Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27601) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

köszi a jobbuló kívánságokat... Sith váltalak téged...tóbi,a mai action részemről elmarad...39 a lázam,ma a bnőm simán odaverne, a kezemet is ali bírom mozgatni....feltéve ha elmondom a login nevemet :-)

(#27602) gergo0328 válasza WhiteWalker (#27601) üzenetére


gergo0328
senior tag

:W nabazzeg... :(((

szerk. Aki most tudna jönni akkor ts-re fel :DD

[ Szerkesztve ]

(#27603) sith7 válasza gergo0328 (#27599) üzenetére


sith7
nagyúr

így már értem

(#27604) gergo0328 válasza sith7 (#27603) üzenetére


gergo0328
senior tag

eddig mit nem értettél?:D

2 ember kellene és sztem meglennénk:D

[ Szerkesztve ]

(#27605) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Gplay-en keresztül vettem meg a Vietnam kieged a game-hez és azt írja a download manager h. már használatban van a kulcs! Most ilyenkor mi a p*csömet csináljak?

Olvasgattam neten, hogy más is járt így és csesztek a fejére

(#27606) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

fejlemények:

kérik, hogy küldjek egy képet a kóddal a hibaüzenette lsé a rendelési számmal...

Elküldöm.....

Jön a mail h. angol nyelvre állítsam a programot....

megcsinálom elküldöm....

következő mail: Vegyem fel a kapcsolatot az EA-vel hogy mikor használták fel a kódot és küldjenek a g2playnek egy visszaigazolást erről.....

Erre én: nem hinném h. az én kötelességem rohangászni a kulcs után amit a g2playtől vettem és nem az ea-től...

Ha nem tesznek semmit esküszöm a következő hetekben minden létező fórumre felteszem a komplett levelezést, és mellesleg a jó édes k*rva anyjukat!

Sry a helyesírásért csak lángol az agyam :D

[ Szerkesztve ]

(#27607) Źşë' válasza Tommmmka (#27606) üzenetére


Źşë'
addikt

én ezért mellőzöm az ilyen oldalakat, max steam ami számításba jöhet a webshopok mellett - még az ea storra is húzom a számat...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27608) ciry válasza eugabesz (#26130) üzenetére


ciry
őstag

Ennyit erről :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27609) Kakaduku válasza ciry (#27608) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Gratulálok!

Egyébként meg besza*ok - hugy*zok. Náluk van csaj is a klánban? Igazi ritkaság a kis "gyöngyszem" :D

(#27610) eugabesz válasza Kakaduku (#27609) üzenetére


eugabesz
őstag

Nagy cucc,nálunk is van... :P ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27611) ciry válasza eugabesz (#27610) üzenetére


ciry
őstag

Harcosmanó az ugye?
Az ura is nálatok tolja?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27612) Def26 válasza ciry (#27608) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27613) eugabesz válasza ciry (#27611) üzenetére


eugabesz
őstag

Férje van,nem ura és nem,ő a *818* táborát erősíti.. :B

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27614) robyg


robyg
senior tag

Üdv skacok lenne egy pár kérdésem.

A lagg mitől alakulhat ki?

Az uncsitesóimmal játszok a Beddel.És panaszkodnak hogyha az egyik játszik a másik nem tud néha felcsatlakozni a szerróra.Ha netalántán meg sikerül feljönnie egy pár perc után kidobja a szerver.( a pingje nagyon megnő)

Elméletileg a net lenne kevés a gamehez?

T-Homeos 5 megabites netük van.A játéknak elméletileg 512Kbs kellene.Namármost ketten játszanak az 1024 kps.
Gyakorlatilag minimum egy 8 megbites net kéne hozzá nem?

(#27615) Zolás válasza robyg (#27614) üzenetére


Zolás
addikt

Esetleg kaki a router...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27616) eugabesz válasza Zolás (#27615) üzenetére


eugabesz
őstag

aáá...még egy 30/30-as nettel sem tudsz két emberrel játszani,nyugodj meg...eccerűen annyira megnő az adatforgalom ,hogy nem lehetséges úgy játszani,hogy mindkettőnek jó legyen a ping.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27617) Neoteric válasza eugabesz (#27616) üzenetére


Neoteric
addikt

Erre legjobb ellenpélda lizRRR + én..
30/6-os kábelnet és simán játszunk 2en úgy hogy a többiek wifin is neteznek mellette. Sőt van, hogy uTorrent is megy, mer elfelejtem kilőni.
De mikor 1megás volt 5-6éve, akkor is ment simán az online game CoD2-vel.
Szal ott tuti van vmi gikszer.

PSN: ne0teric_sAN

(#27618) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok !

Catalist - ból rakhatom a legújabbat v. a BC2-höz van valami külön ajánlott hotfixes.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#27619) Zolás válasza eugabesz (#27616) üzenetére


Zolás
addikt

A 3.5-es netemmel ketten is jól elvagyunk lagg nélkül, szóval ez eléggé hihetetlen számomra.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27620) rankesz válasza eugabesz (#27616) üzenetére


rankesz
veterán

10/1-es nettel simán nyomtuk a bc2-t haverral, úgy hogy akkor még mind a ketten wifin nyomtuk egy gagyi kis fonera AP-val..

A mostani 80/25 simán elég lenne 7-8 embernek szerintem.

(#27621) gergo0328 válasza rankesz (#27620) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem 1.5 Mbit-es netem van :P de amióta új a lapom nem is laggolok csak 5-6 meccsenként van egy 5 msp-es de az türhető:D

(#27622) eugabesz válasza Zolás (#27619) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem hihetetlen,ugyanis a 5/05-ös netemmel ha a kölyök fellép bf2-ni,sem ő,sem én nem tudok játszani a laggtól...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27623) rankesz válasza eugabesz (#27622) üzenetére


rankesz
veterán

Egy Pingtest-et csinálj már légyszives, kíváncsivá tettél!

Az enyém ilyen

[ Szerkesztve ]

(#27624) haly válasza gergo0328 (#27621) üzenetére


haly
őstag

Valaki mondja meg nekem:
1mbit=100kb? Mert letöltéskor 200kb körül jön az anyag nekem.
Akkor az enyém 2mbit?
Amúgy nálunk szörnyű a helyzet. Én játszok, és fellép mellém valaki akk totál lagg.
Bf2őn kb 300-999ping. Ha nem tölt oldalt akk 200. DE.... ha mondjuk codba (csak codba próbáltuk mert más gépen no bf2) közvetlen mellettem játszik valaki, és én is, akkor semmi lagg. Na most ez mi?! Gagyi a router?itt van
:F

(#27625) Neoteric válasza haly (#27624) üzenetére


Neoteric
addikt

[link]

PSN: ne0teric_sAN

(#27626) robyg


robyg
senior tag

Akkor nem tudom mi lehet a baja.
Bár most hogy mondjátok néha a routert le kell restelni mert hülyéskedik.

(#27627) nandor90 válasza haly (#27624) üzenetére


nandor90
csendes tag

(1mbit x 1024) : 8= 128 kb/s

ADSL-nel szokott lenni hogy nembirja kihuzni ezt a sebbeseget.

Nekem 6/1mbitem van de csak 730kb/s le es 100kb/s fel...

A masik ha wifin nem erdemes inkabb ha teheted kosd ra UTP kabelre es ugy jatsz rogton jobb pinged lesz.

A masik ha rutered meg a restart utan is szarakodik akkor fogd meg es huzd ki az arambol 5-10percre es utana ha vissza dugod nagyjabol normalis lesz. Nalam igy mukodik...

[ Szerkesztve ]

(#27628) Zoli1222 válasza haly (#27624) üzenetére


Zoli1222
őstag

1byte = 8bit, azaz 2Mb-es net esetén kb 256KByte/sec-kel tudsz tölteni.

(#27629) madgie


madgie
titán

Nekem amúgy is sz@r, megbízhatatlan a netem, de ha valamit töltök, akkor 1000%, hogy magas pinggel kiraknak mindenhonnet' :(

(#27630) haly válasza nandor90 (#27627) üzenetére


haly
őstag

Ó amiket mondtál mind megvan.
Az asztali rá van kötve, és az újat is úgy tervezem, hogy padláson majd egy kábelt végighúzok. Talán még a router is felkerül, bár nem biztos, hogy télen jó lenne neki, vagy nyáron. Ha kihúzom bedugom, attól még ugyanúgy laggol, mivel 2-en, esetleg 3-man vagyunk a neten. Egyedül tökéletes. 100-150ping. Ha meg úgy dugom rá a laptopot, hogy az asztali is kábelen megy, akkor csak picit nő a ping, és nagyjából játszható, de a laptop kékhalált ad... Meglátjuk mi lesz nyáron. Új net meg szóba sem jöhet, mert kis faluba lakok és ennél jobb nagyon nincs, csak olyan amihez fel kéne túrni az udvar egy részét.
Szóval kb 2mbit-es netem van. Jó tudni.

(#27631) eugabesz válasza rankesz (#27623) üzenetére


eugabesz
őstag

Itten van,nyugal,i állapotban...
ennyi

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27632) rankesz válasza haly (#27630) üzenetére


rankesz
veterán

Mondjuk ha mikrón, vagy wifin jön a net, az se egy főnyeremény, kisebb településeken általában így szokták megoldani. Minimum ADSL kell szerintem a játszható játékhoz.

(#27633) eugabesz


eugabesz
őstag

es akkor
Aztán belépett a kölyök is,de csak csetelni

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27634) eugabesz válasza eugabesz (#27633) üzenetére


eugabesz
őstag

ez pedig már játék közben van..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27635) rankesz válasza eugabesz (#27633) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem úgy jött ki ez az eredmény, hogy az asszony wifin, notizik + a galaxy s is a wifin lóg
(+ ugye ez a jáccós gép kábelen, amiről írok.)

(#27636) nandor90


nandor90
csendes tag

Nekem ennyi es meg faluban lakom...

(#27637) ADAM1337 válasza nandor90 (#27636) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ahoz képest hogy nekem van a legjobb pingem bármilyen serveren nincs olyan kiemelkedő netem: (Bár nem vágom miért szegedi szerverhez pingel ez a cucc amikor bp-i vagyok.)

[ Szerkesztve ]

(#27638) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Most vmiért "lassú" a netem,80/30-nak kellene lennie ;]

(#27639) Def26


Def26
félisten


Felcsút.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27640) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jaj mit sírtok nekem alapból 42 lett a pingem 8 mbites nettel :)
Annó 1 mbitessel jobbak voltak mint most.

[ Szerkesztve ]

(#27641) robyg


robyg
senior tag

Na most játszottam az uncsimékkal (több mint 2 órát),egyszerse dobta le őket pedig még a skypeon is beszéltünk.

Én szerintem a szerverekkel lesz a gond.

(#27642) Źşë' válasza robyg (#27614) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyban számít a feltöltési sebesség is, nem csak fogadnod kell adatot hanem küldened is, és bc2 eleve sok mindent fogad és továbbít a fizikai motor révén (hiába van meg letöltési oldalon a fél megabit ha feltöltésen nincs meg)

az az igazság h a játéknak igencsak el lett kúrva a szerverhostingja szvsz.. minél messzebb van egy szerver, te annál nehezebben/lassabban éred el - a ping az egy protokoll és megadja azt az eltelt időt ms-ban amilyen gyorsan a küldött csomag oda és visszaér hozzád, minél messzebb van annál lassabban ér vissza ezáltal megnő a pinged a játékban és lelassul az adatküldés/fogadás

nekem 8 megabit/512Kbs a netem (ez a névleges, de ettől kevesebbet kapok /6,6Mb-412Kbs/ a drágalátos invitel szolgáltatómtól hogy rágjam meg a lelküket! - azért bosszúságos a dolog mert mikor 4 megabitem volt sem kaptam meg a 4et hanem 3,6ot! szerződésben az áll h felléphetnek bizonyos jelveszteségek és nem tudják ezáltal garantálni a 100%os hálózatot :DD de eleve ha belegondolunk itt a 8 megabit és a 4 el lett hagyva már fényévekkel és mégis, na mind1 :(( ). Mostanság egyre többször veszem észre h szabályosan laggolok - vagyis hogy nehezebben halnak az enemyk - ez lagnak/pingnek tudható be... plussz poén h játékban tegnap 160as pingel játszottam (160ms) és sztem még az is rátesz egy lapáttal h mikor betesz engem kezdéskor a pályára az utóbbi időben mintha gondolkozna - körülnézek és mintha betöltene mindent, holott nem is tölt semmit a hdd ledet nézve - lehet az új 2terás winyóm miatt, nem néztem még meg, meg annyira nem is érdekelt h most ki be dugdossam a sata kábelt - Iram szerverén fordult elő már 3-4 alkalommal h pálya kezdéskor kábé futok 20 métert és kiírja h viszlát, 300 felé ment a pingem így búcsút vesznek tőlem
csakis eu-s szervereken játszom de mégis horribilis pingek vannak a játék alatt, ha meg be van kapcsolva a ping limit értelem szerűen kivág, tegnap este pl láttam h 730as pinget írt a játék de elég tartósan, gondolom nem frissítette, mert ekkora pinggel már connection interrupt lenne :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27643) Kloss válasza Źşë' (#27642) üzenetére


Kloss
őstag

Én a 8/512-es csomagról azért váltottam, mert régen úgy állították be a csomagokat, hogy bruttó értéket írtak. Vagyis a kb 15% veszteséget nem adták hozzá. (ADSL esetén)
Az új csomagok esetén már beleszámít a veszteség is, vagyis most a 10 megabites csomagom 12xxx-re van állítva, így azért kellemesebb :)
Ezzel megvan a 9.5 / 540.
De ettől függetlenül a BC2 netkódja egy kalap szamócát sem ér. :)
Ugyanaz van mint a legelső Battlefield-ben, az esetek nagy százalékában mindkét fél meghal párharc esetén.

(#27644) nandor90


nandor90
csendes tag

[link]

Csalo vagy Camper?

(#27645) ADAM1337 válasza nandor90 (#27644) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

100-as score/minute inkább kempre utal.

(#27646) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#27645) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

főleg hogy 5000 kill van csak sniper-el a 9000 all-ból. :DDD
Jah c4 0 kill, mortar 1000, kicsit szánalmas kateg. :K

[ Szerkesztve ]

(#27647) Źşë' válasza Kloss (#27643) üzenetére


Źşë'
addikt

egyet értek, még akkor sincs sok esélyed h túléld ha te előbb kezded el lőni telibe, és ő csak utána kapcsolódik be :DD ma is volt ilyen, mindketten meghaltunk, vicces : )

voltak nagyon jó pillanatok, at4el olyanokat lőttem : ) mondjuk eléggé könnyű célpont volt a heli sokszor - volt olyan h épp foglalta a zászlót, akkor olyan h atakamán lezuhantunk oldalt a sík részen, mivel a 2 heli lőtte 1mást... és eléggé oda volt mind2ő, erre kiugrok, társam utánam, és az ellenfél helijéből szintúgy a gunner.. őt leszedtem a földön, erre elkezd futni a társam a hajó felé, de a heli még ott volt, valamit balfaszkodott a pilóta és a társamat vette célba, és megállt egy pillanatra a levegőben, erre leszedtem at4el és a gunner meg visszaspawnolt a helibe, nem kellett volna :DD

akk elég sűrűen fel szoktam venni a lelőtt ellenfél kitjeit, egy engijét felvettem, és látom h foglalják az A pontot atakamán, mondom lövök belőle egy cgt, be az egyik épület ablakán, mert a túloldalon nagyobb esély van kapásra :DD erre ellövöm, és telitalálat, volt ott valaki :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#27648) mackosajt


mackosajt
addikt

Nagyon ratyi most a netem:

És ennek ellenére lagol néha.
Erre varrjatok gombot.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#27649) madgie


madgie
titán

Papíron én is elég jó vagyok, gyakorlatban viszont mikrónet, ezzel el is mondtam mindent :(


[ Szerkesztve ]

(#27650) sith7 válasza ADAM1337 (#27646) üzenetére


sith7
nagyúr

izgalmas , pörgős meccsei lehetnek ... van minden pályán egy jó helye, oda beül, és lő ... ennyi ... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.