Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#133901) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#133900) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

De úgy értem %-ra. Mondjuk ennek ellenére is sok az a fogyasztás neki, hiába...nem egy UPS-es rendszert csináltam. Jelenleg egy 70k bruttós 1000VA (900W) 0,9%-ost 240W-os táp-peak-re számoltuk, és ~20percre jött ki az áthidalása. Na, ha 0,5-1 év körüli egy mezei akksis UPS, simán lehet az a jelenség, ami nálad volt (0,6-0,7 hatásfokúak újonnan is a budget szünetmentesek).

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#133902) hackeeeee válasza norbert1998 (#133897) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valszeg mégsem jók, vagy az elektronika van gatyán..

Nekem a 900VA-s APC, a 1080Ti-vel játszottam ~fél órát akkuról.

Véleményem szubjektív...

(#133903) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#133901) üzenetére


norbert1998
veterán

Egy másodperc volt az áramkimaradás. Back-Ups 800 RS-em van, nem épp mai darab, de a hátulján 540W szerepel.
Egyébként netezéskor stimmel, meg ha elfelejtem, akkor önteszt közben, akksiról is bekapcsol a gép, de ezekszerint sok volt neki az ósdi techinka tuning színvonalon.

Hackeeee: Valószínűleg elképzelhető. Elszomorító :(

(#133904) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ingyenes a Quake Champions starter pack, ha érdekel valakit.

Nekem Smart UPS 900-am van.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#133905) Beretvás válasza hackeeeee (#133904) üzenetére


Beretvás
addikt

Hétvégére nem? Vagy változott?

(#133906) CJ4567 válasza Beretvás (#133905) üzenetére


CJ4567
veterán

Megtarthatod örökre, mint a For Honor Startert.

No Sana No Life

(#133907) hackeeeee válasza Beretvás (#133905) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Bezsákolod, tiéd marad.

Véleményem szubjektív...

(#133908) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Okostelefon téma reload:

Anyámnak (aki 63 éves) kellene valami okos kütyü. Igen, most ment el az esze....mindenkinek ez van, neki is kell. Lapost màr annyira nem szereti....

Szóval, Huawei P8 Lite (2017)-re gondoltam...vagy Moto G5Plus-ra.

Mi legyen?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#133909) norbert1998 válasza MiklosSaS (#133908) üzenetére


norbert1998
veterán

A moto az tuti jó cucc, a hüvelyt viszont nem ismerem. Lehet jobb is akár, de lehet, hogy nem

(#133910) Whysperer válasza MiklosSaS (#133908) üzenetére


Whysperer
addikt

En Huawei Novat nettem anyumnak. Nagyon jo kis cucc. Erősebb mint a p9 liteom es femes burkolat es 54000 volt akcuosan kártyafüggetlen a mdeimarktban

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#133911) norbert1998


norbert1998
veterán

Horyshet! :Y :Y :F
Ez kerékcserekor nem nézett ki így! Sőt, mikor rázott és elvittem centírozni a kereket, megnéztem a tárcsát, akkor sem (nem is maradt abba a rázás kerékcentírozás után egyből, csak egy kicsivel később. Most csak akkor ráz, ha csak lehelem a pedált, így gondoltam, rozsdás a fék, mivel a heti 100-150km országúton nem épp sok fékezéssel járó dolog. Végülis, rozsdás. De a bekarikázott rész bő 5 tizeddel beljebb van, mint a fényes felület. A rozsdapöttyök meg a tegnapi vihar miatt vannak ott, azóta nem mentem vele.

[ Szerkesztve ]

(#133912) hackeeeee válasza MiklosSaS (#133908) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Redmi 5A?

Véleményem szubjektív...

(#133913) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#133911) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mielott rottyament, mar akkor is ki kellett volna vagni ilyen peremmel. Szerencsere meg elsz, ugyhogy lecserelheted.

© asszongya'hogy

(#133914) stratova válasza #Morcosmedve (#133913) üzenetére


stratova
veterán

Ezen legalább látszik hogy nem kóser, nálam a dobot bontani kell hozzá... Az elsőkön a tárcsa cserélve lett persze.

[ Szerkesztve ]

(#133915) MiklosSaS válasza hackeeeee (#133912) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megnézem azt is.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#133916) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#133913) üzenetére


norbert1998
veterán

ki kellett volna vagni ilyen peremmel.

Te miről beszélsz? :C

(#133917) stratova válasza norbert1998 (#133916) üzenetére


stratova
veterán

Arról hogy a tárcsa pereme már el volt rohadva tehát sejthető volt, hogy a te képeden látható állapot előbb-utóbb bekövetkezik :)

A lényeg hogy egyben vagy.

[ Szerkesztve ]

(#133918) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#133916) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mondanám, hogy a kép láttán nem csodálom, hogy nem tudod miről beszélek :N de szerencsére megválaszolta más is. Cseréld le, lehetőleg legközelebb ne akarj meghalni, mert egy ilyen tárcsával vészfékezéskor nem akarod tudni mi történhet vagy mi nem.

(#133914) stratova: Dobnál elég nehéz megmondani, le kell szedni, mert belül bármi lehet vele, mondjuk tárcsánál is, a belső oldal jellemzően rosszabb állapotban van, mint, amit kívülről látni.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#133919) inspiroyhome válasza norbert1998 (#133876) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Minden álmom hátrahagyni ezt a szemétdombot, a kérdés csak az hogy mikor, és hova. Jelenleg egy banknál tevékenykedem mint sysadmin / analyst, a fizu nevetséges külföldi viszonylatokhoz képest, itthoninak viszont nem rossz.

Most júliusban életemben először megnézem milyen ez az Anglia, van ott pár angol ismerősöm, akiket főleg fórumok / játékok útján ismertem meg, és szívesen találkoznának. Lehet már most megpróbálok intézni valamit..

(#133920) norbert1998


norbert1998
veterán

Mennyi okos ember van ebben a topikban! :C
Tudom, milyen a perem, amikor tényleg rossz, nem arra kérdeztem rá, hanem szimplán az, hogy a jó tárcsa 3-4 hónap alatt (max) tönkrement, már egyből azt jelenti hogy egy szakmai idiota vagyok és közveszélyes őrült egyben.
Még szerencse hogy rozsdás a féktárcsa ott, ahol semmi nem ér hozzá sosem... Pereme meg nincs, csak szólok, de nyilván egy homályos Messenger fotóból mindenki megmondja, hogy de. , csak a széle rozsdás, ennyi. Le lett szabályozva 5 ezer kilométerrel ezelőtt, és tekintve hogy valaki 60 ezret megy egy tárcsával, az nagyon nem sok.
Továbbá nincs alul a minimum méreten (10.2), holott akár 9-nel is jól fog a fék állítólag.

Szóval akkor meg akarok halni, barmelyikotok életét személyesen kockaztatom és fenyegetem.

Az, hogy a normál méreten belül lévő, szépen leszabályozott tárcsa, ami a téli sós szartol rozsdás lett ott, ahol nem kopik, nem jelenti azt, egyáltalán, hogy random eltűnik a fele.
Az már inkább, hogy az előző tulaj belevette az alig 4000 forint spórolás érdekében a legszarabb starline szerű vasdarabot...

Mindegy. A lekicsinylo, nagyképű duma az kell, holott könnyen lehet , hogy a szakmai tudásod sehol sincs az enyemhez képest, hiába vagyok csak 20 éves, nem bulizással töltöm a szabadidődemet

[ Szerkesztve ]

(#133921) Whysperer válasza inspiroyhome (#133919) üzenetére


Whysperer
addikt

Ha gondolod megkerdezem az MPC-t van -e hely rendszergazdaknak. itt Xeonos gepeket kell szerelgetni meg linux stb. En nem tudom . Csak van kint egy magayr srac hatha van hely. Nem tudok mondani semmit ,de hatha. Bar SAS tuti jobban latja ezt,de En Londont annyira nem ajanlom. Vagyis jo hely van minden csak k.va draga. Jo kornyeken (ami nem jelenti azt,hogy a lakas is jo) 700-900 Font/ honap a alberlet. Szoba. Studio lakasok felek 900-1500 kozott.

De amugy milyen erdekes ezt figyelem nap mint nap meg. Nekem peldaul most az kb 13 bar'tom koltozik meg koltozott haza iden. otthon 300-400 nettoert + van lakas vagy haz. ilyen 7/8 ev utan mennek haza. Nincs rossz eletuk it tsem hazat berelnek Surreyben kocsik minden. :) Erdekes. Meg En sem dontottem el merre.

Nem tudom. Nekem most 1800 nettom abbol 850 az alberlet meg 300 a megelhetes. marad 600-700 font .. otthon meg van lakasom amit hazra fogok cserelni Pesten es ajanlottak 450 nettot. Szoval igen En is agyalok maradni vagy menni haza vagy menni tovabb valamerre ...

Sas fele mernokoknek meg komoly rendszergazdaknak biztos tobbet fizetnek. Bar a itteni srac nem keres sokkal tobbet mint En.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#133922) MiklosSaS válasza norbert1998 (#133920) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez jó vót Csibe...oszt is ki rendesen a bolhást...;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#133923) stratova válasza norbert1998 (#133920) üzenetére


stratova
veterán

Béláim zümtükkel. Visszakérdeztél a peremre én meg megírtam, mire gondolhatott Bolhás. Ennyi.
Btw nálam is úgy néz ki a dob kívülről hogy rossz ránézni, de két szervizes szaki szerint is maradhatott... hát...
Pedig műszaki előtt is mondtam, hogy ha kell vmit cserélni csináltatni nyugodtan szóljanak és megbeszéljük, megcsináljuk.
Abból a szempontból mondhatnám, hogy jó arcok hogy nem akartak lehúzni, de amikor átmentem az egyiktől másikhoz, megkértem, hogy nézze meg a féket és ha kell cserélje, kiderült hogy az első fékbetétből maradt még 2 mm... Erre azt mondta az előző korábban, hogy maradhat. A két eset között 2 hónap sem telt el és én 3 év alatt tettem bele 20.000-et szóval nem megyek sokat.

(#133924) norbert1998 válasza MiklosSaS (#133922) üzenetére


norbert1998
veterán

Á, minek veszekedni. Csak kirakják a szűrét szőrét, aztán meztelenkedik itt is. Elég Lili előtt ;]

No. A képet csak azért tettem be, mert egy ápolt, jónak hitt és nemrég ellenőrzött tárcsa is be tud ám szarni, nézzétek, rajos.
El nem szállok, mert fog, de már megrendeltem a brembo-t.

(#133925) norbert1998 válasza stratova (#133923) üzenetére


norbert1998
veterán

Nöm rossz. Nos a te irasod nem húzott fel, csak a vége, hogy jó hogy egyben vagyok, az nem tetszett :D

Egyébként vannak szer vizesek akik válogatnak a munkában és ami gagyi, nem csinálják meg mert mindig van munkájuk így is. Ezért csinálok mindent itthon. Fék, kerék, olaj, gyertya, izzók, kipufogó, egr szelep, szenzorok, és a többi. Diagnosztika úgyszintén.

(#133926) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#133920) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem tudom honnan jött már megint ez a sírás, szerintem ez számodra kellemetlen. :)

Ha legközelebb leírod normálisan a problémádat, nem pedig egy hányás képet teszel fel, majd kérdőre vonsz minket, hogy miért vagyunk ekkora idióták, hiszen minden rendben van a tárcsával - gondolom ezért is lett feltéve a kép - shame.

Minden esetre érzi mindenki, hogy bárkit is hibáztatsz (időjárás, előző tulaj), azért azt ne mond, hogy az a tárcsa rendben van, mert nincs és igen, így is fogalmazhatsz, hogy veszélyezteted bárki életét, mi csak miattad aggódtunk, milyen barmok is vagyunk.

Néha nem érteni téged. Kopás is necces, perem meg pláne. Szerintem azt kihagytad a nagy szakembör jelenléteddel, hogy majd számold ki, ahol nem fog a pad, mennyi súrlódást vesztesz, illetve a perem (kepen nemlatni a nyerget) mennyire tartja el a betétet. :K

Mi is, amit lehet megcsinálunk a kocsin, mert sajnos igaz amit mondasz, ámbár szerencsére van jó szerelőm, ha nem érnénk rá-nem megy valami javítása. Viszont azt én tuti tudom, hogy pl a diagnosztika egy gyári vagy bosch szervíztáska esetében teljesen más kategória, mintha én nézem meg. Ami nem csak az információ átadásban jelenik meg, hanem funkciókban is (pl. fékolajcserénel tudja járatni a szivattyút és mérni mellé a rendszer nyomást, stb, hogy mikor van valójában minden kinyomva-feltöltésnél rendesen feltöltve).

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#133927) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#133924) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azé mert nem böfögök ide mindig mint régen, látlak ám, szemmel vagyol tartva Tessa ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#133928) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#133926) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért jött a sírás, mert megint el beszélünk egymás mellett.

Nyilván azért tettem fel, mert wtf, és nyilvánvaló hogy instant csere EMELLÉ. Tegnap délután már megnéztem a féket, de a bolt zárva volt így most telefonáltam 9-kor.

De mint mondtam, perem nincs, de a betét kialakításából adódóan általában hagy egy peremet és ott viza rozsdasodik.
Márciusban voltam centiroztatni, akkor se perem de hiányos felület nem volt. Most van és instant csere.

Szóval nem azt mondom hogy jó ez :D hanem hogy az volt márciusban, most meg nagyon nem az. ÉS hogy nem volt észrevehető fékezéskor kifejezetten.

[ Szerkesztve ]

(#133929) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#133924) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Melyik kocsi ez amugy? Biztos a legjobb megoldas a brembo? Gyari? Milyen betetek vannak a tipushoz?

szerk Maskor is ird le normalisan, erre celoztam. Azzal meg, hogy belul rosszabb lehet, arra, hogy szerencse, hogy kivul latszik es igy le tudod dobni.

Eleg autofuggo, hogy mennyire ad visszajelzest a futomu, a bmw az egyik legrosszabb vagy a legjobb, attol fugg honnan nezzuk. Nalam 0,01-0,02mm es utesnel mar razott es lehetett erezni, mas auton 0.05 felett, ha egyaltalan erezni. Nyilvan az utes nem egyenlo a berágással, de hasonloan jott at hatul nekem is, mikor megvettem a kocsit anno es meg 2 napig nem volt ledobva a hatso fek, pedig azzal nincs kormany kontakt.

Innen az egyik legjobb is, hogy azert eleg direkt (volt) az E46 futomuve. Vege az lett, hogy kidobtam a brembokat, vettem gyari feket jurid white-al (ez jol fog, kopik es, de nem porol), majd normalisan 1000km es bejaratas utan is elkezdett “utni”, szoval mint kiderult igy is ugy is procut-ra kellett vinni, utana rendbejott es szepen futott mind a negy tarcsa.

Ami a vicc, hogy a mercinek is hasonloan direkt, de ott nem ilyen erzekeny a tarcsara.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#133930) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#133929) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez a bravo, nem tudom hogy mi a gyári, meretileg és kialakitasilag gyári a brembo, a betét meg textar. Mindkét márka bevált külön külön, remélem együtt is, mert mások meg arra esküsznek. Ha jól emlékszem nem volt brembo betét.

Textar, ferodo, ate. Ez van mindkettőből, ezeket vállalnám be.

Ezen kívül starline, roadhouse, bosch, delphi, azt hiszem ennyi.

Akko' nekem is szerk
Igen, így már érthető. No, akkor kezdem én :D
Ne haragudj, amiért érthetetlen voltam, majd bunkó. :R
Sárkány se

[ Szerkesztve ]

(#133931) hackeeeee válasza norbert1998 (#133920) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attól, hogy szerinted egy tárcsa jó, azt nem azt jelenti, hogy tényleg jó..

Pl. sokan dícsérik a textar-t, havernál, tárcsa plusz betét nagyjából 10k km-t bírt, és egy ~70LE-s 1,5 tonnás autóval 3 nagy fékezést bírt, majd elmelegedett a fék, és nem fogott, nagyjából lila volt a tárcsa, és onnantól már alig volt fék.. Látszott, hogy el volt "kenődve" a betét..

Simán benne van, hogy anyaghibás volt a tárcsa, és azért "pattant" le..

Ő feldobott egy brembo szettet, amit szépen bekoptatott, azóta már megjártuk a tátrát, érdekes módon még 8-10 nagyobb fékezés után is volt fék.

Ergo, felmehet a brembo, de pl. ha elb@szod, vagy nem koptatod be rendesen, ugyan úgy kukás lesz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#133932) norbert1998 válasza hackeeeee (#133931) üzenetére


norbert1998
veterán

Mindig is óvatosan fekeztem, úgy vezetek, hogy keveset kelljen fekeznem (általában :D). D, szóval talán nem lesz gond a bekoptatassal. De asszem járt már úgy a családban valaki, hogy nem koptatta be és kék lett a tárcsa, ment is le a kocsiról.

(#133933) hackeeeee válasza norbert1998 (#133932) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ott biza kell nagyobbakat is, de a fontos, hogy nem szabad a bekoptatás során hirtelen nagyot, jó persze benne van, hogy kell..

A textar-t használta haver régóta, elmentünk Abaligetre, ott pár nagyobb fékezés volt, és elszállt mint a huzat..

A brembo nagyon jól vizsgázik azóta is, kapott ~1000-1500km-t a bekoptatásra, és szépen teszi a dolgát azóta is.

Véleményem szubjektív...

(#133934) mackosajt válasza norbert1998 (#133920) üzenetére


mackosajt
addikt

És mind közül te vagy a legokosabb.
10.2 a minimum jah, de az nem azt jelenti, hogy ha szabályzás után lett 10.4, akkor az még qrvajó, vagy hát 9 mili is elég.
Jah, 30-ról veszfekezni 1x, vagy 2x.
Minél vékonyabb, annál könyebben melegszik el, majd gyorsan vissza is hűl, jól meg lesz edzve.
Edzett acél rugalmasságát vesztve törik, persze nem úgy, mint a ropi.

Volt/van sima tárcsás autóm.
Tudom miről beszélek. Mennyibe került a szabályozás? 5000?
Mennyi egy pár új tárcsa? 15?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#133935) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#133930) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ezek közül brembo, ha gyári nincs vagy überáras vagy csak szimplán nem, elvileg nem kéne gond legyen, ha be van járatva, ahogy Heki is írta.

Betétnél mindig azt az elvet kell nézni, hogy “kemény” tárcsa, “puha” betét. Jellemzően minden márkának is vannak szintjei, szóval el lehet ott is bogarászni, de a textar jónek tűnik betétnek ez esetben.

Engem nehéz 10 év fórum után és egyébként is stílustalansággal megérinteni :DDD de köszi.

Heki: 70LE 1500kg? Milyen jármű az?

Mackotestver: Ő is tudja, ő is rájött, nem is fogalmazta meg mit akar. Ettől még igazad van.

A szabályozás esetében én eleve csak akkor élnék, ahogy tettem is, ha újak a kerékagyak, hibátlan a futőmű, szabályosan bejáratott tárcsák (gyárik) és akkor is üt-baja van, akkor mehet, de csak a ProCut. Ez a leszedem felteszem módszer nem működik igazán jól.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#133936) norbert1998 válasza mackosajt (#133934) üzenetére


norbert1998
veterán

Mennyibe került a szabályozás? Levettem, be fogtam a tokmányba és levettem róla a vállat egy oldalazó késsel, ha érdekel, smnt lapka volt benne.
A vállat vettem le, a felület sima volt, még csak barázdás se volt, ahogy néhány esetben, akár szélsőségesen is lehet.

Amúgy 12-10.2 a használható tartománya, szóval nem hiszem, hogy olyan sok hő elvonó felület ment el. Gondolom a 10.2 nem véletlen 10.2. Megéri a cégnek, hogy hamar újat vesznek de azért egy kicsit kophat is, de nehogy ám addig, hogy bajos legyen.

Szóval szabályzással nem mentem rá a kopó felületre. Miért tűnt ez alapnak? Csak ha olyan, mint egy grand kanyon halmaz, akkor mennek rá, nem? De akkor meg már inkább cserés.

[ Szerkesztve ]

(#133937) norbert1998 válasza norbert1998 (#133936) üzenetére


norbert1998
veterán

Hő elvonó anyag *

Tudom, hogy ezek a teli tárcák nem olyan jók, mint a szelloztetettek. A talicskán szellőztetett van, jobb.
Sőt, a mostani a második garnitúra hornyolt, az meg még jobban bírja.

[ Szerkesztve ]

(#133938) mackosajt válasza norbert1998 (#133936) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor a vállát vetted le, az nem szabályzás.
És nem csak a megéri a cégnek van a dologban ami 10.2-t illeti.
Anno kadetten jártam úgy, hogy fateréknál a suliban a lehető legkisebb mértékben fel lett húzva az egész tárcsa felülete.
Még a minimum felett maradtunk valami 3 tizeddel.
Kapott új betéteket meg csúszkákat. Mégis remegni kezdett a pedál a legkisebb fékezéskor.
Adtam neki új tárcsákat, és beton fék lett. Semmi remegés.
Egyszerűen annyira kint volt a dugattyú, hogy amiatt rezonált be.

Pedig akkora eszterga volt, hogy egyetlen fogással csinálták, tehát biztosan párhuzamos volt, és nem ütött.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#133939) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#133935) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fabia combi, megpakolva zenével. :)

Véleményem szubjektív...

(#133940) norbert1998 válasza mackosajt (#133938) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor váll levétel volt :B :D

Érdekes, de hogy miért épp 10.2 és nem 10...
Ni mindegy. Majd ha leszedtem a féket, megmutatom, milyen volt.

(#133941) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#133939) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Durva. Nem egy haladós kocsi gondolom, de városozni-főutazni ellehet vele bőven.

© asszongya'hogy

(#133942) inspiroyhome válasza Whysperer (#133921) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Megköszönném ha rákérdeznél! Nekem kevés ismerősöm bánta meg a kiköltözést, sőt, nem is nagyon tudok olyanról aki visszajött volna. London csak a látogatás úticélja lesz, költözés szempontjából Bristollal szemezgetek.

(#133943) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#133941) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nagyjából mindenre jó, megy ha kell.. :)

Véleményem szubjektív...

(#133944) norbert1998


norbert1998
veterán

Ha már controversial témák.
Lassan kezd eljönni az 1+1 vége, nem sok remény van, hogy újra normális lesz. Kellene a helyére valami used ex-flagship, ami viszonylag népszerű volt (a custom romok miatt). Jack legyen, meg nem akarok sony méretű kávákat. Mi jöhet szóba szerintetek? Semmiképpen nem szeretnék a 6 számjegy közelébe menni.

(#133945) HSM válasza norbert1998 (#133944) üzenetére


HSM
félisten

1+3? :DDD

(#133946) MiklosSaS válasza norbert1998 (#133944) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

P10+

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#133947) norbert1998 válasza HSM (#133945) üzenetére


norbert1998
veterán

Azon gondolkoztam én is, igen :D

A p10+ is szép, a kijelző meg batár felbontás, de nem tetszik, hogy alul olyan nagy a semmirekellő káva. Az 1+3-nál is nagy, de ott van tapicskolnivaló is.

[ Szerkesztve ]

(#133948) HSM válasza norbert1998 (#133947) üzenetére


HSM
félisten

Ár/értékben elég erős, 3T-ből még akad fél év garis is.
Hátrányból én a FHD pentile organikus kijelzőt tudom említeni, szövegnél nekem picit kevés a felbontás, illetve nem szeretek futni a beégés elől. Amúgy pl. mozi trailereket meg képeket nézni rajta nagyon príma. Összességében viszont nagyon nem szeretem ezt az elemet.
Ezen kívül kicsit torkosabb a 820-as snapi az ideálisnál, mondjuk jól kezeli, letakarékolja az órajelet ha sok a hő és használható marad a fón és fürge, kb észre se venni, nem kapcsol ki a fél cpu 20 másodperc könnyű használat után, mint a 810-nél, szval nem vészes azért szerintem.
Ezen kívül nagyon príma cucc, csak jókat tudok róla mondani, nagyon egyben van, még olyan apróságok is, mint pl. a felvett hangok minősége vagy az OIS, vagy a készülékház vonalvezetése, nagyon alaposan megtervezett cucc, nem csak egy x+1-edik szappantartó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#133949) MiklosSaS válasza norbert1998 (#133947) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te, én a hatalmas káva ellenére imádom a sonyt. Baszott gyors, jól fényképez, 2 nap akku, kivâló kíjelzõ. Márkahū sohasem voltam de lehet a következõ telefonom is sony lesz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#133950) norbert1998 válasza HSM (#133948) üzenetére


norbert1998
veterán

nem csak egy x+1-edik szappantartó. ;)
Ez kívánkozik a kötözködésre :W
Mégis az miértt ne lehetne x=3? :(((

;]

Nekem is nagyon tetszik, és nem üveg a hátulja :C Olyat semmiképp sem akarok. De úgy elfogadnék egy mi mix-et is :Y
Azt 85-ért árulják, tho. :o meg az kerámia, de ugyanúgy törik

Keresztapám:
Elhiszem, hiszen a sony jó telefonokat gyárt, csak a mostani design nagyon nem fog meg, ennyi. Ezért ovltam múltkor is kiakadva, ja meg az elnevezések :D

Tessék, egy kis metál
Nagyon tetszik ennek a számnak a ritmusa :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.