Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27901) gergo0328 válasza Neoteric (#27900) üzenetére


gergo0328
senior tag

jó van jó van kikapcsolom na.... :DDD

(#27902) sith7 válasza Neoteric (#27900) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem egy helyről származik a tapasztalatunk :DDD

(#27903) haly válasza q13579 (#27893) üzenetére


haly
őstag

Na azt én is baromira utálom. Akkora egy diszkrimináció, hogy csak na. Ilyet én nem engednék meg... Ez felháborító. Múltkor is menni akartam német haverom után, erre kick mert, hogy nem a saját országomból választok. Na és itt jön a másik amit utálok - és írtam is megint én kérésére a bf3-mas topicba - , hogy nem tudok beszélni a haverral, ha nem vagyok fent a szeróján. Ez is mekkora madárság... :U

(#27904) gergo0328 válasza sith7 (#27902) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nah majd következő waron megint bevetek pár idegesítő trükköt:DDD fejlődök szval szidhattok nyugodtan;]

[ Szerkesztve ]

(#27905) madgie válasza gergo0328 (#27895) üzenetére


madgie
titán

Elhiszed, hogy telóról elég volt ezt is megtalálni, majd belinkelni? :)

(#27906) sith7 válasza gergo0328 (#27904) üzenetére


sith7
nagyúr

Remélem addigra ez a random kifagyás megszűnik :W

A legutóbbinak is csak az elején, meg a végén voltam ott ... 3 - szor fagyott ki :O

(#27907) gergo0328 válasza madgie (#27905) üzenetére


gergo0328
senior tag

jóvan :D

(#27908) ciry válasza gergo0328 (#27897) üzenetére


ciry
őstag

Pedig van, hogy annyira kijön az embernek, hogy hihetetlen :))
Máskor meg annyira béna, mint én ma Arican.
Képtelen voltam féc tu féc lelőni valakit :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27909) sith7 válasza ciry (#27908) üzenetére


sith7
nagyúr

most volt egy 30 perc szabadidőm, felmentem a Vietnam - ra ... mintha ott jobban adná a kill - eket ... :F , mintha jobb lenne a hitbox ... :U

(#27910) haly válasza sith7 (#27909) üzenetére


haly
őstag

Vietnamba nem dobál ki?

(#27911) madgie válasza haly (#27910) üzenetére


madgie
titán

Mostanában csak egyszer játszottam, persze akkor úgy dobott ki, hogy tankkal aprítottam unstoppable módon :(((

(#27912) sith7 válasza haly (#27910) üzenetére


sith7
nagyúr

dehogynem ... :W :W :W

30 perc alatt , 1 fagyás , és 2 olyan lagg, azt hittem fagyni fog megint :U

pedig nem kellene már fagynia... hisz itt a tavasz ... :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#27913) gergo0328 válasza sith7 (#27912) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem tudom nekem nagggggyon ritkán van fagyásom de az is VGA miatt sztem. :F

(#27914) ciry válasza sith7 (#27909) üzenetére


ciry
őstag

Itt is adta, csak épp ellenem :W :DDD
Fagyogat mindenkinek a karbánatártás óta, ne idegeskedj :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27915) F_Zolee válasza ciry (#27914) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tegnap meg ma játszottam már említésre méltó időtartamban és nem volt semmi gond.

(#27916) WhiteWalker válasza gergo0328 (#27913) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nincs SSD-d ;]

(#27917) gergo0328 válasza WhiteWalker (#27916) üzenetére


gergo0328
senior tag

Mi köze a fagyásnak az SSD-hez? :F :D

(#27918) sith7 válasza ciry (#27914) üzenetére


sith7
nagyúr

Az nem jó :(

Jó lenne, ha már megoldanák ... lassan elmegy a kedvem ettől a játéktól, pedig most kezdett el tetszeni igazán

(#27919) Xaels válasza megint én (#27855) üzenetére


Xaels
félisten

2. Legyen egy fegyver eldobás gomb. Ha nem kell a fegyver attól még másnak eldobhatod.

3. Fix sebzést ugye azért csak a törzsre mérten vegyen le, mert a fejesbe mindenképp illene halni.

4. Szerintem a 3D spot-tal ki lehetne békülni, csak annyit kéne hozzátenni, hogy a sűrű lombozaton és házon keresztül azért ne lássuk már illetve ide tenném a névkiírást is. Elég gáz amikor az ellen nevét kiírja pirosan és ugyanúgy átlátod a falon keresztül is.

5. Ez könnyen megoldható lehet egy + gomb beiktatásával a bal oldalt. Ha rányomsz eltűnik az élesztés ikonja a hulládról.

12. Önmagában szerintem a koncepcióval nincsenek nagy gondok, ha működik mindkettő akkor használhatóak, csak ugye néha szeretnek bugolni. Ezeket megszüntetik szerintem jó lesz.

14. Nem értelek, Robbanáserősítő miért ne lehetne. Igazából inkább azt mondanám, hogy a rakétában lévő robbanóanyag nem mindegy mi(attól még a hordozó rakéta lehet ugyanolyan), a kémia rengeteg dologra jó. A perkek nagy része ebben a játékban akárhogy is nézzük azért sokkalta reálisabb mint bármelyik konkurenciában.

16. Ezt felesleges szerintem megfogalmazni, hisz pont ezért csinálják a 3.0-át és nem marad a játékban a 2.0...

Amúgy nekem is egyik nagy kedvencem az In Flames, főleg Whoracle, Clayman és Reroute To Remain albumok. Igazából 3 együttes van akiket minden körülmény között meg tudok hallgatni. Ilyen a 1. Judas Priest, 2. In Flames, 3. Stratovarius. Judas Priest lesz idén úgy néz ki Szigeten.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27920) sith7 válasza Xaels (#27919) üzenetére


sith7
nagyúr

0. Ne faggyon ki

Valakinek mond valamit az a név, hogy Obituary ? :U :B

(#27921) harry3 válasza sith7 (#27912) üzenetére


harry3
őstag

Nekem is volt fagyás tegnap.
Off: Elegem lett a Crysis 2-ből. :)
Agyamra ment a sok nanovision, hologram(néha túl sok van) meg láthatatlan vagyok ezek felérnek egy hack-kel. Minden lövést úgy kapok(ahhoz meg kell vagy egy tár). A BC2 kis háromszöge ahhoz képest semmi, amikor a füstön keresztül lelőnek.

[ Szerkesztve ]

(#27922) Źşë' válasza Xaels (#27919) üzenetére


Źşë'
addikt

ennek a listának kb annyi értelme van mint annak a petícióinak amit kitöltöttünk új mapokról

(#27921) harry3 CryVisiont nekik!! azt hadd hulljon a férgese!!!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27923) Xaels válasza bozont (#27866) üzenetére


Xaels
félisten

A lag téma:

Ennél a játéknál kicsit másképp működik mint pl. egy COD-nál. Duty-ban próbálnál meg 100-as ping közeli értékkel játszani. Tiszta diavetítés lenne vagy teleport effect keletkezne. Valahol olvastam(most meg nem mondom hol), hogy a folyamatos játékélmény érdekében a szerver kiegyenlíti a késlekedést. A megfigyeléseim alapján lehet benne valami. Ha egy szerveren éreztem a laggot, ott biztos volt 1-2 brutálisan nagy pinggel játszó egyén. A bejáratott szervereken(IRAM, cBc, BF.hu, Multigaming stb...) ritkán tapasztalom, mert visszatérő játékosok vannak hasonló pingekkel és szvsz a szerverek is jól karban vannak tartva. Ezen felül itt nagyon sok adat közlekedik oda-vissza a szervereken, ha kiversz egy ablakot azt minden játékoshoz el kell juttatni, ha egy kráter keletkezik az akna helyén azt is, a fizika is rengeteg pluszt jelent és ezek mellett az online statisztikákat is vezetni kell. Mindezt akár 32főre. Sajnos nem lehet tökéletesen kiküszöbölni, de ha van 1-2 szerver amit bejáratsz, akkor ez nem olyan szörnyű.

Squad respawn felpörgeti a játékot, sokkal jobb ez a megoldás mintha mindig a kezdőre kéne születni és a 2-3percet rohanni a célig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27924) Xaels válasza sith7 (#27920) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem ritkán fagy ki szerencsére. Néha kidob asztalra, de az hetente max. 1-2. W7 64bit a rendszer és a BFBC2 a rendszerpartíción van. Mindig friss drivereket rakok fel és a háttérben alig megy 1-2 program.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27925) WhiteWalker válasza gergo0328 (#27917) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vegyé ócso ssd-t az iponből és érezni fogod a különbséget a tányéros után....nem lesznek swappelések a winyón stb....

(#27926) sith7 válasza Xaels (#27924) üzenetére


sith7
nagyúr

4 nappal ezelőttig azt sem tudtam, mi az , hogy fagyás ...

nekem is 64bites win7 van, és 11.2 - es driver /ATI/ ; de nekem nem a rendszerpartíción van a játék

harry3
Üdv. a klubban

[ Szerkesztve ]

(#27927) gergo0328 válasza WhiteWalker (#27925) üzenetére


gergo0328
senior tag

hagyjál már az SSD-vel :D

[ Szerkesztve ]

(#27928) Źşë' válasza gergo0328 (#27927) üzenetére


Źşë'
addikt

:DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27929) nandor90


nandor90
csendes tag

SzerintetteK

A statja nagyon odabasz...
Mar maga a 2200ora jatek+ 182k kill

(#27930) sith7 válasza nandor90 (#27929) üzenetére


sith7
nagyúr

SVU SHORT
Kills: 50,524 :Y :Y :Y
Headshots: 25,323
Accuracy: 43%
Time: 544h 33m

GOL SNIPER MAGNUM
Kills: 30,496 :Y :Y :Y
Headshots: 9,455
Accuracy: 44%
Time: 561h 42m

Szerintem robot ... :U

(#27931) Źşë' válasza nandor90 (#27929) üzenetére


Źşë'
addikt

182k kill na igen, nem semmi, meg az sem h [link] kills/deaths fülnél folyamatos a k/d ratio növelés, nincs egy kib*szott negatív görbe, csak felfelé ível, mintha egyre joobban tolná valaki, hullámvölgyek nélkül, márpedig sokan tudjuk h hullámvölgyek igen is vannak (vagyis neki is van de az elenyésző = 0)

eleve ezt a k/dt lelőni ismerve a játék adta adottságokat :D sztem egyértelműen lehetetlen, ha csítel akkor ésszel teszi mivel kevés a hs

x11059
Sniper Rifle Efficiency
Kill 7 enemies with sniper rifles

x2740
Shotgun Efficiency
Kill 4 enemies with shotguns

sniperrel megy de a kitet nem is használja:

x2
Surveilance Ops
Do 5 motion mine assists

sok a pontlövő fegyver :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27932) bozont válasza Xaels (#27923) üzenetére


bozont
veterán

Nem tudom, tény hogy itt több információt kell nyomon követni mint egy UT3-nál vagy TF2-nél, lehet ezért laggol jobban. De szerintem ha akarnának tudnának még optimalizálni a multi kódon, gondolom most inkább a BF3-on van a hangsúly. De karácsony körül mikor a játékot vettem, még nem volt ekkora mértékű a dolog, csak ami a pingből adódott. Amiről én beszélek az is inkább szerver oldali lehet, sokszor van olyan is hogy 2-3 másodpercre megáll mindenki csak egy helyben fut, vagy hirtelen visszadob arra a helyre ahol néhány másodperccel azelőtt jártam. Pedig mindig olyan szerverre próbálok belépni aminek 60-as vagy kisebb pingje van. Na de mindegy, ez van, csak néha eléggé bosszantó, főleg hogy mostanában shotgunnal megyek mindig. Remélem azért majd javul kicsit majd a helyzet.

"Squad respawn felpörgeti a játékot, sokkal jobb ez a megoldás mintha mindig a kezdőre kéne születni és a 2-3percet rohanni a célig."
Oké, csak én mindig olyan squadba kerülök ahol csak csipák vannak és átmenni sem tudok másikba. Na meg általában egy kritikus helyzetnél maikor is sikerül leszedni 2-3 ellent, persze hogy az utolsó pillanatban spawnol a másik három társ. De ilyen az én szerencsém sajnos. :D

A fagyogatós témához, nálam szerencsére nem jelentkezett, egyszer sem fagyott még. Eleinte volt néhány kékhalál, de miután frissítettem a xonar driverét megszűnt.

(#27933) sith7 válasza bozont (#27932) üzenetére


sith7
nagyúr

örülj neki

(#27934) ciry válasza sith7 (#27920) üzenetére


ciry
őstag

Hogy a picsbe ne mondana.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27935) Xaels válasza bozont (#27932) üzenetére


Xaels
félisten

Én olyankor nyitok egy új squad-ot. Ha vannak nyitott csapatok akkor az is rengeteget tud dobni a játék sebességén. Ha egy másik squad teljes létszáma várólistán van akkor az 1. rád tud születni majd visszamegy a squad-ba és az egész csoportjuk rengeteg időt nyer vele és ha szerencséd van akkor egy idő után lesznek nálad is emberek, főleg, ha jó a pontszámod, mert ugye a játék végén a gold squad pin-t azért jólesik behúzni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27936) sith7 válasza ciry (#27934) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :R :R :R :C

(#27937) WhiteWalker válasza gergo0328 (#27927) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem hagylak,addig basztatlak míg nem veszel egyet :-):-)

(#27938) sith7


sith7
nagyúr

Frissítettem a hangkártya driver - t, de az eredmény egyelőre változatlan :(

(#27939) WhiteWalker válasza sith7 (#27938) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

esetleg egy win telepítés lehet segítene....

(#27940) Źşë' válasza bozont (#27932) üzenetére


Źşë'
addikt

ekkora orbitális nagy laggal én igen ritkán találkoztam eddig, sztem a szolgáltatód lehet a ludas, a szerverek azért ennyire nem laggolnak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27941) tka


tka
tag

Sziasztok!Annyi volna a kérdésem,hogy kb 10 perc után lefagy a gépem,de csak a Bc2-vel mással nem.Cod 2 WAW semmi csak ezzel.Mitől van ez?Valaki esetleg ..

a női hülyeség határtalan

(#27942) Torry válasza tka (#27941) üzenetére


Torry
addikt

BC2 eléggé processzorigényes játék, nálam is előfordult, hogy a tuningolt rendszer stabilnak tűnt, aztán BC2 alatt meghalt.

(#27943) tka válasza Torry (#27942) üzenetére


tka
tag

Kb 1 hete csinálja eddig nem volt gond,amúgy erős gépem van a videocarim 6950 bivaj erős a proci quad 9650 oo kis ..szom

a női hülyeség határtalan

(#27944) Torry válasza tka (#27943) üzenetére


Torry
addikt

Proc hőmérsékletek?

(#27945) nandor90 válasza tka (#27943) üzenetére


nandor90
csendes tag

Fogadni mernek Realtek alaplapi hangkartya?

Ha teheted vegyel 1hangkartyat es maris nyugodtan jatszhatsz:D

[ Szerkesztve ]

(#27946) Zolás válasza nandor90 (#27945) üzenetére


Zolás
addikt

Én a fülesemmel használom, aminek külön hangkártyája van, és így is szar egy hete. Szóval a gondnak az alaplapi hangekltőhöz nem sok köze van.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27947) BalaNce87 válasza Zolás (#27946) üzenetére


BalaNce87
addikt

De miért is lenne? egy hangkártyával meg nem lesz 10x jobb a hangzás egy játékban, az meg hogy elrontja a játékot, kétlem, vagyis érdekes megállapítás. Az ember nem azért vesz hangkártyát mert geb... van egy játékkal:D kb ez lenne a legutolsó gondolat ami eszembe jutna mint megoldás. Legfőképp filmek miatt érdemes venni szerintem, ott jöhet elő a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#27948) Xaels válasza BalaNce87 (#27947) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem például ritka a fagyás és alaplapi RLT chip-ről hajtom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27949) sith7 válasza WhiteWalker (#27939) üzenetére


sith7
nagyúr

ki van zárva ... minden más tökéletesen működik

(#27950) Zolás válasza BalaNce87 (#27947) üzenetére


Zolás
addikt

Azért lehetne köze, mert az alaplapi hangkeltők a processzorral számoltatják-végeztetik a dolgukat. Ez általában 1-3% procihasználatban ki is merül. Viszont ha valami oknál fogva egy program valamiért kiakasztja az alaplapi hangártyát, azzal képes extrém procihasználatot elérni, így már akadhat az egész.
Igaz hogy az alaplapok 90% realtek hangkeltő van, de ebben-abban különbözőek, így ezt az okot hogy a realtek hangártyák a felelősek, a túl sok változó tényezővel szerintem ki is zárhatjuk. Hacsak valamilyen hacker nem írt egy kimondottan realtek chippek legyilkolására egy progit :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.