Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27201) WhiteWalker válasza Taplo (#27198) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"mindegyik tele lesz buggal kettöt kijavitanak lesz egy új a kövpecsben azt kijavitják vagy nem és lesz helyete másik...."

csinálják meg normálisra,ne pedig ilyen tessék-lássék módon..... :U
ezért ülnek ott a programozók a gép előtt egész nap, nem kevés pénzért.... :(((

ne hogy már én figylejek arra,hogy a játéknak milyen hibái vannak,és cselekedjek úgy hogy nehogy bele essek a hibákba....ez non plussz ultra :((

[ Szerkesztve ]

(#27202) sith7 válasza WhiteWalker (#27201) üzenetére


sith7
nagyúr

Amíg a világ, világ, addig lesznek bugok, minden játékban

Blizzard nem egy kis cég, gondolom mindenki ismeri őket, július 27. -én jelent meg az SC2, azóta már 3 nagyobb patch jött ki hozzá ... ennyi

De, hogy igazat is adjak, tegnap a 4. szerver volt az, amin laggmentesen tudtam játszani :W

(#27203) kapeti07


kapeti07
senior tag

Sokszor engem is felb_sz a játék, de sith7-el értek egyet. Ez is egy játék, egy szórakozás, nem kell véresen komolyan venni.

Nekem volt már, hogy kosaraztam (nem PC-n :) ) és nem ment a dobás, erre annyira dühöngtem, hogy a többiek csak néztek. És ez nem BUG volt.
Ilyenkor a legjobb ha bevesztek egy szupradin-t vagy mit :))

Xbox: kapeti

(#27204) Źşë' válasza Taplo (#27198) üzenetére


Źşë'
addikt

de én ennyire durva hibákkal rendelkező multi játékot nem ismerek, mert nincs!

ne haragudj de ez már sok, itt a legtöbben belátják h ennek a játéknak kurvasok és kurvanagy hibái vannak csak te nem, ilyen távolságról illene belehalnia abba a slugba és fél tár vintovkába... és pont ezért nem játszok SCn mert ott igen durván 10/10 szitu wtf :F elvesznek a lövedékek, hiába nyomod folyamatosan, szart sem ér... nem kell bemutatni az SC lövéseket sem, mikor még nem voltak HC szerverek kénytelen voltam sczni és ott majdnem abbahagytam és kettétörtem a játék dvd-t!!! (voltak kivételek mikor reális volt a sebzés SC-hez mérten!!) ha nem jött volna HC én tuti nem játszottam volna egy ekkora trágyahalmaz játékkal! ez a reagálás tök természetes szerintem... nem tudom neked milyen lehet a játék ha ezek a lagos bugok hiányoznak belőle :U ennyire adja :F ... amúgy azt megkérdezem h mi a véleményed ezekről a szerverhostingos dolgokról? szervertávolságokról játék motorról?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27205) Xaels válasza Źşë' (#27204) üzenetére


Xaels
félisten

Én például csak SC-ni szoktam, a HC-tól a falra tudok mászni minden jàtékban. A bejáratott favorit szervereimen nagyon ritkán szokott lag problémám lenni. Persze van, hogy előbukkan, de 1-2 alkalmat kibír az ember. Kicsit túldramatizálod szerintem.

Taplo-val sem értek egyet sokmindenben, de legalább kultúráltan ír, igaz sok a helyesírási hiba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27206) Źşë' válasza Xaels (#27205) üzenetére


Źşë'
addikt

én is Sc-znék, mert abban sokkal több a valósághű érzet, de mikor egy lmgből 50 golyó nem elég valakibe (nem pötyögtetve) - akkor a videón látott 40mmshoti+fél tár vintovka..

nekiállsz késelni a gyereket és csak suhintgat vele... az észreveszi h nyögsz és 5centiről fejbe lő... mikor egy apacs épp ostrom alá veszi a tankodat és vért izzadva de behozol egy telitalálatot, a heli meg cseszik megmurdelni (annyit látsz h porfelhő lett a találat helyén a helin - de ezen kívül semmi), téged meg szanaszét hegesztenek az heliből az anyósülésről
tegnap előtt ahány szerverre felmentem ez volt... persze van mikor jó és tuti nem a netem miatt szar az egész játék (pláne nem csak nálam - tény h lehetne jobb netem is, de ez fizikailag lehetetlen sajnos)

ezért ne legyen ideges senki?! ez játék felől felér egy csalással simán :DD csíterkedik a játék veled szemben! :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27207) Zolás válasza kapeti07 (#27203) üzenetére


Zolás
addikt

Dehogynem bug :DDD Mindig az :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27208) sith7 válasza Źşë' (#27206) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem is kicsit túlreagálod a dolgot, de kétségkívül van igazság abban amit mondasz, de ha belegondolsz, az AVP - ben , Alien vs Alien - ben is az viszi be sikeresen a Heavy attack - ot, aki később kezdi el ... :U , lefordítva BC2 - re, aki később kezd el lőni, az nyer, nem aki előbb ... :N

(#27209) Zolás válasza sith7 (#27208) üzenetére


Zolás
addikt

Akire én rálövök az elfekszik és nem mozdul :DDD Vagy nem ad be hitet de akkor meg húzok onnan mert bugzik. Amikor se az első se a második rész nem jön össze akkor van hogy a monitorba vágnám az egeret. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27210) sith7 válasza Zolás (#27209) üzenetére


sith7
nagyúr

Ismerős ... ahol nem adja be, onnan menni kell ... ennyi :))

(#27211) Źşë' válasza sith7 (#27208) üzenetére


Źşë'
addikt

nem értem, ha később kezdi el akkor addig simán a másik fél be tud vinni light-et és azzal már megakadályozza h heavy legyen belőle.. ha később kezdenék el lőni akkor ennyi erővel azt is megvárhatnám h lelő, ez nem így működik a valóságban sem, egyser haverral felmentünk egy üres szeróra próbálgatni a késelést, közbe skype... késelek, suhint, mondja na milesz már bökjél le.. erre mondom már rég szúrtam de csak suhint... szóval... átgondolva uezt lőszerrel :U

azért játszom h élvezzem de ha lagol azt nem élvezem hanem gyűlölöm - hisz játsszhatatlan lesz!, ezt olyan nehéz megérteni? :U

amúgy hátha valakit érdekel, elég elképzelhetőnek tartom:

Crysis 2 + Bad Company 2 ~ 8000huf szokásos szöveggel: ameddig a készlet tart :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27212) sith7 válasza Źşë' (#27211) üzenetére


sith7
nagyúr

később alatt értsd 1 max. 2 mp ...
Tudod amikor az alien oldalra csúszik + feléd, és farkával támad ... nem a sima jobb egeres támadást mondom

Nem , nem nehéz, de erre már írtam többször is, hogy máshova kell menni :R ... mást nem tudsz tenni

[ Szerkesztve ]

(#27213) Kakaduku válasza Źşë' (#27211) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Esetleg valakinek nem kell a Bad Company 2? Mert akkor megrendelhetnénk, mert nekem csak a Crysis 2 kell. :DDD

(#27214) gergo0328 válasza Kakaduku (#27213) üzenetére


gergo0328
senior tag

jó ez a Crysis 2 de valamiért nem az én stílusom... Lehet h csak azért mondom ezt mert a Crysis 1-et csak singley-be toltam? :F

(#27215) sith7 válasza Kakaduku (#27213) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem ebben a fórumban mindenkinek megvan a BC2 :))

(#27216) kapeti07 válasza sith7 (#27215) üzenetére


kapeti07
senior tag

De hátha még egyszer végig akarja vinni a single player-t... :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#27217) gergo0328 válasza sith7 (#27215) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen ez valószínű:DD

(#27218) Taplo válasza gergo0328 (#27214) üzenetére


Taplo
tag

Crysis multi szerintem nagyon élvezetes volt..... nyilván nekem jó érzésem van vele kapcsolatban lévén, hogy magyar bajnokok voltunk és europabajnokságokon mindig második helyezést hoztunk el csapatban....

de tele volt bugokkal..... helyek ahonnan ki lehetett lőni de vissza már nem.... bugos lépcsők aminek a hitboxa nagyobb volt mint amit láttál és nem lehetett átlőni.... de ha ezeket megtanultad.... hmmm én élveztem mondjuk oroszokkal nem lehetet együt játszani mert a crysis netkodja szarabb volt mint a Bc2nek és egy europa közepéről hostolt szerverel lehetet játszani kb európában.... de orosz szervere már magasak voltak a pingek.... amerikaiakkal megint nem sikerült ezért warozni..... ausztrál szerveren meg már diavetités volt :)

mondjuk crysisban beugrottam 4-5ember közé pörögtem ugráltam forogtam.... meghaltak és mentem tovább.... hmm de szép idök voltak..... egyszer egy scope nélküli csipával össze löttem 100-0 át :))) mondjuk ott nem tudtak hátba támadni mert mindent hallottam....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27219) Xaels válasza gergo0328 (#27214) üzenetére


Xaels
félisten

A multija szerintem 1-1be CoD apró különbségekkel. Rombolhatóság majdnem egyenlő a 0-val, a single meg tucat mentsd meg a világot a gonosz idegenektől. Multiban BC2 után agyatlan lövölde.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27220) sith7 válasza kapeti07 (#27216) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#27221) Taplo


Taplo
tag

a bc2 fénykorában volt 20 hazai csapat......

[link]

[link]

és esténként waroztunk.....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27222) sith7 válasza Taplo (#27221) üzenetére


sith7
nagyúr

durva lehetett ... :Y

(#27223) Kakaduku válasza sith7 (#27215) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Oké, csak gondoltam tudtok esetleg olyan haverotokról akinek kellene a Bc2.
Vagy ti már nem barátkoztok olyanokkal akiknek nincs meg a Bc? :))

(#27224) sith7 válasza Kakaduku (#27223) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, semmi gond ...

Nem van más is ... esetleg a Hardverapróban tegyél fel hirdetést a szoftverekhez :))

(#27225) sith7 válasza Kakaduku (#27223) üzenetére


sith7
nagyúr

na mit találtam ??? :U

[link]

(#27226) gergo0328 válasza sith7 (#27225) üzenetére


gergo0328
senior tag

nah most lehet Kakadunak segítettél megspórolni 4 ezer Ft-ot :D

(#27227) sith7 válasza gergo0328 (#27226) üzenetére


sith7
nagyúr

remélem ... csak siessen, nehogy lecsapjon rá valaki ... :U

írtam neki pm - et

[ Szerkesztve ]

(#27228) gergo0328 válasza sith7 (#27227) üzenetére


gergo0328
senior tag

jóltetted! Most nem érsz rá játszani+mumblézni?:D fenn vagyunk 2-en ha gondolod:D

(#27229) sith7 válasza gergo0328 (#27228) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a meghívást , a helyzet, hogy elkapott a devla, remélem vasárnapra jobban leszek :(((

Full nátha vagyok + 38,5 .... :(

(#27230) q13579


q13579
senior tag

Háát srácok :D. Eljutottam az egy hét alatt 7-es szintig, játszottam eleget, de...

Elképesztően idegesítő dolgokat véltem felfedezni a játékmenetben. A sniper-ektől egyszerűen a víz kiver, nem tudom, hogy ezt miért nem lehet orvosolni. Városban piszkosul hentelősnek tűnik néha a játék, arról nem is beszélve hogy a taktika a szerverek többségében 0. Egyszerűen mintha mindenki menne a saját feje után, semmi együttműködés.

Régebben tanácsolták, hogy olyan szerverekre menjek, mint kezdő, amiben a "noob" szerepel. Namármost sokszor kerülök ilyen szerverre, de állandóan 30 fölöttiekkel találkozom, természetesen rendre legyilkolnak.

Esetleg valaki ismer olyan ranked szervert, ahol erre is figyelnek?

(#27231) gergo0328 válasza sith7 (#27229) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát akkor jobbulást és várunk vissza a harcmezőre :DDD

(#27232) WhiteWalker válasza q13579 (#27230) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kitartás, a java még csak most kezdődik ;]

(#27233) gergo0328 válasza WhiteWalker (#27232) üzenetére


gergo0328
senior tag

az biztos...majd belejössz és minden fasza lesz!:D

(#27234) sith7 válasza gergo0328 (#27231) üzenetére


sith7
nagyúr

még mindig nem bírtam lefeküdni ... egyszerűen nem kapok levegőt ... :(

köszi a jókívánságot :R

(#27235) Kakaduku válasza sith7 (#27225) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm szépen!

Írok a srácnak és majd meglátjuk ;)

(#27236) szabi62


szabi62
csendes tag

Csak egy kis érdekesség a K/D világából ... vajon összehozható-e 10 feletti K/D ?

[link]

Assault kaszt 12.53 K/D :Y

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#27237) ADAM1337 válasza szabi62 (#27236) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A gyerek statja nagy kamu. :K

(#27238) sith7 válasza Kakaduku (#27235) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon szívesen, örülök, ha segíthetek :K
Remélem összejön :R

szabi62
Messziről látszik, hogy cheater a srác

[ Szerkesztve ]

(#27239) F_Zolee válasza szabi62 (#27236) üzenetére


F_Zolee
veterán

Úgy tűnik, hogy van valami jól működő dolog a gépén. Az új csalás szűrő remélem már csak a statja alapján bannolja, mert az ilyen lehetetlen.

(#27240) szabi62


szabi62
csendes tag

Oasis, Us oldalon 3 csipa a B-vel szemkozti szigeten volt folyamatosan egy medic és egy assault társaságában ( össze is löttek szép statot maguknak) :DD

/itt egy kép lenne, de nem tudtam beilleszteni, mert nagyobb a mérete a tárhely méreténél :o

De a végeredmény igazolja, (253:0 RUS javára) hogy semmit nem értek el vele ... na ennyit a csipások nagy családjáról ( persze vannak kivételek, akik tudják, hogy a RECON kaszt mire való :R )

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#27241) v!ct0y válasza szabi62 (#27240) üzenetére


v!ct0y
veterán

Valaki ugyanezt csinálja assaultal vagy medikkel. Pl: Cold Waron fent a hegyről

(#27242) ciry


ciry
őstag

Medikramboztam egy ilyet: [link][link] Az m249 nagyon adta(kb. minden 2. fejlövés volt) :D
Jó, nem volt egy nagy az ellen, de gusztávval, meg AN-94-el tolták a legtöbben és az 1-0 is odaver.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27243) F_Zolee válasza ciry (#27242) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én tegnap rambóztam de épp kikaptunk. Pont még öltem mikor jött a felirat...

(#27244) ciry válasza F_Zolee (#27243) üzenetére


ciry
őstag

Itt is vezetett az ellen, aztán behúztuk az összes pontot, majd kíváncsian vártam a fejleményeket: hányan rohannak előre meghalni?
Senki, így szépen lepörögtek :))

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27245) Sz. Géza válasza szabi62 (#27240) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Az ilyen "Robinson Crusoe"-kat sorra le szoktam gyilkolni, aztán egy idő múlva már nincs kedvük megint visszamenni a szigetre. :)

(#27246) NiTRoV6 válasza szabi62 (#27236) üzenetére


NiTRoV6
tag

Hali!

Ismerem ezt az egyént a BF2-ből nagy paddingos!!!!!!!!!!

(#27247) sith7 válasza Sz. Géza (#27245) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#27248) Źşë'


Źşë'
addikt

voltam fenn Iram szerveren, láttam F_Zolee játszik mondom csatlakozok, az első Laguna alata mapon eléggé lagoltam, de a köv pár kör lagmentes volt, még ha vesztettünk is pár meccset jó volt + többé kevésbé volt csapatjáték is :K

remélem mihamarabb kijönnek a javított sandyk alá a deszkák mert néhol a 30-40 fps olyan 10-20nak tűnik... :U nem tudom hogy rakták ezt a játékot össze de hogy 30-40 fps nincs meg az egyszer biztos

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27249) v!ct0y válasza Źşë' (#27248) üzenetére


v!ct0y
veterán

Már csak az a kérdés, hogy te, hogy raktad össze?:)

(#27250) Źşë' válasza v!ct0y (#27249) üzenetére


Źşë'
addikt

hogy érted? :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.