Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3051) la_cc válasza Devil Smile (#3049) üzenetére


la_cc
addikt

Úgy már barátibb igen. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3052) Zsohi válasza Bennyboy (#3050) üzenetére


Zsohi
őstag

Messze a Moxxi's Heist of The Handsome Jackpot tetszik nekem a legjobban.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3053) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Melyek az ajánlott fegyverek level 60on (amiket alacsonyabb mayhem szinteken is ki lehet szedni)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3054) Daelion válasza Rigormortiis (#3053) üzenetére


Daelion
őstag

Most buffolták nemrég Hellwalkert az elég erős lett.

Hellshock is egész jó és könnyű keríteni, BotD 'breath of the dying' is egész használható lett most buff után.

Mayhem 6 fegyverek közül meg Monarch/Backburner/Plaguebearer.

Ha van Bounty of Blood DLC akkor meg onnan is van pár jó fegyver. 'talán innen van a legtöbb jó fegyver'

[ Szerkesztve ]

(#3055) Zsohi válasza Rigormortiis (#3053) üzenetére


Zsohi
őstag

Jelenleg nekem a Light Show tunik a legjobb fegyvernek a jatekban, 60-as szintu, de 65-s szinten is felaprit mindent. A 60-as Hellwalker szinte semmit nem er mar 65-s szinten.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3056) Daelion válasza Zsohi (#3055) üzenetére


Daelion
őstag

Kérdés, hogy van e neki DLC 3 mert ha igen akkor onnan nem nehéz erős fegyvert keríteni.'talán legjobb DLC ebből a szempontól'

LvL 65 meg ingyenes update volt ugye.

Hellwalker nekem mostani DLC 4-be is erős volt Amarán, lvl 60-as verzió Consect Hit-el sima mobolásra pár lövés volt minden.
Bossolásra persze már kevés volt de ezeknek a bossoknak itt DLC 4-be elég sok HP van M10- en. :D 'bossolásra meg ott volt Flipper/Complex Root/Backburner'

Most viszem át DLC 4-et Moze-al azt ő is simán halad 60-as fegyverekkel Splash/Short fuse + 150% Radiation buildel. 'M10-en'

Lightshow amúgy tényleg jó, Moze-n van nálam 3 darab is inventoryba különböző elementel.
Kell is majd új lvl 65 példányokat farmolnom valamikor. :) 'Artifacton van +21% pistol dmg ami még tovább erősíti'

[ Szerkesztve ]

(#3057) Rigormortiis válasza Daelion (#3056) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Minden dlc megvan, de még az elsőt sem toltam végig.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3058) Rigormortiis válasza Daelion (#3056) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csak m10en adja ezeket?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3059) Daelion válasza Rigormortiis (#3058) üzenetére


Daelion
őstag

DLC 3-ban lévő fegyverek esnek minden fokozaton amennyire én tudom.

Csak pár fegyver van a játékban ami M6 vagy felette esik.

(#3060) Rigormortiis válasza Daelion (#3059) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A lightshow-on kívül mire repüljek még rá? Anno megjelenéskor kiplatináztam, azóta nem vagyok képben a játékkal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3061) Daelion válasza Rigormortiis (#3060) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ez kari/build függő is valamennyire.

Ties that bind Amarán pl majdnem minden használható azt kb azt használom ami tetszik.

Splash Moze-n meg inkább azokat a fegyvereket preferálom aminek van Splash dmg mert azokkal jobban skálázódik a build. 'Flipper egyik legjobb barátja Mozenak'

Ezt leszámítva mind 2 karimon van vagy 10 fegyver invembe amit magammal hordok hátha kell más szituhoz vagy csak mert más kedvem van.

DLC 4 fegyvereket meg egyenlőre farmolom/tesztelem de amennyire nézem van 1-2 darab ami jónak tűnik. 'ja meg jó szar a droprate :((( '

(#3062) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nezem az uj DLCt, st4ckb0t f4de fl4kkal 60as Monarchal / light showval kb halad mint kes a vajban.

viszont ahogy nezem megint visszaallt a normal drop, avagy 5 korbol M10en esik egy Monarch killawattbol.

dark Maya az egyetlen problema, de vele is inkabb az a baj, hogy nem lehet kozel menni hozza a patternje miatt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3063) Daelion


Daelion
őstag

Nah már hivatalos a 4.-ik skill ág minden karinak és ez egy új DLC-vel 'nem kampány/sztori alapú' fog még idén jönni:

[link]

Next Gen konzol támogatás 'ingyenes akinek már megvan'.
Új játékmód is lesz.

Ezen kívül lesz még több DLC majd később, Randy írta ki Twitteren.

[link]

Kezd már drága lenni ez a játék. :DDD 'mindent első nap vettem teljes áron 1 DLC-t kivéve'

[ Szerkesztve ]

(#3064) PeL válasza Daelion (#3063) üzenetére


PeL
addikt

Ezért kell rögtön Season Pass-al venni :)

(#3065) Daelion válasza PeL (#3064) üzenetére


Daelion
őstag

Tudom de amikor megjelent a játék nem volt rá keret csak az alap kiadásra amit elő rendeltem.

Aztán 2019 október környékén otthagytam játékot mert irritált a halloween event.
2020 február vagy mikor jöttem vissza és nem volt akció semmire szal simán megvettem DLC-t úgy ahogy volt.

Ezek miatt most ~38 ezer drága forintnál jár már nálam a játék meg kb 600 óra játszott idővel tehát annyira nem volt rossz vétel. :D 'még ha sok is az a pénz'

[ Szerkesztve ]

(#3066) Rigormortiis válasza Daelion (#3065) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tavaly a B3 volt az egyetlen játék, amit premierkor vettem meg, természetesen a fullos kiadást. Gyorsan kiplatináztam, rá is untam, de most nagyon élem a dlcket. Jó játék a mai napig. Csak a matchmaking katasztrófa :(

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3067) la_cc válasza Rigormortiis (#3066) üzenetére


la_cc
addikt

MM-et én is próbáltam, de soha senkit nem adott be public-ban... :o

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3068) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok! A Moxxy-s kiegészítőt már megvettem és végig toltam, tetszett is és egész hosszú is volt. A második és harmadik kiegészítőről viszont nem sok jót olvastam, Nektek mi a tapasztalatotok? Múlt héten jelent meg a negyedik, attól sincsenek elájulva - legalábbis, ha a Steames visszajelzéseket nézem :(

(#3069) Daelion válasza Alvin_ti4200 (#3068) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem mindegyik tetszett a maga módján.

DLC 4 kicsit rövid az igaz de legalább poén volt. 'pedig én nem is játszottam Krieg-el BL 2 be tehát nem ismerem annyira:B '
Zenék is el lettek találva DLC 4-be.

DLC 3 meg kicsit más a narratív/sztori megoldással illetve abba a DLC-be vannak jó fegyverek amiket elég könnyen lehet farmolni.

(#3066) Rigormortiis

Nekem sincs komolyabb bajom a játékkal mostanság, eleinte voltak azért gondok de szerintem jelenleg egész jó állapotban van.
Utoljára talán M4-es időszakban volt ilyen, van több build/karakter ami simán játszható illetve fegyver is van már egy jó pár ami M10 életképes.

Matchmaking az gáz tényleg de szerencsére engem nem nagyon érint mert úgyis egyedül játszok ha lehet.

Asszem már BL 3 a legtöbbet játszott BL játékom az 1 után. :)

[ Szerkesztve ]

(#3070) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van már bármi haszna annak, ha újrakezdem a játékot tvhm módban?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3071) proci985 válasza Alvin_ti4200 (#3068) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Steames visszajelzesekkel ovatosan, a forumuk kb egy trollfeszek.

viszont vedd csomagban, akcioban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3072) shotika válasza Daelion (#3063) üzenetére


shotika
őstag

Na ez a 4. skillfa érdekesen hangzik :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3073) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Jó volt ez a 3. DLC! A stáblistás dal pedig ment a kedvencek közé.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3074) tamas.varga5


tamas.varga5
tag

Sziasztok, egy rövid kérdés és bocs ha lámának tűnik,nem mai gyerek vagyok már /50+/ Akármit csinálok normal vagy Mayhem módban, az összes BOSS kiirtva, nem enged 50-es szint fölé. Látom,van aki már 60-as szint fölött jár,ezt hogy hozza össze? DLC-ket hogyan tudom beszerezni? Köszi

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512 giga, Lenovo Legion Y520 Intel Core i7-7700HQ NVIDIA GeForce GTX 1050 16 GB RAM 1000 GB 5400RPM SATA -, 128 GB PCI EXPRESS - SSD -

(#3075) proci985 válasza tamas.varga5 (#3074) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ahol megvetted, ott meg tudod venni a DLCket is.

nekem goldom van (minden DLC), szoval nem tudom, hogy azok nelkul megkapod-e a DLCket

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3076) bolondember válasza proci985 (#3075) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

season pass kell

Amúgy csak én éreztem röhejesen rövidnek a Flustercluckot? :F

szerk.: mondjuk a mátrix hommidzs NAGYON állat volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3077) proci985 válasza bolondember (#3076) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem volt benne felesleges backtracking.

nekem bejott, hogy rovid es konzisztens volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3078) bolondember válasza proci985 (#3077) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azt nem mondtam, hogy ne jött volna be, de kb egy délutános volt összességében - ami szerintem kevés

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3079) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Pár napja vettem meg Steam -re a játékot. Van pár furcsa bug, legalábbis gondolom az. A legtöbb helyen ahova eljutok és van Fast Travel station, ugyan kinyílik és a fények felgyúlnak rajta, de nem aktiválódik, nem lehet használni és térképen se jelenik meg.

A másik: van olyan jármű ami scannelés után nem jelenik meg a Catch-a-Ride station -öknél illetve volt olyan is, hogy megjelent de nem tudom deploy -olni. Csak az alap buggyt tudom használni.

Ezekre van megoldás, fix?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3080) proci985 válasza nubreed (#3079) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az szerintem nem fast travel, hanem resurrection station lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3081) nubreed válasza proci985 (#3080) üzenetére


nubreed
veterán

Áh tényleg. Köszi, összekevertem őket. :) Ezek szerint nincs olyan sok Fast Travel station -ből.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3082) bolondember válasza nubreed (#3081) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem sajnos - főleg a Flustercluckban volt nekem kicsit zavaró - de legalább járműbe is lehet FT-zni (már nem emlékszem, hogy a 2-ben lehetett-e)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3083) nubreed válasza bolondember (#3082) üzenetére


nubreed
veterán

Igen járműbe lehet, a 2. részben nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. De amúgy nagyon tetszik a 3, iszonyú jó lett. Főleg valahogy a hangulata, a zenék miatt is, meg nagyon jó móka az egész játék.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3084) bolondember válasza nubreed (#3083) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

összességében nekem felemásak az érzéseim - a gunplay sokkal jobb, viszont a sztori, az jóval gyengébb a kettőnél.
nem bántam meg, hogy megvettem és végigtoltam, de (nekem) a játék inkább csak a kötelezőt hozta, a második rész színvonalától messze van sajnos.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3085) proci985 válasza bolondember (#3084) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mondjuk a ketto sztorijat is inkabb az ido szepiti meg valamennyire. volt egy eros kezdes meg egy jo vege nehany eros pillanattal, de kozben leult. ami annyira nem volt feltuno, mert messze nem volt annyi dialogus.

bl3nal a folyamatos talk to x nem segit. amire ratesz meg egy lapattal, hogy a szereplok szubjektiv narrativat tolnak es igazabol a sztori felet a "first vault hunter" es a "first siren" memoarok meselik el.

masodik karakterrel mondjuk feltuno, hogy kb tobbet beszeltem a kulonbozo szereplokkel, mint lootoltam.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3086) bolondember válasza proci985 (#3085) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

idő? :DDD
március 13-án vettem meg a hármat, előtte a kettővel játszottam. Lényegében melegcsákányváltás volt részemről. :U (tavaly ősszel meg végigtoltam az első részt a GOTY Enhanced-ben; mondjuk annyira nem volt enhanced :DDD )

Nem rossz a 3, de számomra a 2 az etalon a 3,5 részből. (vagy ha a Tales-t beleszámolom, akkor 4,5; mondjuk az is elég jó, ez tény)

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3087) Daelion válasza bolondember (#3086) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam meg pont, hogy a 3 legjobb és 2 amivel a legkevesebbet játszottam az egész szériából. :D

Sztori jobb volt azt aláírom de az end game meg úgy az egész gameplay nem tartott ott és nálam egy ilyen játéknál inkább az a lényeges. 'sztori 1 max 2x végigjátszásra elég'

3-al meg még most is simán jól szórakozom első nap óta kisebb nagyobb szünetekkel.' ~600 óra van benne eddig'

Nem mondom, hogy nem volt elég gond a játékkal de per pill egész jó a balance a karakterek közt meg van build variáció is. 'M10 is simán vállalható/jó szinten van jelenleg'

3 után az első résszel játszottam még sokat, akkoriban teljesen rá voltam kattanva azt volt is minden karibol max szintű+jó gear meg farmoltam többet mint amit be szeretnék ismerni. 'Crawmerax farm pláne sok volt'

[ Szerkesztve ]

(#3088) Win-T


Win-T
senior tag

Ez a Spongeboss Bulletpants nevű miniboss ez mégis mi a faxom már. 20 percig lövöm, az összes fegyverem összes tölténye elfogyott és éppen csak le tudtam vakarni a HP-jából egy négyzetet.
Valaki szóljon már ezeknek a balfaszoknak, hogy nem attól lesz kihívás egy boss ha negyvencsilliárd az életereje meg úgy egyébként is alig sebződik.

(#3089) Daelion válasza Win-T (#3088) üzenetére


Daelion
őstag

Az egy easter egg poén boss aminek pont ez a lényege. :D

Túl sok HP-val rendelkező dolgokra szokták mondani, hogy semmi kihívás csak bullet sponge boss. 'nyeli a töltényt mint egy szivacs'
Na és ebből lett a Sponge Bob paródia boss. 'megnézed még a kis házikó is amiből kijön a Sponbe bob háza elvileg'

De ja jól bírja a kis rohadék, M10-en volt pár perc mire leszedtem amikor elsőnek csináltam a DLC-t Amarával.

Mozen gyorsabban ment de ott meg vigyáznom kellett mert amikor dobja azt a kereket az 1 hitelte a karimat 135k shieldről.

DLC 4 utsó bossnak is örülni fogsz akkor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3090) Win-T


Win-T
senior tag

Én már ott tartok, hogy hagyom a fenébe ezt az egész dlc-t. Ez mindent csinál csak nem szórakoztat. Most értem Evil Lilithez de őt is csak karcolgatom a legdurvább fegyvereimmel amikkel minden máshol probléma nélkül ölök, ő meg másfél másodperc alatt darál be. Előtte volt az Evil Brick és Mordecai páros. Egy estém ráment mire vért pisálva lenyomtam őket. Hát köszi szépen, ha az összes boss ilyen akkor ott is maradnak.

Túltolták ezt a srácok de nagyon...

(#3091) bolondember válasza Win-T (#3090) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Evil Brick és Mordecai szerintem nagyon durva volt, többször kellett nekifutnom, mire :DDD

Lilith Moze-zal nem volt OLYAN nehéz (nekem); a vonat viszont, hát azt nagyon balfék módon nyomtam le második próbálkozása... :U Mire rájöttem hol a krit pont már egyszer meghaltam. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3092) Daelion válasza Win-T (#3090) üzenetére


Daelion
őstag

Megvan lvl 65 meg 65 verziós jó fegyverek+build akkor megy sokkal könnyebben is.

Én úgy mentem át DLC-n, hogy előtte felhúztam 65-re a karit Scraptrap farmon pikk pakk aztán utána kezdtem a DLCt.
60-as fegyverekkel mentem át rajta M10-en.

Érezhetően tankosabb volt minden a szokásosnál de nem volt vészes, egyedül az utsó boss tartott tovább mint szerettem volna.

Most viszont, hogy újra farmoltam a dolgaim lvl 65-re meg lecseréltem 1-2 fegyvert már simán viszi.

Mozen konkrétan pár tárbol megvan Evil lilith de ha jól telibe találom akkor 1 lövés Plaguebearer-el 1 fázisa.
Kb az a immunity phase tart a legtovább az egész runba. :(((

Amarán kicsit lassabban megy de ott is vállalható szerintem. 'Moze build amit jelenleg játszok erősebb mint Amara buildem, bossolásra legalábbis'

Szerk:
Megnéztem most ezt a Sponge bosst mostani gear-el Mozen, kb 1 perc volt csak még most is 1 hitel ha nem vigyázok. :D

[ Szerkesztve ]

(#3093) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha kell egyebkent van egy bosskillerm fl4kom, szoval tudok segiteni.

spongeboss squarepants egyebkent kb 4-800 loszer x8/m10 cold monarchal is, ami kb az egesz jatek messze legtobbet sebzo fegyvere ezzel a builddel. meg ugy kb altalaban is (ha figyelembe vesszuk, hogy a complex root es a sand hawk mennyire fogy ki gyorsan a loszerbol).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3094) nubreed


nubreed
veterán

Én ennyire erős zenei anyagot már régen hallottam játékban. Ez valami hihetetlenül jó, nem tudok betelni a játék OST -jével. Talán a Deus Ex HR és MD zenei anyaga tetszett még ennyire. Imádom a sci-fi, modern hangulatú, hangzású zenéket és tele van ilyenekkel. :C

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3095) proci985 válasza nubreed (#3094) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem a kedvencem az volt, amikor egyetlen event miatt csinaltak egy teljes EPt. a cartel soundtrackja teljesen eszmeletlen volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3096) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

apropo, agyalok kene egy operative, de vegigmenni alacsony szinten a jatekon nem moka. szoval ha valaki tud segiteni altot huzni azt en is felhuzom, van dedikalt nagyon gyors bossolos karim.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3097) Daelion válasza proci985 (#3095) üzenetére


Daelion
őstag

Jah a Cartel eventnek jó zenéi voltak meg úgy az egész hely jól össze volt rakva.

Nekem most a Krieg DLC soundtrackje jött be nagyon, pláne a Castle Crimson részen amik vannak de a többi is jó. :K

(#3098) zilazil válasza nubreed (#3094) üzenetére


zilazil
senior tag

A Borderlandsokban mindig jó zenék voltak. :)

(#3099) nubreed válasza zilazil (#3098) üzenetére


nubreed
veterán

Ez igaz, de a 3 valahogy nagyon tetszik. :) De rá is jöttem, hogy miért, egy részét Michael McCann szerezte, ő jegyzi az általam már említett és etalonnak tartott Deus Ex Human Revolution és Mankind Divided zenéjét is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3100) Win-T


Win-T
senior tag

Evil Lilith második felvonás. Két és fél óra szenvedés után nagy nehezen sikerült megölnöm.
Dobott 2 (kettő!!!) darab zöld fegyvert.
Kevés hiányzott hozzá, hogy átüssem a monitort abban az idegállapotban amit addigra elértem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.