Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27751) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Játszottam jó pár kört multgamingen és volt egy schifu nevü magyar srác valamiért azthitte kurva okos, azt azért sírt atacama támadóba hogy ő szórja a füstöt én meg nem lövöm le azt aki defuseol hanem bújok valahol, 1 füsttöl szart nem látsz nemhogy úgy hogy teleb..zta az egész mcom területét... láttam hogy azon keresztül van 5-6 spot le is lőttem 3-at azt folyton nyomta a szöveget hogy noob vagyok, mert nem csinálok semmit mondom egyedül nemtudok semmit se tenni 10 ember ellen, azt mondja nemtudom hogy kell játszani meg egyből kitér arra hány éves vagy, ha azt mondom 12 akkor az a baj hogy azt hogy 23 akkor meg az....ezért szeretem ezt a kérdést, bármit írsz te vagy f..z. Mintha tőlem várta volna el hogy oldjam meg a feladatot, másnak nem is írt semmit se, gondolom csak a saját nyelvén megy az okítás.

[ Szerkesztve ]

(#27752) Sz. Géza válasza BalaNce87 (#27751) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Idióták mindenütt vannak/lesznek.

Egyik nap egy orosz szerveren, az ellen a mi bázisunkon lőtte ronggyá (stílusosan) Havoc-kal az Apache-t amivel fel akarok szállni.
Hiába mondom: "Nyet baserape tovaris"! még neki állt feljebb.
Majd megint beültem a helibe, akkor meg az egyik ólálkodó bevágta magát egy Abrams-be és megint csak szétlőtt felszállás közben.
Lehet játszós nap volt az oviban.

(#27753) sith7 válasza Xaels (#27750) üzenetére


sith7
nagyúr

meglesz ... :K

(#27754) Def26 válasza Sz. Géza (#27752) üzenetére


Def26
félisten

"Nyet baserape tovaris"

Jájjj, ez mekkora. :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27755) ciry válasza sith7 (#27749) üzenetére


ciry
őstag

Ma is kétszer kifagytam...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27756) sith7 válasza ciry (#27755) üzenetére


sith7
nagyúr

az előbb én is gyorsan felléptem kiváncsiságból, de lagg van mindenhol :( ... legalábbis, ahol én jártam, 2 helyen ... :(((

(#27757) eugabesz válasza ciry (#27755) üzenetére


eugabesz
őstag

Laguna Alta(vagy Presa?)..repülök A felé,mint a szél,az égő ház sarkánál megtorpanok,mert látom,hogy egy medic ólálkodik nem messze a zászlótól...pötyögtetem,szorgalmasan a PP-2000-el,már majdnem le is lövöm,erre a csapattársam kinéz tőlem két méterre a faház mögül,-mi a túró lövöldöz itt?-lelövöm a medicet,de ugye a csapattársamba is ment egy kicsi az "áldásból",erre mit csinál??lelő,mint a pinty...hát,kedvem lett volna bannolni még az életből is,de aztán a tőlem megszokott szolíd módon,nem éltem vissza a hatalmammal...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27758) haly


haly
őstag

Helló!
Van egy kis gubancom. Vidkarit tuningoltam régebben, és tök jól ment minden, míg egy nap (ma) elkezdett meghülyülni. Egyszer csak fogja magát 5 fps-re lemegy és utána újraindul a vidkari. Tuningot letettem alapra, akkor úgy láttam semmi baja, de amint memót emeltem paff kiüti magát. Hát leszedtem memót minden maradt a régiben. Erre ugyan az a hiba. Szerintetek ez bc2 hibája? Vki tud vmi megoldást?

(#27759) ciry válasza eugabesz (#27757) üzenetére


ciry
őstag

Mielőtt írhattad volna, hogy bocs, kifingatott :P
Szegény Tibit lőttem le párszor a múltkor nálatok: meglátom, majd becélzom az ellent, időzitek, majd a lövés pillanatában beugrik Tibi :D
Szép kill volt, fejlövéssel -100 pontért :DD
Meg egyszer ugyanezt megcsinálta, aztán jobban figyeltünk mindketten :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27760) ciry válasza sith7 (#27756) üzenetére


ciry
őstag

Csárdást jár a habverő
Bemégy a legények köze 5 percre egy ilyen táncra, utána úgy le fogsz szarni mindenféle laggot, fagyást, hogy ihaj :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27761) WhiteWalker válasza haly (#27758) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Talán szimplán melegszik,vagy nézd meg a ventiket a kártyán,hogy pörögnek e egyáltalán,mert azok is meg pusztulhatnak....én anno jártam egy ati9600xt kártyával...lehalt a ventije és tettem rá passziv hűtést,azonnal észhez tért ;]

(#27762) gergo0328 válasza ciry (#27760) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ezt hívják POGÓNAK :D Ez egy csomó rockkoncerten észrevehető...ha valaki elkezdi akkor egy csomóan belekeverednek (nem én nem próbáltam:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#27763) sith7 válasza ciry (#27760) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem ismeretlen a téma .... nézd az avataromat ... :U

(#27764) gergo0328 válasza sith7 (#27763) üzenetére


gergo0328
senior tag

:DDD Ez ne, egy sklipnot tag? :F

(#27765) sith7 válasza gergo0328 (#27764) üzenetére


sith7
nagyúr

na ... az Slipknot ... :U :DDD

Az "énekes" ... Corey Taylor .... :K

Jelenlegi csengőhangom a telefonomon ;]

[ Szerkesztve ]

(#27766) rankesz válasza sith7 (#27765) üzenetére


rankesz
veterán

...és most is fagy a rohadék... :O

(#27767) sith7 válasza rankesz (#27766) üzenetére


sith7
nagyúr

ne is idegelj, war - ozunk, mint állat, szerény képességeimhez mérten elég jól megy , 20 percen belül 2 fagyás :W :W :W

(#27768) sith7


sith7
nagyúr

ez így egyszerűen játszhatatlan :( :W

(#27769) sith7


sith7
nagyúr

ezzel a fagyással kapcsolatban nem írnak valamit külföldi fórumokon ? :F
meddig lesz így, mit kell tenni, hogy ne legyen ... :U

(#27770) gergo0328 válasza sith7 (#27765) üzenetére


gergo0328
senior tag

jó lvan elgépeltem na:D
Nekem eddig nem jött elő a fagyás...lehet h a game booster megvéd:DDD

(#27771) sith7 válasza gergo0328 (#27770) üzenetére


sith7
nagyúr

Semmi gond

Tegnapig nekem sem volt semmi gond, azóta volt 6 kifagyásom :W

(#27772) Źşë' válasza ADAM1337 (#27746) üzenetére


Źşë'
addikt

na kopp :DD hízelgés képp:)) : am akartam írni h jól tolja, de akik ellen játszott azok nem valami fényes skillű játékosok :DD

(#27760) ciry háhá ezek kurva ügyesek, az egészben a lényeg h úgy "táncoljon" minél több arc hogy ne érjenek egymáshoz!! Japánok meg a Kínaiak igen érdekes lények! Ők képesek minderre! :DDD

am kül ez arról szól h ki tud nagyobbat rúgni a másikba önkívületi állapotában?! vagy tényleg arról h ki az ügyesebb és ki tudja kikerülni a másik acélbetkós fejrúgását? :DD csúcs a köbön az meg a 10.000 hatványon :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27773) gergo0328 válasza Źşë' (#27772) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem a kikerülés a lényeg hanem az h bemész a tömegbe és mindenkit szétdarálsz...kb mint BC2 :DDD de sztem sith7 többet tudna mesélni:D

(#27774) nandor90 válasza sith7 (#27769) üzenetére


nandor90
csendes tag

Elmeletileg az alaplapi realtek hangkari okozza ezt a problemat, probald meg hogy BIOS-ban letiltod es vkitol kolcsonkersz hangkarit.

(#27775) sith7 válasza nandor90 (#27774) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, de eddig nem volt ilyen gond ... :F

amúgy az elmúlt 1 órában BC - ztem , és nem fagyott ... :N .. igaz a game booster futott ... :K :K :K

Igaz, most a TS nem volt bekapcsolva ... :U .. de hang a játékban volt, szóval a hangkártya működött ... :F

[ Szerkesztve ]

(#27776) gergo0328 válasza sith7 (#27775) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát próbálgasd game boosterrel és nézd meg h úgy kifagy-e ha nem akkor valami olyan program miatt van amit a game Bosster leállít.

Jobban fut a játék vagy semmi észrevehető?(fagyásokon kívül:DDD)

Amúgy ez a fagyás hogyan van? Megáll a jaték és ledob asztalra? Mert ha igen akkor nekem hét elején volt hogy 1 nap 2X is csinálta és akkor még nem volt meg a Game Booster amióta megvan semmi gond!

[ Szerkesztve ]

(#27777) gergo0328


gergo0328
senior tag

813Ft a specact!! Gondoltam ha valakit érdekel. :R

(#27778) BalaNce87 válasza gergo0328 (#27776) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nekem semmivel nem fut jobban a játék a boosterrel, ezek szerint nem futott eddig se sok szemét a háttérben. Én boosterből indítom belehet húzni a a játék ikonjait, bár anélkül és azzal se éreztem változást, sőt ma elég szépen laggoltam és nem a net hanem a játék, nah mind1.

(#27779) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Nekem a következő problémám lenne. Szóval, feltettem az xfire-t hogy tudjak képeket készíteni, videót, meg mutassa az fps-emet. Erre dx10 alatt betölti az in game-et, szóval van minden viszont dx9 alatt semmi. olyan mintha nem épülne be a bc2-be szóval nem mutat semmit és még képet sem tudok csinálni.
mi lehet a probléma?
Win 7 64bit-et használok.

Arra már rájöttem, hogy ha a mumble-n bekapcsolom az overlay-t szóval hogy kiírja hogy ki beszél akkor összeakad a 2 és akkor sem mutat semmit még dx10 alatt sem.

gergo0328: Köszi hogy szóltál, már repülök is rá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27780) mj111-hun válasza sith7 (#27763) üzenetére


mj111-hun
csendes tag

:C :R

(#27781) ciry válasza gergo0328 (#27762) üzenetére


ciry
őstag

Azon belül ''Mosh Style'' vagy mi a faszom.

sith7: voltam anno rengeteg beteg rendezvényen (köztük gyári felállású Sepultura, meg Napalm Death koncerten), ott se habcsókkal kínálgatták az embert, de Bruce Leeket sehol sem láttam :D
Gondold el, milyen meglepetést tudna okozni egy ilyen pali egy lakodalomban :DDD
Źşë': odabaszós az tuti :D
Nekem ez a csengőhangom :))

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27782) F_Zolee válasza eugabesz (#27757) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem egy hete volt, hogy Arica harbouron támadtunk, persze rush módban. Az első pontokat kiszedtük, aztán jött a második felvonás. De itt sokan csak a domb tetejéről kémlelték a tájat. Akik esetleg le tudtak osonni azokhoz meg nem tudtam joinolni. Két squad volt de mindkettő tele. Így hát egyedül próbáltam levergődni az ellen mögé. HC szerver volt azt hozzá kell tennem. Már elosontam az ellen AT állásához, hogy majd a tankjukat seggbe durrantom hátulról. Lopakodok a házban...valaki belép a squadomba...rám joinolt majd lelött, mint a szart. :((( Persze aztán el is tűnt a szerverről a szemétládája.

(#27783) sith7 válasza gergo0328 (#27776) üzenetére


sith7
nagyúr

Meg fogom nézni úgy is ...

hogyan fagy ?
pl. tegnap sorozatban lövök egy Tobi Hun nevű srácot, már majdnem megfekszik, erre egy búgó hang, és lemerevedik az egész kép/gép ... :U ... semmilyen gombra nem reagál, csak a be/kikapcsoló gombra :F

És ezt csinálta 20 percenkét, és minden előjel nélkül fagy ki ... :W

Specact: engem lehet érdekelne, csak maestro kártyám van, amihez még paypal -t se lehet csinálni :W

mj111-hun
Köszi :R

ciry
Metallica - n, Sepultura - n nőttem fel ;] , de sajnos egy koncertre nem sikerült eljutni :(
Ez is finom csengőhang :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#27784) Taplo válasza sith7 (#27783) üzenetére


Taplo
tag

sith nekem melegedésnél fagyott igy.... lehet vid kari proceszor.... de az alaplap valamely részén ha felmegy a hömérséklet és megáll igy a játék.....

hozzá teszem kint lassan 20 fokkal melegebb lesz mint pár héttel ezelött....

probáld meg leszedni a gép oldalát futatni a bc2öt és végig fogdosni,hogy mi melegszik...

nem tuti,hogy ez az oka... de nekem tavaly előtt nyáron ugyanez volt.... aztán megfurtam a falban a 10centis klima vezetéket és egy flexibilis csövel klimatizáltam a gépet..... csak jött a lábamra is a hideg....de aztán megoldottam :)

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27785) sith7 válasza Taplo (#27784) üzenetére


sith7
nagyúr

:U ...ö.... izé .... :B

Ez volt tegnap ... :B

[link]

Ez volt ma :C

[link]

Amint a gyerekek engedik belépek BC2 - re is :K ... és teszt :))

(#27786) sith7 válasza Taplo (#27784) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja, és hozzá kell tennem, hogy ez egy egyhetes, vadonatúj kártya, boltból, garanciával ... és az a szürke paszmadék, az volt a gyári pasztázás :W

(#27787) Zolás válasza sith7 (#27785) üzenetére


Zolás
addikt

Haver is így járt, neki az 5870-en volt elcsúszva a VRM résznél a hőátadó párna. 2-3 óra játéknál folyton beakadt neki a gépe, akadt mint állat. Azt hitte kevés rá a gyári hütés és vett rá valami drága hűtést, de mikor szétszedte, és rájött hogy csak ez a baj, hát @nyázott rendesen :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27788) sith7 válasza Zolás (#27787) üzenetére


sith7
nagyúr

én is kicsit izgatott voltam ... :DDD

(#27789) Zolás válasza sith7 (#27788) üzenetére


Zolás
addikt

Szerintem nagyon finoman fogalmaztál :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27790) sith7 válasza Zolás (#27789) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD

Ha a csúnya szavakat kihagyom, akkor nem mondtam semmit ... ;]

Mivel azt hittem, hogy a fagyás a vga miatt volt, ezért most game booster nélkül játszottam .... vagy 10 percig ... :W ... és megint fagy ... lehet tényleg a hangkártya miatt van ? :F

A hőfokok most rendben vannak /55 fok játék alatt/, de még mindig fagyi van :W

[ Szerkesztve ]

(#27791) Zolás válasza sith7 (#27790) üzenetére


Zolás
addikt

Nem lehet, hogy a pár túlmelegedéstől ramhibás lett? Vagy valami egyéb?
Azt próbáld ki, hogy felhúzod a vidkarin a hűtést maxra, és terheled. Ha úgy müködik, akkor egy alaktrész(mint havernál a vrm) melegszik túl.
Gondolom nincs haver kéznél másik vidkarival tesztelni?
Rendesen csavarral rögzíted a vidkarit? Ha lóg egy kicsit, már akkor is rossz lehet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27792) eugabesz válasza sith7 (#27790) üzenetére


eugabesz
őstag

Csak példa képen.Tényleg.Egy gazdi "éljen együtt" a gépével és tudja mi kell neki,miért "sír" a gép...nekem speciel a tápegység ventije állt meg.Az alig két hetes tápegység 12 cm-es ventije...szvsz.Random módon ujraindult a gép játék közben...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27793) gergo0328 válasza ciry (#27781) üzenetére


gergo0328
senior tag

ha már a csengőhangoknál tartunk Az enyém egy kicsit lazább :D

Sith7 a hardverek fogdosásával óvatosan nehogy valami megharapja az ujjadat:D Nekem amikor cask 1 venti volt a házban levettem az oldalát h jobban forogjon a levegő (az az egy nem sokat csinált) én meg kinyújtottam a kezemet és pont hozzáértem a CPU hűtőventiéhez és megharapott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27794) eugabesz válasza gergo0328 (#27793) üzenetére


eugabesz
őstag

Én most per-pill ezzel a két értékkel nem vagyok kibékülve..Ami itten van e

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27795) haly válasza gergo0328 (#27793) üzenetére


haly
őstag

XD :C :C

[ Szerkesztve ]

(#27796) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, de csak ezzel az egy játékkal van ez a gond
SC2, AVP3, SF4, 1920*1080 - ban szépen megy... de itt írták többen is , hogy pár napja fagy nekik a játék .. meg, írta valaki, hogy az alaplapi integrált realtek hangkártyát nerm szereti ... bár eddig szerette ... :F

Most megpróbálom úgy, hogy letilltom BIOS - ban

(#27797) WhiteWalker válasza gergo0328 (#27777) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a hülyének is megeri....meg kellene venni? lassam a bf3 előtt viszont sok értelmét nem látom...ennyit viszont megér :-)

(#27798) Xaels


Xaels
félisten

Szeretem ezt a játékot, belemelegszik az ember. Erre jön EZ!

Igaz nagyon rápörögtem és sikerült egy Tripla kill-t nyomni USAS-al(sajnos erről nincs screenshot, mert a PBshot miatt akadtam pont :O ), na meg a K/D-m 30/3 volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27799) sith7 válasza sith7 (#27796) üzenetére


sith7
nagyúr

így is kifagy :W

esetleg a játék újratelepítése ? :F

(#27800) gergo0328 válasza WhiteWalker (#27797) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én nem pocsékolok 1000Ft-ot rá (igaz az a sok macera h PayPal-ra küldjek pénzt és onnan...ehhez nincs is kedvem. Inkább várom a BF3-at. Mikor is jön amúgy? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.