Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3201) Daelion válasza la_cc (#3200) üzenetére


Daelion
őstag

Szia!

Pass 2 része a Designer Cut ami már megjelent, ebbe tartozik az Arms Race játékmód illetve karakterenként egy teljesen új skill fa. 'lila színű'

Arms Race-ba esik pár exkluzív Legendary és van köztük pár jó darab.

Arms Race az ilyen rogue like játékmód egy kis battle royale hintéssel 'nem PvP', ledobnak egy elég nagy mapra és ott kell minden geared/skilled nélkül boldogulni egy megadott időn belül mert különben kifingat a hurrikán. :D
Gear amit ott találsz kiszedhető ilyen extract géppel ami pár helyen van a mapon/utsó bossnál.
Ha nem mentetted ki a geart és meghalsz run közben akkor buktad őket.

Tavasszal meg jön a Director's Cut de arról meg nem nagyon tudni, hogy mi lesz.

A mostani max szintet megkapod Pass 2 nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#3202) Rimuru válasza la_cc (#3200) üzenetére


Rimuru
veterán

A negyedik skill tree-t nem kapod meg, ezen kivul kb semmit erdemleges (hacsak nem erdekel a gun -mi is a neve?*- mod)

* ennyire lett jo szerintem :))

Vigyázat, csalok!

(#3203) la_cc válasza Daelion (#3201) üzenetére


la_cc
addikt

+ #3202Rimuru

Köszi az infókat! :)

Jó az Arms Race? Solo-ra lett tervezve vagy party-ra? Jó cucc ez gyakorlatban?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3204) Daelion válasza la_cc (#3203) üzenetére


Daelion
őstag

Soloban is meg lehet csinálni de +1 emberrel aki tudja mit csinál azért érezhetően könnyebb.
Kb amióta megjelent a játék csak ezt játszottam partiban. 'mármint ez miatt'

Soloban is mentem pár runt de azoknak a sikere elég fele fele mert van, hogy nagyon rossz fegyvereket találok és szétkapnak. :D 'vagy sokat vállalok'

Én kb 1+ hetet elszórakoztam vele, meg tesztelgettem új skilles build variánsokat is.

Jelenleg szüneteltetem a játékot de ennyit nekem megért mert fogok még játszani vele persze.

[ Szerkesztve ]

(#3205) la_cc válasza Daelion (#3204) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi az infókat. :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3206) proci985 válasza la_cc (#3205) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en mentem jopar kort egyedul es egyik forumtrarrsal is.

egyedul keteselyes, csapatban meg amiatt is jobb, mert ha celiranyosan farmoltok akkor jobb esellyel esik ki az az anoint, ami kene, plusz kisebb esellyel kerul mindenki a foldre es nagyobb esellyel esik valakinek valami hasznalhato fegyver, ami alatt foleg tedioret es malivant kell erteni.

nekem bejon, nagyon valtozatos es friss, meg elegge lowlevel BL1 hangulata van jo ertelemben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3207) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
"the ue4-oakgame game has crashed and will close"
2 napja még ment.Most meg nem akar sehogy se elindulni.
Google meg nem talált semmit.
Valakinek megoldás?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#3208) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Nah csak megvettem végül. 1 hülye kérdés, próbáltam visszaolvasgatni de még mindig ködös.
Én Borderlandset singleben szeretem játszani, Single player módban megszerezhetőek a legjobb(legmagasabb item lvl , legjobb legendary) fegyverek vagy a top gearhez mindenképpen kell játszani multiplayerben?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3209) Daelion válasza Joco_77 (#3208) üzenetére


Daelion
őstag

Minden megszerezhető singleben is, én is úgy játszom az esetek 99%-ban. :)

Farmolni persze kell eleget ha tényleg össze akar az ember rakni egy fullos buildet a megfelelő dolgokkal de ez egy ilyen játék ugye.

(#3210) GAbre


GAbre
veterán

Nem tudjátok a virágbolti,és rendes játék megy 1üt lanon?(esetleg 1-2 dlc nincs meg mindenkinek,illetve az "epic verzió")

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#3211) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Most hol érdemes megvenni a játékot? Steamon vagy máshol?

(#3212) Crvsh3R válasza xrvman (#3211) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Borderlands 3 (Steam)
Borderlands 3 Ultimate Edition (Steam)

Ha valakinek csak a Season Pass 2 (Steam) hiányzik (mint nekem), akkor az pedig itt a legolcsóbb jelenleg a PCGAMES5OFF kupon kóddal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3213) la_cc válasza Crvsh3R (#3212) üzenetére


la_cc
addikt

Inkább akkor már gamingdragons-on, ha nem baj, hogy epic store-os van ott.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3214) Crvsh3R válasza la_cc (#3213) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nem ismerem ezt az oldalt, de nem valami bizalomgerjesztő számomra és még drága is. Ettől függetlenül mindenki maga dönti el hol veszi meg.
Az általam linkelteket az Augmented Steam dobta fel, ami a Steam weboldalán (Google Chrome alatt) jelzi, hogy az adott játék aktuális hol a legolcsóbb (legális viszonteladói forrásból).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3215) la_cc válasza Crvsh3R (#3214) üzenetére


la_cc
addikt

Mitől nem bizalom gerjesztő? 5-7 játékot vettem már itt és minden a lehető legnagyobb rendben ment. BL 3-at is itt vettem meg steam-re.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3216) Crvsh3R válasza la_cc (#3215) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Mint ahogy írtam számomra nem bizalomgerjesztő az oldal. Ettől még Te (vagy bárki más aki bízik az oldalban) vásárolhatsz tőlük.
Én megbízom a fenti Augmented Steam kiegészítőben, mert az IsThereAnyDeal oldalra támaszkodik (ők fejlesztik), amely megbízható oldalak ajánlataiból ajánlja az aktuálisan legolcsóbbat.
Ezen felül el szoktam olvasni az adott oldal értékeléseit:
GamingDragons
GameBillet

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3217) Rimuru válasza Crvsh3R (#3216) üzenetére


Rimuru
veterán

Ami fontos hogy honnan szarmaznak azok a kulcsok amiket ezeken az oldalakon szolgalnak (ilyen pl a g2a is).
Ha valaki lelkiismerete tiszta marad azutan is hogy pl elkepzelheto hogy egy ellopot bankkartya adatairol vasarolt kulcsot vesz meg "olcson"... latjuk hogy kereslet van.

Vigyázat, csalok!

(#3218) la_cc válasza Rimuru (#3217) üzenetére


la_cc
addikt

Gondolod, hogy lopott kulcsokat árulnak a gamingdragons-on?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3219) Rimuru válasza la_cc (#3218) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem erosen szurkezona. :)

De pl lehetnek olyanok is mint ahogy te szereztel plusz kodokat alzarol.

Vigyázat, csalok!

(#3220) ollie válasza Crvsh3R (#3212) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hú, de jó, hogy írtad. Pont volt 5 USD creditem ott (fogalmam sincs, hogy miért, de nem ellenkeztem),így elég jó áron volt.

***

(#3221) Crvsh3R válasza ollie (#3220) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Én is most szereztem meg szintén onnan. Kuponnal nem volt rossz árban (Season Pass 2).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3222) Daelion


Daelion
őstag

Tegnap mutatták be a Season Pass 2 'Director's Cut' következő tartalmát.
[link]

Új régimódi Raid Boss mint amik BL 2-be is voltak. 'tehát nem Takedown'
Vault Hunter kártyák amiket szintezni lehet napi+heti küldetésekkel, ebből lehet kiszedni mindenféle rewardot.

Új karakter modell skinek CoV témával, hogy néznének ki ha nem Vault hunterek lennének hanem csatlakoztak volna CoV-be. :D

+Többi ami ott van linkelt oldalon, csak ezeket emeltem ki.

Március 18 a megjelenés dátuma.

Valentin event meg most kezdődik ma és február 25.-ig tart. 'ez nekem tavaly kimaradt azt lehet most ránézek'

(#3223) sanya53 válasza Daelion (#3222) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönet az infókért. :R

(#3224) Daelion válasza sanya53 (#3223) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs mit.
Gondolkoztam, hogy linkeljem e ide azt mondom hátha érdekel valakit csak pont nem követ semmit a játékkal kapcsolatban. :D

Mostanság én sem játszom sokat max pár run itt ott mert voltak eventek amikre ránéztem egy kicsit.
Majd március környékén lehet elkezdek egy új karit 0-ról és akkor játszok vele megint illetve persze majd ezt az updatet. 'ha már megvettem season passt előre'

(#3225) sanya53 válasza Daelion (#3224) üzenetére


sanya53
aktív tag

Már én sem játszottam vele, de most, hogy mondtad a valentinnapi eventet beléptem, de sehol semmi. Lehet majd később indítják.

(#3226) Daelion válasza sanya53 (#3225) üzenetére


Daelion
őstag

Ja igen ezek nálunk késő délután/kora estére szoktak aktívak lenni. :) 'ha minden rendben megy'

(#3227) sanya53 válasza Daelion (#3226) üzenetére


sanya53
aktív tag

Majd holnap megnézem. :R

(#3228) shotika válasza Daelion (#3224) üzenetére


shotika
őstag

Én minden ilyet köszönök :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3229) Daelion


Daelion
őstag

Tegnapi hotfix része volt pár Legendary buffolása.

Köztük 2 Moxxi fegyver/SMG, erősen ajánlom a SMG beszerzését mert kb ez lett most egyik legerősebb SMG a játékban. 'közel van Plasma Coil-hez ami elég beteg'

Nem kell semmit csinálni csak odamenni Sanctuary-n Moxxi bárjába és adni neki pénzt 'Tip'.
Q gombal ad 1000$-t és idő után küld mailbe egy fegyvert social tabon, randomba lehet a Crit SMG vagy a Hail AR.

Nagyon erős jelenleg, valami 540%-os buffot kapott és még életet is tölti.
Annyi negatívuma van, hogy időnként kiesik a kari kezéből a földre a mikor újra van töltve.
Valami ~5% esély van rá de nekem képes volt kiesni 2x is Wotan bunyó közbe pedig előtte kb egész runba nem csinálta. :D 'tipikus RNG'

Ahhoz képest, hogy csak így a semmiért lehet keríteni elég durva.Megfelelő Anointér meg csak simán spamelni kell és válogatni amíg nincs 1 olyan amit tetszik.

Hail se gyenge csak szerintem nagyon macera használni/célozni vele.

[ Szerkesztve ]

(#3230) sanya53 válasza Daelion (#3229) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönet a fülesért. :C :R

(#3231) Daelion válasza sanya53 (#3230) üzenetére


Daelion
őstag

Lehet így is járni vele: :DDD ;]
[link]

Tegnap én is kerítettem egy x2 variánst 150% Radiation-al Moze buildemhez mert azt használja.
Hát nem kicsit erős, elhagyom akkor lehet én is reagálok rá valahogy. :D 'van egy másik darab de az csak x1-es verzió'

(#3232) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Borderlands 3ról úgy tudom, hogy fagy miatta az Xbox SX.
Tapasztalatok?Játszik innen vele valaki XSXen?Fennáll még a hiba? :R
Kezdésnek az alapjátékot venném meg, ha nagyon bejön, később jöhet a szezonbérletet.

[ Szerkesztve ]

(#3233) sanya53 válasza Daelion (#3231) üzenetére


sanya53
aktív tag

Tegnap én is beszereztem, de nekem adott assault rifle csúzlit is.
Nem próbáltam ki milyenek.

(#3234) sanya53 válasza Daelion (#3231) üzenetére


sanya53
aktív tag

Na ki is próbáltam ez tényleg nagyon jó. Darál mint a fene csak kevés benne a mag.
Sűrűn kell tölteni, de ez elhanyagolható, viszont majdnem elhagytam.

(#3235) Daelion válasza sanya53 (#3234) üzenetére


Daelion
őstag

Mag annyira nem gond nálam mert van ami növeli.
Amarán ott van skill ami Elemental fegyverekbe növeli a maget illetve reload speed+mag size Pearl.
Mozen is van ami növeli.
Amarán a mostanival van 83 töltény 1 tárban, Mozen 74.

Tegnap én is majdnem elhagytam Mozen mert kiesett kari kezéből Maliwan True takedown közben és alig találtam meg a sok lila cucc között a földön. :D

Kicsit zavaró de amennyire erős meg könnyű keríteni szerintem reális, hogy van negatívuma.

Buffolt Kaoson se rossz most, majdnem olyan mint amilyen volt mielőtt nerfelték.
Azzal meg annyi a gond, hogy sok sikert egy olyat keríteni ami tényleg kell meg jó. :N 'x2 verzió+full auto+elemental+megfelelő anoint'

[ Szerkesztve ]

(#3236) Rimuru válasza Daelion (#3235) üzenetére


Rimuru
veterán

Zane klon kezebe kell adni, onnan nem esik ki. ;]

(#3222): ezek a cov-s skinek elsore eleg jol neznek ki, a final formos borzadvanyok utan meg foleg. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#3237) Daelion válasza Rimuru (#3236) üzenetére


Daelion
őstag

Jelenleg csak Amara+Moze van, Zanet majd ~márciusban tervezek csinálni. :D

CoV skinek nekem is jobban tetszenek, pláne a Moze skin tetszik. :K
Zane skin tisztára a Captain Flynt-re emlékeztet de mivel családon belül vannak nem csoda.

(#3238) sanya53 válasza Daelion (#3235) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én még csak FL4K-nak szereztem meg, de ma bemegyek az összes karimmal és szerzek miindegyiknek valami jófélét ebből a jó SMG-ből.

Tegnap nyúztam kicsit Captaint esett is Kaoson, de nem foglalkoztam vele, mert nem tudtam, hogy buffolták. Minden eseter ma visszanézek akkor Captainhoz hátha dob valami jót.

(#3239) Helmoras


Helmoras
őstag

Sziasztok!

Szeretnem beszerezni xsx re a jatekot, azt szeretnem kerdezni varhato meg komolyabb "map" kiegeszito a jatekhoz vagy most mar meg lehet venni a komplett kiadast? Illetve ahogy neztem van egy " complete " nek hivott verzio ami tartalmazza az erdemi story dlcket azaz az elso season passt. Ezen felul van meg a masodik seasok pass ami kicsit lehuzosnak tunik nekem( kozmetika plussz skillfa egy ket boss event stb ) ebben a masodikban is van max. Szint noveles?

(#3240) Daelion


Daelion
őstag

Director's Cut elhalasztva április 8.-ra:

GBX az Texasba van és az időjárási gondok miatt ami volt mostanság ott.

@ Helmoras

Max szinthez nem kell megvenni a passokat.

Most jött volna ez a Director's Cut amibe lesz egy Raid boss meg egy kisebb sztori szál Ava-val.
Előzőbe volt az Arm's Race map illetve a Lila skill ág minden karinak.

(#3241) Win-T


Win-T
senior tag

Anno még 2014-ben két haveromnak vettem Borderlands 2 GOTY Steam cd kulcsot mert csak nekem volt bankkártyám akkoriban, hogy majd jól toljuk együtt. Aztán persze egyiküknek mégsem kellett így a nyakamon maradt. Nem tudom van-e ezeknek lejárati ideje, de ha nincs és valakinek még nincs meg a game akkor hajrá:

8YMNC-6PQQH-6BDGX-6D5QF-7WBL2

[ Szerkesztve ]

(#3242) Crvsh3R válasza Win-T (#3241) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Vittem asszonynak, köszönjük!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3243) Daelion


Daelion
őstag

Na ha valakit érdekel akkor Április 8-án amikor jön Director's cut lesz ingyenes update ami alapjátékba is belemegy.

Ilyen lesz a sokak által akart Anoint reroll machine, vagyis ha van egy Legendary ami kéne de az istenért se akar kiesni értelmes vagy buildbe illő Anointel akkor át lehet randomba rollolni Crazy Earl-nél Eridiumért.
Kb mind Mystic Diablo 3-ba.

'miért érzem úgy, hogy egyedül viszem ezt a topikot mostanság :DDD '

[ Szerkesztve ]

(#3244) xrvman válasza Daelion (#3243) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi az infót, figyelni fogom.
Ám, nem rég kezdtünk el játszani vele, egy karim van, 44 es :)

(#3245) Helmoras válasza Daelion (#3243) üzenetére


Helmoras
őstag

Vigyed csak en olvasok/ olvasnek ha lenne mit... :R xsx en jatszom. Diablo szeria Nioh szeria es a Borderlands szeria nalam a harom favorit, remelem lesz meg a jovoben hasonlo jellegu jatek ami felkerul a "listamra"

Most pl talaltam kis szinten egy smgt ami tuzes legenegary, de nagyon poen ugy mukodik mint egy langszoro es ha tarazol eldobja es mint egy mini langszoro torony uzemel pluszban :C coopban eddig 14 es szintig jutottunk ketszer dobott ki toltokepernyokor(szerintem azert mert ive regebbi xbox es sokkal tovabb tolt) ki lehet birni. Mas problemaval meg nem talalkoztam...

(#3246) Daelion válasza Helmoras (#3245) üzenetére


Daelion
őstag

Én meg már nem akarok csak egyedül itt pofázni mint egy bolond. :D 'Fontosabb híreket azért be szoktam linkelni mert nem mindenki követi ezeket annyira aktívan mint én.'

Nálam is BL 3 a legjobb az egész szériában pedig anno nagyon sokat játszottam BL 1-el de BL 2 elég hamar elbukott nálam az end game miatt. 'sztori jó azt aláírom de engem nem az tart ott egy ilyen looter shooter játékban hosszú távon'

Persze BL 3-al is megvoltak a saját gondok de egy ideje szerintem egész jól hozzák rendbe a játékot és már teljesen vállalható mint kikapcsolódás/szórakozás és akár egyedül is meg lehet akármit csinálni egy jobb karival.

Most vagyok valahol 800 óra játszott időnél BL 3-ba amivel asszem már BL 1-et is meghaladtam, ott nagyrészt General Knox DLC farmolása volt sok idő. 'Crawmerax/Armory'

Diablo 2/3, Titan Quest, Grim Dawn meg kb akármi ARPG nálam is megvolt már, egyik kedvenc játék stílusom ezek a játékok. :)

PC-n játszom csak szal a konzolos gondokról nem tudok sokat de már máshol is olvastam, hogy előfordulnak bajok vele.

Jah az Elon Musk meme Tediore SMG lehet az, azt direkt poénból rakták a játékba. :DDD

#3244 xrvman

Én is most viszem át egész játékon Zanet mint 3.-ik karimat.
Most tart TVHM Moxy DLC vége fele.

Azért kíváncsi leszek, hogy mennyi Eridiumba fog 1 roll kerülni de biztos hogy lesz haszna.
Mozen pl olyan buildet játszom amibe csak azok 150% Radiaton Anointes dolgok jók.
Na most néha kifarmolni egy bizonyos fegyvert pont azzal a 1 Anointal hát nem kicsit tud gondokat okozni. :D 'pláne ha pont egy alapon ritkább fegyverről van szó'

[ Szerkesztve ]

(#3247) shotika válasza Daelion (#3243) üzenetére


shotika
őstag

Mindig akarok valamit írni, de inkább gamelek :D

Az utóbbi egy hónapban 2 hotfix is kijött, itt van milyen fegyokat érintett a változás:

Webslinger
Devoted
Roisen’s Thorns
Magnificent
Mother Too
Smart Gun XXL
Ten Gallon

Creeping Death
Amazing Grace
Mutant
Pain is Power
Try-Bolt
Satisfaction
Plumage
Freeman
Facepuncher (ez utóbbinál csökkentették a sebzést)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3248) Daelion válasza shotika (#3247) üzenetére


Daelion
őstag

Ja igen a fegyvereket már ideje buffolgatják sorjában. :K 'facepuncher meg nem érdekel, utálom azokat a buildeket Amarán ;] '

A Roisen's thorn-t mindig is szerettem mert tök szép fegyver meg minden. :D
Urad '150% Rad' Mozen teljesen jó lett mobolásra és kényelmes használni is.

Webslinger meg ahhoz képest, hogy egy Guardian takedown fegyver még most 2-ik buff után is nagyon gyenge sajnos. 'Amarán próbáltam a +2 mag elemental verziómat ami van de még az is meh kategória sima trash mobokra'
Ten Gallon meg akármekkora meme is, Zanen most fejlődés közben kajak jó volt. :DDD

Na legalább neked van indokod arra, hogy mindig akarsz írni de mégse.
Ugyan ezt a mondatot olvastam egy csajtól de ott nem volt értelmes magyarázat. :C

[ Szerkesztve ]

(#3249) GAbre


GAbre
veterán

Másnál se megy epic games?

Avatar

(#3250) Daelion válasza GAbre (#3249) üzenetére


Daelion
őstag

Van vele valami gond jelenleg, nekem is csak 'teker'.
Itt írják, hogy nem nagyon működik:
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.