Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34551) Neoteric válasza oriic (#34550) üzenetére


Neoteric
addikt

Fasza statokról, esetleg epic jelenetekről screenshot.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#34552) Stunts666 válasza gabipaci (#34539) üzenetére


Stunts666
őstag

Külső szemlélőként: Az a lényeg, hogy facebookos plázacicás szint volt ez a veszekesdés :D

(#34553) Źşë' válasza gabipaci (#34539) üzenetére


Źşë'
addikt

itt a pont, leírtam h mi a szitu, paci megértette, de páran nem :U

(#34534) madgie és akkor most engem is okolsz a személyeskedés végett?! mert én totál nem érzem úgy hogy valakit bántottam volna bármivel is, tisztességgel beszéltem velük, velem meg habzó szájjal... nem értem :F

tudtam volna mit reagálni tapló irományára, de nem teszem meg, ellenben elvárom madgie hogy tegyél ellene valamit, ugyanis eléggé kellemetlen ez a hangnem :((( irányomba is és def felé nézve is!

(#34541) ciry te komolyan mondod hogy nem láttad az Amerikai pitét?!

amúgy meg fogom venni a bf3at, itt egyedül saját szórakoztatásomra játszom, nem pedig másokért - nem is értem hogy lehet ilyeneket gondolni, még ilyentet :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34554) madgie válasza Źşë' (#34553) üzenetére


madgie
titán

Taplóra reagálhatsz, csak már a Def-vita volt uncsi :D

De egyébként mit vársz? Összekaptok, oszt egyből el akarod veszteni a vadiúj avatarod? :D

(#34555) Źşë' válasza madgie (#34554) üzenetére


Źşë'
addikt

nem eszem ágában sincs egy ilyen ember miatt, többet ér ez nekem és pont ezért reagálok most már úgy hogy megyek és hívok egy modit - pont az ilyen emberek miatt - eleinte óvodás dolognak tartottam (és igen, én nem rohantam modiért anno, nem tudom honnan vette), de most esett le h ennek ez a haszna!
amúgy te nem tehetsz ellene semmit? csak azért hogy 2x gondolja meg hogy egy fórumtárssal hogyan beszél

a személyeskedéseikre meg csak ennyi: "felveszem a fejhallgatómat és eloltom a lángot"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34556) v!ct0y válasza oriic (#34550) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak a single mentéseket tárolja meg a beállításokat. Minden mást online.

(#34557) madgie válasza Źşë' (#34555) üzenetére


madgie
titán

Ha már jelentetted a modiknál, nekem nincs dolgom.

(#34558) SimonYana válasza madgie (#34557) üzenetére


SimonYana
addikt

Ha már itt tartunk (avatar).
Nem tudod meg lesni én vajon miért várok 1 éve az engedélyezett avataromra?
Te mégis egy HÁZIGAZDA vagy!

® SimonYana ®

(#34559) Def26 válasza SimonYana (#34558) üzenetére


Def26
félisten

Drágán adod a cuccaid. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34560) v!ct0y válasza SimonYana (#34558) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sztem felismerhetetlen a kép amit kérnél. Válassz másikat vagy más képből csináltasd meg.

(#34561) Taplo


Taplo
tag

Vissza olvasva dolgokat néha nem értem miért vagyok olyan hirtelen... és duran el az agyam valószínűleg az igazságérzetem túl nagy... maxxot bántják sithet bántják és BUUMMM
kiírok magamból valamit :D

ezért sorry ha valakit megbántottam nem ér ez annyit

a moderátoroknak,adminoknak meg állok elébe biztos lesz bennük annyi erkölcs,hogy előtte beütik a keresőbe,hogy taplo vagy visszaolvasnak 10.000 kommentet,hogy döntést hozhassanak kinek a jelenléte demoralizáló

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#34562) Def26 válasza Taplo (#34561) üzenetére


Def26
félisten

Egyikünk jelenléte sem zavaró szvsz. Érdekes egy koma vagy, ami a hirtelen felindulásból írt hsz. -odat illeti. Van két ilyen stílusú haverom is, az egyik pl. a főnököm akinél mindig az van, hogy utána elnézést kér.

"PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!"

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34563) madgie


madgie
titán

Srácok, front van, vagy mifene? Nem arról kéne szólnia a topiknak, hogy csakazértis írok még egy hsz-t, hátha a másikat meggyőzöm, hogy nekem van igazam. Nem, nem fogod. El kell fogadni, hogy másképp látja a dolgokat. Én is kicsit gyerekesnek tartom a war-osdit, mégsem szoktam hangot adni neki, mert minek? Csak megsértem azt, aki szívből szereti. Peace, srácok, elférünk itt egymás mellett (ha meg összefutunk a játékban, tessék összedolgozni)

(#34564) SimonYana válasza Def26 (#34559) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát sajna én w.daywalker vagyok.
Kiszórom olcsón és eltűnök!

® SimonYana ®

(#34565) ciry válasza Źşë' (#34553) üzenetére


ciry
őstag

Elvileg láttam vagy 3 részét, de nem vágom mi volt ez a HP-s téma
Lehet rám férne egy fejcsere :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#34566) Źşë' válasza SimonYana (#34564) üzenetére


Źşë'
addikt

ez most komoly? te lennél w.daywalker?

(#34565) ciry hisztis p*na :) de lehet h ez a feketék fehéren-ben volt, már nagyon régen láttam, de megragadt bennem mert jópofa kis szó

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34567) Def26 válasza SimonYana (#34564) üzenetére


Def26
félisten

Tőle vettem anno GTX470 -et. Nem is tudtam, hogy eltűnt. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34568) Neoteric válasza Źşë' (#34566) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem azt akarta írni, hogy nem ő w.daywalker, mivel Yana lehet drágábban adja, de legalább tuti a garanciális háttér és nem kell attól fosni a vásárlóknak, hogy egyszercsak felszívódik az eladó. :))

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#34569) Źşë' válasza Neoteric (#34568) üzenetére


Źşë'
addikt

Yana nevű embert nem ismerek hvaprón, de akkor ezek szerint ez az egyén sem ő, picit meg vagyok kavarodva

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34570) Def26 válasza Źşë' (#34569) üzenetére


Def26
félisten

Yana = SimonYana. Szerintem rá gondolt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34571) Neoteric válasza Źşë' (#34569) üzenetére


Neoteric
addikt

Yana ~ SimonYana :DDD

szerk. ja, rá.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#34572) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Értem én, hogy egy ilyen játékban a tesztosztereontúltengés előny, de a hormonszintemelkedés okozta agressziós hajlamot ott és ne itt vezessétek le!

Ne hozza senki ide a máshol ki nem élt adrenalintöbbletet, a felgyűlt indulatokat stb....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34573) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Hát taplo és sith7 elég sértő módon reagált szegény Zsére. Elnézést, hogy közbe szólok,de Zsé a haverom és muszály írjak pár mondatot a védelmében. Végig olvastam az elmult pár száz hsz-t és hát Zsé csak egyetlen mondatban megjegyezte, hogy milyen fura, műies, marketinges dumát lenyomott M^xx. Félreértés ne essék, nem gond ha valaki klánozik. De az ezt követő flém azért nagyon túlzás volt...

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#34574) philoxenia válasza medvezsolt (#34573) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

muszáj!!!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34575) pohár válasza philoxenia (#34574) üzenetére


pohár
félisten

tesztoszteron :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34576) philoxenia válasza pohár (#34575) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

teszetoszaszteron.... :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34577) Def26 válasza pohár (#34575) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34578) medvezsolt válasza philoxenia (#34574) üzenetére


medvezsolt
senior tag

bocsánat...:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#34579) gergo0328 válasza pohár (#34575) üzenetére


gergo0328
senior tag

ne kezd megint:D jó az úgy:D

[ Szerkesztve ]

(#34580) Xaels


Xaels
félisten

ÚJ BF3-as videó. Az állam keresem, remélem tényleg ilyen jó lesz mint a videók hangulata.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34581) eugabesz válasza Xaels (#34580) üzenetére


eugabesz
őstag

Sajnos a BC2-es videókból is az jött le,hogy milyen űberfasza game lesz......

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34582) medvezsolt válasza eugabesz (#34581) üzenetére


medvezsolt
senior tag

és azért nem is lett olyan hú de rossz. Nem értelek...:S

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#34583) Xaels válasza eugabesz (#34581) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos? Hát amióta megjelent a BC2, azóta játszom vele kisebb kihagyásokkal(géphiány/vga hiány stb.) Lehet, hogy nem tökéletes, de a hibái ellenére a COD4 óta nem multiztam ennyit egy játékkal. Ha BF3-ban megoldják a WARokat, akkor szerintem hosszú életű lesz a játék PC-n.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34584) Źşë' válasza medvezsolt (#34573) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, jól esett, amúgy gondolom mert nem csípik az arcom :) bár ez akkor sem ok a személyeskedésre :U

(#34581) eugabesz sztem sincs semmi gond ezzel a játékkal, max annyi hogy a szerverbérlés egy vacak elven megoldott szösszenet. Le merem fogadni h enné a játéknál nincs jobb felépítésű fps. Az élvezetét sajnos eléggé le tudja rontani a lag és bugok ami a nemtörődömség és kapzsiság ékes bizonyítéka. Állítólag bf3al nem csak pár évre terveznek, hát merem remélni, mert van esély egy jobban összehegesztett játékra, bár az eddigi Dice termékek nem ezt bizonyítják :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34585) eugabesz válasza Źşë' (#34584) üzenetére


eugabesz
őstag

Na ez az,amit próbálok egyetelni,de páran lehurrognak...
"mert van esély egy jobban összehegesztett játékra, bár az eddigi Dice termékek nem ezt bizonyítják"
Pontosan ezt akartam nyögni,csak nem ilyen hosszasan,hátha valaki egyetért velem.
Éppen ma hozta elő egy csapattársam,hogy pl. A Jedi mittuoménmi,egyszer azaz 1-szer sem dobta ki,ez a fos naponta többször....játszunk vele,persze,mert nincs más,de jól összerakott,élvezetes játéknak beállítani..??//!!
Sajnos azt kell mondja,hogy jó-jó hogy bf3 + minden,meg brutál,meg űberfasza,de majd figyeljétek ki,ezen felül,pl. játékélmény terén,mit kapunk...van egy olyan érzésem,hogy egy nagy semmit.Pénz,pénz,pénz...ez a lényeg.Valaki igazán véget vethetne már ennek az anyagias lótúrónak,amit kapitalizmusnak is szoktak volt hívni....sajna nincs helyette jobb.Egyenlőre.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34586) SimonYana válasza eugabesz (#34585) üzenetére


SimonYana
addikt

Sajnos ehhez jobb ha hozzászoksz!
Itt a mai világban csak a pénzről szól minden.
Semmi más nem számít!
Ez fogja felemészteni a világot!
Mi emberek éppen olyanok vagyunk mint a vírus.
Elpusztítunk mindent.
Még magunkat is.

® SimonYana ®

(#34587) bul07


bul07
nagyúr

Hát most volt egy kis időm játszani(fél éve először vettem elő) , teljesen elsz@rták ezt a játékot az összes robbanó dolgot úgy legyengítették hogy nem igaz, és mindez HC szerón
CG-vel lövök faépületre és meg se akarja rombolni nemhogy a bent lévőt megölni , mi ez már
gránátlövő pukkan de semmi hatása az ellenségre
gránát mellette robban és meg se hal tőle

Hú úgy érzem hogy BC2 ezennel végleg befejezettnek tekintem részemről BF3 remélem azért jobb lesz, ha valakit eltalálok az meg is fog benne halni
Na de jön a BETA és meglátjuk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34588) eladohardver


eladohardver
őstag

Azt lehet tudni, hogy Magyarországon miért nincs szerver? Úgy értve, tuom h van magyar szerver de az mind külföldön van vagy tévedek? És vajh a 3-ban is így lessz...?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#34589) gergo0328 válasza eladohardver (#34588) üzenetére


gergo0328
senior tag

Mert nincs elegendő eladás itt MO-on ézért úgy vélik nem lenne értelme.

(#34590) v!ct0y válasza gergo0328 (#34589) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sztem inkább a warez miatt van.

(#34591) M^xx válasza eladohardver (#34588) üzenetére


M^xx
aktív tag

Azért mivel nincs az elvárásoknak megfelelő szerverekkel rendelkező játékszervereket bérbeadó cég. Van sok kicsi, viszont azokkal nem szerződnek le. Meg persze az igény is kevés rá Magyarországon menyi szervert tudnának eladni 10-20 ? Még külföldön akár 10 szerverteremre való szervert is megvesznek amibe lehet 100-200 szervernyi kapacitás van. Csak nézzük meg bc2-ben majd kb 7.000 szerver megy ebből jelenleg 6-10 magyar érdekeltségű. Sajnos ezzel nehéz bármit is követelni.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#34592) Polllen válasza Źşë' (#34584) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az utolsó patch-k óta valóban nincs vele sok gond ;) Addig meg elég érdekesen adta...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34593) Źşë' válasza gergo0328 (#34589) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is, túl pici az ország ahhoz hogy érdemben tudjanak itt szervert üzemeltetni, nem érné meg - ez meg elég szomorú...

(#34592) Polllen igen többé kevésbé, amúgy volt egy nagyon jó pecs, még mikor kivették a nyomjelzős lövedéket a helikről és a tankokról, na az ez előtti pecs volt nagyon jó, akkor alig éreztem valami lagot... ez a fegyver gyengítés ez most tényleg gáz, gl főleg - bár mellé leginkább exp+ rakok ha azzal megyek, ha már annyira nem adja akkor legalább azzal lehessen valami +sebzést összekaparni

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34594) Xaels válasza eugabesz (#34585) üzenetére


Xaels
félisten

"Jedi mittuoménmi,egyszer azaz 1-szer sem dobta ki,ez a fos naponta többször....játszunk vele,persze,mert nincs más,de jól összerakott,élvezetes játéknak beállítani..??//!!" - Van más, senki sem tart pisztolyt az ember fejéhez, hogy márpedig ezzel játszol. Lehet BF2/2142-ni, CS-ni, COD-ni is. Amúgy senki sem mondta, hogy hibátlan, de a hibáin könnyebb átsiklani mivel olyat tud amit más nem a piacon. De mondom, ha ennyire elégedetlen vagy vele, nem kötelező ezzel játszani. A Jedi mittuoménmi meg ha az Academy széria akkor szép is lenne ha szétfagyogatna, nem egy kategória a 2. Nekem amúgy a sima BC2 nagyon ritkán fagy ki/dob le asztalra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34595) Polllen válasza Xaels (#34594) üzenetére


Polllen
nagyúr

Abban tévedsz, hogy attól még más játékstílus, egyiknek sem kellene fagynia és nem is mentség rá... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34596) Xaels válasza Polllen (#34595) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a stílusra értettem. Azért 1 Jedi Academy messze nem terheli le a mostani hardvereket annyira mint a BC2.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34597) Def26


Def26
félisten

Van valakinek 2500k procija?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34598) Polllen válasza Xaels (#34596) üzenetére


Polllen
nagyúr

De az a játék a megjelenés után se fagyogatott ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#34599) F_Zolee válasza Def26 (#34597) üzenetére


F_Zolee
veterán

gergo0328-nak egyel jobb van.

(#34600) SimonYana válasza Def26 (#34597) üzenetére


SimonYana
addikt

2600K-m van.

® SimonYana ®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.