Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Jó reggelt néktek! :R

"Oh my Goa'uld!"

(#14502) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek ;)

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

asd

(#14503) laca000 válasza otto14 (#14502) üzenetére


laca000
őstag

Ezek igaz szavak, most már csak Szögyal Rinpoche hiányzik innen.[link]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#14504) miresz


miresz
veterán

Ha esetleg akartok valamit tesztelni proci limites környezetben. :DDD

(#14505) FatalEror válasza miresz (#14504) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem a proci limit a lényeg,hanem az,hogy áemdé,ami valljuk be,ebben az elfajzott zintel kóros topicban kiemelten fontos!

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#14506) miresz válasza FatalEror (#14505) üzenetére


miresz
veterán

Hát igen. :) Sajnos engem is "megfertőzött" a kórság,egy 4670K-val. De ájemdé vonalon az FM2+ vonalon maradok. :K

(#14507) otto14


otto14
senior tag

Áááááá :O meghagyom Membrandj -nak az örömet ;]

asd

(#14508) laca000 válasza otto14 (#14507) üzenetére


laca000
őstag

..széééép egy szedett-vedett was ist das, nemde..

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#14509) MiklosSaS válasza otto14 (#14507) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

AMD lapba intel procit.......erdekes lesz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#14510) Shokkolo válasza otto14 (#14507) üzenetére


Shokkolo
addikt

segítsetek már neki :)
még mielőtt casanova és társai BT veszik kezelésbe :W

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#14511) otto14 válasza Shokkolo (#14510) üzenetére


otto14
senior tag

Már ott van Memrandj, telórol nincs kedvem

asd

(#14512) FatalEror válasza MiklosSaS (#14509) üzenetére


FatalEror
addikt

Össze lehet azt forrasztani,csak kell egy marék drót.

HardCore is my LifeStyle

(#14513) ViZion válasza laca000 (#14500) üzenetére


ViZion
félisten

....sztem akkor sem leszek normális, ha megveszem! :DDD

miresz: ez jó! Ezzel a procival lehet teleportálni! ...multi játékokban a többieknek. :DDD

Kiskakas: segítettünk. Azért ez durva, nem kőműves, hanem mérnök lesz... Fatálas kolléga hozzáállása tetszik, összerakná a gépét... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14514) laca000 válasza ViZion (#14513) üzenetére


laca000
őstag

.. úgy értem: minimális befektetés, jóval erősebb processzorért.
Ilyen ajándék üzleted még egyszer nem nagyon lesz.
Addig add el azt a 6300-ast, ha még egyáltalán megvan rá a vevő, amíg nem késő.
..és vedd meg.
Ennyit megérdemelsz. ;)

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#14515) Shokkolo válasza laca000 (#14514) üzenetére


Shokkolo
addikt

+1 :K
engem is rábeszéltél a monitorra :P
ma ki is fizettem, január elején érkezik is :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#14516) FatalEror válasza ViZion (#14513) üzenetére


FatalEror
addikt

Mint a huzat,én sem szórakozásból járok a barkács/gány topikba!

HardCore is my LifeStyle

(#14517) laca000 válasza Shokkolo (#14515) üzenetére


laca000
őstag

Nagyon helyes. :C
Túrót nem ér az élet, ha az ember, apránként egy kicsi JÓT nem enged meg magának.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#14518) ViZion válasza laca000 (#14517) üzenetére


ViZion
félisten

ez igaz... csak idén volt már procicsere, SSD csere, HDD csere, Monitor csere, TV csere, TV csere újra... :DDD kicsit sokat költöttem idén kütyükre. (Természetesen csak és kizárólag Don Sasss a hibás ;] )

Sebaj, megint lett egy kis meló, ha autó szerviz után megvan még, akkor meggondolom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14519) Yeffy válasza miresz (#14504) üzenetére


Yeffy
veterán

jó a háttered

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14520) Shokkolo válasza ViZion (#14518) üzenetére


Shokkolo
addikt

na gondolkozz annyit! bánni fogod!

Fogjunk mindend Don Sas-ra, neki már úgyis mind1, Laca kihajcsa, Sas meg lecseréli :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#14521) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Ez láttátok már?!

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#14522) FatalEror válasza Shokkolo (#14521) üzenetére


FatalEror
addikt

Sejtettem,nem csodálkozom az sem véletlen,hogy már egy csomo droidos alkalmazás belenyúl az összes adatodba.Szóval szerintem megy a terrás WD black a kukába,veszek helyette 4db 256GB-s kingstone hyperx ssd-t.

HardCore is my LifeStyle

(#14523) Shokkolo válasza FatalEror (#14522) üzenetére


Shokkolo
addikt

Szólj mikor dobod ki, megyek kukázni ;]

Sejthető volt eddig is, csak elszomorító :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#14524) laca000 válasza Shokkolo (#14521) üzenetére


laca000
őstag

Az lenne a meglepő ha az USA nem kémkedne, nem épp fordítva..
De azért az Istenben bíznak, hogyne, vagy inkább a (paranoiás)sajtburgerben:O

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#14525) FatalEror válasza Shokkolo (#14523) üzenetére


FatalEror
addikt

Itt lett linkelve,hogy asszem egy Angol srác felfedezte,hogy az LG okos tévéi adatokat szolgáltatnak,a nézett műsorokat csatornákat az LG-nek.Biztos azért kell,hogy javítsák a szolgáltatásokat. :U

HardCore is my LifeStyle

(#14526) miresz válasza Yeffy (#14519) üzenetére


miresz
veterán

MIG-21a nagy kedvenc. Taszáron nekem még volt szerencsém ezekkel(is) dolgozni. Szép idők is voltak azok.

Apropó kicsit megcibáltam a Sempront@4Ghz-ra és egész jól lehet vele WarThunder-ezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14527) ViZion válasza FatalEror (#14525) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, én linkeltem, hír is volt. El kell fogadni :F -bármilyen perverz dolog is-, hogy a fogyasztói társadalomban a legnagyobb érték maga az információ, hatalom a birtoklása. Reklámok, gazdasági előnyszerzés, a piac manipulálása, etc...

Azért az ilyen tőzsdés filmekben is van tanúlság (már ami érthető nekem ezekből): ha jó információid vannak, vagy tudod manipulálni a pór népet/konkurenciát, akkor pikk-pakk gyűlnek a millák... Ez megy minden szinten. Német politikusokat sem a terrorveszély miatt hallgattak le... az EU veszély az USA-Izraeli (igen, egy cég.) gazdaságra.

Csak nehogy végül OV nagyságos-jóságos és tisztelt vezérünk legyen az ok, hogy idejönnek és jól felszabadítanak minket... ;) Mert itt van víz, napfény, gazdaságos geotermikus- és termál energia, művelhető területek és ráadásul a tengerek emelkedésére is pont sz@runk egy langyosat, így a hegyek védelmében... :D Szerencsékre olajunk nincs, gáz is alig, a fémeket meg rég kitermelték, amit lehetett...
Nah, megint kibannolnak... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14528) miresz válasza ViZion (#14527) üzenetére


miresz
veterán

De ahogy írtad is víz az van,és ez lesz a nagy kincs a jövőben. :K

(#14529) drkbl válasza Shokkolo (#14521) üzenetére


drkbl
őstag

(#14530) FatalEror válasza ViZion (#14527) üzenetére


FatalEror
addikt

Jah, én linkeltem, hír is volt. El kell fogadni :F -bármilyen perverz dolog is-, hogy a fogyasztói társadalomban a legnagyobb érték maga az információ, hatalom a birtoklása. Reklámok, gazdasági előnyszerzés, a piac manipulálása, etc...
Szerintem nem tudunk ellene tani,csak a saját sírunkat ássuk!

Azért az ilyen tőzsdés filmekben is van tanúlság (már ami érthető nekem ezekből): ha jó információid vannak, vagy tudod manipulálni a pór népet/konkurenciát, akkor pikk-pakk gyűlnek a millák... Ez megy minden szinten. Német politikusokat sem a terrorveszély miatt hallgattak le... az EU veszély az USA-Izraeli (igen, egy cég.) gazdaságra.
Ezzel egyet értek,azt is mondják,hogy az aranynak,olajnak stb-nek a részvényei is EGY,azaz EGY ember kezében van,ezzel szerintem mindent elmondtam!

Csak nehogy végül OV nagyságos-jóságos és tisztelt vezérünk legyen az ok, hogy idejönnek és jól felszabadítanak minket... ;) Mert itt van víz, napfény, gazdaságos geotermikus- és termál energia, művelhető területek és ráadásul a tengerek emelkedésére is pont sz@runk egy langyosat, így a hegyek védelmében... :D Szerencsékre olajunk nincs, gáz is alig, a fémeket meg rég kitermelték, amit lehetett...
Nah, megint kibannolnak...

Szerintem a politikusok már rég eladták az országot,elég pénzt kaptak zsebbe,sőt olyat is mondtak,hogy ha politikus akarsz lenni,akkor fel kell venni (azt hiszem a zsidó vallást),de az összes "nagy" politikus megtette.Illetve kicsit CCCP-s szájízt érzek,mert qrva nagy gyárakat építünk AUDI-Mercedes-BOSCH-GRUNDFOS,de nyersanyag nincsen hozzá,külfödlről kapjuk,és az egyetlen gyár a Dunaferr is haldoklik,erre meg itt ez a bánatos termál víz,amiben világszinten benne vagyunk a top3-ban,és a gyógyfürdők is világhíresek,de 10 éve,egy faluba fúrtak hőkutat Mo.-n,az azóta is megy,szinte ingyen ellátja az egész falut,persze sok volt az építés,de mennyi lenne a gázszámla.....szóval amiben van lehetőség nem fektetünk,mintha valaki rátette volna a kezét,de én vagyok paranoiás.Az már természetes,hogy mi törzsgyökeres magyarok kisebbség vagyunk a saját országunkban,és a rezsicsökkentés is érdekes,szerintem fogjuk szívni a fogunkat miatta,mert azt pénzt,amit nem fizetünk,azt valahonnan elvették,és valahogy vissza fog kerülni a "helyére".

HardCore is my LifeStyle

(#14531) Yeffy válasza miresz (#14526) üzenetére


Yeffy
veterán

biztos, nem értek hozzá, de gyönyörű

nnah, már megint összeesküvés elméletek ;] inkább mellezek egyet

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14532) ViZion válasza FatalEror (#14530) üzenetére


ViZion
félisten

Háát igen, zöldenergia témában sokat olvasgattam. Volt az az öreg kisgazda politikus (nem a torgyán ;] ), aki azt mondta, h 30 ezer (vagy ilyesmi, marha nagy számot mondott) négyzetméter üvegházat lehetne termálvizesre felhúzni... Németbe primőr biotermékek mehetnének. De volt Orosz igény is a minőségi magyar tejre... csk hát már nincs az a mennyiség, amit kellene szállítani. Akinek van, az viszi olaszba, németbe és visszafelé a "kiherélt" port hozza, az ide jó lesz "tejnek"... Geotermikus energia a németeknek költségesebb kiépíteni, napenergiához kevesebb a napsütés, de még északon is minden házon napelem, napkollektor...

Már biztos írtam, hogy újzélandi "almát" használtunk díszítésre... Ehetetlen, savanyíú dió volt. Véletlenül a címkére almát írtak... nálunk azt még a disznók is kiköpték volna. Az az eper, amit cuppogva-élvezve ettek... íztelen, szagtalan ipari hulladék volt. Görögdinnye... víz. A török boltos hozott át, mondta, h az finom, mert törökből hozta. Nah, azon érződött, hogy nem LED TV-n mutatták meg neki a napsütést...

Csak valahogy itt láthatóan a mutyi traffik a fontosabb, meg az, hogy legyen ~10 milla fogyasztó. Pedig termelhetnénk is...

Dzsefrikutya: mellezel? Mondjad szépen, parasztosan, ahogy mi: csöcsörészek! :DDD Jól értettem, ugye? :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14533) ViZion


ViZion
félisten

Procikérdés letudva, elkelt. Nem én vettem meg... nem is tudom, h örüljek vagy szomorkodjak... :U
Majd lesznek még. Legalább egy éves legyen má' az eladott procim :DDD

Viszont tápot azt néznem kellene, már kb. 3-4 éves az FSP SAGA II 500-as... Valami hatékony és halk 5-600 W-os kellene, XFX, FSP, Seasonic, Enermax... többi gyártó nem játszós. Chifiben csalódtam, CM eléggé felhígult... Kinek milyen a tápja és mennyi időnként cseréli? :F

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14534) FatalEror válasza ViZion (#14533) üzenetére


FatalEror
addikt

CM V700,seasonic bele,rettenetesen jó táp!

HardCore is my LifeStyle

(#14535) miresz válasza ViZion (#14533) üzenetére


miresz
veterán

Corsair HX650w 650W
~ 3 éve ez van. Halk,és jó. Elég sok hardvert szolgált már. Többek között 6870CF-et is.

(#14536) Mahrenburg válasza ViZion (#14499) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az atom jöhet, a múltkori filmrészlet után inkább az atom, mint a majmok...

Hangyász?:Y Akkor ezek szerint nem 1000 majmot, hanem 1000 hangyászt küldesz:F És ők is "hátulról támadnak"?:Y Na jó, inkább nem kockáztatok, kiadom a tűzparancsot mindenre, ami él és mozog...

Nem erdőt irtattam, ilyen barbár dolgot nem tennék, hanem lakóépületeket dózeroltattam le...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#14537) otto14


otto14
senior tag

Na felment Nekem is a win 8.1pro 64 bit :DD

Létrejott viszont egy windows.old rész ahol megvannak az osszes eddig letoltott fájljaim, azokat nyugodtan használhatom tovább is, illetve teljes egészében letorolhetem a Windows.old részt ugye?

asd

(#14538) ViZion válasza otto14 (#14537) üzenetére


ViZion
félisten

"Na felment Nekem is a win 8.1pro 64 bit :DD"
hümm... ohhh... remélem pendrájvos és nem dobozos verzió volt... ;] :DDD

Marha Mahreburg: most néztem egy alaplapot -hibásat- de nem veszem meg, mert VIA van rajta... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14539) otto14 válasza ViZion (#14538) üzenetére


otto14
senior tag

Pendrive -os :K

asd

(#14540) mackosajt válasza ViZion (#14538) üzenetére


mackosajt
addikt

A hülyeeeeeeeeeeeeee

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#14541) ViZion válasza otto14 (#14539) üzenetére


ViZion
félisten

...akkor jó. Dobozos fájna :DDD

Nem tudom. Most, hogy elvarázsolódtam a procitól és keresgéltem neten, mert marhára ráérek (pedig jött ma meló... :DDD ) találtam pár tesztet, korántsem olyan lesúlytó a kép AMD fronton, mint a PH! tesztekben.

Szeressük a gyííhármat, csak én pl. ezért nem :DDD :

Ha használod, megérzed... ezért lett király nekem FX a Phenom II után. APU-k is durván tolják, ahogy nézem 30 körül már lehet igazi erőműveket venni, jó ár.

Sunspider teszt az ottani alap 6300-al: 219 ms, nekem @4,4 GHz: 144 ms... vagyis veri a mezőnyt. Ez a baj a legtöbb teszttel, h alapon vannak a procik. Fogyasztást is ki lehetne hegeszteni, nem lenne ekkora szakadék szvsz.

Mahrenburg: jah, gondolom az, annál komolyabbat VIA nem tudna... ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14542) Mahrenburg válasza ViZion (#14538) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Mármint VIA gyártmányú hangkeltő van az alaplapon?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#14543) =HG= válasza ViZion (#14533) üzenetére


=HG=
addikt

Látom azért találtál másik procit! :)
SagaII jó kis táp, csak elég szegényes a kábelezés..Nekem az Everest jött be inkább...
Cieftec CFT-750-14CS is jó kis halk, megbízható táp, viszont tele van IC-vel...Ha az romlik, nehéz pótolni...

[ Szerkesztve ]

(#14544) ViZion válasza =HG= (#14543) üzenetére


ViZion
félisten

Enermaxok tetszenek, leállítás után még megy a venti, h visszahűtsön... ilyet akartam a radiátorra is fabrikálni, szal. ha onnan kapna egy relé egy picike jelet, akkor taláááán :DDD

Hopppáááá! Kaveri, tetszetős. :DD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14545) =HG= válasza ViZion (#14544) üzenetére


=HG=
addikt

Igen, de az Enermax nem 2 fillér :N Azt hiszem nem minden széria tudja ezt a hűtős funkciót...

Kaveri árára azért kíváncsi vagyok...Lehet nekem is beficcen 1 A10-7850K... :K

[ Szerkesztve ]

(#14546) Yeffy válasza ViZion (#14532) üzenetére


Yeffy
veterán

nálad lehet úgy hívják, mifelénk melledzésnek.
jó kis mell bic, adta :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14547) miresz válasza ViZion (#14544) üzenetére


miresz
veterán

Igen én is néztem már csak én a Techpowerup-on. Hát CPU részben nem mondhatnám épp acélosnak. Az igp lesz izgalmasabb,az is csak a Mantle miatt,ha végre látnánk abból is valamit.

(#14548) =HG= válasza miresz (#14547) üzenetére


=HG=
addikt

Ha tényleg meg lehet cibálni 5 Ghz-re, akkor nekem elég lesz az R7 GCN-el egyetemben...Persze ha elfogadható árat találnak ki rá ! :) Mert valljuk be az FX 9xxx-ek beárazása annyira nem jött be a felhasználóknak! :U

(#14549) miresz válasza =HG= (#14548) üzenetére


miresz
veterán

Hát igen kérdés,hogy megcibálható lesz-e annyira értelmes feszen.

(#14550) Shokkolo válasza =HG= (#14543) üzenetére


Shokkolo
addikt

Orrmányosnak illene végre megvennie :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.