Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Winner_hun válasza Tosee (#1650) üzenetére


Winner_hun
félisten

És tényleg.
:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1652) tzscske válasza Tosee (#1650) üzenetére


tzscske
tag

nálam ott haladó van :DDD
amúgy ha duplaklikk a bent levő torrenten akkor ugyanazt az ablakot kapod :DD
a faq-ban is így van :Trackers separated by an empty line indicate they are in separate tracker groups.
egyedileg mennek a trackerek?csak ha egy torrentbe több trackert teszel akkor írja,hogy unregisztered?

(#1653) L.T. válasza bLaCkDoGoNe (#1637) üzenetére


L.T.
aktív tag

Ez sajnos így van. De ha két oldalt ideiglenesen bezárnak, nyílik helyette három másik másnap. :)

(#1654) Tosee válasza tzscske (#1652) üzenetére


Tosee
őstag

igen duplaklikk a bentlévőn ugyan az jön elő, de valahonnan ki kellett másolnom a másik trackeren lévő passkey-t.
egyedileg az egyik tracker szünetel, a másik az megy...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1655) Winner_hun válasza Tosee (#1654) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi az, hogy szünetel?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1656) Tosee válasza Winner_hun (#1655) üzenetére


Tosee
őstag

tracker állapot: nem hozható létre kapcsolat, mert a távoli számítógép visszautasította a kapcsolatot... és az oldalra sem tudok belépni biztosnági szünet miatt

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1657) Winner_hun válasza Tosee (#1656) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ha most egybe teszed a 2 torrentet akkor is unregisteredet fogsz kapni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1658) tzscske válasza Tosee (#1654) üzenetére


tzscske
tag

ilyenkor úgy szoktam,hogy beteszem mindet és ott duplaklikk,vágólap bemásol a másikba.és amiben egy van azt törlöm utána.
Ezért is jártam már többször úgy,hogy felajánlott,hogy az már bent van hozzáadja?(vagy folytassa valami ilyesmit ír mikor fullra egyfoma,csak a trackernév más)

#1656:akkor nem fog menni,ha a tracker se megy,persze,hogy nem tud komunikálni.Majd ha elindítják a trackereket utána menni fog biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1659) Tosee válasza Winner_hun (#1657) üzenetére


Tosee
őstag

azt kaptam megint

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1660) Tosee válasza tzscske (#1658) üzenetére


Tosee
őstag

próbáltam mindkét változatot de ugyan az a válasz, egyébként nekem mikor külön elkezdtem akko ugyan abba a mappába mentettem mint a már bentlévőt és akkor hash ellenőrzést csinlát és utána jó volt de akkor 2x volt bent a torrent

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1661) Winner_hun válasza tzscske (#1658) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha unregisteredet ír akkor azt csak a trackerből tudja megállapítani...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1662) Winner_hun válasza Tosee (#1659) üzenetére


Winner_hun
félisten

Érdekes. Most hirtelen nincs ötletem, hogy mi lehet a gond. Nálam a 2 cím beírása működött.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1663) Tosee válasza Winner_hun (#1662) üzenetére


Tosee
őstag

végül is mind1 majd ha beindul a másik tracker akkor holnap folytatom...
de az is lehet, hogy a tracker keveredhetett meg vagy nem tudom a mai leállások miatt és azért írja, hogy unregistered torrent

Azért köszi mindenkinek aki megpróbált segíteni! :R

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1664) Vladi


Vladi
nagyúr

Most mi van, gyerekek? Kezdjek el félni, vagy még korai? :U
ááá megyek megnézek inkább egy filmet. Utoljára még jól kibőnözöm magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1665) Winner_hun válasza Tosee (#1663) üzenetére


Winner_hun
félisten

Arra azért elég kicsi az esély (kb nulla:D) hogy a tracker megbolonduljon meg hülyeségeket küldjön az miatt, mert szerverlefoglalások vannak:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1666) Tosee válasza Winner_hun (#1665) üzenetére


Tosee
őstag

akkor passzolok :B , majd ha valami mást töltök le akkor kipróbálom megint, aztán vagy összejön vagy nem...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1667) tzscske válasza Tosee (#1660) üzenetére


tzscske
tag

"nem kér enni",elfér ott a két torrent nem?szerintem semmi jelentősége,hogy 1torrentet futtatsz és az 2 trackerről hozza az embereket vagy 2 torrent és egy-egy tracker.Letöltésnél van jelentősége,hogy minél több seederre csatlakozz(nem biztos,hogy elég 1 tracker),feltöltésél már tök mindegy,viszik ami a csövön kifér :DDD

(#1664) Vladi:kezdheted sütni a cipóba a reszelőt :))

[ Szerkesztve ]

(#1668) Tosee válasza tzscske (#1667) üzenetére


Tosee
őstag

letöltésről van szó és jelen esetben nem elég egy tracker, mert nekem seeder kellene, mert nem tudtam befejezni a másik szüneteltetése miatt, ezért gondoltam, hogy hozzáadok egy másik trackert és befejezem a letöltést...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1669) Winner_hun válasza tzscske (#1667) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hát, a végeredményt én azért megnézném. Igaz, ilyet még azt hiszem nem próbáltam, egyszer majd sort kerítek rá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1670) Flashback


Flashback
addikt

Amikor BH nem jött be rossz előérzetem volt...
Kapja be az ASVA

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1671) Tosee


Tosee
őstag

Egyébként mi a mai razzia fő oka? Mi indíthatta el a lavinát az illetékse hatóságoknál?
Bár az tény, hogy az internetforgalom jelentős részét a fájlcserélő hálózatok bonyolítják, de ez régóta így van és ez számukra sem lehet újdonság, vagy csak egyszerűen betelt a pohár a 2007-es évre?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1672) Thomas1 válasza Tosee (#1671) üzenetére


Thomas1
őstag

Szerintem csak most gyűlt össze elegendő infó egyszerűen. Plussz, ha egyszerre mennek több helyre, akkor kevesebb az esélye, hogy elterjed a hír, és a többiek pakolnak.
Azért amikor kijött a Crysis demo, akkor megvolt az ok, amiért megnőtt a forgalom. :C

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1673) whitezo88


whitezo88
nagyúr

torrenmt oldalnál mibe kapaszkodhatnak a "jogvédők"? mert warez nem volt a szervereken, nem is szedtek sosem támogatást...

btw a korábban említett oldalak közül a gigaT se jön be pl...

[ Szerkesztve ]

(#1674) Flashback


Flashback
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1675) ssolitude


ssolitude
őstag

Úgy egyébként meg a jó kurva anyjukat! :(((

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1676) Xantomas válasza Tosee (#1671) üzenetére


Xantomas
őstag

Crysys, GoW, NFSPS és egy rakar hypeolt név jön ki lassan, és nem csak a játékok közt. Gondolom elég erősen benne volt a keze a kiadóknak is, nem csak az Audiovizuális Művek Szerzői Jogait Védő Közcélú Alapítvány gúnynevű @llam@édelmi szervnek.
Állitólag valaki sértődöttségből felnyomta őket, de az már csak csók volt a halottnak.

Rohadt anyagiak, na...

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1677) whitezo88 válasza Xantomas (#1676) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezek vannak olyan nagy nevű dolgok hogy ha nem innen hát máshonnan megszerzi az ember ha nagyon akarja, akár public torrent oldalakról is...
remélem nem lesz súlyos következménye a dolgoknak.

(#1678) Tosee válasza Xantomas (#1676) üzenetére


Tosee
őstag

azt gondoltam, hogy az anyagiakról van szó...
de akkor már azon is el lehetne gondolkodi, hogy a magyar átlag embernek nem futja egy dvd-re /nem az 1000-ft osra gondolok/, játék szoftver-re stb.stb... ami ugye hamár jobb játékról van szó akkor 10000 fölött van. Tehát először az árakat kellene elfogadhatóvá tenni a magyar társadalm nagy részére.

Ráadásul addig amig valaki saját felhasználására tölt le dolgokat addig nem vonhatják felelősségre vonni mivel csak a megoszás jár felelősségrevonással, így torrentezés kilőve.
Ahhoz, hogy ki-mit ír ki dvd-re, cd-re ahhoz viszont semmi, köze mivel mikor Te megveszed a cd-t dvd-t akkor kifizeted az Artisjus díjat tehát onnantól kezdve azt írsz rá amit akarsz...

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1679) Frenky87 válasza Tosee (#1678) üzenetére


Frenky87
aktív tag

az árat nem tudod elfogadhatóvá tenni. közel egy áron van a világ minden táján egy frissen megjelent játék... hogy nézne ki ha nálunk a fele lenne... (nem menne bele a kiadó).

a fizetéseket kell rendberakni... de ennek megvitatása nem a torrentes topicba való.

///

zo jól beszél... 1.5 nap és lehet szedni pl isohuntról is akármelyik hype-release-t.

az smswebes férgeket kellett volna jobban büntetni a torrentoldalak helyett. meg az id-t max (sms-ért invitekód...ugyanmár.. :D )

///

(#1680) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Sziasztok!

Egy kis info: [Torrent szerver lefoglalások oka]

[ Szerkesztve ]

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#1681) Thomas1


Thomas1
őstag

Az nkór újra megy.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1682) ssolitude válasza Norbi.Sz (#1680) üzenetére


ssolitude
őstag

Ez durva.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1683) Thomas1 válasza Norbi.Sz (#1680) üzenetére


Thomas1
őstag

Elolvastam, ez tényleg elég durva. Vannak még ilyen emberek. :(((

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1684) Norbi.Sz válasza Thomas1 (#1683) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Aztán hogy ebből mi igaz, mi nem... Bár ilyen emberekből simán kinézem... És igaz, az smsweb warez oldalak hogy hogy még most is mennek???

Lehet benne valami...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#1685) Xantomas válasza Frenky87 (#1679) üzenetére


Xantomas
őstag

Ahogy mondod, politikát hagyjuk ki.
steam... minden sokkal jutányosabb áron van. Csomagolástól, szállítástól, egy csomó felesleges logisztikai költségtől kímélik meg maguk.

Baja meg... pechje van. Egy 911est sokan sajnálnának felgyújtani, de egy ponyvás Boxter? Adja magát. ;)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1686) Thomas1 válasza Norbi.Sz (#1684) üzenetére


Thomas1
őstag

Smsweb oldalakat pakolták volna inkább, nekem is ez az álláspontom.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1687) Drizzt válasza Norbi.Sz (#1680) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Látom ez a cikk elérte célját, rögtön megvan a közellenség, ahogy nézem itt a reakciókat, miközben a leírásban egyetlen bizonyított állítás se hangzik el. Nem azt mondom, hogy nem igaz, DE amíg nem bizonyos, addig felesleges az indulatkeltés akárki ellen is.

I am having fun staying poor.

(#1688) Norbi.Sz válasza Drizzt (#1687) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Ez nem indulatkeltés, nem mondtam, hogy biztos így van... Nem mondtam, én teljesen elhiszem...

Csak lehet benne valami... Csak picit gondold át. Hány sms warez oldal (szerver) szűnt ma meg???

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#1689) ssolitude válasza Drizzt (#1687) üzenetére


ssolitude
őstag

Senki nem keltett indulatokat senki ellen. Vagy igen?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1690) Norbi.Sz válasza ssolitude (#1689) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Én biztos nem... Nem is mondtam egy szóval sem, hogy utálni kell BAJA-t :) Csak egy cikket linkeltem be, és aztán gondolkodni kezdtem, de lehet semmi köze hozzá...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#1691) Thomas1


Thomas1
őstag

Én is a saját álláspontomat fejtettem ki, senkit sem buzdítottam semmire. Mégcsak ingerült sem vagyok. Ha valóban ő tette akkor megérdemli a hírverést, ha nem, akkor az számoljon el vele, aki a hírt kitette az oldalára.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1692) Xantomas válasza Drizzt (#1687) üzenetére


Xantomas
őstag

Olyan igazi kuruczinfós érzés.
Teljesen egyetértek a mondanivalóddal.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1693) Winner_hun válasza Norbi.Sz (#1680) üzenetére


Winner_hun
félisten

Számomra ebben a bizonyítékszint a 0-n áll.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1694) Norbi.Sz válasza Winner_hun (#1693) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Most mi van???

Én egy szóval nem mondtam rá, hogy miatta van... Csak gondolkodtam, hogy a lehetőség megvan...

A cikket sem én írtam, csak találtam a webisztán-on...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#1695) Winner_hun válasza Norbi.Sz (#1694) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is neked szántam, hanem a cikkre, mivel te linkelted be, abban a hozzászólásban volt, arra válaszoltam;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1696) ssolitude


ssolitude
őstag

Sajnos a történet jóval túlmutat azon, hogy ki kivel akart kibaszni. Amíg a csendőr előbb üt, aztán kérdez, addig ezek mennek. Főleg ha csendőrnek ezt megengedik.
Preto például megy. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1697) Thomas1 válasza ssolitude (#1696) üzenetére


Thomas1
őstag

Holnapra, vagyis mára talán lehet majd tudni valami érdemit is, nem csak az ilyen ezt hallottam, és ezt gondolom dolgot.
Ha igaz amit a cikkben írtak, akkor ennek lesz úgyis folytatása.

#1681

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1698) ssolitude válasza Thomas1 (#1697) üzenetére


ssolitude
őstag

Ebben az országban milliárdokat lehet sikkasztani egy ejnye-bejnyéért. Gondolod, hogy pont ennek lesz folytatása?
Anno a DC szervereket fű alatt szolgáltatták vissza, a mai napig ellenperek folynak jogtalan foglalásokért. Csak arról már nem szól a fáma.
Mondja meg már valaki, hogy egy szerver gép RAM-jában milyen illegális jogvédett tartalom lehet? Vagy az alaplapban? Akkor mi a rühes anyjukért merik lefoglalni?(Bocs, kicsit ideges vagyok.)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1699) Laraxior


Laraxior
titán

Tegnap kezdtem torrentezni...mondhatom fas*án kezdődik a pályafutás... ;] :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1700) ssolitude válasza Laraxior (#1699) üzenetére


ssolitude
őstag

Ez nem a torrentezésről szól. Ez csak a kis magyar valóság. :O

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.