Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz OnSeT #11626 üzenetére

    a helyzet az h nem.
    nagyon kevés játékos aki aki élvezi h minden kombóval milliószor kivisz egy mapot.
    hosszadlmas,unalmas.
    pl amiket én megcsináltam exp mapokat rohadtull nincs kedvem újra kivinni.
    Persze párszor jó újra lenyomni, de a scriptelt mapok miatt kb ez már sok hónap után nagyon pocsék.

    Eleve a mikrotranzakcióval sincs baj.
    Sőt egy +-at mert amoylan gyűjtögetős érzetet kelt, a baj a kevés támogatottsággal nem csak mapok,lapok tekintetébe.
    pl sok free game jól tud működni azzal h a hónapi eventek amin spéci cuccokat lehet szerezni oda vonzák a játékosokat és kreálnak egy változó faktort, de itt minden állandó.
    Ezért unták meg sokan 12 hónap után, mert egy ilyen játéknál nem abba kell godolkodni h az ember 1 mapot négymilliószor minden paklival kiviszfőelg a játék elején hanem amit összerakott azzal játszik, így ezt nem is lehet.

    Meglehetne ezt csinálni, ott van a magic the gathering editiononként több száz lap jön ki,évente több edition is.
    Még lore is jön hozzá.Fele annyi jönne a bf-hez is és a reskinel meg eddig is megoldották nem lenne bonyolultabb 5-6 reskint csinálni egy modellre, több féle módot is lehetne és egyszerűen a nagyon erőssé vált lapokat kibannlják eggyes modokból,deck felépítésekből.
    barátibb ár/több lap máris több jönne be nekik, aztán engednék a communitynek egy jó map editorral meg script guildel h mapokat a játékba xp meg goldra is lehessen játszani ellenőrzések után nekik még pve funkcióra se kéne figyelniük.

Új hozzászólás Aktív témák