Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14701) gabipaci


gabipaci
addikt

Sajna a miltiplay-es szerverek (az angliaiak) nem állnak a helyzet magaslatán pillanatnyilag.
Azt igérte az support, hogy késő estére kész lesz.
Rákérdeztem a patch-re (a szerver oldalira) és azt mondták, hogy nagyon hamar itt lesz...???
Szerintem szerver patch lesz hétfőn, ha 16-án kliensre is ki akarják adni.
De ez csak spekuláció (és reménykedés)

Logitech hardware tester

(#14702) Audifan


Audifan
tag

[link] Úgy tűnik az oroszok és az amerikaiak kibékültek :D :DD

(#14703) gabipaci válasza gabipaci (#14701) üzenetére


gabipaci
addikt

megy a szerver elvileg...

Logitech hardware tester

(#14704) Źşë' válasza ADAM1337 (#14698) üzenetére


Źşë'
addikt

Sok ígéret nem ér már szinte semmit sem. Azon fogok egy nagyot röhögni majd ha a határidő betartás érdekében gyorsan kiadják, holott még szinte jó ha a 1/3 hibát debuggolták :/

Én meg csak nem tudok ellenállni ennek a cuccnak (mint valami kábszeres állat: )
Tankal, T-90el teliberaktam egy Apacsot, mire a löveg csupán egy szép kis füstfelhőt hagyott a felületén a levegőben.
akkor volt olyan h megpillantottam 3 embert, 2 medic meg egy sniper, a medikek támogatták a snipert, és akik a közelükbe mehettek azokat a medikek meg lelőtték (gondolom én) mögéjük mentem enginerrel, xm8compactal kiszedtem 1embert, mire a másik 2 észrevett, előkaptam az rpg7em aztán azzal akartam elintézni a másik 2-t is, de csak az egyik halt bele! és pont az élte túl amelyikhez közelebb volt a robbanás :U

de voltak jó pillanatok is, igaz azok kevesebbszer :( pl meglett mind1ik fegyverre a bronz medál, és mégsem kaptam meg a bronz weapon inisgnits-emet -milyen meglepő (40mmsg-vel a végén lőttem egy duplakillt. 2 ember egymás mellett állt, én meg úgy helyezkedtem h fedésben legyenek:)))

lol

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14705) gabipaci válasza gabipaci (#14703) üzenetére


gabipaci
addikt

mégsem

Logitech hardware tester

(#14706) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én ma játszottam squad rusht és eléggé bejött az egész, nekem ez a 32 már agyatlan zúzás, a 24 HC meg no comment, van egy rakat sniper azt messziről lőnek ki állandóan, értelmetlen baromság az egész. Én még mindig nemtudom mennyivel kell felé célozni, felé célzok, nem célzok felé semmi, és ez elvesz 5-6 golyót, pedig rá célzok pontosan, ezt vagy szedjék ki vagy oldják meg, mert teljesen random mikor adja be.
Jó a HC csak elég lenne 16 max 20 emberre mert felette elveszti az értelmét, mert beindul a camp sniperrel. Amúgy rájöttem hogy a recon teljesen használhatatlan kaszt, 1 csapatba bőven elég belőle 2, a fegyvere ritkán öl elsőre, meg amúgy is állandóan egy helybe állnak vele, valahogy megutáltam azt a kasztot, mert tényleg nem illik a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#14707) Polllen válasza BalaNce87 (#14706) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én azért tiltakoznék egy kicsit...van mozgásérzékelős akna, mortar, c4...már csak ezekért is szuper...a mesterlövészpuska meg csak ajándék...fejre kell célozni és úgy hullik az ellen, mint a száraz füge... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14708) Audifan válasza BalaNce87 (#14706) üzenetére


Audifan
tag

rakj rá 4x-es optikot és nem esik a golyó :K

(#14709) BalaNce87 válasza Polllen (#14707) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ok egy kicsit túllihegtem de tényleg zavar hogy nem lehet vele mit kezdeni, igazából én csak a motion mineokat dobálgatom, mert kill szempontájból nem nagyon lehet támogatni a társakat.
"fejre kell célozni"
Ez itt baj mi az hogy ha mellkason lövöm egy olyan golyóval ami leszakítaná a felső testét még rámlő és legtöbb esetben meg is öl. A fejre lövés meg minden fegyvernél egy két golyónak kéne lennie, de az hogy a sniper csak fejesre öl... ma pl olyan volt hogy lőttem engit és a 3. lövésbe halt meg, pedig a testét lőttem. HC-ban igaz elsőre öl, de ott támadóként 24-32-es szerón esélytelen bejutni, mert sniperek kiszednek láb lövésbe is.
Pedig lenne néha kedvem sniperkedni, de hiába lövök elég fölé sose adja be, és elég nevetséges hogy 5 golyóból egy se találja el, és nem én vagyok a béna. Ott a baj hogy a sniper csak fél távra öl elsőre vagy fejes, miközbe közelre szart nem érsz vele, meg nem is arra való. Azt is bírom amikor ilyen szaros smg-vel kiszednek messziről. Meg reconnal nem a legizgalmasabb játszani, semmi akció csak üldögélsz dobálgatod a motion mineokat. Még azt hozzá tenném hogy ugye legtöbbször csak egy helyben lévő ellent lehet kiszedni, mert a mozgónak a hitboxa lehet már elment egy másik irányba kb...

Más téma: Hitbox valami borzalmas, lőnek elbújok fal mögé, erre kapok még vagy 15 golyót, mert a hitbox kinn maradt és persze meghalok. Olyan alapvető porblémák vannak amikkel így egy multis játékot nem szabadott volna kiadni, és érzem hogy a patch ezen nem fog változtatni. :(

(#14710) Polllen válasza BalaNce87 (#14709) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az m24-gyel az elején sokat küzdöttem én is...És sztem is vicc kicsit, bár nálam 2 lövésből kifexenek... A GOL nagyon pontos, mióta megvan haladok szépen...Igaz ehhez az is kellett, ahogy meglett a thompson azzal is kicsit gyaktam... :DDD

Amúgy azt se felejtsd el, hogy all cast fegyókat tudsz használni vele is...pl shoti, thompson...vagy van fél automata sniper rifle, ami red dottal inkább karabély nagyobb sebzéssel, mint mesterlövészpuska... :)

A hitbox mizérjával csak nagy szerókon találkozom, nem tudom,h a szeró lagol vagy a játékos... :(((

Visszatérve a sebzésekhez...elég fura...m9-cel hatékonyabban lehet őlni, mint x smg-vel...fél vagy egész tárat megkapja, de azért megöl...m9-cel meg 2-3 golyó...rá lehetne fogni a szórásra, de jelzi a találatot...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14711) ciry


ciry
őstag

Minygyá megyek gémelni, ha valaki esetleg nem lelt aranyat, az jöhetne

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14712) 7600 GS


7600 GS
addikt

Paci, most akk hogyvan ez a klános dolog? Rányomtam arra hogy belépek a csapatba. Majd akkor küldtök nekem egy mailt hogy befogadtatok?

ciry: Én is megyek, csak reggeli előbb.

(#14713) medvezsolt válasza Polllen (#14710) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Nem mindig van időd 2 lövést leadni.. elbújik, meggyógyúl, rád talál..:D Amúgy a többi igaz.

Felrakok egy félautomata sniperre egy 4x es optikát , c4, és megyek is közelharcra:D vagy a Thomsonnal ... Shotit nem szeretem annyira, mert nagyon húz--vagy csak lehet én nem tapasztaltam ki mert eleve se szeretem.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14714) medvezsolt válasza 7600 GS (#14712) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Huu, megnéztem a Statodat, figyelj kicsit a halálokra meert rettentő a K/D arányod:PP
Oké, még az elején vagy ,de akkor is picit sok...

[link] A Statod

Egyébként itt sok minden információt megtudsz a játékról..csak segítség végett írom. Jó kis oldal

Jó játékokkal nyomod :) (GTA4,Grid)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14715) 7600 GS válasza medvezsolt (#14714) üzenetére


7600 GS
addikt

Tudom, nem akarom magam menteni, de mióta megoldottam a hálózati problémáim, laggal csak szökőévente egyszer találkozom. Azóta kezd javulni a K/D arányom. Köszi az oldalt! :R :R

(#14716) ciry


ciry
őstag

Tiszta szégyen, hogy ennyit döglődik a szerver.
Mire beindulna, kifagy meg mindenkit ledobál.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14717) bonat válasza ciry (#14716) üzenetére


bonat
senior tag

ma is?
:O :O
tegnap este is ez volt...elmentem inkább TV-zni :))

(#14718) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most jöttem le egy külföldi szeróról és érdekeset láttam, a játékosok rangjai nem voltak láthatóak,sem játék közben ,sem a végén a score táblán ....esetleg a PH-s szerón bevezetni??? Hm????

[ Szerkesztve ]

(#14719) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Hivatalosan is bejelentették a Bad Company 2 Onslaught módjának megjelenését. A közlemény szerint június 22. -én lesz elérhető a legújabb BC2 játékmód, természetesen csak konzol tulajdonosoknak. Mint tudhatjuk a játékban 4 en játszhatunk majd egymással kooperáiós módban, és a teljesített időket feltölthetjük ranklistára. Új fegyvereket és felszereléseket oldhatunk fel, melyek természetesen használhatóak lesznek a BC2 más módjaiban is.
Azonban a legfrissebb hírek szerint, akik nem akarnak sokat játszani ezzel a módozattal, de szeretnék a felszereléseket használni, azok megvásárolhatják majd a konzolos boltokban. Akár egyenként akár az összeset együtt. Lrdekes mód a kitek már Európában 16. ától megvásárolhatóak lesznek az összes 1600 MS pontba fog kerülni mely PS3 -on megközelítőleg 20 dollár értékben lesz elérhető.

(#14720) ciry válasza bonat (#14717) üzenetére


ciry
őstag

Vicc ez az egész, most is vagy 18-20 főnél kifagy...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14721) Źşë' válasza LifeSpirit (#14719) üzenetére


Źşë'
addikt

mostmár tényleg elmehetnek az anny*kba!!! :W mi a szart képzelnek azt nem tudom, vígan adják ki konzolra a dlcket, mi meg pc-n kínlódunk, mert fos a multi, játszhatatlan ótvar vacak, ez a hír engem most igencsak felháborított :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14722) r-chee válasza ciry (#14720) üzenetére


r-chee
őstag

Majd a szolgáltatónk (multiplay) megoldja a problémát ;) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14723) medvezsolt válasza Źşë' (#14721) üzenetére


medvezsolt
senior tag

LifeSpirit én igencsak lesz**om a konzolokat. Szerintem itt többségünk PCn tolja, .. A PCs pecs mikor jön? arról nem ír a drágalátos cikk?:) Vagy arról, hogy mikor adják ki újra a gémet hiba mentesen??:) PC-re!!!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14724) ForRedGlory válasza Źşë' (#14704) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi a fene van ezen a képen? Dögvész? 3 hulla egy rakáson? :DDD

(#14725) LifeSpirit válasza medvezsolt (#14723) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ne légy butus én is PC-n tolom, de akkor is egy lényeges hír,és nem kéne ennyit sírni. :P
Igen amint látom eltudtad olvasni a cikket te már okos vagy és rájöttél hogy arról már nem ír a cikk!Fantasztikus következtetés. :)
De majd ha lesz hír PCről is ne izgulj egyből befogom linkelni,tudni fogsz róla. :)
Vita ezzel is lezárva.
További szép napot. ;)

(#14727) ADAM1337 válasza Bosszuallo7 (#14726) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Eredetileg a bc2 nem is jött volna pc-re.
Három honap alatt írták meg a port-ot ami nem kis meló.
Remélem a patch is azért késik ennyit mert foltozzák rendesen.

(#14728) BandiHUN válasza Bosszuallo7 (#14726) üzenetére


BandiHUN
veterán

No pont ez lesz a baj,hogy a MoH multiját is ezek csinálják...Azt már tuti nem fogom előrendelni emiatt...
Remélem,még a CoD: Black Ops-nál is becsúszik pár "extra" az MW2-ből,mint pl.a szervermentesség,a random játékosok,a mapválasztás lehetetlensége,és akkor már ott is tartunk,hogy még ezzel járunk a legjoban egész évben,mert nem lesz egy háborús FPS,amit multizni érdemes lesz megvenni. :(
A Treyarch-ban azért bizom,nekem jobban bejöttek az ő CoD-jaik,de hát az meg ráadásul még marha messze is van...
Szerencsére ha jól tudom,a MoH-ból 1 hónapon belül jön tán ki demó,remélem multiplayer,és mutatni fogja szépen,mit várhatunk.
Én is kezdek odáig jutni,hogy tegnap inkább nyomtam a Borderlands-ot a neten,nem volt kedvem BC2-zni,főleghogy a szervereink is sz...ok épp.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14729) medvezsolt válasza LifeSpirit (#14725) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ne vedd a hangnemet ilyen kioktatósra..egyáltalán nem vitának szántam. Csak amikor már a PCs pecset várjuk mint a messiást, akkor igencsak szar hír, hogy a konzolon meg vígan DLCznek stb. Ergo a konzolt ápolgatják, a PCt meg lesz*rják. Nem veled van a bajom..hanem mondjuk pl. a DICEal:)) meg a rendkivüli konzol mániával..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14730) gergo0328


gergo0328
senior tag

Én már eljutottam arra a szintre h ne várjak semmit se a fejlesztőktől! Majd ha VÉLETLEN idekerül akkor megnézem milyen és kiderül jobb v esetleg sz.arabb lett mint volt!
:R

(#14731) BandiHUN válasza medvezsolt (#14729) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ebben azért benne van,hogy ott fix hardverre könnyebb megirni a dolgokat...de aki konzolon akar sz...ásról olvasni,nézze meg,mit irnak a ps3-asok,akiknél még laggosabb és szakadozósabb,mint nekünk,és igaz kapnak patchet,de pl.a múltkorinál 3 napig nem ment a netes multi,mert álltak a szerverek,és ugye ott csak gyári szeró van.
Sőt,konzolon eleve csak a privát meccs az,ami személyre szabható,de szerintem ott az nem ranked eleve,amúgy meg mehetsz olyanra,amit találsz,ha nem hivsz havert,akkor mindig más csapat,mégha módra és mapra lehet is szűrni,stb.
Nem tudja ezt,aki nem próbálta...
Itt azért mégiscsak elfut valamennyire mindenkinek és ha bérelsz szervert/más bérel,de bejön az izlésednek a közönség,stb,itt jobban megtalálhatod a számitásod.
Egyébként meg tegye a szivére mindenki a kezét,hogy mennyire érdekli a single cooperativ,meddig kötné le,avagy mennyire éri meg várni a pár kicicomázott fegyót és új gúnyát,ráadásul nem is a legjobb fegyókat cicomázták ki,vagyis ha hatékony akar az ember maradni,úgysem használja hosszú távon.
Nomeg reméle el is lehet szedni majd másoktól ;] akkor tuti nem adok érte egy petákot sem,ha jönne ilyesmi pénzért.

Lenne inkább valódi új map pár,avagy első körben minden map minden módra,ég az is elmenne...
De igy sajna minekünk max a hibajavitások,ami érdemi hasznot hozna,de hát pl.a hitbox-javitásról,ami az elvesző lövedék mellett a 2 fő hiba,egy szó sem esett tudtommal,szóval igazán nem is tudom,mit várjak...
A fegyvereket meg visszateszik,kezdhetjük az m60-morgást,stb elölről.
avagy kénytelen lesz az ember a szervert agyonszabályozni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14732) gergo0328 válasza BandiHUN (#14731) üzenetére


gergo0328
senior tag

Igaz nem csak mi vagyunk sz.arban! De hát nincs mit tenni! Hibák mindig is lesznek amiket nem lehet kijavítani. Ha meg ténylegesen a hibákat javitgatják a fejlesztők akkor meg csinálják csak a dolgukat ,h lehessen normálisan késelni (nekem ennyi elég):DD

(#14733) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ma nagyon felkúrt a játék kétszer is. Védő voltam, aktiválták az m-com-ot, legyaktam az ellent, aki megbújt a sarokba, futok az m-comhoz erre nyomom az "e" betűt mint postás a dudát, de b*szik reagálni. Ott szambáztam körülötte vagy 10 másodpercig, persze hogy egy idő után kilőttek mint az üregi nyulat :W
Ez volt kétszer egymás után.... :U

(#14734) medvezsolt válasza ForRedGlory (#14733) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Fogadok, hogy azért volt ez mert annyira körül volt pakolva az m-com halott játékosok fegyójával, hogy maga az mcom már elveszett köztük:)) Ez is mekkora már?:) Csak annyit kell valahogy leprogramozniuk a fejlesztőknek, hogy ne lehessen felvenni mcom mellöl a fegyókat..vagy az m com körül gyorsabban tünjenek el( Vagy le se rakódjanak)..

A másik amit elég könnyen megoldhatnának, hogy ha ráspawnolsz a squad társadra akkor ne a lába alá kerülj, hanem mondjuk 5-10 méterrel arrébb. Nem egyszer volt olyyan helyzet, hogy azért halltam meg ,mert ráteremtem a társamra és azt se tudtam merre van észak, ki merre van és löttek engem is halomra. Ha mondjuk csak a környékére spawnolnák lenne időm felocsudni.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14735) Bada Bing válasza ForRedGlory (#14733) üzenetére


Bada Bing
tag

Mik nem történnek az üregi nyulakkal... :U

(#14736) ForRedGlory válasza medvezsolt (#14734) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, egy darab fegyver és hulla sem volt M-Com környékén, csak kb 5-10 méterrel arrébb. Szimplán nem vette be az "e" betűt :)

Spawnolásos dologra: ne spawnolj rá és kész. Különben töltelék lesz belőled, mondhatni medvesajt :DDD

Bada Bing: mi a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#14737) Źşë' válasza ForRedGlory (#14724) üzenetére


Źşë'
addikt

a bal oldali különálló áldozathoz semmi közöm :D bár azon a részen kiszedtem egy élettel valami 6-7 embert, pici luck-al ))

ADAM1337 én úgy olvastam még valahol anno, h mivel kimaradt a bc1 pcre ezért direkt szánták a 2. részt pc-re, és hogy lássák az emberek azt hogy mennyire fontosak a pc játékosok ezért direkt nem portolták a konzol változatot... bár amit össze hazudtak eddig, nem csodálkoznék ha ez is kamu lenne...

(#14728) Lorenzo9 és akkor ott tartunk h megölik (Ők, nem pedig a warez!) a PC-s játékipart... annyira idióták... ubi is amit leművel azzaz a kib*szott DRM-el... gátakat szabnak h játszhass... semmi értelme nem lesz megvenni originálba.. majd maradnak az ilyen 5-10 éves fps-ek amik, még érnek valamit ilyenkor is, méghozzá a premier címekkel szemben!

(#14729) medvezsolt válasza LifeSpirit (#14725) és ez sztem is így van, kit érdekel a konzol, sztem ott közel nincs ennyi bug... csak öjjöm és bodottá... hiszen még extrákat is kapnak... mi meg tépjök ki a maradék hajszálainkat is a lehetetlen helyzetek végett :@

előző hszmben elfelejtettem írni h: squad DM-volt, és kapásból a gép úgy rakott be h kajak 1 pontra teremtünk, én+egy ellenség... XDDDDDDD nem foglalkoztam vele, mert nem gondoltam volna h ekkora dE ekkora ekkoraaaaaaaaa SZAR !!! há egy ellenfél volt, neki is feltűnt h ott van még valaki, futott pár métert azt lelőtt a szarba, én meg elfordultam mert másik irányba akartam futni, gááááááz! !%+"!%!%

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14738) BandiHUN válasza ForRedGlory (#14736) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát jaja,meg kell nézni,érdemes-e spawnolni.Igaz változó,mert van,hogy elé rak,van,hogy mögé.Az első eset kellemetlenebb,a másodikban még reagálhatsz,medikként még össze is kaparhatod utána :DDD
Egyébként olyankor bugol az m-com sokat,ha lövik,mint az állat,főleg a mortart nem szereti,mégha fedett is,a kitekre meg megoldás,ha az ember benyomott akciógombbal szalad oda,akkor nem kap fel kitet,de a fuse-t,defuse-t megkezdi.Igaz az élesités szerintem ilyenkor sokkal könnyebb,max olyat tapasztalok,hogy kiirja,de a csik nem mozdul,utána egyszercsak beindul a sziréna. :Y
Egyébként igazán tehettek volna visszaszámlálót is,hogy lássa az ember,mennyi ideje van még,esélyes-e a defuse-re.

PC:gáz,hogy itt kevés gémet vesznek..és olcsóbban.Ami meg offline,ember nem veszi meg,max ha egy 1000-esért adják a tescóban,de azt is akkorra már ronggyá játszotta.
Túlságosan nagy a warez törekvés,pedig azért nem mindegy,hogy 17 helyett 10-12 rongy egy játék megjelenésekor.
Csakhát boxon ha warezolsz,akkor bannolhatják az egész gépet,és még ráadásul 1 játéknyi ár csak a gold előfizu,hogy egyáltalán bármivel játszhass a neten,az élvezhető játékhoz meg HD lcd kell,az is a nagyobbikból,mert nincs az arcodban,mint a pc monitor.
Nem mondom,hogy enélkül nem megy,de elég gáz sima tv-n bármit csinálni,egy 55-ös ócskán esélytelen.
A pc-n a rendes védelem hozna változást,optimalizációval,éshogy meg kelljen venni a játékokat,mégha olcsóbban is.Jó megoldás erre az xbox live-féle hálózat,ha többminden lenne acc-hoz kötve,akkor többen rákényszerülnének megvenni,stb.Nincs semmi nyomás a pc-seken,ha megoldják a törtet,akkor "büntetlenül" nyomhatod.Persze ehhez az kellene,hogy ne igy legyen,hogy észrevehetetlen,segitő,jól működő közösségi hálót kellene a gémek alá tenni.És nem ragaszkodni a full online-hoz ennyire,ha már netes profil,frissit,amikor van net,ellenőriz,ha akar,stb.
A multihoz meg úgyis kell a net...
A játékoknál meg rég meg lehetett volna csinálni a lemásolhatatlan azonositókat a lemezen,mint a boxnál,régen még azt is megoldották,hogy ment a játék,de elakadtál mindenféle helyeken pl.egy kalandjátékban is,ha nem eredetid volt...ergó nem szólt a gém,"csak" nem tudtad végigjátszani. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14739) ciry


ciry
őstag

Ez is lebeg :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14740) v!ct0y válasza BandiHUN (#14738) üzenetére


v!ct0y
veterán

Áh akkor még kevesebben mozdulnának az mcomra. Vagy hagynák az utolsó pillanatra.
Mármint az a 3-4 ember aki hajlandó is defusolni.

(#14741) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Mekkora pangás van a PH-s szervereken. Mi történt?

Módosítok: tök üres mind. :)

[ Szerkesztve ]

(#14742) BandiHUN válasza v!ct0y (#14740) üzenetére


BandiHUN
veterán

mostanában már igysem...bele lehet érezni a félidőbe kábé,és ami jellemzőbb a második m-comnál,hogy az emberek inkább szépen elbújkálnak,várván a maptolódást.
Végülis 2x-esen is jó stratégia...1.lehet potyakillt szerezni,hátbatámadva a támadókat,és még a ticketjük is megcsappan már a helyszin elején,2.a szerverszabályban az van,hogy aki ottmarad,randalirozhat,tolódáskor lehetetlen eldönteni,ki maradt ott a defuse-ból,és ki az,aki a szoruló helyzet miatt már pl.1 perccel hamarabb elhelyezkedett a maga kis ládája társaságában.
Max aki véletlen maradt ott,azt lelövik hamar,mert már nem tud láthatatlanul elbújni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14743) gabipaci


gabipaci
addikt

Új TS3 szerver itt: [link]
ts3server://85.236.109.28:10957/

Logitech hardware tester

(#14744) Źşë' válasza ciry (#14739) üzenetére


Źşë'
addikt

ilyet egyre többet látok én is xD+

http://imgcash5.imageshack.us/img163/3324/bfbc220100524182558.th.jpg?0.645821571040808

http://imgcash3.imageshack.us/img821/4828/bfbc220100514232643.th.jpg?0.449761351420199

http://imgcash4.imageshack.us/img28/1361/bfbc220100606021216.th.jpg?0.5863224995268453

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14745) ADAM1337 válasza ciry (#14739) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én jobb szögből kaptam le [link] :DDD

(#14746) DamnedOne


DamnedOne
csendes tag

hát felléptem új ts-re.. 2 másodper és kidobott, többet nem tudok fellépni :) alakúl ez :D

Ok... nem szóltam már jólett

[ Szerkesztve ]

(#14747) BandiHUN válasza gabipaci (#14743) üzenetére


BandiHUN
veterán

hurrá.még jó,hogy a szerverek meg állnak...erről még nem nyilatkoztak a kedves bérbeadók?
Lehet,hogy nekem a Gametracker-es szerver többe volt,de abból van német,sokkal jobb pinggel,és semmi ilyen anomáliám nem volt...
1 hete legalább vacakul megy a szerver,óriási laggok,akadozás...korábban sem volt perfekt,de ez,ami mostanában van...
És más szervereken nem tapasztalni ilyeneket,legalábbis közl sem ilyen szinten,a hitbox,lag,stb.dolgokba már úgy beleszoktam,hogy idegen szerveren mindenki elé lövöldözök rutinból :((( és persze,hogynem találom el.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14748) gabipaci


gabipaci
addikt

Uraim!
A szervereket egy hirtelen mozdulattal áttettem hollandiába.
Ti semmit nem vesztek észre a változásból, legfeljebb annyit, hogy kissebb lesz a pingetek.
A kedvencekben ugyanúgy benne vannak a szerverek, lehet jönni, gőzerővel mennek.
A ts megváltozott, az új ip/port:85.236.109.28:10957

Logitech hardware tester

(#14749) r-chee válasza gabipaci (#14748) üzenetére


r-chee
őstag

:C

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14750) BandiHUN válasza gabipaci (#14748) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C egy próbát megér.
Persze azért próbáld ki,neked milyen a pinged,bár ismerve a magyar határ azonnali +80-at a pingre rakó képességét annak ellenére,hogy tegnap 120-as pinggel Borderlandsoztam Dél-Afrikai sráccal,és 150-en amerikaival...főleg nálunk van a probléma.Bár itt szerintem a stabilitás is részben az oka.
Bár én elégedett lennék a 80-as pinggel is :D a billentyűzetem adatai alapján(a Logi G15 folyamatosan kijelzi a pinget,amikor megy a játék,sőt sok minden mást is :DDD)azért 30-40nel kisebb volt a német szeró pingje mindig,és sokkal stabilabb.
De ezek majd kiderülnek,végülis függ attól,hogy a szolgáltatónak hol milyen gépei vannak,és hány szervert futtatnak rajtuk,hátha kevés német bérel pont itt szervert :DDD

egyébént szerintem te nem sokat fogsz észrevenni,mert mégha jó is a te pinged,az ellen innen van a környékről,tehát neked eddig sem volt könnyebb dolgod.Mivel mi vagyunk a fájó pont részben,igy végülis mindenkinek jobb lehet az akció eredménye.

Egyébként még mindig nem futnak

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.