Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) tzscske válasza Franky3 (#186) üzenetére


tzscske
tag

2× ment :W

[Szerkesztve]

(#202) JohnyBlue válasza sekli (#175) üzenetére


JohnyBlue
őstag

sekli: /documents and settings/usernév/application data/utorrent.. :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#203) rossz hal


rossz hal
csendes tag

csé!

Az helyzet, hogy a BitCometem nem seedel, és nem is tölt le. Nem a seed a probléma, mert akármilyen torrentet nyitok meg akármilyen oldalról, egy pár másodpercig még tölti, aztán leszáll 0, vagy legjobb esetben 1 kB/s sebességre. Az a fura, hogy tegnapig minden ment rendben (75 kB/s-vel töltöttem le).Zone Alarm tűzfalam van, 3mbites ADSL net...ja, és BitComet 0.79. A böngésző megy rendesen...ott nincs lassulás... Köszi a segítséget...

...mert a Besenyő Pista bácsi azt mondta.

(#204) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Mért van az hogyha magyar trackerről töltök le minden zsír, de ha külföldi (kémtorrent) trackerről töltök alig csatlakozik néhny peerhez? :F

"Csak úgy mondom"

(#205) sekli válasza JohnyBlue (#202) üzenetére


sekli
addikt

koszi, hat erre nem gondoltam...:) BitLord-ban a programbol kimentheto...:)

(#206) REDeath


REDeath
őstag

aki ismer zenés siteot, ahol régebbi előadók is előfordulnak esetleg és nem csak discós zene van (sőt, disco zene kifejezetten jó ha nincs rajta, de hol nincs egyáltalán? :) )
vagy ha többet is tud, pl. külön dnbset meg külön hiphop-osat stb... az tudna küldeni privit? :R

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#207) chungee


chungee
addikt

Hirtelen nem ugrik be. 1MB az hány kB?

(#208) #54715584 válasza chungee (#207) üzenetére


#54715584
törölt tag

1024

(#209) chungee válasza #54715584 (#208) üzenetére


chungee
addikt

THX!!!

(#210) VladimirR válasza zoltanz (#192) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elarulod a cimet?
ha ugy veled, akkor privatban

(#211) ngabor2 válasza zoltanz (#192) üzenetére


ngabor2
nagyúr

VladimirR-hez csatlakozva, ezt kiegészítve: mielőtt mondanád, hogy trackercímet ne írj, mondom, hogy publikus trackerre nem vonatkozik, csak privátra.

(#212) ftc


ftc
nagyúr

a sorozatos oldal csak nekem tetű lassu?

(#213) Winner_hun válasza ftc (#212) üzenetére


Winner_hun
félisten

valószínű, mert nálam megy rendesen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#214) ftc válasza Winner_hun (#213) üzenetére


ftc
nagyúr

vazze 2 percig jön be a nyitó oldal.....igaz a net szolgáltatóm honlapját sem érem el.....de ezeken kivül minden más ok.....

(#215) Chandler


Chandler
senior tag

hali

mitől lehet az hogy szerveren elindítok egy torrentet (torrentfluxal) és megáll ott hogy ''connecting to peers''?
minden trackeren, de néha ritkán sok perc után elindul...
légyszi segítsetek!
köszi

(#216) Tele von Zsinór válasza Chandler (#215) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Közben mennyi a szerver loadavg-je?

(#217) Chandler válasza Tele von Zsinór (#216) üzenetére


Chandler
senior tag

jelenleg a server load 6.91
de mindenki másnak működnek a torrentek a szerveren csak nekem nem, az admin meg egy szemet ****...
azt mondja ha masnak megy nekem is kene mennie

(#218) Chandler válasza Chandler (#215) üzenetére


Chandler
senior tag

valaki plz help :O

(#219) cooldoc


cooldoc
csendes tag

Beszakadt az Aszfalt! Csak nehogy nagy gáz legyen, drukkolok Nekik. Végül Csimpiék is megoldották a bajt, de erről az oldalról soha nem gondoltam volna, hogy elszáll...Remélem, van backup.

Aquila non captat muscas!

(#220) Tele von Zsinór válasza cooldoc (#219) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ne aggódj, csak meghalt a mysql process... restart és jó lesz.

[Szerkesztve]

(#221) ngabor2 válasza cooldoc (#219) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mindenesetre a bejövő oldal elég ötletes :D

(#222) Agostino válasza cooldoc (#219) üzenetére


Agostino
addikt

Nem ez az első eset, és nem is ez lesz az utolsó. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#223) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Mégsem az vol amúgy, hanem megpróbálták törni az oldalt. Ennyire sikerült. A go home-t meg az adsl-esek kapják, ha túl sok a kapcsolat :)

(#224) tzscske válasza Chandler (#217) üzenetére


tzscske
tag

küld el jó messzire az admint.
találsz 1000+1-et helyette

(#225) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem... :F A lényeg hogy tegnap újraraktam a rendszert..Ja tudni kell hogy 2 gép van közte egy router... na szóval úraraktam a rendszert sima XP SP2 van rajta előtte a Blade Edition volt...A gondom az lenne hogy a feltöltési sebességem szinte 0... Volt egy erre utaló jel [link] keresgettem de nem találtam iylen beállítást tehát az egyszerű mellet döntöttem kilőttem a tűzfalat :DDD Csak annyival javult hogy a letöltési sebességem 1000kb/s ről 1300ra nőt viszont a feltöltésem ugyanannyi maradt [link]a másik gép pedig le 1223kb/s felfele pedig 241 kb/s tolja az adatokat! Hol lehet a probléma! Talán a Router??? Valaki segítsen pls :O thx :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#226) tzscske válasza kavicssli (#225) üzenetére


tzscske
tag

Gondolom a feltöltést torrenten kell érteni?! Próbálj meg ftp-re feltolni valamit,ha ott se megy (anit kétlek) akkor nincs tippem.Nyitsd ki a portot amin a torrent dolgozik,akkor nem leszel passzív,többen csatlakoznak rád-->nő a feltöltési sebességed.
Ha ezelőtt aktív voltál nézz bele a router konfigba keresd ki a régi torrented portját és azt állítsd be a mostaninak is,akkor ugyanúgy fog működni mint előtte.

(#227) Chandler


Chandler
senior tag

nem tudja valaki hogy torrentfluxba mit jelent az a seednél hogy pl 6+2.992? (a 2.992 részre gondolok, ez mi?)

(#228) Chandler válasza tzscske (#226) üzenetére


Chandler
senior tag

ha jól tudom az upnp van xp sp2ben, és az utorrent (már ha azt használ) magától kinyitja a portot upnp vel (lehet hogy marha nagy hülyeséget irtam de a lényeg hogy utorrent magátok nyit neked portot ha vmi upnp dolog bevan kapcsolva xp-n)

(#229) Tele von Zsinór válasza Chandler (#228) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Meg ha a router tudja.

(#230) Chandler válasza Tele von Zsinór (#229) üzenetére


Chandler
senior tag

ja igen az is kell hozzá :))

(#231) Rommel6600 válasza Chandler (#227) üzenetére


Rommel6600
őstag

gondolom van 6 seeder + és az elérhetőség aránya csak leechereket nézve 2,992

[Szerkesztve]

(#232) Chandler válasza Rommel6600 (#231) üzenetére


Chandler
senior tag

ööö és mi az az elérhetőség aránya? :B

(#233) shev7 válasza Chandler (#232) üzenetére


shev7
veterán

az, hogy a leechereknel osszesen ''hany peldanyban'' van meg a cucc. Ha nincs seeder es a szam kisebb mint egy akkor gaz van.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#234) VladimirR válasza Chandler (#232) üzenetére


VladimirR
nagyúr

#2 10-es pont

(#235) kavicssli válasza kavicssli (#225) üzenetére


kavicssli
addikt

magától megjavult még ilyet..... :DDD :U :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#236) Chandler


Chandler
senior tag

ah köszi :)

(#237) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok egy olyan progi kellene mint a DU meter ami monitorozza a letöltést(Csak ez visszamenőleg nem irja ki) :( mert ez a ''elmegyek melóba gyorsan leállítom a töltést nem adja'' nekem...BotCometet használok ebben van ilyen lehetőség????csak melóhelyen vagyok és nem tudom megnézni pls help

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#238) kavicssli


kavicssli
addikt

Milyen oldalról lehetne összeszedni vmi hiper jó vírust...megleckézetetném tesómat :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#239) VladimirR válasza kavicssli (#238) üzenetére


VladimirR
nagyúr

inkabb pofozd fel

(#240) Chandler válasza kavicssli (#237) üzenetére


Chandler
senior tag

asszem netlimiter monitorozza visszamenőleg is de nem vagyok benne biztos

(#241) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Bekeményít a zúnijó: [link]?

(#242) VladimirR válasza VINIKOR (#241) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt kerlek ne itt

(#243) ngabor2 válasza VladimirR (#242) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig részben ide tartozik. de egyrészt valóban nem itt kellene megbeszélni, másrészt lehet, hogy lesz róla cikk... vagy nem.

(#244) bpx válasza kavicssli (#238) üzenetére


bpx
őstag

pár percre kapcsold ki tűzfalat + vírusirtót, és kezdj el IE-ben böngészni :))) lehetőleg vmi XXX-es oldalt és akkor garantált a siker :DDD

(#245) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ki tudja hogy a végtelen-en mi lesz 16 nap múlva?Mi ez a nagy visszaszámlálás?

(#246) VladimirR válasza ToBeY (#245) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor valik vegesseg ;p

ng: igen, ide is tartozik, de tudod, hogy ez mibe szokott fulladni (segitek: buzi jogvedok, a kurvaannyukat, illetve [ii]ne lopjal, a kurvaanyadat)

(#247) ngabor2 válasza VladimirR (#246) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezért is írtam én is, hogy valóban nem itt kell megbeszélni.

(#248) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az, hogy a fenébe lehet elkezdtem tölteni egy filmet és elment 99.99% is, de utánna megakadt és nem ment tovább, viszont ugyan ugy töltötte de nem mutatta hogy végzett ovlna vele és a file is használhatatlan volt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#249) nap válasza Jégkokó (#248) üzenetére


nap
addikt

Lehet, hogy valaki kamut rakott fel, neked meg jutott belole nehany szelet. A vegen persze sehogy se stimmel.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#250) Tele von Zsinór válasza Jégkokó (#248) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

A maradék pár szelet nincs meg senkinek, illetve aki úgy mondja, hogy megvan neki, az kamu adatot küld. Ezt te letöltöd, aztán a hash ellenőrzésnél persze kiderül a turpisság. µ pár ilyen után bannolja az adott ip-t, más kliensek nem tudom, hogy viselkednek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.