Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26601) Źşë' válasza Kakaduku (#26598) üzenetére


Źşë'
addikt

Mondjuk én akkor is annak vagyok a híve, hogy bizony egyik kasztnak szüksége van a többire (mindenki egyért - egy mindenkiért), csak úgy teljes az összkép ha a taktika megköveteli azok együttműködését! Ha kivették a járműveket akkor már sok értelmét nem látom az egész játéknak... abba az elkorcsosult irányba halad sok játék ami nem annyira reális, hanem moddolt jelen esetben

q3at ezért is utáltam meg mert divat lett a freeze rail tdm stb... az alap q meg elfelejtődött a köztudatban, csak az elkorcsosult modok maradtak a szerverekre... remélem nem fog itt bekövetkezni

a sima SC is jó lenne spottal Ha! csak squadon belül tudnának kommunikálni az emberek, azaz csak squad-tagok láthatnák a saját squadon belüli bespottolt valakit... megspékelve azzal h cb-n egymásnak mondanák h kit/mit láttak meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26602) F_Zolee válasza eugabesz (#26588) üzenetére


F_Zolee
veterán

Annyit agyaltál már ezen a témán, hogy nekem az jött le, hogy csak esetlenebb ember létezik meg olyan aki csalást használ. Én speciel nem használok semmit(bár ezt te úgysem hiszed) és mégis a csalók közé tartozok. Tehát rutinosabb játékos nem is létezik...

(#26603) eugabesz válasza F_Zolee (#26602) üzenetére


eugabesz
őstag

:DDD gyógyszered bevetted?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26604) F_Zolee válasza eugabesz (#26603) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem nem kell semmi szer. Neked inkább. :) Ezek szerint behallucináltam az ellenem felhozott "vádakat"? :U

[ Szerkesztve ]

(#26605) eugabesz válasza F_Zolee (#26604) üzenetére


eugabesz
őstag

Semmi baj,csak nem értettem ez most hogy került megint elő?
Személyed nem volt górcső alatt...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26606) gergo0328 válasza eugabesz (#26560) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem értem h ebben mit kell csalásnak venni....Taplo itt jártatja a pofáját de hát semmi haszna...Én teljes mértékben igazat adok nekik. Ezek a prok...kész. Engem hívtak Hun4ce-ba (nem tom mi a véleményetek a klánról h milyen csapat) és kíváncsi vok egy igazán jól megszervezett war-ra, mert már elegem van a szerencsétlenkedő pubosokból akik ott állnak a pont mellett ami villog mint az állat erre elmegy onnan fragot szedni... BECUP LAN-PUB volt az egyetlen egy warom ami sztem baromi állat volt.

(#26607) eugabesz válasza gergo0328 (#26606) üzenetére


eugabesz
őstag

Hál Istennek...aztán majd kérjed,hogy a csapatod menjen fel az ESL-re játszani...
Nevezzetek be egy 4vs4-es squad-rushra és majd gyere utána vissza ide panaszkodni..(mert fogsz,azt most elmondhatom) :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26608) gergo0328 válasza eugabesz (#26607) üzenetére


gergo0328
senior tag

miért panaszkodnék? Mert lealáznak minket a francba...azzal nincs gond ha megpróbáljuk tenni a dolgunkat de az ellenfél jobb nálunk. Legalább tanulunk belőle h mit cseszünk el...vagy nem :D

(#26609) ciry válasza gergo0328 (#26606) üzenetére


ciry
őstag

A Hun4CE nem rossz választás.
Van szerverük is (ha jól tudom), emberileg se volt velük gondom sosem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26610) eugabesz válasza gergo0328 (#26608) üzenetére


eugabesz
őstag

Gyere fel IRAM ts-re,a fiúk majd mesélnek neked...csak azért,nehogy F_Zolee megint engem "támadjon"...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26611) eugabesz válasza ciry (#26609) üzenetére


eugabesz
őstag

Náluk sosem lehet tudni, :N :DDD szegényeknek mindig olyan portra osztják a szervert,hogy még a GameTracker sem látja....de igen,van szerverük és egész normális kis csapat. :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26612) F_Zolee válasza eugabesz (#26610) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én csak próbálnám felnyitni a szemed. Nyilván vannak csalók de amíg a pb nem fogja meg őket addig nincs mit tenni.

(#26613) eugabesz válasza F_Zolee (#26612) üzenetére


eugabesz
őstag

Köszi. :K Van szemüvegem,s némi csekély tapasztalatom is...talán.
Annyira nyilvánvaló néha a csalás,s csak akkor tud felbosszantani,mikor nem tudok ellene tenni semmit.Ha tudok,akkor is felb@sz,de megnyugtatom magam,mert van mivel.. ;]

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26614) v!ct0y válasza eugabesz (#26613) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mióta megjelent a játék azóta össz vissz ha 4 csalóval találkoztam.

(#26615) eugabesz válasza v!ct0y (#26614) üzenetére


eugabesz
őstag

De jó neked,"csak" az IRAM szerver 8-at fogott eddig..és még mennyit nem fog meg,mert fizetett,garantált pb kerülő...Mind1,nem akarok olyan lenni mint Nándi,hogy mindenben,mindenkiben cheater-t lát,csak mondom fel tudnak bosszantani,mert nem látom értelmét a csalásnak,így nem tudom még felfogni...miért?is

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26616) Kakaduku válasza Torry (#26599) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Bocsi a helyesírási hibáért! :R

Más: Én is had szóljak hozzá egy kicsit a témához. Ez a cheater-kedéses dolog már nagyon régen tart szerintem, főleg az fps játékoknál. Biztos van pl. stratégiában is ilyen (Age of empire-ben amikor a kódot beírod és egy viper jelenik meg :DDD ), de én nem értem hogy miért jó ez? Ahogy hallottam pénzért lehet az ilyeneket megvenni. Én egy fillért sem adnék érte! Ha valaki azt mondja hogy jó vagyok (amit nem nagyon szoktak mondani, inkább csak annyit hogy NOOB) akkor legalább büszke lehetek magamra, hogy igen, ezt én értem el egyes egyedül nem pedig egy program rángatta a fegyveremet.
Sajnos nem lehet teljesen visszaszorítani ezeket az embereket, sajnos és szerintem nagyon nehéz megmondani hogy valaki csal vagy sem. 100%-ra csak akkor lehetne mondani hogy csaló, ha odaülsz mellé és a szemed előtt játszik, ami nem nagyon lehetséges, bár lehet hogy a BF3, már olyan lesz hogy megrendeled a játékot és a game mellé kapsz egy ea-s embert is aki beköltözik hozzád és figyeli hogy hogyan játszol. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26617) gergo0328 válasza Kakaduku (#26616) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát remélem én egy kicsi kínait kapok nem egy nagy orosz állatot emrt akkor nem nagyon fogok elférni itt a sarokban :DDD

(#26618) gabipaci válasza v!ct0y (#26614) üzenetére


gabipaci
addikt

Hát persze :K

Eugabesz, az hogy ki csaló, ki nem, az veszélyes téma. De az, hogy valaki azt hiszi, hogy még csak 4 csalóval találkozott, elég naiv dolog.
Esetleg naponta 4.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#26619) gergo0328 válasza gabipaci (#26618) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nincs napi 4 csaló max 1. De néha még 1 se. Ha vki a jó játékosra mondja azt h csaló akkor az össze nagy klán játékosait lecsalózhatnánk... :W

(#26620) gergo0328


gergo0328
senior tag

Csinálni akarok egy "fregmúvit". A kérdés az h mire konvertáljam át a frapsal felvett videókat h könnyen szerkeszthető legyen és youtube-ra is fel lehessen tölteni? MP4 megfelelő és a Sony Vegas videoszerkesztő? :F :R

(#26621) v!ct0y válasza gabipaci (#26618) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lehet nálatok napi 4 van szerencsére nem sokat járok oda. És ebből a 4 ből 2 ugyanaz az alak volt. Mondjuk ti azt is lecsalózzátok akinek kimagaslóan jó statja van. Nekem is volt már marha jó statom és mivel én se csaltam feltételezem, hogy ő se. De sajnos ismerem a fajtátokat. Fear Combatba is naponta kaptam a bant magyar szerverről.

[ Szerkesztve ]

(#26622) gergo0328 válasza v!ct0y (#26621) üzenetére


gergo0328
senior tag

veled van a gond...vissza kellene fognod magadat :DDD ;]

(#26623) gabipaci válasza gergo0328 (#26619) üzenetére


gabipaci
addikt

Megsúgom Neked, hogy az a csaló, akinek a statján is látszik, az nem csak hogy szánalmas (a csalás miatt) hanem még idióta is, hogy mindent maxra húz a programban.
Hidd el, hogy nem egyel találkozol, talán abban az esetben, ha mindig ugyanazokkal az emberekkel játszol.
Vagyis inkább ne hidd el, nincsenek csalók, akik esetleg mégis, azok meg úgyis hozzánk járnak... :W

Logitech hardware tester

(#26624) gergo0328 válasza gabipaci (#26623) üzenetére


gergo0328
senior tag

engem azok a csalók akik nem cseszik szét a játékélményemet azok nem érdekelnek...akik felidegesítenek annál inkább... Ha 1. vagyok ACE pin mellett akkor nincs csaló a szerón :DDD

(#26625) r-chee


r-chee
őstag

Csalók? Ugyanmár, azok csak városi legendák :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26626) eugabesz


eugabesz
őstag

Rendben,megint témánál vagyunk.Akkor kicsit mélyüljünk csak bele.
Olvasd végig,aztán ha azt mondod,hülyeség,többet szóba sem hozom.Megfogadom.

Ha egy 8 fős csapatban,ami viszonylag tehetséges játékosokból áll,tehát nem "pro",hanem csak tehetséges,1 játékos használ valamilyen fizetett segédeszközt,szerintem az már elég.
Gondold végig,indul a pálya,az illető játékosnak nincs más bekapcsolva a keserves kenyéren megkeresett és megszerzett cheat programjából,csak az,hogy látni,hol az ellenfél.
Biztos láttatok már ilyen videót,(ha nem,majd ciry belinkel egyet :B ),ahol kis piros téglalap mutatja az ellenfelet,s "csak" közvetíti a játékostársainak,hogy hol látja az ellent,már elegendő a győzelemhez.
És akkor jönnek az ilyen szituációk,hogy befüstölsz a pont mellé és úgy lőnek le egy füstben futkosó játékost,hogy se köpni se nyelni nem tud.Ha még utéánna is van kedved játszani,akkor mahzoista vagy,nem alap játékos.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26627) Kakaduku válasza gergo0328 (#26620) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Engem is érdekelne a dolog? Mármint, mivel lehetne konvertálni videókat? Illetve a frapsben milyen beállításokat használjak videó felvételre? 30fps elegendő vagy vegyem nagyobbra? Még nem csináltam soha ilyet :)

(#26628) creedszl


creedszl
aktív tag

a random asztalra omlásnak mik lehetnek a fő okai?újrahúztam a gépet nemrég és azóta csinálja

Hulligaaan

(#26629) v!ct0y válasza gabipaci (#26623) üzenetére


v!ct0y
veterán

Milyen pl egy csaló stat ?

(#26630) gergo0328 válasza v!ct0y (#26629) üzenetére


gergo0328
senior tag

21545654648643 / 2 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26631) r-chee válasza v!ct0y (#26629) üzenetére


r-chee
őstag

A hülye csalóé 75/8 féle, az okos csalóé pedig 75/50. Előbbit könnyű kiszúrni, még játékmenetre sem figyel csak darál, utóbbi pedig csítjét okosan használva játszik, Így lehetetlen 100%-ra beazonosítani.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26632) v!ct0y válasza gergo0328 (#26630) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szeritem ennyi kill a 3 platformon összesen se jött még össze :DDD

Full füstbe én is álltam már amikor kaptam a fejest de amikor sniperrel voltam és rázoomoltam a füstre akkor láttam a csávó kontúrjait.

75/8: nekem is volt már 68 killem és asszem tizen halálom tehát az se lehetetlen nem sok ilyennel találkoztam.
Mondjuk engem jobban idegesítenek az ilyen nyomorultak akik beállnak kempelni és ilyen 1/8 as statjuk van.

(#26633) Def26


Def26
félisten

Only knife szervereken lehet ölni a járművekkel? Nem értem a lényeget. Helivel aprítanak a védők, de mi nem ugorhatunk tankba?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26634) bnorbert989


bnorbert989
tag

Én használok WH-t :DD Kis Narancssárga 3 szög :D (Vagy piros?:))

(#26635) ciry válasza r-chee (#26631) üzenetére


ciry
őstag

75/50-et mi értelme csalni, ha amúgy se nagy szám egy ilyen stat?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26636) F_Zolee válasza v!ct0y (#26629) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még ha nem is kimagasló a stat de láttam már jó pár olyat, hogy szinte minden fegyverrel kb 70-80%-ban fejest adott. Ebben már lehet valami.

(#26637) Taplo válasza Kakaduku (#26627) üzenetére


Taplo
tag

Videó: fevétel xfire
fomátumra jó az mp4 vegassal
youtube csak 30 fpst tud...

remélem kielégitő a válasz

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26638) Taplo válasza Źşë' (#26597) üzenetére


Taplo
tag

NÉV NÉLKÜLI IDÉZETEK AZ ELMULT NAPOKBÓL:

"igen, valami lag szerű dolog azért befigyelhet azaz no lag :DD jobb esetben 1-2 találattól megmurdelnék én is sztem..."

"baromi nagy szerencséjük vagy vmi trükkkészletük van (esetleg atombika gépük atom nettel, és ott ülnek a szerver épületének a szomszédjában), de ha nekem jó napom van, kipihent vagyok, és jó a reflexem, akkor sem fordul elő az, hogy kétszer megjelenik a képernyőn a piros jel, hogy megsebeztek és még tovább tudok menni, neadjisten még le is tudom lőni azt aki soroz. Első után jön a padló."

"továbbra is állítom,segéd eszköz vagy beállítás nélkül a BC2-ben ezzel a fegyverrel nem lehet így lőni.Aztán ha vitázunk rajta,úgy is jó,ha nem, nem."

"ezt nem is tudtam ...
sima meccsen is visszajön ?"

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26639) Taplo válasza Taplo (#26638) üzenetére


Taplo
tag

mint emlitetem szivesen segitek bárkinek... még igy egy év után is ha nem ismeri a játékot amivel játszik.....

1. Medic felhuz vissza adja a ticketet ezért nem értem mért hisztiztek ha újra meghaltok.
2. Respawn védelem 1 másodpercig van ha nem kezdesz el lönni vagy mozogni....
3 "megsebzödök és nincs idő semmit csinálni....." fájó lesz amit mondok.... a játékosok 90%ka úgy mozog bc2ben mintha single playert játszana kb.... reflexeitek.... tudom első számú közelenség leszek aki viszont eldönti,hogy javitani akar ezen ahelyet,hogy vissza szól valami "nagyon murisat" :))

csinálok ma este egy videót nem a lövöldözésről hanem ez utal csak a mozgásról, talán van akit érdekel....

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#26640) gergo0328 válasza Taplo (#26639) üzenetére


gergo0328
senior tag

na engem baromira érdekel...Kíváncsian várom hátha javulok ez által vmit is. :R

(#26641) Źşë' válasza Taplo (#26639) üzenetére


Źşë'
addikt

csípem hogy így szeretsz kioktatni mindenkit :DD (csak azért mert talán rengeteg tapasztalatot szereztél egy pár waron), és úgy írsz mintha itt a legtöbb ember most kezdte volna el az fps játékokkal való ismerkedést :B

elmondom neked mióta megjelent a q3 játszom, ill utóbbi 1 évben leváltotta a bc2 talán mert picit idősödtem is, és egyre inkább azokat a játékprogramokat kedvelem ami reális
de egy statot tudok liveról mutatni neked ha gondolod (próbáld ki, mit tudsz lőni benne, akár 1hónap akár fél év elteltével, és várlak itt :D), játékon belül külön kategória a f2f azt nem is kedvelem annyira sőőt, ctf és egyéb csapat orientált játékokat részesítem előnyben, de elhiheted h nem kell itt a legtöbb embert totálisan kezdőnek nyilvánítani, csak mert a waron teljesen más játék megy mint egy publik meccsen...

"megsebzödök és nincs idő semmit csinálni....." tudjuk legtöbben hogy a lag a leghátráltatóbb tényező ebben a játékban, ezért is csodálkozom h bátran tudnak egyesek komoly warokat lejátszani több ezer kilóméterre levő szervereken :DDD ez olyan mint mikor Sumiék játszanak F1 versenyt és egyszer csak nekilaggol az első helyen kocsikázó Suminak valaki :D az meg elkezd szentségelni mint az állat :DD rofl ! no offense

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26642) sith7 válasza Taplo (#26639) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem játszom vele 1 éve, nem szoktam hisztizni, és tényleg nem tudtam

E hónap 28. - án leszek 35 éves, és ez életem első FPS játéka, amiben élő ellenfelek ellen játszom

Nem haragszom Rád

Videó, akár minden nap jöhet ... pályákról, kasztokról, fegyverekről .... akár egy blog - ot is nyithatsz neki , én minden nap nézném

(#26643) Źşë' válasza sith7 (#26642) üzenetére


Źşë'
addikt

jóbarátom szintén 35, és szeret lődözni, csak bc2höz sajna kevés neki a gépe, újra meg nincs nagyon keret (ha van egy kis ideje család mellett leginkább helizik - szimulátor, és kocsikázik race07), tervben van neki az új gép ill. bc2 is, csak nem mostanában :(

csak azért írtam mert eszembe juttattad, van egy haveri társaság akikkel még anno lanoztunk és megmaradtak az emlékek és jó haverság alakult ki

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26644) Kakaduku válasza Taplo (#26639) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Várom a videót! Kíváncsi vagyok rá!

(#26645) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Míg készül a videó addig bulizzunk mi is egyet :DDD

[link]

(#26646) Def26 válasza v!ct0y (#26645) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Sikerült ma is egy fergeteges UAV Roadkill... :DD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26647) Źşë' válasza v!ct0y (#26645) üzenetére


Źşë'
addikt

ezen is besírtam :)) (mi volt a sütiben?!:DDD)

ez meg totál kemény drogbuli! eléggé elrettentő : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26648) sith7 válasza Źşë' (#26643) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, semmi gond :))

(#26649) WhiteWalker válasza v!ct0y (#26645) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vazz ott volt nagyanyám is :Y :DDD

(#26650) Kakaduku válasza Źşë' (#26647) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Jééézusom! Mindegyik videó jó, de az a drogos buli az nem semmi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.