Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) tzscske válasza Dundy (#2000) üzenetére


tzscske
tag

próbáld meg késő este,akkor is olyan lassú?mert akkor vagy az a kódolás nem tökéletes,vagy nem adnak neked több sávot a seederek.(mondjuk ha akad több ezer seeder illene jönnie fullgáz közelében :DDD

(#2002) Daweee


Daweee
őstag

gyorskérdés: az utorrent hol tárolja a futó torrentek infóit? konkrétan az kéne, hogy win újratelepítés után ne kelljen újra öszeszedni a seedelt torrenteket

(#2003) dexter7891 válasza Daweee (#2002) üzenetére


dexter7891
csendes tag

C:\Documents and Settings\"felhasználónév"\Application Data\uTorrent

Gyorsválasz ;)

[ Szerkesztve ]

(#2004) Daweee válasza dexter7891 (#2003) üzenetére


Daweee
őstag

:R

MOD: vistára C:\Users\<NÉV>\AppData\Roaming\uTorrent :K

[ Szerkesztve ]

(#2005) shev7 válasza Dundy (#2000) üzenetére


shev7
veterán

ami mellesleg nem mukodik...

marmint mukodik, de ettol fuggetlenul eleg egyertelmu, hogyha torrentezel, es a megfelelo eszkozokkel ezt korlatozni tudjak

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2006) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Welcome back BH!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2007) kew válasza bLaCkDoGoNe (#2006) üzenetére


kew
senior tag

végre :C

(#2008) Füge007 válasza bLaCkDoGoNe (#2006) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Visszatért a BH? Másfél hétig külföldön voltam kicsit lemaradtam a hírekről. Be van aranyozva a napom :C

Üdv

[ Szerkesztve ]

Füge

(#2009) chungee


chungee
addikt

Mit csináljak? Kinerk kell írni? Nem enged be az aszfaltra :(

(#2010) chungee válasza chungee (#2009) üzenetére


chungee
addikt

Aham, azzal kell beszélnem, aki meghívott. :C

(#2011) Füge007 válasza chungee (#2009) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Sajna engem sem! Hibá próbálok új jelszót generálni, nem kapom meg :O

Füge

(#2012) bLaCkDoGoNe válasza Füge007 (#2011) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Júniusi állapot állt vissza, így aki az után lett tag, azt újból meg kell hívni. Azonban átalakult a meghívók kiosztásának rendszere is, így könnyen lehet, hogy aki meghívott, most nem tud meghívni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2013) Füge007 válasza bLaCkDoGoNe (#2012) üzenetére


Füge007
senior tag

Szia!

Én tag voltam nem kevés munkával, (1,5 TB nyomtam fel otthoni vonallal) viszont aki meghívott nem tag!!!
Akkor most mi van? Kivel vehetem fel a kapcsolatot ez ügyben????

Üdv

Füge

(#2014) bLaCkDoGoNe válasza Füge007 (#2013) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

No, ez egy príma kérdés, nem tudom sajnos. Az oldalon van ugyan kimondottan bejelentkezéssel kapcsolatos hibákhoz kapcsolati adatlap, de az csak bejelentkezés után érhető el.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2015) Füge007 válasza bLaCkDoGoNe (#2014) üzenetére


Füge007
senior tag

Megoldódott a probléma :C ! Ujra megy, végre megkaptam a jelszóemlékeztetőt!

Füge

(#2016) L.T.


L.T.
aktív tag

király :C :R

(#2017) Dilikutya válasza Dundy (#1998) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vannak külföldi oldalak, ahol nekem is szokott ilyen lenni. Isohunt-on előfordul pl, hogy van egy rakás seeder, leecher is, ergo jönnie kéne szépen, de csak csordogál, és alig csatlakozik (T-Online DSL).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2018) Tele von Zsinór válasza Dundy (#1998) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

A seederek száma semmit nem ér, a seed/leech arány már valamivel többet. Az mennyi volt?

[ Szerkesztve ]

(#2019) Makaveli


Makaveli
senior tag

uTorrentbe ha torrentet akarok berakni vagy nem kezdi el letölteni, vagy ha URL-el akarom elindítani akkor azt írja ki, hogy Invalid torrent! Miért van ez? Amit régebben kezdtem tölteni az megy...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2020) Badb0y


Badb0y
addikt

Basszus, nekem is fennt volt egy terám, és nem tudok belépni :W
Ez azt is jelenti, hogy a feltöltésem elveszett ? Az embert meg nem érem el aki még júniba meghívott :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2021) Badb0y válasza Badb0y (#2020) üzenetére


Badb0y
addikt

Mi van akkor, ha az illetőnek nincs meghívója, aki meghívott engem ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2022) chungee


chungee
addikt

Tudtok segíteni visszakerülni aszfaltra? Asszondja nincs ilyen ímélcím az adatbázisban:( Aki meghívott annak most nins meghívója.

(#2023) tzscske válasza chungee (#2022) üzenetére


tzscske
tag

Szólj az isminek gyúrjon meghívóra.Sajnos ahogy nézem ez az egyetlen módja a bejutásnak.

(#2024) Badb0y válasza tzscske (#2023) üzenetére


Badb0y
addikt

És az arányról mit tudni ? Megmarad azoknak, akiket újra kell hívni ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2025) Dilikutya válasza Badb0y (#2024) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kötve hiszem. A useradatbázis a júniusi állapotok szerint van, és ha neked júniusban még nem volt acc-od, akkor arányod sem. Az ezután bekerült userek most olyanok, mintha soha nem is léteztek volna. Szerintem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2026) chungee válasza tzscske (#2023) üzenetére


chungee
addikt

A fenébe :(

(#2027) BobChemistry válasza bLaCkDoGoNe (#2006) üzenetére


BobChemistry
őstag

és milyen címen?
nekem nem jön be

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#2028) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Jómagam utorrent klienst használok letöltéshez. Egy szálon szoktam letölteni (mindig csak egy letöltés aktív), de a letöltési listámban van még néhány bejegyzés. Azt szeretném kérdezni, hogy ezzel, vagy esetleg másik klienssel be tudom-e állítani azt, hogy ha egy letöltés befejeződött, akkor automatikusan a sorban utána következő induljon? :U

Let the Zone take me if I am.

(#2029) kutga


kutga
nagyúr

A másik kérdésem az lenne, hogy visszatölteni hogy tudok? Azt a program automatikusan kezdi a seedeléssel? Javítani akarnék az arányaimon ott ahol regisztráltam...

Let the Zone take me if I am.

(#2030) Core2duo6600 válasza kutga (#2028) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Be lehet állítani az utorrentnek is, azt mondod neki, hogy 1 szerre 1 letöltés legyen, ha végzett jön a következő
Sőt azt is be tudod állítani, hogy ha elérte egy általad beállított megosztási arányt, akkor állítsa le
Játszál beállításokkal elöbb utobb összejön, hasznos lehet a nyelv angolra állítása, hátha rossza fordítás, mert előfordulhat.

Ha letöltesz valamit akkor fel is töltesz ha van kinek, vagyis ha tölti más is a torrentet veled 1 időben, általában ez a helyzet
Ha meg már 1 korábban letoltott file -t akarsz ujra seedelni, leszeded az oldalról a torrentet, majd beteszed a kliensbe, megmutatod neki, hogy hol van, ellenörzi, majd elkezdi seedelni.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2031) Troy. válasza Dilikutya (#2025) üzenetére


Troy.
addikt

Bezony ez így van. Kizárt, hogy kézzel minden usernek visszállítanák.. Kivitelezhetetlen.

.

(#2032) Sylar666


Sylar666
csendes tag

Sziasztok! Végre egy jó fórum!
Próbáljátok meg a SCB-t, ami erősen hasonlít az Aszfaltra. Én - bár egy Tera veszteséggel, de megmaradt az accom - regeltem ide is.
Aznap indult, mikor a Beton Főnixként feltámadt hamvaiból. Olyan, mint a "B" csapat, de ha ilyen jók a seederek, ilyen gyors az oldal -nagy jövő előtt áll. Egy reget megér - vasárnapig freeleech. Kiírnám az URL-t de nem tudom, szabad-e.

Aquila non captat muscas.

(#2033) ngabor2 válasza Sylar666 (#2032) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha a topik címét elolvasod, akkor láthatod, hogy az infók jó része az 1. hsz-ban lesz. abban pedig benne van, hogy oldalcímet ne írj. tehát jól tetted, hogyn em írtál ilyeneket.

(#2034) Makaveli


Makaveli
senior tag

#2019?
Azóta másik probléma is felvetült: Amit töltöttem 3-4 napjamost leállt és piros nyíl van előtte. Semmit nem csinál és már 61,5 %-nál tart :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2035) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mostmár k*rva ideges vagyok emiatt a szar miatt. Elkezdem letölteni a fájlt erre kék lefele mutató nyíl letöltés, oké lóf*szt nem csinál. Miközben kiírja a piratebay-en, hogy 89 seeder van. Nekem ebből az uTorrent 1-et mutat és az se érhető el, most mi a **** van?

Ui.: Bocsánat... hogy így beszélek

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2036) Vladi válasza Makaveli (#2035) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

melyik verzió ez? Elvileg az 1.6.1-et szokták ajánlani, az jó. Neted ok? Nem vagy passzív?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2037) tzscske válasza Makaveli (#2035) üzenetére


tzscske
tag

1.Aktív vagy?
2.mikor pirossá vált a nyíl mit írt ki az általános fülön a trackernél?
Attól ,hogy kék a nyíl még nem biztos,hogy tölt is majd neked,ahoz csatlakozni kell az emberekhez,ha ez nem megy akkor is kék a nyilad,de adatforgaom nincs,mert értelemszarűen nincs kitől töltenie.
Egy próbát megér,hogy ha nyilt oldalról szedsz kapcsold be a dht-t,ha bevan akkor stop-start a torrenten,hátha több embert megtalál.(ez csak bekapcsolt dht mellett és olyankor ér valamit,ha ott vannak a peerek,de nem csatlakozik hozzájuk valami miatt)A dht bekapcsolása zárt trackereknél TILOS!!

(#2038) Badb0y válasza Troy. (#2031) üzenetére


Badb0y
addikt

Ez fasza :W :O 1 tera leves :W :W

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#2039) Tele von Zsinór válasza Badb0y (#2038) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nekem ment több is, c'est la vie. Így jár az ember, ha a napi backupot is viszi a jard :)

(#2040) tzscske válasza Badb0y (#2038) üzenetére


tzscske
tag

akinek annyi veszett maradt elég nem kell félni ;) minél nagyobb a szám annál kevésbé zavaró szerintem.Ha lement volna 20giga azt jobban bánnám minthogy elveszett pár terra.(1 felett teljesen mindegy,hogy 1,2 vagy 500 az arányod! :K )

(#2041) Core2duo6600 válasza Sylar666 (#2032) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ez mind oké, hogy nem írtad be a cimet, de akkor hogy jöjjünk rá, hogy mit jelent ?
Mert a mag, beton, ezt már tudom
Johet privbe a cime neve, vagy ami alapján megtalálom

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2042) Makaveli


Makaveli
senior tag

Megint csinálja... Piros lefele mutató nyíl, 89,2%-nál. Mi a baja???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2043) Makaveli


Makaveli
senior tag

Megint csinálja... Piros lefele mutató nyíl, 89,2%-nál. Mi a baja???

tzscske: Hogyan csatlakozzak az emberhez?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2044) Winner_hun válasza Makaveli (#2043) üzenetére


Winner_hun
félisten

Alul általános fülön tracker állípotánál mit ír a kliens?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2045) tzscske válasza Makaveli (#2043) üzenetére


tzscske
tag

ha nem csatlakozik senkihez akkor próbálkozhatsz a start-stop-al hátha úgy tud valakihez csatizni.
A tracker állípotnál mit ír??Ott lesz a megoldás.Lehet időtúllépés, a kiszolgáló megszakította a kapcsolatot meg ilyesmi.

(#2046) I. Richard


I. Richard
senior tag

Hali!

Ki milyen módon tudta a jelszavát visszaszerezni a bh-ról? nálam sem jön meg az emlékeztető, pedig kiírja, h. elküldték a mailt (hotmailem van reggelve)

(#2047) Tele von Zsinór válasza I. Richard (#2046) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nem változtak a jelszavak, ugyanaz, ami a mentéskor volt.

(#2048) tzscske válasza I. Richard (#2046) üzenetére


tzscske
tag

melyik címen akarsz belépni?
Remélem nem hoax :B
Figyelem! A ××××××.tx.hu címen senki se próbáljon belépni, aki mégis megteszi, nagy eséllyel elveszíti a accountját (acclopó oldal)! Adjátok át ismerőseiteknek is. Ha valaki mégis véletlenül ott próbálna belépni, azonnal változtassa meg a jelszavát
Mondjuk itt nincs jelszóemlékeztető kérés ahogy nézem(annyiban különbözik az eredetitől)

(#2049) Makaveli válasza tzscske (#2045) üzenetére


Makaveli
senior tag

Időtúllépés... Miért van?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2050) tzscske válasza Makaveli (#2049) üzenetére


tzscske
tag

Valami hálózati gebasz lehet.Vagy nálad vagy a szervernél.(általában a szervernél szokott lenni)Próbálj máshonnan elindítani másik torrentet,ha az is időtúllépés akkor nálad van a gond :DDD ha nálad van a hiba akkor okozhatja túlterhelt (nem valami márkás) router,túl sok kapcsolat egyszerre,lassú hálózat (pl dc++ tölt fel 1000-el közben) stb.

start-stop segíthet,vagy jobbklikk--tracker frissítése (ezt x időnként magától is próbálja,ott megy alatta a számláló,hogymikor próbál frissíteni,ha pillanatnyi elmezavar a trackeren akkor segít,ha valamiért le van halva akkor tök mindegy próbál-e frissíteni úgyse fog sikerülni neki)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.