Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26851) sith7 válasza Taplo (#26849) üzenetére


sith7
nagyúr

Szia

Válaszolsz nekem is ? :F

Lécci ... :B

[link]

Africa Harbor ? :B :B :B

[ Szerkesztve ]

(#26852) ciry válasza sith7 (#26851) üzenetére


ciry
őstag

Bár nem engem kérdeztél, minimum 2 kört tudsz majd játszani, szerintem(1 map oda-vissza).
Felmész a ts3-ra, jelzed a kapitányodnak, hogy: JELEN!
Ők meg beraknak, ahogy ismerem őket, ha más nem maguk helyett.

Többieknek: Egyébként meg nem verseny, hogy ki mennyit gyűjt pontokból, meg ki szerez több dogtaget, hanem (csak és kizárólag) a győzelem a fontos!
Ha belehal az ember 1-1 akcióba, akkor bele, ha csak spawnt kell adnia akkor annyi, épeszű ember úgyse néz egy lezárt szerveren zajló waron k/d meg soha jóvá nem írt pontokat.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26853) eugabesz válasza Taplo (#26849) üzenetére


eugabesz
őstag

(ha csak engem nem számoltok) :B tényleg nem lesznek pro-k,de higgyétek el,van egy "warázsa" egy ilyen összecsapásnak.
innen letöltöd az aktuális verziót
majd könyvjelző hozzáadása és teamspeak.hu port:9987 és belépsz,egy valaki beregisztrál aztán a publik szobát már használhatod is.
Már gyülekezünk,csak Battlefield-es játékosok és klánoknak adunk helyet,más játék csak akkor van pl. szobaként,ha a klán mással is játszik.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26854) madgie válasza ciry (#26852) üzenetére


madgie
titán

Akkor tisztán leírom: nem a K/D, nem a helyezés számít nálam sem, hanem hogy legyen valamilyen normálisabb team balance, ne szívjon folyamatosan az egyik oldal. Azt hiszem, ez itt adott lesz :)

(#26855) sith7 válasza ciry (#26852) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm

Egyelőre még nem tudom ki lesz a kapitányom, de TS3 az van nálam, csak még a szoba neve kellene, meg a jelszó , hogy tudjak JELENtkezni :))

A K/D - t én soha nem nézem, ha volt meccs, ahol ace voltam, akkor is több volt mindig a D, mint a K ... én nem szoktam kempelni ... megyek mint a gőzmozdony :DDD

Ha lelőnek az se gond, legalább a többiek látják, honnan jött a lövés ... meg ha van egy jó medic a squad - ba, akkor úgyis csak pár mp - ig leszek inaktív :B

Ja, még egy kérdés:

HC lesz vagy sima ? :U

(#26856) ciry válasza madgie (#26854) üzenetére


ciry
őstag

A balance-t úgyse fogjátok pontosan belőni(persze gondolom törekedni fognak rá), ezért figyeljetek csak arra mivel megbíznak titeket.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26857) madgie válasza ciry (#26856) üzenetére


madgie
titán

Gondoltam :) Az a lényeg, hogy ne másfél órán át a bázis bejáratánál szívjon az egyik csapat, a másik meg agyaggalamb lövészetet játsszon.

[ Szerkesztve ]

(#26858) mackosajt


mackosajt
addikt

ha már a stat és a kempelés, kd stb...

Most jöttem le vietnámozásból. 5 kört toltam, mind az ötöt mi vittük.
Mindig ugyanaz volt a helyzet.
Másik oldalt volt egy csóka (dsc123456789), aki mást se csinált, mint a főbázisuk védett területén mikor megszerzett egy tankot, onnan lövöldözött kifelé. Nem támogatta a társait, csak kempelt. Az eredmény persze garantált beszorulás volt nekik. Kérdésekre mindig arra hivatkozott, hogy nem tud kimenni, hisz be vannak szorítva. Amikor kiengedtük őket, és 2 zászlót is behúztak, akkor se jött ki. A csapata természetesen elbukta a zászlókat, hisz a tank a főbázison dekkolt.
Az ilyeneket bannolnám az életből is.

A legszebb amúgy az volt, hogy az elején még verte is a nyálát, hogy milyen jó a statja...
Egyik kör vége
Másik kör vége

Ilyenkor kéne egy online admin, aki kitenné a csába, hogy menjen játszani a homokozóba és építsen homokvárat inkább.

Szerk: statja érdekes... szinte nem is öl mással, csak tankokkal. Ez lol, vagy inkább szánalom?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#26859) WhiteWalker válasza Taplo (#26844) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vááá már tűkön ülökk,várom ezt az összecsapást , asszonyka kipaterolva a szobából arra az estére ;]

[ Szerkesztve ]

(#26860) ciry válasza madgie (#26857) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem ez kizárt.
Gamenighton is volt cserebere az egyik szerveren, amikor rossz volt a balance.
Azt tippelem, hogy jól fogtok szórakozni, már ha nem lesz valaki a csatornán, aki az összes killjét/halálát kommentálja :F Azt viszont le kell mute-álni ;]
Én is amióta nyomógombra raktam magam jóval kevesebb anyázást hallani a mumblen :D

mackosajt: ezeket se értem, de azokat a csipákat sem, akik 12-szeres optikával nyomják Aricán dombtetőről/építkezésről.
Lent megy a hent ezek meg célba lőnek :((

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26861) madgie válasza ciry (#26860) üzenetére


madgie
titán

Én ha megyek, sem leszek kommentálós hangulatban... ugyanis nincs mikrofonom :D

(#26862) Xaels válasza Taplo (#26849) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, hogy felírtál a listára, de én nem biztos, hogy csatlakozom. Aznap sokáig dolgozom és du. még át kell menni anyósékhoz, na meg másnap reggel korán megyek dolgozni és sajnos nem olyan a munkám amit kómásan lehet végezni(villamos vezetés).

Mellesleg én nagyon jól tudom milyenek a war-ok, de kifejezetten meguntam és megutáltam az egész hajcihőt ami CB/ESL stb... körül megy. Nekem tökéletesen megfelel a pubolás, hívtak már több klánba is, hogy csatlakozzak de nekem nem igazán van rá már indíttatásom.

Valamelyik nap Ciry-vel is jót játszottunk Atacaman TS/Mumble/Ventrilo nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26863) ciry válasza Xaels (#26862) üzenetére


ciry
őstag

Igen jó volt, tetszett :K
Szerencsére a magyarok jelentős része tudja mit kell csinálni, élmény velük/kihívás ellenük játszani és egyre kevesebb az írogatás is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26864) Joe-T válasza ciry (#26863) üzenetére


Joe-T
tag

Minnél régebb óta kint van a program talán annál valószínűbb, hogy a vérpistikék kikopnak belölle! Tegnap én is felmentem néhány kör erejéig a Multigameing szerverére és elég jó körök mentek, volt bukta is, de győzelem is és ami a legizgalmasabb volt amikor már csak az utolsó pontot (A) kellett volna Islan élesíteni, de nagyon jól bevédték! Tetszett nagyon! Kiegyenlített volt a küzdelem! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#26865) creedszl


creedszl
aktív tag

mi lehet az oka ha egy Q8400/3,2GHz mellett a GTX460 csak max 60%-on pörög?Full HD,minden high 16AF...

Hulligaaan

(#26866) Źşë' válasza ciry (#26843) üzenetére


Źşë'
addikt

a lényeg a lényeg, h jól érezze magát az ember, azért ha esek kelek olyan lövésektől amit csiterektől kapok, vagy netán a sajátom nem talál célba lag miatt, akkor nagyon mérges vagyok :) nagyjából tudom mire vagyok képes, és megérzem ha nem adja be a lövéseimet a lag végett :s

anno fear multiban volt kb50 es pingem átlag, ez mellett annyit késett a lövés mint a fene, haverok játszották, élvezték, én meg szívtam a fogam, és inkább nem játszottam vele mert kikészített az a tudat h lövöm, és mire lelőttem a teljes életét (pl 1 lövéssel):s a találat után eltelt valami 2 másodperc! és összeesett persze előtte még lelőtt :D - most meg ez h elveszik a lövedék

am sztem beszéd nélkül is lehet játszani, sőt olykor jobban is talán mert nem veszi el a figyelmed a másik mondanivalója és teljes mértékben tudsz koncentrálni - még így duma nélkül is rengetegszer vagyok ace pines, ami sztem jelentheti azt h jó taktikát választok az esetek döntő többségében - ha van spot is akkor illő használni, és azt meg az egész csapat látja, innentől kezdve mondai se kötelező elég ha spottolsz : ) - persze egyéb csapat játékot / taktikát érdemes megbeszélni - de sztem jó játékosokkal lehet hang kommunikáció nélkül is nyerni, egy más téma az h élvezetesebbé, élethűbbé teszi a játékot ha többen kommunikálnak /csapat

(#26865) creedszl valszeg vga driver és a gyártó hanyagsága :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26867) nandor90 válasza mackosajt (#26858) üzenetére


nandor90
csendes tag

1
2
3
4
Es nem csipaval, nekem tolt be legutoljara szal mikor kiesik eloszor a tank akkora mar az osszes pont nagyjabol veszve van. HC vietnamon szereztem ezeket. Sokszor a baserapebol tortem ki mikor 2heli repdesett a base folott, +1-2 csipa nyomta a morart meg 2tankal kempultek a base elott.

(#26868) Adams007


Adams007
tag

Sziasztok!

Az utóbbi pár napban többször előfordult, hogy multiban egyszerűen kidobott az asztalra a játék. Tehát nem csak a szerverrel vesztette el a kapcsolatot, hanem az egész játék bezárult. Steames, eredeti verziót használok. Van ötletetek mi okozhatja ezt?

Előre is köszönöm!

(#26869) Sz. Géza válasza nandor90 (#26867) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ezekről video lenne igazán jó, hogy láthatnánk milyen volt.
Ettől a stattól a legtöbben egyből visítanának: "CHEATER" :)

(#26870) r-chee válasza Sz. Géza (#26869) üzenetére


r-chee
őstag

Ilyen statoktól inkább legtöbben azt mondják magukban, hogy húzz a retekbe pro k*cs*g :U :). Nekem fel tud menni az agyvizem, ha ellennél ilyen jó játékos v. játékosok vannak, esetleg hosszúnak tűnő körökön át folyamatosan. S ezzel legtöbb játékos így van, még ha tagadják is :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26871) Źşë' válasza r-chee (#26870) üzenetére


Źşë'
addikt

ez természetes is sztem, egy balanced meccsnél nincs jobb, az a gáz ha lelépnek a gyenge csapatból és lesz 10v6... azt álljál át :s

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26872) sith7 válasza nandor90 (#26867) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez egyszerűen hihetetlen ... :Y

:R :C :R

(#26873) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Most az miért csinálja hogy rohadtul szaggat a játék tökmind1 hogy low vagy med, meg durván késik az egér, tegnap még jó volt. :(

(#26874) eugabesz válasza BalaNce87 (#26873) üzenetére


eugabesz
őstag

Valami fut a háttérben,ha tegnap még jó volt...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#26875) BalaNce87 válasza eugabesz (#26874) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nemtudom mi lehet ez, már itt szenvedek vele de pl akkor is irritálóan késik az egér ha 40-50 fps-t mutat. Meg rohadtul ingadozó az fps is, néha csinált ilyet hogy ok nélkül iszonyat szarul futott aztán később megjavult, de ez más lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#26876) nandor90 válasza Sz. Géza (#26869) üzenetére


nandor90
csendes tag

Adj hozza gepet amin elfut jatszhatoan... Amugy meg szerintem az R30-as szerver patch ota nem nehez akar 70/1-est csinalni.

Eddig a 68/1 es stat volt a rekordom...Igaz kep nelkul nem bizonyitom ezt, de sajnos nincs gepem hozza amin 60-80fps alatt feltudnam venni. A mostani gepem alig huz max. 45fps-el...

De ha nyaron lesz rendes gepem akkor mar majd telen csinalok BF3-as vidit amikor megjelenik.

(#26877) Źşë' válasza nandor90 (#26876) üzenetére


Źşë'
addikt

és azt hogy hoztad össze?? csiterek is elmennek legalább 3ig :DD hacsak nem elsőre elfelejtették bekapcsolni a god modot, azt miután lelőtték őket fejükhöz kapva nyúlnak az -activating god mod- gombra:DDD

elég lett volna egy kimentett screen, videó meg mellékes :)) azzal csak azt tudod bizonyítani jelen esetben h nem vagy haxor, ill. te magad keményebb vagy mint Arnold Schwarzenegger a Terminator 1ben :DD

viccet félre téve sztem ez a stat lehetetlen hack nélkül, még ha durvábban is tolod mint fatality :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26878) r-chee válasza nandor90 (#26876) üzenetére


r-chee
őstag

"az R30-as szerver patch ota nem nehez akar 70/1-est csinalni" - Hát persze :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26879) Sz. Géza válasza nandor90 (#26876) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Szerintem ez nem (csak) a gépen múlik amin futtatható. Legalábbis nekem még soha nem volt 50feletti/10alatti K/D-m. És egyszerűen azért nem, mert nem tudok kiszúrni minden enemy-t akármennyire is sasolok, cikázom, taktikázom. Járművel ez valamivel könnyebb de ha kifogok egy "jó" AT-team-et akkor ott is bukom. :)
Szóval nem elég a szélessáv, a rutin, a finesz, a csapatmunka a többiekkel, nekem szerencsére (a legnagyobb változóra) is szükségem van. :)

(#26880) gergo0328


gergo0328
senior tag

Mindenki az SSD-ről beszél...én találtam 8 ezerért egy jó SSD-t ha vkinek kell akkor itt megveheti. :DDD

(#26881) Źşë' válasza gergo0328 (#26880) üzenetére


Źşë'
addikt

micsoda hszek :DDD

"és ez miért ilyen drága? és mibe lehet belerakni?

lekvár van hozzá?"

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26882) gergo0328 válasza Źşë' (#26881) üzenetére


gergo0328
senior tag

van egy olyan h mennyire melegszik fel mert jó kávéalátétnek :DDD . meg mire jó. El lehet dobni :DD

a lekvárra sztem azért kérdeztek rá mivel az eladó kipróbáltam a CPU hűtőpasztákat: több neveset meg pár noname-et meg erdei gyümölcs házi lekvárt és mustárt is. Ez a 2 "házipaszta" középkategóriásan vezette a hőt :DDD az mimár?:D

[ Szerkesztve ]

(#26883) creedszl válasza gergo0328 (#26882) üzenetére


creedszl
aktív tag

XDDDD

Hulligaaan

(#26884) nandor90 válasza Źşë' (#26877) üzenetére


nandor90
csendes tag

Lefagyott a gepem, az R28-as szerver patchben volt 1 cuc ami idonkent kifagyasztotta az ATI jatekosokat.

(#26885) ciry


ciry
őstag

Beszéltem anno a makrókról.
Nándi találta ezt a vidit.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26886) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

tegnap beleszaladtam ebbe a kocka gyerekbe.... :U

Ciry itt mit kell figyelni?,a cirádás betű nem az erősségem :B :U

[ Szerkesztve ]

(#26887) nandor90 válasza WhiteWalker (#26886) üzenetére


nandor90
csendes tag

1helybe lovoldozes, macroval mint no recoil... A masik meg az ns2000-esel rapid fire...

(#26888) ciry válasza WhiteWalker (#26886) üzenetére


ciry
őstag

Semmi furcsa, csak annak akinek nem sorozatlövő az NS2000.
A pontlövészetről meg már írtam [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26889) madgie válasza ciry (#26888) üzenetére


madgie
titán

Baaaaaaaaszki :Y

(#26890) Joe-T válasza ciry (#26888) üzenetére


Joe-T
tag

És gondolom mindez megléphető az MG 3-ra is! Tegnap egy arc azzal szedett ki Laguna Presa-n és nem ugrált a kezében az a vacak! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#26891) Chris78


Chris78
aktív tag

Vasárnap esti baráti War-ra hol kell jelentkezni? Account Chris78Hu

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#26892) sith7 válasza ciry (#26888) üzenetére


sith7
nagyúr

Hogyan, és mit kell beprogramozni ?

(#26893) gergo0328 válasza Joe-T (#26890) üzenetére


gergo0328
senior tag

az MG3 önmagában nagyon jó fegyver...pötyögtetve csipákat lehet kiszedni vele.

(#26894) gergo0328 válasza sith7 (#26892) üzenetére


gergo0328
senior tag

ugyan nemár kérlek... :O :W

(#26895) madgie válasza gergo0328 (#26893) üzenetére


madgie
titán

Pötyögtetve mivel nem lehet jól célozni? :D

(#26896) Źşë' válasza WhiteWalker (#26886) üzenetére


Źşë'
addikt

szép statja van! :) 1400+ óra meg majdnem 4k dogtag, ill all weap maxed :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26897) gergo0328 válasza madgie (#26895) üzenetére


gergo0328
senior tag

sztem annak a fegyónak a legjobb a vas célkeresztje. Azért mondtam h pötyögtetve mert messzire hihetetlen jó. Közelre is jó ha ráfeküdsz a bal egérgombra és célzol....nozoomban szinte esélytelen de nem is arra találták ki.

(#26898) madgie válasza gergo0328 (#26897) üzenetére


madgie
titán

No zoom-ot tudom, annak idején párszor megszívtam, míg rájöttem :D

(#26899) sith7 válasza gergo0328 (#26894) üzenetére


sith7
nagyúr

most mi rosszat mondtam ? :F
bocs , ha hülyeséget írtam, de melóhelyről írtam, lehet valamit nem jól olvastam ... :F

(#26900) Źşë' válasza gergo0328 (#26897) üzenetére


Źşë'
addikt

ismerősöm vett egy KAR98K típusú világháborús puskát :DD

szép darab : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.