Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) Bada Bing válasza WhiteWalker (#14299) üzenetére


Bada Bing
tag

Így van, ahogy mondod.

(#14302) BandiHUN válasza WhiteWalker (#14299) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem,nincs,ez ilyen.Vagy heli jó,vagy UAV.Én inkább UAV-ot tanultam forditva vezetni...abba még én se halok bele,ha leesik :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14303) gabipaci válasza BandiHUN (#14302) üzenetére


gabipaci
addikt

de most miért?
kilépsz options-ba, és az invertből kiveszed-beteszed a pipát.
uav üres négyzet, heli kipipálva.
egy pillanat műve

Logitech hardware tester

(#14304) BandiHUN válasza gabipaci (#14303) üzenetére


BandiHUN
veterán

Engem annyira nem zavar...megy az UAV igy is,megszoktam valamennyire,amit akarok,eltrafálom ezzel is...meghát akkor UAV-ozok,ha nincs kire spawnolni és nincs jármű sem épp.81 killem igyis összejött vele :)
Bár elsősorban arra utazok először,hogy ha látok épp squadot támadni,akkor elsőre egy bejáratot robbantok nekik a házfalon :D
Ez sajna általában lebukás is,Abakannal hamar kiszedhető.Persze ezt ki szoktam használni én is ;]

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14305) gabipaci


gabipaci
addikt

Pályázat!!!

Photoshop-os és egyéb képszerkesztős fórumtársaimat szeretném megkérni, hogy csináljon a szerverünknek avatart.
Nem kell külön az egyes és kettesnek.
Az elvárások:
Legyen szép, igényes
Utaljon a BC2-re (kép) vagy a szerverünkre (Sun / PH! (szöveg))
90x90 pixel max 6KB, 32x32 pixel max 100KB(???) (két külön helyre kell.) .gif .jpg .png.

Aki megcsinálja, semmiféle jutalomban nem részesül, de előre is köszönöm...

Logitech hardware tester

(#14306) r-chee válasza gabipaci (#14305) üzenetére


r-chee
őstag

Én is gondolkodtam már avataron, banneren. Volt is néhány próbálkozásom suttyomban.
Aki összehoz vmi ütőset ami tetszik nekünk, és topiklakó, ill. fent van listánkon, használhatja a PH!VIP clan tag-et a szervereinken :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14307) v!ct0y válasza r-chee (#14306) üzenetére


v!ct0y
veterán

És mivel jár ez a VIP? Lehet káromkodni meg cg zni meg akármi ? ;]

(#14308) Zolás válasza v!ct0y (#14307) üzenetére


Zolás
addikt

Vip tagoknak szabad a baserape minden irányból :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14309) WhiteWalker válasza gabipaci (#14303) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezért ez butaság hogy két jármű vezetése közt át kell állítani :U
pont ugyanaz lenne ,ha ezt megcsinálnák,ha pl tankból szállsz át qudra :DDD

(#14310) gabipaci válasza WhiteWalker (#14309) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, ez elég nagy baromság sajna.
De egyszer ezt is majd megoldják szerintem.

Ami a VIP tagságot illeti, persze, lehet azt, mint super mario-ban a gomba.
Ha VIP vagy, és vétkezel, akkor előbb csak elveszted a VIP ragot, a következőnél meg megy a ban. Bár semmi értelmét nem látom, mert pl v!ct0y, Te elég hamar elvesztenéd :))
Finoman kérek minden olyan hozzánk járó game-rt, akiknek a játékstílusukkal semmi baj nincs, ne a szövegelésen bukjon már ki a dolog.
Gondolok itt Pumpa1 és v!ct0y kollégákra.

Logitech hardware tester

(#14311) WhiteWalker válasza gabipaci (#14310) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tegnap néztem egyet ezen a Pumpa gyereken!!!
Arica Harbor, megvolt az első szakasz,amikor a védekezők elvesztik az m-com állomást, jött a tolódás , javában megy a háború, mikor spawnolok, majd csattogok az UAV -felé ,mikor puff , headshot ....kill kamba látom hogy fent kampel a hegyen..
Oké,respawn,oldalról bekerítettem,majd egy óvatos mozdulattal megmártottam a késem a torkában ;]
Beírtam a chatre hogy kicsit megültél a hegyen,aszondja : "ott maradtam" , mondom "persze,le sem akartál jönni" :P

Csak azért érdekes mert egyébként más hasonlóért meg ő pofázik és idegeskedik :((

(#14312) r-chee válasza WhiteWalker (#14311) üzenetére


r-chee
őstag

Mindig az van, hogy ha más csinál olyat, amit nem kéne, akkor hujj-grr-err, de ha az ember saját maga csinálja ugyanazt, akkor helyes az, minden rendben van. :U
De nyugi, egyszer felmegy valamelyikünkben a Pumpa1, és akkor mehet le a lefolyón :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14313) Locutus


Locutus
veterán

"VIP map pack 3"

Brend nyú. Squad DM Nelson Bay-re, meg Squad Rush Laguna Altára.... HAH.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14314) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a ts mikre képes :D immer jó hangulat da xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14315) BandiHUN válasza Locutus (#14313) üzenetére


BandiHUN
veterán

Csodálatos.Lenne inkább a többi mapra is Rush... :W Nem értem miért,nem lehetne mindenhol minden,ha nincs rá igény/nem jó,majd szelektálnak az adminok...
Nomeg jöhetne igazi új map is.Pár nagyobb Rushra és Conquestre,pár kisebb a squad-os módokra.
Nomeg a tetves patch is jöhetne pc-re,de érthető,mostmár kiváratják ezt a VIP izét is,és egyben kapjuk,ha minden igaz a frissitéssel.Legalábbis nagyon ajánlom... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14316) HS 2142 válasza Locutus (#14313) üzenetére


HS 2142
őstag

A videónál figyeltétek 0:34-nél meg 0:50-nél?

Amúgy meg PC will get the maps available for all players after the release of the next update...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14317) ciry válasza Źşë' (#14314) üzenetére


ciry
őstag

Há de hun vagy?
Másfél percig birtam kb.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14318) v!ct0y válasza HS 2142 (#14316) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja M14 4x es zoomal remélem a red dotot is rá lehet majd pakolni.

(#14319) HS 2142 válasza v!ct0y (#14318) üzenetére


HS 2142
őstag

Fura lenne, ha 4x-eset lehetne red dotot meg nem. Már előre látom, ahogy ciry dörzsöli a tenyerét :))

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14320) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

TICK TICK BOOOOM

(#14321) ciry válasza HS 2142 (#14319) üzenetére


ciry
őstag

:))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14322) KL


KL
tag

Egy javaslat a szerver üzemeltetéséhez.

Ne nyúljatok bele a csapat elosztásba, akkor sem ha egyenlőtlen, akkor, ha ezt nem mindig teszitek meg.

Ma átraktatok valami 0 rankos only sniper társaságba úgy, hogy kizárólag a pubról összeverődött banda alkotta az úgynevezett erős csapatot. Gondoltam magamban rendben van, majd ha megint szar lesz visszacsináljátok. Hát nem. Két olyan map volt, amin támadóban kurva nehéz végigmenni. Port Valdez és Laguna Presa volt ez a kettő. Ha ezeken végigérsz a védő csapat egy szar. Természetesen végigért az ellen.

Amikor a problémát felvetettem a válasz az volt, hogy Ts-en egy oldalon vagytok. Ok ez rendben van, de ez esetben soha ne nyúljatok bele, akkor se ha a gyenge oldalon vagytok, különben a részlehajló adminolás vádja érhet/ér benneteket.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#14323) ciry válasza KL (#14322) üzenetére


ciry
őstag

Mikor megjöttem azonnal átmentem arra az oldalra amin voltál, mivel épp arról volt szó, hogy de gyenge az az oldal.
Átmentem, hiába irtam, hogy aki tud, jöjjön ts-re, nagyjából mindenki köpött rá.
Az ellen oldal persze ts-en.Ki is kaptunk.
Következő kör amire elmentél, átvariálta az ügyeletes az oldalakat, mire megjöttél, az ellen lett gyenge és pont oda kerültél.
Ez van, a fasz tudja, hogy mi a jó, hagyni-e vagy sem a csapatokat.
Aki belenyúlt csak jót akart, de akkor nem jött össze.
A Valparaison meg már egyenlő erők feszültek egymásnak, a védők nyertek.
Kicsit legyél türelmesebb és ha tudsz gyere ts-re, sokkal egyszerűbb ott elintézni mindent.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14324) Polllen


Polllen
nagyúr

Itt nincs shuffle? Az a legtisztább...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14325) Źşë' válasza Polllen (#14324) üzenetére


Źşë'
addikt

hát azt kifelejtették belőle :s tiszta béta szagú... alap dolgok hiányoznak... az a pecs meg már kur*ára jöhetne :/ mit szöszmötölnek el vele ennyit?! :s

sőőt annyira értelmes maga a játék ha te magad akarsz oda állni ahol kevesebben vannak, és már előtte switch-eltél, akkor nem fog átengedni :DD :W

hogyan tárazzunk be gyorsan hurkatöltőt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14326) r-chee válasza KL (#14322) üzenetére


r-chee
őstag

Ne haragudj, de Te úgy rinyálsz a chat-ben mindig, mint valami óvodás. Ha gyenge a csapat, az a baj, ha vezettek, és vannak akik hátul kempelnek, az a baj, mert neked kell csinálnod mindent. Ha vesztetes csapatban élen vagy szintén sírsz, gondolom a w/l arányodnak odapiszkít a vereség... Neked, ha akarnánk sem tudnánk megfelelni. Sőt, senki a szerveren. Akkor sem éreznéd jól magad, ha kivételezettként állandóan áttennénk a nyertes csapatba :) . Ha fent vannak klántársaid, akkor sem érzed jól magad, akkor is kell a sok szövegelés, hogy ilyen meg olyan a csapat...
Egyszer ki fogod húzni a gyufát nálunk (leglább is nálam biztosan), és mehetsz amerre látsz.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14327) KL válasza r-chee (#14326) üzenetére


KL
tag

Természetesen a kitiltás sem okozna problémát. Egyszerűen olyan csapatot szeretnék ami támad. Nem kell, hogy nyerjen, w/l arányt mondjuk sztem senki sem nézi (sajnos).
Szerintem a fair az, hogy vagy állandóan korrigáljuk a csapatok erejét, vagy sosem. Hirtelen felindulásból nem szép dolog.

És valóban zavar, ha valaki nézeget az mcomtól a lehető legtávolabb. Ezért beírom nekik, hogy támadjanak, ne kempeljenek. Mint egy "óvodás". És sosem igazítanám magamra a csapatot, ezért ha a többiek fent vannak külön oldalra állunk, nem mint néhány "óvodás".

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#14328) gabipaci válasza KL (#14327) üzenetére


gabipaci
addikt

Hirtelen felindulásból én balance-oltam délután kétszer is.
Mindkét esetben az egyik csapat pontszáma kétszer annyi volt, mint a másiké.
A két legjobb játékost (pontok alapján) átdobtam a másik oldalra, a két legrosszabbat meg vissza.
És középről csináltam egy random cserét.

Az adminoknak javaslom, hogy soha többet ne balance-oljanak!!!
Mindenki sír, hogy mindíg a szívó oldalon van, de ez marematikai lehetetlenség.
Ha meg belenyúlunk, az biztos, hogy a következő körben a kulcsemberek lépnek ki, és megint minden a viszájára fordul.

Nyávogást meg be lehet fejezni, mind balance, mind fegyverhasználat ügyében.
Majd a fegyverek megoldódnak patch után, de addig csend és hullaszag!

Logitech hardware tester

(#14329) Polllen válasza gabipaci (#14328) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért itt a fórumba had írja már le a véleményét... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14330) Perillustris válasza gabipaci (#14328) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nem kamuzok, egy külföldi szerveren a napokban este 10-től hajnali 2-ig egyszer vesztettem. Persze volt már ennek az ellentéte is, de míg azt igyekeztem elfelejteni, a mostani esetet elkönyveltem a magam sikerének. :))

Perillustris

(#14331) gabipaci válasza Polllen (#14329) üzenetére


gabipaci
addikt

nem a forum vagy a teamspeak beli nyavajgasrol beszelek. hanem ami folyamatosan a szerver chat falan megy. komolyan mondom, mint az "ovodasok"...

Logitech hardware tester

(#14332) r-chee válasza gabipaci (#14328) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, azért én balance-olok a jövőben is, de csak úgy mint eddig: ha megjelenik a "Balance coming!!!" chat-ben, pár másodper múlva már egyenlítem is ki a csapatok játékoskülönbségét.

A ki erősebb, ki gyengébb kérdéssel nem foglalkoztam eddig sem. Én magamról tudom, hogy egy körben lehetek hót x@r, de következőben állhatok akár a 4. helyen is. Van, hogy egy hétig totál béna vagyok, van, hogy pár napig jól megy. És szerintem ezzel a legtöbb játékos így van.

Mellesleg itt van ez a TeamSpeak csoda, aki csak tud, nézzen be bátran, legyen hasznos tagja a csapatának ;) . ITT megtalálhatók a szükséges infók.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14333) gabipaci válasza r-chee (#14332) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem arra a létszámbalanszra gondoltam, azt nyugodtan. De az erőviszonyokat felesleges piszkálni.
Ahogy írtad, én is vagyok vele úgy, hogy egyáltalán nem megy a game, máskor meg simán összeszedek egy utolsó előtti helyet...

Logitech hardware tester

(#14334) ciry


ciry
őstag

Idegesit engem is a nyávogás, de azért ma rinyáltam én is rendesen: ha nem m60/abakan/cg ölt meg Nelson Bay-en, akkor gl.
Tiszta fos ez, tényleg, a játékosok 70%-nak tök elég lenne 3-4 fegyver, úgy is csak a legerősebbekkel mernek menni.

Port Valdezen megint a zsenge csapatban vagyok, valami 0/10-ről küzdöm fel magam, utolsó m-com-ot difjúzolom, erre mielőtt sikerülne felrobban: vesztettünk.
Mi jöttünk utána támadóval, erre map-ot akartam váltani, mert azt hittem, már volt és megragadt megint.
Ocsmány estém volt, no :(((

KL-nek sokszor igaza van, de van, hogy nem.
Most igen is, meg nem is :))
Egyébként meg, nem beszél csúnyábban, mint az átlag és sokszor engem is úgy felbasz ez a játék, hogy előbb-utóbb kibannolom magamat :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14335) DieHard válasza gabipaci (#14333) üzenetére


DieHard
senior tag

:DDD

(#14336) Źşë' válasza ciry (#14334) üzenetére


Źşë'
addikt

a lehetetlen helyzetek, jaja, én is azt mondom h nem lenne bajom ha úgy lőnének ki h az teljesen érthető, de elég sokszor nem tiszta az egész!

pl ezt már írni akartam régebben is!!! : kajak ott csücsültem egy kő mellett és egy kur*va nagy bokor közepében XD szó mi szó nehezen láthattak volna meg! nagyon nehezen! (mert sűrű volt a bokor és meg sem moccantam! pont vakaróztam! :)) észrevettek és kapásból arra gondoltam tuti whzik a srác, de elképzelhető az is h tiszta játék folytán vett észre mégpedig úgy hogy az említett hitboxom kijjebb volt mint a bokor közepe és ő ott látott nem pedig ahol eredetileg voltam-hála a asszinkronizmusnak és talán a lagnak)!
miért mondom ezt? csak mert láttam tegnap előtt egy csapattársat összeesni, szimpla !összeesés! és nem repült semmit sem=0!!, valszeg head shot (ezt nem figyeltem). srác összeesett mire a squadomból egy doki rohan a defivel érte, és feltűnt h valami 3 méterrel arrébb futott, és keltette fel a srácot! én meg csak néztem, és a semmiből szinte odatermett a feléledt játékos!! és ezt már többször is tapasztaltam... azaz maga a hitbox úgy kerül szinkronba hogy az helyileg elvándorolhat, amit valójában bizonyos emberek máshol látnak meg. nem sokkal arrébb mint amiben egy másik látja, de látja és mivel ott van a hitbox azt lövi - azaz amit lát csak nem pont úgy látja mint ahogy mások (kvázi különbözhetnek helyileg a karakterek, de a hitboxra lőve azt mindig eltaláljuk, legyen az akárhol.... ezzel korrigálva a játék a lagot...)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14337) zack válasza Źşë' (#14336) üzenetére


zack
nagyúr

Igazad van...Én is kiléptem ma. :(

"a lehetetlen helyzetek, jaja, én is azt mondom h nem lenne bajom ha úgy lőnének ki h az teljesen érthető, de elég sokszor nem tiszta az egész!"

Egész egyszerűen, nem tudom sokszor, hogy hitbox hiba van, vagy cheat. Sokan direkt visszaveszik a grafikát, és tök más pl. nálam DX10-be fullon egy füstgránát, és más látvány lesz nála, mert ugye ki lehet kapcsolni. A növényzet dettó. Nálam olyan élethű, hogy sokszor a lapuló ellent se veszem észre, úgy beleolvadnak. De ha ez is vissza van butítva, már más a helyzet és a másik oldalon az előny. És itt még csak azt feltéleztem hogy grafikai mutyizás van...cheat-ről még szó se esett. :U
Meg kellene tudni oldani 2010-ben egy MP játékot úgy, hogy egyenlő esélyek legyenek.
A füstöt, növényzetet, és egyéb az ellenség dolgát megkönnyítő grafikai módosítást ne lehessen állítani. Max. akinek nem bírja a gépe az vagy visszaveszi a felbontást, vagy nem játszik vele. Lehet hogy ez most köcsögség, de hihetetlen, hogy a játékostársadalom "X" százaléka képtelen korrekten játszani, és e miatt a többségnek elrontják a szórakozását. Vagy grafikai mutyival, vagy cheattel. Simán megoldható lenne, hogy bizonyos dolgokat ne lehessen állítani, mert handicap az ellenségnek. Mert meg ne magyarázza nekem senki hogy kb. Marksman 120-130 távolságból, én, mint futó, folyamatosan mozgásban levő ellenséget, ki tudjanak szedni headshot-tal, mert úgysem fogom elhinni, főleg úgy hogy olyan a golyó röppályája, mintha parittyából dobtam volna. Ilyen nincs. Persze véletlen lehet. De több véletlen egymás utánban nincs. Főleg nem GOL, M24, M95 fegyókkal. Az hogy megsebez közelebbről, és utána pisztollyal leszed, az okés, és reálisnak mondható. Az hogy sorozatfosó roham csipa fegyókkal ölnek meg, az is egy dolog, és nem is ágálok ellene, csak azért van egy határ...Nagyon közel állok hozzá, hogy visszamenjek Crysis Wars-ba. Ott ilyen idegeskedés, és anomáliák nem voltak. A SCAR rohampuska, és nem tudnak kiszedni a pálya másik feléből, még nagy zoom-os távcsővel se. A GAUSS ami a legjobb sniper fegyver (részecskegyorsítós), és nagyon kiszámíthatóan lehet lőni vele. Felsőtest találatnál általában halál van. Van egy távcsöves golyós puska is, ebből 2 találat kell a halálhoz, kivéve ha headshot van. Persze nem "U" alakban lő. :U
Én biztos nem fogom BC2-ben visszavenni a graf-ot azért, hogy jobban szerepeljek. :U
Előbb fogom letenni a játékot, mint a grafikát visszavenni, hogy így jussak előnyhöz.

Eddig komolyan vettem a játékot, és a fejlődést, de most már kezdek egyre komolytalanabbul hozzáállni. Nem motivál az előrelépés, mert nem érzem fair play-nek a játékot ill. a körök egy részét. Azt találtam ki, hogy amikor sanszos hogy nem tiszta a játék, egész egyszerűen kilépek. Crysis Wars-ban is ezt alkalmaztuk, és működőképes volt. Sajnos itt is ezt kell. :F
Még mielőtt megvádoltok, hogy a jobbakat meggyanúsítom hogy csalnak...amikor Clan Wars volt, és kikaptunk a sokkal jobbaktól, nem éreztem semmi ilyet, pedig a K/D arányunk csapnivaló volt. Mégis korrekt küzdelemnek éreztem. Ezt a korrektséget hiányolom a public körökből is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14338) ADAM1337 válasza zack (#14337) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a grafikai megoldások mindig is ilyenek maradnak multi fps-eknél.
Egy példa: akik verseny szinten tolják letolják hogy mennyire csili vili az adott játék max fragmovie-ban látnak full grafot szét effektelve, mondok egy általános példát cod4-et nézd meg multiba promod-s szerveren egyből kezdésnek levannak tiltva az árnyékok/textúrák lebutítva és sok gépet zabáló dolog még, mivel ezek nem feltétlen része a multinak..
Én is dx9-be tolom pont pár tényező miatt, sok bokor nozoomba meg se jelenik ez előny de fps-eknél ez benne van, én általában megtalálom a high közeli grafikát ami aránylag kivan optimalizálva multira is és nincs hátrányom belőle.
Amúgy meg ha nem lehetne butítani a játékot rengetek játékost vesztenének el és oltanák öket, hogy szarul van átportolva ez nem hiszem hogy kell nekik.

(#14339) DieHard válasza ADAM1337 (#14338) üzenetére


DieHard
senior tag

Hát engem száz évig sem győznél meg a grafikát odaadjam pár killért. Gyönyörüen fut fullba minden, és számomra ez többet jelent bárminél. A hangulat, szépséget nem áldozom fel. Versenyszerüen talán érthető, de én ezért nem kapok semmit...

(#14340) ciry


ciry
őstag

Tegnap beírtam, hogy 0/10, azonban nem tudtam elküldeni és a 15 perccel későbbi tuskó vélemény-nyílvánításomhoz tette(0/10 istenf*sza), pedig akkor már viszonylag ki is pofoztam a k/d-t.
Ez is valami nyomorék bug lehet.
Bosszantóan gyenge volt a csapatunk, egyébként tényleg nem csodálkozom, ha ilyenkor a játékosok írogatnak.
Szerintem ez nem olyan vészes, mint az anyázás, főleg, ha valami ösztönzés is van benne.
Az enyémben nem sok volt, lehet megérdemeltem volna egy kicket :U
Zsír hulla vagyok, remélem a Budgetes energiaital helyrerak :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14341) Joe-T


Joe-T
tag

Mostmár értem, hogy miért volt fullon még egyik pillanatban az 1-es szerver majd 23:15-től pillanatok alatt 6 játékosra apadt! Pikk-pakk lelépett mindenki!
Én ekkor tudtam felmenni és az egyenlőtlen küzdelem ellenére (az ellenfél használta a tankot még ilyen kevés játékos esetén is) elég jót játszottunk! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#14342) bul07


bul07
nagyúr

jó lenne egy olyan újítás hogy pályakezdésnél kiegyenlíti a két felett rangra értve hogy mind a két oldalon egyforma erős csapat legyen
mert az tényleg nem nyerő hogy egyik oldalon az átlag 30-35szint a másikon meg jó ha veri a 20-23 szintet
és ez nem csak Sun szerverekre igaz(én nem voltam még Sun I-II szerveren HC-n talán egyszer) mert angol, német, -re is igaz és elég fárasztó is hogy simán átgyalogolnak a csapaton

javításról nem tud valaki valami hírt mert egyre jobban bosszantanak a bug-ok
(nem mintha javítás után újra nem találnánk valami hibát amit előidéztek)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14343) Target78hu válasza zack (#14337) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem total low grafikan fut csak a játék ,de ugyan úgy van füst sőt nálam a "stabil" 30fps visszaesik 10-re egy-egy nagyobb akciónál ,így semmi előnyöm nincs benne ,hogy gyengébb masinám van... Elég sok mákos lövésem is volt/van ,de bf2-ben is sniper/assault-al toltam ,mint most legtöbbet így a röptében vagy fura szitus találatok is vannak néha ,de ez csak a csekély "gyakorlat" ill. szerencse kérdése. BF2ben pl a wookie sniper móddal játszottunk sokat haverokkal ,ahol banga nagy távolságból lehetett csipulni +remek fun :D
Szóval az ,hogy neked nem ad be egy-egy lövést az nem biztos ,hogy a többiek hibája ,lehet hogy laggolsz vagy az ellen laggol és azért nem találod el vagy mágneses vihar vagy egyszerűen nem érzed a BF-et még ;)

hkv.hu

(#14344) DieHard válasza Target78hu (#14343) üzenetére


DieHard
senior tag

:) Csak itt nem arról van szó, hogy gyengébb képük van a gamereknek. Hanem csúcs gépek mellett nyomják le a grafikát. Nekik nem 30fpsük van hanem 300.

(#14345) petXYZW válasza DieHard (#14344) üzenetére


petXYZW
tag

Egyszer én is kipróbáltam LOW beállításokkal, hogy most aztán majd megmutatom. Persze ugyanúgy lelőttek. :F

(#14346) Target78hu válasza DieHard (#14344) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Persze-persze ,de én emiatt : "Max. akinek nem bírja a gépe az vagy visszaveszi a felbontást, vagy nem játszik vele" írtam ,mert má bocs ,de nincs mindenkinek dx20 -as meg 10 magos akvárium-plazmavisszacsatolóshűtéses gépe és jómagam nem egy techdemót szeretnék nézni diafilm kivitelben ,hanem a játékkal játszani ,számomra még élvezhető kivitelben. Meg azt akartam kifejteni (nem gyütt össze mind1) ,hogy előferdülhet az is ,hogy valaki szimplán ügyesebb a másiknál még annak ellenére ,hogy előtte 20 évig tetris online-t tolt :D

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#14347) v!ct0y válasza DieHard (#14344) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én is maxon nyomom nem úgy mint régen a FEAR Combatot bár azt is maxal kezdtem viszont ott baromira sok füst volt azért is tettem lejebb.
BC2 be is leesik az fps em néha 30 körülire főleg Arica Harbouron füstbe.
De nem akarom lejebb venni mert nincs értelme. Akkor inkább játszok a BF2 vel az tuti jól megy :DDD

(#14348) ciry


ciry
őstag

Nekem is minimumon megy (1680x1050-ben), de ha valaki meglep egy jó videókártyával, megígérem, hogy csúcson járatom majd a gépet.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14349) DieHard válasza Target78hu (#14346) üzenetére


DieHard
senior tag

Én megértelek, nem is kötözködésre irtam, hogy gyenge gépeden csak low-on fut. Ez egyértelmü. Ezzel semmi probléma.
Csak aki már megtehetné hogy a komoly cuccán gyönyörübe tolja, és ehelyett visszaveszi pár killért a grafikát... Ez számomra a legnagyobb lúzerség. (Persze ha pénzt kap érte hogy játsszon, akkor az már másik probléma. Ha megfizetik miért ne.)

(#14350) petXYZW válasza ADAM1337 (#14338) üzenetére


petXYZW
tag

"Én is dx9-be tolom pont pár tényező miatt, sok bokor nozoomba meg se jelenik ez előny de fps-eknél ez benne van"

Én rendszerint dx11-ben játszok HIGH beállításokkal, és szintén csak zoommal jelennek meg távoli bokrok.

De ha a bokrot nem látom akkor, nem látom mögötte az embert sem, természetesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.