Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26901) gergo0328 válasza sith7 (#26899) üzenetére


gergo0328
senior tag

sith7"Hogyan, és mit kell beprogramozni ?"<---ezt írtad.

Ne csesszük el a saját játékélményünket azzal h "bemoddoljuk" a játékot.

Źşë': Nekem is volt szerencsém ilyet a kezemben tartani :D Gyönyörűséges...cod2-ben favorit volt:D mennyi volt? (ha lehet kérdezni) Mükszik?:DDD

madgie ha a saját károdon megtanulod sose felejted el:D

[ Szerkesztve ]

(#26902) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Végre rászántam magam és megvettem a játékot, méghozzá a digital deluxe edition-t az ea.store-ból. Volt egy videokártyához kapott kuponom, még 10% le is jött belőle, így 8.500 lett a bc2 és a vietnam kieg (és még egyéb unlockolt cumó).

Most szedem EA downloaderrel. Kérdezném, hogy ezt próbálta már valaki? Mármint ilyen file-t installálni. Nem kellene ehhez majd valami crack szerű, hogy dvd nélkül is akarjon indulni?

(#26903) gergo0328 válasza q13579 (#26902) üzenetére


gergo0328
senior tag

nemhiszem h crack kellene h működjön. Ami lejön abban keresel egy Setup.exe-t és telepíted (gondolom). Ha az eastornál vetted ilyen probléma biztos nem fog felmerülni:D

(#26904) q13579 válasza gergo0328 (#26903) üzenetére


q13579
senior tag

Miután leírtam végiggondoltam :D. Vicces lenne tényleg, ha erre nem gondoltak volna.

Amúgy ez esetben még jobban is tetszik ez a megoldás. Rögzíti, milyen game-ket vettem már meg és ezek bármikor elővarázsolhatóak lesznek ebből a store-ból. Legalább nem kell félnem, hogy törik a dvd :))

(#26905) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Jól látom, hogy waroztok is? Akkor beszállnék :)

(#26906) gergo0328 válasza gamek!ller (#26905) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát egy gyakorlówar-t szerveztek itt össze. Írd meg taplóban privátban akkor biztos észreveszi hátha beférsz még. Max csere lesz a meccs végén. :R

(#26907) gamek!ller válasza gergo0328 (#26906) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kinek mit? :D

(#26908) madgie


madgie
titán

Valaparaiso az előbb, Rush, támadunk, kínkeservesen robbantjuk az utolsó pillanatokban az m-com-ot, pálya vége, pont odaérnénk a squad-dal a B elé, 34/7-es stat, erre kiírja: "moonofsoul, your ping is over 300 cya"

Mondom, WTF... asszony, micsinálsz a laptopon? "Hát, semmit, csak valóvilágot töltök"

OMFG :W :DDD

(#26909) gergo0328 válasza madgie (#26908) üzenetére


gergo0328
senior tag

:DDD :DDD Ez nagyon jó:D Mond meg az asszonynak h ne töltsön szemetet a HDD-re

gamek!ller: küldj neki egy privátot h jönnél a gyakwarra. akkor biztos felír:D :R

[ Szerkesztve ]

(#26910) rankesz válasza madgie (#26908) üzenetére


rankesz
veterán

ÁÁÁÁÁÁ, ezen olyan hangosan feljajdultam hogy a közelemben ilyedten megkérdezték hogy mi történt...

Az biztos hogy nekem ezek után Shift-del lett volna az ítéletem a valóvilágnak...

(#26911) gamek!ller válasza gergo0328 (#26909) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Oksa, kösz küldtem. Amúgy ez mikor lenne?

(#26912) creedszl válasza q13579 (#26902) üzenetére


creedszl
aktív tag

letöltés közben telepít is...olyan mint a steam...semmi nem kell,ha befejezte a letöltés mehetsz is játszani:)

Hulligaaan

(#26913) gergo0328 válasza gamek!ller (#26911) üzenetére


gergo0328
senior tag

vasárnap este 7 (15 perccel hamarabb TS3-ban gyülekező)

(#26914) gamek!ller válasza gergo0328 (#26913) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Rendben, addig felteszem a ts-t is. :)

(#26915) sith7 válasza gergo0328 (#26901) üzenetére


sith7
nagyúr

bocs, azt hittem ezt a progamon belül lehet ezt állítani, eszem ágában nincsen moddolni :N

(#26916) Źşë' válasza gergo0328 (#26901) üzenetére


Źşë'
addikt

hatástalanított, 80k volt :))

(#26908) madgie ez nekem is fájt :DD ha rajtam múlna a szervezők éhen halnának, ilyen szutykot leadni tvben, ekkora fost... még hogy való világ... bezárnám a "fejeseket" abba a redvás házba és adnék nekik olyan minimálbért amiből egy évig éljenek meg! azt lehet kamerázni... :W :((( :U

bekapcsoltam xben az fps mérést és elég gány ez a bc2... megy 35-60 fpsel kimaxolva fullhdben.. vsync on, és akad... azt hittem valami 20al ha csordogál néha néha... más játékban 35 mire lenne elég omfg... crysishoz egy fullos lagmentes képmegjelenítés!!... itt meg mintha stuttering lenne.. szar úgy ahogy van... kiv vok milyen lesz ha meglesz az új 4 magos... akárhogy is nézzük nagyon gyenge konzol port lett ez

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26917) rankesz válasza Źşë' (#26916) üzenetére


rankesz
veterán

A 4 magos proci nagyon sokat fog számítani hidd el. A fizika elég durván megtekeri a CPU-t, az enyémnél is csak lestem mikor visszanéztem a használatot. :Y

(#26918) Sz. Géza válasza Źşë' (#26916) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

80 k és hatástalanított? :)
Az egyik lövésztársam 90 rugóért akarta nekem eladni az ÉLES KAR98-asát!
(később el is adta másnak, nekem nincs meg a golyós fegyvervizsgám csak a marokl.f.)

(#26919) KKompi


KKompi
csendes tag

Sajnos én nem tudok részt venni. Hogy miben azt nem tudom, de a lényeg hogy nem tudok!

KK

(#26920) Źşë' válasza rankesz (#26917) üzenetére


Źşë'
addikt

csodálkoztam, mert ezek jó fps értékek de mégis szanaszét akadja magát olykor, nm folyamatos a kép, mintha kis apró szaggatások lennének :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26921) madgie válasza rankesz (#26910) üzenetére


madgie
titán

Nem tudok úgy hozzányúlni ehhez a géphez, hogy csak egy gombot nyomjak le, így nehezen kivitelezhető a shift+del :D

(#26922) WhiteWalker válasza Źşë' (#26916) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

gondolj bele,alapba megeszik 4 magot te meg megkuldod felvetellel is,meg szep hogy leesik az fps,de majd a szandi odabasz

(#26923) Źşë' válasza WhiteWalker (#26922) üzenetére


Źşë'
addikt

hogy érted h felvétellel?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26924) gergo0328 válasza Źşë' (#26923) üzenetére


gergo0328
senior tag

sztem Döme félreértette mert videókat nem csinálsz csak képeket. Amúgy a 4 mag tényleg baromi sokat dob az élvezhetőségen.

Vkinek van még olyan h 5 msp-re lemegy 2-3 fps-re a game aztán visszaáll. ez majdnem minden mapbetöltésnél előjön és a játék közben is 1-2 alkalommal. :F

(#26925) WhiteWalker válasza Źşë' (#26923) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jaa csak fps mérés volt? :B ,akkor sry....na de a lényeg hogy megfogja a gépet ha nem 4 magos az fix....csinálhatsz akármit megeszi reggelire...magok kellenek nekijje:DDD

ja igen még valami: ALEKOSZ!!!!! " Mindig minden körülmények között BC2" :DD

[ Szerkesztve ]

(#26926) gergo0328 válasza WhiteWalker (#26925) üzenetére


gergo0328
senior tag

Döme necsináld :(((

(#26927) Źşë' válasza WhiteWalker (#26925) üzenetére


Źşë'
addikt

utolsó mondatot nem értem :DD

ma nagyon nem adta be a lövéseimet, olyan luftokat lőttem fejre mint a szemét! nagyon gáz volt, semmilyen fegyóval nem adta be, talán késsel csináltam egy kupacon zsinórba pár tripple killt... de gyalázat h miket kihagyok :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26928) WhiteWalker válasza Źşë' (#26927) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nézd a VV-t....szállóige a kérdőjel testű alekosztól :DDD

(#26929) madgie válasza Źşë' (#26927) üzenetére


madgie
titán

Én a torrent-móka után felnéztem pár percre. Harvest Day, támadtunk, második szakasz. Itt mindig teljesen hátrahúzódnak a láma csipák, majdnem fel a házakig (nem elég nekik a búzatáblák vagy mik takarása, áá, akkor kevesebb marksman hs-t kapnak :D) jobbról elquadoztam mellettük, mögöttük van egy ház, ami már a következő szakaszhoz tartozik, de a közelebbi falnál belül nem még vagy pályán kívül, így szépen meg lehet lapulni, míg rád születnek a squad-társak. Nos, nem tették, ezért meguntam, és szépen végigmentem a csipabrigádon a repair tool-lal... olyan szépen hullottak, hogy ihajj :D annyira nem foglalkoztak azzal, hogy valaki mögöttük is lehet, hogy szépen elfurkáltam magam egészen a tankig, ahol az azt javító engit is megfurkáltam, meg a tankot is lebontottam :D

(#26930) sith7 válasza madgie (#26929) üzenetére


sith7
nagyúr

szép lehetett :C

(#26931) gergo0328 válasza madgie (#26929) üzenetére


gergo0328
senior tag

vicces lehetett :DDD ;]

(#26932) ciry válasza WhiteWalker (#26925) üzenetére


ciry
őstag

En is nézem :B Az egyik tagunk csinált egy Alekosz nevű katonát is :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26933) Sz. Géza válasza Źşë' (#26927) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ha nem akarja beadni a találatokat, menj pl Neostead-del.
A legnagyobb "cheater-fegyver", azzal mindent bead! :) (persze HC-n)

(#26934) WhiteWalker válasza ciry (#26932) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

OFF
Nem mondod :Y ,nem hittem volna :DDD ,ahhoz képest hogy csak 8 általánosa van,elég nagy szókinccsel rendelkezik....a legértelmesebb az összes között...
Csinálnék egy Laci nevűt is....pont illik a terminator medikhez :DD
OFF END

[ Szerkesztve ]

(#26935) kapeti07 válasza madgie (#26929) üzenetére


kapeti07
senior tag

Király lehetett. Én is szeretem meglepni a csipákat hátulról (Rossz az aki rosszra gondol :DDD )

Xbox: kapeti

(#26936) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Meddig szokott tartani egy Perm Ban? Ezen a szerver lelőttem egy idiótát, aki épp vissza futott a bázisukra és baserape miatt kiraktak. :U

(#26937) ciry válasza Illusion1010 (#26936) üzenetére


ciry
őstag

Végleg.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26938) mackosajt


mackosajt
addikt

Illetve amíg valaki ki nem törli a szerver adatbázisából.
Ez függ az adminoktól, és a szerencsétől is.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#26939) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Hát ez igazán jól hangzik. :R
Pedig jó szerver volt :(

(#26940) Źşë' válasza Sz. Géza (#26933) üzenetére


Źşë'
addikt

ne is mondd, ezt elfelejtettem írni pedig akartam :DD oasis mapon én hátul voltam az A pont melletti dombon, snipereket ritkítottam (HC), mentem előre C fele, mire meglátok 2 embert háztetőn kempelni.. de ez még ott talán A-B közötti dombszakaszon lehetettem, csipa voltam - mérgemben elővettem az m24et +12xel, h majd talán azzal. Bakker a srác ott volt a bázisuk közelében levő alacsonyabb háztetőn a medik haverjával ugye... de onnan 1 lövéssel leszedett 870el!!! mondom ezt hogy, szereltél rá valami scopot? erre ő h ez egy ultimate gyilkoló fegyver, mondom neki aha egyik bázisról elszokás vele lőni a másik bázisra úgy h 100% sebzést adsz és belehalok 1 lövésbe - +volt egy olyan megmoccanása h ház roncsok kötött voltam, meg akartam lepni őket mert láttam az egyik résen h elfutott valaki, csak hülye fejemmel pont táraztam, és lehet meghallotta azt amit én nem szoktam :F
nem tudom h UMP-45 ben mennyi töltény szokott lenni? mert ellőttem vele pár embert/táraztam és mintha elfogyott volna a skulló, szokatlanul hamar!! mintha bebuggolt volna és nem tárazott újra... ez is mekkora gyökérség nem látni mennyi töltényed van...

ez a csóka volt aki ellenségnél a 1. helyen állt, csak nem néztem meg a statját, de mindjárt

késparty:

lámák mindig a házban kempeltek, kifele bámulva az ablakon, én meg szépen berohantam értük, előjött a gyerek én meg lekéseltem, azt a társát, akkor felmentem a tetőre és ott is volt 2 :DD

visszatérve a neostedre és a többi slugos fegyverre, totál telibe lőttem, meg megröccent a találati jel, de nem halt bele, aztán hagytam is :((( eléggé frusztrált, itt van ez a 24es monitor és egyszerűen még ennek a segítségével sem lehet ilyen lövéseket teljes pontossággal leadva fragelni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26941) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok

Tegnap ugye ea store-ból megvettem a digital deluxe edition-t, amelyben hivalatosan benne kellene, hogy legyen a vietnam is. Le is szedte az ea downloader, fel is rakta, ugyanis a játék elindításakor szerepel bal oldalt a vietnam.

De ha erre kattintok, egyszerűen kér aktiválási kódot. Azt, amelyiket az EA Downoader a játéknál megad, nem fogadja el. Csak a sima bc2-nél.

Tud esetleg valaki valamilyen ötletet erre? Mert így feleslegesen adtam ki 2.500 Ft-tal többet...

(#26942) Źşë'


Źşë'
addikt

nalam nem tudom h most mi lehet, de iszonyatos a játék... észrevettem ha pl oasis mapon vagyok és a kamera nézi startnál a terepet akkor ugye miután lejárt a visszaszámláló mindenkit berak a pályára, na már most nekem még javában számol (3ról - 2- 1), de már benn vannak a csapattársaim wtf :F sokszor futnak vagy 5-10 métert mire engem berak!
ez még oké, mert fussanak, de ez azt jelenti h ennyire lagol a játékom?!

mióta win7em van fenn egyszerűen fura dolgokat művel gém...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26943) v!ct0y válasza q13579 (#26941) üzenetére


v!ct0y
veterán

Alapból mindenkinek bennt van a vietnam link a játékban.
Csekkold le az emaileidet hátha ott van valami.

(#26944) Kakaduku válasza q13579 (#26941) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én igaz, hogy külön vettem meg a kódot az ea stor-on keresztül, de én sem kaptam kódot, hanem a fizetés végén (még az ea store honlapon, ahol kiírja a végösszeget, meg minden egyebet) ott volt a kód a rendelt termékkel egy sorban. Azt hiszem, hogy a második oszlopban.
Neked nem volt semmi, más?

(#26945) Sz. Géza válasza Źşë' (#26940) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Igen, az UMP-nél néha nem mutatja meg, mikor betáraz. (bug)
Amúgy talán 25 skuló megy a tárba.

(#26946) Xaels válasza q13579 (#26941) üzenetére


Xaels
félisten

A vásárlás után kapnod kellett egy e-mailt amiben benne kell legyen a szükséges kód. Több játékot is vettem EA store-on és mindig e-mailben elküldték az összes szükséges kódot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26947) Taplo


Taplo
tag

JÓÓÓÓÓÓÓ ESTÉT AZ URAKNAK!

Tehát akkor a vasárnap esti móka 18:45-től gyülekező a:

TS3:
adress: teamspeak.hu
port: 9987

Szerverkeresőbe ird be: HUN (nagy betüvel)
a Multigaming II-es szervere

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26948) Źşë' válasza Sz. Géza (#26945) üzenetére


Źşë'
addikt

ez degáz, én meg nyomkodom mint a hülye, semmi reakció, azt hittem h kifogyott, de most h toltam du 1-2 kört vettem észre h nem fogyott ki mert elővettem másik fegyvert és azzal mentem, utána meg engedett vele lőni - remélem bf3 nem lesz ennyire lagos meg bugos mint ez

vietnam után van esély rá :U

egyik meccsen akkora nub csapatba kerültem h iszonyat, elkezdődik a meccs, erre gyerek megáll quaddal a bázis előtt, belelaggoltam és nem tudtam semerre sem menni - picit se voltam ideges, mondom *nyád - le akartam szállni mondom mérgemben leszedem! nagyon pipa voltam! erre leszállok quadról és elüt a bradley! :W
F_Zolee-val játszottam csak ellenséges csapatban! mikor lett nála egy hely kapásból átálltam! annyira szar mikor a saját csapatod szó szerint hátráltat mint az állat! előző körben pl. atakama Deserten, beül squadtársam a zu93ba és lelő... egymást lődözték ezek a tirpákok... aztán mikor átálltam hozzá kapásból csináltam 3 defi killt - mintha 5 éves emberekkel játszottam volna

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26949) sith7 válasza Taplo (#26947) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük az információt :R

Remélem a lelkesedés kitart 20:30 - ig, mert én csak utána tudok jönni ... :U

(#26950) F_Zolee válasza Źşë' (#26948) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én már a felénél kiszálltam volna az egészből. Sokáig tűrsz... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.