Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Balinov válasza corlagon (#1300) üzenetére


Balinov
félisten

úgy tűnik nekem is...alaposabban elolvastam még1x,és csak akkor vettem észre,hogy pénzt is kérne érte a kis koetschoeg.rohad spammer

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1302) snowflake válasza Balinov (#1301) üzenetére


snowflake
tag

Ha free lett volna a dolog, akkor csaltál volna? Remek, te sem lehetsz különb nála. :(((

(#1303) Balinov válasza snowflake (#1302) üzenetére


Balinov
félisten

nemá hogy kinézdnéd belőlem?azért kértem ki a véleményeteket.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1304) shev7 válasza Balinov (#1299) üzenetére


shev7
veterán

egyebkent a progi mukodese erdekes, ha jol ertem nem a ''hagyomanyos'' aranycsalas ez :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1305) snecy válasza shev7 (#1304) üzenetére


snecy
senior tag

Áhh, szerintem ennyit nem ér az egész.
A 0,3-0,4 -es minimum arányt azért akármilyen rossz nettel is lehet tartani, na meg hova jutnánk ha mindenki ily módon akarna előnyt szerezni :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1306) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

ha valaki jó arányt akar elérni akkor serverseed. nekem 4 hónap alatt ment fel úgy 2,5Tb, és közbe nem szedtem le többet mint 200Gb. És a legkissebb csomaggal /2t,1000kb/ érdemes aki nem akar bajlódni az otthoni nettel.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1307) Balinov válasza snecy (#1305) üzenetére


Balinov
félisten

0.3-as aránnyal nincs is baj,azt természetesen tartom.csak a másik magyar privát trackernél 0.4 ez az arány. és 1,7mbit/~300kbittel otthonról használva marha sanszos akár csak az egyiket is megtartani.

Erről a szerverseed-ről hol találok infót? trackerem kezdőlapján?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1308) ToBeY válasza Balinov (#1307) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Trackereken az userek adatlapján-nál szokták hirdeteni a szerver seed-et

(#1309) snecy válasza Balinov (#1307) üzenetére


snecy
senior tag

Azt megerősíthetem, hogy a Bi*n -n ADSL-esként rohadt nehéz tartani az arányt(hamar lejön a cucc, de azzal szembesülök hogy nincs kinek visszatölteni) a rengeteg 100MB-ites júzer között, de ez csak erre az egyre vonatkozik, mert a többin jóval több még mindig az átlag adsl-es, ott meg ugye értelemszerűen a jóval alacsonyabb letöltési sebesség miatt könnyebb arányt megtartani.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1310) Balinov válasza snecy (#1309) üzenetére


Balinov
félisten

ez nem az útépítők egyik fontos alapanyag tracker,hanem a főemlősök szórakoztatása.sajna nyáron kaptam invite-t, 2 hétig szabin voltam,nem tudtam visszatölteni,majd jött a pü,hogy lépjek be újra és tornásszam fel 0.4 fölé az arányomat,mert kivágnak.hát,sanszom sem volt.
ToBey,köszi a választ,meg fogom nézni :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1311) Pulsar válasza Balinov (#1307) üzenetére


Pulsar
veterán

pl itt van egy [link]

(#1312) rii


rii
nagyúr

nekem nagyon kemény munkával - bár már csak- 2-es arányom van (482.00 GB / 231.80 GB) a majmon, volt már 4.01 is. A jelenlegi 1024kbit/128kbit-es net mellett, ahol 100kbyte-ot tudok le-, de csak 16 kbyte-ot feltölteni, lehetlen bármi arányt is megtartani. Hacsak nem úgy mint régen, hogy 7/24-ben ment a gépem. Felélem ezt a maradék 200 gigámat, ... ''oszt szevasz'' törölnek a 'csába. Bár ami engem érdekelne, abból havi 1 darab, ha felkerül. (Régebben a chellonál 50-60 kbyte uploadom volt .... ) úgy érzem a P2P kapcsolatok szándékos aláásása miatt ilyen draszikusan kicsi a t-online-nál az UPLOAD.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1313) rii válasza [HUN]Zolee (#1306) üzenetére


rii
nagyúr

ha valaki jó arányt akar elérni, akkor nem a szerver-bérlés a legjobb, ahol beviszi a gépét egy szerver-termbe?

valaki írta itt valahol, azt hiszem, 10.000Ft/hót mondott.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1314) Pulsar válasza rii (#1313) üzenetére


Pulsar
veterán

hát szerintem elég drága megoldás, és nem tudom, hogy mit szólnak egy szerver terembe a p2p-hez. :)
Különben nekem 1024/96-os netem van, és így is Arány: 1.277 Feltöltött: 297.32 GB Letöltött:232.80 GB szóval szerintem semmi sem lehetetlen, csak akarni kell :)

(#1315) rii válasza Pulsar (#1314) üzenetére


rii
nagyúr

a 7/24-ben menő nagy-gép villanyszámlája sem olcsóbb (: mondjuk én sme tudom, mint szólnak a szerverteremben a P2P-hez ..... szerintem egy kis PII-400 MHz-s gép a megoldás, ami keveset fogyaszt, és tud menni 7/24-ben ... 40-80 GB HDD, integrált VGA.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1316) snecy válasza rii (#1312) üzenetére


snecy
senior tag

Nem vagyok a téma szakértője, de szerintem az ADSL aszinkron technológiájába nemigen fér bele a sokkal nagyobb feltöltési sebesség.
A sávszél-emelésekkel meg sokunk nem sokat ért, mert ami igazán számítana, az a feltöltési sebesség, azt meg ugye vagy békén hagyták, vagy csak jelképes módon emeltek rajta egy minimálisat. Hogy egy nagy terjedelmű cucc 1 óra vagy 2 óra alatt ér le számomra annyira nem számít, biztos van akinek igen.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1317) Pulsar válasza rii (#1315) üzenetére


Pulsar
veterán

Én ezért használok laptopot a tötögetéshez :) Keveset fogyaszt, és csaendes :)

(#1318) snecy válasza Pulsar (#1317) üzenetére


snecy
senior tag

Asztali formában is megoldható ez, passzív vga + passzív PII :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1319) Troy. válasza rii (#1312) üzenetére


Troy.
addikt

Egyes aránnyal még senkit sem töröltek.

.

(#1320) tzscske válasza rii (#1313) üzenetére


tzscske
tag

Olyan csomag mind [HUN]Zolee -é már 2-3k-ért is van.És ennyivel is fel lehet 3-4oldalon úgy tornászni az arányt 1-2hónap alatt (4-6k befektetés),hogy utána fél évig nem kell gondolkodni,hogy meddig menjen még a gép seedelés miatt.

#1312:
Ahoz ,hogy töröljenek még nyugodtan letölthetsz úgy 500gigát is onnan,és még akkor is csak a közelében leszel a törlésnek.

[Szerkesztve]

(#1321) #34577664 válasza snecy (#1309) üzenetére


#34577664
törölt tag

''hamar lejön a cucc, de nincs kinek visszatölteni''
Lehet hogy semmi újat nem mondok, én úgy szoktam arányt tornászni, hogy letöltök egy nagyon kurrens filmből, de csak a sample-t. Az ugye pár mega lefelé, de felfelé megy nagyon.

Bár én csak egy kis oldalon vagyok, ott is ritkán.

(#1322) rii


rii
nagyúr

[1.] tudtok mondai Linux-os torrent klienst?
[2.]meg Linux-os DC klinest?

van egy compaq PII-esem, és egy profin felrakott Debian van rajta, a gépet routerként használta a rendszergazdánk (:

[3.]Ismeretterjesztő, tudományos filmek melyik torrentoldalon vannak leginkább? Majmon nagggggyon kevés van. A DC-t meg már kimerítettem. :-/ Ha valaki tud ilyen torrentoldalt, lécci PÜ-ben nevezze már meg. Előre is köszi!

-----------------------------------------------

#1319, #1320: 'télleg, elírtam.... a törtlést ha jól tudom, 0,3 arány alatt végzik

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1323) snecy válasza #34577664 (#1321) üzenetére


snecy
senior tag

Jaja, az egy jó megoldás, bár én inkább ezt arra értettem hogy a rengeteg bennmaradt 100Mbites user mellett az ember nehezen tud valamit 100%-ig visszatölteni, vagy ha igen, nagyon nagyon sokára.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1324) tzscske válasza rii (#1322) üzenetére


tzscske
tag

[1.] az #1285-ben tettem be egy linket,azokból tudsz válogatni.Itt szerintem minden linuxos az rtorrentet fogja ajánlani.
[2.]Valknut vagy [link] (elég régi témák,de szerintem egy linuxos topicban megmondják mi a nyerő mostanában. :DD

[3.] a sorozatos oldalon egész sok tudományos dolog elérhető (ki hitte volna,hogyan csinálják stb)

(#1325) rii válasza tzscske (#1324) üzenetére


rii
nagyúr

:R

nagyon szépen köszi!!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1326) Kenny88


Kenny88
tag

HI.Lenne egy kis gondom, remelem dudtok segiteni! Elkeztem tolteni Bit Comettel egy progit es 96%-nal meg halt a Winem es ujrakeleltt tenem a Wint, es lehetne fojtatni a meg szakat letoltest ugy hogy meg vanak a fajlok de a Bit Comette ujra kellet raknom?

(#1327) Vapor válasza Kenny88 (#1326) üzenetére


Vapor
aktív tag

Leszeded újra a torrent filet, bitcomet-be berakod és mappának ahova letöltené meg adod azt a mappát amiben 96%ban megvannak a fájlok, behasheli és folyatja.

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#1328) [HUN]Zolee válasza Pulsar (#1311) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Sikerült belinkelni a legdrágábbat :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1329) snecy válasza Vapor (#1327) üzenetére


snecy
senior tag

Ez sajnos nem minden esetben van így..jártam már hasonlóképpen, win újrahúzás után a letöltés vége hibás fájl lett ,eltérő fájlméretekkel, stb..

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1330) [HUN]Zolee válasza rii (#1313) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Az lehet hogy havi 10.000Ft ha beteszel egy gépet egy szereverterembe, de ez az ár általában 1-2 éves szerződés mellett van csak, és sokan /mint én/ csak néhány hónapra kell hogy nyugodtan tudjon aludni.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1331) icons


icons
addikt

Hiba: access denied, torrents limit reached.
utorrentben. Ez mire vonatkozik?

(#1332) snecy válasza icons (#1331) üzenetére


snecy
senior tag

Ez nagyjából annyit tesz, hogy elérted a szabályzatban megadott együttes torrent-futtatási limitet, így tiltja az új torrent letöltését. Ilyenkor mindig érdemes nézelődni az adott torrentoldal FAQ-jában az együttesen megnyitható torrentek számát illetően.
Ez általában nmindig az arányodtól függ, minél jobb, annál többet futtathatsz egyszerre.

[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1333) Troy. válasza rii (#1322) üzenetére


Troy.
addikt

Nem.
0.4 alatti és 1 hónapnál régebbi, illetve a 10 hete be nem lépőket.

.

(#1334) bonsai


bonsai
csendes tag

Sziasztok,

Segítene valaki, hogy mit kell kezdeni egy DAA file-val?

köszönöm...

bg

(#1335) Winner_hun válasza bonsai (#1334) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1336) bonsai válasza Winner_hun (#1335) üzenetére


bonsai
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

üdv.: bonsai

bg

(#1337) Pulsar válasza snecy (#1318) üzenetére


Pulsar
veterán

lehet, de nincs pII-m, laptopom meg van. :)
Bár biztos, hogy jobb lenne egy PII, mert azért a 24/7-es üzemelést szegény laptop megérzni, és nem biztos, hogy olyan olcsó játék, ha elromlik :)

(#1338) Pulsar válasza [HUN]Zolee (#1328) üzenetére


Pulsar
veterán

ha jól rémlik nem volt árkitétel írva... :D

(#1339) Slax válasza Pulsar (#1338) üzenetére


Slax
senior tag

Viszont elférne egy faq a kezdőlapra. Bár manapság majdnem alaptudás. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1340) snecy válasza Pulsar (#1337) üzenetére


snecy
senior tag

Ha elromlik egy laptop, az nem valószínű hogy azért van mert sokat járatták :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1341) Pulsar válasza snecy (#1340) üzenetére


Pulsar
veterán

hát nem is a sok állásba :)

Slax: bocs de ez a faq dolgot nem értem. Biztos én vagyok a hülye :)

(#1342) Chandler


Chandler
senior tag

Az utóbbi időben elég gyakran kell windowst újrarakni, amikor felrakom és szűz windows-on torrentezek, valahogy egy ideig, pár óráig eltűnik a chello fajta p2p korlát. Lehetséges ez, és nem tudja valaki hogy esetleg hogy lehetne kijátszani ezt az idegesítő korlátot?

(#1343) lorcsi válasza Chandler (#1342) üzenetére


lorcsi
veterán

miben mutatkozik meg ez a korlát?

(#1344) csibor válasza Chandler (#1342) üzenetére


csibor
őstag

Szerintem nincs chello korlát,kb 1 hétig ha volt.

(#1345) Chandler


Chandler
senior tag

elvileg a p2p sebességet korlátozzák...
de ha nem akkor segítenétek megoldani a problémámat, miszerint a netem 10 mbi/s, amivel tudnék kb 1250 kb/s-el tölteni, ehelyett sokszor a max 150-200 kb/s. és nem a seed hiány miatt, ha mondjuk megy egy torrent 150 kb/s-el, elindítok mégegyet, akkor a 2 együtt fog 150 kb/s-el menni. ha cfosspeed fenn van akkor is fennáll ez a probléma tehát nem az a baj hogy a feltöltés maxon megy emiatt lassulna a letöltés.

(#1346) Gabás válasza Chandler (#1345) üzenetére


Gabás
addikt

chello korlát, kikerülni legfennebb úgy lehet, hogy szolgáltatót váltasz

(#1347) Chandler válasza Gabás (#1346) üzenetére


Chandler
senior tag

na de akkor ugye hogy van?
lehet bérlek egy szervert, és lejjebb megyek egy csomagot chelloban, és akkor arány is jó meg tudok normalis sebesseggel tölteni :D

(#1348) snecy válasza Gabás (#1346) üzenetére


snecy
senior tag

Állítólag van akiknek sikerült, de ez erősen Urban Legend :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#1349) Fercsa válasza Chandler (#1347) üzenetére


Fercsa
senior tag

Elvileg ha local proxy-t csinalsz akkor kijatszhato.. nem tudom nem probaltam:D btp-n olvastam..
de h hazabeszeljek a szerver berles jo dolog nagyon is:DDD

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1350) Chandler


Chandler
senior tag

a bittorrentportal-os kijátszás vmi kamu vírusos CCProxy-val volt...

egyébként most gondolkodom azon hogy csinálok egy szervert, szerintetek egy fix (egy főre jutó) 50mbit/s, 50 gb, X slot-ért jó ár 10 k?
mondjuk még utána kéne járnom hogy hogy is működik ez a távoli asztal dolog, nem tudja valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.