Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3301) proci985 válasza shotika (#3298) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a Hellshocknal szerintem jobb a Free Radical.

Monarchot hasznalsz egyebkent? Fl4Kra messze az a legjobb fegyver. Light Show se rossz, de alacsonyabb a pellett countja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3302) Daelion válasza shotika (#3300) üzenetére


Daelion
őstag

Szerencsére már van kb minden karinak relatív nyűg mentes buildje csak össze kell tudni rakni rá a geart.
Én már 1+ éve alapvetően ugyan azon a builden vagyok Mozen csak közben kiegészítettem meg módosítgattam de az alap ugyan az.
Semmi Action Skill nyűg nincs vele, megyek oszt lövök mert állandóan aktív a DMG.
Iron Cub se kellett hozzá szal az már csak extra nálam. :D

Urad Moze buildek/Consect hit alapúak meg most a While Iron Cub is active 150% DMG Anoint is elég kényelmes játékmenet.

Amaran sincs kb semmi nyűg Ties That Bind Phasezerker buildekkel, megyek megfogom ellenségeket aztán mindent szétlövök kb pillanatok alatt. 'Pláne most Revolter Shield-el'
Bossolásnál van kis trükközés ha olyan boss van de az még elfér.
Boss ahol addok vannak azokat célszerűbb támadni mint a Bosst mert TTB-n nagyobb DMG megy át illetve a Remnant orbok nagyon erősek.

Próbáltam melee buildet meg Driver buildet de azokból kb 1 óra után elegem lett, nem tetszettek. :N 'eleve ha nincs Ties That Bind én nagyon kényelmetlenül érzem magam Amaran'

Zanen is vannak már elég kényelmes buildek ahogy néztem bár enyém még nem jutott odáig.
Egyenlőre csak egy Clone buildje van amivel megyek át TVHM DLCk-en de az elég simán viszi a dolgokat csak rakosgatni kell a Clonet. :D 'Mantis cannon óta pláne lazább Zane játékmenete mert könnyen tud mindent aktiválni 1 kattintással'

[ Szerkesztve ]

(#3303) shotika válasza proci985 (#3301) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem még soha nem használtam. A Dictatort próbáltam, az hasonlít rá, az be is vált - amíg nem buffolták a Lucian's-t.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3304) proci985 válasza Daelion (#3302) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

zanere kell egy ASS re-volter es egy Free Radical (next two mag vagy on skill), onnantol megallithatatlan. meg esetleg egy cutpurse.

shotika: a Dictator a Monarchhoz kepest vicc kategoria.

Killavolt dobja (Lectra city), tenyleg messze a legjobb fegyver Fl4kra.

mondom ezt ugy, hogy Fl4k main voltam nagyon sokaig.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3305) shotika válasza Daelion (#3302) üzenetére


shotika
őstag

Köszi a visszajelzést, elég rég próbáltam őket.

"Egyenlőre csak egy Clone buildje van amivel megyek át TVHM DLCk-en de az elég simán viszi a dolgokat csak rakosgatni kell a Clonet"
Ne is mondd, imádnám azt a skillt, ha nem csak állna egyhelyben. Simán adhattak volna neki pethez hasonló intelligenciát.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3306) proci985 válasza shotika (#3305) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tudsz helyet cserelni vele. tervezni kell, de mukodik.

kiveve Vaulthallaban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3307) Daelion válasza shotika (#3305) üzenetére


Daelion
őstag

Kicsit micro managelni kell az tény de szerencsére jó erős, enyém most Sandhawk-al megy de van még pár durva clone fegyver.
Majd szeretném átalakítani egy inkább Gun DMG alapú buildre de mivel Zane-t self found ba játszom úgy kicsit lassabban megy. 'vagyis nem kap geart másik 2 karimtól :D '

Ja meg Mozen jelenleg már nevetségesen OP kategória az Iron Bear, mármint az amit te irányítasz.
Ha nincs gear és más buildhez kell farmolni dolgokat akkor tökéletes csak nekem idő után unalmas lenne de azért poén.

Amarán pl teljesen korrekt build az amit proci is linkelt, Moxsy Chaos Queen buildje.
Sok fegyvert tud használni és játékmenet is egyszerű.
Csak tényleg kell hozzá egy action start/end Revolter shield mert az nagyon sokat dob rajta. '+200% Shock DMG alapvetően illetve valamennyi fire rate is'

[ Szerkesztve ]

(#3308) shotika válasza proci985 (#3306) üzenetére


shotika
őstag

Igen, azt vágom :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3309) shotika


shotika
őstag

Jacobs-ból nincs smg mi? :F

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3310) GAbre


GAbre
veterán

Ez most miért van,hogy nem tudok csatlakozni ismerőshöz?
Megy a joining group jobb alul.Vagy meghív ismerős,és ugyanaz majd kidob 1 5 perc múlva:
Connection error:Timed out :C

Avatar

(#3311) GAbre válasza GAbre (#3310) üzenetére


GAbre
veterán

Látom senki semmit nem tud.
Arra,hogy valamiért meghal a játék kilép,és nagyon nehezen indul újra el,utána persze már menüben is lelohad.(1x írt fatal error hibát)
Arról nem beszélve,hogy levágja a kép felső részét,ami tabolásnál annyit jelet,hogy felső menű szinte teljesen nem látszik 21:9-es monitoron.16:9-re állítva jó,de persze 21:9-es monitoron rondán fest.
Ezekre valaki legalább?

Avatar

(#3312) Daelion válasza GAbre (#3311) üzenetére


Daelion
őstag

Multis részhez én nem értek mert konkrétan 1 haverral szoktam néha játszani de vele mindíg működik.
Beinvelem/beinvel aztán megyünk is, mind a 2-en PC-n játszunk.

21:9 meg ja azt elcseszték a lvl 72-es/Cartel update-al ami előzőleg volt.
Nekem is 21:9 van és ez visszatérő probléma amióta létezik a játék, kb pár update közt el szokott valami csesződni a User Interface-el.

Már jelentettem hivatalos fórumon meg elég sokan, más kérdés hogy mikor fognak vele csinálni akármit is.

Update után most nekem is elég sok crash volt de legutóbb amikor játszottam már stabil volt, vagyis a ~45 perces True Guardian runom alatt nem volt baja. :DDD 'DX 11 módban játszom, 12 nálam nagyon nem jó'

(#3313) GAbre válasza Daelion (#3312) üzenetére


GAbre
veterán

Akkor a tipikus esete annak,hogy megcsináltunk 1 játékot és xarunk rá?
Átírtam iniben dx11-el indul,eddig 2 újraindítás után futott 1 db-ig.
De most már a 3. újraindítás,és nem jutok el menünél tovább,vagy addig se... :W

Avatar

(#3314) GAbre válasza GAbre (#3313) üzenetére


GAbre
veterán


Ilyenkor mi van,ha minden challange kész,de mégis maradt 1 őszerinte?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#3315) bolondember válasza GAbre (#3314) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hülye kérdés: lejjebb nem lehet, hogy valami még hiányzik? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3316) GAbre válasza bolondember (#3315) üzenetére


GAbre
veterán



Egyéb kérdés?

Avatar

(#3317) GAbre


GAbre
veterán

Más se tud belépni epicbe?
Oldal bejön,de loginra semmi.
Alkalmazás meg kidobott,és nem enged be.

Avatar

(#3318) GAbre válasza GAbre (#3317) üzenetére


GAbre
veterán

AS-3 hiba volt,de másik böngészőből be tudtam lépni.
De főből,és alkalmazásból nem,még routert is újranyomtam akkor se.
De vmiért most 15. kattra sikerült. :W

Avatar

(#3319) shotika


shotika
őstag

Megjött a Vault Card 2.0.
2 új smg, egy gránát és egy artifact az egyedi tárgy. A Vault card kiválasztásánál érdemes figyelni, hogy épp melyik aktív, mert csak azokat a minichallengeket számolja. (én beszoptam)
Egyébként elég szűkmarkúan bánik a játék továbbra is a kulcsokkal... Diamond Keyt, konkrétan ezer éve nem kaptam, csak sima kulcsokat, meg ediriumot.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3320) Daelion válasza shotika (#3319) üzenetére


Daelion
őstag

Diamond key az ritka dolog.
Első vault cardot lvl 68-ig vittem és most kaptam első Diamond keyt pár napja, 2-es vault card meg még csak lvl 5

Mondjuk szerintem egy már meglévő ~fullos end game karin sokat nem is ér a Diamond key.
Én is direkt Zanen használtam el mert az maga találós kari ami nem kap segítséget többi karimtól.
Neki jól jött mert ott volt bent falon egy Re-Volter shield ami pont kellett is buildbe, DLC--t meg nem volt még kedvem elkezdeni ahol azt farmolni lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#3321) shotika válasza Daelion (#3320) üzenetére


shotika
őstag

Speci itemekre nekem nagyon jo lenne a Diamond, pl Arms race cuccok vagy a maliwanosok. (Smog stb)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3322) Daelion válasza shotika (#3321) üzenetére


Daelion
őstag

Azokat én inkább célszerűen szoktam farmolni.

Maliwan lemegy ~15 percen belül, true fokozaton is már 3 karimon. 'Zane is magának szedte ott össze ami kellett'
Guardianba meg őszintén szólva semmi sincs ami kéne, azt max karakter tesztelés végett szoktam néha poénból de az kb ~40-45 perc általában. 'nagy az a map :D '

Arms' race dolgok meg ja tudnak szívatni amikor csesznek esni még ha direktbe csak azokat a chesteket farmolom amikbe az van ami kell de azért ki szoktak esni idővel.

Szerencsére amióta van ez a Crazy Earl Anoint reroll machine sokkal egyszerűbb, kiesik 1x ami kell még ha rossz Anointel is akkor fogom és inkább átforgatom ott.
Eridiumot meg tudok farmolni egész gyorsan ha akarok. 'bár unalmas mint a fene'

[ Szerkesztve ]

(#3323) shotika válasza Daelion (#3322) üzenetére


shotika
őstag

Guardian Breach-et még nem sikerült megcsinálnom. Próbáltam Zane-el és Fl4akkel, de a bárhol működő, kvázi univerzális buildeim itt nem jók sajna. Át kéne valahogy alakítanom (biztos vannak rá buildek).

Ma mentem 1-2 Arms Race-t, végre kiesett a Plasma Coil! Elég beteg fegyo. Illetve az Infernal Wish is, bár a mechanikáját még nem annyira értem. Ha jól olvasom, akkor az ún single pellettes fegyokkal működik (jacobs fegyok többsége, shotik, pisztolyok)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3324) Daelion válasza shotika (#3323) üzenetére


Daelion
őstag

Én most fejeztem be Zanen Guardian runt, kíváncsi voltam mit alakítottak rajta mert patch note-ba írták.
Végén lett lecserélve az utolsó ugrálós rész 'második kristály rész után' ilyen sima átlökős padra ami máshol is van.

Moxsy Chain Zane buildjét raktam össze mert az tetszett, most már mondhatni készen vagyok vele csak fegyvereket gyűjtögetem amiket van kedvem használni így extrába.
Tegnap fejeztem be DLC 2-t is mert kellet a Pearl azt kaptam szerencsére egy jó darabot. :) 'előtte egy egész jó rollos Victory Rush-t használtam, az is jó'

Azt így most elég lazán levitte sima 1 fős Guardian runt.
Amíg nem volt összerakva ez a build addig egy Clone buildel mentem aminek meg adtam Sandhawkot és az már vitte amit kellet, hogy ki tudjam farmolni dolgokat a mostani buildhez.

Plasma Coil meg beteg fegyver csak nekem nem nagyon jön be a burst fire kialakítása azt már nem is nagyon használom 1 karimon se inkább.
Infernal Wish-t Mozen használok mert ott Shield alapú builden vagyok és állandóan aktív, elég szép dolgokat lehet művelni vele az biztos. :D 'Kb mindenre működik az extra pellet, rakétavetőn pláne nevetséges a dupla lövés'

(#3325) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Első végigjátszásnál (normál mód) van esetleg lehetőség arra, hogy az ellenfelek a szintemhez igazodjanak? Ha pl. visszamennék egy korábbi boss-hoz valami jó loot reményében akkor lehetséges az, hogy a szintemhez igazodjon és olyan szintű fegyvereket is dobjon? Vagy ez csak mayhem mod-okban lehet? Ez a problémám a balck market-eknél is, ha egy korábbi pályán van éppen akkor sokkal alacsonyabb szintű fegyvereket tudok csak venni.

Köszönöm előre is!

(#3326) shotika válasza Rexcor (#3325) üzenetére


shotika
őstag

Sajnos nincs lehetőség, mindenképp el kell vinned az alapjáték végéig. És aztán Mayhem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3327) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

A Megjelenést követő 2-3 hónap óta most vettem elő újra a game-et. Látom, hogy bődületes mennyiségű DLC/SP jött ki azóta. Megéri a pénzét az SP vagy csak alibi content-et sikerült összerakni?

Bár azt már látom, hogy pl directors cut-tal bejöttek új buildek, item-ek. (Pl. Moze-nál a jelenleg legjobbnak titulált heat exchanger-es build-hez kapásból kell a DLC).

Jelenleg M4-en vagyok, van esetleg valaki, akinek lenne kedve coop-olni valamikor?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3328) shotika válasza TheProb (#3327) üzenetére


shotika
őstag

Én baromi jól szórakoztam a DLC-kkel, sok-sok órányi plusz kontentet, rengeteg új fegyvert és tárgyat adnak. Egyik se forgatja fel a megszokott játékmenetet, de ha anno bejött, akkor megéri. A 4. skill fa is érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3329) bolondember válasza TheProb (#3327) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem a Story DLC-k miatt a Season Pass 1-et mindenképpen érdemes.

Én a SP2-t tegnap vettem meg, még csak próbálgatom, de egyelőre egy túlárazott semminek tűnik.

co-op nem hangzik rosszul, dettó M4-en vagyok Moze-zal, végre sikerült egy jobb(ish) karaktert csinálni - bár volt kollégával tegnapelőtt kezdtünk nulláról 1-1 karakter (Fl4k+Szirén)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3330) TheProb válasza bolondember (#3329) üzenetére


TheProb
veterán

Ahogy nézem, SP2-ben vannak a "cut"-os DLC-k, amik meg hallásra elég sok mindent adnak. Új skill tree, fasza item-ek, stb.

Sajnos eléggé túlüti az ingerküszöböm mindkét ára teljes árasan... :(

Akinek lenne kedve coop-ozni, csattanjon be DC-re és küldjük neki.
(Picit elszomorít, hogy ennyire halott a szerver)

+1: Tudja esetleg valaki, hogy M4-en miért nem tudom olvasni az eridium writing-okat? Neten nem találtam semmit, csak hogy ki kell vinni a kampányt. De azon értelem szerűn már erősen túl vagyok.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3331) shotika


shotika
őstag

Best shit itemek egyike ezzel a narancs tulajdonsággal :D

(aki esetleg nem vágná, ebben a fegyverben végtelen lőszer van, még tárazni se kell)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3332) forintuser válasza shotika (#3331) üzenetére


forintuser
őstag

Hol találtad? :Y

Holnapkészítést vállalok.

(#3333) shotika válasza forintuser (#3332) üzenetére


shotika
őstag

A Eden 6os dagadt foboss dobta.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3334) xrvman válasza shotika (#3331) üzenetére


xrvman
őstag

Na erre én is rámászok! Kösz :)
Milyen fegyverrel mentél a Mayhem 10-es boss ellen?

(#3335) shotika válasza xrvman (#3334) üzenetére


shotika
őstag

Pff ossze vissza valtogatom, viszont nem m10en , hanem m11en jatszom.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3336) shotika


shotika
őstag

AKi esetleg farmolna, a mai naptól:

Activating Mayhem Made Mild, where players will only encounter Easy modifiers in Mayhem Mode until 8:59 AM PT on September 16

Activating Show Me the Eridium, which will grant increased Eridium drops and Eridium item discounts until 8:59 AM PT on September 16

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3337) bolondember válasza shotika (#3336) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én "csak" M4-en tolom, de így is 1-1 kör Trial-okon simán összejött 2k eridium.
Viszont a kedvezmény nem vonatkozik az anointment (jól írom?) cserére sajnos :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3338) Daelion válasza shotika (#3336) üzenetére


Daelion
őstag

Jah én is már hetek óta farmolok, ugyan nem volt tervezve de Loot the universet nem lehetett kihagyni class modok miatt. :D 'Bloodletter farm ment Mozen'

Most meg Eridium farm megy szokásos helyemen/módszerrel azt így most event alatt megvan ~500 Eridium 3 perces runokkal.
Black barrel cellar közép illetve jobb oldalán ahol a jabberek vannak, ütöm szét a Eridium kristályokat. 'a láthatatlanokat is'

Át is húztam pár extra fegyvert Urad-ra amit még akarok magammal hordani Mozen az invbe mint váltogatós fegyver. :)

#3337 bolondember

Igen sajnos az Anoint cserére nincs akció, én is azt néztem meg elsőnek hátha van de Crazy Earlt ismerve annyira nem lep meg hogy semmi leárazást nem ad. :D

[ Szerkesztve ]

(#3339) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Üdv

Sajnos már csak ritkán jut időm játszani, ezért csak az alapjáték van meg, most rávettem magam, hogy beszerezzem az SP1-et legalább.
Az lenne a kérdésem, hogy az Enebea oldal mennyire megbízható, illetve találhatok e jobb ajánlatot ennél?
:R

Esetleg érdemes várni még, hátha karácsonyi steam bundle formájában jó áron lesz?
Epicre vettem meg anno.. de ha jó áron lehet Steamre kompletten szerezni, esetleg SP1-2 vel akkor kivárom..

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#3340) Daelion válasza Devil Smile (#3339) üzenetére


Daelion
őstag

Nem ismerem az oldalt de én pl a Mass Effect Legendary Editiont a instant gaming oldalról vettem és kb azonnal megkaptam a kódot minden gond nélkül.
Ezen kívül még a G2A amivel van tapasztalatom ami bevált régebben, 2016-os Steames DOOM onnan van. ' bár már régóta nem vettem onnan'

Ezt leszámítva passz, nem nagyon követek ilyen akciókat. 'sajnos voltam olyan barom, hogy BL 3-at alap kiadásban vettem meg és utána a 4 DLC-t külön és utána pass 2-t :DDD '

[ Szerkesztve ]

(#3341) TheProb válasza Devil Smile (#3339) üzenetére


TheProb
veterán

"Kulcsos oldal", szóval nem hivatalos store.
Ajánlom ezt, a kereséshez.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3342) shotika


shotika
őstag

Diamond key kód: CHC3J-TCHSZ-5XCXH-FTTJJ-JZ55S

Nem tudom meddig érvényes, de mivel ezek igen ritkák (nem úgy mint a Golden Key), érdemes mihamarabb aktiválni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3343) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Visszatértem én is a játékhoz egy nagyobb kihagyás után. Megvettem a sp-t epicen ami kb 5k volt. Tetszik a játék, bár még csak 35 körül vagyok.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3344) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy kis segítségre lenne szükségem:
Próbálom a Minos Prime-os takedown-t(?)/küldetést megcsinálni, s a második kapunál, ahol sok Guardian van egyszerűen random meghalok; de legtöbbször úgy, hogy "nem is halok" meg, hanem azt látom, hogy Stargate-alagút-effekt és ott állok a respawn station előtt.
Nem lőnek le, semmi ilyesmi - tegnap például Iron Bearben ültem és úgy. :F

Mit csinálhatok rosszul, mi lehet vajon? (Moze, M4)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3345) Daelion válasza bolondember (#3344) üzenetére


Daelion
őstag

Van ott 3 kristály amit tölteni kell mert ha teljesen az aljára ér a világító rész akkor robban és buktad az egészet.
Ezt egyedül is meg lehet csinálni de kell hozzá erős kari amivel gyorsan tudod ölni az ellent.
Amikor közel vagy 1 kristályhoz/bent a négyzet alapú részen belül akkor töltődik illetve ellenség sem nagyon lehet ezen a részen belül.

Én úgy szoktam, hogy 1-et teljesen feltöltök kezdéskor és amint az készen 'ilyen hangot ad ki meg buborékba kerül+linkeli a kapuval' van megyek gyors a 2-ik hoz és kb feléig rátöltök aztán átmegyek a 3-ik hoz mielőtt kifogyna és feltöltöm teljesen azt majd vissza a 2-ik hoz és ott fejezem be.

Nagyon hosszú run csak szólok, még ha nem is történik semmi baj akkor is lazán megvan 40-45 perc egy fullos karival. :) 'mentési helyek/checkpointok is kevés van tehát elég sokat buksz ha meghalsz akármiért is'

[ Szerkesztve ]

(#3346) shotika válasza Daelion (#3345) üzenetére


shotika
őstag

Én is kb odáig tudtam eljutni, aztán már nem volt türelmem neki menni. Rohadt egy szívatós az egész, az elején például állandóan leestem...

Viszont megéri néha benézni az automatákba, esett már pár ritka cucc. Nemrég az első ilyen granyó:

Illetve Diamond Key-es roomból végre először a Dark Army: (beteg egy fegyver)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3347) Daelion válasza shotika (#3346) üzenetére


Daelion
őstag

Hát nézd a jó oldalát, neked akkor még van a játékban teendő. :)

Nekem most 3/3 kariból mind le tud vinni akármit a játékban egyedűl meg tele vannak váltogatós fegyverekkel is. 'mármint amit kedv függően használok és hordom invbe'
Fl4k még nincs de neki is kinéztem már buildet amit össze tudnék valszeg rakni csak karit kéne felhúzni.

Azt utána kb ennyi is volt BL 3, kifogyta magát persze nem panaszkodom mert azért lazán beleraktam 1000+ órát pláne ha még csinálok egy Fl4k-et is valamikor.

Ezért is várom meg örülök, hogy lesz Tiny Tina's Wonderlands azt ott majd kezdhetem előröl az egészet. :D 'Lost Ark mellett azért necces lesz de majd megoldom'

Vendorokhoz meg ja érdemes benézni mert láttam már náluk pl egész jó statos alap játék legendary class modokat.

[ Szerkesztve ]

(#3348) shotika válasza Daelion (#3347) üzenetére


shotika
őstag

Hát van még teendőm, pl Arms Race fegyok fele kb nincs meg.

Múltkor pótoltam az elmaradásom és húztam fel egy Moze-t, de egyszerűen nem áll rá a kezem. Szóval maradt még Amara hátra, kiváncsi vagyok vele milyen lesz a game.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3349) Daelion válasza shotika (#3348) üzenetére


Daelion
őstag

Onnan most nekem is hiányzik pár darab szint növelés óta de ami ténylegesen kellett már kiszedtem, pont most próbálok Anoint rollozni egy Boogeymant Mozenak. :D

Én alapvetően Amara main vagyok első nap óta, engem nagyon elkényelmesített a kari mert szinte csak Ties that bind alapú buildeket használok.
Moboloásra nagyon kényelmes játékmenet.

Igazából én mindegyik karival elvagyok, inkább buildek vannak amiket nem szeretek mert nem jön be a játékmenetük vagy valami.
Mozen konkrétan már ~2020 június óta ugyan azon a builden vagyok kisebb módosítgatásokkal közben mert nekem ez jött be. 'pedig van ennél erősebb meg egyszerűbb geares build is de hát ez van'

[ Szerkesztve ]

(#3350) shotika


shotika
őstag

Felraktam redditre, csak úgy záporoztak a vaóók :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.