Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34501) Def26


Def26
félisten

Az igaz, hogy 2x annyiba kerül a BF3 szerver mint a bc2 -es? :U

sith7:
"Nem jobb egy csapatban, egy megszokott helyen, haverokkal együtt, hülyéskedve játszani, mint egyedül, egy idegen szerveren ?"

Ízlések és pofonok, van aki amolyan magányos farkas. Szerintem semmi rossz nincs ebben. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34502) sith7 válasza eugabesz (#34499) üzenetére


sith7
nagyúr

igazad van, csak gyorsan akartam reagálni :R

nakos
:R

Def26
Rendben, akkor Chuck Norris - oknak nem szól ez a felhívás ;) :N

[ Szerkesztve ]

(#34503) Def26 válasza sith7 (#34502) üzenetére


Def26
félisten

Nem érzem magam "csáknoriszank". Nem értem, mi a bajod ezzel. :U

Haverokkal hülyéskedni elmegyek sörözni/grillezni/sütni stb... ennek is megvan a maga szépsége, mint ahogy annak is hogy virtuális térben ökörködtök és nevetgéltek. ;) De biztos én vagyok rosszul összerakva.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34504) gabipaci válasza Def26 (#34501) üzenetére


gabipaci
addikt

nem igaz.
Ugyan annyiba kerul egy 32-es bc2 szerver. Mint egy 32-es bf3 szerver.

Logitech hardware tester

(#34505) WhiteWalker válasza Źşë' (#34493) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

de még mennyire igaz! GRAT!!! én meg ezen a kommenten sírtam be :DDD :R :C :DDD :))

(#34506) sith7 válasza Def26 (#34503) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem mondtam, hogy baj ... ott a 2 smile a mondat végén :U

(#34507) madgie válasza sith7 (#34506) üzenetére


madgie
titán

A panadol mondat végén is ott a smiley, mégis felhúztad magad ;)

(#34508) sith7 válasza madgie (#34507) üzenetére


sith7
nagyúr

smile, és smile között is van különbség, és az trollkodás volt, mindenki láthatja ;)

(#34509) madgie válasza sith7 (#34508) üzenetére


madgie
titán

Szerintem ugyanolyan sértő volt Def irányába a csáknorisz.

szerk: mondjuk nekem mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#34510) Neoteric válasza sith7 (#34508) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem nem rossz szándékkal írta azt Zsé.. de mind1. :))

nakos te meg ha sorolod a neveket, akkor mondjad mindet, mer sértődés lesz. ;] (és még mielőtt valaki azt hinné, hogy egy egoista bunkó vagyok.. nem.. nem magamra gondoltam :P )

PSN: ne0teric_sAN

(#34511) nakos válasza Neoteric (#34510) üzenetére


nakos
senior tag

Persze, persze - en tudom hogy M^xx nem egyedul dolgozik a hatterben, hanem van meg sok nagyon rendes HIGHLY RESPECTED :R kollega. Ide csak azert iratm M^xx-et mert O irta a levelet... :))

A tobbi levelhez annyit fuznek hozza, hogy mutlizni maganyosan SZVSZ eleg verszegeny dolog, habar en is csinaltam sokaig - de azert volt mert nem volt tarsasagom. Orulni kellene hogy van egy ilyen nyitott kis csapat akik szivesen segitenek minden erdeklodonek. Nekem van fogalmam mennyi ido es energi mindez a szervezoknek.

Az aktualis temahoz is azt mondanam leginkabb, akinek nem inge ne vegye magara. Aki a maganyos hentelest szereti, annak nem kell valoban "okoskodnia" az erintett hsz kapcsan, mert valakik ugyanakkor szeretnenek csapatban jatszani es ez a hsz nekik is segitseg... :))

(#34512) Neoteric válasza nakos (#34511) üzenetére


Neoteric
addikt

Nemgáz.. :R Viccnek szántam, csak épp annyira lezsibbasztották ma az agyam, h most ennyire futotta.. :( :D

PSN: ne0teric_sAN

(#34513) Def26 válasza sith7 (#34508) üzenetére


Def26
félisten

Most komolyan nem értem, hogy én mit trollkodtam? Nekem nincs bajom azzal, hogy szervezitek a dolgokat Multigame szerveren, mostanában még fel is járok és jól is érzem magam, mert nem mindig vagyok céltábla. :DDD (van sikerélményem) Voltam a C4 -en is, igaz nem sokat de szerintem jó volt.
Én csak azzal nem értek egyet, hogy ne legyen már csáknorrisz azért valaki, mert magányosan szeret aprítani. Ugyanúgy van egyébként így is egy kialakult rendszer a játékban, mert nagyon sok ismerős névvel futok össze a látogatott szervereken és ilyenkor squadban is nyomulunk. De mint mondottam egyre többet vagyok én is Multigame szerveren és mondhatom, hogy sokkal barátságosabb mint a battlefield.hu szervere. Az is csak azért unszimpatikus, mert 2x egymás után rossz tapasztalatom volt. Mindkét esetben CG -vel lőttek le, és miután én is visszalőttem azzal, már ki lettem rakva. Nem éreztem jogosnak a hülye magyarázatot és ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34514) Chalez


Chalez
őstag

Nem akarjátok lerendezni a vitát mondjuk Heavy Metal-on? :DDD :DDD

(#34515) sith7 válasza Def26 (#34513) üzenetére


sith7
nagyúr

Én .... nem .... mondtam .... egy ... szóval .... sem ... hogy .... TE ... trollkodsz :N :N :N

A csáknorrisz csak poén volt :R

(#34516) Lewzke


Lewzke
őstag

Mikor dobják ki a patch-et? A beta lezárult ...

(#34517) pohár válasza Lewzke (#34516) üzenetére


pohár
félisten

valószínűleg majd ezután...

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34518) Źşë' válasza Neoteric (#34510) üzenetére


Źşë'
addikt

és itt a pont... az igazat megvallva el sem olvastam végig a hszt, csak az elejét és nagyon megtetszett... csak annyira amennyire azt leírtam :C

nem áll szándékomban támadni a multigaminget, gabipacival volt eleinte egy vitánk, de le lett rendezve a dolog és tisztelem azért amit csinál és ahogy csinálja, mint írtam nem is láttam hogy mi a vége, mert már az elején elakadtam :DD) - bf3 topikban esett le mikor ő beírta saját maga... de akkor ez már benn volt és értelémét nem láttam a dolog szépítésének, na meg annyira azért nem lehetett sértő sztem h "csak" sith szemében volt gerenda :U
az hogy sith egy hp (mivel érzékenyen reagál még erre a kis hszre is), arról nem tehetek
és mivel nem vagyok a sráccal olyan haveri viszonyban hogy kommunikáljunk érdemben, ezért nem teszem meg azt :U

és igen is lehet egyedül is játszani, csak tudni kell :U
amúgy én sem vagyok teljesen magányos farkas, mert amennyire csak lehet haverokkal tolom, az hogy az egyik már nem játszik vele lényegtelen, van még 1 akivel szoktam, és igen a friend listem tele van, nem véletlen, és F_Zoleee val is szoktam lőni viszonylag gyakran, sőt még külföldi ismerősökkel is... ill. elég sokszor magányos farkasként, amiben sztem semmi rossz nincs, ha az illető profi akkor tud csapatban/squadban tevékenykedni.. :C és ehhez nem kell közösség, csak skill

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34519) gergo0328 válasza Źşë' (#34518) üzenetére


gergo0328
senior tag

én egyedül el sem indítom a BC2-őt. egyszerűen úgy én már nem tudok játszani. Felb@sz a sok hülye amikor nem csinál semmit és keresnem kell azt a squad-ot ahol legalább csinálnak vmit. Klános squad-al lazán meg lehet változtatni a meccs állását nem egyszer sikerült.

Sith miért HarryPotter?:D ;]

(#34520) Źşë' válasza gergo0328 (#34519) üzenetére


Źşë'
addikt

én leginkább azért vagyok a random szerverek mellett, mert egyrészt olyan pályára megyek amelyikre akarok, amihez kedvem van - másrészt meg folyton változó skillű emberek ellen játszom, sosincs az h kiismerem őt mert ő a tót géza... stb - 2. témát inkább mellőzzük, de adtam rá már választ

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34521) gergo0328 válasza Źşë' (#34520) üzenetére


gergo0328
senior tag

mi is randomra szoktunk menni bár mostanában ha játszok akkor magyar szeró (napi max 1 órát játszok már annyira meguntam)

(#34522) Źşë' válasza gergo0328 (#34521) üzenetére


Źşë'
addikt

én is sokkal kevesebbet, remélem lag szinten a bf3 jobb lesz, sokkal jobb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34523) Def26 válasza Źşë' (#34522) üzenetére


Def26
félisten

Mennyi lenne az ideális lag annak tudatában, hogy csak nyugati szerverek lesznek?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34524) madgie válasza gergo0328 (#34519) üzenetére


madgie
titán

Tegnap tele volt a multigaming szeró klán előtagos emberkével, mégis vagy öten pocoltak heavy metal kezdőn az mi-28-ra várva (miközben vagy kétszáz ticket-tel vezetett az ellen). Mikor el akartam vinni a hind-et - mert az senkinek nem kellett - akkor még az egyik meg is akarta kínálni egy at4-gyel, hogy felrobbanjon, nehogy má' támadni tudjunk. Na ezek után léptem én ki...

(#34525) sith7 válasza Źşë' (#34518) üzenetére


sith7
nagyúr

Azzal szórakozzál picinyem, amivel egyidős vagy, és ne minősíts engem, amikor nem is ismersz

(#34526) v!ct0y


v!ct0y
veterán

De kinyílt a csipája itt egyeseknek ;]

(#34527) Lewzke válasza pohár (#34517) üzenetére


Lewzke
őstag

Köszi. :D

(#34528) Def26 válasza madgie (#34524) üzenetére


Def26
félisten

Multkor a Debrecen szerveren játszottam ott valami HUNViktor vagy kicsoda az admin. Amikor szóltam neki, hogy a mi csapatunkban ez megy gondolt egyet és kirakta mindet a pi*csába. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34529) Źşë' válasza Źşë' (#34522) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ha lehet azt mondani h vietnam optimalizáltabb lett, akkor ennek tudatában remélem hogy most már bf3 is eljut arra a szintre hogy ne húzza fel az embert az olyan dolog ami miatt sokat bosszankodtam

(#34525) sith7 szóljak egy modinak?! be lehet fejezni a sértegetést és személyeskedést! :U nem tudom mit képzelsz magadról...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34530) Źşë' válasza Źşë' (#34529) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a hsz (#34523) Def26-nak ment csak félrenyomtam véletlen

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34531) sith7 válasza Źşë' (#34529) üzenetére


sith7
nagyúr

Te beszélsz ??????????????

Te kezdted haver !
Te minősítettél engem HP - nak !

Tipikus magyar ember vagy Te is , menj csak , szólj az óvónéninek , hogy bántanak ... te ....

(#34532) Def26 válasza Źşë' (#34530) üzenetére


Def26
félisten

Ne keverj bele. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34533) Źşë' válasza Def26 (#34532) üzenetére


Źşë'
addikt

eszem ágában sincs :)

(#34531) sith7 nem én ocsmánykodok, ne haragudj :U és nem én kezdtem... te szóltál be h az én szintemnek megfelelő a hsz, továbbiakban nem kívánok válaszolni a hozzászólásaidra

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34534) madgie


madgie
titán

Źşë', sith7: akkor most kérem abbahagyni ezt az adok-kapok témát, vagy kaptok egy kis szabit.

(#34535) gergo0328 válasza madgie (#34534) üzenetére


gergo0328
senior tag

házon belül megoldod:D nem is kell átmenni másik topikba:D

(#34536) SimonYana válasza sith7 (#34531) üzenetére


SimonYana
addikt

Szerelmes vagy az Óvónénibe , vagy csak nem bírsz elszakadni tőle ?
Biztosan a lelked mélyén valami van , mert nekem is ezzel jöttél.

:))

® SimonYana ®

(#34537) Taplo válasza Źşë' (#34529) üzenetére


Taplo
tag

Kb egy éve a Bf.hu év oldala szavazásnál szokás szerint "zseniális" Zsé és "nagytudású" Def26 koléga úgyan így trolkodot rossz inulatú elviselhetetlen stílusukban......

beszoltam nekik.... hasonló téma volt olyan emberkék akik rengeteget tesznek a közöségért ők meg fikázták az egészet....

és milett a vége? szóltak egy moderátornak és letiltották a PH accountomat

ehehehheheheh

nem értem mért járnak ide szerintem akinek van egy csöpp esze az autómatikusan ignorálja a kötözködő rosszindulatú hozzászólásaikat ami semmihez nem tesz hozzá mert gözük nincs az egész BFről.....

remélem nem veszik meg a BF3mat........ ha mégis hátha nem tisztelnek meg minket csöppetsem épitő teljesen értelmetlen megjegyzéseikkel.......
Chuck Noris magányos hős pont találó volt a jelző nem szeretem állandóan a játékot s**rózó "nincs szükség közösségre" emberkék kommentjeit olvasni..... miközben pont a PHból alakult az egyik legjobb BFes közösség.... hát mért türjük meg itt az ilyen arcokat?

ahhoz,hogy egyedül játszatok mért kell ide beokoskodni?

VIVA SITH
GOGO MAXXX
ÉS Hajrá Multigaming....

tiltsatok le és akkor a többszáz másik PHst is aki igy gondolja....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#34538) sith7 válasza SimonYana (#34536) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, az óvóda az mély nyomot hagyott bennem, főleg a közelmúlt eseményei miatt

(#34539) gabipaci válasza Taplo (#34537) üzenetére


gabipaci
addikt

Pff, azért most kicsit egyszerűbb a helyzet.
Pont két olyan tagot támadtál le, akik nem is próbálták ránk gyújtani a házat.
Źşë' írt egy kétértelmű mondatot, Sith7 meg persze hogy automatikusan a rosszra gondolt.
Aztán, mivel nem épp a legjobb haverok, természetesen egyikük se engedett.
Def26 meg csak belekeveredett szegről-végről.

De amúgy tényleg Hajrá MultiGaming :)

Le kéne ülni meginni egy sört (vagy egy kólát, aki nem szereti az alkoholt). Én már nyitom is!

(#34538) sith7: tegnap dumáltunk az ovi, de az óvónéni fétisedre nem tértél ki :)

az óvóda az mély nyomot hagyott bennem, főleg a közelmúlt eseményei miatt
Ilyen az, mikor elballag az ember... Húúú, ezt nem hagyhattam ki, bocsi :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#34540) sith7 válasza gabipaci (#34539) üzenetére


sith7
nagyúr

semmi gond, te nem tudsz megsérteni, maximum késsel :R

(#34541) ciry válasza sith7 (#34531) üzenetére


ciry
őstag

Mi a faszom az a HP :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#34542) Taplo válasza gabipaci (#34539) üzenetére


Taplo
tag

jogos sorry én vagyok a fütyi eldurant az agyam.......Def úrfit nem kellet volna bele vennem ebbe a kalapba akivel nekem főleg bajom volt anno és most is nehezen viselem az Zack és Zsé
mikor kiderült hogy 1/3000 az esélyük,hogy ki sorsólják őket és nyerhetnek valamit de ha nyernek fel kell jőnni pestre a Battlefield hősei vetélkedőre.... lusta vagyok kikeresni azokat a commenteket de bicskanyitógató volt....

Ui: nem a házgyujtás volt az apropó

HP: hisztis pi*csa vagy hüje p*csa jobb esetben házi pálinka elektronikus világban HitPoint

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#34543) v!ct0y válasza Taplo (#34537) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez olyan megható volt..... ;] :W

HP: Hewlett Packard :B

[ Szerkesztve ]

(#34544) Prison85


Prison85
senior tag

Tegnap szerettünk volna játszani egy kis barátságos meccset a Multigaminggel, de sajnos megszűnt a második szerverük, nálunk pedig a többségnek nincs igénye saját 818 szerverre :( . Remélem BF3-ban találkozunk ;)

Szerk: HP :D

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#34545) sith7 válasza ciry (#34541) üzenetére


sith7
nagyúr

Hülye paraszt ? :))

(#34546) Def26 válasza Taplo (#34537) üzenetére


Def26
félisten

Nem értem mi bajod van neked is. :( Hol árulkodtam én bárkire is? Anno a bf.hu játékával volt is bajom ezt anno leírtam, de nem hiszem egy neked minősítened kellene akárkit is, mert így érvényét veszti a marha nagy közösségépítő dumád.

Nekem nincs bajom senkivel, legalábbis eddig nem volt. De most már kezdem unni a búrádat...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34547) madgie


madgie
titán

Hálisten' kijön lassan a BF3, mert ez a topik mostanában csak a hisztiről szól :DDD

(#34548) lizRRR válasza madgie (#34547) üzenetére


lizRRR
őstag

:))

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#34549) Def26 válasza madgie (#34547) üzenetére


Def26
félisten

Hát de basszus, már bánom, hogy sith -nek intéztem egy ártalmatlan hozzászólást. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok, Bc2 játékmentéseken kívül tárol valamit a pc-n? Le kell menteni vmit ha újra teszem a rendszert?

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.