Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) r-chee válasza lala42 (#14150) üzenetére


r-chee
őstag

Egy tornádó sem állhat az esti fotózás útjába. Mindig csak húzva-halasztva lett, de most nyélbe lesz ütve. TeamSpeak-es jelenlétről ne feledkezzen meg senki. Remélhetőleg nem lesz zűrzavar :) .
Azon gondolkodtam, mi lesz, ha többen leszünk PH!-sok és magyarok mint 32 fő. Ebben az esetben lehetne átadni helyeket azoiknak, akik nem fértek be. Egyéb ötlet?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14152) gabipaci válasza r-chee (#14151) üzenetére


gabipaci
addikt

Az nem baj, ha többen leszünk, úgy is lesz valaki, aki nem tud viselkedi, és ki kell dobni.

Megkérek mindenkit, hogy a PH! előtag ebben a formában legyen a nevek előtt:PH!
Semmi kisbetű, zárójel, egyéb okosság, legyen egységes.
Kivétel ez alól az Adminok társadalma, akik PH!Admin előtaggal tudnak a kedvemben járni.
A fényképészek még nem jelentkeztek!

Logitech hardware tester

(#14153) LifeSpirit válasza gabipaci (#14152) üzenetére


LifeSpirit
tag

Hét igen mindenki csak rajoskodni akar ;) Pózolj a fronton címmel.
Yeah kvázi-tag lettem :DDD ?:C ?

[ Szerkesztve ]

(#14154) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudtok magyar HC szerót 12-16 főig? Olyan kellene, ahol valamelyest visszafogják a panzerschrek-s arcokat... :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14155) Gripper


Gripper
tag

Kiakadt az 1.-es szerver :(

(#14156) gabipaci válasza gabipaci (#14152) üzenetére


gabipaci
addikt

Megkérek mindenkit, hogy a PH! előtag ebben a formában legyen a nevek előtt:PH!->
Megkérek mindenkit, hogy a PH! előtag ebben a formában legyen a nevek előtt: PH!

Logitech hardware tester

(#14157) r-chee válasza Gripper (#14155) üzenetére


r-chee
őstag

Már vannak rajta 5-en...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14158) Audifan válasza gabipaci (#14152) üzenetére


Audifan
tag

Ha az 1680X1050-es felbontás megfelel akkor én leszek + akkor átrakom DX10-be tőlem ennyi tellik sry :B

(#14160) gergo0328 +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#14159) gabipaci válasza Gripper (#14155) üzenetére


gabipaci
addikt

Az mit jelent?

Logitech hardware tester

(#14160) gergo0328


gergo0328
senior tag

Még 1 szavazat Atacamára!
Én fényképeznék de nem lehetséges low grafon :D
Akinek meg jó a grafika az meg legyen már kedves jelentkezni arra h: én..én akarok fényképezni..engem válassz.!
:R

(#14161) namenyicsavo válasza gabipaci (#14152) üzenetére


namenyicsavo
tag

Majd csinálok pár képet tsen megdumáljuk.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#14162) BandiHUN válasza lala42 (#14150) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sz@rnak persze hogy sz@r...mindig lehet mindenben kifogást találni...de akkoris ez a legjobb sz@r az alternativák közül,és ez a lényeg.
Szerintem nagyobb érvágás annak,aki cod:mw2-t vesz,amikor rájön,hogy nem szervereken megy a gém,random pálya van,ha kevés haver,akkor még random emberekkel is nyomhatja,de akinek mindegy,az is gyorsan észreveszi,hogy minden második kört full hazavágnak a csalók,aminél szerintem rosszabb nincs.
És nem tehet ellene semmit.
Itt vannak szerverek,és ha más nem is,az admin kitessékelheti az extrém emberkéket,ha mással nem is,azzal,hogy "bocsi,de nem a mi szintünk vagy,szopass másokat"...a játék meg sokkal-sokkal taktikusabb,nincs 2 egyforma kör és sokszor lefutott meccs sem.
A közösségről meg ne is beszéljünk,mennyit dob az egészen.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14163) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Telepitettem a TS3-mat, de nem talalok hozza 64 bit es magyarositast. A legujabb beta valtozatot tettem fel.
A TS3 szerver cime is kellene. :U

szerk: a magyaritas megoldodott, a cim kellene csak!

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#14164) Polllen válasza BandiHUN (#14162) üzenetére


Polllen
nagyúr

A két játék egyáltalán nem alternatívája egymásnak szerintem...főleg, hogy mindkettőt tolom... ;)

(hacsak nem annyira tág a halmaz, hogy online FPS)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14165) r-chee válasza AMATŐR (#14163) üzenetére


r-chee
őstag

Érdemes IDE betekinteni néha :).
TS3 IP: 85.236.100.27 port:11097
Jelszó nincs. Magyarosításhoz linket meg találsz a blog legalján.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14166) gabipaci


gabipaci
addikt


Most nem raktam fel a Fraps-ot, de minnyá azt is.
Ezen a pályán itt a legalkalmasabb, mert a többin nagy a forfelhő, és az nem a képszerkesztés melegágya...
Felbontás?
Dx (11 remélem)
Minden egyéb grafikai beállítás?
Rakjunk mindent maxra, az fps nem számít.

Logitech hardware tester

(#14167) AMATŐR válasza r-chee (#14165) üzenetére


AMATŐR
őstag

koszi.

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#14168) gabipaci válasza gabipaci (#14166) üzenetére


gabipaci
addikt

Logitech hardware tester

(#14169) r-chee válasza gabipaci (#14166) üzenetére


r-chee
őstag

Kicsit élet- és tereptárgyszegény a környezet, nem :D .
Én is leadom a szavazatomat, mégpedig a Panama Canal nevű conquest mapra. Itt vannak gyönyörű fényviszonyok, romos épületek. szerintem ennek a mapnak van a leginkább háborús feelinge, ami illik egy csoportképhez :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14170) ADAM1337 válasza gabipaci (#14168) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

1920*1080 felbontás ?

(#14171) DNS_65


DNS_65
senior tag

Sziasztok,

Az mitől lehet h XP alatt, legujabb catalyst van fent, nem tudok élsimitást beállítani, egyedül az 1X van mint opcio a settingsnél, de lehuzva ezt látszik a többi helye,csak nem tok beállítani mást. Anizo az 1-16 gond nélkül állítható.
Valaki pls help :B

(#14172) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#14170) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

lejárt a mód idő.
Esetleg csinálhatom én is a képet van 2560*1536-t tudo monitorom.
Én atacama desert-re szavazok képpel kapcsolatban és lehetne egy olyan kép pl hogy us kezdőn mindenki fut egy vonalba és úgy van lekapva, meg pár beállásos kép is. (Persze az összes járművel a háttérben beállítva.)

(#14171) DNS_65: Mert a dx9 a leglebutítotabb mod ezért nincs élsimítás.

[ Szerkesztve ]

(#14173) BandiHUN válasza DNS_65 (#14171) üzenetére


BandiHUN
veterán

azért van,mert xp alatt nincs DX10,és csak az alatt van élsimitás.Minimum vista kell,elvileg van tán valami tweakes DX10 xp alá is,de erről nem tudok ennél többet...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14174) Bavid válasza r-chee (#14169) üzenetére


Bavid
senior tag

Szerintem is ez túl kietlen, uncsi táj, hamár fotó jöjjenek ki a játék szépségei.

(#14175) BandiHUN válasza Polllen (#14164) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is toltam az MW2-t is...de most pihin van,nyomtam egy próbaestét az új mappackkal,de ennyi,szép,jó,de én a csalókat nagyon nem csipem,ha játszok,nyugodtan szeretek,annyira vagyok jó,hogy alapesetben ne kelljen a teljesitmény miatt bosszankodni,várom a megváltó banhullámot.
Bár azért már benne is van 200 feletti órám,nem mondhatom,hogy nem játszottam azt is ki a BC2 előtt,de persze ez utóbbival is megvan efölött,és mégsem unom.
Lehet a Black Ops-ig nem is fogok mást ezen kivül játszani :DDD hacsak nem üt be itt is a ménkű,vagy kiadnak még 2 patchet,és már nem fog menni full hd-ban se lowon :C

Egyébként mint online FPS tényleg tágabb a dolog,mert ottvan pl.a Borderlands,ami szintén online FPS,csak gyakorlatilag mindenben eltér ezektől,kivéve a nézőpontot,és az is nagy kedvencem,alig 260 órányi játékkal a hátam mögött is.Persze az mivel szerepjáték is részben,azért ebből vagy 100 offline.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14176) Źşë' válasza bullseye (#14135) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja ez egy régebbi kép, de akkor szvsz nem voltak ilyen szarvashibák a játékban, vagy csak most ismertem ki teljesen a játékot, nem tudom.

bul07 képe után sztem ott is látni h nincs egálban a 2 kill érték, azaz nem értem akkor h miért írta DieHard a hsz-t, meg amúgy is nem nagyon írták oda a fejlesztők h azok milyen killek, annyira ostoba az egész gém (most score by, azaz legtöbb halál cg által... de mikor azt nem említi)

http://img40.imageshack.us/img40/3371/31866742.jpg

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14177) mackosajt válasza gabipaci (#14152) üzenetére


mackosajt
addikt

Továbbra is maradok tisztelettel renitens admin, mert nem fér el a barátaimat jelző prefix után.
Ha tudok, jövök, ha nem, akkor max. lemaradok a képről.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#14178) Polllen válasza BandiHUN (#14175) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért írtam, hogy más kategória...bc2 nagyobb mapok, több ember, járművek stb...

BlackOps-t elég kétkedve várom... ;)

Addig viszont mw2 szépen fut, bc2 már csak-csak fut a gépemen (1280x800)... :B és újra cod4-zek is... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14179) r-chee


r-chee
őstag

Újratelepítem a játékot, mert most lett elegem a sok DVD felpörgetésből :D . Nem is értem, miért ezt a DVD-kéregetős telepítést választottam anno.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14180) F_Zolee válasza r-chee (#14179) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor ha lemezen van meg nyugodtan választhatja az ember az online ellenőrzést a helyett?

(#14168) gabipaci: van azon a pályán pár domb. Olyan helyet kéne választani, mert akkor több minden belefér a képbe, nem takaródik ki. És akkor nyugodtan mehet a "háttérbe" pár csotrogány is. :) Vagy több tank körül csoportosulni...

Majd 7 előtt újra jövök, van kis dolgom addig...

[ Szerkesztve ]

(#14181) BandiHUN válasza Polllen (#14178) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én várom a BO-t...mert a Treyarch csinálta,és nekem bejött a Cod3-5 is nagyon,sokkal jobban,mint a 4-6.Bár persze várom a konkrétumokat,ha az IWNet marad és nem lesznek járművek,SZERVEREK,mod-ok,én se veszem meg.Sajna az már tuti,hogy a graf.motor marad,a videón ott is látszik pár jármű,ami jó pont,csak multiban is legyen,és mintha pár dolog szétrepülne,vagyis talán végre lesz némi rombolhatóság.Persze itt is szokás videókat/oflline-t mutogatni,és aztán adni a szokásos ajtó és járműmentességet,mint az mw2-ben.
A cod4 jó.csakhát a betanulós mapok miatt nincs miért elővennem,és rutinból ugyanoda granyózni-figyelni,mint annó,ott változatosság 0,mindent ki kell tanulni és kész.Custom mapokkal,zombi,stb.moddal ér valamit,de akkor már inkább BC2 vagy Borderlands a kevés szabadidőmben.
A Steamen az a jó,hogy ott,ha nem a c-n van,akkor semmi játékot nem kell reinstall után újrarakni :DDD és lemez se kell.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14182) r-chee válasza F_Zolee (#14180) üzenetére


r-chee
őstag

Aham. Ha végez a telepítő, az online azonosítást választom a lemezről való azonosítás helyett. 10-szer lehet online azonosítással való telepítést eljátszani, de normális uninstallálás után visszajön az egy elhasznált lehetőség, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14183) Zsozsooooo válasza gabipaci (#14168) üzenetére


Zsozsooooo
tag

(#14184) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Reggeli előtt :)

[ Szerkesztve ]

(#14185) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Mostantól unifOrm >< néven megtaláltok engem is, csak a PH szervereket nem tudok favoritba rakni :O

(#14186) r-chee válasza Rebirth II. (#14185) üzenetére


r-chee
őstag

így sem? >>>

Akinek nem adja hozzá a játék a kedvencek közé a szervereinket, tegye a következőt:

A C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\BFBC2 mappában nyissa meg a GameSettings.ini fájlt, és az utolsó előtti sorban lévő FavoriteGames-hez az egyenlőség jel után másolja be ezt, így egyben:
1175360933,f80454fb-f37e-4ef0-8e46-0ecdc4b605c7,Hungarian Sun / PH! Ranked II;703895828,754240a3-7df6-45fe-b926-ef66b16a292c,Hungarian Sun / PH! Ranked; 1033372149,509d6de6-ae1b-40cd-b00d-1c3adf8eda89,Hungarian Sun / PH! Ranked III;

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14187) SzlobiG válasza v!ct0y (#14184) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most score by: HANDGND. Párat elhajigáltál.:D

[ Szerkesztve ]

(#14188) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Error loading pbcl el vagdos ki, pedig minden fel van rakva és át van engedve a tűzfalon :(

(#14189) Polllen válasza BandiHUN (#14181) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért majd fél év múlva kb a bc2-re is rá lehet sütni a betanulós mapokat...hiába sokkal nagyobb és több helyre kell figyelni, egy idő után észre fogod venni, hogy mindig ugyanott vannak itt is az emberek... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14190) ciry


ciry
őstag

Halállal ölt :Y
Ezt-azt leböktem :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14191) BandiHUN válasza Polllen (#14189) üzenetére


BandiHUN
veterán

áhh,egy idő után :DDD csakhát itt sokkal több alternativa van.A cod4-ben meg van 3 útvonal,válassz :)
Egyébként most már az a fázis van,hogy az ember élvezi,ha tudja a betanulós pontokat,mert jól támad,jól védekezik,sok kill.De nem lefutott meccs a több mód miatt,lehet épp egy nem választitt "tuti" ponton vár támadást épp,de végülis támadni is lehet úgy,hogy pont emiatt meg ő oson be egyedül egy ilyen útvonalon.
A cod4-ben egy 5 fős csapat 101%-ban belát mindent,még 4 is,csak 5-nél lehet pótolni,ha valakit egy sniper pl.leterit az elején,ennyi.utána már az dönt,kinek lesz emberfölénye.
A nagyobb szerverek meg csak hent,spawnkill.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14192) F_Zolee válasza r-chee (#14182) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor majd ha lesz időm újratenni a gépet mindenképp azt választom.

(#14193) Rebirth II. válasza r-chee (#14186) üzenetére


Rebirth II.
tag

Nem sajnos, alapból nem látom a ph szervereket :D

(#14194) r-chee válasza Rebirth II. (#14193) üzenetére


r-chee
őstag

Hm. Server browserben megtalálod őket azért. Vagy esetleg friendlistről valakin át bejössz, ha játszik.

Újratelepítettem a játékot, és végre megszűnt a napokban tapasztalt akadozás, fps szám low grafikán is padlóra esése.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14195) BandiHUN


BandiHUN
veterán

[17:08:28] DomeZs > megkernem a vedoket hogy ne tamadjanak !!!
[17:08:44] KL_atya > a tamadokat pedig mi kernenk meg, hogy tamadjanak :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14196) F_Zolee válasza r-chee (#14194) üzenetére


F_Zolee
veterán

Melyik Cata van fent?

(#14197) r-chee válasza F_Zolee (#14196) üzenetére


r-chee
őstag

10.4a catalyst van fent most.

Készítettem pár képet Panama Canal lehetséges képkészítési helyekről, hátha ez megfelel a közízlésnek:

1
2
3
4

Egy észrevétel: egyedül voltam a szerón, és az összes jármű, amit beállítottam pozícióba, majd kiszálltam belőle, kb. egy perc múlva magától felrobbant. Nem tudom, ha többen vagyunk, akkor is ez van-e. Ha igen, miután az emberek beállítak alakzatba, a sofőrök gyorsan kipattannak, elfoglalják helyüket, és lehet lőni a képet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14198) HS 2142 válasza r-chee (#14197) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha nem száll be senki egy ideig, elindul az önmegsemmisítő, sajnos. (Vajon ki találta ki ezt az okosságot? Azt még megérteném, hogy a hajó, ami a parton maradt felrobban, de ez...)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14199) Bavid válasza r-chee (#14197) üzenetére


Bavid
senior tag

Nemtudom, nekem egyik se jött be, hamár akkor tényleg valami trópusi vagy havas kéne, ez túl unalmas.

(#14200) BandiHUN válasza r-chee (#14197) üzenetére


BandiHUN
veterán

10.5hotfix-et próbáld ki!Én azt használom,amióta kijött!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.