Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26351) sith7 válasza ciry (#26348) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép :K

(#26352) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nálam ha 5.1 vagy fejhallgató van akkor sem rossz a hang minősége(war tapes-en). Lehet váltani kéne az alaplapiról emberek. :) Talán még annyit a dologhoz, hogy a hangerőszabályzót a tálcán nem kellene felénél nagyobbra venni, ez is okozhatja a torzulást szerintem.

(#26353) v!ct0y válasza F_Zolee (#26352) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem a minőséggel van a gond szerintem ez direkt olyan amilyen élethűbb szerintem.

(#26354) Źşë' válasza Neoteric (#26269) üzenetére


Źşë'
addikt

gpuzvel megnéztem, nevetséges, ilyen 35-45% most win7 alatt játszom vele
560al mi a helyzet tud valaki valamit mondani eme vgaról?
erre miért nem tudnak valami megoldást már.. ez régóta 460 nyűgje.. :s

játszottam most reggel egy kört és volt 4-5 gyerek aki folyton jött hátra oasis mapon a bázisunkra kempelni... én meg észrevettem és sorra szedtem ki őket... ők is kiszedtek párszor és ez eléggé bosszantó volt, direkt bevártam őket ott - 3 csipa is volt köztük... biztos gondolták h ott a kutya se keresi őket... de amikor lelőttek 1. alkalommal akkor megnéztem a találati jelet és hátulról jött.. uh cseszhették! 3 késelést csináltam rajtuk 1más után...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26355) r-chee válasza F_Zolee (#26352) üzenetére


r-chee
őstag

Ja, inkább az alaplapi hangkari okozhatja a borzalmas hangzást War Tapes-re állatva. Én múltkor sokat zsonglőrködtem a Realtek HD Audio Manager-ben, de sehogy nem tudtam belőni War Tapes alatt a hangot. Basszust is levettem, de semmi, ugyanúgy megvolt az a torzító hangzás. Borzalmas volt :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26356) creedszl


creedszl
aktív tag

ma egy szöldzsör túlélte egy rpgmet 0% élettel...mááágus:)

Hulligaaan

(#26357) WhiteWalker válasza r-chee (#26355) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nálam már megjelenés óta war tapesre van téve....és semmi torzitó hanzást nem hallok,amiket itt irtok...nem is tudom milyen a másik hang beállítás... ;]
csak a szomszédokra (panel) kell figyelemmel lenni ha feltekerem a hangerőt a z5500-on ;]
néha beveszem a leszarom tablettát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26358) r-chee válasza WhiteWalker (#26357) üzenetére


r-chee
őstag

A jó kis lesz*rom cuccok :D. Tavaly egyszer kérdeztem főnökömtől, hogy "kérsz egyet?", mire azt mondta, "én ebből be nem veszek egy szemet sem!" Azt hitte biztos, valami drog :D.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26359) Źşë' válasza creedszl (#26356) üzenetére


Źşë'
addikt

múltkor én is figyeltem, egymást szitává lőttük én meghaltam de láttam a gyilkosom 0% hpval, úgy sprintelt mint valami leszázalékolt alkoholista a kocsma felé

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26360) Neoteric válasza Źşë' (#26354) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem a GTX460 hibája, hogy kevés a kihasználtság, hanem a procié. Ha 560-t veszel, akkor sem lesz jobb a helyzet. (tulképp pénzkidobás lenne)
Azért kérdeztem csak, mert nekem is 3.6ghzre húzott Core2Duom volt csak HD6850-nel (ami kb GTX460) és nekem is ez volt a bajom. Most van egy i5 760@4ghzen és 100% a GPU kihasználtság, az FPS meg nagyjából megduplázódott. Bad Company-ban most 1920x1080-on magas részletesség mellett, HBAO off, 2x élsimítással 70-80FPS megvan szinte mindig, akkor esik le picit mikor jönnek a rakéták meg a robbanások. (de akkor is bőven játszható)

PSN: ne0teric_sAN

(#26361) Źşë' válasza Neoteric (#26360) üzenetére


Źşë'
addikt

itt a topikban többen is vannak/voltak akiknek 460al még 4 maggal sem nőtt meg a kihasználtság, azért írtam - nemsokára beújítok egy szandira és majd letesztelem mindenképp

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26362) gergo0328 válasza Źşë' (#26359) üzenetére


gergo0328
senior tag

ezért jó a HC ott nem látod h százaléka van csak megolt és kész... Sokkal kevesebb benne a mágió. Nem kell 6000 golyó egy emberbe nincs 3D spot meg hasonló hülyeségek. Én rászoktam egy ideje am HC-re is mit ne mondjak sokkal jobb, Igaz sokkal nagyobb kihívás mint pöttyökre lőni. :DDD

(#26363) madgie válasza F_Zolee (#26352) üzenetére


madgie
titán

Harmadán van a hangerő és egy Xonar-t dobtam ki, mert semmivel nem jobb a minősége, mint a 889A Realteknek. Ja, az erősítőre (Onkyo) optikain megy a hang, tehát nulla beleszólása van a hangkarinak. A war tapes pont az, ami a nevében van: régiesített, hangulatos, épp ezért dinamikagyenge hang. Morog, csörög, puffog, olyan, mint amikor a Discovery-n megy a II vh-s dokufilm.

Szerk: Źşë'! Én három magról váltottam négyre, plusz egy kis tuning, majdnem duplájára nőtt az fps. Ahol negyven volt, ott most nyolcvan körül van. A régi proci egy X3 720 volt kerek 3 GHz-n, a mostani meg egy X4 955 3.6 Ghz-n. A GTX 460 az x3-mal nekem is 60-70% körüli kihasználtsággal dolgozgatott, most asszem mindig 90 felett megy.

[ Szerkesztve ]

(#26364) Źşë' válasza gergo0328 (#26362) üzenetére


Źşë'
addikt

igen én is ezen a véleményen vagyok, csak havert követtem, ő meg folyton sc szervereken lóg :)) vietnamban sokkal jobb sc szervereken a sebződés, egyedül csipából kellett min 2 lövés egy fraghez

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26365) F_Zolee válasza madgie (#26363) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam sima 3.5-ös kábellel van összekötve minden. Ha alap helyzetre van állítva a hang BC-ben akkor meg alig vannak hangok és azok se valami "élethűek". Bár én is szintén megjelenés óta war tapes-ezek szóval már rég volt, hogy emlékezzek pontosan. :) Azt meg nehezen akarom elhinni, hogy egy Xonar nem jobb, mint az alaplapi. A mostani alaplapimnál is jobb az Au2-m. Zenehallgatás terén is.

(#26366) creedszl


creedszl
aktív tag

megeshet az hogy egy q8200-es 3,2Ghz-en kevés már a gtx460 mellé...mert nekem 50 fps körül mozog csak....?

Hulligaaan

(#26367) F_Zolee válasza creedszl (#26366) üzenetére


F_Zolee
veterán

Milyen beállításokkal 50fps?

(#26368) madgie válasza F_Zolee (#26365) üzenetére


madgie
titán

Akkor ne hidd el :P Megvettem, kipróbáltam, bő egy hétig használtam, eladtam. Semmivel sem volt jobb, mint az alaplapim. Alaplapi és alaplapi között is van amúgy különbség, nem is kicsi. De egyébként zenét/filmet optikain küldöm ki, mióta rájöttem, hogy kell megberhelni az alaplapi drivert, hogy ne csak sztereó jelet küldjön.

(#26369) WhiteWalker válasza Źşë' (#26361) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

csak óvatosan a szandival....most akartam venni,mikor olvastam ezt a hírt hibás sandy,én megvárom az áprilist , mikorra megjönnek a javítások ;)

(#26370) Źşë' válasza WhiteWalker (#26369) üzenetére


Źşë'
addikt

igen erről tudok, vissza is hívták az alaplapokat, kb akkoriban tervezem a vételt én is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26371) v!ct0y válasza madgie (#26363) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát a xonart nem is csodálom, hogy kidobtad :DDD

(#26372) Torry válasza Neoteric (#26360) üzenetére


Torry
addikt

Hmmm. Akkor jövhéten azt hiszem, hogy ráállok kicsit jobban a cpu tuningra.
Phenom II x4 van, jelenleg 3.6-on, de 60% körül van a gpu kihasználtság (high, 2x AA, 4x AF, HBAO off, HD6850, 1920x1080). Így szinte mindig megvan a 60fps(vsync on, nekem így folyamatosabbnak hat), viszont erősebb ütközetben 45 alá is beesik, ami kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#26373) gergo0328 válasza Torry (#26372) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem is Phenom II x4-em van 955 ami alapon 3.2 ghz-en fut én meg alapon 3.4-en kaptam :DDD Előre behúzták nekem egy kicsit :D Majd ha szükség lesz rá húzom de nem kell nekem 600Fps. Elég a laggolásmentes játékhoz fix70 minden high utcsó 2 offolva full hd-ban (nekem csak 5850-em van :P)

(#26374) SLYM


SLYM
veterán

hali. az mitől van, hogy annyira nagy a fény a sivatagban, hogy szinte semmit se látok? feltettem a legújabb ATI drivert, HD4850 a vidkari egyébként. CCC-ben minden defaulton van. változtatgattam a játékon belül a grafikai beállításokon is, de semmi. egy "nagy fény" amit látok a pályából kb. ez miért lehet? tud valaki segíteni? köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#26375) Źşë' válasza SLYM (#26374) üzenetére


Źşë'
addikt

de valóban ilye na játék, a videókban gondolom a contrast meg brightness le van víve, próbáld ki

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26376) gergo0328 válasza SLYM (#26374) üzenetére


gergo0328
senior tag

melyik pályán volt? Mert ha a nap felé fordulsz tényleg nem látsz semmit se (ez az életben is így van) Atacama Deserten én leveszem a beállításokat Lowra mert lehetetlen helit ellőni nappal szemben. Ennyit tudsz sztem csinálni.

(#26377) SLYM


SLYM
veterán

kösz a gyors reagálást, még szerkesztgettem a hozzászólásom. ha tényleg ilyen az elég beteg. ennél azért az életben többet lehet látni. nagyon idegesítő :(

egyébként a legelső sivatagos pályán volt. ott ahol 2 heli jön és azokat kell leszedni

[ Szerkesztve ]

(#26378) madgie válasza v!ct0y (#26371) üzenetére


madgie
titán

Jó hogy mondod, már azt se tudom, mit írok: SB Audigy valami volt, nem Xonar :D Cseregéppel jött, próbálgattam, nem szerettem, hogy sztereó jelforrásnál nem használta a mélynyomómmal, akármit állítottam rajta.

(#26379) Torry válasza gergo0328 (#26373) üzenetére


Torry
addikt

5850 kb 10%-al erősebb a 6850-nél, viszont a fix 70 fps-t nem hiszem el, ne haragudj :)
Minden esetre, valami gond lehet nálam, mert picit mindenkinél kevesebbet kapok.

(#26380) gergo0328 válasza Torry (#26379) üzenetére


gergo0328
senior tag

tudod h ugyan olyan jó (tied viszont időtállóbb) Adja a fix 70 Fps-t (de na a füstben való futkorászást nézd hanem h futkározol és lőnek rád.

(#26381) F_Zolee válasza SLYM (#26377) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sajnos a sivatagos pálya az ilyen. Másik idegesítő dolog, hogy az abrams belső nézetes képe is sokkal sötétebb, mint pl a T90-é. :N

(#26382) ricsy888


ricsy888
senior tag

Végre egy kis sikerélmény is van a játékkal kapcsolatban. :D Amúgy szeretem a csipa kasztot, mert lehet közelharcra is használni méghozzá elég jól, csak egy jól célzott lövés kell. Sőt számomra még érdekesebb mint egy assault-al mert ott csak lőne kell mint az állat.

(#26383) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Segítséget kérnék, mert nem értek egy dolgot.
Az adatlapomon látható konfiggal játszom, és a beállításaim, pedig a következőek.
Low víz és effects, DirectX11, és minden más high-on van.

Na szóval, Ezzel a beállítással a friss windows-omon kb. 80 fps körüli értéket értem el, ami ha nagy volt a tömeg 60 fps-ig ment le, de az alá soha. Pár napja viszont simán csak 55-60 fps-em van és ha negy a tömeg akkor lemegy olyan 35-40 fps-re.
Ha lejjebb veszem a grafikát akkor sem változik a helyzet, csak annyiban, hogy több köd, vagy mi lesz és nem látok semmit.

Erre tudtok nekem valamit mondani?
Megnéztem és semmi nem eszi a gépemet, se a netemet.
Nem tuom mi lehet a baj. Én a videokártyára gondolok.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#26384) eugabesz válasza Kakaduku (#26383) üzenetére


eugabesz
őstag

Ne gondolj semmire...egyszercsak megjavul...volt már itt is ilyen.Szerintem ez is a játék egyik különleges hibája.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26385) creedszl válasza F_Zolee (#26367) üzenetére


creedszl
aktív tag

Full HD, 16AF,minden high,HBAO off,Vsync off,AA 0.

Hulligaaan

(#26386) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Srácok, a vietnam hol a legolcsóbb most netes vásárlással?

less qq more pewpew!

(#26387) Kakaduku válasza eugabesz (#26384) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igen, olvastam már előttem is volt ilyen probléma :DDD
Azért ez kiábrándító.
Még arra tudok gondolni, hogy van amikor elfelejtem indítás után átállítani a hangot hi-fi- ről fejhallgatóra. Majd megnézem, hátha csak annyi.

(#26388) ADAM1337 válasza gergo0328 (#26380) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem 120fps és fullhd-ba tolom maxon. :U
Igaz nálam i7 hajtja 3.8ghz-n.

(#26389) Def26 válasza Polacheck (#26386) üzenetére


Def26
félisten

Szvsz most mindenhol "magas" az ára. Ha gondolod akkor az ea store -t figyelgesd, hátha kifogsz valami jó akciót.

ADAM1337: Nekem ennyit GTX 480 -al sem megy. Ilyen sokat számít, hogy húzva van a proci? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26390) gergo0328


gergo0328
senior tag

Off de leírom mert talán kapok választ. Most úgy is a gépekkel foglalkoztok. Az adatlapomon ott a gépem. Ha írok msn-en akkor az írás lefagy és ha megállok csak akkor írja ki...nem írok 6000leütés/perccel pedig. Szval vki nemtudja miért? :F

Én nem merem még a procit húzni pedig lehetne rendesen :D Nah majd ha lesz rá ideőm/energiám akkor bepróbálom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26391) v!ct0y válasza gergo0328 (#26390) üzenetére


v!ct0y
veterán

Megy valami a háttérben valószinűleg. Valami monitorozó programot szedjél le akár valami vinfos gadgeteset. Pl.: All CPU meter. Az mutatja a cpu meg a memória terheltségét.

[ Szerkesztve ]

(#26392) gergo0328 válasza v!ct0y (#26391) üzenetére


gergo0328
senior tag

folyamatosan 35%-on van a memória használtsága és csak mozilla és msn fut (meg pár háttérprogram, amik nem nagyok) :F

(#26393) F_Zolee válasza creedszl (#26385) üzenetére


F_Zolee
veterán

Annyit megtehetsz, hogy az AA-t-AF-et leveszed mondjuk 4x-re és kikapcsolod a Bloom-ot. Egy próbát megér. Ja meg a Shadow-ot is leveheted medium-ra nyugodtan, annyit nem számít a high...csak több erőforrást zabál.

[ Szerkesztve ]

(#26394) r-chee válasza gergo0328 (#26392) üzenetére


r-chee
őstag

Mit parázol már annyit, nekem is 35% alapban a memóriahasználat (1,41GB a 4GB-ól). És akkor mivan? :U 64 bites Win7 amúgy is kicsivel többet kér.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26395) gergo0328 válasza r-chee (#26394) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem az a gond h 35%-ot lop el hanem h szaggat az msn...tudom ne msn-ezzek :D Érdekel miért van

[ Szerkesztve ]

(#26396) r-chee válasza gergo0328 (#26395) üzenetére


r-chee
őstag

Így van, dobd ki az MSN-t. Könnyebb, mint gondolnád :). Én már rég túlestem rajta.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26397) Neoteric válasza gergo0328 (#26395) üzenetére


Neoteric
addikt

:Y szaggat az msn? :D

PSN: ne0teric_sAN

(#26398) gergo0328 válasza Neoteric (#26397) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát ha írok akkor azt nem írja le betűnként hanem egyben az egészet...kidobni azért nem akarom :D :F

(#26399) Źşë' válasza gergo0328 (#26390) üzenetére


Źşë'
addikt

felesleges húzni, ha nem akad akkor no problem - már írtam, sokan arra élvezkednek mert nekik megy 200-300 fps el valami, rá se ránts, amíg neked élvezhető addig felesleges pl a megvenni 180kért az ilyen i7 975 extreme satöbbi procikat... elég nagy núbság sztem... tipikusan ilyen gyerek ez a tirexi nevű egyén... :W szokták mondani többet ésszel mint pénzzel! nem hiába ajánlgatnak a milyen gépet topikban phenom x4 be 955 ös procikat! :K mert mindenre elég, és olcsó!

msn egy szutyok program, már jóideje nem is használom mert ontja magából a vírust és az idióta spameket - ha nagyon akarod használni, váltsál verziót, vagy tegyél fel pluszt esetleg töröld

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26400) WhiteWalker válasza Źşë' (#26399) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nah ennyit ért hozzá a kis hülye....legalább ha van pénze akkor egy nyamvadt ssd-t tegyen már a gépbe....úgy teljes ;]
meg egy "igényesebb" monitor sem ártana.... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.