Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20987) Źşë' válasza r-chee (#20986) üzenetére


Źşë'
addikt

az nagy biznisz lenne :DDD ebben van valami, tetszik : )) ide vállalkozás kell!
mai utolsó körömben voltak fura dolgok : ) m1 garand + c4el mentem, laguna alta-n, és 16/1ig elvittem a statomat, csupán az A pont bevédésével, c4+garand :d a végén 25/6 lett de nagyon ultrán ment :)) ezen a mapon volt h felfelé a C irányába haladva az A-tól, van az a kis ház ott a sziklán, ami körül valami hullámpala kerítés féleség van, ott elszaladt a kerítésen belül egy fószer, én meg ugrálva, garandal kiszedtem. Előtte már láttam h oda sasszézik be, miután meghalt, több sem kellett jött a hax becézgetés, ja és közben már hallottam h valaki kiabált de nem tudtam honnan jön a hang : )) ugye kinyírtam, és átugrottam a kerítés túloldalára, majd gondoltam fedezékbe megyek, be a házba, késelem a ház ajtaját, és kiírja h megöltem xy-t :DD ekkora meglepetés sem volt még a játékban mint ez :DDD ja és persze az ajtó egyben maradt!

ebből a képből szép wall lehetett volna ha az az átkozott cset ablak nem takarja ki :s :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.