Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33252) ViZion válasza CJ4567 (#33251) üzenetére


ViZion
félisten

ehhh... fain.
Itt az igazság, mi a disney mesék valódi vége... [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33253) CJ4567


CJ4567
veterán

I have a lot of money you don't have a lot of money ye I'm better than you ye swagyolo yeee swag swag yolo yolo! :DDD

No Sana No Life

(#33254) MrM94 válasza ViZion (#33241) üzenetére


MrM94
őstag

Ember,nem hogy elpatkolsz,előbb utóbb úgyis elfogsz,de soha ne feledd az apai kötelességed,a gyerekek mindenek előtt.Fel kell őket nevelned!
Oszt szedjed azt a szaros gyógyszert,mert ekkora tuning a vénáidban nagyon nem egészséges 24/7 re.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33255) Balathruin


Balathruin
veterán

Minőség pls
FSB 120 -> 120.6 | FSB 119 -> 120.2
De van olyan ahol +1.7-et rátol.
118 -> 119.4

[ Szerkesztve ]

(#33256) CJ4567 válasza Balathruin (#33255) üzenetére


CJ4567
veterán

Seggszikla pls
3.6ghz-n stabil a feszültség, de 3.8ghz már nem(terhelés alatt)

No Sana No Life

(#33257) MrM94


MrM94
őstag


I'm a catmaaaaaan!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33258) CJ4567 válasza MrM94 (#33257) üzenetére


CJ4567
veterán

Hoool a PS2? :O

I'm a catmaaan!

No Sana No Life

(#33259) ViZion válasza MrM94 (#33254) üzenetére


ViZion
félisten

Yepp, köszi főmacsek! IgyeXem én... csakhát... ehh. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33260) MrM94


MrM94
őstag

[link]

Videóra pléj....az idióta a blowoffra kacsahívó sípot tett...

@ormanyos,ha jot akarsz magadnak szeded őket!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33261) Balathruin


Balathruin
veterán

Most nézem. :C

(#33262) CJ4567 válasza Balathruin (#33261) üzenetére


CJ4567
veterán

Tehát pár hónapja többet ment a CPU-d a melegben mint most a hidegben?
AMD pls ;]

No Sana No Life

(#33263) Balathruin válasza CJ4567 (#33262) üzenetére


Balathruin
veterán

Instabil órajel. :U

(#33264) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Végre van egy kis nyugalom, el tudtam nyúlni megnézni egy jó filmet.
Hossza keresgélés, de semmi. Majd emgakadt egyetlen címen a szemem.

A sötétség után - (Philosophers).
Ajánlom figyelmetekbe. Nem a látványvilág, se a hú de jelenetek... hanem a gondolatvilág, a nagy "ha..." kérdések. Félelmetesen jó.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#33265) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Kidolgoztam magamat itthol is ......elteszem magam holnapra.

Aludjatok/jatszatok jol!

Jo ejszkat!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#33266) Balathruin


Balathruin
veterán

Mielőtt behalt a lap.

Kb. 1 óra legózás volt újraéleszteni...

(#33267) CJ4567 válasza Balathruin (#33266) üzenetére


CJ4567
veterán

Nice :R

Miért 666mhz a memóriák órajele? Démoni a géped? :DDD

No Sana No Life

(#33268) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt itt lakó népek :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#33269) stratova válasza Balathruin (#33261) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Ezzel a lappal nem piskóta :DDD Ellenben ki az a gyógyegér aki Crossblade-ben (és itt még olcsó) hajt 6400K-t?
Feltételezem csak OC huszárságnak bedobott egy ilyet is, de igazából valami izmosabb 2 modulos lakik a lapban állandó jelleggel.

CJ4567 Neszójjábe, ez tuti nem coldbugos ;] Elege lesz kivágja a jégre aztán mehet az OC.

Ormányos-kormányos: Don't patkolin' el, az nát szulúsön, hogy asszony majd felneveli. Nem stresszelsz Te sokat?
Véradásos kamionnál nekem volt néha már magas (egyszer talán megnézte a 160-at) pedig nem félek a tűtől. De alkalmasságin csont 120. Hazamentem négy napra szülőkhöz Pécsre. Közepes mértékű rohangálás, de fejben nyugi: 120/76 volt a plafon, de ált 115/74.

[ Szerkesztve ]

(#33270) stratova válasza stratova (#33269) üzenetére


stratova
veterán

Ellenben a tartós kialvatlanság emeli a vérnyomást és másnak sem jó.

MrM94 Nálunk a tengeri malac elvileg 5-6 évre van hitelesítve. Visongat ha éhes és ha megszokott simán kimászik az öledbe henyélni, meg hogy simogasd meg (nálam néha kis híján bealszik, párom inkább megkergeti megnyavarja, de azt is szereti).
Akkor ez a notebook?

[ Szerkesztve ]

(#33271) ViZion válasza stratova (#33270) üzenetére


ViZion
félisten

Mondjuk az lehet, keveset alszom, ha sokat, azt is 3-4 darabban. Mondjuk már nem kávézom, csak ilyen gépit, azt is max 1-2, de nagyon híg. Szivarka is kevesebb, meg a tubákot is csökkentettem. Energiaital is ritkán, meg kóla is ritkán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33272) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt! Rohanok...keson keltem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#33273) BomiBoogie válasza MiklosSaS (#33272) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért még ide beírni volt időd. :D

Más:
lehet, hogy van, amiért pénzt kérnek, de nem muszáj fizetni, szerintem ez anélkül is elég buli, Dead Island: Epidemic.

Ezek a tegnapi screenshotjaim.

Szerintem próbáljátok ki.

Ráadásul most ingyenesen hozzá lehet jutni. :K

[ Szerkesztve ]

(#33274) Lacielvtárs válasza BomiBoogie (#33273) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szerintem arra mindig van idő ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#33275) ViZion válasza BomiBoogie (#33273) üzenetére


ViZion
félisten

Milyen erős a csapat, milyen infection levelbe raknak? Minap lvl11-en hullottunk, mint a Xar. Pedig fel vagyok pakolva. Sajnos a workbench drága, fegyókat ácsolni nehéz, nekem sem a legjobbak vannak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33276) BomiBoogie válasza ViZion (#33275) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, látod, te is játszol vele, pedig lehurrogtad. :K

Még csak 5-ös szintű vagyok, az Infection level 1-es volt.

Persze, mi is hullottunk, főleg az utolsó bossnál, főleg, hogy én support karakter vagyok, bár a gyógyítása szerintem indokolatlanul gyenge, dehát akárhányszor újjá lehet éledni, a boss HP-ja pedig nem töltődik vissza.

[ Szerkesztve ]

(#33277) ViZion válasza BomiBoogie (#33276) üzenetére


ViZion
félisten

Nem lehurrogtam, csak nem az a tipikus haverokkal nyomulós-röhögős. Boss élete is töltődik majd valamennyit. A gyógyító jó, nélküle szopó később, szal. tartsd meg. :K

Nekem armored Berg van, sajna egyre nehezebb vele, a közelharc itt hamar halálos. Kicsit gyűjtök és veszek egy mutánst majd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33278) BomiBoogie válasza ViZion (#33277) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

De miért nem a haverokkal nyomulós? Mert nem teljesen agyatlan hentelés? Lehetetlenek vagytok. :D

(#33279) ViZion válasza BomiBoogie (#33278) üzenetére


ViZion
félisten

Pl. friend listát nem is értem, keresni sem tudok. Vegyél fel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33280) BomiBoogie válasza ViZion (#33279) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja, ott nem a steames barátok látszanak? Megnézem akkor majd. :K

(#33281) Shokkolo


Shokkolo
addikt

jaureggelt

ez a reggel is jól kezdődik, a balesetin nyitottam a reggelt :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#33282) ViZion válasza Shokkolo (#33281) üzenetére


ViZion
félisten

nah, fasza. Vittél valakit, vagy Veled lett valami? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33283) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#33281) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mi történt fővezér? :((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#33284) Shokkolo válasza ViZion (#33282) üzenetére


Shokkolo
addikt

csak vittem, nagymamámat :(
szerencsére a baj nem nagy, csak elesett, de elvileg nem tört semmije.
iejdtség, egy kis fájdalomcsillapító, vizesruha, pihenés :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#33285) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#33284) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

uhh akkor jobbulást neki
és jó hogy történ komolyabb baj...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#33286) MrM94


MrM94
őstag

A TESZKO VILÁGA
A parkoló---------------------> 1. Bunkó: Úgy áll melléd, hogy csak a csomagtartóból tudsz beszállni a kocsidba. 2. Nagyon bunkó: Kopasz, fekete autó, egyedül van. Családi parkolóba áll, mert azt képzeli, hogy a „család” felirat a maffiára vonatkozik. 3. Ultra bunkó: Rokkant parkolóba áll, poénból el is játssza, hogy sántít. Felesleges neki, az agyrokkantsága miatt szabad ott állnia.

A bevásárló kocsi-----------> 1. Bunkó: Szórólapot, zacskót, csoki papírt találsz benne. 2. Nagyon bunkó: Papír zsebkendőt, pelenkát, tejfölös lángost hagy benne, a lángossal a kosár fogóját is kikente. 3. Ultra bunkó: a gyerekét hagyja benne. Ez neked plusz egy fél óra, mert rendes vagy és leadod a hangosbemondónál. Jobb lesz, ha egy másik kosarat választasz és hagyod a százasod a francba.
Az áruházban----------------> 1. Bunkó: 1 perc alatt hatszor is rátolja a sarkadra a kosarat, ráadásul magas szintű anatómiai ismeretekkel rendelkezik, így hatból ötször a sarokcsontodon lévő idegvégződéseket találja el. 2. Nagyon bunkó: Ők a gazdatestet keresik. Belemászik az aurádba, és egycentiről követ. A füledbe liheg, majd az arcodba és érzed rajta, hogy fogkrémet és szappant jött venni a TESZKO-ban. 3. Ultra bunkó: Segítői is vannak, a gyerekei, akiknek az agyát kiégette a bejárati lopásérzékelő, mert amint belépnek, onnantól ordítanak a kijáratig. Ha ezt kibírod szó nélkül, akkor a bevásárló kocsid elé vetik magukat, ha maguktól nem ugranak, akkor a szüleik alád lökik őket.

A bizonytalan vásárlók-----> 1. Bunkó: A tejhűtőbe rejti a húsos pultban kirendelt darált húst, hogyha valaki rátalál, akkor még vissza lehessen vinni és eladni, ilyen vagyok én is. /Orosz Gyuri/ 2. Nagyon bunkó: a 6 darabos ásványvíz zsugorfóliája alá gyűri, ha Te veszed meg, akkor „surprise” jelleggel egy hét múlva találod meg, mert már nem bírod otthon a bűzt. 3. Ultra bunkó: Az áruházi kenyérszeletelőbe rejti, hogy amikor beleraksz egy kenyeret, már úgy jön ki, mintha meg lennének kenve a szeletek tatár beefsteak-el.
A fogdosós vásárlók---------> 1. Bunkó: Az utolsó 5 kiflit kiszedi, beleteszi egy zacskóba, és amikor meghozzák a frisset, akkor gyorsan közéjük borítja. 2. Nagyon bunkó: Zsemle horpasztók, minden olyan zsemlének, aminek be lehet szakítani a tetejét az meg is teszik, ezzel legalább jelzik, hogy melyiket fogdosták össze. 3. Ultra bunkó: Nem csak megfogdossa a kakaós csigát, hanem meg is kóstolja, majd visszateszi a túrós bélesek közé.

Az eladók-----------------------> 1. Bunkó: Rajta a TESZKO felirat a pólóján, de azt hazudja, hogy nem itt dolgozik, ő is csak egy vásárló és nyerte a trikót. 2. Nagyon bunkó: Szuper képességekkel rendelkezik, át tud lépni egy másik dimenzióba, ahol te még látod és hallod, de ő már nem lát téged és nem is hall. 3. Ultra bunkó: Szívélyesen segít, elmagyarázza, hogy hol találod lisztet és elküld a könyvosztályra és addig, amíg kóvályogsz, ő elmenekül és elbújik a raktárban.
A kasszáknál-------------------> 1. Bunkó: Olyan kasszához áll, ahol magadnak húzod le a termékeket, de nem ért hozzá ezért odahív egy kasszást, lehetőleg a te sorodból, hogy segítsen már neki beütni a dolgokat, mert nem érti ezt az egészet és közben be is kell tanítani, ami ötszörösére növeli a kasszás nő feltartását. A végén egy zsák apróval fizet, amivel kiüti az összes kassza szoftverét, mindenkinek 30 percet kell várakozni, mire újra feláll a rendszer. 2. Nagyon bunkó: Családtagjai 6 kasszánál állnak sorban, akik még azt is tudják darabra, hogy az előttük állók hány terméket vásárolnak, a győztes ordít a többieknek, hogy „gyere mán ide, mink jövünk!” Akkora bunkók, hogyha sorra kerülnek, a bevásárlókocsit négyen felteszik a futószalagra. 3. Ultra bunkó: Sorban áll normál kasszánál, de közben minden idegszálával koncentrál, hogy nem nyitnak –e új kasszát, az egész teste megfeszül és várja a kassza lámpa felvillanását, mint start pisztoly dördülést Ben Johnson az Olimpián. Előfordulhat elrontott rajt, mert valamit elnéz, és félúton jön rá, hogy lyukra futott, ilyenkor vissza kell engedni az eredeti helyére, mert különben ordítva földhöz vágja magát. Ezek elé ne álljunk, mert az emberáldozat sem tartja vissza őket egy jobb pozíció megszerzéséért.

Ha túlélted, akkor találkozunk legközelebb a TESZKO-ban.
by Oroszgyuri

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33287) Balathruin


Balathruin
veterán

Vonat: 5 tonna konnektor van, wifi nincs :W

(#33288) BomiBoogie válasza Balathruin (#33287) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Örülj a konnektornak, a legtöbb vonaton az is alig van, és az is csak rosszul elérhető helyen (nem ér oda a vezeték).

(#33289) MrM94 válasza Balathruin (#33287) üzenetére


MrM94
őstag

Konnektor?Én már annak is örülök az itteni vonatoknál,a régieknél ha az ablakot be lehet csukni,vagy nem ragad a seggemhez az ülés,illetve extra a szemeteskuka.

Az újaknál pedig,hogyha nem egy RRoma származású emberkék vesznek körbe 3 méteres körzetben,és nem árad a hugyszag a retyóból.

Te meg sírsz a WiFiér? :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33290) Balathruin válasza BomiBoogie (#33288) üzenetére


Balathruin
veterán

Vagy csak nem használható instabil feszültség miatt.
MrM94: Normál esetben itt is ez lenne, de ezen a vonaton nem lehet ablakot nyitni/csukni. Persze a vasútvonal olyan, hogy a sebesség az 10-50, talán 60, semmi lámpa nincs csak alakjelzők és kézi váltó van az egyik csatlakozásnál ami télen jó az 1 vágány miatt. Meg tudja bénítani a reggeli közlekedést 2 órára.

Amúgymeg ez az új kényelmetlen borzadály:

Nagyon rossz erre a vonalra, mert ez legalább 1,5 órás és most fáj tőle a hátam. :W

(#33291) MrM94 válasza Balathruin (#33290) üzenetére


MrM94
őstag

Ez az amit az újabb amit nemszeretek

S ez a régibb amit szeretek

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33292) Balathruin válasza MrM94 (#33291) üzenetére


Balathruin
veterán

Itt is van Desiro, csak inkább arra jár amerre nincs felsővezeték.

(#33293) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ha valaki gerjed rá felajánlok egy 8320 fémdobozt.

(#33294) MrM94 válasza Malibutomi (#33293) üzenetére


MrM94
őstag

ŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ

Én gerjedek rá :B

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33295) Malibutomi válasza MrM94 (#33294) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha tényleg kell adj egy cimet aztán feldobom :)

Ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#33296) MrM94 válasza Malibutomi (#33295) üzenetére


MrM94
őstag

Tudom,volt 8120 fémdobozom. Imádtam.
Úgy sajnáltam odaadni.Mai napig az FX stickert is a telefonomon hordom az Ivy i7 sticker mellet :B
Írok Pü-t

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#33297) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megkaptam a lakas felujitas koltsegeit....azt sem tudtam nyeljek vagy kopjek....mas alternativa utan kell nezzek....sietnem is kellene mert legkesobb februar elejen koltozni szeretnek... :W :W :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#33298) ViZion válasza MiklosSaS (#33297) üzenetére


ViZion
félisten

Más alternatíva? Innen vigyél embert vagy team-et... de kint is dolgoznak magyarok, olcsóbban. Nem kontár mindenki ott sem. Gipszkartonozás, festés az nem rakéta-tudomány, szigetelés, víz sem az, vannak rá ócó szakik.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33299) =HG= válasza Malibutomi (#33295) üzenetére


=HG=
addikt

Én pont most csomiztam össze, mert új gazdija lesz...Én is a fémdobozt forgattam, hogy meg kéne tartani....(egy karc sincs rajta) :K

[ Szerkesztve ]

(#33300) MiklosSaS válasza ViZion (#33298) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pont ezen torom most a fejem.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.