Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Pulsar


Pulsar
veterán

1.6.3 legalább 1 hónapos :)
De nekem sped azzal se, meg a mostani 1.6.4-el sincs :)

(#1202) Pulsar válasza Pulsar (#1201) üzenetére


Pulsar
veterán

a bajom szó lemaradt a mondat végéről :)
Bocs :)

(#1203) Zin


Zin
senior tag

Cs.alz
Irjatok ide vagy privibe nekem8,oan magyar oldalakat amik a legjobbak...
Szal a TOP5 vagy TOP10-et kerem;) Leshittelem, hogy regelni kell, meg azt is, hogy meghivos.Csak tudni szeretnem melyikek ezek!Köszönöm szepen!
Udvozlettel : a nickem

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1204) chungee


chungee
addikt

Hogy is van ez a makinál? Volt 3 meghívóm, beváltottam 1-et és most 0 van, pedig 2-nek kéne lennie. HELP!!!!

(#1205) tzscske válasza chungee (#1204) üzenetére


tzscske
tag

Gondolom a 2. oldaltörés áldozata lett :U

(#1206) Pulsar válasza chungee (#1204) üzenetére


Pulsar
veterán

ha rámész arra hogx beváltás beváltja az összeset. Nem tudsz csak 1-et beváltani.

(#1207) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

utorrentben az egyik trackerhez tartozo toltesek ikonja piros, es alul kiirja, hogy connection closed by peer...
ettol fuggetlenul a fel es letoltes mukodik, csak nem ertem ez miert lehet?

(#1208) dante3 válasza #54715584 (#1207) üzenetére


dante3
addikt

Szerintem korlátozta a feltöltő a peerek számát, ha lehet ilyet és te még belefértél a korlátba! :F

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#1209) #54715584 válasza dante3 (#1208) üzenetére


#54715584
törölt tag

ezt nem ertem :D
meg hogy miert kell ilyet...
de ha mukodik ,akkor nincs gond, csk nehogy ne szamolja a feltoltest...

(#1210) Pulsar válasza #54715584 (#1209) üzenetére


Pulsar
veterán

nyomj egy update traker-t és kiderül.

(#1211) #54715584 válasza Pulsar (#1210) üzenetére


#54715584
törölt tag

okes, koszi a tippet, hazaertem melobol, kiprobalom :)

(#1212) chungee


chungee
addikt

Az összeset? Az lehet :( de mért nem lehet egyesével?

(#1213) Pulsar válasza chungee (#1212) üzenetére


Pulsar
veterán

nemtudom, de egyszer ugyanígy jártam már énis :) Úgyhogy azóta ami összejött, elösször elküldöm a meghívót, utánna beváltom ami maradt.

(#1214) Lala6


Lala6
őstag

A függetlenségnél free reg van még máig. :)

(#1215) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Aki fent van a majmos torrentoldalon :D az kérem jelezzen már nekem privátban! Nem meghívóért könyörgöm, hanem gondom van! Kérlek segítsetek!

(#1216) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
uTorrent 1.6.1-em van. Letöltöttem hozzá a language fájlt de csak az 2/3-át magyarosította a többi maradt angol.
A régi win-ben ugyanígy jó volt.
Most mi lehet a baj?

"Csak úgy mondom"

(#1217) Troy. válasza Ronyman (#1215) üzenetére


Troy.
addikt

Ha nem ütközik szabályzatba, akkor miért nem írod le ide?

.

(#1218) lorcsi


lorcsi
veterán

hogyan lehet utorrentben állítani azt hogy több részletbe szedje a torrent fájlait?
az elején ugye ki tudom jelőlni miket szedjen, de utána hol tudom előhozni a kis ixelhető listáját?
állományoknál is felhozza a listát, de ott sem lehet ixelgetni :F

(#1219) tzscske válasza lorcsi (#1218) üzenetére


tzscske
tag

Az állományoknál nem kell ixelni ,ott jobbklikk és megadod mit szeretnél (magas,közepes,alacsony prioritással szedje az adott darabot, vagy ne töltse le)

[Szerkesztve]

(#1220) lorcsi válasza tzscske (#1219) üzenetére


lorcsi
veterán

szóval csak ott lehet..
Cometet használtam előtte és abban a tulajdonságoknál szépen felhozta

THX! :C

[Szerkesztve]

(#1221) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Aki µTorrent 1.7.2-ről 1.7.4-re frissített, nézze át a beállításait, nekem mindent átállított. Ez csak nálam valami bug, vagy direkt szívatják a népet?:(( Hadd döntsem már én el, hogy mik a nekem megfelelő beállítások, ha volt egy beállítás, az nem véletlen volt talán. Grr.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1222) icons


icons
addikt

Hol kell beállítani a utorrent-ben hogy hova mentsen? Pontosabban megvan vhol, csak nem tudom, hogyan kell beállítani, hogy ott keresse a forrást...1.7.4em van.

Ez egy ilyen kamikaze progi? Felraktam, elindítottam, ezután törölte magát, és most tölthetem le újra, nemrossznemrossz...

najó, najó, lehet ezt még überelni, az 1.7.4et szedtem le, mire felrakta az 1.7.5öt
,ami megint robbantásosat játszik, és futtatás után törli magát, ez már vmi...
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1223) lorcsi válasza icons (#1222) üzenetére


lorcsi
veterán

beáll. -->letöltések-->új letöltés, befejezett letöltések

(#1224) icons válasza lorcsi (#1223) üzenetére


icons
addikt

Thx, most éppen keresem, hogy hova mentettem el a kamikazeja elől...
Ha jól látom, mindenhonnan kitörölte magát...hmm... NEEEM, megvan!! Bár kicsit gáznak érzem, hogy minden indításkor újra kell raknom...sálálálá

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1225) Winner_hun válasza icons (#1224) üzenetére


Winner_hun
félisten

A torrentek a telepítés után ugye megmaradtak a kliensben? (Csak mert én is most tetttem fel, de ha nem maradnak meg, akkor visszateszem a régebbit, mivel 100+ torrent fájlt nehéz lesz újra előkotorni, hogy mit is kéne még feltölteni:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1226) icons válasza Winner_hun (#1225) üzenetére


icons
addikt

Töredelmesen be kellene vallanom, hogy nem tudom, de pill, és megnézem neked, de miközben ezt írom, eszembejutott, hogypersze, hogymeg maradnak, úgyh felteheted,sztemcsak nekemszar ezacucc. El lehet ezt így is olvasni.

(#1227) tzscske válasza Winner_hun (#1225) üzenetére


tzscske
tag

100+ torrentet futtatsz egyszerre?Milyen gép és net kell ahoz? :Y

(#1228) Thrawn válasza Winner_hun (#1225) üzenetére


Thrawn
félisten

Win telepítésnél nem, µTorrent telepítésnél igen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1229) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

a sötét oldal csak nekem nem megy napok óta??? :B

(#1230) tzscske válasza tr00p3r (#1229) üzenetére


tzscske
tag

igen,nálad lehet a hiba.

(#1231) tr00p3r válasza tzscske (#1230) üzenetére


tr00p3r
őstag

esetleg egy tipp privátban? :B se tűzrókával sem ie7-el nem érem el az oldalt?

[Szerkesztve]

(#1232) tzscske válasza tr00p3r (#1231) üzenetére


tzscske
tag

ment privát

(#1233) tr00p3r válasza tzscske (#1232) üzenetére


tr00p3r
őstag

re

(#1234) Winner_hun válasza tzscske (#1227) üzenetére


Winner_hun
félisten

Dehogy annyit, csak annyi van a kliensben. 5-re van beállítva a maximális aktívak száma, hogy minél előbb elfogyjanak. Amúgy aktív volt az összes, volt összesen 30 torrent, ami futott, a max kapcsolatok meg minden 999-re volt beállítva, aztán ott már lekorlátoztam, mert egy torrent 1k-val való töltési sebessége igen siralmas volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1235) maszk


maszk
tag

Üdv

Probléma a következő: azureus, java legújabb verzió fent; azureus indít, egyből benyel 100 mega ramot, nem is érdekelne mert van elég. De, folyamatosan eszi a memóriát, úgy 12-16 óra alatt felmegy 240-re; itt elvan 1 kicsit utána meg abbahagyja a töltést, nem fagy le csak nem tölt le/fel. Itt kell 1 azu újraindítás és minden kezdődik elölről...

Kerestem angol fórumokban is, de nem segített semmi, paraméteres indítások se...
Valaki tapasztalt már hasonlót? Ötlet?

>> - <<

(#1236) Winner_hun válasza maszk (#1235) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az azureus a java-nak köszönhetően memóriaigényes kliens, használj µTorrentet (utorrent.hu-ról letölthető)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1237) maszk válasza Winner_hun (#1236) üzenetére


maszk
tag

az volt régen, de azzal meg nem ment együtt a netezés cfossal sem!!

>> - <<

(#1238) Pulsar válasza maszk (#1237) üzenetére


Pulsar
veterán

és ér ennyit a cfos? Mert énmár többször próbáltam használni, de értelmét még nem vettem észre. És nem én vagyok ezzel így egyedül. :)

(#1239) tzscske válasza maszk (#1237) üzenetére


tzscske
tag

Nem kell mindig 100%al le és feltölteni meg 500kapcsolatot nyittatni az utorrentel és bőven lehet mellette netezni.Van benne ütemező,beállítgatod arra az intervellumra amikor otthonvagy általában és netezel korlátozza le,a többi időben meg ami a csövön ki és befér...
Egyszer rászánsz 5-10percet,hogy beállítsd és nem kell többet hozzányúlni csak a torrenteket cserélgetni.
Azt mindják a jávás klienseket ha leteszed a háttérbe akkor visszábvesz a memória éhségéből.

(#1240) maszk válasza tzscske (#1239) üzenetére


maszk
tag

úgy vettem észre számít a cfos
ha utorrenttel csak 4-5 torrent ment kevés kapcsolattal már akkor is lőttek a netezésnek
(beállításait ismerem, és agyonnyúztam...)
gyenge a sávszélem (2mbit/0,5mbit) úgyhogy muszály maxon mennie
azért sem tudom korlátozni mert általában itthon dolgozok és közben netezgetek, szóval nincs olyan hogy 18-22ig netezek :)
99%-ban háttérben van, és ugyanúgy megáll ha eléri a 240 mega ram foglalást

>> - <<

(#1241) Winner_hun válasza Pulsar (#1238) üzenetére


Winner_hun
félisten

Baromi sokat ér, nekem 10-20 a pingem ha megy a torrent full feltöltéssel...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1242) Pulsar válasza Winner_hun (#1241) üzenetére


Pulsar
veterán

hát én háromszor raktam fel. kétszer 10 percenbelül kék halál lett a vége, egyszer pedig 20 perc állítgatás után nem vettem észre semmit, tovább meg nem mertem állítgatni, így leszedtem :) De annak örülök ha valakinek jó :R

(#1243) icons


icons
addikt

Pls help!!
A porblémám még mindig fenn áll. Ha leszedem az 1.7es utorrentet (akár torrentről, akár netről), és elindítom, a progi törlődik. Most pl kezdhetem újra a letöltést (az 1.6.1-gyel, ami viszont nem játszik kamikaze-sat). Miért van ez? :F Mikor elindítom, azonnal törlődik a .exe, és bárhova rakom, mindenhonnan ez történik. Még nem próbáltam, de lehet, hogy levédetem TCben, hátha az segít...
Ha nem, marad az 1.6.1, de nekem ez akkor is magas...

(#1244) tzscske válasza icons (#1243) üzenetére


tzscske
tag

elindítod,bezár és törli magát?Érdekes lehet :Y nem csak átteszi magát a program files/utorrentbe? mondjuk az is hülyén adná ki magát,hogy csak úgy átmásolja magát :W
érdekes jelenség,még jó ,hogy nem nálam van ilyen. :DDD

(#1245) Pulsar válasza icons (#1243) üzenetére


Pulsar
veterán

nem valami wines túzfal vagy ilyenkavar be? Mert ilyen jó tulajdonsága ezeknek van, ha nem biztonságosnak véli a prograot, filest, törli.

(#1246) corlagon válasza Pulsar (#1245) üzenetére


corlagon
senior tag

En inkabb arra tippelek h antivirus talal virust (vagy azt hiszi), es atteszi a quarantine mappaba az exe-t...

(#1247) icons válasza tzscske (#1244) üzenetére


icons
addikt

Sztem ez a megoldás. De igen, elindítom, és akárhova rakom, kamikaze kitörli magát, ha elindítám (Akárohva rakom!!).
Ám, most, hogy mondod rákerestem, és a másik partíción csinált magának egy mappát, és oda berakta magát, és innen ha elindítom, nem tölri magát.
De nekem még mindig rejtély, hogy miért törli mindenhonnan magát minden figyelmeztetés nélkül... ez már télleg magas...

(#1248) tzscske válasza icons (#1247) üzenetére


tzscske
tag

Mert oda volt legelőször telepítve szerintem.És a beálításokban azt a helyet minti el valószínűleg (visszaírja magát oda)

(#1249) icons válasza tzscske (#1248) üzenetére


icons
addikt

Nemnem, sok helyre telepítettem, de oda nem. a régi G meghajóra (most E) raktam, a Cre, ahol most van, soha!! És onnan soha el sem indítottam, mivel azt sem tudtam, oda is felrakta magát.

(#1250) tzscske válasza icons (#1249) üzenetére


tzscske
tag

Rendesen a helyén van? program files/utorrent? mert akkor lehet az egyik verzió telepítős volt amit feltettél és az tette oda magát.Mondjuk nem tudom miért csinálja.Ha több felhasználó van akkor mindenki elindítja onnan ahonnan akarja és a beállításait meg a hasheket elteszi a progi a szépen az user/appdata/utorrent könyvtárába.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.