Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3501) HugóBoss


HugóBoss
tag

A DLC-k olyan tartalmakat adnak, amik lvling közben is jól jönnek? Nem szeretek előre vásárolni, mert az utóbbi években idő hiányában ritkán játszottam annyit, hogy megérje a ráköltött pénzt. Mondjuk eddig 0Ft :)
A class mod használat pont meglett, az agyas boss-t kellett megölni hozzá. Most próbálom kimaxolni a pályákat.
Kulcsot hogy lehet szerezni? FB csoportban találtam shift kódokat, de azok már lejártak.

[ Szerkesztve ]

(#3502) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Melyik Wonderlands érdemes megvenni?
A 22k vagy a 17k-t?
Egyálltalán érdemes megvenni? A BL3 meg van az szerintem jó volt.

(#3503) bolondember válasza HugóBoss (#3501) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

DLC-k: gear és leveling

shift kulcsok pedig innen akár

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3504) HugóBoss válasza bolondember (#3503) üzenetére


HugóBoss
tag

Nekem innen sem fogad el semmit. Mindenre expiredet ír.

(#3505) Daelion válasza HugóBoss (#3504) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs igazán szükség azokra a keyekre, anélkül is simán fel lehet húzni egy karit max szintre meg végig menni mindenen.
Max pár szint erejéig adnak jó fegyvert aztán úgy is cserélheted le, max szintre meg lesz jobb forrása is gearnek.

Mivel Moze-t játszol igazából ha akarod simán mehetsz csak Iron bear build-el mert egyik legerősebb build ami gear független jelenleg a játékban.
DLCk-et szerintem célszerűbb max szint után végig vinni amikor már tudsz Mayhem szinteket használni. 'ezt sztori végén kapod meg'

@ 3502 sanya53

Ez elég kérdéses jelenleg és nem is merem nagyon megmondani mit csinálj.
Én Wonderlands első napja óta játszom vele de kb ugyan azokkal a gondokkal küzd mint BL 3 anno.
Maga az első végigjátszás minden mellék küldivel kb 40+ óra tehát annyival számolhatsz mint tartalom.
DLC-k itt nem úgy vannak mint BL-be, kb kapsz 1 15-20 perces dungeont pár új legendary gear-el és ennyi tehát ha megveszed DLC pakkot erre számíts.

Szerintem nem rossz játék meg szép a map design de kell még neki idő, hogy rendbe szedje magát mint ahogy BL 3-nak is kellett. :)

[ Szerkesztve ]

(#3506) sanya53


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a választ.
Én azt gondoltam, hogy azért 22k az egyik mert benne vannak a DLC-k is.

(#3507) HugóBoss


HugóBoss
tag

Most kezd előjönni az FPS tapasztalat hiánya :) KillaVolt-hoz kevés a tudás (lehet, hogy a lvl14 is)

(#3508) zilazil válasza HugóBoss (#3507) üzenetére


zilazil
senior tag

Ott, talán Moxxinál kapsz olyan pajzsot, ami 100%-ban véd az elektromos sebzéstől, azzal könnyű lenyomni.

(#3509) HugóBoss válasza zilazil (#3508) üzenetére


HugóBoss
tag

Moxitól csak egy kütyüt kaptam, ami kikapcsolta a bubit KillaVolton. Van egy pajzs, ami 100% áramresit ad, de az world drop és még nem esett :)
Nincs olyan fegyverem, ami elég gyorsan szedi le róla a pajzsot, + gondolom én vagyok béna, de elég nehéz megkerülni a kezében tartott pajzsát és hátba lőni. Mindegy, majd 2-3 szint múlva visszajövök, meg előtte elköltöm a pénzemet...
Tetszik a játék, csak sajnálom, hogy késve kapcsolódtam és már lefutott mindenkinél :D

[ Szerkesztve ]

(#3510) shotika válasza HugóBoss (#3509) üzenetére


shotika
őstag

Ha jól emlékszem, KillaVolt nem szereti a Radiatont elementet, érdemes egy olyan fegyoval megpumpálni, amíg shield van rajta.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3511) apollo12


apollo12
veterán

Hali PC epicen nyomom haverral, és néha gondol egyet a game és ledob, offline modba teszi magát, játék resivel tudok újra online lenni :(((. Mit lehetne tenni ?

(#3512) HugóBoss


HugóBoss
tag

Tiny Tinának van külön topikja? Merhogy nem találom. :)

(#3513) shotika válasza HugóBoss (#3512) üzenetére


shotika
őstag

Nincs, ide szoktunk jönni írni róla.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3514) HugóBoss válasza shotika (#3513) üzenetére


HugóBoss
tag

Akkor az sem pörög különösebben :)

(#3515) HugóBoss


HugóBoss
tag

Megvettem a Tiny Tinát (16 volt a fullos változat) 1h57m után refoundoltam mert nem igazán jött be a harc. Most várom, hogy mikor megy át a refound, közben meg azon agyalok, hogy játszak vele :D

(#3516) shotika válasza HugóBoss (#3515) üzenetére


shotika
őstag

Pár óra után én is ezt éreztem :D Aztán azon kaptam magam, hogy csinálom a kis hülye térképen a dungeonokat :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3517) Daelion válasza HugóBoss (#3515) üzenetére


Daelion
őstag

Pedig a gunplay kb ugyan az mint BL 3 volt csak itt gránát helyet spellek vannak amik talán még változatosabbak is.
Melee is jobb azért ha valaki olyan buildet játszik.

Én most várok, hogy jobban megcsinálják end gamet meg általános balance dolgokat aztán majd lehet csinálok ágy második karit.
Most csak 1 Spore Warden+Brrzerker van jelenlegi end game szinten de úgy alapjáraton a játékmenet nekem bejön.
Így is sikerült már ~130 órát játszanom vele, nekem már megérte. :)

Remélhetőleg a jelenleg játékban lévő gondokat majd idővel megoldják, BL 3 is elég sok mindenen ment keresztül mire tényleg jó lett. 'itt most end game/balance/quality of life change dolgokra gondolok'

[ Szerkesztve ]

(#3518) HugóBoss válasza Daelion (#3517) üzenetére


HugóBoss
tag

Lehet, h csak türelmetlen vagyok, de annyira gyengén sebez a kari, meg annyira szerencsétlen fegyverek estek, h csak felidegesített. + a mini térképes dolgot sem igazán értem. 16.áig akciós, ha visszakapom az árát, akkor még bármi lehet...
Nem beszélve arról, hogy A BL3-nak is csak az elején járok, 1 kulcs van meg a 3ból az 1. Vaulthoz. Lvl18 vagyok. Viszont esett egy lvl65-ös fegyver...

[ Szerkesztve ]

(#3519) Daelion válasza HugóBoss (#3518) üzenetére


Daelion
őstag

Ja hát így vissza olvasva látom neked ez teljesen új játéktér tehát érthető a tapasztalatod/véleményed.

Én Diablo 2 meg hasonló játékokon nőttem fel aztán jöttek a looter shoterek amit BL 1 óta játszom. :)
Ettől függetlenül én sem nagyon szeretem a kezdeti karaktereket/low lvl játékmenetet mert olyan gyengécske meg esetlen a kari mert nincs meg neki semmi jó skill,gear,stb.
Ez kb ilyen ebben a játék stílusban.

Szerintem amúgy lehet jobban jársz ha inkább BL 3-at viszed tovább már ha tetszik a játék valamennyire.
BL 3 így végleges formájában jobban össze van rakva mint Wonderlands.
Wonderlands jelenleg jó sztori miatt de max szinten van még mit csiszolniuk rajta az biztos

[ Szerkesztve ]

(#3520) shotika válasza Daelion (#3519) üzenetére


shotika
őstag

BL3 szerintem is jobban össze lett rakva.

Én picit bele untam a WOnderlandsbe, most a BL Pre Seq-et játszom, mert az az egy ami szinte teljesen kimaradt nekem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3521) HugóBoss válasza Daelion (#3519) üzenetére


HugóBoss
tag

Diablo és társai nekem is mentek orrvérzésig, mondjuk nekem diabo1től :) A 2.-ba végtelen számú órát öltem.
Viszont a looter shooter (gondolom a bénaságom okán) sosem volt az én műfajom. CoD meg MoH (szigorúan a VH vonal), meg a régi doom, wolfenstein még ment, de pl a serious sam-ekhez már kevés voltam :)
BL3-ban most vagyok lvl20, épp megyek a 3. fragment-ért.
Amit problémának érzek, az az, hogy nem igazán tudom kiválasztani a megfelelő fegyvert. Olyan még nem volt, hogy az adott szinten mind3nál azt éreztem volna, hogy ez most jó, lehet vele aprítani.
Leginkább sniperkedem, dobálom a gránátokat, ami meg közel jön, azoknak meg shotgun.
Az Iron Bear nem nagyon jön be, nem érzem a hatékonyságát :D Szerintem lvl20ig kb 5x használtam :D Pedig mindebki azt írja, hogy a legjobb Moze buildhez azt kéne tolni orrba-szájba...

(#3522) HugóBoss


HugóBoss
tag

A Moze buildben van olyan skill, ami nincs rajta a skillfán :) pl a Biofuel. Nekem az alap BL3 van, van olyan skill, ami DLC-vel jött be?

(#3523) shotika válasza HugóBoss (#3522) üzenetére


shotika
őstag

Van, minden kari kapott egy 4. skillfát.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3524) HugóBoss válasza shotika (#3523) üzenetére


HugóBoss
tag

Azt jól értelmezem, hogy a 4DLC az SP1-ben van benne, ami 15e, míg a 4. skilltree a 2.-ban, ami 9000? Vagy van a SP bundle, ami még az egyebeket tartalmazza.

(#3525) shotika válasza HugóBoss (#3524) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem ez a Designer Cut-ba volt benne, de nem emlékszem :S

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3526) HugóBoss válasza shotika (#3525) üzenetére


HugóBoss
tag

Megvettem az SP2-őt, így megvan a 4. skilltree meg még néhány extra. Pl a Vault card-ok. Amiknek az aktiválásához shift kód/gold key kell. Ami már nincs... tök jó :)

(#3527) Daelion válasza HugóBoss (#3526) üzenetére


Daelion
őstag

Az más key, Vault card keyeket in game 'feladatok' teljesítése után kapsz amik naponta/hetente változnak. :)
A Diamond key amit meg ritkán ad az egy másik loot vaulthoz való Sanctuary-n.

(#3528) HugóBoss válasza Daelion (#3527) üzenetére


HugóBoss
tag

Délután rájöttem :) Már csak azt nem tudom, h mi a 3. csík az xp alatt

(#3529) persil válasza HugóBoss (#3528) üzenetére


persil
nagyúr

Guardian ranks.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3530) HugóBoss válasza persil (#3529) üzenetére


HugóBoss
tag

Köszi!
A vault cardhoz csinálhatom azokat a kihívásokat, amik ott fel vannak sorolva? Ha igen, akkor a bossokat hogy tudom újra megölni? Azoknak is van repop?

(#3531) Win-T válasza HugóBoss (#3530) üzenetére


Win-T
senior tag

Minden respawnol valahányszor elindítod a játékot. Egy bosst is megölhetsz akárhányszor, elég csak kilépni a főképernyőre és vissza a játékba.

(#3532) HugóBoss válasza Win-T (#3531) üzenetére


HugóBoss
tag

Ez már a sztori közben is így van? Mert most vissza mentem a eden-6-ra egy mellék küldi miatt és ahogy újra keresztül mentem a házon, nem volt ott a boss (mármint a fagyasztós csaj az öreg faszik tesója). A színpadnál a miniboss igen.

(#3533) shotika válasza HugóBoss (#3532) üzenetére


shotika
őstag

Sztori közben van olyan, hogy egyből nem tudod farmolni, hanem teljesen be kell fejezni egy adott küldit, hogy dobjon egy újat, és csak utána fog ismét megjelenni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3534) Amartus válasza HugóBoss (#3532) üzenetére


Amartus
senior tag

Ha küldihez kötött a boss, akkor előszőr le kell adni a küldit. Utána lehet farmolni a delikvenst.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#3535) HugóBoss


HugóBoss
tag

Lement a sztori. Megvettem az SP1-et, és csinálgatom a DLC-ket, meg a maradék mellékküdetéseket. Amennyire EZ mode volt az alapjáték, annyira megizzaszt a jelenlegi cuccal a jelenlegi felállás. Eddig jól elputtyogtattam sniper/shotgun kombóval, most egy szimpla ellenfél is 8-10 lövés messziről fejbe... Érdekes lesz :D
Ha elkezdem a sztorit vault hunter fokozatban, akkor az eddigi questline-t bukom, vagy 2 külön mentés van a normal és a vault hunter módnak?

(#3536) shotika válasza HugóBoss (#3535) üzenetére


shotika
őstag

Külön fut ha jól emlékszem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3537) HugóBoss


HugóBoss
tag

Elkezdtem a borderlands 2-t.
Ebben nincs teleportálási lehetőség, csak a kijelölt pontok között? Már rögtön a legelején elég idegesítő, hogy ide-oda rohangáltat ugyan azon a pályaszakaszon, és folyamatosan ugyan azokat ölöm, mert viszonylag gyorsan repopolnak...

(#3538) rumkola


rumkola
veterán

Üdv!
Szeretnék kapni egy plasmacoilt, mert a farmtól kihullik a hajam.
EPIC -esem van, nick: rumkola.
:R

(#3539) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok! Vault Cardot honnan tudok szerezni? BL3 super deluxe van meg. Kell valami mast vennem a vault cardhoz?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3540) vitaro válasza Pedro78 (#3539) üzenetére


vitaro
senior tag

Igen, a Director's Cut DLC-t, abban vannak a vault cardok. De szerintem jobban jársz ha a Season Pass 2-t veszed meg, az most épp akciós steamen.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#3541) donki


donki
aktív tag

Moze-val el lehet valahogy érni, hogy ne halljak meg a saját splash damage-emtől? 40. szintű vagyok, és már lassan minden csatában meghalok, mert one-shottolom magam. Legbosszantóbb, amikor az utolsó ellenfél közelfut hozzám, meghalok és már nem tudok feltámadni. Torgue Cross-Promotionról már leszedtem a pontokat, de így is majdnem minden egyes halálomat saját magamnak okozom a splash damage-dzsel.

(#3542) bolondember válasza donki (#3541) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hogyan osztottad el a pontokat?

Én Demolition Woman-t és a Bottomless Mags-et toltam fel, két pont a Shield of Retribution-ön.

Aránylag jól megy, voltam már vele M10-en is (az ajiba kapott Free Radical nagy segítség volt), Vasmedvével teljesen jó.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3543) donki


donki
aktív tag

Zölddel kezdtem, kékkel folytattam, és kb. 35-40. szint környékén kezdtem el a piros talent ágat, és csak amikor azon is volt valamennyi, akkor fejeztem be a kéket és zöldet. Ilyen most: [link]
Találtam pár erősebb shieldet, és most már valamivel jobb a helyzet, de továbbra is főleg akkor halok, ha valami közel jön és a lövésem splash damage-e engem is elér.

Amint befejeztem a főküldetéseket, én azonnal elkezdtem M10-en tolni. Sokkal jobb fegyvereket lehet úgy találni. A fegyver megszerzéséhez persze le kell verni a bossokról azt a rengeteg hp-t, de a vasmedve felskálázódik M10-re, úgyhogy ez a része sokszor triviális.

(#3544) donki


donki
aktív tag

Még mindig a splah builddel próbálkozok, alapvetően bevált, mert mindent relatíve könnyen meg lehet ölni mayhem 10-en is. Ha valami nagyon nem megy, akkor a vampyr, bloodletter, deathless kombót használom és healelem magam. De bármit csinálok, időnként csak megölöm magam. Van egy olyan érzésem, hogy a saját skilljeimmel az ellenfelet, vagy legalább a mayhem bónuszokat is felruházom. Pl. Azt a mayhem hard büntetést választottam, hogy ha harc közben álldogálok, akkor alattam tüzes lesz a terület. Sok rossz közül legkevésbé rossznak éreztem. De sokáig aktív még harc után is, és lootolás közben időnként one shottol. Amit nem kéne neki.

(#3545) Daelion válasza donki (#3544) üzenetére


Daelion
őstag

Én is már vagy 2 éve Deathless/Bloodletter kombót használok Mozen Urad Anointes'+100% Radiation dmg under 50% HP' fegyverekkel bár az már manapság nem annyira jó mint régen volt csak személyes preferencia. :) 'egyik update-ben nerfelték 150%-ról..'

Splash dmg meg ja le tud csapni néha de ez gond lehet más karin is kivéve Zane mert neki van skillje arra, hogy ne sebezze saját magát. :D 'ez mi a francért nem Mozen van az jó kérdés..'

Amúgy ha nagyon zavarnak M10-es modok akkor nyugodtan mehetsz M11-en ahol nincsenek.
Ne csapjon be a játékon belüli kijelzés, hogy mennyivel kevesebbet ad mert effektíven nincs érdemleges különbség.'ez már M11 update óta így van'
Én kb csak akkor játszok 10-en ha Eridium kristály tömböket farmolok 'amit szét kell ütni' mert abból kicsit mintha több jönne.
Illetve a dedikált dropokra sincs hatással a mayhem % droprate mert azok fixek és a legtöbb jó end game dolog az dedikált drop farm eleve.

[ Szerkesztve ]

(#3546) donki válasza Daelion (#3545) üzenetére


donki
aktív tag

A classmod/pajzs/artifact-ok nagy része nem dedikált drop, és én még azoknak is hasznát tudom venni. Valamint arms race-en is azt figyeltem meg, hogy ha mayhem 11-et kiválasztva megyek be, akkor akár 10 meccset is le tudok anélkül játszani, hogy akár 1 legendary droppal találkozzak, mayhem 10-en meg minden meccsen esik legalább 2-3. Meg az xp is számít. Ezért én inkább biztos ami biztos mayhem 10-en nyomulok.
Ami az anointokat illeti, én azt választottam a fegyverekre, hogy after exiting iron bear 160% increased splash damage. Sajnos csak utólag jöttem rá, hogy iron pubra csak akkor aktiválódik, ha teljes időtartamára életben marad. De már kezdek megtanulni együttélni vele.

(#3547) Daelion válasza donki (#3546) üzenetére


Daelion
őstag

Legtöbb dolognak van egyszerre dedikált meg world dropja is persze vannak kivételek de ha konkrétan 1 item kell akkor úgy is a dedikált helyen fogsz farmolni. 'vagyis ezt szokták csinálni mert célszerűbb'

Rajtam Infernal Wish shield van Mozen ami Arm's race drop és ott is megvannak, hogy melyik chestből esnek a specifikus legendaryk nagyobb eséllyel illetve az utolsó bossból randomba.
Tehát bementem Arm's raceba kinéztem mi kell és csak azt a 1-2 chestet farmoltam és utána nyomás bosshoz, ebben nagy segítség ha nem egyedül kell mert egyik haverommal mentem Arms race runokat így.

Amara meg Zane az Re-Volter-t használ ami meg utsó DLC-be esik és van dedikált helye ahonnan sokkal hamarabb megvan.

Exp az ugyan az, most mentem gyors pár M10 illetve 11 Graveward runt és pontra megegyezően ugyan annyit adott sima és vault card expre is tehát semmit sem fixeltek az 1-2 éves tesztek óta amit sokan megcsináltak már m10-11 miatt akkoriban. :) 'vannak YT-n videók ahol 500 run dropját hasonlították össze 10 és 11 közt hasonló eredménnyel'

Nekem mind1 ki hol játszik csak szerintem nem éri meg ez miatt szívatni magad, nekem megváltás szinte új játék lett az egész miután kijött M11 update.

Utolsó kari amit összeraktam end game szintre az egy Zane volt és azt direkt nem segítettem a másik 2 fullos karimmal meg a rakás legendary-val ami a bankomba van.
Kíváncsi voltam mennyire nehéz mostani állapotában a játéknak összerakni 1 karit 0-ról és ott is amint bírta M10-11-et már csak 11-en játszottam vele és nem volt vészes összedobni. 'Chain Zane buildet raktam össze neki'

Én nem szeretem az olyan Anointokat amikkel 'nyűg' van, pont azért mentem régen a Urad Anointra mert az állandóan aktív Deathless Mozen és csak lőni kell. :D 'meg hát akkoriban nagyon erős is volt'

[ Szerkesztve ]

(#3548) donki válasza Daelion (#3547) üzenetére


donki
aktív tag

Jó tudni, hogy nincs különbség xp-ben, így át fogok térni M11-re.
Kivéve arms race-en, mert ott számomra nagyon észrevehető volt a dropokban a különbség.
Mindenesetre Moze-val ki fogok próbálni más buildeket is, mert már nagyon gyakran érzem azt, mintha szándékosan szivatna a játék. Azaz letámadnak a szörnyek, ebből kifolyólag elér a saját támadásom szele és one shottolom magam, és ekkor az összes szörny vagy elszalad vagy fedezékbe bújik, nem tudok feltámadni.

(#3549) Daelion válasza donki (#3548) üzenetére


Daelion
őstag

Ja Arms race-be úgy sincsenek bekapcsolva a M10 modok az mehet akárhogy. :K

Hát Mozen annyit tehetsz, hogy olyan erősre csinálod a Splash fegyveres buildet hogy hamarabb megölsz mindent mielőtt túl közel kerülnének persze néha ez elkerülhetetlen.
Ténylegesen kifeküdni nagyon ritkán szoktam, max lemegyek párszor a földre de fel is tudom szedni magam majdnem mindig. :D

Vagy nem használsz Splash fegyvereket de az meg olyan fura Mozen de megoldható pláne ha olyan build van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3550) shotika válasza Daelion (#3549) üzenetére


shotika
őstag

Vagy csinál egy Lucky 7 buildet, én azt annyira imádom Moze-zal :D Egy pisztollyal leírtod a pályát kb :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.