Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Troy. válasza kisgyerek85 (#949) üzenetére


Troy.
addikt

toltam egy pm-et.

.

(#952) Lala6


Lala6
őstag

Mint kezdő torrentes kérdeznék.

Hogy lehet bejutni a nagyobb, jobb trackerekre?
Tudom, hogy figyelni kell és, ha szabad reg van,akkor ugrani, de sajna amiket nézek már egy jó ideje ott nincs free reg. Ismerősöm sincs sehol.
Jah, és hol próbálkozzak, merre a legjobb az esélyem belátható időn belüli bejutásra? Privátvan is jöhet info, ha tudtok segíteni.

Előre is köszi!
Lala

[Szerkesztve]

(#953) tzscske válasza Lala6 (#952) üzenetére


tzscske
tag

Elég reménytelen helyzetben vagy :((
Nyilt reg nem igazán várható nagyobb oldalakon mostanában.Próbálkozz kisebb trackereken (ahova be lehet jutni), csinálj jó arányt, próbálj meg ismerkedni.hátha valaki meg tud hívni nagyobb oldalra.(Vigyázz meghívókéregetés kitiltással jár)
Egyre ha bejutsz akkor kb olyan mintha minden bent lennél,a nagy oldalak ''kínálata'' között nagy az átfedés.(szinte minden ugyanazok a cuccok vannak,kis időbeni eltéréssel)

(#954) rii


rii
nagyúr

hello

ismerkednék
TAMTAM zenével

de semmit nem tudok róla. És semmit nem is találok
olyink.me.uk megh. ezért kellene.
vagy valami jó zenei oldal PLS.


piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#955) xlaci


xlaci
senior tag

[link] :D

''valami nóném szar, pedig direkt nem a legolcsóbbat vettem hanem a 2. legolcsóbbat :)''

(#956) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Bejutni tényleg nehéz ilyen jobb tracker-ekre sok idő, kell hozzá meg gyors net -sem árt első körben, némi ismeretség. Be lehet jutni ne keseredj el az első tapasztalat után.

Elég nagy gond az összes tracke -en rengeteg tiltott anyag van, illetve nem lehet feltölteni. Nagyon örűlnék ha tudnám a modját, hogy lehet megelőzni a túlzott brutalítást, pedofiliát, tartalmazó anyagokat, de az ahhoz vezet majd, hogy felhigúl ennek a tartalma és szegény szerencsétlen feltöltő mást sem csinál a már így sem egyszerűen elkészített munkáját ellenőrizgetheti nem ütközik valahol az adott oldalt üzemeltetők szexuális, vallási stb nézeteivel.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#957) tzscske válasza zoltanz (#956) üzenetére


tzscske
tag

Ahol csak feltöltők tölthetnek fel elég kicsi a nem megfelelő torrentek aránya.Ők általában eredeti releaseket tesznek ki,amiben azért elég kevés közerkölcsöt rongáló dolog van.(najó van 1-2 elvetemült group (justdiferent :Y vagy hogy írják),de az ő nevük összeforrt az extrém sex szóval :))
Ahol boldog-boldogtalan tölthet fel ott előfordulnak elég hajmeresztő dolgok is feltöltések során, de ezek szűrése a moderátorok,ill. a közösség dolga.
Ha valahova feltölt az ember anyagot ott tisztelje meg a közösséget annyival,hogy elolvassa a feltöltésre vonatkozó tartalmi és formai szabályokat. :R (sajnos sokan nem így tesznek)

(#958) corlagon válasza zoltanz (#956) üzenetére


corlagon
senior tag

Kukaba valoak az olyan trackerek, ahol barmi tiltott anyag felkerul... ezert van a Rules meg a FAQ, meg a moderatorok.
Normalis feltolto meg tudja, h mit ne toltson fel (mert _elotte_ termeszetesen olvasta a szabalyokat), aki meg direkt beprobalkozik, ott nuke + kickban a valasz.

(#959) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Szerintem nincs olyan, hogy tiltott anyag, egy fájlcserélőnek nevezett dolgon, szerintem is ennek szűrése a közösség dolga. A moderátor, egyéb staff azért van, hogy feltöltött film, vagy miegymáshoz tartozó technikai közérdekű információkat esetleg anyagról képeket stb ellenőrizze. Rendben, legyen egy oldalnak arculata, meg szabályzata amúgy meg a nyilvános fájlcserélőkön minden hozzáférhető.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#960) corlagon válasza zoltanz (#959) üzenetére


corlagon
senior tag

amúgy meg a nyilvános fájlcserélőkön minden hozzáférhető

A nyilvanos sz*rokon lehet, aszittem komoly trackerekrol beszelunk, azok meg mind zartak, es mindegyiknel meghatarozzak h mi a tiltott tartalom.

moderátor, egyéb staff azért van, hogy feltöltött film, vagy miegymáshoz tartozó technikai közérdekű információkat esetleg anyagról képeket stb ellenőrizze

Azert van h a szabalyokat betartassa, beleertve a nem kivant tartalom szureset is.

(#961) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok, regen amikor telepitettem az utorrentet, akkor az 1.6-os verzio installjat talaltam az oldalon, most az 1.7.2-nek nincsen installja, csak maga a file, eleg ha csak siman felulirom?
az 1.7.1 verzio nem muxik rendesen, minden inditasnal ujra hasheli az osszes torrentet :O

(#962) tzscske válasza #54715584 (#961) üzenetére


tzscske
tag

elvileg elég felülírni a régi exe-t,de előtte mentsd el a doc and settings/userneved/application data/utorrent mappát.

(#963) #54715584 válasza tzscske (#962) üzenetére


#54715584
törölt tag

koszi, csak siman felulirtam az exet, es muxik :)

(#964) ten155


ten155
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy volt mar ez a kerdes, de eleg surgos lenne, igy nem tudom vegignezni az ossze hozzaszolast. Ha esetleg volt es valaki emlekszik arra, hogy kb, hanyadik oldalon talalom a megoldast nekem az is jo.
Szoval a problema. 6-8 ember egymast kozott szeretne megosztani a dolgait torrenten keresztul. Nem akarjuk meg nyilt trackerre sem feltenni a .torrent fajlokat, hanem atkuldjuk egymasnak es mehet az ''anyagcsere''. Ehhez mit, es hogyan kell beallitani a kliensekben illetve hogyan kell letrehozni a torrent fajlt???
Foleg utorrent es Azureus klienst hasznalunk.

Elore is koszi a segitseget!

(#965) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok! Egy olyan probléma jött elő, amire szeretném ha választ adnátok. Remélem orvosolható a betegség. Mióta új WIN van fent a gépen, azóta nem tudok torrentet tölteni. Vagyis tudok, csak,... próbáltam már Azureus-sal és Bitcomet-tel is. Ugyanis mindkét kliens kb 5-10 perc töltés után, egyszercsak fogja magát, és kilép. Mintha én állitanám le. Ha újra visszatöltöm őket, újra megy a töltés egy 5 percig, aztán megint kilép. Valami blokkolhatná ezeket? Segitsetek please

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#966) tzscske válasza ten155 (#964) üzenetére


tzscske
tag

Elvileg mindkét kliens tud tracker ként is üzemelni.Úgyhogy megoldható a dolog szerintem.
Olvassátok el a faq-t ott le van írva mit hogy kell beállítani.(utorrent.com,azureus.sourceforge.net).
(Sebességgel rosszabbul jártok ,de tudtok csacsogni is ha egy dc tubot indítotok ilyen célra)


Henker2: mit értesz az alatt,hogy kilép?

[Szerkesztve]

(#967) Henker2 válasza tzscske (#966) üzenetére


Henker2
addikt

Mintha rámennék az exit gombra. Valami diagnosztikai fájlra hivatkozik az azureus.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#968) tzscske válasza Henker2 (#967) üzenetére


tzscske
tag

próbáld ki az utorrentet.nem vesztesz vele semmit.

(#969) Henker2 válasza tzscske (#968) üzenetére


Henker2
addikt

Pont nemrég ajánlotta egyik haverom! Honnan lehet letölteni? Magyar verzió érdekelne, vagy magyarositás is van hozzá?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#970) Winner_hun válasza Henker2 (#969) üzenetére


Winner_hun
félisten

utorrent.hu [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#971) Henker2 válasza Winner_hun (#970) üzenetére


Henker2
addikt

1000 kössz

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#972) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Következő iq fighter: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#973) Rommel6600 válasza Winner_hun (#972) üzenetére


Rommel6600
őstag

A srác tényleg azt hitte hogy 2 óra alatt feltölt 21TB-ot a semmiből? :D
Ez melyik oldalon volt, hol ennyire gyenge a védelem? Az ilyeneket simán lehetne bannolni, csak script kérdése az egész...

(#974) Winner_hun válasza Rommel6600 (#973) üzenetére


Winner_hun
félisten

Óóó én azt szeretem ammikor jön a 40-50MB/s feltöltési sebességével és azt hajtogatja hogy ő otthonról tolja azt fel program nélkül.
oldal címe megy privátban

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#975) corlagon válasza Rommel6600 (#973) üzenetére


corlagon
senior tag

Jo balfek az arc, gigabites nete van, haha. Bar igazsag szerint az ovatosabb ratio fakereket nem nagyon lehet kivedeni...

(#976) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

sziasztok!
lehet h hülye kérdés de a publikus külföldi oldalak letöltését nem lehet valahogy felgyorsítani?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#977) Winner_hun válasza Speeedfire (#976) üzenetére


Winner_hun
félisten

DHT on

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#978) Speeedfire válasza Winner_hun (#977) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

köszi! ez már megvolt! aktív kapcsolat + bt engine!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#979) Lala6 válasza Winner_hun (#972) üzenetére


Lala6
őstag

Ez mekkora :) Én meg beülök a bix szervere elé seed-elni :D

(#980) Lala6


Lala6
őstag

Jah, múltheti kérdésem megoldódott. Egy trackeren bentvoltam, és kiderült, hogy az az egyik legnagyobb. Közben kaptam meghívókat is más trackerekre, mégiscsak vannak ismerőseim(én nem tudtam róla, most sem ismerem mindet) :)
Közben sok is lett a meghívóból, nem jó sok oldalon fent lenni, mert egyszerűen képtelen vagyok seed-elni, most is két helyről tolom, de olyan csigán megy felfele(egyik 512, másik 256). Jó lenne valami nagyobb feltöltés, de az 1M-ás feltöltésű csomagok már elég drágák, remélem a szolgáltatók nemsokára megemelik a feltöltéseket is(mint év elején a letöltési sebességeket)

(#981) Speeedfire válasza Lala6 (#980) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

szerintem ebben ne reménykedj!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#982) Mkill


Mkill
aktív tag

Halli
szeretnék egy filmet seedelni de amikor az uTorrentben elindítom akkor ellenérzésnél 99.9% ír ki hogyan lehet ez javítani??

(#983) kissgy04 válasza Mkill (#982) üzenetére


kissgy04
tag

talán nincs meg az egész filmed, hiányzik belelőle 0,1 % :)) Visszatérsz ahonnan leszedted, és megpróbálod kiegészíteni a hiányzó résszel, utána seedelhetsz.

(#984) shev7 válasza Mkill (#982) üzenetére


shev7
veterán

letoltod a maradek 0,1%-ot :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#985) Mkill válasza shev7 (#984) üzenetére


Mkill
aktív tag

Szia
torrent oldalon már senki se seedelte a sorozatot de gépemen meg volt ugyanaz, sorozatot FTP szerveröl töltöttem le.
Így nem tudom a maradék 1% leszedni.

(#986) Mkill


Mkill
aktív tag

Természetesen az torrent oldalrol nem tudom leszedni

(#987) tzscske válasza Mkill (#985) üzenetére


tzscske
tag

Attól,hogy nincs seeder még le tudod szedni 100%-ra elvileg.Gondolom a tiedből hiányzik az nfo file vagy a sample,azért kevesebb.Ha másnak megvan az a rész a leecherek közül akkor letölti a kliensed tőle és egyből seeder leszel.Ha véletlen mégsincs meg senkinek az a kicsi ami a tiedből hiányzik akkor is a többiek 99,9%ig le tudják rólad szedni (neked ugyanúgy javul az arányod mintha seeder lennél-->csak nyersz vele).

(#988) kissgy04 válasza Mkill (#985) üzenetére


kissgy04
tag

Ezek szerint gondolom több avi file van benne, ha már sorozatról van szó. Nézz körül egy jobb keresevővel nyílt trackereken és keress rá. Mindegy ha más neve van, lényeg, hogy az adott avi filenak pontosan ugyanakkora mérete legyen, ekkor van rá esélyed hogy ugyanarról (ugyanaz a minőség, ugyanazok a beállítások) van szó. Itt jön egy kis trükközés az utorrenttel (copy, átnevezés) és ha minden okés kiegészíti a file-odat.

Ha sample, vagy képből hiányzik az a bizonyos rész, hát töröld ki minek az, és úgy feltöltheted :), és seedelhetsz.

(#989) Speeedfire válasza Mkill (#982) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

nem lehetséges h más release? azért nem 100%-os! esetleg nézde meg h mi hiányzik! ami nincs meg az a letöltésnél ne pipáld be és akkor tudod seedelni!

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#991) ToBeY válasza noip666 (#990) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem tilos bármilyen trackert reklámozni. :U

(#992) Slax válasza noip666 (#990) üzenetére


Slax
senior tag

Topik címét megfogadni luxus, úgy látom.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#993) Lala6 válasza ToBeY (#991) üzenetére


Lala6
őstag

Az egy dolog, én úgy olvastam, hogy a nevét is csak ráutalva szabad kiírni.

(#994) Olcsi


Olcsi
senior tag

Hogyan lehet úgy áthelyezni a torrenttel letöltött cuccot, hogy utána is lehessen seedelni? :R Előre is köszi!

(#995) chungee


chungee
addikt

A magyar B. love jó nektek?

Jah és nem tudjátok 10ezerért hány megabites/korlátlan csomag van a TFOS-nál?

(#996) Winner_hun válasza Olcsi (#994) üzenetére


Winner_hun
félisten

Átmásolod, majd újra letöltöd a torrent file-t és az új helyet adod meg neki, ahol a file található

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#997) tzscske válasza chungee (#995) üzenetére


tzscske
tag

Megy!Kicsit variáltak valamit.Vagyis jött egy pm,hogy tulajdonos váltás vagy mi volt és változtak a dolgok.

(#998) dany27


dany27
őstag

sziasztok

egy olyan gondom akadt h nem tom megnyitni egyik tracker oldalát sem amelyik tx-es!
Akármilyen böngészővel próbálom nem megy! A firefox nem tudja megynitni a weblapot....

Mi lehet a gond?? :F

(#999) tzscske válasza dany27 (#998) üzenetére


tzscske
tag

Szinte mind címet váltott.Gondolom a tx-est megszüntették.

(#1000) dany27 válasza tzscske (#999) üzenetére


dany27
őstag

nem szűnt meg a tx-es csak nekem kellet egy ilyent be írni a futtatásba: ipconfig /flushdns

Apropó egy érdekes dolog merült fel nálam az h letöltök vmit az egyik trackeről amit baromi sokan szednek felrakom egy másikra ott senki nem szedi és mégis jelez vagy 40 leechert és töltöm is fel nekik de az a tracker nem jelzi ahova csináltam a torrentet!

Mi lehet a gond? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.