Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) Jazzy válasza F_Zolee (#14949) üzenetére


Jazzy
tag

Igen az előző patch óta valóban egyszerűbb eltalálni. Attól félek, hogy a visszaállítás és az flare-ek miatt megint lehetetlen lesz... :((

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#14952) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Váá ez a type 88 csubistuki állati ,hogy miért nem használtam eddig :D
Nagyobb a sebzése az svu-énál ,viszont hangos és kevés lőszer van hozzá ,de lehet tarolni vele ezerrel.
Most is vagy 6 szerveren voltam ,de ebből 3 totál laggos a többin meg kifogtam ,hogy a csapatom gyengusz s mindig az első 3ban voltam ,pedig hasztalan csipával nem sok pontot lehet szerezni (spott+motion+hs+noobtube+ojjektív) s nálam csak ügyibbek vannak ált. :)
Volt 2 emberke egy valamilyen klán ,akiket alig lehetett lelőni pl.: 3-an !! (2 medic + 1 csubi ich) lőttük 2m -ről kb az egyik medic rambót ,de nuku smafu semmi ledarált minket.. há mondom a többit lelőttem "simán" e meg nem döglik?! Na oszt beoszontam mögéjük ,mikor közeledtek a ládikákhoz és lekéseltem őket ,a laggcsítest meg 2x is ,mert felélesztették ,ott vagy 4 dögcetlit szereztem :D
Utána már rám pályázott ,de adtam kiengesztelésül c4-et is neki hátha megbékél :P

hkv.hu

(#14953) reset


reset
senior tag

Hali!
Nem találom az AMD honlapján a HD 5770-es VGA karihoz a Catalyst 10.4 Preview névre keresztel hotfixet. A 10.5-ös ott van, de nekem a 10.4-es kellene. Légyszi egy linket...Elég lassan töltődnek be a pályák. A Radeon 4870-es megtáltosodott nálam a 10.5-ös drivertől, hátha hasonló hatással lenne az 5770-esre a 10.4-es hotfix....

(#14954) medvezsolt válasza Jazzy (#14946) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ez a changelog változás vajon egy kiegészítése annak amit még megfognak csinálni...vagy csak ennyit csinálnak összesen?:9. .. Mert az eddigi hírek szerint vagy 6x ekkora lista volt a changelog..

Amugy az, hogy a hitboxot kitágítják ha gyorsan mozgunk az mire jó? ..Minnél gyorsabban mozgok, annál könnyebben leszednek? És az miért is jó? .. Nem inkább az volt a probléma, hogy a hitbox nem volt képes mindig követni a játékost és ezért volt olyan hogy csak ugy meghaltál? ( Mert valaki máshol látot és ölt meg)...

Na mind1...éljen a Dice ...hülyék...
Akkor a pecs ezek szerint min. jövőhét közepén fog jönni,mert azt is olvastam hogy a pecseket hét közepén adják ki.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14955) Fortissimus válasza reset (#14953) üzenetére


Fortissimus
őstag

[link]-[link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14956) reset válasza Fortissimus (#14955) üzenetére


reset
senior tag

:R

(#14957) Jazzy válasza medvezsolt (#14954) üzenetére


Jazzy
tag

Sajnos ezt én sem tudom, azért is írtam és nagyon remélem csak kiegészítés! A hitbox tágítás semmire nem jó, csak arra, ha befutsz egy fal mögé akkor még könnyebben le tudnak majd lőni, mert a hitboxod még nagyobb része lóg majd ki... Nem tudom, mikor jön a patch, de a cikkből is látszik, hogy ma biztosan nem... :(((

J@zzy

(#14958) petXYZW válasza Target78hu (#14952) üzenetére


petXYZW
tag

Jó az a puska főleg HC-n! Van aki szerint noob-ok használják mert félautomata és látni a lövedék röppályáját, így könnyű vele lőni messzire is.

Én noob vagyok ezért használom, ill. használtam 1000 kill-ig most már csak ritkán.

Volt egy figura, a nevére már nem emlékszem, de 5 fejest kapott vele egymás után mert a droid medicje mindig felélesztette. ;]

(#14959) kretenallat válasza Target78hu (#14952) üzenetére


kretenallat
senior tag

te se kapod amit kene ha ez megnyugtat.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#14960) F_Zolee válasza Jazzy (#14951) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na igen. És még ott lesz a flare. De gondolom az csak akkor lesz a helin ha a Smoke cucc lesz alá téve. Amennyiben alap felszerelés lesz a helin akkor igen csak nehéz lesz lekapni, rakétával.

(#14961) gabipaci


gabipaci
addikt

Szépen mászunk felfelé a ranglétrán.
4 nap alatt 5500 helyet...
[link]
Hajrá srácok!

Logitech hardware tester

(#14962) BandiHUN válasza gabipaci (#14961) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja :C mondjuk tegnap jól feltöltöttük a 2-est is...
Bár egyébként is nem ártana,ha többen lennénk,akik sorállás helyett az 1-esen,inkább felnéznénk az akár üres 2-esre...
1 ember nehezen tölti meg azt is,de ha épp nem élethalál az 1-esen tolni,lehetne a 2-esen is nagyobb ph-s forgalom.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14963) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Amúgy nem bánom hogy lelassítják a tracer sebességét, mondjuk eleinte gustival szedtem ki helit és nem jelöltem meg tracerrel, mert nem is lehetett nagyon. Bár helit se tudom vezetni, ölni vele meg maga a lehetetlenség 10-ből 1 kb, kiszedni meg gyerekjáték, így mondhatni szarra se jó a heli, már csak arra használják hogy gyorsan beérjenek bázisra, meg ugye arra is jó lenne hogy elterelje a figyelmet és addig jöhetnek a társak, de mivel iszonyat könnyű kiszedni, így ennek sincs haszna.

[ Szerkesztve ]

(#14964) ADAM1337 válasza BandiHUN (#14962) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jaja tegnap war helyett felmentünk 8-an meg a 7th-sok utána rá egy 10percre már teli is volt.

(#14965) zack válasza BandiHUN (#14962) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem amúgy is jobban bejön, és jobban is megy a zászlózás. :K Csak az összes PH-s a Rush-t tolja az 1-es szerón, és így nincs affinitásom átmenni a 2-es szeróra. De ha megdumáljuk, nyomhatunk a 2-es szerón 2x8 v. 2x10 fős war-t is akár, persze csak "házon belül" PH-s tagokkal. :K

ADAM1337:

Jó volt a tegnap hajnal. :K :C Dilettánsokkal volt tele a csapatom, és sokat mérgelődtem. Ráadásul jóval gyengébbek voltunk mint ti. Össze vissza ment mindenki, persze hogy így nem lehet megtartani a zászlókat. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14966) Target78hu válasza kretenallat (#14959) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nem érteni téged ,fejtsd ki légyszíves!

petXYZW : Valahogy eddig senkinél nem láttam ,csak minap ,mikor azzal mentem aztán kipróbálták többen is látván ,hogy pár embert sikerült lelőnöm vele :D
Eddig gyengébb fegyókkal is elértem a platinát és inkább azokat erőltetem ,mert izgibb velük menni számomra pl vss ,f2000 ,aug stb.
Lehet nubozni ,de valakik csak cg-vel ,meg a legerősebb OP fegyverekkel tudnak ölni - szerintem relatív ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#14967) ADAM1337 válasza zack (#14965) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem volt rossz és mine-okkal hülyültem végig ahogy láttad volt pár multi kill-em. :)
Egyik srác aki irogatott C-nél bevágtam a tank elé a hammerjével azt meghalt, azért volt morci de jót röhögtem rajta.

(#14968) Polllen válasza kretenallat (#14915) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez nem nyavalygás, szimpla véleménynyilvánítás... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14969) zack válasza ADAM1337 (#14967) üzenetére


zack
nagyúr

Ja ja..fosta a szót végig. Ment a noobozás... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14970) ADAM1337 válasza Target78hu (#14966) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezzel a fegyó témával én is így vagyok.
A legjobbakra megvannak a platinák és a gyenge fegyver is relativ gyenge számomra.
PL most az AEK-el megyek egész jó fegyver reddot-al nem a legjobb de tudni kell vele játszani.

(#14971) Target78hu válasza ADAM1337 (#14970) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az is remek stukker csak közelre , távolra nagyon nem jó ,még uav-ot is nehezen lehet leszedni vele - legalább is nekem. Assaultnál most az xm8 -at erőltetem ,de AN-hoz képest olyan ,mintha vaktöltényt adnának hozzá -épp ezért kihívás ;)

hkv.hu

(#14972) ADAM1337 válasza Target78hu (#14971) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jaja uav-ot szívás vele kiszedni, ugrál minden egyes lövésnél nehéz pötyögtetni vele, ezért se optikával használom csak reddot és házak között rambozok vele.

(#14973) Balika23hun válasza Target78hu (#14971) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sztem az xm8 van olyan jó fegyver mint az abakan, több mint 1700 killem van vele.
Sokat használtam 4x optikával, távolra nagyon jó.De közelre is hamar ki lehet vele iktatni bárkit.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#14974) Sontir Fel válasza Target78hu (#14966) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ha kihívás, akkor M14. Szerintem ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#14975) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez miért ilyen tetű alacsony? :U
Azért mert kevés fegyvert használok?

(#14976) v!ct0y válasza ForRedGlory (#14975) üzenetére


v!ct0y
veterán

Skill level 448 ? 200 a max tudtommal :)

(#14977) ForRedGlory válasza v!ct0y (#14976) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem-nem.
Rohangálnak ennél durvább egyének is szerintem :)
Gondolom a Skill Level az M416 tudományomnak szól, mert azzal tolom folyamatosan, egyre több sikerrel. Legalábbis a bfbcs history szerint, 2-es átlag fölött vagyok manapság.

Amúgy tutkó egyenes arányban van a sima level a fegyver használati szokásokkal: Balika23HUN ebben a mutatóban 180, de látszik is, hogy sok-sok fegyverrel lőtt már velem ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#14978) v!ct0y válasza ForRedGlory (#14977) üzenetére


v!ct0y
veterán

Leaderboardsot is nézegettem de ott sincs 200 nál nagyobb.

(#14979) ForRedGlory válasza v!ct0y (#14978) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem azért a 3 fillérért, de a Tied is 426 ;]

(#14980) Bavid válasza Sontir Fel (#14974) üzenetére


Bavid
senior tag

Dehogyis az rohadt jó fegyver, a legsz@rabb szerintem a g3, inkább pisztollyal megyek csak mint azzal.

(#14981) ForRedGlory válasza v!ct0y (#14978) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha már Leaderboard: Dj.Gurbeti 798 órát tolta, ami 33 Nap. Lévén a játék 100 napja van kint kb, ez a stat napi 8 óra játék átlagban. Mondjuk alszik napi 8 órát, 8 órát játszik, és a maradék 8 órában dolgozik/tanul... kíváncsi lennék az ilyen egyén szociális/közösségi életére. Sztem azt sem tudja mi az a sétálgatás és barátnő :U

(#14982) Sontir Fel válasza Bavid (#14980) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Félre értesz, szerintem is jó fegyver de nehezebb vele mint a többivel véleményem szerint. Nincs észnélküli tunkolás, csak jól megfontolt precíz tüzelés.

Annyi bajom van csak vele, hogy tetszik a "célzóberendezése" mert szerintem túl sokat takar ki a képből... esetleg egy red dottal...

Mondjuk általában az amerikai fegyverekkel így vagyok életben is, inkább egy jó AK :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#14983) Sontir Fel válasza ForRedGlory (#14981) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Irigylem, utálok sétálgatni ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#14984) v!ct0y válasza ForRedGlory (#14979) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nézd meg játékon belül is ott nekem 180 körül van.

[ Szerkesztve ]

(#14985) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Öcsém, ez vérlázító ami történt. :F ;] Akár milyen szerverre mentem kb 300-400 méterről lesték a pontokat a csapatból. Holott magától nem élesítődik. Emellett mind2 PH-s szerver "kidobott" azzal, hogy megszakadt a kapcsolat. :(((

(#14986) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Pacival leteszteltünk valamit még béta állapot! : [link]

A tervem 10 ember legalább a helin úgy beszálna a lerakóra (benne és rajta) és oldalról vki mortar távcsővel levideozza.

[ Szerkesztve ]

(#14987) Monochrome


Monochrome
csendes tag

Megnéztem ezt a statos oldalt...shotgunnál sörétenként számolja a kilőtt lőszert? :D

(#14988) ADAM1337 válasza Monochrome (#14987) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen úgy fest.

(#14989) Fortissimus válasza ADAM1337 (#14986) üzenetére


Fortissimus
őstag

erdekes:)
engem akkor is elkaszal a rotor altalaban, mikor csak siman kiugrok a helibol :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14990) gabipaci válasza Fortissimus (#14989) üzenetére


gabipaci
addikt

Az azért van, mert ha ki van kapcsolva a baráti tűz, akkor csak a társaidat nem tudod megsebezni, de magadat megtudod...
És ebben az esetben én vezettem a helit, és ezért nem sebesült meg Ő.

Logitech hardware tester

(#14991) ADAM1337 válasza gabipaci (#14990) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pontosan, de érdekes hogy ugrál a kép annak aki rajta van.
bf2-ben nem ugrált a kép gondolom a lagg miatt ilyen.

(#14992) Balika23hun válasza ForRedGlory (#14981) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Hát lehet nem érdekli az ami kint van.Néha én is vagyok úgy hogy totál nincs kedvem ki menni a lakásból (főleg azért mert nem vagyok kíváncsi az emberekre), viszont én imádok sétálni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#14993) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Remélem aki a saját helinkbe lőtt majd azért zuhantuk le az nem az itteni fórumozók közül volt...

(#14994) zack


zack
nagyúr

Ma nekem is dühöngős volt...tele voltam olyan szitukkal hogy lövöm, lövöm...majd megfordul és pisztollyal leszed. :((( Volt M416, MG36, volt hogy M60 lőttem...egyik se gyenge, de az nagyon pimasz volt hogy M60 beletoltam jó sokat, majd visszafordult, és M1911 pisztollyal leszedett. Arról nem is beszélve volt akinek a lábánál robbant a gránát mégis 100% HP-je maradt, ill. amikor 0% HP-vel túléli valaki...Ez tényleg az eddigi multis FPS játékok blamája. Ma már azon voltam, hogy "leteszem" a játékot, annyira irritált. :(
Azért voltak jó körök is, de nem sok. A mostani éjszakai játék, amikortól leléptek a PH-s tagok, meg egyenesen katasztrófa volt. Nekem is ki kellett volna lépni időben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14995) ADAM1337 válasza zack (#14994) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Okoskaaa-val leléptünk idejében vicc volt az egész 3man foglalkoztunk a plant-al arica támadóba, te okoska meg én de ez kevés 16 ellen.. :R
Én a késeléstől másztam ma falra..
Portvaldezen védő második 2 pont és B melett házban 5-en berusholtak bemegyek 10 szúrás 4x fejben van a kés és 1-et öltem, akkor ki is léptem.

[ Szerkesztve ]

(#14996) zack válasza ADAM1337 (#14995) üzenetére


zack
nagyúr

Na ja...de ti még ott voltatok, amikor írtam hogy elég volt, és kilépek. Gondolom akkor utánam ti is kiléptetek.

Ritkán késelek az utóbbi pár napban. Pont azért mert egyszerűbb lőni, és nagyobb a sansz is. De lényegét tekintve a lövés se az igazi. Ha elkezdem darálni őket közelről ahol legalább 3 ellenség van, rendszerint csak sebzem őket, és egyből leszednek. Szóval nagy kupacban csak a GL, vagy a gránát a jó, hála az istenien megírt játéknak. Mert nehogy már az MG36 vagy az M60 ne tudjon lekaszálni közelről 3-4 embert... :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14997) Joe-T válasza zack (#14994) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem sajnos tegnap este gyalázatosan ment a játék! Estem, keltem és úsztam a lagtengerben! Ennyire még sohasem volt darabos a játék mint tegnap éjszaka a kettesen! :(

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#14998) Jazzy


Jazzy
tag

Volt reggel egy elég jó köröm! :))

J@zzy

(#14999) ciry válasza Jazzy (#14998) üzenetére


ciry
őstag

Platinát mire kaptad maestro? :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15000) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Van új Catalyst. Ki meri feltenni? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.