Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) Mr.White válasza Chris78 (#33800) üzenetére


Mr.White
senior tag

próbáld meg hogy a resolution scale-t feltolod 110-120-ra.

(#33802) Mappa válasza Mr.White (#33801) üzenetére


Mappa
addikt

Az még jobban javít a minőségen ha feltolja - ergo még lassabb lesz a gépén, nem?

Chris78 - vysnc nincs benyomva?

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#33803) ThePoweR válasza X Factor (#33799) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Jah hát én is így játszanék, ha nem lenne szar emiatt. Felmegyek haverral gamelni aztán csak halok és ideges leszek. A sikerélménytől érzem jól magam. Mondjuk kinek mi a sikerélmény. Valakinek az hogy megy, elvisz egy helit, kiugrik, alác4ez egy snipert aztán fú de troll volt. Aztán meg meghal... Mert tökmindegy hogy jó a reakcióidőm mivel mire észreveszem hogy lő már meghalok... Járműbe meg laggol minden. Rángatózik, csúszik ugrál...

[ Szerkesztve ]

(#33804) Mr.White válasza Mappa (#33802) üzenetére


Mr.White
senior tag

igen, elvileg, de nálam jobb lett így érdekes mód.

(#33805) ThePoweR válasza Chris78 (#33800) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Azért mert CPU limit van. VGA bírja nagyobb grafon is de a CPU nem.

(#33806) TTomax válasza ThePoweR (#33803) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én meg csendben jegyzem meg hogy ez csak egy játék... kikapcsolódásra való,sikerélményt nem túl szerencsés a virtiben hajszolni,arra az életnek számos területe alkalmas,de a bf4 nem igazán...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33807) D.Orion válasza D.Orion (#33796) üzenetére


D.Orion
veterán

Respawn-nál, hogy ha tank géppuskájába ülök be a vezető mellé, akkor is kifagy a játék. :Y :C

(#33808) TechArtist válasza TTomax (#33806) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Köszönjük Dr. Csernus.

(#33809) SkyS1gn válasza D.Orion (#33807) üzenetére


SkyS1gn
félisten

mondtam....vicc :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33810) raubisoda


raubisoda
senior tag

Szerintetek mire horgásszák elő ezt a drivert?

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#33811) kisza25 válasza Chris78 (#33800) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mert cpu limited van, keress olyan beállítást, hogy magasabb részletesség mellett több FPS-ed legyen :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33812) Honzi válasza raubisoda (#33810) üzenetére


Honzi
senior tag

AMD-re

Ha azt kérded mikor.
Akkor holnap vagy hétfő a partnerek újságírók már megkapták ma 24 órás előnyel indulnak

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#33813) raubisoda válasza Honzi (#33812) üzenetére


raubisoda
senior tag

Igen arra gondoltam kössz.Tűkön ülve várom. :)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#33814) TTomax válasza TechArtist (#33808) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nincs mit máskor is ,Mr Virtuális Sikerélmény :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33815) SkyS1gn válasza Honzi (#33812) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Éjfél felé már Linus kapott emailt, szóval ma estére tippelek :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33816) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem tudja valaki, hogy ezen a videón milyen sniperrel tolja és pl. 2:00-nál mi annak a kis lézeres célzónak a neve, ránagyításnál? Köszi.

(#33817) SkyS1gn válasza Jhonny06 (#33816) üzenetére


SkyS1gn
félisten

SRR-61 "Intervention"

Tri-beam laser

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33818) sixpak


sixpak
nagyúr

Vótmá?

"az oldalukon fel is tüntetik, sok probléma lehet vele, ezért nagyon oda kell figyelni a telepítéskor."

Mire lehet odafigyelni egy telepítéskor? Hogy a Next vagy Cancel gombra kattintasz?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33819) pohár válasza Jhonny06 (#33816) üzenetére


pohár
félisten

SSR-61 egy Tri Beam laser sighttal :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33820) Jhonny06


Jhonny06
veterán

thx 2X :R

(#33821) ThePoweR válasza TTomax (#33814) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Egy játékban azért a sikerélmény eléggé összefügg a kikapcsolódással és a szórakozással. Kosarazni se jó a sz*rba aláznak...

(#33822) LamaCube


LamaCube
addikt

Remek...nálam is exe leállás, mbt-be való beszálláskor. Egyre jobbak ezek a patchek. :C
Na azt hiszem hanyagolom egy ideig ezt a fost :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#33823) SkyS1gn válasza sixpak (#33818) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33824) Chris78 válasza Jhonny06 (#33820) üzenetére


Chris78
aktív tag

THX mindenkinek. :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#33825) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Némelyik adminnak miért nem szakadt az anyjába a feje,mert állandóan megkeserítik a becsületes és jó játékost:

Ez mit jelent meg miért azt nem tudom?
:W :W

[ Szerkesztve ]

(#33826) r-chee válasza ScomComputer (#33825) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, a Kinder az gyereket jelent, a Gulasch meg pörköltet, gulyást....Belerondítottál az admin tányérjába? :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33827) TechArtist válasza TTomax (#33814) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Ja, hogy te ugyanazt érzed, mikor egy jó kört zársz, mint mikor egy rosszat? Oké...

"Virtuális sikerélmény" szerintem azt sem tudod miről beszélsz. A sikerélmény ha "benned zajlik", akkor nem lehet virtuális, csakis valós, maximum virtuális élmény hatására jön létre, ami rohadtul nem ugyanaz. A sikerélmény az sikerélmény, teljesen mindegy mi váltja ki, persze az intenzitásában lehet különbség, nyilván egy tét nélküli online FPS-ben elért jó eredmény nem nyújtja a legintenzívebb sikerélményt, de a semminél mégis több.

(#33828) TTomax válasza TechArtist (#33827) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hagyjuk,én csak játszok ha tudok de jelen állás szerint már az is egy sikerélmény ha tudok...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33829) TechArtist válasza TTomax (#33828) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Na látod. :D

(#33830) ScomComputer válasza r-chee (#33826) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hát leszedtem 2* a helit de mitomén ki vót benne...
:DDD

(#33831) jacint78


jacint78
addikt

Kicsit elegem lett a játékból. Mindenhol csipások kempelnek én beletunkolok egy emberbe egy tárat, majd visszalő és egy skulótól megdöglök. De a nap fénypontja az volt, amikor a fejemre esett egy ledobott fegyveresláda és meghaltam. :W

type your text here..

(#33832) aizen92


aizen92
addikt

Tablet commanderrel mi történt? eltűntek a foglalandó pontok, csak úgy dobálhatom a cruise misslet, bárkit HVT-zhetek .... nem mutatja a ticketeket stb.
plusz az EMP nem teszi tönkre az ellenség cruise misslet? wtf

PC-n milyen a helyzet???

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33833) kriszpontaz válasza jacint78 (#33831) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Commanderként a kemperek hátára szoktam dobálni :D.

(#33834) rvn_10


rvn_10
senior tag

"Minden nap, amikor bejelentkezel egy játékba február folyamán, egy bronz vagy ezüst harci csomagot kapsz. Ha korábban még nem nyitottál ki ilyet, ezek többek között XP szorzót, álcákat, valamint további extrákat is tartalmaznak. Normál esetben nagyjából 30 órányi játék lenne szükséges ahhoz, hogy ezekre szert lehessen tenni. Minden nap, amikor bejelentkezel egy többszemélyes játékba, egy harci csomag vár majd. Hétköznapokon bronz, míg szombaton és vasárnap ezüst változatokra csaphatsz le. Ne felejtsd el aktiválni a jutalmakat a játék menüjében, hogy gyorsabban fejlődhess."

Ezt hol kell mégis aktiválni?

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#33835) r-chee


r-chee
őstag

Mi a teendő, ha TDM-ezés közben elmegy a fegyver hangja, és tucatszor kell végighallgatnom a kör befejező zenéjét? :D :U

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33836) D.Orion válasza r-chee (#33835) üzenetére


D.Orion
veterán

Patch bug, ez az új fejlesztés. A következő patch-ig ez így is marad. TDM-ben ilyen, Domination-ban jó, Squad DM-et nem tudom, ott még nem jártam.

rvn_10: Battlelog-on kell egy log out -> log in. Ameddig ezt nem csinálod meg, addig nem adja be. Ez is egy sikeres fejlesztés eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#33837) aizen92


aizen92
addikt

ahhoz képest hogy csak a cruise missle volt nálam max 7-10 percre és csak emp-t meg HVT tudtam dobálni elég jó kör volt :D 17 kill és MVP 3 commanderként.
az a vicc hogy semmit nem találok, hogy az új patch mit csinált a commadner móddal, mert még a cruise missle is nagyobb területen sebez szerintem, de több kör óta nem látom a pontokat, se a térképen se oldalt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33838) SkyS1gn válasza aizen92 (#33837) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ránézek mindjárt... LOL

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33839) aizen92 válasza SkyS1gn (#33838) üzenetére


aizen92
addikt

nagyon szépen köszönöm! :R nagyon sokat használom, remélem nem sikerült elbas*niuk

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33840) SkyS1gn válasza aizen92 (#33839) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Áá... szét van kva az egész... nemtudok semmit csinálni, ráragad 1gombra és ennyi, meg mindenki hvt-nek jelöljető... Énis szoktam használni ha távol vagyok, GG dice!

Mintha all time Proxy is lenne vagy nemtudom...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33841) aizen92 válasza SkyS1gn (#33840) üzenetére


aizen92
addikt

talán másodszorra mentem fel PC-re commanderként, de ott is megmaradt ez a mindenkit ki lehet jelölni bug. amúgy a többi működik.
battlelogon a commander topicot is ezzel sírják tele ( most én is beírtam ), de senki nem tud semmi megoldást.

szerintem egy frissítést kéne kiadniuk hozzá, mert az alap játékot frissítettük és javították, de magát a commander app-ot nem.

Egy pluszt felfedeztem amúgy! Ha emp-t raksz ugye a commander cruise missle útjába akkor ad valami 80 pont bónuszt hogy felrobbantottad : de amúgy nem robban fel hanem megy tovább :D szóval 1 lépés előre 15 hátra. grat.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33842) SkyS1gn válasza aizen92 (#33841) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én semmit se tudok behúzni mondom... ráragad a gombra és ennyi, nem rakja le, ezután mást se tudok kiválasztani :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33843) Csaber válasza SkyS1gn (#33840) üzenetére


Csaber
senior tag

Vettem észre napok óta egy körben se tudok sunnyogni a háttérben :B az előbb [link] rommá verésnek nézett ki mikor felléptem az ellenség legjobb 5 embere épp 10-30 -0-ás k/d-nél tartott mondhatni ledarálták csapatársaim , de a c4-el+quad megállítottam a járműveket , a kör közepére kaptunk egy commandert ~200 tickettel vezetett az ellenség akkor , de szerencsére ők már azt hitték az a kör már az övék a prok meg elkezdték a statukat félteni és a végén csúnyán kikaptak

(#33844) aizen92 válasza Csaber (#33843) üzenetére


aizen92
addikt

ahogy eléri valaki a 2 killt már lehet is bejelölni. de lehet, hogy még annyi se kell.
de az a gáz hogy csak most már 10 pontot kapok ha kinyírnak egy HVT-t..... értem én, hogy be lehet jelölni mindenkit de 10 pont? az lófütty.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33845) r-chee


r-chee
őstag

Érkezik a vihar? :U
Az AMD kiadta a sajtó számára a 14.1 Catalyst béta meghajtókat

[Bocs, ha esetleg wótmá :) ]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33846) SkyS1gn válasza r-chee (#33845) üzenetére


SkyS1gn
félisten

~20órája kinnvan náluk, jól kalkulálok ma még meglesz!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33847) Kevin's


Kevin's
senior tag

Újabb csalóval futottam össze de annyira fel idegesített, dühömbe majdnem össze törtem a játék lemezét :W :W :W Spawn_Low név szerint ... Nem tudom találkoztatok e már vele,de 59/2 KD arányra azt mondta nem csal spector módba meg látni lehetett WH -t használ úgy le követte az ellent, hogy beszarás ... :W El is ment egy időre a kedvem a játéktól... :(((

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#33848) LackoMester


LackoMester
addikt

cs,
ma az egyik játék után elmentek a játékhangok, azóta sincs hang :F , valakinek valami ötlete?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#33849) SkyS1gn válasza LackoMester (#33848) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hanyagold a TDM-et :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33850) aizen92 válasza SkyS1gn (#33849) üzenetére


aizen92
addikt

ennyire rühelled? :DDD
mindenkinek ezt tanácsolod az új patch óta. :DD
félre értés ne essék. én is rühellem. 53 service star a counquest-em 1 csillad a rush és obliteration.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.