Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) sensejke


sensejke
aktív tag

Férfivá érettem, mert először fagyott ki a játék. :B

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#34202) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én kipróbáltam... nekem sem vált be a Manti... valszeg tényleg nincs optimalizálva, nagyon be tud lassulni ha sokminden történik a sűrűjében. Pl egy lockeren... ezt DX alatt nem csinálja, vagy nem ennyire.

14.1-el, 7870, Windows 7 64bit alatt se fagyás se semmi baj nincs eddig amugy.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34203) raubisoda


raubisoda
senior tag

Most végigmentem 3 lépcsőfokot.ConquestL

13.12 med 1920x1080 átlag 65fps
13.30 ----------------------- átlag 75fps
14.1 V1.6 ----------------------- átlag 50fps itt akkora fps zuhanások vannak,hogy az fáj

congif:i3 2120 HD7750 egyszóval hajrá 13.30 :)

[ Szerkesztve ]

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#34204) Mappa válasza IreN!CuS (#34193) üzenetére


Mappa
addikt

Nem, nem jutott el :N de akkor max az új driver hozott valamit a konyhára. ha mantle-val nem is megy. :B
FPS akadások viszont izmosan vannak sajnos. Viszateszem a 13.12

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#34205) Kevin's válasza lowzor (#34174) üzenetére


Kevin's
senior tag

Szóval olvasva a kommenteket nem sok embernél segített a mantle,mint ahogy várták itt egyesek +45% hehe :DDD Nem is bánom,hogy NV kártyám van szerintem DX-alatt sokkal szebb a játék... :K

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34206) yodamester10 válasza raubisoda (#34203) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem meg örülj,hogy azon a gépen egyáltalán elindult akkora felbontáson :D

(#34207) raubisoda válasza Kevin's (#34205) üzenetére


raubisoda
senior tag

Én is sokáig nv-s voltam de szinekben az amd verhetetlen. :D De ez a mantle ez egy bánat he. :DD :DD

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#34208) raubisoda válasza yodamester10 (#34206) üzenetére


raubisoda
senior tag

Hohó megy ennél feljebb is.13.30 high-on 45fps.Szted ez szar?2 kezi munka végeredménye.Inkább a házamra költöm mint gépre. ;) ;)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#34209) Kevin's válasza raubisoda (#34207) üzenetére


Kevin's
senior tag

Megmutatnám nálam milyen csoda élénkek a színek NV kártyával +DELL monitorral csak beállítás kérdése :DD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34210) LamaCube válasza Kevin's (#34205) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom az elkerülte a figyelmedet, hogy attól függetlenül, hogy van mantle ugyanúgy lehet dx-ben is játszani. Tehát még mindig nem értem, hogy miért jó neked, hogy nvidiád van. Vagy csak az olyan sok emberre jellemző kárörvendő virtus bújt elő?
Nagyon semmi különbség nincs a két kártya színvilága közt. Dell monitorral sem :N Előtte nvidiám volt. Tehát nem vagyok semelyik oldalon sem.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#34211) aizen92 válasza sixpak (#34198) üzenetére


aizen92
addikt

az tök mindegy hányszor írod le. itt nem hat meg sok mindenkit, egyszerűen átugranak felette. :DDD
amúgy nektek se megy a hang játék közben?

;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34212) Kevin's válasza LamaCube (#34210) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nem az zavar hogy kinek milyen kártyája van ember válogatja ki melyiket pártolja ... Az idegesít már egy ideje mindenki a Mantle várta a csodát,hogy majd smoothabb lesz a játék stb..hol ott kiderült,hogy szarabbul fut,mint DX alatt... hónapok óta ez megy itt a forumban és most kicsit kárörvendő vok,mert végre egyes emberek pofára estek .. ;] (ne vedd el ezt az örömömet :DDD )

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34213) isizakhi03 válasza Kevin's (#34212) üzenetére


isizakhi03
tag

és te ennek te úgy tudsz örülni.. micsoda egy képmutató balek vagy istenem. te más kárának örülsz. mit mondjak. tudnák, de ink nem itt.

Te sírtál a legtöbbet nem tudom közülünk ki a rosszabb... :DDD :DDD De inkább legyek balek,mint egy olyan aki rinyál állandóan a fórumban ... ;]

először is, mi nem sírtunk, hanem az igazat mondjuk. egyértelmű, hogy miért, és az igaza is megvan annak, aki kiírja..

de te barátom. itt ólálkodsz, keménykedsz a zöld kártyáddal, és meredt szemekkel figyelted hogyan végződik ez a mantle dolog. lefogadok, ha jobban sült volna el, most te sírnál itt, hogy ilyen miért nincs az nv-nél. hát igen. megkaptad. sokaknak ( sajnos ) nem vált be a mantle.. ami késik nem múlik. és most? sikert? nyertél? örülsz más kárának? legalább elmentél? te kis csíra. :W

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#34214) Kevin's válasza isizakhi03 (#34213) üzenetére


Kevin's
senior tag

Te sírtál a legtöbbet nem tudom közülünk ki a rosszabb... :DDD :DDD De inkább legyek balek,mint egy olyan aki rinyál állandóan a fórumban ... ;]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34215) KillerKollar válasza Kevin's (#34205) üzenetére


KillerKollar
senior tag

"DX-alatt sokkal szebb a játék..." Ez baromság,Dx alatt pont ugyan úgy néz ki a játék...a grafikához nem nyúl a Mantle...Amúgy meg ez egy béta driver,bugos szar,nálam pl nem is megy a CF miatt,DE eredmények alapján elég sokat hoz,a 45% az up to volt,azaz AKÁR 45%-ot is hozHAT,de van ahol többet is hozhat,durva CPU limites szituknál rendszertől függően.Ez már egy olyan tendencia ami miatt örülnék ha a jövőben elterjedne a Mantle,hiszen aki kifejezetten játékra akar konfigot venni az spórolhat a procin és többet költhet a VGA-ra.Eddig is a VGA volt a játékoknál a leghangsúlyosabb elem,de a procira is figyelni kellett hogy lehetőleg ne nagyon fogja vissza a VGA-t,mantle alatt erre kevésbé kell.

[ Szerkesztve ]

(#34216) LamaCube válasza Kevin's (#34212) üzenetére


LamaCube
addikt

Sose értettem, hogy a kárörvendésnek milyen örömei lehetnek. Neked talán kárt okozott volna, ha elsőre sikerült volna a mantle és sok embernek ez örömet okozott volna? Hihetetlen számomra, hogy te ennek örülsz és egyúttal nagyon el is szomorít, hogy az emberek többsége sajnos ilyen. Mi lett volna, ha hozza /még hozhatja/ a beharangozott elvárásokat. Gondolom, akkor másba kötöttél volna bele. Na mindegy vannak ilyen emberek is. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#34217) sixpak válasza Olympos (#34200) üzenetére


sixpak
nagyúr

A jó életbe! Te nyertél, mit iszol? :D

(#34212) Kevin's : na, pont az ilyen gyökér megnyilvánulások miatt van az ellentét a két tábor közt. :F

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#34218) DokiBaxxi válasza KillerKollar (#34215) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

"várta a csodát,hogy majd smoothabb lesz a játék stb..hol ott kiderült,hogy szarabbul fut,mint DX alatt... "

Ezt te máris megállapítottad a Mantle legelső napján, a legelső BETA driverrel egy BETA játék alatt? Nem rossz :U

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#34219) xFLOWEx válasza Olympos (#34200) üzenetére


xFLOWEx
tag

En meg mar itt szinte ezzel kezdtem elotte 1 oraval raktak fel a drivert kb. Aki esetleg nehezen ertette volna meg hogy miert mas a kep mantlen ime errol is volt mar egy [link] az egyik forumozo kollegatol.es ezzel minden egyeb racsodalkozas tisztazva kene hogy legyen, de tenyleg nem olvasnak vissza joparan... :R

[ Szerkesztve ]

(#34220) r-chee


r-chee
őstag

Néha meg-megröccen egy pillanatra Mantle társaságában egy pörgősebb csata.
Szerintem úgy voltak vel a a DICE-os és AMD-s emberkék, hogy beígérték ezt, és csúsztatásuk utáni beígérés után már kiadtak gyorsan kínjukban egy pacth-et és egy driver-t. Ha aszongyák az elejín, hogy 2014 február vége, talán kevesebbet kapkodnak.

Jé, ma még meg sem szakadt a játék multi közben.... :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#34221) Kevin's válasza KillerKollar (#34215) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én ezt teljesen megértem hisz ezért jött létre ez az API,de ha már játékoknál tartunk az ember úgy állít össze gépet,hogy nem egy gagyi CPU-t fog bele tenni a gépébe egy 150 ezer ft vga mellé épp lény ilyet nem tesz... Milyen lenne már az ,ha egy 5 éves CPU mellé betesznek egy R9 290X kártyát meg se tudja mozgatni az API meg itt nem fog sokat segíteni növel a teljesítményen valamennyit 10-20,de legyen 30%,ha pedig rak mellé egy erősebb procit FX8320/50 kb 60-70% teljesítmény növekedést fog elérni...

(#34216) LamaCube : Nekem nincs bajom ezzel,csak hónapok óta ezzel van tele ez a fórum... és most,hogy pofára esés lett a vége jönnek a sírások és a csalódások ... Nem vagyok paraszt,de még bunkó sem nem pártolom az Nv-t... csak most egy kicsit elmosolyogtam ezen és már úgy látom ez is baj .. :U

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34222) IreN!CuS válasza Kevin's (#34209) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mutathatod , mert én nv után amd-re váltva meglepően élénk színeket tapasztaltam , ugyan azon a bekalibrált IPS kijelzős DELL monitoron :P

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#34223) Jani18 válasza Kevin's (#34212) üzenetére


Jani18
aktív tag

Miért menne rosszabban?Ahol eddig volt 65-70 fps ott most van 95-100.Kifejtenéd mi ebben a rossz?Persze,hogy nem lesz azonnal tökéletes.Teljesen új technológia.Lesz javított driver+patch a játékhoz.De akkor ez rossz eredmény ezek szerint. :R

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#34224) Mr.White


Mr.White
senior tag

mi van itt istenem... :W

(#34225) D.Orion válasza Mr.White (#34224) üzenetére


D.Orion
veterán

Felesleges hozzászólások száz és száz számra. No offensive. ;)

(#34226) r-chee válasza D.Orion (#34225) üzenetére


r-chee
őstag

Hívjátok a Radiátort! ;] :D :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#34227) Kevin's válasza Jani18 (#34223) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én nem tudom,hogy rosszabban fut-e ? Nincs AMD kártyám,de itt a kommenteket olvasva elég rosszul fest a dolog oké,hogy új meg minden nem is várta senki sem,hogy tökéletes lesz,de akkor nem értem a sírást ami megy itt már 50-100 hsz után ... :Y :F

(#34217) sixpak: Ez elég erős túlzás volt (nem jegyeztem meg rád semmilyen trágár szót elvárható lenne ez vissza is) Nem pártolom az Nv-t,de az AMD-t végképp nem nekem nincs arra szükségem,hogy a driverekkel szívjak Nv esetében ez egyszerű nálunk nincs macera vele ... vajon miért ? ;)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34228) Colos1 válasza r-chee (#34226) üzenetére


Colos1
őstag

Pont akartam javasolni én is ;]

Lehet, hogy már itt van, csak most locsolják fel a padlóról :DDD

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#34229) Kevin's válasza isizakhi03 (#34213) üzenetére


Kevin's
senior tag

"de te barátom. itt ólálkodsz, keménykedsz a zöld kártyáddal, és meredt szemekkel figyelted hogyan végződik ez a mantle dolog. lefogadok, ha jobban sült volna el, most te sírnál itt, hogy ilyen miért nincs az nv-nél. hát igen. megkaptad. sokaknak ( sajnos ) nem vált be a mantle.. ami késik nem múlik. és most? sikert? nyertél? örülsz más kárának? legalább elmentél? te kis csíra. :W"

Remélem sikerült kiadnod magadból a dühöt és végre végbe értél a sok csalódás után ... :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34230) Gyula84 válasza Colos1 (#34228) üzenetére


Gyula84
veterán

ez már vicc ami itt megy szvsz :((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34231) Jani18 válasza Kevin's (#34227) üzenetére


Jani18
aktív tag

Ahhoz képest,hogy az nv driverek tökéletesek.Soha nincs velük baj.link Lehetne még sorolni.Meg mennyi vga sült meg amikor ez egyik driver miatt túlmelegedtek.Szerintem felesleges ezen vitatkozni.Nyilván vannak mind a 2 oldalnak hibái.Bocs az off-ért.

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#34232) Kevin's válasza Jani18 (#34231) üzenetére


Kevin's
senior tag

Szerintem jöhetne már egy admin aki kiosztja majd a jutalmunkat vagy jobb esetben kapunk egy ejnye bejnye be lehet fejezni dolgot ...kár vitázni ezen melyik VGA jobb egyik se jobb ,de lényegében kevesebb az olyan komment, hogy Nv kártyám van és ilyen meg olyan hibáim vannak csodálatos mondon akik panaszkodnak azok mind AMD-t használnak én a vitát részemről lezárom... :K

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34233) TechArtist válasza Kevin's (#34232) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Azért utoljára még trollkodtál egyet. Kapásból találhatnál ebben a topikban is 2-3 olyan embert, aki nv-vel szív/szívott, csak le kéne venni a zöld szemcsit.

(#34234) pohár válasza LackoMester (#34195) üzenetére


pohár
félisten

egyszerű, hanyagold addig a TDM-et :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34235) steele80


steele80
senior tag

Amíg Amd-m volt folyamatosan szoptam, béta driver, clean install, textura hibák a játékoknál, windows alkalmazás hibák. Nem mondom, hogy jobb az Nv, de ezek a bosszantó hibák elkerülnek. Jön egy driver felmegy és minden oké semmit nem kell kókányolni, állítgatni. Működik! Nem véletlenül olcsóbb az AMD minden kategóriában. De hangsúlyozom, hogy nem biztos, hogy jobb az Nv, de mindenképpen stabilabb!

(#34236) Kevin's válasza steele80 (#34235) üzenetére


Kevin's
senior tag

Köszönöm!! Erről van szó ... :R :R :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34237) Jani18 válasza steele80 (#34235) üzenetére


Jani18
aktív tag

Évek óta van AMD vga-m.Soha nem volt bajom driver-el.Le is kopogom.Pedig főleg beta driver-t használtam.De hát nincs két egyforma gép.Mantle-hez meg úgy is lesz másik driver.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#34238) TechArtist válasza Jani18 (#34237) üzenetére


TechArtist
aktív tag

10+ év Radeon használat után nekem ez az első driver, amivel gondom van.

(#34239) andris26 válasza xFLOWEx (#34146) üzenetére


andris26
újonc

Én is visszatettem dx11-re. Nagyon szuper a mantle, picit több vele az Fps. de általába akkor akad be amikor pofán akar lőni az ellen. Pont olyan mintha CPU limit lenne.....

(#34240) steele80 válasza Jani18 (#34237) üzenetére


steele80
senior tag

Én kifogtam, de valószínű azért, mert elkövettem azt a hibát, hogy Intel procihoz AMD-t vettem. Lehet, hogy ez volt a baj. Nem véletlenül mondják, hogy szint a szinttel!

(#34241) huby80


huby80
senior tag

Én is vissza tettem a Dx11 et jo lesz a mantle csak még tényleg béta ...csiszolnak rajt és meglátjuk....

(#34243) tka


tka
tag

üdv!játszani akartam a bf4-el de kiírta hogy frissítsem az amd drivert jelezném még 1x sen fagyott ki most meg frissítés után kifagy.szerver keresőben nem talált semmit a historira mentem úgy találtam szervert pedig olvastam hogy februárban milyen bónusz dolgok lesznek a premium játékosoknak.a BF3 megy rendesen, csalódott vagyok,ahol dollár százmilliókat várnak bevételként szánalmas ez a minőség az egész tervező capatot kibassznám az utcára melózni,igazából ebben a világban minden a bevételrőlszól de a pénzedért szartse kapsz az 5öt nem fogom megvenni ha lesz 5 év cod2 után már alig játszok pedig a 2 meg a 3 nagyon jó volt de csak online :(((

a női hülyeség határtalan

(#34244) lowzor válasza steele80 (#34235) üzenetére


lowzor
veterán

Ezt én is aláírom, hogy driverekben jobb az NV. Viszont drágább is.

[ Szerkesztve ]

(#34245) LanyUs válasza steele80 (#34235) üzenetére


LanyUs
senior tag

10 éve felváltva használtam a két tábor kártyáit. Nem tapasztaltam egyiknél sem fagyást, sem textúra hibát. A legújabb jövevény R9 700x, ami még egyszer sem fagyott meg BF4 alatt. Nem is értem másoknál mi a gond. Lehet számít a win telepítés és kellene hozzá érteni, hogyan kell driver-t frissíteni? :DDD Nem elég a szájkarate, alapos munkát kell végezni a gépen, hogy ne egy szar legyen belőle, mert ugye jönnek a hardware-software kifogások :N Nem adok nv kártyáért +15%-ot, ha ár/telj-ben lemarad és fordítva. Ez ilyen eccerű.

(#34246) ThePoweR válasza LanyUs (#34245) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Dettó. Nekem se fagyott sose a BF4. Max 2-3 de az a megjelenés óta nem túl sok. :D Dx errorral lépett i sokszor mikor feljött volna a játék tálcáról, de azt az megoldotta hogy hamarabb felhoztam mint ahogy betöltene. Alt tabolni nem lehetett de nem fagyott. Szerverekre is fel tudtam menni. Némelyikkel szenvedni kellett, de 1-2 perc után arra is fel tudtam menni. Mantle-el sincs semmi gond. Meg meg akad, de ezt betudom a kezdetleges implementálásnak. DX-en is megvan a 60+ FPS Hiigh-on úgyhogy egyenlőre megvagyok nélküle.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.