Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Olcsi válasza Rommel6600 (#800) üzenetére


Olcsi
senior tag

Jaaaah...na ezt sose értettem, de most már okés a dolog! Bocsi a hülye kérdésért! Thx! :R

(#802) fradi81 válasza directsl (#795) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem is ilyen routerem van, és nálam rendesen kiírja az IP-ket. Gondolom nem a kábel a gond mert van net. Nemtom mi lehet a gond.
Nekem is szokott szakadni a net pl DC-ttől, vagy régebben Bitcomettől, de Utorrentel semmi gond.

moto g72, Ninebot d28e

(#803) Troy. válasza fradi81 (#802) üzenetére


Troy.
addikt

Szintén olyan router, viszont ötletem sincs, hogy mi a gond.üdv

.

(#804) Dilikutya válasza ToBeY (#797) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már megy, bár még nem nagyon működik semmi sem. Az új dizájn viszont rettenetes. A régihez képest sokkal átláthatatlanabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#805) Tele von Zsinór válasza Dilikutya (#804) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Arról nem is beszélve, hogy rendesen bugos is.

(#806) fradi81


fradi81
veterán

Eddig az volt jó a végtelenbe hogy tök letisztult felülete volt, nagy gombok, most meg...

Vissza, vissza! :)

[Szerkesztve]

moto g72, Ninebot d28e

(#807) Dilikutya válasza Tele von Zsinór (#805) üzenetére


Dilikutya
félisten

Átálláskor még belefér a bug, engem továbbra is az zavar, hogy átláthatatlan. Egész egyszerűen rossz a szemnek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#808) fradi81


fradi81
veterán

Sötét fakó és színtelen, remélem változni fog és még többen lesznek rajta.

moto g72, Ninebot d28e

(#809) Troy.


Troy.
addikt

Véleményezni lehet a fórumon is... Egyik tulaj írta, hogy nem zárkoznak el attól, hogy csináljatok skin-t.
üdv

fradi81 : kizárt dolog , hogy visszaraknák. Több munka volt ebben...



[Szerkesztve]

.

(#810) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Baromi ronda lett tényleg a végtelen desgin-ja :D

(#811) chungee


chungee
addikt

Nektek bejön a kacsás?

(#812) Tele von Zsinór válasza chungee (#811) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

nem

(#813) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Valamelyik nagy torrentoldalra nincs meghívótok véletlen? Eddig csak a végtelen-en voltam benn de katasztrófa amit csináltak az újítással. 1 éves ''fejlesztés'' :O .
Most menekülnék onnan. (800GB uplod és 1,87 arányom van.)

Köszi!


[Szerkesztve]

(#814) szandisas válasza VINIKOR (#813) üzenetére


szandisas
senior tag

az első hsz-be olvass bele.. nem kell sokat :U

aláírás

(#815) tzscske válasza chungee (#811) üzenetére


tzscske
tag

Költözés volt,ha frissül a szolgáltatód dns szervere akkor menni fog!
Ill. a host filet kell kézileg buherálni,ha nem akarsz várni.

(#816) ngabor2


ngabor2
nagyúr

teccik a szavazás az ex-végtelen oldalán... olyan válasz miért nincs, hogy nem tetszik? emlékeztet egyes politikai erők módszerére.

(#817) tzscske válasza ngabor2 (#816) üzenetére


tzscske
tag

Engem meg iszony idegelt,hogy amíg nem szavaztam mindig felugrott,hogy új szavazás.Még a fórumon való nézelődésnél is.Ha így marad nem szivesen fogok oda járni.Az új designt megszokja az ember szeme,de ha ilyen tolakodóan adnak valamit elő,azt gyorsan megúnom.
Ennél már csak a szabadság erején rosszabb a helyzet.Csillogó villogó reklám,felugró üzenetek... Csak azért nem delacc.php mert véletlen sok cucc ment fel az elején :Y

[Szerkesztve]

(#818) Dilikutya válasza ngabor2 (#816) üzenetére


Dilikutya
félisten

Gondolom, akkor a többire senki se szavazna:). Ezt az új oldalt nem ártott volna kipróbálni, mielőtt beüzemelik. Még mindig nincs keresés, és csak eredeti release-eket lehet feltenni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#819) Troy. válasza Dilikutya (#818) üzenetére


Troy.
addikt

Valószínűnek tartom, hogy próbálgatták, tesztelték.

.

(#820) [HUN]Zolee válasza Dilikutya (#818) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Nálam megy a keresés,tegnap is jó volt. (tag vagyok)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#821) Dilikutya válasza [HUN]Zolee (#820) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt az üzenetet kapom: ''A letöltés oldalon karbantartási munkálatok folynak! Látogass vissza később!''

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#822) [HUN]Zolee válasza Dilikutya (#821) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

valószínűleg az egyszerűsített kereső (tag rang alattieknak ez van) még nem megy.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#823) Troy. válasza [HUN]Zolee (#820) üzenetére


Troy.
addikt

Nálam is megy. ( szintén tag)

.

(#824) Dilikutya válasza [HUN]Zolee (#822) üzenetére


Dilikutya
félisten

Lehet. Arányt javítani meg nem tudok, mert nincsen semmi release (és még mindig csak azt lehet probléma nélkül feltenni) a gépen kéznél, filmeket, programokat kicsomagolva rakok el, nem ezernyi darabban, 1-2 mp3 album meg semmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#825) ftc


ftc
nagyúr

a végtelen :O


ha csak ugy keresni akarok akkor kiirja

A semmire hogy keresel rá? ah én szerettem csak ugy nézelődni..bevehetik

remélem visszateszik a rég jo bevált cuccot...szinek gombok ok,de az átláthatoság= 0-al

(#826) [HUN]Zolee válasza ftc (#825) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

ha egy adott kategórára akarsz keresni, akkor rá kell kattintani a nevére és voálá. ha meg pl csak free torrent vagy ilyenre ahol nincs mire rákattintani, akkor beírsz 4 db csillagot és már keres is :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#827) chungee


chungee
addikt

''Gyors treker'' az milyen? Érdemes bejutni oda?

(#828) Winner_hun válasza chungee (#827) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az melyik? Privátban jöhet, de így ilyenről én még nem hallottam. Bár ötletem az van:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#829) chungee válasza Winner_hun (#828) üzenetére


chungee
addikt

Elment. De úgy látom nem nagy szám, mert van szabadreg :(

(#830) Troy.


Troy.
addikt

Szerinted a többi oldal hogy indult? :U

.

(#831) Winner_hun válasza chungee (#829) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem erre gondoltam. Küldök egy másikat, amire gondoltam. Igaz, még szabad reges, de te majd eldöntöd hogy tetszik vagy sem:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#832) Fooler89


Fooler89
őstag

Érdeklődnék megbízható seed server után.
Itt is vagy privibe.

(#833) vzsolo2225 válasza chungee (#827) üzenetére


vzsolo2225
tag

Szerintem nem egy nagy szám.

(#834) kissgy04


kissgy04
tag

Hali

Az alábbi kérdésem lenne:

1. Letöltésnél, hogy lehet avi file-ba belenézni. Egyfelől az avipreview gyakran nem jelenetít meg semmit az avi fileból. pedig amikor leszedtem tökéletesen meg tudom nézni.

2. A fő gondom, hogy többször találkoztam olyan avi file-lal, amit ha feléig letölt az ember, meg lehet nézni pár kockát belőle, hogy ezt kizárólag 3wplayerrel lehet lejátszani. Itt törlöm az addigi letöltést és bosszankodás :( .Utánakeresve a proginak különböző topicokban trójai vírusok melegágyaként emlegetik + ha vkit ez sem tartana vissza :)) a film benne sem az aminek hirdették.

Van olyan progi vagy vmi amivel biztosan bele lehetne nézni a film elejébe, főleg a 2. pontban leírtak elkerülése érdekében?

Köszi a segítséget előre is.

Gy

(#835) tzscske válasza kissgy04 (#834) üzenetére


tzscske
tag

Valamelyik kliensben mintha találkoztam volna beépített megjelenítővel.Talán az azureus vagy a fene tudja.
Az ilyen ellen a megoldás zárt trackerek használata.Ott azt kapod amit vársz!Általában van sample a torrentbe vagy pár kép a filmből a leírásban.
Hátránya,hogy seedelni kell rendesen az arány megtartása miatt.
Valamit valamiért :C

(#836) Rommel6600 válasza tzscske (#835) üzenetére


Rommel6600
őstag

Azu asszem tudja, de a Bitcomet is tudja, igaz az csak ezt a pár formátumot
Preview while Downloading: Preview of MP3, rmvb, wmv, and qt is available during downloading process.

(#837) erdoke válasza kissgy04 (#834) üzenetére


erdoke
titán

Tegyük fel, hogy egy AVI fájlt töltesz (tehát nincs RAR tömörítésű darabokban). Ha 1 MB-os szeletekre van osztva, akkor annak az aesélye, hogy több 10 MB-os összefüggő részeket tudj belőle nézni, 50 % letöltöttségi szint alatt elég csekély. Ilyen 3-5 MB-os darabok pedig csak pár másodpercet jelentenek a videóból, tehát alkalmatlanok a minőség megítélésére.
Viszont a legtöbb kliensben lehet valamilyen prioritást adni a szeleteknek, pl. hogy sorban szedje le. Így persze jó eséllyel lassabb lehet a letöltés.

A legjobb aláírás a héten

(#838) Tele von Zsinór válasza kissgy04 (#834) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha van már fejléce, akkor mplayer viszi, próbáld ki.

(#839) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mi van már megint a végtelennel?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#840) Troy. válasza Dilikutya (#839) üzenetére


Troy.
addikt

Előbb-utóbb úgy is megtudjuk, eseleg fel lesz majd tüntetve a főoldalon, nem gondolod?

.

(#841) Dilikutya válasza Troy. (#840) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel nálam nem jön be semmi, ezért a főoldalas rész egyenlőre nem játszik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#842) Troy. válasza Dilikutya (#841) üzenetére


Troy.
addikt

Nekem se... Nyilván úgy gondoltam, miután helyrepofozzák, informálva leszünk..

.

(#843) chungee


chungee
addikt

Nem értem!!! Nem tud menni egy torrentem se 5óránál többet, mert köv hibák lépnek fel:

-számítógépnév nem található.

vagy

-unregistered torrent.

Attól függetlenül tölti fel/le a cuccost csak hát nincs elszámolva ''központba''

(#844) #54715584 válasza chungee (#843) üzenetére


#54715584
törölt tag

kacsas oldal ip cimet valtott...

(#845) chungee válasza #54715584 (#844) üzenetére


chungee
addikt

Nem csak kacsásról van szó. Akármelyik.

(#846) Winner_hun válasza chungee (#843) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is lesz elszámolva, ha hibát nyom a kliens.
Habár néha elbizonytalanodok, olyan előfordult már, hogy kliens azt írta unregistered torrent, az oldalon meg ott volt hogy azt seedelem

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#847) piqla


piqla
őstag

Kezdek agyfaszt kapni. Van egy torrent. Tobb releaset is kiprobaltam mar. Seederek szama sosem volt kevesebb 400-nal, de altalaban jo 1000 ember osztja. Es megis. Akar most, akar mult heten, akar ket honapja probalom lehuzni, 89.9%-nal megall. Es nincs tovabb.

Pedig ugy jo ot honapja sikerult leszednem mar, szoval nem ertem, mi az isten a baja.

Szereted az állatokat?

(#848) corlagon válasza piqla (#847) üzenetére


corlagon
senior tag

Mi az availability-je a torrentnek, 1 folott?
Latsz a peer listaban 89.9% felett allo embereket?

(#849) piqla válasza corlagon (#848) üzenetére


piqla
őstag

Jelenleg aviab.: 5.647, es tobb 100%-os is van. Harom geprol neztem meg, mind a negy releasenel ez van manapsag. Meg szerencse, hogy multkor le tudtam szedni. De megint kellene :F

Szereted az állatokat?

(#850) corlagon válasza piqla (#849) üzenetére


corlagon
senior tag

Meg a FAT 4GB-s limitjere tudok gondolni (ez kb. egy dvd image 89%-a), de ez eleg eselytelen 2007-ben...
Van hibauzenet amikor megall, vagy csak egyszeruen nem szed le tovabb? Es azonosithato fajlok hianyoznak, v csak 11%-nyi adat ugy osszevissza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.