Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26701) ciry válasza Taplo (#26699) üzenetére


ciry
őstag

1228 bétával együtt Csak a többi war/gather, szerverindítás

sith7: nekem majd 20 óra kellett hozzá, grat :K

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26702) Zolás válasza Taplo (#26699) üzenetére


Zolás
addikt

Pubolni is szoktatok vagy inkább csak war? Játszanék veled pár kört milyen is a valódi látvány :DDD . Akár ellened is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#26703) madgie válasza Zolás (#26702) üzenetére


madgie
titán

Én már nyomtam ellene anno a PH!-n, ne akarj rosszat magadnak :D
Mondjuk akkoriban többet fejlődtem, mikor ilyen szintű játékosok voltak a PH! szerón, mint amikor most, totál átlagos spílerként az élen végzek valami noname szerveren...

szerk: PH! már, Hungarian Sun, sorry :)

[ Szerkesztve ]

(#26704) eugabesz válasza Taplo (#26694) üzenetére


eugabesz
őstag

Lehet,persze,engem nyugisan ki lehet gúnyolni,el szoktam nézni....tudod,Úrtól,bolondtól mindent fel kell venni..
ha már két tiszta rpg találat sem képes megölni egy játékost,akkor az ember kicsit elgondolkodik...sőt az, hogy szemben várja az ellent és füstben lelövi sec perc alatt...jó mondhatni erre,hogy "beledarált" a füstbe,de egy 90 fokos fordulattal azonnal!! lelövi a 20 méterre mellette futó ellent,aki ugyancsak a füstben közlekedik...na akkor elkezd az ember gondolkodni,hogy tényleg tisztán játszik az ellen?
Rendben is van,ne vegyél engem példának,de van a csapatunkban is viszonylag jó képességű játékos,s mikor már ő is elkezdi,hogy lelőhetetlen köcsög,az ilyen maradi,ósdi felfogású láma gémer is elgondolkodik...megéri?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26705) v!ct0y válasza Taplo (#26664) üzenetére


v!ct0y
veterán

Melléd becsapódik egy golyó úgy el szaladsz mintha szellemet láttál volna :DDD

(#26706) Taplo válasza Zolás (#26702) üzenetére


Taplo
tag

persze!!!!!!!!!!
van egy ajánlatom....... megbeszélhetnénk Maxxékkal,hogy a multigaming 2es szerverét átteszik hc conquestböl sc conquestbe és játszhatnának innen a Ph forumozok egy szervezet wart.... és ha testzik mindekinek (szerintem fog) akkor lehetne heti 1 alkalommal rendszeresen pl vasárnap 20h kijelölni erre valami időpontot...

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26707) sith7 válasza Taplo (#26697) üzenetére


sith7
nagyúr

Jöhet mindenféle videó , minden mennyiségben :R

v!ct0y
Köszi :B
Először én sem szerettem őket, de ez sorozatba lövi a lőszert, nem táraz minden lövés után , + tárral 12 lőszer van hozzá, HC szerveren használtam csak, sörétes lőszerrel, nagyon aprít :K :K :K

Tegnap másfél óra alatt lett 88 kill :))

ciry
Köszönöm neked is az elismerést, mondjuk bevallom , nagyon kocka módon játszottam vele ... :U

Csak HC, és csak Oasis pályán, conquest :B ;) , találtam egy 1000 ticketes szervert, azon szoktam menni .... tegnap az egyik meccsen én voltam az ACE :B :B :B

El sem hittem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26708) sith7 válasza Taplo (#26706) üzenetére


sith7
nagyúr

és játszhatnának innen a Ph forumozok egy szervezet wart.... és ha testzik mindekinek (szerintem fog) akkor lehetne heti 1 alkalommal rendszeresen pl vasárnap 20h kijelölni erre valami időpontot...

Jó ötlet ... :K

Első számú hullajelöltnek jelentkezem :DDD :DDD :DDD

(#26709) Zolás válasza Taplo (#26706) üzenetére


Zolás
addikt

Az ötlet jó. A vasárnap este meg mégjobb mert a többi estém foglalt.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#26710) ADAM1337 válasza ciry (#26701) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kocka ;] :DDD

(#26711) Def26


Def26
félisten

Hogy lehet PC -n helivel így oldalazni? :U [link]

Boxon tudom így irányítani, de PC -n valahogy nem megy (az oldalazás).

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26712) szabi62 válasza Def26 (#26711) üzenetére


szabi62
csendes tag

Jó egérbeállítással és sok gyakorlással üres serón :DD

Ülj be elém egyszer lövésznek, mutatok egy-két figurát :)) pedig sok nálam jobb helis van, akiktől mindig lehet tanulni :R

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#26713) szabi62 válasza Def26 (#26711) üzenetére


szabi62
csendes tag

Erre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#26714) v!ct0y válasza sith7 (#26707) üzenetére


v!ct0y
veterán

Néha ha nagyon prónak érzem magam akkor használom de ritka az ilyen :DDD
Sőt régen volt olyan is amikor még nem volt specact, hogy abba lesz robbanó shoti lőszer is. Toltam is vele egy kicsit kb akkora ereje volt mint egy gránátnak :) Csak hát ezt sajnos nem adták ki..

[ Szerkesztve ]

(#26715) ciry válasza Taplo (#26706) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem a =cBc= is tolna egy wart a fórumos csapattal ill. megkérdezem Sanyiharcost/Nándit, hogy a beta squad ellen mehetne-e egy összecsapás a coRDHA warszerveren valamikor.
Esetleg BFBC2 gamenight2 ötletét is felvethetné valami illetékes.
Eredmény lényegtelen, a lényeg a szervezett összecsapás népszerűsítésén van.

ADAM1337: aljas rágalom :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26716) eugabesz


eugabesz
őstag

Szerver tulajok figyelem,R30-as javítás jött...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26717) gabipaci válasza eugabesz (#26716) üzenetére


gabipaci
addikt

Még tegnap :) ;]

Logitech hardware tester

(#26718) sith7 válasza v!ct0y (#26714) üzenetére


sith7
nagyúr

Az kicsit durva lett volna ... kb. mint most a 40 mm -es :U

(#26719) nandor90 válasza Def26 (#26711) üzenetére


nandor90
csendes tag

Hat ha ez ennyire nehez neked en 3x gyorsabban oldalazzok ettol egerrel 1600dpi korul de nem biztos hogy annyi van. De szerintem sok gyakorlas utan erzessel tudni fogod te is ezt... Amugy meg bf2 rules. Ha ott tudsz helit vezetni itt mar mindent tudsz...

(#26720) Def26 válasza nandor90 (#26719) üzenetére


Def26
félisten

Ez az első multi fps -em. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26721) sith7 válasza Def26 (#26720) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y Nekem is :K :))

(#26722) kapeti07 válasza sith7 (#26721) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nekem nem...

De ez az első ami igazán lekötött :DDD

Xbox: kapeti

(#26723) kapeti07


kapeti07
senior tag

Előtte voltak próbálkozásaim a COD 5-el.

Xbox: kapeti

(#26724) Joe-T


Joe-T
tag

Tapasztalt helisektől kérdezném, hogy elképzelhető, hogy a Vietnamban könnyebb vezetni a helikoptert? Én a BC2-ben csak nagyon alap szinten tudom használni (igaz nem is eröltetem emiatt!) a helit és amikor átmentem Vietnamozni meglepődve tapasztaltam, hogy ott meg elég jól megy!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#26725) Joe-T válasza Def26 (#26720) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#26726) madgie válasza kapeti07 (#26722) üzenetére


madgie
titán

Dettó. Másra ráuntam pár hét alatt, ebben a szutyokba meg majd' 450 órát öltem már bele :D

(#26727) ciry


ciry
őstag

Bánhatjátok, mert a Bf2 sokkal jobb,komplexebb game.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26728) Def26 válasza ciry (#26727) üzenetére


Def26
félisten

Na, majd a Bf3... ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26729) Taplo válasza madgie (#26726) üzenetére


Taplo
tag

csak halkan jegyzem meg.... ez egyáltalán nem szutyok egyetlen baja,hogy nincs még 20 pálya és 2 játékmód..... de akkor ki venné meg a bf3mat??? most ez a menö megunhatónak kell lennie nem ehez adnak ki még 5 mappackot... hanem ennek a támogatását(supportálását) abba hagyják.... és aki megunja veszi a következőt......

de ha lebontod a 450 órádat 10.000 hufra.... akkor áramdijat nem számolva... mert az minden játéknál van... 20ft per óráért elég jó szorakozás ez.....

most majd befizetünk megint 10 rugót a következőre.... nekem ezzel nincs bajom...
(ciry neked csak 10ft/óra :) )

hozzá teszem amit nyertem a bc2vel a sok mokán és izgalmon és haverságon kivül.
Az kb 150.000huf

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26730) Def26 válasza Taplo (#26729) üzenetére


Def26
félisten

"(ciry neked csak 10ft/óra :) )"

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26731) Xaels


Xaels
félisten

Én is szívesen benne lennék egy rendezett összecsapásban, de az időm nem biztos, hogy engedné. Sajnos nálam a munkaidő nem elég rendszerezett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26732) szabi62 válasza Joe-T (#26724) üzenetére


szabi62
csendes tag

Nézőpont kérdése ;)

Ha "csak" a vezetést nézzük, könnyebb ... jobban odacsaphatod pl. leszálláskor a földhöz még sérülten is a madarat :))

Egyébként nehezebb, mert mindennel sebezhető és pl. a tankokkal gyerekjáték leszedni ... Vietnamban nincs repkedés "órák hosszat" a csatamező fölött :N

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#26733) madgie válasza Taplo (#26729) üzenetére


madgie
titán

Képletesen írtam a szutykot ;) Egyébként még nem unom most sem.

(#26734) sith7 válasza kapeti07 (#26722) üzenetére


sith7
nagyúr

Én nem tudok viszonyítani, nekem ez eddig nagyon tetszik :K

(#26735) Joe-T válasza szabi62 (#26732) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm az infót! Nekem a manőverezésnél tűnt úgy, hogy könnyebb vezetni a helit a Vietnamban, mert nincs az mint a BC2-ben, hogyha nagyon előre döntöm a helit akkor vissza is kell húznom, mert különben orral belevágom a talajba! A Vietnamban meg csak megdöntöm előre és elindul, nem akarja a földet túrni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#26736) kapeti07 válasza madgie (#26726) üzenetére


kapeti07
senior tag

Én csak kb. 160 óránál járok de szinte csak ezzel a játékkal tolom mióta megvan.

Ha ilyen jó lesz a BF3 is akkor biztosan megveszem azt is. Ilyen játékokba érdemes befektetni :D

Xbox: kapeti

(#26737) Joe-T válasza kapeti07 (#26736) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem sokat lendített a vásárlás előtt, hogy ez az egyetlen játék ahol ilyen szinten rombolható a környezet és ezáltal kicsit közelebb van a realitásokhoz!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#26738) kapeti07 válasza ciry (#26727) üzenetére


kapeti07
senior tag

A BF2-vel csak Single Player-ben nyomtam, bot-ok ellen. Nem volt még jó internetkapcsolatom sajnos. A jobb térképeket unlock-oltam 64 playeresre, Kedvencem a Kubra Dam (vagy valami ilyesmi) volt.

Xbox: kapeti

(#26739) Zsozsooooo válasza Taplo (#26706) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Megoldható a szerver lezárás bármikor. Ahoz képest, hogy nem klán szinten vesszük a dolgokat elég összetartó kis közösségünk van szinte minden nap 8-12 tag van a tsen szóval nekünk bármikor jókor jön egy szervezett parti. Csak szóljatok nyugodtan és megbeszéljük.

(#26740) ADAM1337 válasza ciry (#26715) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Meglestem mennyinél járok, inkább nem szóltam. :B

(#26741) kapeti07 válasza Joe-T (#26737) üzenetére


kapeti07
senior tag

Hát igen ezt a rombolható környezetet könnyű megszokni...

Kb. 2 hónapja visszaraktam a COD 5. részét és elkezdtem multizni. Volt egy kis honvágyam a 2. világháborúba. Sajnos ott nem rombolható semmi, csak átlőhetsz a vékonyabb falakon. Egy kuka mögött is megúszhatsz egy sortüzet az MG42-vel. Abszolút nem realisztikus. Úgyhogy Uninstall volt egy óra után.

Xbox: kapeti

(#26742) kapeti07 válasza Zsozsooooo (#26739) üzenetére


kapeti07
senior tag

Egy szervezett partin én is megmérettetném magam...

De figyelmeztetek mindenkit, csak egy pár Noob szerón vagyok tényező, a többin inkább "dögcédula". :)

Xbox: kapeti

(#26743) Źşë' válasza kapeti07 (#26723) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem bejött, csak picit lehalt sajna, sok pecs eléggé negatívan hatott sztem a legtöbb játékosra a kommunityra :d 4 se volt rossz, csak hamar megunható, leglábbis nekem (amit tudtam kipróbáltam, de q3 és bc2n kívül semmi más nem tudott fps téren megfogni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26744) coconut válasza ciry (#26715) üzenetére


coconut
csendes tag

=cBc= részéről mehet a buli! Nem vagyunk semmi jó elrontói, és mindig benne vagyunk egy kis csihi-puhi-ban! :) Szerver is van így minden megoldható!

Üdv!

Kókusz

i7 4790K, ASUS Z87-A, 8GB Kingston Predator 2400mhz, ASUS GTX 770 OC

(#26745) kapeti07 válasza Źşë' (#26743) üzenetére


kapeti07
senior tag

A Q3 Arena elég király volt a maga idejében. Nekem még anno a COD2 adta, de sajnos mára már nem tudok eléjük leülni. Sokszor tovább tart míg feltelepítem a régi játékokat mint amíg csillapítom a nosztalgia-vágyam.

A Battlefield 3 tól sokat várok, remélem nem lesz csalódás. Sajnos a Medal of Honor multijában csalóstam. Azt hittem, hogy mivel a Dice készíti a multit olyan lesz mint a BC2.

Xbox: kapeti

(#26746) Zsozsooooo válasza coconut (#26744) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Hali kókuszkolléga már kerestelek titeket (cBc) de nem igazán tudtalak elérni, ha gondoljátok gyertek fel a szerverünkre este és nyomjunk 1-2 mecset nem vérre menően.
[////] MultiGaming [II.][HUN]

(#26747) ciry válasza coconut (#26744) üzenetére


ciry
őstag

Vasárnap este 7 jó nektek ill. a fórumozóknak?
Zolás remélem neked igen :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26748) Źşë' válasza kapeti07 (#26745) üzenetére


Źşë'
addikt

én is nagyon kiv vagyok már rá, full dx11, és bc2 után sztem a motor űberel mindent : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26749) gergo0328


gergo0328
senior tag

A heli oldalazás nálam a W, A lenyomása és az egér jobbra fel húzásával valósul meg

Baráti WAR-ra én is mennék ha lehetséges :DDD

Sztem Vietnámban a heli vezetése sokkal lassabb így számomra nem valami élvezhető az h lenyomom már az asztalról az egeret de nem fordul meg.

A füstös kérdésről meg mutatok egy fél perces videót ha feltöltődött.(lassú netkapcsolat forever:DDD)

(#26750) kapeti07 válasza Źşë' (#26748) üzenetére


kapeti07
senior tag

Hát igen addigra le kell, hogy cseréljem a VGA-m

Xbox: kapeti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.