Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3351) Daelion válasza shotika (#3350) üzenetére


Daelion
őstag

Ez jó volt most Loot the universe event alatt, nálam is van Mozen egy de amióta vége az eventnek már nem használom.

Hasonló rollos Deathless van rajtam, incediary dmg/Mag size/Pistol dmg % csak kár, hogy nem 72-es.
Még event alatt se tudtam jobbat találni azt maradt úgy.

Ma meg lett egy ritka verziós Troubleshooter SMG-m amit a második vault cardból lehet kiszedni.
Alapjáraton nem valami jó de ha kapsz egy Overclocked verziót az elég jó, na ma sikerült kapnom egy olyat. :D 'Az kevesebb töltényt eszik, sima verzió nagyon töltény igényes'
Elvileg 20% esély van rá, hogy ezt kapja az ember és ugye 5 keybe kerül 1 próba.

[ Szerkesztve ]

(#3352) shotika


shotika
őstag

Megmutatod hogy néz az ki? Nekem eddig kettő van, egy sima, meg ez esett:
- nem igazán foglalkoztam vele, mert se Fl4k-nek, se Zane-nek nem igazán vált be. Az tetszik, hogy tele van tölténnyel, de bőven van jobb fegyo nála.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3353) Daelion válasza shotika (#3352) üzenetére


Daelion
őstag

DMG az elég low rollos mert lehetne kb ~20k is de azt leszámítva az Overclocked prefixes az amit nézni kell, akkor használ kevesebb töltény/lövés.

Azt tudja amúgy ez a fegyver, hogy ha elkezdesz lőni valamire akkor pár lövés után automatikusan átvált arra az elementalra amire gyenge az ellenség.

Én sem tudom, hol akarom használni mert igazából már mindenhol van jó vagy jobb SMG-m de szerintem rá fogom rakni Amarara így próba szinten úgy is ő az Elementalos karim.
Amaran per pill Torrentet meg Needle Gunt használok ami kifejezetten erős.
Anointed ne nézd, még nem forgattam át semmi értelmesre mert kifogytam. :D

[ Szerkesztve ]

(#3354) shotika válasza Daelion (#3353) üzenetére


shotika
őstag

Jaja, a tudását azt vágom, de thx. Majd rápróbálok egyszer vmikor vmi faszábbat csinálni.

Viszont csak emlegetnem kellett, és jött a Boogeyman :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3355) Daelion válasza shotika (#3354) üzenetére


Daelion
őstag

Imádom a Boogeymant Mozemon, meg is lett belőle a Cryo+Urad verzió ezen a héten azt pusztít is ahogy kell és kb soha az életbe nem fogy ki töltényből. :D '65-on is használtam már de szigorúan x1 verzió mert x2 megeszi a töltényt'

Mentem most egy kört ezzel a Troubleshoot-al Amaran, sima next 2 mag elementalos Anoint.
Hát végül is levitte a True Maliwan Takedownt 'ami full partira skáláz' én karimon szal gyengének semmiképp sem gyenge fegyver.
De ja van ennél jobb SMG is de azért simán használható csak kérdés, hogy meg e éri ennyit szarakodni vele hogy legyen Overclocked verzió.
Bár az tényleg poén, hogy nem kell elementalokkal foglalkozni csak lőni mint egy barom mert magától vált. :D

[ Szerkesztve ]

(#3356) shotika válasza Daelion (#3355) üzenetére


shotika
őstag

Na majd akkor Amarával is csekkolom az smg-t. Egyelore Fl4k is boven elvan nelkule, mert amugy is m11en jatszom, itt meg ugyis inkabb a magas dps es crit szamit.
- meg egyebkent a Tizzy-vel a legtobb foboss pillanatok alatt megvan :D
(Sajna Hemohoz, ami 500 eridiumba kerul bemenni, ott mar mast kell hasznalnom)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3357) Daelion válasza shotika (#3356) üzenetére


Daelion
őstag

Amióta van M11 én is csak ott játszom, sokkal kényelmesebb a sok mayhem mod szarság nélkül ami M10-en van.
Tizzy az nem rossz csak kb lehetetlen tölténnyel bírni.
Bossolásra Mozen inkább Backburnert használok illetve Prompt Critical-t ha tényleg kell a DMG.
Hemot nem mentem már régóta mert nem kell onnan semmi de amikor voltam akkor Mozen egy Plaguebearert használtam rá.
Azzal elég lazán leszedtem mert azokon a részeken is eltalálta a követő lövedék ahol jobban fáj neki. :D 'és ez még Infernal Wish előtt volt, képzelem most mit művelne ott dupla lövedékkel'

Ettől függetlenül még mindig Torrent meg Needle Gunt használok inkább SMG-nek Amaran.
Plasma coilt meg nem szeretem, erős az tény de az a burst fire lövése nem jön be játékmenetileg. 'ott rohad falra kirakva a lvl 72 ASE splash dmg Anointes :D '

(#3358) shotika válasza Daelion (#3357) üzenetére


shotika
őstag

Torrent még nincs meg.

Infernal Wish: egyelőre nem igazán értem még a lényegét annak a pajzsnak. Na ennél jól jönne egy kis működési leírás tőled :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3359) Daelion válasza shotika (#3358) üzenetére


Daelion
őstag

Hát alapvetően kapsz minden lövéshez +1 lövedéket.
Tehát x1 es fegyvereken mint pl Launcherek, effektíven megduplázza a DMG-t mert 1 kattintásra 2 rakétát lövök ki.
Ja és az extra lövedék nem kerül tölténybe se.

Ez működik több lövedékes fegyvereken is mint pl a Light Show de ott annyira nem feltűnő az extra DMG mert ugye csak +1 lövedék a sok közt.
X1/X2 fegyverekhez viszont szerintem nagyon jó, pláne erősebb Launchereknél már vicc kategória. :D

Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyire gond az a tulajdonsága hogy felgyújtja a karit mert én csak Bloodletter class modos Mozen használom azt ott igazából jelentéktelen mert állandóan töltöm a shieldet vissza.

(#3360) shotika válasza Daelion (#3359) üzenetére


shotika
őstag

Köszi!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3361) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Sziasztok! Endgamebe merülés előtt ki szeretném "kiacsizni" is a játékot. 3 achievement megszerzésében szeretnék segitséget kérni, ami társ nélkül nem lehetséges. 2 percet elrabolhatnék az életéből valakinek? :D Privát üzenetben jelezze legyen szives aki segitene. De egyébként co-op mókában is benne vagyok, ha valaki aktiv társat keresne még. :)

(#3362) bolondember válasza Daelion (#3345) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

köszi!
Ez lehet a megoldás, majd megnézem, hogy ez volt-e a gond.

Bár ugye annyi ellen jön, hogy abszolúte nincsen esélyem a kapukkal törődni, mert jönnek a guardianek. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3363) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Elég kihalt a játék multi része. :(( 1 dueles acsira nem találni embert... Mondjuk előny lenne ha olvasná a chatet az a 2 ember... Segitene valaki egy duel erejéig legalább :F

(#3364) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Popsychle Cosmetics
Sep 13, 2021 (expires Sep 27)
PC/Mac/Linux: Works
PlayStation: Works
Xbox: Works
KH5J3-9BSSS-K6WF9-RT3BB-FTBCJ

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#3365) Bennyboy válasza Devil Smile (#3364) üzenetére


Bennyboy
őstag

thx

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3366) straki89


straki89
újonc

Sziasztok. Február után újra elővettem a játékot és be jöttek a vault cardok. Kutakodtam a cuccaim közt de nem találtam semmit ami növelné az xp %-ot. Valaik tudna nekem segíteni és küldene pl. egy Moxxi's Endowmentet? Vagy bármit amibsegít felgyorsítani a folyamatot. PS: Straki89 Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3367) straki89 válasza shotika (#3350) üzenetére


straki89
újonc

Váo. Nem rossz. Ha esetleg ps-es vagy kérhetek belőle? :)

(#3368) shotika válasza straki89 (#3367) üzenetére


shotika
őstag

:N :DDD PC

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3369) Win-T


Win-T
senior tag

Gránátoknál az "On Action Skill End, gain 50% bonus akármilyen damage with weapons for 10 seconds" anointment hogyan működik? Bármilyen fegyver, teszem azt egy elementál sebzés nélküli fegyver is kap ilyen sebzést 10 másodpercre, vagy csak akkor van hatása ha a kézben lévő fegyver már eleve adott elementál sebzéssel rendelkezik? Tehát shockos gránát csak shockos fegyvert boostol vagy bármilyent?
Wikiből ez nem derül ki számomra egyértelműen.

(#3370) shotika válasza Win-T (#3369) üzenetére


shotika
őstag

Én úgy vettem le, hogy minden milyen típussal lősz, a sebzéshez hozzáadódik +50% elemental damage.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3371) FaTHI


FaTHI
őstag

Sziasztok! Most kezdtem el a játékot, van egy jó fegyverem amit ha "F" et nyomok mutat fejlesztéseket de nem engedi semmilyen módon upgradelni. Ez akkor csak valami bug, vagy nem lehet fejleszteni fegyvert?

(#3372) Daelion válasza shotika (#3370) üzenetére


Daelion
őstag

Igen ez így van, csak annyi hogy az azonos Anointok 'ha ugyan az a megfogalmazás/leírása' az nem adódik össze.
Gyors példa Sanctuary Jack teszt bábún Zanen egy element nélküli 'kinetic' Jakobs fegyverrel:

Fehér dmg az a fegyver dmg, kék volt a ASE/Start Revolter shield shock dmg-je és a sárga meg a gránáton lévő Radiation ASE.

#3371 FaTHI

Üdv a játékban!
Nem lehet, F-el csak az tudod megnézni hogy milyen részekből generálta le a játék/tevődik össze.
Ez inkább csak ilyen end game dolog ha valaki nagyon el akar mélyülni a részletekben vagy bizonyos résszel rendelkező fegyvert farmol mert 1-2 fegyvernél számíthat.

Másik színt/skint tudsz fegyverre rakni ott ha még nyomsz x-et.

(#3373) FaTHI válasza Daelion (#3372) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszi a választ! Nagyon Op lett volna a fejlesztőktől ha lehet szerelgetni a fegyókat, kezdtem megörülni.

(#3374) shotika válasza Daelion (#3372) üzenetére


shotika
őstag

Marmint mi nem adodik ossze?:D Nem igazan ertem ezt most:D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3375) Daelion válasza shotika (#3374) üzenetére


Daelion
őstag

Ha van pl 1 ASE 50% Radiation 'vagy akármilyen más element' fegyver Anointod meg teszem azt egy Gránát/shield is.
Nem fogsz 3x50-et kapni, azért célszerű vegyesen használni ezeket.

#3373 FaTHI

Anointod lehet max random cserélni itemeken Eridium 'lila kristály'-al de ez is inkább max szintes téma amikor már egy konkrét buildet akar összerakni az ember.
Nem tudom mennyire ismered de mint Mystic Diablo 3-ban ahol lehet forgatni a statot, itt Anointot lehet.

Ez a fegyver részek téma már Borderlands 1-ben is benne volt csak ott a playereknek kellett rájönni ezekre és listát csinálni, hogy mi micsoda egy fegyveren mert ott ez tényleges end game farmolás volt ez miatt. :D 'jaj én is mit össze nem kerestem a fullos részes fegyvereket sok sok órán át'

Itt megadták a fejlesztők, hogy meg tudod nézni csak éppen közel sem olyan fontosak.
Inkább a megfelelő Anoint ami számít egy buildhez max szinten.

[ Szerkesztve ]

(#3376) FaTHI válasza Daelion (#3375) üzenetére


FaTHI
őstag

Ez még nekem 20-as szinten kinai, de jó a játék bejön. Kulcsokat honnan lehet szerezni a menedéknél is van egy láda de kulcsom még nincs idáig.

(#3377) Daelion válasza FaTHI (#3376) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor nem is kell semmi ilyennel foglalkoznod egyenlőre csak élvezd az első végigjátszást úgy ahogy van. :D

Általában a Borderlands 3 Twitter oldalára szokták kirakni a golden key kódokat amiket Gearbox/BL 3 oldalán lehet accodon belül aktiválni.
Igazából nem egy nagy dolog az a golden key de fejlődésre lehet elmegy. 'én elvoltam eddig nélkülük'

(#3378) sanya53


sanya53
aktív tag

Ez mi akar lenni? [link] Van köze a BL3-hoz?
Vagy ez egy külön játék lesz? Mondjuk nagyon hasonlít a BL3-ra.

(#3379) Daelion válasza sanya53 (#3378) üzenetére


Daelion
őstag

Ez egy Spin off játék lesz és valamennyire hasonlít a stílusa a BL 2 Dragon keep DLC-re.
Tehát nem közvetlen tartozik a BL szériába, inkább ilyen külön játék lesz.
Mondhatni egy fantasy Borderlands féleség.

Én nagyon várom már, amiket eddig lehet tudni róla nagyon biztató meg szórakoztatónak tűnik.
Már ideje is lesz mert BL 3-at már majdnem teljesen kivégeztem. :DDD '3 full end-game kari van jelenleg és már csak FL4K hiányzik'

(#3380) sanya53 válasza Daelion (#3379) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a választ. :R
Azt hiszem én is beszerzem, elég jónak tűnik.

(#3381) Yutani válasza Daelion (#3379) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nagyon ügyesen inkább standalone játékként adják 20k-ért (illetve annak megfelelő dollárért), mintsem 10k-ért mint DLC a BL3-hoz.

#tarcsad

(#3382) Daelion válasza Yutani (#3381) üzenetére


Daelion
őstag

Hát elvileg egy teljes méretű játékról lesz szó nem csak ilyen DLC szint, illetve lesz hozzá 4 DLC is.
Nem feltétlen sztori DLC-k lesznek.

Tehát semmiképp sem adhatták volna BL 3 DLC-nek mert ez nem BL 3 játék/kieg. :) 'Gondolom valamivel ki kell tölteni az űrt BL 3 és 4 közt amíg várnak az emberek azt arra jó lesz'

(#3383) Yutani válasza Daelion (#3382) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mint ahogy jött a Dragon Keep BL2-höz, úgy jöhetett volna DLC-ként ez is BL3-hoz. De inkább teljes árú játékként adják ki. Egyrészt így dupla a bevétel (+ ehhez a DLC-k), és remélhetőleg van elég ötletük contentre, különben lebőgnének vele.

Szóval mint üzleti döntés teljesen érthető. És ha a Gearbox hű önmagához, akkor ez is egy nagyon szórakoztató játék lesz. Viszont nem rohanok elébe (mint a BL3 esetén), megvárom, míg elkezdődnek a leárazások. :)

#tarcsad

(#3384) Daelion válasza Yutani (#3383) üzenetére


Daelion
őstag

Azért csak több kontens lesz benne mint Dragon keep DLC-be vagy akármilyen BL 2/3 DLC-be. :) 'különben igen kb elég nagy égés lenne'
Én bízom benne, hogy jó szórakozás lesz és szerintem január-február környékén nyomom is rá a pre ordert a fullos verzióra. 'BL 3 is úgy volt, nem bántam meg mert mai napig játszok vele időnként'

Persze reméljük a legjobbakat de én bizakodó vagyok.
Majd lesz topikja oda úgy is jelentem a tapasztalataim, csak lehet kicsit be leszek havazva mert persze akkor kell Lost Ark-nak is megjelenni ha nem halasztják megint. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3385) shotika válasza Daelion (#3375) üzenetére


shotika
őstag

Thx.

Más.
Buffolták a csipákat nemrég, sokkal durvábban sebeznek!

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3386) Rimuru válasza Daelion (#3384) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem pre-sequelhez lehetne merni, azt is eladtak jo aron amikor inkabb dlc szintu volt az is.

Vigyázat, csalok!

(#3387) Daelion válasza shotika (#3385) üzenetére


Daelion
őstag

Ha nem olvastam volna magam a patch notet életben nem jöttem volna rá miről beszélsz. :DDD
20%- os buffot kaptak a Sniperek egyenlőre de ha kell külön fogják állítani a Legendarykat ha szükség lesz rá.

Megnéztem Mozen a Boogeymant amit használok, eddig is elég jó volt buildembe de most meg pláne komoly. 'Cryo + Urad Anoint x1 es verzió'
Amarán szoktam még néha használni Complex Rootot az is érezhetően jobb lett.

Majd valamikor akarok csinálni egy Jakobs company man Fl4k-et azt majd ott tervezek 1 Snipert rendesen használni szal ez jól jött. :K

#3386 Rimuru

Itt azért komolyabban belenyúltak a játékba, dual klassz rendszer meg egyebek amik lesznek.
Méretre sztem azért nagyobb volt a Pre Sequel mint egy átlag DLC, egy ideig én is játszottam vele anno.
Na de majd kiderül úgy is, én attól nem tartok hogy kapunk egy pár órás kis izét. 'Pre sequelt asszem külsős csapat is csinálta'

(#3388) gbors válasza Rimuru (#3386) üzenetére


gbors
nagyúr

Miért lett volna DLC-szintű? Új VH-k voltak benne, jelentős játékmechanikai változások, és nagy, a BL1és BL2 közötti méretű térkép.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3389) shotika válasza Daelion (#3387) üzenetére


shotika
őstag

:D

Megnezegettem en is parat, de aztan rajottem h nagyon elfaradt mar nekem ez a 3. Resz.
A Tiny Tinas viszont en is kivancsi vagyok - ahogy lattam, elet masszivan belenyultak a mechanikaba.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3390) Daelion válasza shotika (#3389) üzenetére


Daelion
őstag

Én is csak felnéztem megnézni azt annyi, most kicsit pihentetem játékot azt majd valamikor elkezdem a Fl4k-et mert már csak ő hiányzik.
Amara/Moze/Zane megvan TVHM minden DLC-vel együtt megcsinálva mellék küldetésekkel együtt + rendes buildbe meg gear-el. 'Zane ebből solo self found volt, nem kapott többi karimtól segítséget'

Fl4k viszont már csak Normal Mayhem modos kari lesz és kap geart a bankból, azért már én is elfáradtam na. :D 'Igazából nincs is értelme TVHM-nek csak megszokásból csináltam eddg is'

Ha ez is megvan akkor tényleg úgymond befejeztem a játékot aztán jöhet Wonderlands. :)

[ Szerkesztve ]

(#3391) sanya53


sanya53
aktív tag

Ezt láttátok mát? [link]
Azt nem tudom, hogy lehet ezt a modot megszerezni, de nekem bejön.
Nagyon jó fegyverek vannak benne.

(#3392) Yutani


Yutani
nagyúr

Egy kis érdekesség: Most, hogy érkezik a Tiny Tina's Wonderland, a Tiny Tina's Assault on Dragon Keep BL2 modot kiszervezték standalone játékba, és ingyenesen lehet beszerezni az EPIC-en! Hajrá! :K

#tarcsad

(#3393) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Jatszik meg valaki a jatekkal?
Nincs valakinek xbox-on elfekvoben egy x2 full auto kinetic kaoson-ja 25+ tarral? Anoint nem erdekel. ​Egy remalom kifarmolni, olyan sok a valtozo es a 90%-uk teljesen hasznalhatatla ilyen-olyan okokbol. Persze taskman esik olese kent ketto.

Eddig vagy 50-60 kaoson-bol osszesen azt hiszem 5, vagy 7 darab volt x2, ebbol 2 db volt full auto, mindketto elemental es az egyik 18-as tarral esett. :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3394) shotika válasza persil (#3393) üzenetére


shotika
őstag

Nem tudod más cuccból pótolni a lőszert? Kaoson amúgy nemrég volt megvehető item Maurice automatából (ugye minden héten más helyre költözik ez az automata, azt érdemes nézni) - jelenleg a Hyperfocus smg a legjobb benne.
(mit nem adnék egy Smog-ért, az az egyetlen item ami még sose volt)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3395) persil válasza shotika (#3394) üzenetére


persil
nagyúr

De tudom, viszont nem az a legnagyobb bajom a talalt peldanyokkal, a 18-as tar csak egy "extra" hogy meginkabb ne - szamomra - godroll legyen. :D

Black marketrol meg lecsusztam, csak utolag olvastam, hogy volt kaoson. -.-

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3396) Daelion válasza persil (#3395) üzenetére


Daelion
őstag

De amúgy miért annyira feltétel a Kinetic vagy csak gyűjteménybe kell? :D

Én meg pont, hogy kineticet szoktam eldobni mert kb minden buildembe/karimon elemental fegyvereket használok. 'Zerker phasegrasp Amara/1HP Deathless Urad Moze/Chain Zane'

Mozen van talán legjobb Kaosonom az x2 Full Auto Radiaton 32-es mag asszem.

#3394 shotika

Nem vesztesz sokat, Smog poen fegyver de semmi extra meg eléggé specifikus buildekbe jó csak mert ha nem tudod AMP lövéseket fent tartani vele akkor kb semmit sem ér.
Nálam van 1 egész jó példány amit Chain Zane buildel próbálgattam azt ott ugye van Barrier amivel elég jól fent lehet tartani AMP dmg-t.

Úgy még egész jó de meh, van helyette jobb és kényelmesebb fegyver bőven. :)

(#3397) persil válasza Daelion (#3396) üzenetére


persil
nagyúr

Ez nalam az a jatek, aminel - a rengeteg fegyver miatt - metatol elteroen azt hasznalom, ami tetszik. Ha nagyon kell valami shield-re, akkor rowan's call (uh-oh! :D), armorral megvagyok az anontjaim miatt, szoval ilyen mobozos all-around, altalanos szerepre kellene. :) X1 verziom van es imadom, szoval "ugyanolyat" szeretnek, csak x2-eset.

De a kisebbik traunt-tol mar szabalyosan rosszul vagyok. :D Mindent is kidobott mar ezerszer, de a kaoson nem akarodzik. Mondom, az a keves, ami x2, az is mind elverzett valahol(legkisebb tar, elemental, burst fire, de ezek komboban...).

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3398) Daelion válasza persil (#3397) üzenetére


Daelion
őstag

Kaoson farm nekem is kijutott elég amikor még újdonság volt, aztán persze növelték a max szintet és dobhattam ki őket és kezdhettem megint. :DDD

Én is elég sok féle fegyvert hordok magamnál meg használok mert buildek amiket játszok annyira nem szigorúak ilyen téren.
Talán csak Zane buildembe van 1 kötelező fegyver a Redistributor de azt amúgy is akartam használni valahol és nála tökéletes. 'Barrier-en keresztül összes lövés AMP lövés vele és mobolásra van legfőképp'

Rowan's call nálam is megy 2 karin is, jó kis mindenes fegyver lett belőle amióta buffolták. :K

Azért mondjuk nekem talán annyival könnyebb a dolog, hogy én PC-n játszom + NVMe SSDn van játék és nem tart sokáig töltő képernyő amikor ki be lépkedek farmolás miatt. 'bár gondolom PS 5/új Box már gyors'

[ Szerkesztve ]

(#3399) shotika válasza Daelion (#3396) üzenetére


shotika
őstag

Jaja, AMP-os buildbe jó, olyan (is) van nekem :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3400) persil válasza Daelion (#3398) üzenetére


persil
nagyúr

Series x-en max 1-2 sec a toltes a fast travel alatt, a teljes palyabetoltes meg olyan 3-4. Nem mertem, de a tippeket eselytelen elolvasni, szoval nem gaz konzolon sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.