Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8732) lala42 válasza _Voyage_ (#8730) üzenetére


lala42
őstag

Nálam is volt, van és lesz olyan, hogy ha a CG, vagy hasonló van a kezemben és előttem terem egy ellen, azt minden szívfájdalom nélkül szemen küldöm vele. ;] Mert ha elkezdek vakarózni másik célszerszám után, akkor már régen halott vagyok. Ez így természetes. Hajdanában azt tanították nekem, hogy az az ellenfél aki a földön van, azt kell igazán ütni. Ui. az még ellenséggé válhat. ;] A valóságban sem vált a katona a harctéren fegyvert, mert az ellenségnél csak pisztoly van, akkor én is elteszem a gépkarabélyt. :N
Ez egy ilyen játék. Szerintem csapatban kell ölni, nyomulni. Azért van a Ts., hogy kommunikáljunk.
Egy kis epizód. Tegnap este a fiam (Gripen95) összedolgozott egy Peeroo nevű sráccal. Heliztek, nem volt ellenfelük. Amikor nagy nehezen leszedték őket, vagy lezuhantak, akkor mindketten megvárták egymást, újra és újra, egymást keresték, kommunikáltak és magasan vitték a prímet. Senki nem csíterezte le nem noobozta le őket, mert jól tolták. Látszott,hogy együtt dolgoznak és emiatt sikeresek. Szóvan tessék kérem csapatban dolgozni :C :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.