Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26251) gergo0328 válasza WhiteWalker (#26250) üzenetére


gergo0328
senior tag

én sztem csak az 1. és utolsó szót nem értettem :D

[ Szerkesztve ]

(#26252) Źşë' válasza gergo0328 (#26251) üzenetére


Źşë'
addikt

jah az nem hd hanem ha : )

ugye ha dvd csekkolás nélkül telepítem akkor 10 alkalom van hátra h aktiváljam, ha nem deaktiválom akkor a kód elveszik az éterben (ahogy letelik a 10 install/telepítés) - ellenben ha dvd csekkolással telepítem akkor nem kell revoke-olni - azaz nincs 10 eset - erre szeretnék megerősítést kérni

újrarakom a rendszerem mert egy kupac gőzölgő tárgya :s kékhalálok sorozata... meg lehet megszűnik az idegesítő fű bug amiben elveszek simán - a 20cmes fű megnő 2 méterre!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26253) ciry válasza Źşë' (#26249) üzenetére


ciry
őstag

hát ez mekkora lol
jól megfogalmaztad :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26254) Źşë' válasza ciry (#26253) üzenetére


Źşë'
addikt

háde 100%igazság nem? :DDD naszóval valaki erősítsen meg benne.... meg steames játékot hogyan kell revokeolni?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26255) sith7 válasza Źşë' (#26254) üzenetére


sith7
nagyúr

nos az illető hajóskapitány 37 éves ... :DDD

nem tudom :(

(#26256) ciry válasza Źşë' (#26254) üzenetére


ciry
őstag

Nem tom sajna
Menj inkább igyál bort

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26257) ricsy888


ricsy888
senior tag

Egyre gyakrabban érzem úgy, hogy kár volt megvenni ezt a játékot.
Mintha egy béta verzióval játszanék. Hitbox.... :W Nagyon sokat játszottam cs:source-al, ott sem túl jó a hitbox, na de itt! :F
Meg mi az, hogy minden szerveren 100 felett van a ping?
Áhh csak felb@szom az agyam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#26258) Źşë' válasza ricsy888 (#26257) üzenetére


Źşë'
addikt

asszem itt érvényesül a vagy megszoksz vagy megszöksz mondás : )
am nem csak te vagy ezzel a dologgal egyedül, kegyetlen mód fel tudja bosszantani az embert :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26259) Źşë'


Źşë'
addikt

ez de durva : ))

http://cdgalaxis.hu/termekkepek/normal_elorendeles/pcg/pcg_battlefield_3.jpg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26260) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Komoly csapat volt most is iramon. B feltobbant 3/4 csapat ott védte a romokat vagy nem tom mit. De előtte persze senki közelébe nem ment. Az ilyen embernek mi jár ilyenkor a fejébe de most komolyan mondjátok már meg.

(#26261) gergo0328 válasza Źşë' (#26258) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem megszoksz vagy megszöksz hanem Beleszoksz vagy beleszopsz:DDD

(#26262) eugabesz válasza v!ct0y (#26260) üzenetére


eugabesz
őstag

Elgondolkodtam én is ma rajta,hogy nem kéne egy bizonyos IQ teszthez kötni,ki veheti meg egyáltalán a játékot.Valparíso...leszalad a gyerek a tankkal,belelőnek kettőt,kiszáll meghalni...persze a tank marad az ellennek.Erre leéled,fel akar szállni a helivel,tolat,tolat,felrobban...aztán angolosan távozik a szerverről...mi meg addig is szívtunk,aztán...mondanom sem kell,nem nyertünk.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26263) gergo0328 válasza eugabesz (#26262) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ez a tankotthagyó dolog engem is felidegesít...de az amikor Dewilsan vagy Dome hagyja ott akkor elpattan az ér a fejembe h ezek ilyen buták? Kiszállsz szétlövöd vagy meghalsz benne vagy szétlöveted és kiszállsz...Tankot otthagyni még véletlenül se lehet mert után na nagyon nehéz megszerezni szétlőni. Helit is ha ellopod akkor tök sokat lehet tartani vele.

(#26264) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
Felraktam a játékot, de amint megmozdítom az egeret, felugrik a célkereszt és nem tudom sehova se mozdítani. Mi lehet a gond?

(#26265) ciry válasza zenwalk (#26264) üzenetére


ciry
őstag

Nem eredeti vagy egyéb játékvezérlő van csatlakoztatva a géphez.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26266) sith7 válasza Źşë' (#26259) üzenetére


sith7
nagyúr

az ... :K

(#26267) Źşë' válasza sith7 (#26266) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon kíváncsi vok mit hoznak ki belőle, bc2 után ráadásul dx11 - sztem nagyon űber brutál lesz... frostbite motor továbbfejlesztve dx11re, elvileg alább nem is adják! ami nem is baj : ) tesszellált terepek ezerrel nagyobb térképek stb hehe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26268) eugabesz válasza Źşë' (#26267) üzenetére


eugabesz
őstag

Sajna...kétezerrel több bug,aztán majd egyszercsak valamennyire játszható is lesz,az újabb konzolport...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26269) Neoteric válasza Źşë' (#26254) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha DVD kérőssel telepíted, akkor felrakhatod akárhányszor.
Steames játékokat meg nem kell uninstallni feltétlenül, mert azokat szintén bármennyiszer letöltheted és felrakhatod. Annyit tehetsz, hogy csinálsz róluk backupot és nem kell minden egyes alkalommal letölteni a több gigát játékonként, hanem elég az aktuális frissítést csak.

btw: az adatlapodon lévő konfiggal hány % a GPU kihasználtság BC2 alatt?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#26270) gabipaci válasza eugabesz (#26268) üzenetére


gabipaci
addikt

Drága barátom, ritkán kezdek veled vitát, de elég nagy butaságot írtál ezzel a konzol port dologgal szvsz.
BC2-ben nem vitás, hogy erről volt szó, már csak azért is, mert BC meg sem jelent PC-re.
Így az első rész PC-re rögtön a második rész nevét kapta. Ez elég gáz.
De szerintem ha ebből a BC2-es konzolportos hibából nem tanult a DICE, akkor semmiből nem tud.
Én nagyon bízom a BF3-ban, bár ez nem jelenti azt hogy nem fogok csalódni.
Óriás map-ok, 64 player, nem 3-4 zászló, reményeim szerint rush mód nem lesz, több jármű, igazi légi járművek, lécci-lécci TV rakéta... :)

Bár hozzá tartozik, hogy ugyan már rég óta nem játszom gyakran ezzel a játékkal sem, de én sosem a hibákat kerestem ebben sem. :U

Logitech hardware tester

(#26271) creedszl


creedszl
aktív tag

hogy sokan mennyire nem tudják hogy kell ezt a játékot játszani...oasis,rush,első pont, védő.a B melletti stationary.két gyerek álldogál mellette és óvatosan figyel a szemben tisztán látható tankra hogyha elkezd rájuk tüzelni akkor tudjanak szaladni...stationary mellett...tiszta cél...?!!???!?!....epic fail...odaszaladtam,egy lövés,tanknak annyi...

Hulligaaan

(#26272) Źşë' válasza Neoteric (#26269) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi a választ :R azt nem tudod véletlen h ez a játék védelem mit jelent, pl riddicknél láttam h 4x lehet aktiválni ha minden igaz akkor ha új hardvered lesz a gépben... ezek steam rendszerében is érvényesek?

a steam mappám 104 gigás, az nem jó megoldás ha új rendszer mellé ebbe a mappába telepítem a steamet újra? elég macerás lenne biztonsági mentést csinálni mind1ik játékról :s

gpu kihasználtságot nem néztem még, milyen programmal lehet monitorozni?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26273) gergo0328 válasza creedszl (#26271) üzenetére


gergo0328
senior tag

xD Én az ilyet már észre se veszem...Rájöttem h minél többet nekem kell csinálni. Ezért fejezem be a meccseket sok ponttal. At-4 hihetetlenül durva. Annyi sólymot leszedtem vele islan h az valami hihetetlen :D

(#26274) Ger_man


Ger_man
senior tag

Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni, a problémám a következő:
Nem rég vásároltam egy BAD COMPANY 2-t, a probléma az az hogy még nem érkezett meg, és valószínűleg akkor fog ideérni ha már nem leszek itthon... (következő félév elkezdődik)
Na már most, az lenne a kérdésem mivel nővérem itthon lesz lehetséges-e az hogy ha ő eljuttatja hozzám a serial kódot, és én töltök netről egy clone DVD-t akkor így tudnám regisztrálni a játékot, hogy tudjak játszani multiban?

Csinált már valaki hasonlót?

Legyen jó valaki és válaszoljon, köszönöm.

Ger_man

(#26275) sith7 válasza Źşë' (#26267) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom, de ez a háttér olyan posztapokaliptikusnak tűnik ... olyan terminátoros, világégés utáninak tűnik ... :F

Nem tudom milyen időben fog játszódni

(#26276) Neoteric válasza Źşë' (#26272) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát nem próbáltam még ki mi lesz a következménye, mert én szépen letöröltem minden egyes formázás előtt. Gondolom nem engedi elindítani a játékot vagy csak a multit.. nem tudom.
Azt hiszem amúgy a hardver cserét is érzékeli, bár nem tudom pontosan, hogy melyikeket. Legegyszerűbb, ha letörlöd, aztán felrakod. Szvsz inkább kerüljön picit több időbe, de tudjál játszani rendesen.
Asszem maradhat a Steam mappa minden tartalommal együtt, de csak akkor ha nem a rendszer partíción van.
MSI Afterburner vagy EVGA Precision Tool. Hasznos mind2, kb ugyanazt tudják. Fps kiírás, GPU hőmérséklet kijelzés, venti fordulat, GPU kihasználtság stb.

PSN: ne0teric_sAN

(#26277) pschio válasza Ger_man (#26274) üzenetére


pschio
őstag

Szerintem minden további nélkül lehetséges. Egyedül arra kell odafigyelned, hogy az a clone dvd valóban egy eredeti lemez pontos másolata legyen. Ha valami lewarezoltal csinálod, akkor lehet bajok lehetnek belőle, még ha a kulcsod eredeti is. Persze ezt később szerintem le lehet dumálni a supportal.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#26278) Ger_man válasza pschio (#26277) üzenetére


Ger_man
senior tag

Szia,

Köszönöm a válaszod.
Még annyit hogy mondjuk egy Reloaded féle pack az CloneDVDnek minősül, persze crack nélkül...?

(#26279) v!ct0y válasza Ger_man (#26278) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én a medal of honorral csináltam így és bevállt. De nekem CloneDVD-s volt.

(#26280) Kakaduku válasza Ger_man (#26274) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én nem kísérteném a sorsot. Inkább postáztasd el nővéreddel. Inkább fizess ki 550 forintot postára , minthogy esetleg valami komolyabb baj legyen. Nem értek hozzá, csak laikusként :D gondolom ezt. "Jobb félni, mint megijedni"

(#26281) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Szeretnék gépet vásárolni, az egyetlen és legfontosabb prioritás, hogy a BC2 a lehető legjobban fusson a megadott keretek között. Valamint az sem hátrány, ha később fejleszthető.

Ezért szeretnék tanácsot kérni.

Van pár alternatíva. A lényeg, hogy 60 nettóból jöjjön ki a CPU+ALAPLAP+MEM+VGA. Ez durván 75 bruttó.

Gondolom ami nagyjából mindegy, az a lap és a memória.

A nagy dilenmát az okozza, hogy milyen cpu vga párosítást vegyek. Ugyanis felesleges túl erős cpu-t ha a vga gyenge. Arra gondoltam, hogy a vga radeon 5750 1gb-os lenne, talán ez a legjobb ár-érték arányú kártya most.

Ehhez szerintetek milyen cpu-t érdemes? I3, vagy esetleg érdemes keresni használtan e8400-e8500-ös cpu-t (ezek nagy előnye, hogy olyan lap kell hozzájuk, amibe később tudok venni quadcore cpu-t is, I3, tehát lga 1556-os lap esetén viszont "csak" az i5-i7 CPU-k kerülhetnek).

A másik, ami szóba jöhet az az AMD. Ebből szerintetek melyik a jó alternatíva? Gondolom itt már érdemes a 4 magosok között nézelődni.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#26282) Zolás válasza Źşë' (#26272) üzenetére


Zolás
addikt

Ha újrahúzod a rendszert egyszerüen nyitott net mellett a steam mappában a steam klienst indítsd el és már fel is installálva minden játékoddal együtt.
Mondjuk ha egy particíón van a steam meg az oprendszer akkor copóág :DDD Viszont az egész steam mappát egy az egyben másolhatod bárhová és ugyanugy megmaradnak a játékok benne.
Ger_man Testvéred elküldi a kódot, letöltöd az EA oldaláról az EA download managert és beregisztrálod oda. Ezekután letöltheted legálisan és biztos hogy nem kapsz bannt valami trükkös letöltött warez cucc miatt.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#26283) Ger_man


Ger_man
senior tag

Most látom skacok, ez a EA Download Manager-ben a következőt:

"Bármelyik korábban vásárolt játékodat beválthatod 20-jegyű kódoddal."

Kérdés hogy ez csak az online vásároltra igaz?

A Serial amúgy 20számjegyű?

(#26284) Ger_man


Ger_man
senior tag

Áhh köszi Zolás.

És mindenkinek ;) :K

...hamarosan akkor találkozhatunk Multiban is :DD

(#26285) gergo0328 válasza q13579 (#26281) üzenetére


gergo0328
senior tag

Szia! Nekem amikor vásárlásra adtam a fejem ciry összeállított egy félkonfigot:
alaplap: AsRock 770 Extreme 3 - 18,000
Proci: AMD Athlon II X4 640 - 23,000
RAM: Kingston 2GB 1333Mhz DDR3*2 - 5,700*2=11,400
VGA: Sapphire HD 5750 1GB - 32,000
Bár ez 84,400-ra jön ki de le ha a mostani cuccokat eladod vagy beszámításban veszed meg itt PH-n akkor sokkal olcsóbb. Én a Hd5850-emet vettem meg itt 44-ért amikor boltban 69 volt. :R

(#26286) ciry válasza q13579 (#26281) üzenetére


ciry
őstag

Tobi megelőzött :))

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26287) bozont válasza q13579 (#26281) üzenetére


bozont
veterán

Intel oldalon ugyan nem vagyok otthon, de AMD felől én ezeket ajánlom:
Asrock 870 Extreme3
Athlon IIX4 640 (állítólag a játék meghálálja a 4 magot)
4Gb DDR3 kb 10k, most elég jó árban vannak
Radeon 5750 1Gb-os verzió kb 25k
Ez így mondjuk ~80k de már egy elég jó konfig, bár azt nem írtad milyen felbontást használsz.

Esetleg még szóba jöhet, hogy az X4 helyett egy Athlon II X3 450 és az 5750 helyett egy 5770 1Gb, kb így is 80k a vége.

Meg persze ezek bolti árak, használtan olcsóbban is hozzájuthatsz, vagy ugyanezen az áron jobbat is kaphatsz.

mod.: Megelőztek, de látom hasonlóan gondolkozunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#26288) Źşë' válasza Neoteric (#26276) üzenetére


Źşë'
addikt

frankó, köszi az ifókat mind2töknek, (#26276) Neoteric (#26282) Zolás :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26289) gergo0328 válasza bozont (#26287) üzenetére


gergo0328
senior tag

inkább többször írjuk le mint egyszer sem.

(#26290) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Sziasztok!

Mindenkivel szeretném közölni, hogy a [////] MultiGaming [II.][HUN] szervere mától sima módban fut, conquest módban, megemelt tickettel(egyenlőre 400) a népszerűbb pályákkal: Panama canal, Laguna, Alta, Oasis, Harvest day , Atakama Desert.

A [////] MultiGaming [I.][HUN] szerverünk (Rush) pedig mától 32 fő helyett 24 fővel üzemel az élvezhetőbb játék érdekében.

Mindenkit szívesen látunk szervereinken, emeljük a magyar színvonalat azzal, hogy magyar szerveren játszunk. A legkönnyebben úgy találjátok meg a szervereinket ha beírjátok a keresőbe azt, hogy HUN nagy betűvel. Immár 48 slottal várjuk a magyar játékos közönséget szervereinken.
A múlt héten lezárult versennyel kapcsolatban is pozitív visszajelzéseket kaptunk, és úgy látjuk, hogy érdemes a magyar játékosokra is alapozni. Megkérek mindenkit akinek kérdése van vagy a szerverrel kapcsolatos bármien észrevétele van az jelezze honlapunkon (www.MultiGaming.hu).

TS szerverünk is nyitva áll mindenki előtt !

(#26291) WhiteWalker válasza gergo0328 (#26263) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem is halok ott meg benne...mentem a tyúkszaros életemet....neked kéne fedezned....de helyette lapitasz mint szar a gazba :DDD

(#26292) WhiteWalker válasza Źşë' (#26259) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

(#26293) Erdei88


Erdei88
veterán

Van valakinek olyan problémája a játékban, hogy például ha nagy füstbe rohanok bele, vagy tankban ülök és rám lőnek drasztikusan leesik az fps-e? 100-120ról kb 60-70re.

(#26294) v!ct0y válasza Erdei88 (#26293) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem mindenkinek :)

(#26295) bunfi válasza Zsozsooooo (#26290) üzenetére


bunfi
őstag

spy(tesója)? :Y

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#26296) Źşë' válasza WhiteWalker (#26292) üzenetére


Źşë'
addikt

igen a kép-link alatt is megnézhető - sejtelmes :D így "ködbe burkolódzva" elég frankó!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26297) sith7 válasza Zsozsooooo (#26290) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönjük az információt ! :R

(#26298) Źşë' válasza Erdei88 (#26293) üzenetére


Źşë'
addikt

az ku*va drasztikus... próbálj meg 15-20 fpsel játszani :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26299) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Használja valaki ezt a játékot 5.1-es fülessel? Azt látom, hogy a topicban volt már szó többször az 5.1-es hangzásról, de fülesekről nem igazán. Szeretnék most beruházni egyre, de nem tudom, hogy mennyire élvezetes ezzel a játékkal. Egyik fórumon azt olvastam, hogy pontosan behatárolható, hogy ki mikor és merre lépked, merről lő stb. Sose volt még 5.1-es fülesem, így kérdezném a hozzáértőktől, hogy esetleg valaki tudna a játékhoz javasolni egyet? Én a Roccat Kave headsetre gondoltam. Előre is köszi a választ!

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#26300) gergo0328 válasza Bazzzs (#26299) üzenetére


gergo0328
senior tag

ajánlom ezt a topicot hátha itt okosabbak is tudnak segíteni. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.