig 2 szintet ad 1 sikeres run, 20 után meg 1/run szal ja elég idő igényes meg van pár irritáló boss közben.

[ Szerkesztve ]

(#3476) shotika válasza Daelion (#3475) üzenetére


shotika
őstag

BL3-at én is baromi sokszor végigvittem :D De akkor még lekötött a rendszere, a gunplay, a grafika, az itemek stb. Ezeken meg azért nem sokat változtattak sajna.

Viszont 1 hónapja raktam fel újra a Borderlands első részét, és az a helyzet, h sokkal jobban leköt, mint a Wonderlands.

Charos runok egyelőre nagyon átláthatatlanok nekem. Letoltam párat, de egy-egy ütközet végén megjelennek fura táblák, azt se tudom melyik mit jelent, csak kattintok, aztán bevág valahova.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3477) Daelion válasza shotika (#3476) üzenetére


Daelion
őstag

Én igazából örülök, hogy nem változtatták azokat a rendszereket meg mert nekem nagyon bejön BL 3-as gunplay meg az egész játékmenet úgy ahogy van.
Igazából nekem BL 3 a kedvencem az egész szériából már ez miatt is, tudom sokan ezzel nem értenek egyet de hát ez van nem vagyunk egyformák. :D 'többet játszottam BL 3- al mint összes többi résszel összesen mert annyira tetszik a játékmenet/end game kari buildek'

Viszont ami nagyon jo Wonderlandsbe az a pálya design, játék elejétől végéig minden pálya tetszett és tök jó meg friss ez a fantasy környezet szerintem.
BL 3-ban is Athenas volt a kedvenc helyem mert tök szép meg vannak színek nem ilyen kihalt pusztaság mint Pandora meg mocsár 'fuj de utálom Eden 6-ot..'.

BL 1-et én a maga idejében rongyosra játszottam pláne General Knoxx DLC után meg a töménytelen Crawmerax farmolással.
Van 1-2 rendszer ami szerintem még most is BL 1-ben volt a legjobb meg megvan a maga varázsa de nekem már elég volt meg már fura lenne a gunplay ennyi BL 3 után.

Nem túl bonyolultak pedig Chaos runok, nekem is fura volt elsőre de aztán utána néztem azt igazából csak 1-2 dologra kell figyelni.
Szinte csak a Butt Stallion képes portál meg amin láda van szoktam választani, a Dragon Lordos portált nem mert az ha negatív modot kapsz a végén eléggé meg tud szívatni és sztem nem éri meg a kockázatot. 'kb mint BL 3-ban a szar Mayhem modok voltak, sőt igazából azokat emelték át ide'

Elite zónákat is lehet választani mielőtt bemész a portálba de szerintem az csak akkor éri meg ha már bőven erős a kari és simán viszi a runt meg farmolás szinten megy.
Chaos Trialba lehető legkönnyebben kell átmenni mert úgy sem azokat fogod farmolni hanem standard runokat magasabb chaos szinten.

Jelenleg Chaos runok az end game Wonderlandsbe meg dedikált/boss farmolás és ugye kell a chaos lvl mert az növeli a loot luck-ot meg esélyt Chaotic/Volatile/Primal gear-re.
Így is elég nyamvadt a droprate bizonyos dolgokon, egyik nap is valami 2 órán át farmoltam dedikáltat és alig esett pár darab és abból 1 volt nekem használható rollos/verzió.

[ Szerkesztve ]

(#3478) Csokishurka válasza Daelion (#3477) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én most hammerzerkert tolom. Élem a spin to wint csak eleg tankyra kell csinalni mert könnyen megpusztulsz. De van sok dmg reducos talent halistennek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3479) shotika válasza Daelion (#3477) üzenetére


shotika
őstag

Köszi a helpet, most már fel is húztam a Chaos szintet 3-ra, most már a legeket is jobban dobja:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3480) Daelion válasza shotika (#3479) üzenetére


Daelion
őstag

Látom lehet pont a heti feature runt toltad le és esett Swordsplosion shoti, azt remélem elraktad mert per pill egyik ha nem legerősebb Legendary a játékba előző heti buff óta. 'kíváncsi vagyok mikor nerfelik :DDD '
Sticky módban használva nem kicsit erős pláne ha build is támogatja.

#3478 Csokishurka

Jah én is láttam egyik YT tagnál akit nézek, hogy felrakott egy elég komoly pörgős melee buildet de én nem nagyon szeretem melee témát BL játékokban. :B
Az a gond, hogy magasabb Chaos szinten már elég szépeket sebeznek karira, vagy megölőd őket gyorsan vagy téged csapnak le elég hamar. 'nekem ez pár ütés/lövedék és földön vagyok chaos lvl 30-on bár én karim nem egy tank'

Majd második karim egy tankosabb buildet fog használni, vagyis elvileg annak kéne lennie.

(#3481) shotika válasza Daelion (#3480) üzenetére


shotika
őstag

Kettő is esett, de nekem nem jöttek be:

Ezt viszont bírom:

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3482) Csokishurka válasza Daelion (#3480) üzenetére


Csokishurka
őstag

En nagyon szeretem, szerintem majd a porges a thor kalapacsos skill kozott valtogatom majd, az is eleg jo.
Van olyan gun ami scalel a melee dmggel? B3ba volt valami ami a keseket lott ki.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3483) Win-T


Win-T
senior tag

Segítsetek már nekem kicsit, próbáljuk megfejteni, hogy az én Amarám miért nem boldogul a bossokkal. Mayhem 10-en jásztom, a mezei mobok, badassek, kisebb bossok még tűrhetően halnak, de a főbossokkon egyszerűen nevetséges a sebzésem.
Most is konkrétan 33 percig birkóztam Evil Lilithel mire nagy nehezen meghalt, holott látok vidókat a neten amikben egy perc alatt lerendezik pikk-pakk. Értem én, hogy az olyanok már végletekig kimaxolt gearrel tolják és nem is akarom én 5 lövésből megölni, de ha beleeresztek tíz tárat akkor azért látszódjon már, hogy csökkent valamennyit az életereje legalább.

Nézzük a buildet először: [link]
Ezt követem, gondolom ezzel nagy baj azért nem lehet. Ha azt mondjátok ez oké, akkor valahogy idekopizom a gearemet és ízekre szedhetitek. Valószínűleg abban lesz majd a hiba inkább.

(#3484) Daelion válasza Win-T (#3483) üzenetére


Daelion
őstag

Gear lesz ott a gond mert én is szinte ugyan azt a buildet használom Amaran csak nagyon kicsit módosítottam tetszés szerint pár pontot.

Phase Zerker Amara nem a legjobb boss killer build de azért annyira nem szabadna gondnak lennie, nekem is kb 1 percen belül megvan M11-en Evil Lilith.Menne gyorsabban is de ugye várni kell a köztes részen. 'nem ajánlom amúgy M10-et ha csak nem akarod magad szívatni a semmiért :D '

Bossolásra ajánlok neki egy Free Radical pisztolyt mert single targetre nagyon erős és kb akármit le lehet vele szedni a játékban.
Ezzel a buildel elég jól lehet effektíven használni sok Legendary fegyvert, én is hordok magamnál vagy 10 darabot inventoryba és kedv/cél szerint használom őket. :)

Anointra megfelel akár egy next 2 mag elemental is amúgy meg Consect hit de ha nincs más akkor action skill end 100% weapon dmg.

Illetve elég kritikus neki egy Re-Volter shield On action start activate any effect that trigger on shield break/fill Anointal mert úgy szinte mindig aktív a buff amit az a shield ad és sokat számít.

Persze én is Amara main voltam és hát ja van rajta gear de igazából szerintem ha megvan a megfelelő Re-Volter+ pár erősebb fegyver meg 1 használható PhaseZerker class mod már működnie kéne hasonló szinten.
Pearl Artifactot meg ugye úgy is kap mindenki DLC 2-be azt nem nehéz keríteni akármilyet.

#3482 Csokishurka

Ezt most így hirtelen passz, Wonderlandsbe máshogy van a Melee téma meg ugye van dedikált melee fegyver slot azt annyira nem követtem ezeket.
Több dolog is tud interakcióban lenni melee-vel elvileg, de ennek ja utána kéne néznem. :D

[ Szerkesztve ]

(#3485) Win-T válasza Daelion (#3484) üzenetére


Win-T
senior tag

No akkor ma vagy holnap ahogy lesz időm lefotózom a gearemet, megköszönöm ha megszakértitek mit kellene kijavítani, hol kevesek a számok, stb.
Azért megyek M10-en (kiforgattam nagyjából a legkevésbé szívatós modokat), mert ott legalább van bónusz a dropra - és ez a másik ami előtt értetlenül állok - miszerint lófax sem esik. Ezt is csodálkozva látom videókon, hogy másoknak úgy potyognak a legendaryk mint a hóesés, én meg összeteszem két kezem ha meglátok egy csillagot. Aztán persze az is csak valami szar shield vagy gránát.
Mondjuk azt megszoktam már sok év Diablózás és Path of Exile után, hogy random is a bitch. Loottal nekem soha nem volt szerencsém.

[ Szerkesztve ]

(#3486) Daelion válasza Win-T (#3485) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs érdemleges különbség M10 és 11 World drop rate közt és mivel legtöbb jó Legendary amit használni fogsz úgy is dedikált drop és arra meg nem hat a droprate különbség. 'Shlooter artifact sem'

Én ezért nem is játszom 10-en amióta van 11, sztem sokkal kényelmesebb 11 és így is összeraktam 3 közel fullos karit. :) 'abból egyik semmi segítséget sem kapott a többitől direkt mert kíváncsi voltam mennyire nehéz manapság összerakni 1 karit'

~1 éve nerfelték world drop ratet és ha régebbi videókat nézel azért lehet, bár nekem még így is bőven esik Legendary ha kitakarítok 1 Slaughter Shaftot pl.
Dedikált meg ja, azt ki kell farmolni nincs mese aztán lehet pörgetni rajta a megfelelő Anointot a reroll gépnél Sanctuaryn. 'ez miatt meg mehetek Eridiumot farmolni :D '

[ Szerkesztve ]

(#3487) Win-T válasza Daelion (#3486) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor legalább a 200% eridium drop rate jól jön azért, abból is mindig hiány van. Örülök ha egy rerollra való összejön egy játék session alatt. A lootsplosiont meg imádom mikor bejön! :D
Beszereztem egy ajánlott Free Radical pisztolyt, ezzel már tizenpár perc alatt meghalt Evil Lilith. A jótól ugyen ez még igen messze van, de az előzőekhez képes mindenképpen előrelépés. A Re-Volter pajzson dolgozni kell még, minden szarból van elrakva a bankban legalább egy darab, az pont nincs.

(#3488) shotika válasza Daelion (#3480) üzenetére


shotika
őstag

Rebulának elvileg van dedikált dropja, de van valami módszer arra, hogy dobja is a legendaryt? Már 7-es Chaos szinten farmolom, de semmit se dob.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3489) Daelion válasza shotika (#3488) üzenetére


Daelion
őstag

Ez sajnos ilyen Wonderlandsbe jelenleg, dedikált droppok elég ritkák tudnak lenni.
Én is volt hogy 1-2 órán át farmoltam dedikáltat amikor Chaos 20 volt a max és alig esett pár darab.
Loot luck nem tudom mennyire befolyásolja dedikáltat de Chaos 30-on se nagyon szereti dobálni őket amikor akarnám. :D

#3487 Win-T

Jah én is csak akkor rakom vissza M10-re ha Eridiumot farmolok, Black barrels cellar külső részén mert ott van egy jó pár Eridium kristály és a checkpoint is közel van.
Graveward-tól szoktam visszafele menni előző zónába a hídon és ott van oldalsó rész ahol a jabberek is vannak.

Miután megjegyeztem fejből összes kristály spawn helyet már 2-3 perc/run alatt megvan Mozen.
1 óra alatt kb 5000+ Eridiumot tudok így kiszedni ha nem lustálkodok közben, persze ez atom agy pusztító dolog de nekem ez a leggyorsabb módszerem.
Másik a Ruiner farm vagy Slaughter shaft utsó körének az ismétlése ahol boss dob 500-as packot azt direk meg kell halni és újra indítani az utsó kört de nem szabad minden ellenséget megölni. 'Én ezt mondjuk nem szeretem mert Black barrel runra akármikor be tudok ugrani farmolni kicsit nem kell semmit se előtte csinálni'

(#3490) shotika válasza Daelion (#3489) üzenetére


shotika
őstag

Najo, de mindenn boss dobal legeket, viszont Rebula egyet se, es ez az erdekes.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3491) Daelion válasza shotika (#3490) üzenetére


Daelion
őstag

Pedig dob az legendaryt csak hát ja kell a loot luck.
Kb 10 runt mentem és abból nagyrészt vagy 1 legendary esett vagy semmi de volt 1 ilyen is.

Na jó most már illene felmennem Chaos 35-re, csak lusta vagyok. :D 'meg azért már nem olyan könnyű mert nem fullos kari ez'

[ Szerkesztve ]

(#3492) Win-T


Win-T
senior tag

No összeszedtem a gearemet amiket nagyjából használok és jónak érzem őket itten: [link]
A fegyverek között akad még M9-es is, ezeket igyekszem cserélni a nagyobb változatra természetesen ahogy tudom, de mobozásra még így is egész használhatóak. Annointok is olyanok amilyenek, néhol teljesen haszontalanok. Pörgetem folyamatosan ahogy van rá keret. A consecutive hits ajánlott? Mert én eddig az action skill ends, action skill active sebzés bónuszokat kergettem leginkább.

Délelőtt esett végre egy Re-Volter, beraktam az eddigi Stop-Gap helyett, az ajánlott anointot természetesen még erre sem adta be.

Phazezerkerem tripla fire rate-es, az az igazság ennek a statjaira nem is igazán figyeltem még oda. Lehet kellene? Mondjuk ez sem potyog minden sarkon, hogy válogassak.

Gránát anoint mindig olyan legyen bent mint ami a fegyver elementál sebzés típusa? Lusta vagyok mindig cserélgetni, de rászoktatom magam ha kell. A robbanás sebzése gondolom úgysem nagyon számít.

És végül a pearl... normál végigjásztás alkalmával anno kidobtam, mert nem foglalkoztam akkor buildekkel meg statokkal még csak játszottam vakon. Aztán TVHM-ben már észnél voltam és hát ilyen lett, szerintem a két leghaszontalanabb stat van rajta ami csak lehet, de mivel quest reward nem tudom, hogyan kellene jobbat szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#3493) Daelion válasza Win-T (#3492) üzenetére


Daelion
őstag

Jah inkább Anoint gondok vannak ott.
Ha már megvan fő fegyvereken legalább a next 2 mag Elemental/Action end 100% dmg az jó illetve Re-Volter azzal az Anointal sokat fog dobni. :) 'ez tényleg egyik legfontosabb tényező itt'
Consect hit igen ajánlott de ha nincs az sem akkora gond, Refluxot viszont ne bántsd mert az jó úgy ahogy van. 'annak kell az element variáció mert annál jobban/többet linkeli a mobokat'

Pearl meg igazából mind1 mert ami miatt jó azt alapjáraton tudja, reload speed meg nem rossz még ha másik stat nem is.

Gránát az csak stat stick úgymond, csak Anoint miatt kell szal azt használod ami tetszik de én általában vagy HEX vagy Its Piss gránátot használok Amaran. 'dedikált drop'

Zerker mod hát igen elég macera értelmeset keríteni, valami + dmg verzió kéne inkább.
Megnéztem most én is mik vannak elrakva a bankba de azok se annyira jók, azzal is szerencsém volt nagyon amit használok. :D

Ja meg hát annyi, hogy Boss/hely függően szoktam állítgatni az elemental típust amiből konvertálja a dmgt Amara skillje.
Csak átrakod skill tabon amire pont kell azt annyi, Lilith-nél pl incendiary dmg/Maliwan runba inkább Corrosive,stb.
Illetve ne legyen úgy, hogy pl fegyver amit használsz ugyan azt a next 2 mag elemental dmt-t adja mint a gránáton lévő Anoint mert nem adódik össze ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#3494) shotika


shotika
őstag

Hopp

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3495) Win-T válasza Daelion (#3493) üzenetére


Win-T
senior tag

Köszönöm, ezek hasznos tanácsok, igyekszem ezek alapján tovább fejleszteni a motyót. :R

(#3496) shotika


shotika
őstag

BAszó chaotic fegyonak tűnik, indítottam is egy stabbo- spore karit hozzá.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3497) Daelion válasza shotika (#3496) üzenetére


Daelion
őstag

Hát azt kell mondanom, hogy sajnos már lekéstél róla.
Játék megjelenése után ez volt legerősebb fegyver a játékban kb, de azóta kapott egy 'enyhe' ~65%-os nerfet. :DDD :U

Mobolásra el lehet használni de bossolni már gyenge szerintem, én is Spore Stabbon illetve Spore BrrZerkeren használtam. 'ott van több passzív frost buffolo skill'

Igazából könnyebb lenne jelenleg megszámolni mennyi a ténylegesen használható end game fegyver.
Nálam is csak Swordsplosion meg egy X4-es Epic Frost SMG viszi a karit/buildet.
Jelenleg van pár legendary ha van rá builded meg pár ugyan így build függő Epic ami jó.
Sajnos ugyan azokba a korai hibákba fut bele a játék mint anno BL 3 volt megjelenés után.

Közben a hétvége folyamán elvittem Chaos 35-re a karimat, hát sok fejlődést nem látok de legalább a Chaotic/Volatile gear jobban esik ja és 1% Primordial. :D

[ Szerkesztve ]

(#3498) shotika válasza Daelion (#3497) üzenetére


shotika
őstag

Egyelőre még C11-es szinten tolom, de ráérősen tolom, mert közben építem a már említett karit is. (az nagy könnyítés, hogy új karival nem kell összeszedni a lucky dice-okat :D)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3499) HugóBoss


HugóBoss
tag

Sziasztok!
Még sosem játszottam borderlands-el, FPS-t sem nagyon, kb a wolfenstein ET volt az utolsó ;)
A looter shooter pedig teljesen idegen...
Szóval szeretnék egy kis segítséget kérni.
Még nagyon az elején járok, van egy lvl12-es Moze-om. A 2. bolygón most jutottam be a fegyverraktárba.
Az nyilván az én hibám, hogy a mech-et szinte nem használom, mert nem jut eszembe (az első boss-nál használtam, azóta sem.) Gondolom ezt azért lehetne nyomatni sűrűbben :)
Szóval. Milyen buildet érdemes követni, ami kezdőként alacsony szinten már hatásos lehet?
Milyen fegyvert keresgéljek?
Van-e valami, amit érdemes már most farmolni?
A class specifikus cuccokat később fogom tudni használni? Már esett egy csomó, de használni nem engedi egyiket sem.
Most még megy a játék, bár a fegyverraktárban a sok pajzsos npc, meg a nagy robot? szerű izék már neccesek voltak
Ha elakadok pl egy bosson, tud más csatlakozni a játékhoz és segíteni, vagy coop-hoz új játékot kell kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#3500) bolondember válasza HugóBoss (#3499) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lvl 12-n szerintem még felesleges farmolni, használd ami szembejön és bejön. Majd 72-től érdemes igazán farmolni (kivéve talán a class modokat, ott simán lehet, hogy 72-n és 65-ös moddal mész). Érdemes lehet még akár Moxxi villanyos SMG-jét "megvenni" (borravalót kell adni Moxxinak és egy idő után adja az SMG-t illetve egy (szerintem) rossz AR-t is)

Nekem gránátos-meches--bottomlessmages-gunner-em van, szerintem nem rossz - én ezekkel a skillekkel tolom:
[kép]
[kép]
[kép]

Class modokat majd később, ahogy a 4 fegyver slot is fogod tudni használni.

Ha nagyon elakadsz akokr bárki tud csatlakozni a friend listről (úm. crossplay is van, Epicesek tudnak Steamesekkel játszani, stb). Érdemes beszerezni mindkét DLC-pakkot, bár az első 4 kieget tartalmaz, az a "fontosabb".

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.