Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) petXYZW


petXYZW
tag

Lenn egy kérdésem ami nem kapcsolódik szorosan a bfbc2-höz:

Azt a k.v. Fraps-t hogy tudom működésre bírni????????

-a háttérben fut
-beállítva, hogy f12-re működjön.
-nyomom és semmi

Mit rontok el???

Win7 64 + Cata10.5

:W

(#14502) v!ct0y válasza petXYZW (#14501) üzenetére


v!ct0y
veterán

Játék előtt elindítottad ? fps látszik ?
F12 vel mit csinálna ? kép vagy video?

(#14503) petXYZW válasza v!ct0y (#14502) üzenetére


petXYZW
tag

Igen fut a háttérben. (A tálcán ott van)

Igen el van indítva a játék előtt.

Azt szeretném, hogy F12-re jelenítse meg a Fram Per Sec-t + beállítom melyik sarokba szeretném.

Nem mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#14504) nosferatue válasza Doki-HUN1978 (#14492) üzenetére


nosferatue
tag

Tegnap este nem úgy vettem észre, hogy kezdenek elszállingózni az emberek a PH! szerverekről. Fél 11 körül az 1-es tele volt, arra a fél órára, amennyit időm engedett, felmentem a 2-esre. Nagyjából 6-an lehettünk összesen és nagyon jót játszottunk. Nincsen semmi gond az adminokkal, szerintem.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#14505) ciry válasza v!ct0y (#14502) üzenetére


ciry
őstag

Nagyon vagány lett az avatarod :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14506) v!ct0y válasza petXYZW (#14503) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor azt a fraps menüjében kell beállítani. Most nem tudom megmondani, hogy pontosan mit mert nem otthon vagyok. :W

ciry: kösz:DDD

[ Szerkesztve ]

(#14507) petXYZW válasza v!ct0y (#14506) üzenetére


petXYZW
tag

Nos, természetesen beállítottam a Fraps-menűben, hogy mit akarok. :))

Nem a hihetetlenül bonyolult Fraps menü kezelésével van gondom. ;)

Csak arra gondoltam van valakinek valami tapasztalata hogy Win7 alatt nem megy vagy valami hasonló. Vagy az alap beállító menün kívül valami titkos bill. kombinációra előjön egy másik menü... (amiben nem hiszek de hátha) :W

Azért köszi a segítséget, tovább próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

(#14508) gabipaci válasza petXYZW (#14507) üzenetére


gabipaci
addikt

Én a fraps-ról annyit tudok, hogy nem hozza magának létre a könyvtárat, amibe autómatikusan rakja a prtsreeneket meg a videókat.
Be kell neki tallózni egy könyvtárat. Nem tudom, ez a többi funkciójára hatással van-e.

Logitech hardware tester

(#14509) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#14499) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap engem is nagyon meglepett, hogy az egyik pillanatban még együtt tankozunk Arica Harboron és miután kilőtték a tankot a következő kill tőled kapom! Csak pislogtam, hogy akkor most mi van? :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#14510) gabipaci válasza nosferatue (#14504) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, jó volt, de volt egy érdekes momentum:

[17:01:52] gabipaci > !kill iszi
[17:02:02] mackosajtDB > no tank
[17:02:05] gabipaci > !kill szi
[17:02:09] gabipaci > !yes
[17:02:34] [HUN]SZI > na most ezt miert
[17:02:48] mackosajtDB > TEGYETEK MAR LE AZT A QRVA TANKOT
[17:02:51] gabipaci > mit nem ertessz azon hogy no tank?
[17:03:02] [HUN]SZI > eddig is hasznatuk
[17:03:08] M4T3 > jovan
[17:03:18] gabipaci > mikor 6-an voltunk a szerveren?
[17:03:24] [HUN]SZI > igen az elobb
[17:03:30] gabipaci > utazni
[17:03:31] [HUN]SZI > mar egy ideje hatan vagyunk itt
[17:04:03] [HUN]SZI > azert a /kill kicsit durva
[17:04:07] [HUN]SZI > na csa
[17:04:11] mackosajtDB > MIERT?
[17:04:11] gabipaci > csa

Ez a kettesen volt, az időmegjelölés nem jó, más időzónában fut az admin pogram.
Na, most mit lehet erre írni?
Ez a kill semmiféle statromlással nem jár, semmi hátránya nincs belőle.
Már előtte is lett szólva, nem fogta fel. Ki kellett volna rúgnom, vagy hogy hívjam fel a figyelmét?

Logitech hardware tester

(#14511) madgie válasza gabipaci (#14508) üzenetére


madgie
titán

Hm? Pont tegnap raktam fel a Fraps-t Win7-re (CCC van a tévé miatt az ATT helyett, ezért kell valami fps számláló), automatikusan a C:\Fraps könyvtárat létrehozta, oda is pakolgatja a print screen-eket.

(#14512) gabipaci válasza r-chee (#14496) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem lelek benne semmit, így ha tudsz valamit, ne habozz beszélni. THX

Logitech hardware tester

(#14513) Joe-T válasza gabipaci (#14508) üzenetére


Joe-T
tag

Szia Gabi!

Tegnap a kettes szerveren volt egy érdekes dolog. Nem tudom nálad, hogy viselkedett a program! Valparaison amikor hárman voltunk csak fent egy néhányszor védőként sikerül lelőnöm titeket és érdekes módon a kör végét simán nulla ponttal zártam! Kérdeztem is, hogy neketek sem adott pontot a játék?
Illetve egy másik érdekes dolog, hogy most kezdtem el a medic kasztot és minden egyes elhalálozásom után minden spec tulajdonságot újra be kell állítanom, holott úgy tudom, hogy a program mostmár meg kellene, hogy jegyezze a beállításokat, mégsem ez történt! Másnak is van ilyen vagy ez csak nálam egyedi probléma?
Volt egy érdekes dolog még Arica Harboron. Elhalálozás után nem tudtam saját csapattársra rászületni, de ez még hagyján, de hogy még a térképre sem tudok a bázisra bökve azért az egy kicsit bosszantó! Teljesen olyan volt mintha kifagyott volna a programnak az ujraszületős része, de a többi minden működött, aztán egyszercsak működött rendesen! Érdekes anomáliák vannak ebben a gémben "néha"! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#14514) gabipaci válasza madgie (#14511) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem, nem!
A c/fraps/video-be teszi a videókat, de nem hozza létre csak a c/fraps könyvtárat.
Nekem legalábbis ezt csinálta két gépen is.
Ja, free trial verzió, nem a tört full.

Logitech hardware tester

(#14515) Joe-T válasza gabipaci (#14510) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet hevesebb vérmérsékletű volt a srác és bejött neki a nagy vas!
Én is csak közlekedtem a tankkal, nem puffogtattam vele! Viszont az nem nagyon tetszett,hogy Isla Incontences (talán jól írtam) pálya végén nem értettem miért kell ilyen kevés játékos esetén használni a mortal strike-ot! (mi védők voltunk ás az "A" mcomot védtük, a "B" már elesett ekkor)
Akartam is írni a srácnak, hogy nem lehetne-e mellőzni ezt a dolgot, de a harmadik majd negyedik mortal után úgy döntöttem, hogy lehet fölöslegesen koptatnám a billentyűzetet!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#14516) NiTRoV6 válasza petXYZW (#14507) üzenetére


NiTRoV6
tag

Töltsd le a legújabb frapsot 3.2.2!!!!!!!!!!

(#14517) gabipaci válasza Joe-T (#14513) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudom, hogy van szerkesztés gomb, de így áttekinthetőbb, hogy kinek megy a válasz...
(kickbankill)

Két kérdésre tudom a választ, abból az egyikre már tegnap megkaptad:
[16:21:05] JoeT > Gabi nektek sem adott pontot a program!
[16:25:09] F_Zolee > hi
[16:25:19] M4T3 - Defenders > hi
[16:25:22] admin > joet, csak 4 ember utan ad pontot
Minimum 4 ember kell, hogy elkezdje számolni a pontokat.

Illetve a spawn nem enged olyan emberre, aki
védőként túl elöl, az ellenség területén van
vízben van
egy épület, móló alatt guggol
olyan járműben van, amiben nincs több hely (a hevy mg is az)
ejtőernyőzik

A térképen sem enged spawnolni, ha épp fel van robbantva az m-com, és mozdulni fog a map.

Ha egyik sem igaz az említett helyzetre, akkor szimpla bug.

Máskor legyetek fent TS-en, és akkor biztos nem doblak szét benneteket.
Nem feltétlenül a mi oldalunkon kell lenned, de ha meglátom, hogy egy ts szobában vagytok, 99% hogy nem piszkállak.

Logitech hardware tester

(#14518) petXYZW válasza NiTRoV6 (#14516) üzenetére


petXYZW
tag

Köszi, kipróbálom az újabb verziót. :K

[ Szerkesztve ]

(#14519) nosferatue válasza gabipaci (#14510) üzenetére


nosferatue
tag

Igen, ő már azt sem értette, hogy miért "tankoztok", ti meg vagy tízszer beírtátok, hogy csak csapatszállításra használjátok. Simán kirúghattad volna, az nem a te hibád, ha szövegértelmezési problémái vannak.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#14520) madgie válasza gabipaci (#14514) üzenetére


madgie
titán

Ahha. Videózni nem szoktam vele. Nekem is free trial, a legújabb.

(#14521) mackosajt válasza ciry (#14497) üzenetére


mackosajt
addikt

A lövéssel, ha kellő távolságból csinálja, semmi bajom, hisz pl. Akusav is tegnap úgy szedett ki mögüle, na de hogy hátra feljön, előveszi a bicskát, vagy a kispisztolyt, majd mint akinek ott van a helye, Rejtő Jenőt játszik, egy picit sok.
Le van írva világosan, ahogy azt Gabi ide be is idézte, aki ezt nem képes betartani, azt csak sajnálom. Ha én fent leszek, és ilyet látok, tapasztalok, repül az illető.

Alig van időm normális időben játszani, a szabályok meg nem most lettek kitalálva, szal nehogy már pár unfair egyed miatt ne tudjak jó érzéssel kilépni a végén.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#14522) petXYZW válasza mackosajt (#14521) üzenetére


petXYZW
tag

Bár én nem játszok a PH! szerón de gyakori probléma máshol is, hogy a védők "leragadnak" a támadók bázisánál. Aztán ha már ott maradtak...

Mi lenne ha támadás esetén nem az történne, hogy mindenki rohan előre megdögleni, hanem előtte "kitakarítanák" a támadok a saját "spawn" bázisukat.

Én magam gyakran megteszem általában egyedül...

(#14523) ciry válasza mackosajt (#14521) üzenetére


ciry
őstag

Nincs olyan, hogy a te területed vagy az enyém.
Bement, megszerezted a dögcédüládat, mert te az UAV-al rakétáztad az ellent.NEm tudom mi ebben az unfair dolog.
Én is jártam már így, nem büntettem meg, és azért se tettem volna, mert kevés időm van játszani.
Én a legfontosabbnak a gusztustalankodók kiszűrését/figyelmeztetését tartom, nem az ilyen-olyan büntit, az itt-ott ölésért egy lövöldözős játékban.
Tegnap hiába szóltam egy csapattársra(akire panaszkodott az ellenfél), hogy nem gusztizzon folyton-folyvást, kiraktam.Örülök, hogy Lacka is 2 körrel később megértette, hogy ne az legyen az elsődleges fegyvere, csak szólni kellett neki.
Ez a bézrép egy délibáb, egy mesterséges förmedvény a kemperek segítésére, másra nem jó.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14524) DieHard válasza petXYZW (#14522) üzenetére


DieHard
senior tag

Game hiba. 1 percet kaphatnának a beragadtak, és autokill . Ennyire baromi egyszerü.

Másik dolog, amivel nem teljesen értek. A szerverszabályzatban nem szerepel hogy nem lehet használni jármüvet pl ha kevesen játszanak. Vagy irjátok bele, vagy pedgi sztem ne találjatok ki hasraütés szerüen. Ennyi erővel meg lehet hirtelen tiltani bármit. Ne mássz hegyre, ne csipával stb. Ha kulturált emberek játszanak akkor ezek mind okék, mert betartják (jómagam is anno amikor igy toltam megértettem egyből), de killferi ha játszik és nem figyel, és lesz.arja, véleményem szerint ezt egy kicsit jogosan teszi. Ne pillanatszabályozás legyen, hanem irott.
Ez csak egy vélemény, lehet nem jól érzek valamit. akkor bocs.

(#14525) Doki-HUN1978 válasza ADAM1337 (#14500) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Általában akkor veszem észre a csapatok közötti kiegyensúlyozatlanságot, hogyha védő oldalon játszom és nem érkeznek a támadók, mert már az elején szét kempelik őket a társaim.
(hozzáteszem csak ilyen esetben szoktam magamtól átállni, mivel ez bazi unalmas tud lenni)
Ha gyengébb a csapatom és védekezünk azt szó nélkül tűröm, sőt olykor szeretem is a kihívást!

Nyilván át tudtam volna állni csak mivel akkor éppen támadó oldalon játszottam ezért nem is figyeltem arra, hogy mi is a helyzet.

(meg annyira nem is volt durva a helyzet az én észrevételem szerint, vagyis nem telt el annyi idő, hogy megmutatkozzon a hatalmas fölény)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14526) Doki-HUN1978 válasza nosferatue (#14504) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Alapjában véve valóban nincsen baj, csak elvétve.

Mellesleg egyet értek Ciry-vel.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14527) gabipaci válasza ciry (#14523) üzenetére


gabipaci
addikt

És valószínűleg, ha az a (h)arcos szembetalálkozik egy ellennel a támadók főbázisán, amíg megy-jön az uavos emberért, feltett kézzel elkezd a másik irányba szaladni, nem szedi le az épp ott leszülető ellent...
Aha, hihető.
Felesleges köröket futunk megint.
Le van írva, hogy nem kell bemenni a támadók bázisára, nem olyan bonyolult.

DieHard, már kb a harmadik mapot nyomtuk jármű nélkül, többször le volt írva.
És ha valakinek nem tűnik fel arica harbor legelején, hogy csak ő van tankal, nem pedig akkora jolly joker, hogy senki nem tudja eltalálni, az magára vessen.

Logitech hardware tester

(#14528) petXYZW válasza DieHard (#14524) üzenetére


petXYZW
tag

"Game hiba. 1 percet kaphatnának a beragadtak, és autokill ."

Én nem hagyok nekik egy percet se... :U

SQDM játékmódban No Tank szabály rendszeres áthágása miatt egy játékos 1-1 aknát helyezett a BRADLEY elé és mögé, a kör elején ill. minden jármű respawn-nál.

(#14529) mackosajt válasza ciry (#14523) üzenetére


mackosajt
addikt

Jelenleg a szervereken van ilyen, hogy mit illik és mit nem. Innentől fogva eleve nem értem, hogy te mit renitenskedsz? Srác hátra jött (Nem bent ragadt), uav-sot megölte, majd rejtőzött volna tovább, csak a végzet utolérte egy kickkel.

Aki beragad, az beragad, megesik. Na de direkt hátra elmenni, miközben TS-en már téma, hogy valaki megy hátra a tilosba, majd öl és még legyen lelkiismeret furdalásom, mert kidobtam amiért megszegte a szabályt, ami le is van írva?

Az UAV meg mitől kemper? Majd magyarázd már el? Spottol, néha lő, és? Ez a kemper?
Van olyan, hogy folyamatosan beszélgetek ventrin és TS-en, és valahogy olyankor nem jut elég figyelmem arra, hogy rambozzak... ilyenkor beállok az UAV-hoz, és messziről spottolok meg időnként lövök. Akkor ezzel most kemper vagyok, mert nem vagyok hajlandó feladni a beszélgetést, ráadásul csak árválkodna az a szerencsétlen UAV, ha nem megyek oda hozzá.

A tankos dolog meg olyan, hogy amikor 4-5-6 fő van bent, valahogy nincs értelme, mert a másik fél megunja és lelép, aztán megint néptelen lesz a szeró... ezt nevezik Fair Play -nek talán, hogy ilyenkor nem használjuk. Srác nem bírta megérteni, kapott egy kill-t, majd besértődött. Sírjunk utána?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#14530) gabipaci válasza mackosajt (#14529) üzenetére


gabipaci
addikt

Aki nem ment még uavval, kicsit túlértékeli azt.
Az rendben van, hogy legjobb esetben is csak magát a játékhelit lövi le az ellen, halál nem történik. De ezen kívöl semmi más előnye nincs.
Ha valaqki nem az optikát, hanem a másodlagos fegyvert teszi be, eleve halott ügy. A főfegyver meg olyan lassan tölt be, hogy igen erősen kell gondolkozni, mikor éri meg elsütni a fegyvert. Még úgy, hogy a múltkor TS-en nyomtuk, sem tudtam 100%-os fedezetet biztosítani a beélesített m-comra.
Az egyetlen igazi haszna, talán a spot.
És annyi sniper közül, valaki tudja már leszedni (egy lövés)...

Logitech hardware tester

(#14531) madgie válasza mackosajt (#14529) üzenetére


madgie
titán

A UAV szerintem is az egyik "legcsapatbarátabb" cucc, már ha az ember nem lusta spotolni vele. Sokkal többet átlátni vele, mint egy dombon ülő csipával, M-Com élesítésnél szépen jelölheted vele az odatartó védőket, ezzel segítve az M-Com megtartását, míg felrobban (nem mellesleg közéjük is durranthatsz egyet közben). Arica Harboron nem mellesleg jól jön egy ügyes UAV-s segítsége, ha az elején két expert tankost fog ki a támadócsapat, akik miatt szinte lehetetlen betörni (egy tankot simán kicsinál, a másikat meg le lehet rohanni).

Persze tudom, hogy te ezt nagyon jól tudod, csak általánosságban írtam le, többek között mire jó a UAV :)

gabipaci: valami 9 órát repültem vele eddig, asszem ismerem már eléggé :))

[ Szerkesztve ]

(#14532) gabipaci válasza madgie (#14531) üzenetére


gabipaci
addikt

Jó, a tankhoz is megteszi, de nekem a kedvencem a telepített gépfegyverállás kiiktatása nelson bay-en...

Logitech hardware tester

(#14533) madgie válasza gabipaci (#14532) üzenetére


madgie
titán

Megteszi? Múltkor egy körben hét tankot szedtem ki vele Arica-n :D

(#14534) Doki-HUN1978 válasza mackosajt (#14529) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Tudom, hogy nem nekem címezted az iménti hozzászólást, de ha megengeded reagálnék én is rá?!

Nem tudom ki hogy van vele én amint megszületek és elindulok a spawn pontról, nem futóversenyre koncentrálok, hanem figyelem az ellent, hogy esetleg hol bukkan fel, mivel sok esetben elbújnak az éppen lerombolt pontnál és akárhol felbukkanhatnak.

Azért ebben a játékban nagyon sok spawn pont van a BF2-höz képest, úgyhogy -valljuk meg-nem egyszerű feladat egy-egy pontot becamp-elni, márpedig igazából az jelentené a problémát.
Az ominózus map-on pedig nem csak egy út van ahol meg lehet közelíteni az m-com-okat, hanem legalább 2 irány és 3 útvonal.

Mellesleg, az UAV használója még akár láthatja is, ha közelít felé valaki és ha ezenfelül annyira "ügyes", hogy lekéselik akkor megérdemli!

Nem tudom mi abban a szabályellenes?!

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14535) ciry válasza gabipaci (#14527) üzenetére


ciry
őstag

Na és?
Odamegy, 1-2 embert megöl, őt megölik és annyi.
Ha meg mondjuk olyan csinálja, aki nem ismeri r-chee blogját, meg végképp nem érti mi van.

mackósajt: pont az a kemp benne, hogy te lőheted az ellent, de téged meg nem szúrhatnak le, nem lőhetnek be a bázisra, mert jön a szabályszegőre a kick.
Természetesen a fair play-re hivatkozva.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14536) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14534) üzenetére


gabipaci
addikt

Egy idézet Tőled:
"Tudom, hogy nem nekem címezted az iménti hozzászólást, de ha megengeded reagálnék én is rá?!"

És egy tőlem:
"Javaslom rágd át magad a szerver szabályzatán, mert ez az UAV-os dolog sem teljesen úgy van, ahogy Te gondolod.
" Tilos a Baserape >> A támadók fő bázisának (spawn helyének) védők általi támadása. Nem lövöldözünk be a fő bázisukra, nem randalírozunk ott"
Bár nincs odaírva, szerintem le lehet vágni, hogy az uavosért nem lehet visszamenni levágni..."

:B

Logitech hardware tester

(#14537) gabipaci válasza ciry (#14535) üzenetére


gabipaci
addikt

És hány darab gyiloknál húzzuk meg a határt?
Mikor számít unfair dolognak?
Mi lenne, ha védőnként engedélyeznénk mondjuk két késelést, egy elsődleges fegyveres és egy pisztolyos őlést, meg mondjuk egy gránátot, és egy fingást a támadók főbázisán.
Ez így jó lesz? Elég egyszerű?
Vagy tudod mit, maradjon inkább a kicsit bonyolúltabb, nehezebben kontrolálható Ne támadd a főbázist! szabály.
Valahogy ezt jobban átlátom.

Logitech hardware tester

(#14538) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14536) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Vagyis az UAV-ot bárki használhatja, úgy hogy közben le sem szedhetik?????

(Africa Harbor harmadik spawn pont, második m-com)

Vagy ha én elbújok egy hában az is "unfair" ?

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14539) zack válasza petXYZW (#14507) üzenetére


zack
nagyúr

3.0 feletti verziót próbáld.... ;) Tedd fel a legújabbat. Nem kell semmit állítani benne. Felteszed, elindítod a háttérben, és mutatnia kell az fps-t. ;) De ne futtasd állandóan, mert sokszor van miatta lag...
A 3.0 verzió alattiak nem működnek már az újabb játékokkal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14540) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14538) üzenetére


gabipaci
addikt

"És annyi sniper közül, valaki tudja már leszedni (egy lövés)..."

(tök jó, lehet Neked válaszolni ctrl+c ctrl+v kombóval...)

Logitech hardware tester

(#14541) gabipaci válasza madgie (#14473) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]
Végülis ez lett, mert sajna a napocska nem adta ki abban a méretben...
Köszi mindenkinek a segítséget. :C :R

Logitech hardware tester

(#14542) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14540) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Bocsáss meg, de úgy látom már a saját szabályaidnak is ellent mondasz!

"Nem lövöldözünk be a fő bázisukra" (ctrlc, ctrlv)

Ezen igazodjon el valaki...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14543) mackosajt válasza Doki-HUN1978 (#14542) üzenetére


mackosajt
addikt

Az UAV Heli-re gondolt szerintem, nem az UAV-osra.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#14544) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14542) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem a kis uav helikoter a legkevesebb mértékben van a bázison. Az irányító konzol a fix, nem tudom látted-e már, maga a heli mozog fent az égen! És elég azt kilőni.

Szerk: de egyébként azzal nincs is gond, ha az uavos embert kilövöd sniper fegyverrel, mivel ő már nem akkor spawn-ol.
És nem mégy be a bázisra, tehát nem találkozol senkivel. Más a helyzet a mortar-al, az szintén felesleges az uav-os pilotára, mivel az huzamosabb ideig tart, és mást is kinyír.

Szerk2:
Szintén más a helyzet mondjuk a hind helivel, aki azért rendesen bemegy a főbázis fölé, de elég kicsi ott a mozgástér, és ráadásul 10mp alatt leszedi akármelyik amatőr.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14545) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#14544) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én az UAV kezelőjéről beszélek, egész idáig arról beszéltem, a helikoptert szóba sem hoztam...

Tisztában vagyok vele, hogyan lehet kilőni, valószínűleg- a játékodból ítélve- ezt többször meg is tettem nálad... (ha már cinikuskodunk)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14546) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#14545) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem, itt arról volt szó, hogy nehogy már az UAV-ost ne lehessen kiiktatni, mert annyira nagyot kempel.
Ki lehet több módon is.
Engem meg nem hiszem, hogy sokszor kiszedtél, mert kb 4 napja uavozok...

Logitech hardware tester

(#14547) KL


KL
tag

Sok lesz a betarthatatlan/nehezen betartható szabály. Nehezíti az admin dolgát is.

Pl. múlt héten védtünk arica harbor első pontján. Egyszercsak PH! okoska (ha nem pontos a név sry) elkezd hátbalődözni a saját T-90-ünkkel. Következmény nincs.

Aztán korábban elhangzott, hogy a járműlopás megengedett, ha bentragadsz a következő mcom-ra továbbugráskor. Na pl. itt azért nem keveset kell várni és bújkálni a támadók bázisán ahhoz, hogy lespawnoljanak a járművek. Ezt ugye PH!-sok is csinálták. Ezt kissé ellentésnek érzem a korábbi hozzászólásokkal, miszerint nincs kemp a támadó bázison.

Magyarán nem lesz egyszerű reklamációk nélkül betartatni a szabályokat.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#14548) petXYZW válasza zack (#14539) üzenetére


petXYZW
tag

"3.0 feletti verziót próbáld.... "

Igen mintha nekem valamelyik 2.xxxx. Bár nem emlékszem pontosan.

Köszi segítséget. :R

(#14549) madgie válasza gabipaci (#14541) üzenetére


madgie
titán

Nincs mit, az ígért VIP rangra nem tartok igényt, úgyis kevés időm van játszani, elég nekem a "sima" PH! is :)

(#14550) gabipaci válasza KL (#14547) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, azt a fingós dolgot meg különösen nehéz lenne ellenőrizni...
Ami a védők bázisát illeti, onnan lehet lopni, miért ne?
Ha a védőknek nem kell a dolog, had vigye más.
Ami a map mozdulásakor előjön lehetőség, az csak engedmény a védők javára, hogy vigyék amit lehet, mert később NEM MEHETNEK BE A LESZÜLETŐ HELYRE.
Az adminolás eddig sem volt egyszerű, viták folyamatosan keletkeznek, vélt vagy valós sérelmek miatt.
De azért csak-csak boldogulunk. ;]

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.