Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27451) Shokkolo válasza MiklosSaS (#27449) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jobbat, fogott az átkod, itt is esik és hideg van :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#27452) Smallloser


Smallloser
újonc

Jó reggelt mindenkinek...

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27453) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Tudom, hogy itt sokan ellenzik a kompakt vizet, de ez most megfogott

Oldható, bővíthető... kiváncsi lennék, hogy a pumpa elbír-e még egy 120-as radit, egy VGA blokkot és egy nagyobb tartályt... lehet építenék ezzel egy belépő vizet :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#27454) ViZion válasza Shokkolo (#27453) üzenetére


ViZion
félisten

Biztosan bírja, a mai radik ellenállása kicsi, tartálynak meg nincs. Csak a blokkok korlátoznak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27455) Peaceliker válasza Lacielvtárs (#27448) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azt sajnálhatod. Nem nagy hely, egy sátor, de 2 tenyérnyi lepkék röpködnek körülötted (konkrétan bemehetsz közéjük). :)

Amúgy pár éve volt felújítás, azóta ilyen színvonalas, előtte ez is csak sima állatkert volt, most kb vadaspark. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#27456) Smallloser válasza Shokkolo (#27453) üzenetére


Smallloser
újonc

Én is néztem ezt, csak ki tudja mennyibe fog fájni... Ha meg ilyen 40k környékén van, akkor már lehet venni merlinnél olyat amit én rakok össze... Én vettem egy h2o 650-et 15k ért, és ezt bővítem majd egy 240-es radival vagy 360-assal, remélem a pumpa elbírja majd, csak azt nem tudom milyen csövek kellenének...

Itt a csávó egy egyedi tartályt rakott rá és meglehetősen sokat nyert hőfokilag...
[link]

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27457) caindwan válasza MiklosSaS (#27421) üzenetére


caindwan
tag

Végre egy jó nap mi? :D Hogy rohadnál meg ;] :DDD Milyen vizsgák kellenek ott az engedélyre?

MuzsikusEb-et elnyomták a bmw-s bbw-k? :DD
Bakker, kár, hogy a laposba csak 1 venti van, persze hogy nem fogom kiszerelni.. Meg aztán jó lenne végre beüzemelni a hűtő lapot, mert a kicsike azt hiszi, hogy palacsintasütő

(#27458) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vizsga letudva. Eredmeny majd augusztusban. Rohanok melozni.

@kicsi tehen: ha me' rohadjak meg? Majd otthon megirom milyen vizsgak kellenek az engedelyhez.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27459) caindwan válasza MiklosSaS (#27458) üzenetére


caindwan
tag

Nekem is elmenne egy jó nap :DDD Majd kerítek egyet.

Macskának meg igaza van, kell egy kis szopatás :DD Nem ez :Y mindig is maradjon ez :P :DD

(#27460) Lacielvtárs válasza ViZion (#27427) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mester ha véletlen kezed ügyébe akad egy fotógép, érdekelne hogy nézhet ki az a "passzív" szerkezet...
nem vagy semmi ezekben és irigylem a türelmed és kitartásod ezekben...
:R

ui: ez nem seggnyalás ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27461) MrM94


MrM94
őstag

[link]
Velemenyezzetek kerlek a videot!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#27462) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Én most pislogtam, hogy az ex-mérgeshordó mostmár "Chopperes-tata" kollégánk (Fataleror) nekiállt és moddolja szépen a CM egeret a versenyre :)
Drukkoljunk neki !

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#27463) Smallloser válasza MrM94 (#27461) üzenetére


Smallloser
újonc

Én rühellem a szifonokat... Szóval ha ettől menő valaki, hogy kifizet annyit akkor legyen...
Inkább fejleszteném a gépet annyiból... Telefonra én max 100k-t költenék...

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27464) Habugi válasza MrM94 (#27461) üzenetére


Habugi
addikt

Szted tud valaki neked erről újat mondani? :U

Amúgy semmi extra, veszélyt maximum akkor jelentenek, ha fennáll az esélye annak, hogy az ő gyerekeik mellé fognak ülni a sajátjaink az iskolában.

Censored ;p

[ Módosította: Speed® ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#27465) Shokkolo


Shokkolo
addikt

személy szerint én sem rajongok az harapott férges almáért,
ugyanakkor szakmai szemmel nézve vannak elvitathatatlan érdemei.
de ebbe a meddő vitába ne menjünk bele :N

De elismerem, messzemenően owerprized, túlhípeolt kütyü.
Amiért viszont respekt az almás cégnek, mert ezt ők építették fel és fent is tudják tartani :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#27466) MrM94 válasza Habugi (#27464) üzenetére


MrM94
őstag

Micsoda bo szokincs..Mindig elvezettel olvasom a hozzaszolasaidat :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#27467) MiklosSaS válasza MrM94 (#27461) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mit is lehet mondani az ilyesmire. Itt ahol en elek az iPhone olyan mint otthol a szappan...mindenkinek van es mindenki hasznalja. Semmi extra....meg annak is iPhonja van aki a foldeken dolgozik, minimal penzert.

Visszont, nagyon nagy taps es tisztelet az almas cegnek a marketingert. Sikerult nekik mi masoknak nem...hiszteriat csinalni. Ezert hatalmas taps!

En mint volt iPhone tulajdonos, eleg jo velemenyem van roluk, a termekrol es nem a cegrol. Nagyon sok pozitivum van a bug-droidal szemben. Lehet hogy amikor megunom a BB-et akkor a kovetkezo az iOS-es telo lesz.....bugdroid egy idore nem......

Az iPhone kedveloket harom reszre osztanam:

1 - azok a fergek, senkik akik azt hiszik hogy ha van egy szerencsetlen telefon a zsebukben ami a fel evi berukbe (mar ha van olyan) kerult akkor ok a menok es jobban erzik magukat, fontosabbak lesznek, erzik hogy elertek valamit az eletben. Nekeik az iPhone (almas termek) nem csak egy telefon, egy "image", egy kulcs a sikeres elethez. De figyeljuk csak meg, nem csak az almas cegnel van ilyesmi. Peldaul hanyan vannak akik csak azert jarnak (vesznek) meno verdat mert be szeretnenek vagodni valakinek ? Vagy azt hisszik hogyha sportosabb, dragabb verdajuk van akkor 10 cm-rel nagyobb a farkuk vagy nagyobb az intelligencia szintjuk. Hany olyan ember van aki arrol almodoik hogy BMW/Mercedes/Audi ja legyen, de meg egy tank benzint sem tud kifizetni...nem beszelve a szervizelesrol.
Es ez nem csak az autoknal van jelen....peldaul a hardvereknel is. Hany ember erzi magat fontosabbnak, nagyobbnak ha dragabb hardvereket vasarol.....ezek en szerintem a kisebbsegben szenvedo emberek. Akik ugy probaljak egyensulyosni a szanalmas eletuket hogy megveszik a meno dolgokat, a legdragabbakat mert akkor ok is lesznek valakik...valakik (tizeneves csitrik, vagy penzehes qrvak) fel fognak nezni rajuk.....
Nem veszik eszre hogy megszanalmasabb fergek lesznek beloluk......

2- azok akikket nem erdekel a kultusz, nem erdekli hogy mi van raira. Bemegy a boltba, megtetszik neki es megveszi...mert megengedheti maganak....(itt UK-ban kb elofizetesre annyi egy iPhone5 mint marmi mas normalis telefon).

3- a fanboy-ok...akik nem azert veszik meg az almas termekek mert menok szeretnenek lenni...hanem csak egyszeruen markahuek....szeretik es ennyi.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27468) pipo112


pipo112
senior tag

Sziasztok!

na van egy kis problémám és nem tudom hol kaphatnék választ , bízok benne ti tudtok segíteni vagy tanácsot adni.

a gépházhoz ha hozzá érek egy picit csíp szal valami át húz de nem tudok rá jönni mi az , áramtalanítottam meg minden net kábelt is kihúztam azt így is ez a helyzet :s

néztem sérült kábelek nincsenek !

ha nyelvem hozzá érintem olyan mintha a 9V-os elemhez tenném.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#27469) Balathruin válasza pipo112 (#27468) üzenetére


Balathruin
veterán

Szedd ki a házból az egész gépet, majd rakd be a tápot, lap, HDD/SSD, meg minden kint. Ha nem ráz, akkor csak a lapot rakd be, táp is legyen kint. Ha ez sem, akkor próbáld meg a többit.

(#27470) MiklosSaS válasza pipo112 (#27468) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ellenorizd a tapot....probald finoman megerinteni a tap dobozat!

Ne nyalogasd a gephazat! Fujjjj ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27471) Lacielvtárs válasza pipo112 (#27468) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia
földelt aljazatban használod a géped?
nem lehet hogy alapból nincsen földelve az aljazat amibe bedugod a géped?

jaja ez a nyalogatás nekem is kiütötte a biztosítékot :P
olyan mint a kábszer nyalogatás a filmekben, amire Robert DeNiro az mondja a Showtime c. filmben hogy az igazi zsaruk nem nyalogatnak fehér porokat :)
mi van ha cián vagy patkányméreg? :C
ha nem látatok még véletlen a filmet, ajánlom, örök darab nekem :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27472) pipo112 válasza Lacielvtárs (#27471) üzenetére


pipo112
senior tag

Köszi skacok na meg van mi a gebasz a vga kábelen keresztül jön ami a monitorból megy a vga-ba .
pff mit csináljak?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#27473) Smallloser


Smallloser
újonc

Macsek: Már én is tudom szabályozni őket :))

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27474) Lacielvtárs válasza pipo112 (#27472) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mondom én hogy nem földelt alzatban van használva a géped és a monitorod, szerintem
sajnos nem tudok erre mit mondani, földelt aljat kéne a gépnek, szerintem...
vagy magad leföldeled, már ha nem panelban laksz
anno én ilyet panellakásban tapasztaltam.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27475) Balathruin válasza Smallloser (#27473) üzenetére


Balathruin
veterán

Jól látom, hogy nem kivetted a csatlakozóból a végét hanem levágtad? Ha igen, akkor ennek mi értelme volt?

(#27476) Smallloser válasza Balathruin (#27475) üzenetére


Smallloser
újonc

Nem fogok a műanyaggal cseszekedni, így meg ha akarom visszakötöm és szigetelem, aztán megy tovább...

Amúgy a ventiknél mi a 3. kábel?

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27477) pipo112 válasza Lacielvtárs (#27474) üzenetére


pipo112
senior tag

Pedig földelt az ajzat pff

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#27478) mackosajt válasza pipo112 (#27477) üzenetére


mackosajt
addikt

És van is benne földelés? Na meg jó is?

Nekem is volt itthon olyan aljzat, ami földelt volt, még földelő szál is volt, csak épp a nullára volt kötve.
Mikor átkábeleztem a házat, meg lett csinálva rendesen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#27479) Balathruin válasza Smallloser (#27476) üzenetére


Balathruin
veterán

A fordulatmérő.
Am. csak valami tű féleséggel le kell nyomni egy pöcköt és kijön, vissza akarod rakni, akkor kihúzod a pöcköt és visszarakod.

(#27480) Lacielvtárs válasza mackosajt (#27478) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 a Macinak :R
bizony van az ilyen hogy a nullára kötik a földet és akkor szinte semmit sem ér
pipo112: mondjuk milyen régi a monitorod?
mert annak is lehet köze az ilyen jelenséghez...
persze attól kell a földelt alzat, vagyis kéne
de hát tudjuk a kéne meg a volna rosszabb mint a nincs :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27481) Smallloser válasza Balathruin (#27479) üzenetére


Smallloser
újonc

Ja most rájöttem.... Jó nagy balfaszságot, meg plusz melót csináltam magamnak, de sebaj...
Fene sem gondolta, hogy az kijön onnan... Minden nap tanul az ember...

(#27482) Úgy lesz... Mondjuk ezeket már nemigen fogom használni csak így... Gépbe nem kerülni....

[ Szerkesztve ]

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27482) Balathruin válasza Smallloser (#27481) üzenetére


Balathruin
veterán

Nembaj, majd összekötöd a kábelt és szigetelő szalagozod. :)

(#27483) Lacielvtárs válasza pipo112 (#27477) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

amúgy ez nem tudom mennyire biztonságos...
de olvasd el
link
"Elöbb gyõzõdj meg róla, hogy tényleg nincs-e földlve a konnektor!

Ha minden kötél szakad, akkor fogsz egy vezetéket, és a számítógépházat a radiátorra kötöd! Ha nincs radiátor, akkor átmenetileg használhatod akár a gázcsöveket is, de nem ajánlatos!!!

A radiátor sem ajánlatos!...
"

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27484) pipo112 válasza Lacielvtárs (#27483) üzenetére


pipo112
senior tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek az ajzat a sz@r majd megnézem most át dugtam egy másik konnektorba és minden rendbe van :)) :R

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#27485) Lacielvtárs válasza pipo112 (#27484) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah látod erre nem is gondoltam :W
pedig mondhattam volna
hiába, mindig a legegyszerűbb megoldás a kézen fekvő :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#27486) addamka válasza MiklosSaS (#27467) üzenetére


addamka
őstag

Az a baj itthon az iPhone userek nagy része az 1-es csoportba tartozik.
Maga a termék jó, a marketing meg mégjobb.
Olyan, mint a BMW, rohadt jó autó, csak amíg nagyrészt IQ-t hírből sem ismerő emberek vezetik, akaratlanul is velük azonosítja sok ember a márkát.

Engem most a Xiaomi fertőzött le, azt még meg lehet magyarázni, hogy szereztem hozzá gyári Piston fülest, Mikey cuccot bohóckodni aprópénzért.
Azt már nehezebb, hogy karperecet akarok hátha attól majd sportolni kezdek, nézegetem egy csak kínaiul tudó TV-t hogy lehetne olcsón behozni, de ha nem TV, legalább egy WiFi router, ami szintén csak pálcikákkal kommunikál.

Mondjuk utóbbi az 1 terrás tár és USB-n ráakasztható plusz HDD miatt amúgy sem ártana, de azért kezd beteges lenni a dolog. No meg tuti lehetne olcsóbban összedobni home made cuccot, de kit érdekel :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#27487) MiklosSaS válasza addamka (#27486) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem pedig ez lesz a kovetkezo jatekszerem...mar gyujtom is ra a penzt :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27488) Habugi válasza MrM94 (#27466) üzenetére


Habugi
addikt

Hát talán ez az egyetlen pozitív tulajdonsága annak a hozzászólásnak. :W
Az volt a baj, hogy előtte fél percel néztem meg a linkelt videót és még a sokk hatása alatt voltam.

Eléggé szúrja a szemem :((( , nem szoktam ennyire nyersen megnyilatkozni, maximum személyesen irl olyan társaságban akiket jól ismerek.
Sajnos ennyire futja a toleranciaszintemtől amikor elgurul a gyógyszer..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#27489) Smallloser


Smallloser
újonc

Jó éjt mindenkinek...
Esik az eső... :((( :(

Az FX egy életérzés... | War Thunder/BF3: Smallloser | WoT: Smalloser

(#27490) Peaceliker válasza mackosajt (#27478) üzenetére


Peaceliker
őstag

Már szabályos a 0 ra kötni. Panelban pl nem is tudtam mást tenni.
Kertes házakban meg előfordul, hogy elrohad a föld (amit volt ahol a pincébe volt szokás leverni) és akkor megszűnik.
Olyankor érdemes az órában átkötni a 0 ra.

(#27480) Lacielvtars

Már miért ne érne semmit??

"Oh my Goa'uld!"

(#27491) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Valaki egy kis Crysis3-mat vagy esetleg Sniper-t ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27492) mackosajt válasza Peaceliker (#27490) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem mondtam, hogy nem szabályos. ;)

Viszont szebb a földelés, és egy "fi relé" beépítése a rendszerbe.
Jobb a biztonság.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#27493) ViZion


ViZion
félisten

szájfon témához:
Az embereknek természetes "igénye", hogy kitűnjön a szürke tömegből, akár úgy is, hogy extrém cuccokban jár, beteg telókat vesz, vagy méretes vízhűtést épít... Nem nézem le őket, tényleg marketing áldozatok, a pszihológia hat rájuk, ők most kiválaszottak, rengeteg pénzért rengeteg hasznos, virtuálisan nélkülözhetetlen dolog birtokosai.

Másik, hogy fiatalok. Nagyrészt jellemzően azok, akiknek ez a felvágás a fontos, nincsenek mögötte IRL igények sokszor... Nekik még ez a fontos. Ahogy öregszenek, tapasztaltabbak lesznek, lassan már nem megragad, hanem átfolyik majd rajtuk is a sok reklám, mint a híg fos, ami bement, az jön ki... :(((

Ahogy egyre kevesebb lesz a lagzi és egyre több a temetés, ahogy a gyerekek játszanak és nőnek napról-napra... nos, egyre inkább leszarom azokat a dolgokat, amiket nem tartok igazán fontosnak. Ilyen pl. a telefon, autó.

egész nap gép előtt, nekem elég ha telefon a telefon. Nem kell mozi meg minden szar, adattolvaj játékok, "hasznos" appok, mint hogy ki hol eszik, milyet sz@rik, etc... Persze kinek mi. Azért szomorú is kicsit, h ez nekik a legfontosabb esemény egész évben.

mackosajt: fi relét ne emlegesd, ahhoz elég jó hálózat kell, mert a szivárgó áram is oldja. Nálunk is ez van, kert, kamra, szivattyúk... lecsapja instant. Kiiktattuk, halom pénz volt a semmire.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27494) MiklosSaS válasza ViZion (#27493) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+999 :C , nagyon jol leirtad!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27495) Peaceliker válasza ViZion (#27493) üzenetére


Peaceliker
őstag

En egyet nem ertettem soha! Miert ugy akarnak kitunni, hogy bealnak a sorba a birkak koze??

"Oh my Goa'uld!"

(#27496) mackosajt válasza ViZion (#27493) üzenetére


mackosajt
addikt

kb. 6-7 éve kábeleztem újra az egészet. Akkor építettem be azt is.

Szerintem elég jól sikerült. ;)

Már csak a 10A-es főbiztit kéne lecserélni 25A-re. Csak sose jutunk el oda. Mindig közbejön valami, pedig a hálózat rendben, csak az eon-t nem tudjuk sose összehozni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#27497) MiklosSaS válasza Peaceliker (#27495) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahogy mondtam fentebb, azt gondoljak hogy ha megveszik akkor jobbak lesznek. Tulajdonkepen az elso kategorianak az almas ceg nem keszuleket hanem "image" -et arul.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#27498) ViZion válasza MiklosSaS (#27497) üzenetére


ViZion
félisten

Mert elhiszik, h megveszik és jobbak, ahogy mondta is a srác... fura. Ha eltöri, elveszti, akkor megint egy szaralak lesz? uhhh... veszélyes :DDD ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27499) Balathruin válasza MiklosSaS (#27491) üzenetére


Balathruin
veterán

Nincs meg egyik se + nagy eséllyel kinyírná az APU-t.

(#27500) Shokkolo válasza MiklosSaS (#27491) üzenetére


Shokkolo
addikt

írtam, és játszottam volna, de ma úgy tűnik mindenki engem néz levegőnek

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.