Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

hali szerintetek a Bitcomet az jó letöltőprogi vagy van jobb is? ha van akkor melyiket ajánljátok?

(#1552) Winner_hun válasza Dj.Mike (#1551) üzenetére


Winner_hun
félisten

µTorrent

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1553) trassher válasza Tele von Zsinór (#1550) üzenetére


trassher
addikt

ezek közül egyik sem jött be, de most nyitottam egy portot a tűzfalon. egy elég vagy nyissak többet is? csak azért kérdezem mert a proginak csak egyet lehet megadni, de azt írták annyit nyissak amennyi szükséges

így se javult. tartja a 25-26ot. nem értem, eddig jött minden 300-al ha seedelték most meg semmi

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#1554) trassher válasza trassher (#1553) üzenetére


trassher
addikt

végülis sikerült megcsinálni.Összes maximum letöltési sbességnek beállította a progi a 25kB/sec-et :W

Redmi Note 7

(#1555) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

figyeljetek nem lehet uninstallálni az utorrentet ha oda kerül a sor? mert nem találok neki uninstall ikont

(#1556) PazsitZ válasza Dj.Mike (#1555) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az utorrentáltalában csak egy exe-ből áll.
Egyébként nekem a C:\Program Files\uTorrent\ könyvtárban van egy uninstall.exe, nézd meg ott.
A torrentfájlokat meg ott tárolja ahova letöltesz, hacsak nem irányítod máshova, vagy nyitod meg máshonnan.

- http://pazsitz.hu -

(#1557) Dj.Mike válasza PazsitZ (#1556) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

csak egy exe fájl van benne semmi több nincs azon kívül a vezérlőpultban sincs benne most mit tegyek?

(#1558) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

és ha egyszerűen letörlöm a könyvtárat? úgy tudom hogy nem települt ha minden igaz

(#1559) PazsitZ válasza Dj.Mike (#1558) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen, így van, csak simán töröld le.

- http://pazsitz.hu -

(#1560) Kekmen válasza PazsitZ (#1556) üzenetére


Kekmen
senior tag

A fájlokat nem éppen ott tárolja, hanem a Doc&Sett.\sajátnév\Application Data\uTorrent könyvtárban, ahogyan a beállításokat is. Ez az alapbeállítás.
Különben aki webui-t csinál, az is ide másolja a hozzávalókat.

[ Szerkesztve ]

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#1561) Balinov válasza trassher (#1554) üzenetére


Balinov
félisten

trassher,Szakik.Uggyan ez a problémám van. uTorrent 1.7.5. sem privát,sem public trackerről nem jön 30-33kbyte/sec-nél gyorsabban a letöltés.Ha több torrentet töltök,akkor ez a ~30kbyte oszlik meg. HW és SW konfiguráció nem változott múlt hét óta,mikor is a sorozatos magyar trackerről töltöttem le egy epizódot. Netszolgáltató sem változott semmit,mert ftp/http letöltés megy továbbra is 200-400kbyte/sec között. trassher-rel szemben itt a összes létező helyen - trayicon-on és letötlésenként - jobbklikkel elleőriztem,hogy korlátlan a letöltési sebesség. Beállítások között a feltöltés az általam beállított 5kbyte,míg a letöltési sebességhez a Korlátlannak megfelelő "0" érték van .
olyan torrentnél is,ahol nfo szerint 0-24h-ig 10mbit seed van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1562) Winner_hun válasza Balinov (#1561) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eddig is megvolt az 5k-s feltöltési korlát? Csak azért kérdezem, mert sok olyan torrent oldal van, ahol a feltöltés függvényében tudsz letölteni, vagyis ha korlátozod a feltöltést, korlátozva van neked a letöltés is. (tracker felöl)
A 0-24-ig 10mbit általában a torrent feltételétől pár napig érvényes, utána csak a torrentet már letöltött és seedben maradt userek töltik a torrentet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1563) Balinov válasza Winner_hun (#1562) üzenetére


Balinov
félisten

igen,megvolt. 5kbyte és 10kbyte között szoktam állítgatni. kéksárkányról lenne 1ébként szó.perpill 13 feltöltőre jut 2 leecher.de az a baj,hogy más publikus trackereken se sokkal gyorsabb. Általában 1-2 magyar privátról ill. 1-2 külföldi publikusról töltök.de ilyennel nem találkoztam.emlékeim szerint torrentkliensem se pofázott,hogy frissült volna.
hm...lehet neked van igazad,most felböktem 10kbyte-ra a globális upload-ot,mindjárt 60-65kbbyte-ra ugrott fel...fasza...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1564) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

sziasztok lehet itt kérdezni torrent tartalmakról is?

(#1565) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

valaki nem tudná nekem leírni hogy honnan lehetne gyorsan letölteni a Fear Extraction Point nevű játékot? már nagyon régóta le szeretném tölteni

(#1566) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

sziasztok nem tudna valaki küldeni nekem egy meghívót a Bluedragon torrentre? nagyon megköszönném és viszonoznám a szívességet

(#1567) Balinov válasza Dj.Mike (#1566) üzenetére


Balinov
félisten

Topik címe:" Mielőtt kérdezel,olvasd el az 1. hozzászólást" + VladimiR 2-7-ig terjedő hsz-eit.
Tartalmakat inkább ne.ez nem az a hely.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1568) trassher válasza Balinov (#1563) üzenetére


trassher
addikt

az nem rossz hely én is fenn vagyok csak nagyon kevesen seedelnek is vissza valamit.

Redmi Note 7

(#1569) Balinov válasza trassher (#1568) üzenetére


Balinov
félisten

odajárogatok én is vissza már vagy 2 éve...nagynehezen 15-20kbyte-os uploaddal van 0.555 arányom,szal épp elvagyogatok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1570) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

hali tudnátok nekem segíteni? az a helyzet hogy most töltök lefelé egy játékot a legújabb Bitcomettel jön is szépen lefelé de nem elég szépen mert a feltöltési sebességem jóval gyorsabb mint a letöltési 30-nál nem nagyon tölt le többel pedig 120-160-al szokott a feltöltés meg 40 felett megy segítsetek légyszi és kicsit idegesítő hogy gyorsabban tölt fel mint le

[ Szerkesztve ]

(#1571) Balinov válasza Dj.Mike (#1570) üzenetére


Balinov
félisten

végülis csak az utolsó pár 10 hsz-ben volt ezzel foglalkozva... :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1572) Dj.Mike válasza Balinov (#1571) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

tehát akkor korlátozzam a feltöltési sebességet? és mennyit érdemes beírni a 120-as letöltési sebességhez? letöltés közben is lehet korlátozni?

[ Szerkesztve ]

(#1573) Balinov válasza Dj.Mike (#1572) üzenetére


Balinov
félisten

uTorrentet ismerem,csak írról tudok nyilatkozni,ott lehet globálisan,vagy letöltésspecifikusan korlátozni a fel/letöltés sebességét,prioritást állítani,stb..sajna nem ismerem a trackert,ahonnét töldöd amit töltesz,javaslom pár érték kipróbálását,figyeld,milyen upload esetén milyen a download sebessége és állíts be egy optimálisat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1574) Dj.Mike válasza Balinov (#1573) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

a Mybittorrentről töltöm a Fear Extraction Pointot nem tudom mennyit segít de a töltési sebességeim a következők: letöltés: 1303 kbit/s feltöltés: 303 kbit/s ezekhez az értékekhez mit kellene beállítani mert még sehogy nem találtam el a helyes arányt

(#1575) Balinov válasza Dj.Mike (#1574) üzenetére


Balinov
félisten

sztem hiába adok tanácsot,ezt a te gépeden,a te hálózati beállításaid mellett a te netkapcsolatodnál kell egyedileg belőni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1576) Winner_hun válasza Dj.Mike (#1572) üzenetére


Winner_hun
félisten

A feltöltést a feltöltési sebességed 80%-ára lődd be. Vagy tedd fel a cfos vagy cfosspeed programot, az megoldja a net priorizálását.
+ a warezt fejezd abba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1577) Nikkel15


Nikkel15
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
életemben először használok torrente.Elkezdtem letölteni egy fájlt ami 7Gb.Namost az elején teljesen jól jött 117Kb/sec-el(1Mbites netem van ez a max)azonban most lement 0.1kb/sec-re ilyenkor mit lehet csinálni?
Előre is köszi a segítséget. :R

''MERT MEGTEHETEM'' by:Tirexi:)

(#1578) eastsider


eastsider
nagyúr

nektek megy ennkór?
nekem se a le/feltöltések sem az oldal nem megy

(#1579) fradi81 válasza eastsider (#1578) üzenetére


fradi81
veterán

nem megy, de türelem rózsát terem.

moto g72, Ninebot d28e

(#1580) tzscske válasza eastsider (#1578) üzenetére


tzscske
tag

ott is bütykölnek valamit biztos,manapság ez járja. :))
remélhetőleg ott profibb,átgondoltabb stratégia szerint teszik mint más oldalakon. :W

(#1581) Tele von Zsinór válasza eastsider (#1578) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Hírek közt volt, hogy ma 16-tól pár óra karbantartás lesz.

(#1582) Daweee válasza Nikkel15 (#1577) üzenetére


Daweee
őstag

vársz, amíg újból begyorsul, vagy vársz amíg ezzel a sebességgel lejön. Valószínűleg elment a seeder akiről töltöttél. előbb utóbb valószínű visszajön.

enkór nekem se megy :(

(#1583) chungee


chungee
addikt

Nekem a magon már 2 napja nem mutatja az új feltöltéseket.

(#1584) Tele von Zsinór válasza chungee (#1583) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Én könnyen el tudom képzelni, hogy a cod4 után nem is néz senki az oldal felé :D

(#1585) chungee válasza Tele von Zsinór (#1584) üzenetére


chungee
addikt

Főleg, hogy van már tört szeró :DDD

(#1586) Daweee válasza chungee (#1583) üzenetére


Daweee
őstag

nekem konkrétan semmit sem mutat, és nem is tölti a róla szedett torrenteket... szerintem a "pár óra" alatt nem ezt értették, vmi gebasz lehet :(

(#1587) Thomas1 válasza Daweee (#1586) üzenetére


Thomas1
őstag

Biztos, hogy nem ezt értették pár óra alatt, mert még mindíg semmi, ráadásul most ezt írja:
Unknown database 'ncore'

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1588) Laraxior válasza Thomas1 (#1587) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem sem jön be az oldal :( de elég gyakran van restart ncore-on... :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1589) chungee


chungee
addikt

Banánzabáló sem tökéletes :(

(#1590) Laraxior válasza Laraxior (#1588) üzenetére


Laraxior
titán

"Jelenleg adatbáziskarbantartás folyik, nézz vissza később" jelenleg ez a duma megy :D ennkóron alakul lassan most rendeltem DL-DVD-t most meg nincsn honnan tőtteni :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1591) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Bh megy nektek?
Nekem egyik címen sem jön be.

(#1592) Daweee


Daweee
őstag

azért furcsa hogy minden nagy portal egyszerre rohad le :U

(#1593) Thomas1 válasza Daweee (#1592) üzenetére


Thomas1
őstag

Tiszta összeesküvés-elmélet.
Vagy csak szimplán üldözési mániások vagyunk... :U

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1594) doc


doc
nagyúr

ncore-nal a toltes mar megy, de belepni nemtok :(
meg jo hogy a bitkapu megy, tudok kuszobolni meg doktorhazalni :D

(#1595) Thomas1 válasza doc (#1594) üzenetére


Thomas1
őstag

Tényleg megy a töltés, legalábbis seedelni most tudok. Lefele nem jön most semmim.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#1596) Daweee válasza doc (#1594) üzenetére


Daweee
őstag

tényleg megy:) akkor már mindjárt jó lesz az oldal is reméljük :K

(#1597) Met


Met
nagyúr

A bh viszont off...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1598) aDamker


aDamker
aktív tag

Tudtommal a fakabatok begyujtottek par szervert. BH, indep, bitlove, ncore, kenyer ugrott.
Ezekrol tudok en.

(#1599) tzscske válasza Met (#1597) üzenetére


tzscske
tag

Pár oldal nem elérhető, van benne kicsi,nagy,közepes.
Valami összehangolt dologról volna szó?Kihírdethették volna előre. :Y

indep megy

[ Szerkesztve ]

(#1600) anxius


anxius
aktív tag

Valaki tudja,hogy a lefoglalt oldalakon nyomoznak is,vagy csak becsukjak?Darkside meg muxik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.