Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Chili7 válasza VladimirR (#449) üzenetére


Chili7
őstag

Én igazából letölteni szeretnék, vagy rossz helyen járok?

(#452) PazsitZ válasza VladimirR (#450) üzenetére


PazsitZ
addikt

Aha, értem. Valószinű ez az eset áll fenn, hogy sok seeder van. 83-13 a seed-leech arány.
Köszönöm!

- http://pazsitz.hu -

(#453) chungee válasza PazsitZ (#447) üzenetére


chungee
addikt

téves

[Szerkesztve]

(#454) VladimirR válasza Chili7 (#451) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor elegge
keress egy tarcker-t (pl az emlitett thepiratebay jo is), ott kinezed, mire lenne szukseged, lemented a .torrent file-t, majd megnyitod azt a micro-val, ezutan az majd letolti neked az adatot magat

(#455) Racecam válasza chungee (#441) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem olvastad az első hozzászólást? :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#456) VladimirR válasza Racecam (#455) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es te?

(#457) Chili7 válasza VladimirR (#454) üzenetére


Chili7
őstag

Így egész egyszerűnek tűnik. :B
Magyar szinkronos HD filmeket lehet találni valamelyik trackeren?
thx

(#458) tzscske válasza Chili7 (#457) üzenetére


tzscske
tag

Lehet :))

#431 eastsider: figyelmetlen voltam,de nem értem,hogy az inivte.php-t miért nem írják át,hogy szépen látható legyen:NINCS meghívás! :W

(#459) Chili7 válasza tzscske (#458) üzenetére


Chili7
őstag

A többi titok?

(#460) VladimirR válasza Chili7 (#459) üzenetére


VladimirR
nagyúr

felig
a magyar tracker-ek mind zartak, csak meghivoval lehet bekerulni (sot, sok helyen szunetel a meghivas is)

viszont valaki a multkor emlitette, hogy van egy nyilt magyar tracker is
megtisztelhetne azzal, hogy beirja a cimet

(#461) Winner_hun válasza VladimirR (#460) üzenetére


Winner_hun
félisten

ez? [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#462) VladimirR válasza Winner_hun (#461) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, ez nem nyilt (egy ideje)

(#463) Trak


Trak
addikt

Van egy problémám:

Az utóbbi pár napban nem tudok letölteni egy adott trackerről, csak fel. Az aránnyal, ilyesmivel nincsen baj. Eddig azt hittem, hogy egyikhez sincs seeder, de most beraktam egy újat, aminél 6 seedert is jelez, mégis piros a torrent. Ha kicsit lejjebb görgetem az infó részt, akkor ezt írja ki:

''Tracker állapot: Hiba: acces denied, torrents limit reached''

Semmit mást nem töltök az adott trackerről...
Másikról próbáltam, az ment, megy rendesen.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#464) Winner_hun válasza Trak (#463) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mennyi torrentet töltesz a trackeren le és fel, összesen? Mert a hibaüzenetből az jön le, hogy túl sok torrentet futtatsz egyszerre. Állíts le néhányat és indítsd úgy el a töltést.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#465) Trak válasza Winner_hun (#464) üzenetére


Trak
addikt

Le egyet sem, mert a fentiek miatt nem mennek. Fel jelenleg kettőt, de ha ezeket leállítom, az sem segít, akkor sem indul el a letöltés.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#466) ALI_G válasza VladimirR (#460) üzenetére


ALI_G
veterán

egyet tudok, de az nyikhas. meg már szerintem írtam, h melyik.

(#467) Winner_hun válasza Trak (#465) üzenetére


Winner_hun
félisten

Érdekes. Az oldalon kiírja normálisan a tracker, hogy hány torrentet seedelsz vagy leechelsz jelenleg? Ha lelövöd a torrenteket, akkor ezek a számok nullázódnak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#468) Trak válasza Winner_hun (#467) üzenetére


Trak
addikt

Közben a tracker fórumába is beírtam a problémát, ott írták a megoldást, új torrent passt kellett kérni.

Állítólag ''beragadhattak'' a letöltések, ezért nem volt jó...
Már megy :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#469) Winner_hun válasza Trak (#468) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az új passkey-t akartam én is mondani, csak nem beragadásra gondoltam, azért kérdeztem, amit. Ez a beragadás viszont érdekelne, hogy hogy lehetséges? Mert ha a trackernek nem megy a klienstől jelzés egy bizonyos időn belül (ált 30-40 perc), akkor úgy veszi, hogy nem seedelsz semmit sem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#470) Trak válasza Winner_hun (#469) üzenetére


Trak
addikt

Hát tömören ennyit tudok a dologról mondani: fogggalmam sincs :)
Nemrégóta és nem is túl sűrűn használok torrentet. Megpróbálom majd megkérdezni mi a történhetett, mit értettek ''beragadáson''.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#471) VladimirR válasza Winner_hun (#469) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az a 30-40 perc eleg huzos, mert legjobb esetben is 20 percenkent jelent csak a kliens, de van, hogy orankent (a felora es az ora a leggyakoribb)
ha egy jelentkezes kimarad, es 30-40 perces timeout van, akkor megeshet, hogy nem irja fel a feltoltott adatmennyiseget

(#472) virkir


virkir
veterán

#425 Erre valakinek valami ötlete?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#473) Winner_hun válasza virkir (#472) üzenetére


Winner_hun
félisten

A nero-nak talán valami pluginnel van baja. Ahonnan letöltötted, nézted a hozzászólásokat, hogy másnak is van-e gondja vele? Esetleg kérj segítséget a feltöltőtől, remélhetőleg tudja hogy mi van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#474) virkir válasza Winner_hun (#473) üzenetére


virkir
veterán

A többi losslesst simán kezeli a nero csak ezekkel van geb@sz tehát nem értem mit akar pluginnel.
Nem jött velük nfo, nincs hozzászólás, és kb 5 helyen találtam meg a feltöltést így ez sem az igazi, meg az angoltudásom is, hogy finoman fogalmazzak, nem tökéletes.
Az lehetséges, hogy 3,5 GB anyag, sok külön fájl, teljesen hibásan jönne le.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#475) Chili7


Chili7
őstag

Hali!
Reggeltem a power of freedome-ra és elkezdtem tölteni egy filmet, néhányszáz kilobyte átvitel után megszakad a töltés azzal az üzenettel, hogy: ''hozzáférés megtagadva''. (mikro)
Mitől van ez? Miket ellenőrizzek? A piratebay-ról jön egy másik cucc kozben. Ja! kezdő vagyok.

(#476) Tele von Zsinór válasza virkir (#474) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Csomagonként is ellenőrzi az adatot, meg ha megvan minden, akkor a végén mégegyszer az egészet, szóval ugyanaz van meg, ami a feltöltőnek. Kivétel lehet a memória vagy hdd hiba.

(#477) VladimirR válasza Tele von Zsinór (#476) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''... Kivétel lehet a memória vagy hdd hiba.''

ezt a kettot jo esellyel ki lehet zarni az ujraellenorzessel, mert annak az eselye, hogy ketszer ugyanazt a hibas reszt jonak velje a minimalisnal is kevesebb

(#478) virkir válasza Tele von Zsinór (#476) üzenetére


virkir
veterán

Memória meg HDD hiba kilőve mert jött le azóta más hibátlanul, ami most csordogál azt is nézem rendszeresen ami lejött és már valamennyire megnyitható az jó.
Azt meg nem tudom elhinni, hogy totál sz@r 3,5GB anyagot annyian leszedtek és vissza is töltik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#479) VladimirR válasza virkir (#478) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ettol sokkal tobb szart toltenek le es vissza
kerdezd mar meg a feltoltoket

(#480) Tele von Zsinór válasza virkir (#478) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Amíg le nem jön nem tudod, hogy szar-e vagy nem. Ha meg már lejött, tölti fel aránya miatt.
Azért egy kézi hash checket futtass le.

(#481) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Ezt vajon miért csinálja?: [link]
Van mikor teljesen jó, van mikor ennyire hullámzik.
Vol olyan, hogy 54 seeder-nél és 2 letöltőnél is csak 6-8 kB/s-el jön.
Titkosítás be van kapcsolva, a használt kliens: uTorrent 1.7Beta 1703 (a régebbi nem Beta-val is ugyanezt csinálta..)

(#482) tzscske válasza Chili7 (#475) üzenetére


tzscske
tag

Nem vagy várakozó listán vagy min?Friss torrenteket új felhasználók csak X idő után tölthetnek.(oldalanként változik ennek mértéke,lehet ott nincs is ilyen)

(#483) chungee válasza Racecam (#455) üzenetére


chungee
addikt

De leolvastam, és #446-ban kértem elnézést

(#484) tzscske válasza Jimmy8 (#481) üzenetére


tzscske
tag

Próbáld meg a titkosítást kikapcsolni,úgy mit csinál.
A net is megáll(lelassul) ilyenkor?Mert a feltöltés is leesik eléggé.(Nekem akkor csinál ilyet,ha túl sok a feltölés,de nálad nem emiatt csinálja.)

(#485) Jimmy8 válasza tzscske (#484) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Próbáltam már kikapcsolt titkosítással is. Sőt szinte az összes bekapcsolható-kikapcsolható ''dolgot'' próbáltam több variációban is. Mindig ugyanez van. Pontosabban van amikor folyamatosan gyorsan megy, de sokszor ennyire hullámzó (teljesen véletlenszerűen) az adatforgalom. Bárhonnan töltök le az jó, de ez a torrent nem akar menni.
Én is azt figyeltem meg, hogy mikor belassul a letöltés, akkor a feltöltés is visszaesik.

(#486) tzscske válasza Jimmy8 (#485) üzenetére


tzscske
tag

Amikor hullámzóan csinálja a töltést indíts el egy folyamatos inget valahova.És nézzd az értékeket.Ha a csökkenő periódusban nőnek a ping idők is akkor nagy valószínűséggel valami hardveres gond lesz.(hálókártya,szolgáltató,router,modem stb.)
Ha a ping nem változik akkor a torretnben lesz valahol a hiba.
Elvileg!Hátha más is tud valamit írni. :F

(#487) Chili7 válasza tzscske (#482) üzenetére


Chili7
őstag

Nem tudom, hogy mi a gond. Elkezdi a letöltést, a sebesség felmegy ~70kB/s-ig, lejön 4-5 Mega, aztán : [link] ezzel leáll!
Nem tudom , hogy valami rosszul van beállítva, vagy nincs jogosultságom valamihez?
thx

(#488) shev7 válasza Jimmy8 (#481) üzenetére


shev7
veterán

router?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#489) Slax válasza Chili7 (#487) üzenetére


Slax
senior tag

A pof kezdőlapján kérdezted már? Vagy a torrentnél? Vagy a feltöltőtől privátban? Lehet, hogy ott tudja valaki a megoldást.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#490) Chili7 válasza Slax (#489) üzenetére


Chili7
őstag

A fórumon igen, ahol annyit mondtak, hogy egyszerre csak egyet töltsek, de ezzel sem oldódott meg.

(#491) VladimirR válasza Chili7 (#490) üzenetére


VladimirR
nagyúr

van jogod irni abba a mappaba, ahova menteni akarod? az a 4-5 mb akar meg a micro sajat cache-e is lehet, s megeshet, hogy csak ekkor probal meg adatot kiirni a lemezre

masodjara megnezve a kepet, latni, hogy a mentes helye el van rontva, a megjahto utan ketto darab backslash ( \ ) van - javitsd

[Szerkesztve]

(#492) tzscske válasza Chili7 (#487) üzenetére


tzscske
tag

Most szépen cserélj passkey-t az oldalon,mert csodálkozni fogsz,hogy az arányod sosem javul akármennyit is töltesz fel! :DD
Egyel előttem írták,hogy a file elérési útja nem valós,azt javítsd át.

(#493) Chili7 válasza VladimirR (#491) üzenetére


Chili7
őstag

Köszi! Nem értem, hogy hogy kerülhetett oda egy bónusz backslash.

Miért kell passkey-t váltanom, miért nem nőhet így az arányom?

A DC kliensekkel össze tud veszni a utorrent? Mióta használom, a dc kliensem csak passzívba tud menni.

(#494) shev7 válasza Chili7 (#493) üzenetére


shev7
veterán

mert a kepen jol latszik a passkey-ed igy barki tud a ''nevedben'' tolteni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#495) Chili7 válasza shev7 (#494) üzenetére


Chili7
őstag

Melyik egyáltalán a passkey, és hogytudom megváltoztatni?

(#496) ToBeY


ToBeY
nagyúr

a ''kacsás'' torrent oldal behalt,vagy csak nekem nem jön be?

(#497) shev7 válasza Chili7 (#495) üzenetére


shev7
veterán

az a ''furcsa'' hexa kod ami benne van az announce url-ben (gondolom elolvasad az elso hozzaszolast, csak regen volt es elfelejtetted ;] ). Megvaltoztatni pedig nagy valoszinuseggel a trackeren tudod a profilodban.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#498) VladimirR válasza Chili7 (#495) üzenetére


VladimirR
nagyúr

#2 7-es pont

a kepen pedig annak also feleben, a tracker szegmensen belul lathato tracker url-ben szerepel

megvaltoztatni az adott trackeren tudod, tobbnyire a profilodon belul van lehetoseg uj passkey keresere
ezt kovetoen minden torrent-et ujra le kell majd toltened, mert az uj passkey miatt a jelenlegieket nem fogod tudni hasznalni

(#499) Blaise válasza ToBeY (#496) üzenetére


Blaise
veterán

nekem se működik

(#500) Chili7 válasza shev7 (#497) üzenetére


Chili7
őstag

Egyelőre marad a kód. A dc kliensem megkergülésében lehet része a utorrent installálásának?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.