Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3251) shotika válasza Daelion (#3248) üzenetére


shotika
őstag

Ten Gallon: hm, Tediore fegyvereket használtam a legkevesebbet a játékban. Nem tudok ráérezni a mechanikájukra, meg nem is igazán tetszenek. Mondjuk a Smart Gun Xxl az vicces :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3252) Daelion válasza shotika (#3251) üzenetére


Daelion
őstag

Én sem vagyok nagy Tediore fan de fejlődésre nem volt rossz, pár szintet biztos végig mentem vele.
Illetve Arms Race-be voltak jók a Tedióre fegyverek, dobálásra de azóta nerfelték is valamennyire mert márt túl erős is volt ott. 'kb csak azzal meg lehetett csinálni a runt'

Kíváncsi leszek erre az új Raid bossra most csütörtökön.
Mennyire lesz túl nehéz vagy könnyű, mert elsőre soha nem sikerül eltalálniuk ezeket. :D 'lásd megjelenés napján a Guardian Takedown, most meg már simán vállalható csak sokáig tart a run'

(#3253) shotika válasza Daelion (#3252) üzenetére


shotika
őstag

Hú én még a DLC-kel is le vagyok maradva :D

Remélem kapnak a karik több lila skilles class modot, mert ez az egy, ami így is csak spéci helyről eshet, elég soványka.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3254) Daelion válasza shotika (#3253) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem most 2 karim 'Amara+Moze' van ami úgy mond 'ready' állapotban van mert per-pill akármit levisznek a játékban soloban. 'True Takedownokat is'
Ezért mondom, hogy kíváncsi leszek hogy lesznek szétkapva az új raidbe vagy nem. :D

Lila class modok közül talán a Zane Spy mod ami ténylegesen jó, bizonyos buildekbe jobb mint a Seein' Dead de igen kicsit lehetnének jobbak is vagy több variáns.
Szerintem még nincs letudva az Arms Race és lehet később kap valami extrákat de ez persze csak az én véleményem. :)

De ha jól emlékszem te direkt letörölted minden karidat egy ideje vagy mi? 'vagy lehet más volt'

Zanet most én is 0-ról kezdtem és semmit se kapott bankban lévő dolgaimból, season start kari kb de ahhoz képest már M11-en viszi a sztorit/DLCk-et. 'Clone build elég OP mert farmoltam neki Sandhawkot amikor oda értem Katagawahoz sztoriban'

DLC-k amúgy szerintem elég jók, egyiket se utálom vagy valami meg sok end game fegyver/gear is van belőlük.
Mindenképp megéri foglalkozni velük szerintem, pláne ha már meg is vannak.

[ Szerkesztve ]

(#3255) shotika válasza Daelion (#3254) üzenetére


shotika
őstag

Így van, mindent töröltem, kivéve a Weddinges Snipert.

Amúgy, 17 giga az update, most csorog lefele.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3256) Daelion válasza shotika (#3255) üzenetére


Daelion
őstag

Jah nem volt kicsi update. :D

Megnéztem új Raid bosst, Mozen pár perc alatt lemegy M10/11-en viszont Amarámon felejtős mert az a öreg Phasezerker build már karcsú ilyen bossolásra. 'nincs single target DPS'

World droprateket földbe nerfelték, alig esik valami jelenleg.
Új raidből jó ha esik 2-4 legendary aztán 500 Eridium a belépő rá.

Elvileg azért van így, hogy legyen értelme használni inkább az Anoint reroll machinet Crazy Earl-nél.
Fegyverekre még meg tudom érteni de így viszont nagyon kellemetlen lesz Class modokat/Artifactokat farmolni mert az is alig esik és azokat nem Anoint miatt farmolja az ember ugye.

Esett egyenlőre egy új Maliwan pisztoly meg egy Jakobs sniper.
Pisztoly az elég korrekt, fel is avattam vele az Anoint reroll machinet és sikerült pár próbából átrakni Moze buildem Anointjára '150% Rad'.
Ez:

Valami kis követő rakéták jönnek ki a célpontból amire lősz vele és azok még tovább sebeznek illetve állandó splash dmg ami kifejezetten erős Mozen.

Amarámon van ~75k Eridium de azért nem szeretném mindet elcseszni annál a gépnél, Mozen meg alig van csak 30k környéke.

Dob még ilyen új Artifactokat is amik egy bizonyos manufacturert buffolnak.
Pl Jakobs +50% DMG%/Reload speed/Crit DMG, stb.
Gondolom van mindegyikhez mert már van 3 különböző darabom.

Ja igen Arm's Race is kapott +4 Legendary itemet de az passz, hogy mik azok gondolom pár nap is kikerül netre.

Egyenlőre ennyi, többit majd holnap nézem meg.

(#3257) shotika válasza Daelion (#3256) üzenetére


shotika
őstag

Köszi! Még nem néztem bele, mert ahogy elindult a letöltés, be is aludtam :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3258) GAbre


GAbre
veterán

Valahol olvastam,hogy Director's Cut-ban,mintha lenne seasson pass.
Bár ezt nem találom sehol.Gondolom azt a 2-3 dolgot adja csak,amiről találtam leírást.

Avatar

(#3259) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Bocs a kérdésért, de nem tudom, hogy kell felvenni az új küldetést.
Hogy lehet elindítani a Director's Cut küldit?
Köszönöm a választ. :R

(#3260) GAbre válasza sanya53 (#3259) üzenetére


GAbre
veterán

Hívd fel rendezőt,és kérdezd meg :D
Nincs róla youtubeon mondjuk videó/gameplay?

3261:
Elmész a....
Most segítettem,hogy nézd meg videón ember....
Inkább ne írtál volna semmi!Ez minősíti a TE intelligenciád,meg az is,hogy ilyet nem találsz magadtól!(ha már bunkó akarok lenni).Nem mellesleg meg írásod minősít téged.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#3261) sanya53 válasza GAbre (#3260) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon rendes vagy köszi. Remélem nincs tele a fórum ilyen kedves emberekkel.
Inkább ne írtál volna semmit, mert ez minősiti az inteligenciádat.

(#3262) Daelion válasza sanya53 (#3261) üzenetére


Daelion
őstag

Sanctuary'n van Ava szobájában a quest chain ott a rádiónál.
Minden quest után vissza kell menni és felvenni a következőt, 4 quest van ezen belül ha jól emlékszem. 'figyelmeztetek, hogy az utsó Boss elég szívós M10/11-en, Mozen amin Raidet runolok is tart pár percig'

Ezen kívül a Raid van ami lent van Claptrap szobájában egy kis széfnél lehet felvenni.

@Gabre

Seaon Pass 2 része elvileg a CoV karakter Skinek/body modellek.
Ezzel van jelenleg valami bug és nem mindenki kapta meg, köztük én sem és lehet kell is majd írnom supportnak miatta. :(((

[ Szerkesztve ]

(#3263) sanya53 válasza Daelion (#3262) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a választ. :R

(#3264) Daelion válasza sanya53 (#3263) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs mit, legalább van egy kis élet itt. :D

Nem akarok minden új dolog miatt írogatni de ez másnak is jól jöhet:

Ez a új shield ami egy sima nevesített/bossból esik Ava quest chaines helyen. 'Promethea/Eschaton Row/Sumo nevű goliath tag'

Az a Shock-Enrage ~200% os sebzés boostot ad Shock DMG-be, ez mindenre értendő amit a karakter sebez.
Olyan karikra jó amik tudnak Action Skillt spamelni, Zane/Flak/Amara mert ezeken kb fent lehet tartani a buffot állandóan.
Amarámon nagyon sokat dobott, annyi negatívuma van talán hogy a játéktér/képernyő bal-jobb oldalára kirak egy ilyen elektromos effektet de szerencsére nem olyan zavaró. 'nekem 21:9 ultrawide monitoron szinte nem is zavar'

Anointra viszont muszáj az ami ezen is van, így működik rendesen. 'Crazy Earl reroll gépnél pörgettem én is át erre'

(#3265) sanya53 válasza Daelion (#3264) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerintem meg nagyon is jó, hogy irogatsz minden újdonsáról.
Köszi szépen. :R

(#3266) Daelion válasza sanya53 (#3265) üzenetére


Daelion
őstag

Igazából én is csak arról írok amit kipróbáltam és érdekesnek/jónak találtam. :D

Szoktam nézni 3 youtuber 'Moxsy, Joltz, Zkarma' videóit mert ők szoktak kirakni mindenféle infót/felfedezést a játékkal kapcsolatban én meg azokat próbálom ki játékban.
Nekem ez ilyen hobbi féleség, hogy ha sokat játszom egy játékkal már szeretem tudni a háttérben működő dolgokat meg a miérteket.

BL 3-ba meg pláne mert csomó minden vagy nincs sehol feltüntetve a játékban vagy nem is úgy működik ahogy oda van írva. 'Rejtett tulajdonságok, nem megfelelő % értékek,stb'
Egyik Moze skillen konkrétan fel sincs tüntetve, hogy fegyver sebzésre is működik mert játékban csak a mechre hivatkozik . :DDD

Nagyrészt már végig próbáltam az új DLC-t 2 karival de azért még tesztelgetek ezt-azt.

(#3267) xrvman


xrvman
őstag

Mitől van az, hogy Amara kevesebb XP-t kap, mint Zane? Pl. most csináltuk Slaughterdoom 3000-t.
Szemre én arattam jobban, legalábbis azt mondta az, aki a Zane-t nyomta és mégis majdnem egy szintel magasabb lett. Én 53, Ő 54 lett.
Talán mert Én moxxi fegyverrel toltam? Nem használ XP boost modot vagy artit.

(#3268) Daelion válasza xrvman (#3267) üzenetére


Daelion
őstag

Hát így most hirtelen arra tudok gondolni, hogy van ez a új vault card dolog ami napi 3 questet ad és lehet meglett neki ott pár a run közben. 'általában ilyen ölj meg x-y dolgot szoktak lenni'
Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy fejlődés közben ad karakter expet is de a fene tudja.

[ Szerkesztve ]

(#3269) sanya53 válasza Daelion (#3266) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi a sok infót, megnézem én is ezeket a fiúkat.

(#3270) plaschil


plaschil
aktív tag

Hali,

Xbox One-on az asszonnyal vegig toltuk az 1-2-t. A 3-at is szeretnenk, az volna a kerdesem, hogy vertical split screen van-e? Olvastam anno, hogy nem is volt, meg talan azt is, hogy valami patch-ben lesz. Hogy van ez?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#3271) shotika


shotika
őstag

Elvileg ez a fegyver legendaryként eshet.. :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3272) Daelion válasza shotika (#3271) üzenetére


Daelion
őstag

Annak is. :)
Krieg DLC-ben több dolog is van ami mind a két verzióban is ki tud esni. 'Egyik magyarázat szerint Krieg 2 személyisége miatt csinálták így'
Legendary az erősebb persze.

(#3273) Win-T


Win-T
senior tag

Megvettem ma az SP2-őt ha már le van árazva, de lehet ez lesz életem első refundja. Ez az Arms Race ez ennyit tud? Mi lenne ennek az értelme? Minek kéne rávenni, hogy ezt játsszam? Ledobnak egy szál semmiben, az első fehér pisztollyal belebotlottam valami bossba, lelövöm és vége? Még csak loot se volt amit egyáltalán felvenni érdemes. Második nekifutásra puszta kézzel kellett küzdenem mert semmi fegyvert nem találtam mire belefutottam egy hordába, persze esélyem nem volt így. Harmadikra esett egy egész jónak tűnő legendary pajzs, de persze használni nem lehet mert előbb ki kell menteni... de ha kimentem úgysem tudom mert ugye gear nélkül dobnak be a darálóba akkor meg minek is?. És még a skilljeimet is elveszik, így mi értelme van a karakterosztályoknak? Az, hogy egyfolytában futni kell, nem lehet nyugisan felfedezni a pályát mert jön a szélvihar az én szoc. problémám mert gyűlölöm ha időkorlátok közé szorít egy játék, de nem segít, hogy megkedveljem egyáltalán.
Ez így egy jó nagy nulla, borzalmas nagy csalódás. :(
(Győztes meccs után meg, nem lehet újrakezdeni hanem vissza kell menni a Santuaryra és onnan meg megint visszateleportálni a pályára... ez aztán a Kossuth díjas design döntés.)

[ Szerkesztve ]

(#3274) Win-T


Win-T
senior tag

+1... mi a túrónak van ekkora pálya ha mindig a közepére dobnak le? Esélyed nincs kimenni a szélére körülnézni, felfedezni mert nincs rá idő. Mire kiverekednéd magad már régen visszafele kell futni. Meg egyébként is minek mennél ki, van ott valami amiért érdemes?

Nem volt a Gearboxnál egy rendes teszter sem aki meg merte volna mondani, hogy gyerekek ez így szar?

Na kipicsogtam magam mára.

(#3275) Daelion válasza Win-T (#3273) üzenetére


Daelion
őstag

Elvileg ilyen rogue like játékmódnak akarta GBX, direkt ez a célja hogy gear nélkül kezdesz és úgy verekeded át magad rajta azzal ami ott esik.
Azt a murdercane szutykot meg szerintem a battle royale játékok ihlették.

Van pár Legendary ami csak ott tud esni és kb top tier a játékban, nem arra van hogy ott használd hanem mindenhol máshol Arm's racen kívül
Plasma Coil/Torrent SMG, Boogeyman Sniper, Infernal Wish shield, Spy 'Zane' klassz mod.

Eshetnek randomba is a run közben de mindegyiknek van dedikált chest ahol nagyobb %-al esik illetve az utsó boss mindig dob 1 dedikált legendaryt randomba.

Ha már ismered a map kialakítását meg, hogy kb meddig tart hova eljutni akkor lehet valamennyire tervezni.
Meg azt is meg kell nézni kapásból kezdéskor, hogy milyen irányban van a Murdercane azt ha nem jó helyen van és nem lenne idő eljutni oda amit farmolni akarsz akkor meg restart.

Kezdéskor én szoktam kicsit ezt azt ölni, hogy essen valami alap loot és nem egyből futok a kezdő fehér fegyverekkel.
Maliwan pisztolyokra érdemes figyelni mert azok még fehérben is jók tudnak ott lenni kezdésnek.

Persze RNG sokszor megszívat és vannak simán rossz runok, úgy átlagban 5 runból kb 2-3 az ami értelmesen lemegy.
Nem vagyok nagy parti játékos de ez az ahol tényleg jól jön legalább 1 értelmes ember mert azért úgy könnyebb.

Ezen kívül ehhez az updatehoz tartozik a lila skill ág minden karinál, ha másért nem is azért megéri megtartani.

Itt a térkép, hogy mi hol esik.
Nézz utána, hogy mi az ami kell és csak azt farmold célszerűen nem össze vissza mászkálva mert ja különben nincs idő. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3276) shotika válasza Daelion (#3275) üzenetére


shotika
őstag

Mentalmars nálam már könyvjelzőbe van :D

Arms Race-t én se sokat mentem, de már lassan kéne, mert van ott egy-két jó cucc, ami jól jönne.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3277) Daelion válasza shotika (#3276) üzenetére


Daelion
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy kisebb dózisokban el tudok szórakozni vele de amikor ténylegesen farmolni kell és az istenért se adja meg kapom a szar runokat azért be tudok sokalni tőle. :D

Ami kellett már nagyrészt kiszedtem Arm's Race runokból, most már csak akkor megyek oda ha olyanom van. 'Jó lehet még egy értelmes Spy kéne Zanen de nem sürgős'

Szerencsére már van Anoint reroll lehetőség mert különben biztos nem lett volna 150% Rad Boogeymanem Moze-ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#3278) Win-T válasza Daelion (#3275) üzenetére


Win-T
senior tag

Na így, hogy mutatod ezt a térképet így már látok némi értelmet abban, hogy próbálkozzak a külső területekkel, de ezt miért innen kell megtudni? Merthogy a játék ezt nem kommunikálja egyáltalán, ha nem olvasom a fórumot akkor lövésem nem lenne róla.
(Amin még sírva fakadtam, hogy a kimentett cuccot elküldi a bankba a hajón. Ott meg a csodálatosan működő inventory rendszer miatt gúvaszthatod a szemed rendesen mire megtalálod a sok lom között, hogy mi is volt az.)

(#3279) Daelion válasza Win-T (#3278) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ez már csak ilyen, nem véletlenül követek én is több BL 3 content kreátort akik minden szart kimagyaráznak meg tesztelnek a játékban amiről máshogy nem is tudni vagy mert nem úgy működik amit a játék ír. :D

Én is takarítottam bankot lvl 65 update előtt, most meg megint van benne vagy 350 dolog.
Szerencsére már gyors ránézésre tudom mit merre kell keresni típus/kinézet alapján de van amikor még így is guberálok.

[ Szerkesztve ]

(#3280) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdeklődnék, hogy a Borderlands 3 + első szezonbérlet egyelőre elég a teljes Borderlands egyjátékos élményhez?
A második szezonbérlet mintha nagyon karcsú lenne egyjátékos szemmel nézve.
Nagyon úgy érzem hogy a Super Deluxe Edition nekem elég lenne.
Vélemény?
:R

[ Szerkesztve ]

(#3281) Yutani válasza ProEvoFan (#3280) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát én megvettem külön a Director's Cut-ot, meg aztán a Designer's Cut-ot, mert nem néztem elsőre utána, de azt mondom, hogy a SP1 az, ami a nagy élményt adja, ezek már csak ilyen kis akármik. Az Arm's Race sem nagy durranás. Kár volt rájuk a pénz.

#tarcsad

(#3282) Daelion válasza Yutani (#3281) üzenetére


Daelion
őstag

Ezt persze mindenki saját maga dönti el mi éri meg de ha maga Arm's race nem is olyan vonzó mint játékmód azért van ott pár elég jó gear ami mindenhol máshol jó a játékban.

Illetve ahhoz a updatehez tartozik a lila skill ág minden karinak, Zanen kifejezetten hasznos a Mantis cannon. 'spamelni lehet vele Action alapú Anointeket meg aktiválni Zane skilljeit'

Leárazva én biztos behúznám már csak azokért is, jó persze aki nem tervez annyira end game szinten játszani meg bizonyos buildeket használni el lehet hagyni végül is. :) 'nekem minden karin használva van valami ezekből'

[ Szerkesztve ]

(#3283) Yutani válasza Daelion (#3282) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na jó, a 4. ág kipróbálásáig nem jutottam. Pont Zane a karakterem (más nincs is), úgyhogy meg fogom nézni, mit tud ez a skill, boyo. :D

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#3284) Daelion válasza Yutani (#3283) üzenetére


Daelion
őstag

Skill egymagában nem nagy kunszt de sokat dob a kényelmi faktoron meg elég sok buildet tesz lehetővé.
Nekem Zane a 3-ik karim de vele még nem tartok ott mint másik 2 karival ami kb jelenleg fullos.
Zanet direkt ilyen maga találósan viszem, nem kap segítséget a többi karim által farmolt dolgokból. :D

(#3285) shotika


shotika
őstag

[link] Tiny Tina's Wonderland. Megjelenés vmikor jövőre.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3286) Win-T válasza shotika (#3285) üzenetére


Win-T
senior tag

Youtube-ról lestem egy buildet, de az, hogy lehet, hogy a csávónak 5 skillponttal több van mint nekem lvl65-ön? Az utolsó pár pontot amit kirakott a fán én nem tudom elszórni mert nekem nincs több.

(#3287) Daelion válasza Win-T (#3286) üzenetére


Daelion
őstag

63 skill pontodnak kéne lennie max szinten.
Ha nem ennyi van akkor próbálj meg respecelni és átlépni másik karira és vissza.

Ha meg a buildes tagnak van több mint 63 akkor nála volt buherálva a kari.

(#3288) Win-T válasza Daelion (#3287) üzenetére


Win-T
senior tag

Na hát ez az, nekem csak 58 van... most reseteltem mielőtt elkezdtem volna kirakni a buildet a videóból. Lvl65 a max szint jelenleg ugye?
De fura, mert a guardian rank kék xp csíkja alatt ott a sárga szintezős xp csík is, de hol fentebb áll, hol lentebb. Van itt XP penalty ha megdöglök?

(#3289) bolondember válasza Win-T (#3288) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak lóvét vesztesz (régen kiszámoltam, talán 7%?)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3290) Yutani válasza bolondember (#3289) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én 10%-ról tudok. :K

#tarcsad

(#3291) Daelion


Daelion
őstag

Nah itt a Cartel Event Update meg hotifx.
https://borderlands.com/en-US/news/2021-06-24-borderlands-3-update-hotfixes-june-24/

Hát van pár dolog ami azt illeti. :D
LvL 72-re utolsó szint növelés, ugye eddig 65 volt a max.

Szezonális eventeket most már akármikor lehet játszani csak menüben kell bekapcsolni azt amivel játszani szeretne az ember, nem lesznek időhöz kötve.

Bizonyos Anointeket nerfeltek és klassz specifikus Anointeket meg buffoltak.

CrossPlay is bekerült bár ahhoz sokat nem tudok szólni mert én csak PC-n játszom.

[ Szerkesztve ]

(#3292) shotika válasza Daelion (#3291) üzenetére


shotika
őstag

72? Kemény buildek lesznek itt :D Még jó hogy nem álltam neki farmolni az utóbbi 1-2 hónapban, most dobhatnék ki minden lvl65-ös itemet :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3293) Yutani válasza shotika (#3292) üzenetére


Yutani
nagyúr

Fasza, én pont így jártam. :DDD

#tarcsad

(#3294) Daelion válasza Yutani (#3293) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan ez nálam. :D
És pluszban még az összes Eridiumot is elnyomtam reroll-ra összes karimon, maradt talán 10K összesen.
Dobom is ki összes fegyvert+pajzsot a bankból, csak azok maradnak 65 amiket jelenleg használnak a karik.

[ Szerkesztve ]

(#3295) proci985 válasza Daelion (#3294) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

belenyultak az annointment metaba, szoval egyebkent is ez lett volna. meg szamokat nem neztem, de lehet az iron cub jobb anoint az uradnal.

pajzsokat mondjuk nem biztos cserelni kell, egy lvl65 on action skill stop-gap / super soldier / re-volter meg mindig jobb adott buildre mint barmi mas.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3296) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugy nez ki Amara 72on is leviszi egyedul a true guardiant M10en (lootsplosion / healy avenged / dronge ranger / post mortem). Moxsy fele build alapjan. annyi, hogy en nem cserelek skillt, se fegyvert.

gear:
- free radical x1 ASE fire
- re-volter, ASS (78k vedelem)
- cryo Hex, cryo ASE
- ties that bind + phasezerker, blight tigerrel
- pearl (reload + mag size, 57)
- cutpurse + fish slap (57) ammo regenre swapnak, egyedul az utolso bossnal kellett

mas fegyver volt bent, de nem volt ra szukseg. az OPQnal, a Butchernel es a Needle gunnal egyszeruen jobb a Free Radical. Backburner es Rowan szinten nem kellett.

a hex ket dologra kell: reszben cryo dam es reszben life leechelni amig az ember ujratolt.

tehat gyakorlatilag fire + electro + corrosive + cryo bestof. igazabol a kristaly fazis nehez, viszont a Martyr az addjaival egyszeru volt. cryo helyett talan mehetne atom is granatra, de igazabol ez mar igy is pont eleg verzatilis.

mentem true maliwant is, az problemasabb mert kevesebb az add.

a 72es Revolter nagyon kell, egy 65os kb a fele vedelmet adja, es igy is tud kicsit papir lenni.

add szempontbol a post mortem lehet nem a legjobb otlet guardianon, mert hatalmas a tomeg es nem latni a deatheket. viszont a drone ranger es a healy avenger tokeletes felkelni, free radical extra lovesei meg leszedik oket.

idore ahogy neztem sima trialokon Amara picit gyorsabb mobolni es Moze picit gyorsabb bossokra, de igazabol Amaranak van jobb boss buildje, Mozenal meg mobbingra ott a Rowan, a Breath of Dying es foleg a Yellowcake.

viszont Mozevel egyedul a true Guardian problemas lehet a kristaly fazisok miatt. bar lehet hogy a Mesmer azon is segitene.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3297) Daelion válasza proci985 (#3296) üzenetére


Daelion
őstag

Mozen kristály rész nem olyan vészes mert Iron cub elég sokat segít a chainelős rail gun-al.
Én is azt hittem, hogy macerásabb lesz megszokott Ties nélkül de nem volt annyira gond.

Mobolás persze így is lassabb volt mint Amarával de cserében meg bossokat hamarabb leszedte.

Még előző lvl cap szinten mentem mind a 2 karival 1-1 runt kíváncsiság végett, mármint True Guardiant. 'simát meg többet is ugye'

Bár az is igaz, hogy én nem játszom M10-en amióta van 11.
Egyszerűen irritál engem az a sok szar ami M10-en van és egyik legnagyobb áldás volt, hogy megszabadultam tőle. :D 'nekem nehezebb is M10 illetve még extra FPS dropok is vannak a több szutyok miatt'

Nekem is az a build van most Amarán minimális változtatásokkal saját preferencia alapján. 'bár én kb mindig is Zerker TTB Amarát játszottam, nem bejövős más buildje amit eddig próbáltam'
Fegyvert én is cserélgetek sokszor mert szeretem a variációt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3298) shotika válasza Daelion (#3297) üzenetére


shotika
őstag

M10-et én is hanyagolom. Most Fl4k-kel tolom M11-et, bepótolom az eddigi kiegeket a Handsome dlc óta. Nemrég végeztem a Sir Hammerlock félével, azt nagyon élveztem (bár a Handsome-ot sztem jobban összerakták).

Fegyoknak a buff óta a Rowans Call / Lucians Call páros szinte mindig benn van, gyakorlatilag minden ellen jók. Ami ellen nem, azokra ott a Butcher a szintén kifogyhatatlan lőszerével, vagy ha ráérek, akkor a Lucky 7-nel nagyon durván lehet írtani. Próbálgattam a Hammerlockos DLC fegyoit, de egyik se tud annyira univerzális lenni mint ezek.

Amik még durvák, és mindig készleten:
Hellshock - talán az egyik legjobb fegyver a játékban, főleg bossok ellen szoktam használni, mert mobbingra a jacobs fegyok hasznosabbak. (legalábbis flakkel)
Maggie - ezt gondolom nem kell magyaráznom
Free Radical - nem kifejezetten Fl4k fegyver, de vannak spéci enemyk amiket nagyon tud olvasztani, szóval megtartottam.
Atlas Replay - beteg ez a pisztoly. Ugyan nem építettem át a buildet splash damage-re, de anélkül is nagyon hasznos jószág.
O.P.Q - legalább 10 Cartelt kellett mennem mire ez a rohadt játék újra kidobta, de megérte.
DNA - Ez se kifejezetten FL4k fegyo, de én imádom.
+1: a Magnificent pisztoly tesztelés alatt. Nagyon durván írt, viszont még a spéci ammo töltős pajzsommal is kva gyorsan eszi a golyót. Egy Moze-zal érdekesebb lehet.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3299) Daelion válasza shotika (#3298) üzenetére


Daelion
őstag

Fl4k-et még 1 percet sem játszottam max build videókból ismerem valamennyire. :D

Amara elég hamar meglett újra rendes gear-el lvl cap növelés után, viszi is szépen a dolgokat úgy mint előtte ha nem jobban.
Mozen fog eltartani újra gearelni mert még Urad '100% Radiation DMG under 50% HP' nerf után is azt akarok használni 'így is simán erős' de mivel kb kifogytam Eridiumból nagyon lassan kerítem újra a Urad fegyvereim.

Amúgy már elég sok ténylegesen jó-használható fegyver van a játékban de persze ja azért vannak top tier példányok. 'meg ugye kari/build függő is mi mennyire jó'
Call fegyők jók lettem, Amarán én is használok Rowan's Callt bár azt a szekér kerék tekerést nem fogom soha megszokni. :DDD

Cartel fegyverek is szinte mind erősek, nekem most Amarán bejött a Needle Gun de a Torrentet is szeretem ami meg Arm's Race SMG.

Refluxot is régóta használok, kicsit kellemetlen farm mert messze van meg alig esik de szerencsére 1 is elég belőle. 'mobolásra elég jó fegyver'

Free Radical ha valamit tényleg el kell tüntetni az útból, bár én inkább szeretem Mozen mert állandó Splash dmg. 'kivéve a kis rakéták amiket csinál extrában'
Kyb's Worth is elég jó volt Mozen és azt is szeretném vissza keríteni lvl 72-es Urad verzióban. 'Nem nem kell Flipper, meguntam :N '

Nagyobb testű/hitboxú bossokra meg ott van Backburner, mobolásra meg én sokat használtam Mozen Plaguebearert. 'ezeket én jobban szeretem mint Yellowcaket'

Hellshock meg egy alul értékelt fegyver, lehet már annyira nem kell a DLC fegyverek mellett de akinek pl csak alapjáték van kár lenne nem keríteni 1 et szerintem.

És még sokáig lehetne sorolni, lehet bossolásra nem jó minden de mobolásra azért már van miből válogatni egy értelmes kari build mellett.
Én is hordtam magamnál egy 'pár' fegyvert inventoryba azt ha untam egyiket váltottam másikra. :)

[ Szerkesztve ]

(#3300) shotika válasza Daelion (#3299) üzenetére


shotika
őstag

Én őt csípem a legjobban, a többi karinak mindig volt vmi nyűgje, ami miatt macerásan játszottam velük. Zane-nel a legtöbb sebzést mozgás közben lehet nyomni, Amarának a Rush-os buildja jött be, de macerás volt fenntartani. Moze már érdekesebb, mert a petje óta egyszerűbbnek tűnik és így talán nem csak splashes buildet lehet vele építeni.

Fl4-k-nél apróság, de ha nem harcolsz, a pet elindul chestet keresni és jelez is. Hadd ne mondjam hányszor mentem volna el mellettük, ha nem hisztizik :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.